Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 12:55   #1471
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
sorrka ze znow wrzucam zdjecia ale nie moglam sie powstrzymac jak zobaczylam dzis w folderze ta moja pierwsza fotkejejkus wstyd druga fotka robiona jest dzis
Rewelacja! Wyglądasz świetnie teraz!
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 12:58   #1472
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
No wlasnie odtluszczone z Gostynia. Laktoza to cukier a mmy cukru nie jadamy.
Dlatego to mleko jest na 3 liście, można go tylko 4 łyżki i wtedy jak waga spada A najlepiej, to trzymać się od niego z daleka, jak od skrobii
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:00   #1473
kataluna
Rozeznanie
 
Avatar kataluna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 523
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Lesia niesamowite jest to ile kilka kg mniej moze zmienic Gratuluje!

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Dzieki za odpowiedzi w sprawie mleka
kataluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:00   #1474
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Lesia niesamowite jest to ile kilka kg mniej moze zmienic Gratuluje!
uwierz mi ze ja jestem w szoku jak patrze sie w lustroale to taki pozytywny szok -10kg prawie za mnaa tak na marginesie to chyba bardziej mi spada z centymetrow niz wagowo
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:03   #1475
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Dlatego to mleko jest na 3 liście, można go tylko 4 łyżki i wtedy jak waga spada A najlepiej, to trzymać się od niego z daleka, jak od skrobii
Ech, ja miałam dziś sobie robić nutellę, ale chyba nic z tego, dziś odnotowałam zastój, więc nie ma sensu....

Lesiu wyglądasz ślicznie- chcę tak wyglądać wkrótce- żeby było widać, że tak ładnie schudłam.
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:05   #1476
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

LyraBea Ty to jesteś dzielna Dukanka, same sukcesy i jestem przekonana, że będziesz się cieszyła super figurą do końca życia

lesia naprawdę duża zmiana!! Gratulacje!
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:05   #1477
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Przetrzymaj złośliwca!
No nie mam innego wyjscia

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
W końcu ruszy Przez te 3 tygodnie skóra się wchłania, żeby nie zwisać, organizm dostosowuje się do nowej sytuacji i troszkę waruje. Jak dojdzie do siebie, to znowu zaczniesz odnotowywać zaskakujące spadki Dlatego dukaj sobie spokojnie, może kurczaka zamień na indyka, albo wołowinę? Jedzenie tego samego przy zastoju raczej nie pomaga, a i psychicznie poczujesz się lepiej
Mam nadzieje Dzisiaj na obiad pstrag z pary a w weekend bedzie cielecinka (tez z pary) z jakimis warzywkami. Moze fasolke sobie zmajstruje Dawno nie jadlam

Wogole to dziekuje za wsparcie Bez Was pewnie bym sie poddala.

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
sorrka ze znow wrzucam zdjecia ale nie moglam sie powstrzymac jak zobaczylam dzis w folderze ta moja pierwsza fotkejejkus wstyd druga fotka robiona jest dzis
Wygladasz rewelacyjnie Niesamowita przemiana
__________________



life is what happens when you are busy making other plans



Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 13:09   #1478
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
No wlasnie odtluszczone z Gostynia. Laktoza to cukier a mmy cukru nie jadamy.
normalnie spozywalas pewnie z 70% wegli dziennie a reszta to byl tluszcz i bialka (jak u wiekszosci chyba z nas), jak teraz w tej diecie zjesz ich 5% calego wyzywienia to nic sie nie stanie. nie szalej to jest dieta a nie katownia i skoro jest dopuszczalne tzn, ze mozemy. pozatymmmm 4 lyzki nie maja nawet 20g chyba a i tak nie je sie ich codziennie

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

LESIA27 WOOOOOOOW BRAWO
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:09   #1479
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
sorrka ze znow wrzucam zdjecia ale nie moglam sie powstrzymac jak zobaczylam dzis w folderze ta moja pierwsza fotkejejkus wstyd druga fotka robiona jest dzis
Pięknie gratuluję,wygląd asz olsniewjącokla ski:.Nareszcie zaczęłyście nową serię wstawiania zdięć,to taki fajny motywator dla naszych świerzynek.
__________________
PODEJŚCIE I-24KG
PODEJŚCIE II-START 1.0.6.2011 WAGA 83KG.
CEL-60KG.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:09   #1480
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

lesia27, różnica jest niesamowita!! Wyglądasz super!

