Wasze kontakty z ex-chłopakami. Możliwa jest przyjaźń po zerwaniu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 11:37   #31
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: wasze kontakty z byłymi

a ja wczoraj(a raczej dzisiaj) o godzinie 00:15 poszłam na spacer z moim eksem, pośmialiśmy się z wszystkiego, pożaliliśmy się i takie tam. Wróciłam do domu o 2:00. Czasem się spotykamy żeby pogadać. On jest jedyną osobą która patrzy trzeźwo na wszystkie moje problemy bo nie jest w to zamieszany. Zawsze racjonalnie mi wszystko tłumaczy, mówi jak on to widzi... No jest fajnie. Ja się ciesze
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:42   #32
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Tak sie sklada, ze ja nie mam prawie wogole kontaktu z bylymi...jak juz sie gdzies spotkamy przypadkiem to raczej sie unikamy mi to calkowicie nie przeszkadza
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:04   #33
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Mam kontakt dwa razy w roku.: wysylamy sobie maile z zyczeniami na Swieta. A jezeli spotkalabym kiedys na ulicy, to pewnie pogadalibysmy sobie.
Z czasem wybaczamy, zapominamy o tych zlych chwilach i kazdy pomalu uklada sobie zycie z kims innym.
Jednak nie chce miec czestego kontaktu, bo wiem, ze przeszkadzalo by mi, gdyby moj TZ mial takie bliskie kontakty z bylymi.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:22   #34
lili_jka
BAN stały
 
Avatar lili_jka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 40
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Jeśli mówienie sobie "cześć" na ulicy to jakiś kontakt tomam go z moim byłym. Przez pewien czas mieliśmy do siebie straszny żal i chyba sie nieawidziliśmy, ale wszystko się zmieniło. Kiedyś przeprosił mnie za wszystko co było między nami z jego winy ale później nie było jeszcze dobrze i znów kontaktu nie było.
Jakiś miesiac temu spotkaliśmy się na mieście przypadkowo i powiedziałam mu pierwsza "czesć". A co tam, niech wie, że wszystko się zmienia i urazy też mijają.
No i od tamtej pory już za każdym razem, kiedy się widzimy mówi mi "cześć", a mimo, że mieszkamy w ty samym mieście te przypadkowe spotkania i tak są rzadkie.
Nie mam jego numeru komórkowego jedynie domowy, bo ten, z którego kiedyś zaesemesował jest juz nieaktualny.
Wiem, że mój aktualny TŻ jest o mnie zazdrosny i pewnie nie byłby zadowolony, gdyby nasze kontakty były bardziej zażyłe, zreszta ja taki sam stosuek mam do jego byłych dziewczyn
lili_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:15   #35
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z moim ostatnim byłym mam bardzo dziwne relacje,bo własciwie sama nie potrafie ich okreslic.Raz się unikamy,raz nie mozemy bez siebie zyc i znowu nas do siebie ciągnie,nienawisc przeplata się z pożdaniem i innymi stanami.
Z innym eksem widuje sie bardzo zadko,ale jak sie spotkamy to wszystko jest ok.Jestem mu wdzieczna ze nauczyl mnie w pewien sposob jak mam zyc,nie przejmowac sie itp,dzieki niemu jestem mocniejsza,leppsza,czesto przywoluje sobie jego slowa jak jest mi zle i w ogole,ale on o tym nie wie.
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:25   #36
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Przez pół roku od zerwania, nie odzywaliśmy sie do siebie słowem, potem zaczeliśmy razem imprezować, a teraz coś znowu zaczyna sie dziać, pomimo tego że nie jestem fanką powrotów......
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:52   #37
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Mówimy sobie od niechcenia "cześć" w szkole i próbujemy udawać, że nigdy razem nie byliśmy...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 17:01   #38
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: wasze kontakty z byłymi

