Podkład Revlon PhotoReady - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 06:01   #241
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Czy jest juz do kupienia w jakiejs drogerii? i jaki odcien jest podobny do 51 healthy mix? jasny i koniecznie zolty?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:06   #242
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Byłam wczoraj na spacerze po CH i weszlam do Douglasa - maja w ofercie PhotoReady ale dopoiero od koloru Shell... cena 69zł... ja z mojej Vanilli jestem zadowolona ( z samego podkladu) ale co do koloru mialam male watpliwosci... tzn na polikach byl ok a na czole za jasny... i jakos tak z glupoty poprosilam Pania w drogerii o probke shell i doznalam szoku jak go nalozylam... kolor jest dla mnie idealny!!! nie widze rozowego wcale... zawsze unikalam tego odcienia i kupowalam neutralne badz zolte podklady a tu taka niespodzianka... jak dobralam idealnie odcien podklad jest jeszcze lepszy po prostu fantastyczny nie mam wrazenia nakladania 'tapety' a raczej udoskonalania twarzy jak w PhotShopie polecaaaam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:00   #243
magdaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na spacerze po CH i weszlam do Douglasa - maja w ofercie PhotoReady ale dopoiero od koloru Shell... cena 69zł... ja z mojej Vanilli jestem zadowolona ( z samego podkladu) ale co do koloru mialam male watpliwosci... tzn na polikach byl ok a na czole za jasny... i jakos tak z glupoty poprosilam Pania w drogerii o probke shell i doznalam szoku jak go nalozylam... kolor jest dla mnie idealny!!! nie widze rozowego wcale... zawsze unikalam tego odcienia i kupowalam neutralne badz zolte podklady a tu taka niespodzianka... jak dobralam idealnie odcien podklad jest jeszcze lepszy po prostu fantastyczny nie mam wrazenia nakladania 'tapety' a raczej udoskonalania twarzy jak w PhotShopie polecaaaam



Aha Ja przymierzam się do kupienia podkładu z firmy Revlon Tylko mam problem z doborem koloru;/ Jestem bladzioch i potrzebowałabym najjaśniejszego I w dodatku mam cere tłustą Może coś mi doradzisz?
magdaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:10   #244
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

chyba najlatwiej jak pojdziesz do sklepu i sama dobierzesz... przeciez ja nie wiem jak wygladasz... a sprzedawczyni Ci napewno pomoże
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-04-27 o 19:03
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 18:59   #245
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Witam
Czy w drogeriach Douglas(lub innych) istnieje możliwość dostania/kupienia próbki PR?
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:04   #246
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Witam
Czy w drogeriach Douglas(lub innych) istnieje możliwość dostania/kupienia próbki PR?
wystarczyłoby się wysilić i przeczytać 3 posty wyżej...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:16   #247
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
i jakos tak z glupoty poprosilam Pania w drogerii o probke shell i doznalam szoku jak go nalozylam...
Zauważyłam, jednak nie sprecyzowałaś, czy to była próbka, dajmy na to, w saszetce, czy też tester, którego użyłaś w drogerii. A o to właśnie mi chodziło
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 19:17   #248
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

czy któraś z was się orientuje jaki odcień PR wypada najbliżej do Bourjois 10 Hour Sleep Effect nr 75 ABRICOTE?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 07:49   #249
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

zarowno w douglasie jak i sephorze mozna poprosic o probke i dostejesz ja w takim malym sloiczku mozesz wybrac odcien
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:11   #250
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
zarowno w douglasie jak i sephorze mozna poprosic o probke i dostejesz ja w takim malym sloiczku mozesz wybrac odcien
doookladnie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:23   #251
misiasia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Sprawdziłam recenzje na YT(+), byłam w drogerii (niestety kolory od 003 w dół wyprzedane, a ''czwórka'' już mocno za ciemna.

Moje porównanie: Fakt - nie pachnie (CS ma niezbyt przyjemny ciężki, taki hmm... buduarowy zapach), lekka konstystencja(CS ''wsiąka'' dość długo), ładnie wysycha. Drobinki delikatne. W sam raz na lato. W świetle sztucznym - piękny, w słońcu - cudowny! (przynajmniej na dłoni). Plus za to, że nie utlenia się. Każda z nas widziała testery - umazane, utlenione o kilka odcieni, a PR przyciemnił się o góra jeden odcień (ktoś go rozpaćkał na zakrętce i buteleczce) co w porównaniu z innymi podkładami naprawdę robi wrażenie.