Ja wstawię swoje koło sierpnia, tak sobie myślę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:13   #1481
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

dzieki dziewuszki za mile slowa
jeszcze troche do tyłu z waga i bedzie SUPER REWELACYJNIE:)

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

dzis nawet zmiescilam sie w taki super turkusowy biustonoszi jestem MEGA zadowolona oj! nie wiem co sie dzis bedzie dzialo jak Luby wroci z pracy buahahahahhahahahahha
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 13:16   #1482
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cześć Wam

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a można poprosić o słodzik i odtłuszczone mleko
W McDonalds? Naprawdę? hmm

Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
5 tygodni diety i sie powoli przyzwyczajam. Pije ciagle, na okraglo. Kubek stal sie moim atrybutem. Nie rozstajemy sie. Powinnam sobie zakupic ten kask, co to sie w niego wczepia napoj w puszkach (no dobra-piwo...), nie musialabym tyle latac celem napelnienia naczynia Pilam juz wszystko- nic nie gasi mojego pragnienia, serio. Ostatnio zapijam sie pokrzywa, biala herbata,czerwona jak zwykle,czarnymi aromatyzowanymi, mieta, woda, cola light,liftem bez cukru,kawa sypana, kawa rozpuszczalna bez kofeiny, anatolem...
Heh, ja się nie rozstaję w wodą, bo też mnie bez przerwy suszy. Zielona herbata, owocowa, woda, czasem kawa... wodę mam przy komputerza, przy łóżku i zabieram ze sobą wszędzie.

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
sorrka ze znow wrzucam zdjecia ale nie moglam sie powstrzymac jak zobaczylam dzis w folderze ta moja pierwsza fotkejejkus wstyd druga fotka robiona jest dzis
Lesia, wyglądasz świetnie!

Ja dzisiaj z ciekawości weszłam na wagę. Bo po ostatnich grzechach to się okrutnie bałam. Ale jest nadal 51,5kg. Czyli 3,5kg za mną i tyle samo przede mną. Uff, wolę zastój niż wzrost...

Muszę przynieść dziś moje hula-hop ze strychu. Mam takie masujące

A na śniadanie zjadłam sobie rozpustne placki z 3 plastrami wędzonego kurczaka i pół wieśniaka (bo niecałego dodaję do placków - drugą połowę zjadam ). Na obiad gotowany kurak z majerankiem i czosnkiem.

Przepraszam, że ja się zawsze tutaj spowiadam, co zjadłam i w ogóle, ale tak mi jest łatwiej się kontrolować, co jem

Wracam do porządków. Jeszcze jedna szafa z ubraniami do przepatrzenia i książki muszę posegregować.

Pozdrawiam
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:31   #1483
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witam
dawno mnie tu nie było
dużo się pozmieniało i wiele nowych postaci się pojawiło
gratuluję wszystkim którzy podjęli decyzję o odchudzaniu - trzymajcie się

ja mam dzisiaj dzień trolla, krew mnie zalała a na dodatek mam dzień jak to Emi kiedyś napisała "łeb w lodówce"
od 9:30 pochłonęłam:
3 sadzone jaja
kawa z mlekiem
2 pałki gotowanego kuraka
1l czerwonej herbaty
trociny z mlekiem
wieśniaka
serek homo
cycek kuraka na ostro z przepisu Adii
i nadal jestem głodna