nie uważacie, że to dziwne, że ludzie którzy byli ze sobą po kilka lat przechodzą obok siebie całkowicie bez słowa?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:00   #39
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez martina@
nie uważacie, że to dziwne, że ludzie którzy byli ze sobą po kilka lat przechodzą obok siebie całkowicie bez słowa?
nie Myślę tak sobie że skoro wielka miłość (bo zakładam że jak być z kimś długo to tylko z miłości) się wypaliła lub coś ją brutalnie przerwało, to widocznie był jakiś poważny powód i ten powód sprawił że teraz nie muszą być dla siebie mili...
a takie krótsze związki...no cóż..ja ci powiem że raczej nei utrzymuję kontaktu z moimi byłymi TŻ'ami...bo jakoś nic mnie do nich nie ciągnie..a może to mój ukochany TŻ obecny sprawił że oni stali się jakby niewidocznie zupełnei w moim życiu. jesteśmy razem niedługo dopiero więc mam nadzieję że tak pozostanie na zawsze.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:17   #40
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: wasze kontakty z byłymi

no ale dla mnie to jest dziwne, skoro tyle spraw nas łączyło, tyle razem przeżyliśmy itp i nagle bach ani be ani me ani kukuryku?
rozumiem, kiedy ludzie rozstają się z jakiegoś masakrycznego powodu (zdrada, oszustwa) to wiadomo, ze nie ma sie ochoty na pogadanki, ale czesc na ulicy to chyba sobie można powiedzieć

no chyba ze sie myle
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:29   #41
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez martina@
no ale dla mnie to jest dziwne, skoro tyle spraw nas łączyło, tyle razem przeżyliśmy itp i nagle bach ani be ani me ani kukuryku?
rozumiem, kiedy ludzie rozstają się z jakiegoś masakrycznego powodu (zdrada, oszustwa) to wiadomo, ze nie ma sie ochoty na pogadanki, ale czesc na ulicy to chyba sobie można powiedzieć

no chyba ze sie myle
w zupełności się zgadzam. Powiem więcej.brak "cześć" to jakby brak szacunku dla tego co było i z kim się było...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 18:50   #42
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: wasze kontakty z byłymi

5 letni związek, chyba nie tak dobry, jak myślałam, ale jednak był. Skończył się w dość nieprzyjemnych okolicznościach.
Na początku strasznie mnie do Niego ciągnęło, ale to, co zrobił...wiedziałam, że to nie miałoby sensu... po miesiącu odseparowania widywaliśmy się dość często, ja chyba nie potrafilam uwolnić się spod Jego wpływu. Mimo, że wiedziałam, że pojawił się ktoś inny, że On po prostu mnie nie chce...
potem wszystko zaczęło umierać śmiercią naturalną, widywaliśmy się coraz żadziej, potem wyjechał do Francji, a ja zajęłam się sobą, nie kontaktowaliśmy się wcale. Mój były mieszka teraz we Francji, nie mam z nim kontaktu.
Rok po rozstaniu, kiedy na horyzoncie majaczył już (ale jeszcze parą nie byliśmy) mój aktualny Narzeczony, były wrócił. Nie wiem, czemu, ale spotkaliśmy się, gadaliśmy, trochę było dziwnie, a potem był pocałunek, zakręciło mi się w głowie od wspomnień, od ust...
uciekłam, powiedziałam przepraszam i teraz wiem, że nie mogę się z nim kontaktować. Na szczęście minęło już tyle czasu, że serce okrzepło. I teraz nie kontaktujemy się już w ogóle. Trochę szkoda, ale z drugiej strony nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:59   #43
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: wasze kontakty z byłymi

ja nie przyznaje sie do swego Exa, odwracam głowę w druga stronę.. bardzo mnie skrzywdził. uważam ten epizod za zamknięty rozdział w moim zyciu, nie chce do niego wracac.
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:10   #44
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: wasze kontakty z byłymi

nie odzywamy sie do siebie. ja moge powiedziec nienawidze go. zrujnował mi zycie, przez niego swiat mi sie wywrocil do gory nogami. zrobił wszystko, zebym załowała, ze odeszłam.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 17:13   #45
czarna-nirvanka
Raczkowanie
 
Avatar czarna-nirvanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 173
Dot.: wasze kontakty z byłymi

nie utrzymujemy prakktyznie kontaktu, na ulicach sie bardzo rzadko mijamy a jesli juz to jest tylko "czesc" no czasami zdarza sie zamienic pare slow na gadu
czarna-nirvanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:58   #46
domagalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: wasze kontakty z byłymi