Poczekam aż Douglas sprowadzi nową dostawę. All nie ufam. Kupiłam niedawno CS 150(jak zwykle). Zawsze kupowałam w sklepie, ale pokusiłam się ceną i tym, że dostawa do sklepu miała być dopiero za parę dni. Podkład wydawał się taki sam jak oryginał, ale do czasu:
-spływał,
-rozwarstwiał się w butelce,
-po tygodniu utlenił się do odcienia 250!
Używam CS od 4 lat i NIGDY kupiony w sklepie nie robił mi takich numerów. Uważajcie na all. Sprzedawca miał niby SS i napisał, że to nowe, prawdziwe CS ze Stanów. Fake!
misiasia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 07:44   #252
wimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

witam używam cs zimą 180 a latem 220 cera tłusta, z tego nowego jaki odcien powinnam kupić??
moze ktoras zrobić porównanie.
widziałam w sklepie tylko odcien 05 z photoready i troche za pomaranczowy jest?? czy nude bedzie dobry czy za jasny??
wimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 10:52   #253
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

wimi mysle ze bedzie w sam raz , nie bedzie za jasny, sama go uzywam
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:45   #254
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na spacerze po CH i weszlam do Douglasa - maja w ofercie PhotoReady ale dopoiero od koloru Shell... cena 69zł... ja z mojej Vanilli jestem zadowolona ( z samego podkladu) ale co do koloru mialam male watpliwosci... tzn na polikach byl ok a na czole za jasny... i jakos tak z glupoty poprosilam Pania w drogerii o probke shell i doznalam szoku jak go nalozylam... kolor jest dla mnie idealny!!! nie widze rozowego wcale... zawsze unikalam tego odcienia i kupowalam neutralne badz zolte podklady a tu taka niespodzianka... jak dobralam idealnie odcien podklad jest jeszcze lepszy po prostu fantastyczny nie mam wrazenia nakladania 'tapety' a raczej udoskonalania twarzy jak w PhotShopie polecaaaam

A czemu ten kolor kojarzył Ci się z różem? Ja obejrzałam kilka recenzji na youtubie i właśnie kolor Shell był polecany jako dość jasny w tonacji ciepłej.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:18   #255
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

hm a duza roznica jest miedzy golden beige a rich ginger ? bo mam golden beige i moglyby byc odrobine ciemniejszy ale boje sie ze miedzy nimi zbyt duza przepasc . moze ktos sie wypowie ? pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:37   #256
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

hej . Mam "mały" problem . Otóż to, zastanawiam się nad wyborem podkładu. W grę wchodzi Revlon PhotoReady i Color Stay. I naprawdę nie wiem co wybrać. Sporo z Was używało i tego i tego. Oba mają dobrą opinię. Dlatego też tak długo zastanawiam się nad tym wyborem i teraz zwracam się o poradę do Was. Powiedźcie mi który jest lepszy na tą porę roku i na lato, czy CS nie jest za ciężki? Dzięki za odp
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:53   #257
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

PR jest lżejszy od Colorstay, nie czuć go na twarzy, natomiast ma drobinki. Ja w słońcu zauważyłam brokat jak na bombce więc u mnie to zdyskwalifikowało ten podkład całkowicie. O ile w świetle pokojowym, normalnym dziennym nie są zauważane, o tyle w słońcu są perfidnie widoczne.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:53   #258
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Witam
Wlasnie przeczytalam watek od deski do deski. Zauwazylam, ze kilka osob przymierzalo sie do zakupu koloru 001 Ivory - ma go juz ktos? Jest na ebay i sie zastanawiam Ktory z kolorow mozna porownac do Bourjois HM 51 - PR 001 Ivory czy 002 Vanilla?
Z gory dzieki za odzew

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-05-16 o 16:46
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:37   #259
misiasia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Chętnie wymienię lub odsprzedam PR shell użyty dwa razy. Zbyt ciemny dla mnie. Pasowałby mi CS 150 albo PR vanilla 002. PR ładnie kryje i niezbyt ciemnieje, ale kolorek mi nie pasuje. A szkoda bo i zapach ma neutralny i ładnie kryje. Lżejszy niż CS i lepszy na lato.
__________________
174cm

05.05.2010 12.05.2010
75kg 71kg
CEL: 58kg


ŚRODKI:
aeroby
dieta
misiasia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 12:59   #260
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam
Wlasnie przeczytalam watek od deski do deski. Zauwazylam, ze kilka osob przymierzalo sie do zakupu koloru 001 Ivory - ma go juz ktos? Jest na ebay i sie zastanawiam Ktory z kolorow mozna porownac do Bourjois HM 51 - PR 001 Ivory czy 002 Vanilla?
Z gory dzieki za odzew
HM 51 to raczej 002 ale odrobinę jaśniejszy.
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:10   #261
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Kupiłam odcień shell. Bałam się, że będzie żółty, bo niby jest do ciepłej tonacji, ale na moim bladym różowym licu wygląda nieźle. Jest jasny, ładnie kryje, te drobinki są widoczne tylko w słońcu, normalnie ich nie widać, a dają bardzo fajny efekt rozświetlenia.
Podkład jeset trwały - mi trszyma się cały dzień - oczywiście z ubytkami, ale nie jest tak, że zupełnie znika z twarzy.
Na suchej skórze trochę podkreśla skórki, ale nie przesusza bardziej. Daje ładne wykończenie, takie półmatowe rozśwsietlenie.
Bardzo jestem z niego zadowolona.
Zastanawiam sie tylko co będzie jak sie troszkę opalę - bo odcień nude wpada już w żółć bardziej, prawda? Czy też jest bardziej neutralny niż żółty - będę wdzięczna za info
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:37   #262
Ilele
Przyczajenie
 