co zjeść by się zapchać?
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:33   #1484
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że ja się zawsze tutaj spowiadam, co zjadłam i w ogóle, ale tak mi jest łatwiej się kontrolować, co jem
Nie przepraszaj, przecież nie ma za co Pisz, pisz jeśli Ci to pomaga, a nawiasem mówiąc, bardzo ładny jadłospis
Ja, żeby kontrolować co jem piszę co wieczór rozpiskę na następny dzień i się jej trzymam Chociaż na forum też zdarza mi się "pochwalić"
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:33   #1485
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Dziewczyny nie wiem co robię źle. Waga mi stoi od uderzeniówki czyli od 2 tygodni. Może dlatego że mało się ruszam? Szukam pracy i nigdzie nie wychodzę, zwłaszcza w taką pogodę. Wstaję koło 10, o 11 robię śniadanie i siadam przed kompa szukając ofert itd i tak mi czas zleci do 15. Robię obiad bo TŻ wraca po 16. Potem znów siedzę przed TV, albo w coś pogram, ewentualnie jadę do marketu, czy na basen. Na basen mam zamiar jeździć 2x na tydzień. Wczoraj się wkurzyłam bo pojechałam na basen, ale z powodu tych deszczów piwnicę im zalało i mają awarię i sobie nie popływałam.
Mniejsza z tym, wydaje mi się że jednak muszę się ruszać, chodzić przynajmniej godzinę na spacer. Rower odpada na razie przez tą pogodę.
Kolację jem o 21, w ogóle mam mega głód wieczorem i wcinałam serki homo, makrelę (ale odkąd przeczytałam tu że na wieczór się nie je to przestałam), wędlinę drobiową, ser biały 0%, jajka.
Na śniadanie przeważnie robię rozpustne kanapki z łososiem, polędwicą drobiową, jajkiem, sałatą, pomidorem, ogórkiem (jak PW). Lub jajecznicę z wędliną drobiową, cebulą i pomidorami (jak PW). Potem ewentualnie trochę makreli, serka homo. Na obiad jakiś kurak albo ryba z warzywami lub bez. Kolacja podobna do śniadań. Piję herbatę czerwoną, colę light i wodę mineralną. No i waga stoi. Może faktycznie za dużo siedzę na du..ie?
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:46   #1486
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
Witam
dawno mnie tu nie było
dużo się pozmieniało i wiele nowych postaci się pojawiło
gratuluję wszystkim którzy podjęli decyzję o odchudzaniu - trzymajcie się

ja mam dzisiaj dzień trolla, krew mnie zalała a na dodatek mam dzień jak to Emi kiedyś napisała "łeb w lodówce"
od 9:30 pochłonęłam:
3 sadzone jaja
kawa z mlekiem
2 pałki gotowanego kuraka
1l czerwonej herbaty
trociny z mlekiem
wieśniaka
serek homo
cycek kuraka na ostro z przepisu Adii
i nadal jestem głodna

co zjeść by się zapchać?
Ja się zapycham owocową herbatą ze słodzikiem Nawet kilka kubków jeśli trzeba

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co robię źle. Waga mi stoi od uderzeniówki czyli od 2 tygodni. Może dlatego że mało się ruszam? Szukam pracy i nigdzie nie wychodzę, zwłaszcza w taką pogodę. Wstaję koło 10, o 11 robię śniadanie i siadam przed kompa szukając ofert itd i tak mi czas zleci do 15. Robię obiad bo TŻ wraca po 16. Potem znów siedzę przed TV, albo w coś pogram, ewentualnie jadę do marketu, czy na basen. Na basen mam zamiar jeździć 2x na tydzień. Wczoraj się wkurzyłam bo pojechałam na basen, ale z powodu tych deszczów piwnicę im zalało i mają awarię i sobie nie popływałam.
Mniejsza z tym, wydaje mi się że jednak muszę się ruszać, chodzić przynajmniej godzinę na spacer. Rower odpada na razie przez tą pogodę.
Kolację jem o 21, w ogóle mam mega głód wieczorem i wcinałam serki homo, makrelę (ale odkąd przeczytałam tu że na wieczór się nie je to przestałam), wędlinę drobiową, ser biały 0%, jajka.
Na śniadanie przeważnie robię rozpustne kanapki z łososiem, polędwicą drobiową, jajkiem, sałatą, pomidorem, ogórkiem (jak PW). Lub jajecznicę z wędliną drobiową, cebulą i pomidorami (jak PW). Potem ewentualnie trochę makreli, serka homo. Na obiad jakiś kurak albo ryba z warzywami lub bez. Kolacja podobna do śniadań. Piję herbatę czerwoną, colę light i wodę mineralną. No i waga stoi. Może faktycznie za dużo siedzę na du..ie?
Może ogranicz nabiał do samego twarogu, a większe porcje mięsa jedz?
No i trochę ruchu też by mogło być, zwłaszcza, że czujesz taką potrzebę.