ja i moi byli hmmm no to może powiem tak z jednymi się kumpluje i to tak na co dzien za to z jednym jakoś tak wyszło że sie nienawidzimy bywa tak że sie później okazuje że nasz ksiąze z bajki to skończony frajer
domagalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:47   #47
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez martina@
no ale dla mnie to jest dziwne, skoro tyle spraw nas łączyło, tyle razem przeżyliśmy itp i nagle bach ani be ani me ani kukuryku?
rozumiem, kiedy ludzie rozstają się z jakiegoś masakrycznego powodu (zdrada, oszustwa) to wiadomo, ze nie ma sie ochoty na pogadanki, ale czesc na ulicy to chyba sobie można powiedzieć
Cytat:
Napisane przez side85
w zupełności się zgadzam. Powiem więcej.brak "cześć" to jakby brak szacunku dla tego co było i z kim się było...
Zgadzam sie w 100% z waszymi wypowiedziami. Nie trzeba utrzymywac ze soba mega przyjacielsich stosunkow, ale "Czesc" w imie dawnych czasow to chyba mozna z grzecznosci powiedziec. w koncu nie da sie wymazac z rzeczywistosci czasu wspolnie spedzonego. Mysle, ze to oznaka dobrego wychowania i kultury.
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 07:55   #48
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: wasze kontakty z byłymi

wiadomo - nie kazdy ma ochotę na pogawędki z byłym, tym bardziej kiedy mocno nas zabolało rozstanie.

Ja powiem tyle - mój były chłopak zostawił mnie dla innej (w sumie - był to tylko gwóźdź do trumny, i tak sie nie dogadywalismy juz wiec rozstanie bylo kwestia czasu). Miłe to nie było, pocierpiałam troche, 'cześć' na ulicy bylo zawsze, a teraz rozmawiamy ze sobą jak przyjaciele zapomnialam o wszystkim

zbyt dużo nas łączyło, za duży mamy do siebie sentyment (tak mi sie przynajmniej wydaje) zeby to tak sobie spaprać

ale wiadomo - co para to inny przypadek
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:51   #49
dominisia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: wasze kontakty z byłymi

też mnie to zawsze zastanawia jak to sie moze stać, że dwoje bliskich osób tak sie potrafią znienawidzieć... stają sie tak bardzo opcy dla siebie...to boli przeciesz oprócz tych złych chwil były tez piękne...przeważnie nie utzrymuje z byłymi kontaktów chociaż obiecujemy sobie,że będziemy przyjaciułmi...ale z drugiej strony było mineło... a były TŻ to jest zupełnie inny od tego, którego mam w spomnieniach to w sumie dwie różne osoby....heheh ale namotałam
dominisia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 08:22   #50
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z pierwszym po rozstaniu utrzymywalam dosc bliski kontakt, ale on caly czas mial nadzieje, dlatego odkad poznalam nowego nie moglismy tego kontynuowac... Drugi okazal sie byc skonczonym frajerem i nie chce go znac. Z trzecim zwiazek byl burzliwy i krotki, potem ciagle nas do siebie ciagnelo i dlugo, przez prawie rok spotykalismy sie co jakis czas i zawsze konczylo sie to tak samo - lozko i klotnia Az w koncu pewnego dnia oboje stwierdzilismy ze mamy juz siebie dosc i w mniej wiecej tym samym czasie znalezlismy kogos nowego... teraz mowimy sobie tylko "czesc", nie rozmawialismy od tamtego czasu w normalny sposob
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:15   #51
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: wasze kontakty z byłymi

przez pół roku po rozstaniu zero kontaktu ale ostatnio o dziwo zaczynamy ze sobą rozmawiać może kiedyś mi wybaczy...
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:33   #52
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Ehhh...ostatnio nawet myślałam o moim byłym (byliśmy razem prawie 3 lata)..nie widziałam go z 1,5 roku.. a czasem mi go brakuje, fajny byłby z niego kumpel, zawsze fajnie nam się gadało Ostatnio dowiedziałam się, że się przeprowadził...do Wilkiej Brytanii..no cuż, chyba trudno mi będzie się z nim skontaktować.