Avatar Ilele
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Przeczytałam wszystko i nie znalazłam odpowiedzi. Kolor mojej twarzy zdaje się być wybitnie niecodzienny :|
Stosuję CS w odcieniu Nude. Latem zdarza mi się przerzucić na naturalny beż, przy czym jedynie sporadycznie (Nude pasuje mi bezustannie - 360 dni w roku hyhyhy). I tu nasuwa się moje męczące wręcz pytanie. Jaki kolor PR koresponduje z Nude CS'a??? Rozmyślam, porównuję zdjęcia i do żadnych konkretnych wniosków nie dochodzę. Jak myślicie?
__________________
A woman's anxieties about her appearance often make her susceptible to seduction
Ilele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 16:54   #263
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Hej! I ja zastanawiam się nad zakupieniem podkładu Photoready. Dziś wybrałam się do perfumerii celem zdobycia próbek. Testowałam odcień shell i nude. Na ręku różnica w odcieniach jest zdecydowanie widoczna natomiast po zrobieniu eksperymentu i pomalowaniu połowy twarzy shell a połowy nude- nie rzuca się to w oczy. Załączam fotki z testów Photoready na twarzy i na ręku. Podkład nakłada się dobrze, ma odpowiedni poślizg. Jak zauważa większość z Was nie kryje zbyt mocno. W słońcu ma mnóstwo błyszczących drobinek i efekt bombki choinkowej nieco mnie zniechęca. Wrzucam zdjęcie z efektem drobinek z bliska. Spróbowałam również rozetrzeć po kilku minutach od wyschnięcia po aplikacji kolorowe plamy na ręku i Photoready przeżyło tę próbę najgorzej. Rozcierało się jako jedyny z testowanych kosmetyków . Ja do tej pory używałam Lasting Performance MF nr 101 - byłam z niego dość zadowolona (trwałość na plus, ale nie dobrałam jednak odcienia idealnie, numer jaśniejszy czyli 100 sprawiał że wyglądałam na bardzo chora i zmęczoną życiem).
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!

Edytowane przez ancynamonka
Czas edycji: 2010-05-24 o 16:56
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:25   #264
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam
Wlasnie przeczytalam watek od deski do deski. Zauwazylam, ze kilka osob przymierzalo sie do zakupu koloru 001 Ivory - ma go juz ktos? Jest na ebay i sie zastanawiam Ktory z kolorow mozna porownac do Bourjois HM 51 - PR 001 Ivory czy 002 Vanilla?
Z gory dzieki za odzew
Vril, zdradzasz minerały?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 10:19   #265
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Ja od poczatku jestem dwubiegunowa Ale Revlona PR akurat sobie odpuszcze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:44   #266
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Hej,

dziewczyny mam revlona photoready 004 wlasnie dzis go otwarlam niestety jest za jasny czy ktoras nie chcialaby go przygarnąć?

w zamian szukalabym clinique superbalanced 03 jakby co PW bo nie bede uzywac photoready takze jest otwarty dopiero dzis doslownie 20minut temu i jest mi poprostu zajasny - uzyty wiec tylko raz tj. jak nowy.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

ew.

jakby nikt sie nie chcial zwymiankowac...
macie pomysl z czym go zmieszac albo jak go przyciemnic jakos?
bo puder nie daje rady i mi z niego schodzi.. wiec nie pomogl nawet lekkie zbrazowienie twarzy...

co do kolez. wyzej ja uzywalam Halthy Mix 51 i mam 004 i jest jasniejszy na buzce ;/ niz HM
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 14:19   #267
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Mam próbkę tego podkładu w kolorze o numerku 003 i nie jestem zadowolona.Mam cerę mieszaną chociaż przetłuszcza mi się tylko w okolicach skrzydełek nosa.Nałożyłam go ok.07 rano,przypudrowałam sypkimi pryzmami Givenchy i za ok.2 godziny miałam cały podkład zważony na twarzy Wyglądało to okropnie i tak się do niego zraziłam,że na pewno nie kupię pełnowymiarowego opakowania.Dodam iż podkład zamiast rozświetlić moją twarz,to strasznie ją zmatowił i wyglądała na strasznie zmęczoną i szarą Na co dzień używam podkłau Bourjois Healthy Mix odcień 52 Vanille i jest on moim numerem 1.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:46   #268
miki210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: mielec
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

jaki odcień PR odpowiada CS 150 Buff do cery normalnej i suchej ?
miki210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:05   #269
Lnk88
Raczkowanie
 
Avatar Lnk88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 179
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dla mnie beznadziejny. Tak jak u poprzedniczki po nalozeniu pudru wazy sie na twarzy. Poza tym bardzo podkresla suche skorki i nie kryje tak jak tego oczekiwałam.
Lnk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:56   #270
Mushi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

eh... Strasznie żałuje, że kupiłam ten podkład... mam cerę mieszaną, podkład utrzymuje się na mojej twarzy max 2h! podkreśla skórki, zatyka pory, mam więcej niespodzianek, a twarz po zmyciu podkładu wygląda przerażająco... Nigdy wcześniej tak nie miałam.. Widocznie PR nie nadaje się do mojej cery.

Pozdrawiam
Mushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.