Nie musisz wychodzić nigdzie, możesz spokojnie ćwiczyć w przerwach w szukaniu pracy Na youtube są filmiki z serii 8 minutes (na różne części ciała).
Możesz też dokładać więcej ruchu w czynnościach domowych (ja na przykład znoszę po jednym kubku po schodach, czasami uzbiera mi się ich jakieś 6, rekord 13 Jak mam skarpetki wrzucić do szuflady, to zanoszę po jednej parze, jak czekam na zagotowanie się wody na herbatę to się kręcę po kuchni, truchtam itp.).
Praktykuję też podskoki przed lustrem W nowej książce, w rozdziale "Aktywność na receptę" Dukan pisał, że to poprawia nastrój i w sumie miał rację
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:51   #1487
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez nigrra Pokaż wiadomość
Witam, u mnie spadek o 0,6 kg, ale jestem po @ więc może dlatego, aż tyle.
P.S. Mam to samo, też mnie strasznie "suszy" i również chętnie skorzystam z porad
mi pomaga rzucie gumy slinianki pracuja i nie mam takiego uczucia suchości


a ja nadal bez porcelanki brzuch mi rośnie w oczach
zaraz wychodze z pracy to po drodze kupię sobie herbatkę 'figura', mam nadzieję, ze zadziała, bo jak ni to liiiipaaaa
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:51   #1488
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Nie musisz wychodzić nigdzie, możesz spokojnie ćwiczyć w przerwach w szukaniu pracy Na youtube są filmiki z serii 8 minutes (na różne części ciała).
Możesz też dokładać więcej ruchu w czynnościach domowych (ja na przykład znoszę po jednym kubku po schodach, czasami uzbiera mi się ich jakieś 6, rekord 13 Jak mam skarpetki wrzucić do szuflady, to zanoszę po jednej parze, jak czekam na zagotowanie się wody na herbatę to się kręcę po kuchni, truchtam itp.).
Praktykuję też podskoki przed lustrem W nowej książce, w rozdziale "Aktywność na receptę" Dukan pisał, że to poprawia nastrój i w sumie miał rację
o kurcze, ja takich aktywności nie praktykuję Ale ciekawe to ja zapisałam się na aerobik i jak placę, to chodzę, coby nie marnować pieniędzy
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:58   #1489
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

cześć!
W poniedziałek zaczęłam się odchudzać. Waga początkowa to 66 kg, mój cel - 60 kg Jak już go osiągnę to może dalej się będę odchudzać, ale na razie chce sobie dać jakiś realny cel (najwięcej udało mi się schudnąć 4 kg, więc gdybym schudła 6 to już byłabym bardzo zadowolona). Zdam relacje w sobotę jak już będę po 1 fazie jakie mam efekty ale już dziś czuje się dużo lepiej i szczuplej
Czy jedzenie otrębów jest konieczne - codzienne? Ja dopiero dziś zjadłam je pierwszy raz. Zrobiłam sobie placuszki cynamonowe wg przepisu: 2 jajka, 4 łyżki serka wiejskiego, 4 łyżki otrębów, cynamon, aromat waniliowy, słodzik. Znacie ten przepis? W jakich proporcjach dajecie te trzy ostatnie składniki? Ja dziś dałam wszystkiego tak "na czuja" i wyszły dobre, ale pytam, bo zawsze mogą wyjść jeszcze lepsze
Przeczytałam na razie kilka stron wątku, ale będę sukcesywnie nadrabiać, codziennie po kilka stron
powiedzcie proszę, czy jest jakiś osobny wątek z przepisami czy podawałyście je tutaj?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 13:58   #1490
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Wisienka najlepiej chlebkiem otrebowym z jajkiem na twardo albo samym jajkiem w Twoim przypadku z serkiem president i szczypiorkiem
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:01   #1491
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Może ogranicz nabiał do samego twarogu, a większe porcje mięsa jedz?
No i trochę ruchu też by mogło być, zwłaszcza, że czujesz taką potrzebę.