Z większością exów mam dobry kontakt..obecnie, bo tuż po zerwanianiach było kiepściutko.
Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:48   #53
olunias
Raczkowanie
 
Avatar olunias
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 393
GG do olunias
Dot.: wasze kontakty z byłymi

ja tak sobie myślę że jesli ludzie rozstali się bo poprostu się ze sobą źle czuli i nie potrafili się dogadać i nie są do siebie wrogo nastawieni, to utrzymywanie względnych kontaktów jest jak najbardziej możliwe.Ale na pewno w przypadku kiedy rozstanie skończyło się "katastrofą" dla jednej ze stron, to ciężko rozmawiać czy zwierzać się takiej osobie.Oczywiście zdarzają się wyjątkowe sytuacje...ale raczej dosyć rzadko.
__________________
lepiej spłonąć niz wyblaknąć..
olunias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:49   #54
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Ja chyba trafialam na samych dupkow dwaj,z ktorymi chodzilam dluzej(ale bylam jeszcze mloda 15,16 lat) to nawet mi czesc nie mowia i udaja,że mnie nie znaja.A ja bylam wobec nich tylo szczera.Wyjasnilam dlaczego nie chce byc razem,ale bez zadnych wyrzutow,ze to poprostu nie to.Powiedzialam prawde.

Uwazam ze zachowalm sie ok.Ale oni tego nie docenili.Mysle ze uniesli sie honorem ze dziewczyna z nimi zarwala a zwlaszcza teraz jak widza ze mi sie uklada z moim TZ.....

Jeden to nawet mnie wyzywal przy mojej przyjaciolce....ale chyba tego zalowal jak go moj facet dorwal

A z pozostalymi "niby milostami" z mlodzienczych lat kumpluje sie dalej
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:27   #55
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Mieszka ode mnie 400 km więc czasem piszemy do siebie sms-y ... Nic więcej
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:41   #56
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Jeden przepadł jak kamień w wodę. Zniknął z mojego zycia bez zadnego słowa... tzn. powiedział "za kilka dni zadzwonie..." na pozegnanie (mieszkalismy w roznych miastach). bylismy ze sobą ponad rok.
Nie zadzwonil a ja glupia czekalam i stracilam szanse na milosc. Od tamtej pory mam ochote go spotkać i wymierzyć bardzo bolesny policzek.
Kolejny.. w zasadzie zaczynalo sie cos miedzy nami rodzic ale najpierw on nie chcial a potem ja. Czasem ze sobą rozmawiamy na gg i to wszystko. on chciałby sie spotkać i pogadać troche tak jak kiedyś ale ja sie boje :/
Druga "milosc" nie chciala sie angazowac w cos "powazniejszego". zwinął manatki gdy ja byłam w załobie, tuz przez Bożym Narodzeniem, gdy najbardziej na niego liczyłam... to bylo jakies 3-4 lata temu. przez dwa lata składał zyczenia z okazji róznych swiąt... teraz zadko sie odezywa. A niedawno widzialam go na miescie ale chyba mnie nie poznał.
w zasadzie ostatni chlopaczyna z jakim przez jakis czas dzieliłam zycie byl kompletnym palantem. Sama go zostawilam a on powiedzial, ze nie chce mnie znac, a to co było - uznaje ze tego nie było. Takze przepadł jak kamień w wode.

Teraz jestem szczęsliwą mężatką a eksie od czasu do czasu "nawiedzają" mnie w niemiłych snach
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:54   #57
EwelinkaB
Raczkowanie
 
Avatar EwelinkaB
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 36
Post Dot.: wasze kontakty z byłymi

Ja na szczęście mam bardzo ograniczony kontakt ze swoimi byłymi bo mieszkają daleko ode mnie.Tylko z jednym, który na nieszczęście jest bratem mojej przyjaciółki, czasami się widuję .Jednak nasze stosunki są raczej chłodne - aczkolwiek poprawne.
Do wszystkich mam jednak ogromny sentyment i z chęcią bym sobie z nimi porozmawiała gdyby ich spotkała na swojej drodze ponownie. Byli tacy słodcy...
EwelinkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:38   #58
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Ja z moimi byłymi mam dość chłodny kontakt,ogólnie ''hej'' i to wszystko
__________________
dbam o siebie
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:44   #59
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez fajna laseczka
Ja z moimi byłymi mam dość chłodny kontakt,ogólnie ''hej'' i to wszystko
Przynajmniej mowicie sobie te hej
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:47   #60
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: wasze kontakty z byłymi

a ja do mojej wypowiedzi dodam jeszcze ten piękniasty cytat jak najbardziej prawdziwy:
"Jedynie ci kochankowie mogą o sobie zapomnieć, którzy niedostatecznie się kochali, by się znienawidzić"
Ernest Hemingway

<bardzo prawdziwe według mnie>
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.