Nie musisz wychodzić nigdzie, możesz spokojnie ćwiczyć w przerwach w szukaniu pracy Na youtube są filmiki z serii 8 minutes (na różne części ciała).
Możesz też dokładać więcej ruchu w czynnościach domowych (ja na przykład znoszę po jednym kubku po schodach, czasami uzbiera mi się ich jakieś 6, rekord 13 Jak mam skarpetki wrzucić do szuflady, to zanoszę po jednej parze, jak czekam na zagotowanie się wody na herbatę to się kręcę po kuchni, truchtam itp.).
Praktykuję też podskoki przed lustrem W nowej książce, w rozdziale "Aktywność na receptę" Dukan pisał, że to poprawia nastrój i w sumie miał rację
Ciekawe praktyki.... ostatnio się nieźle zmachałam robiąc ogólne porządki w domu, ale przecież nie będę codziennie myć paneli drewnianych. Mam pod domem siłownię i chyba się też zapiszę.
Sęk w tym, że właśnie nienawidzę ćwiczeń, mam taki zestaw 20 ćwiczeń na nogi i tyłek (tam mam 90% tłuszczu chyba). Nie cierpię ich, nudzi mnie to i męczy. Wolę konkrety typu:rower, basen,step, siłownia właśnie. Jak robię same ćwiczenia to głowa mnie zaczyna boleć i jak leżę na podłodze wymachując nogami to spać mi się zachciewa i organizm ze wszystkich sił krzyczy :"przestań!" Także takie ćwiczenia to dla mnie katorga.
Także faktycznie więcej ruchu i więcej mięcha i będzie ok myślę.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:04   #1492
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Dobra, spadam do pracy, moze sie nie przewroce za tym barem a jutro do lekarza po antybiotyk z samego ranca chyba polece
Milego dnia
__________________



life is what happens when you are busy making other plans



Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:06   #1493
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Ciekawe praktyki.... ostatnio się nieźle zmachałam robiąc ogólne porządki w domu, ale przecież nie będę codziennie myć paneli drewnianych. Mam pod domem siłownię i chyba się też zapiszę.
Sęk w tym, że właśnie nienawidzę ćwiczeń, mam taki zestaw 20 ćwiczeń na nogi i tyłek (tam mam 90% tłuszczu chyba). Nie cierpię ich, nudzi mnie to i męczy. Wolę konkrety typu:rower, basen,step, siłownia właśnie. Jak robię same ćwiczenia to głowa mnie zaczyna boleć i jak leżę na podłodze wymachując nogami to spać mi się zachciewa i organizm ze wszystkich sił krzyczy :"przestań!" Także takie ćwiczenia to dla mnie katorga.
Także faktycznie więcej ruchu i więcej mięcha i będzie ok myślę.
myślę, że z czasem nabierzesz kondycji i ćwiczenia zaczną sprawiać Ci przyjemność
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:09   #1494
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
cześć!
W poniedziałek zaczęłam się odchudzać. Waga początkowa to 66 kg, mój cel - 60 kg Jak już go osiągnę to może dalej się będę odchudzać, ale na razie chce sobie dać jakiś realny cel (najwięcej udało mi się schudnąć 4 kg, więc gdybym schudła 6 to już byłabym bardzo zadowolona). Zdam relacje w sobotę jak już będę po 1 fazie jakie mam efekty ale już dziś czuje się dużo lepiej i szczuplej
Czy jedzenie otrębów jest konieczne - codzienne? Ja dopiero dziś zjadłam je pierwszy raz. Zrobiłam sobie placuszki cynamonowe wg przepisu: 2 jajka, 4 łyżki serka wiejskiego, 4 łyżki otrębów, cynamon, aromat waniliowy, słodzik. Znacie ten przepis? W jakich proporcjach dajecie te trzy ostatnie składniki? Ja dziś dałam wszystkiego tak "na czuja" i wyszły dobre, ale pytam, bo zawsze mogą wyjść jeszcze lepsze
Przeczytałam na razie kilka stron wątku, ale będę sukcesywnie nadrabiać, codziennie po kilka stron
powiedzcie proszę, czy jest jakiś osobny wątek z przepisami czy podawałyście je tutaj?
Witaj

Zrób test z pierwszego postu, wyjdzie Ci ile powinna trwać uderzeniówka (chyba, że już zrobiłaś ).
A dozwolona ilość otrębów to 2 łyżki owsianych i jedna pszennych, więc nie wiem skąd u Ciebie 4 To co podałas to przepis na rozpustne kanapki i też je jadam w takiej kombinacji smakowej Z aromatem migdałowym też są pycha
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:14   #1495
nigrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 63
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
cześć!
W poniedziałek zaczęłam się odchudzać. Waga początkowa to 66 kg, mój cel - 60 kg Jak już go osiągnę to może dalej się będę odchudzać, ale na razie chce sobie dać jakiś realny cel (najwięcej udało mi się schudnąć 4 kg, więc gdybym schudła 6 to już byłabym bardzo zadowolona). Zdam relacje w sobotę jak już będę po 1 fazie jakie mam efekty ale już dziś czuje się dużo lepiej i szczuplej
Czy jedzenie otrębów jest konieczne - codzienne? Ja dopiero dziś zjadłam je pierwszy raz. Zrobiłam sobie placuszki cynamonowe wg przepisu: 2 jajka, 4 łyżki serka wiejskiego, 4 łyżki otrębów, cynamon, aromat waniliowy, słodzik. Znacie ten przepis? W jakich proporcjach dajecie te trzy ostatnie składniki? Ja dziś dałam wszystkiego tak "na czuja" i wyszły dobre, ale pytam, bo zawsze mogą wyjść jeszcze lepsze
Przeczytałam na razie kilka stron wątku, ale będę sukcesywnie nadrabiać, codziennie po kilka stron
powiedzcie proszę, czy jest jakiś osobny wątek z przepisami czy podawałyście je tutaj?
Proszę to link do przepisów https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667
__________________
Start 13.05.2010r
I faza 3dni -2,1 kg
II faza 16.05 - 21.07



http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...24b8b720d6.png

http://www.suwaczek.pl/cache/064b9e0d19.png

Edytowane przez nigrra
Czas edycji: 2010-05-20 o 14:17
nigrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:17   #1496
pani_zima82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 341
GG do pani_zima82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

widzialyście artykuł o naszej diecie na onecie ?
__________________
Dukam z Wami
28.01.15-start 73kg
31.01.15-69.7kg ( początek II fazy)
"dzień bez diety dniem straconym"
pani_zima82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:22   #1497
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
(ja na przykład znoszę po jednym kubku po schodach, czasami uzbiera mi się ich jakieś 6, rekord 13 Jak mam skarpetki wrzucić do szuflady, to zanoszę po jednej parze, jak czekam na zagotowanie się wody na herbatę to się kręcę po kuchni, truchtam itp.).
wariatka

Witam prawie weekendowo jeszcze tylko jutro...
Ja dziś chyba zaliczyłam spadek w cm, bo spodnie luźniejsze mi się wydały w końcu może coś się ruszy
No i dziś nowy tydzień Insanity (trzeba mieć mój mózg, żeby zaczynać od czwartku, żeby mieć trudniej liczyć co kiedy... )
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:23   #1498
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

tak widzialam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:24   #1499
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez pani_zima82 Pokaż wiadomość
widzialyście artykuł o naszej diecie na onecie ?

Ktoś rano nawet link podał
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:26   #1500
pani_zima82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 341
GG do pani_zima82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

trochę się spóźnilam mam tak wolny internet że nie daję rady juz z Wami pisac i nadążac
__________________
Dukam z Wami
28.01.15-start 73kg
31.01.15-69.7kg ( początek II fazy)
"dzień bez diety dniem straconym"
pani_zima82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.