Glinka zielona zdrożała o 100%??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-25, 11:03   #1
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502

Glinka zielona zdrożała o 100%???


Poprosiłam mamę, aby kupiła mi w aptece zieloną glinkę (małe opakowanie 10 g, które do tej pory kosztowało 4,5 zł) Mama wróciła z glinką kupioną za ponad 10 zł. Podobno pani farmaceutka stwierdziła, że cena glinki zielonej wzrosła o 100% !!! Mama zapytała jak to możliwe, na co sprzedawczyni (bardzo zresztą sympatyczna) odparła, że glinka zielona jest bardzo chętnie kupowana, dlatego tak drastycznie zdrożała Mam paragon, w razie pomyłki zwrócę glinkę.
Najlepsze jest to, że inne kolorowe glinki są w normalnej cenie!
Bardzo to dziwne, nie mam pojęcia, o co chodzi
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 11:34   #2
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 19:02
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 11:51   #3
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: A propos cen - Sephora

Odbiegając trochę od tematu glinki.... zauważyłam ostatnio że ceny w Sephorze też poszły w górę . Chcialam sobie kupic nowe perfumki na wiosnę i mnie zamurowało dosłownie - 5th Avenue Ardenki - 199 zł za pojemnośc 30 ml ! Pamiętam że wcale nie tak dawno temu kosztowały chyba 130 zł. Aqua Allegoria Guerlaina kosztuje już ponad 300 zł (a kosztowała do niedawna 260 zł).
Ta ich cała promocja z kuponami rabatowymi to jedna wielka ściema, o mało się na to nie złapałam. Niby dają 10 % rabatu a w rzeczywistości płacisz tyle samo albo i więcej.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 12:00   #4
malwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9
Re: A propos cen - Sephora

Niestety, ale ceny kosmetyków poszły w górę i w Douglasie i w perfumeriach M Styl. Z tego co zauważyłam tak średnio o 20-30zł
malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 12:04   #5
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: A propos cen - Sephora

Te kupony w ogóle po co komuś rabat 10% ? Przecież to śmieszne kiedy kobiety wyciągają plastikowe karty ( te czarne ) z Sephory robiąc duże zakupy by na sam koniec dostać ... 10% mniej . Ja rozumiem 50 % no , albo już 30% skoro te punkty są i tak na jednorazowe zakupy po jakiejś tam ilości pnktów , ale 10% ? Nie wiem jaki tam jest limit tych punktów ale nieźle forsy muszą te babki wydać by na samym końcu przy nieograniczonych zakupach pomachać na końcu tym plastikiem i powiedzieć ... 10% rabatu poproszę Jak obliczyłam najlepiej jak już 10% odliczyć od kwoty co najmniej 1tyś złoty . Bo od 300 za perfum ten rabat się nie opłaca ( biorąc pod uwagę ile wcześniej taka Pani musi wydać ) A ceny niektórych perfum poszły trochę w górę , to fakt .
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 12:08   #6
mayaaa
Raczkowanie
 
Avatar mayaaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 44
GG do mayaaa
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Witaj, margo
W moim mieście w zeszłym roku cena za saszetkę wynosiła ponad 5 zł, więc kupiłam w Esentii w listopadzie woreczek 300 g za 38,30 zł. Teraz kosztuje 39,70. Jak widzisz wzrost ceny jest minimalny (saszetka kosztuje u nich 4,40).
Być może narzucają w tej aptece taką dużą marżę
Moja rada: kupić duży woreczek, starczy na bardzooo dłuuugo
mayaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 13:07   #7
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: A propos cen - Sephora

Ceny poszly w gore, zeby potem w maju mogli je obnizyc - niby, ze to w zwiazku z naszym wejsciem do UE spadaja ceny kosmetykow
Powalajacy sposob myslenia. Szkoda gadac
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-25, 13:25   #8
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

a moze kosmettyki poszly tak bardzo w gore, bo od jakiegos czasu euro idzie w gore? nie mowie o ostatnich fluktuacjach, ale o kilku miesiacach? to by tlumaczylo, dlaczego te perfumerie tak szaleja?
A swoja droga, Diorek ma racje: takie promocje, jak ta w Sephorze, to jest najnormlaniejsze nacigactwo. A mowie tak, bo widze, jak sie to odbywa gdzie indziej . W wiekszosci perfumerii w Holandii jest system znany miedzy innymi z Yvesa Rochera - czyli, za kazde 5 euro spedzone tam dostaje znaczek. Im wiecej znaczkow, tym wyzszy bonus - 60 znaczkow to juz 22,5 euro rabatu prz zakupie dodolnego kosmetyku gornopolkowego (czyli praktycznie mam cos za darmo), a mozna dobic do 50 euro bonusu. Kisdy dstawalam karte, myslalam, ze nigdy w zyciu jej calej nie ostepluje, a juz wlasnie jestem w polowie zasteplowania drugiej . Pozatym, taka promocja 10%, to jest nawet w Lodzi na POW w najtanszej drogeryjce (zbiera sie bonusy za kazde 10zl).
Alez sie dajemy robic przez wszystkie te firmy...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 13:55   #9
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Mayu Chce właśnie zamówić w Esentii wielką tubę 400 ml , ale zanim dojdzie, minie parę dni. Dlatego postanowiłam kupić tymczasowo saszetkę w aptece. Mam nadzieję, mimo wszystko, że to jakaś pomyłka, lub, że tylko w tej nieszczęsnej aptece cena jest tak wysoka (dokładnie 10,90 zł )
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 14:11   #10
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???-

Z kursem euro - co racja to racja. Ja o systemie podnoszenia cen dowiedzialam sie od kolezanki, ktora pracuje w clinique i podobno wlasnie teraz przed majem wszystkie firmy ceny podnosza. Czy to rzeczywiscie prawda - nie wiem.
Dlaczego u nas musi tak byc? Moja blond lepetyna tego nie pojmuje. Dlaczego za granica kosmetyk wyzszopolkowy mozna za pol polskiej ceny kupic i dostac jeszcze takie bonusy? I kiedy w Polsce bedzie raj kosmetyczny?
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 15:19   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Moje drogie Panie. Kosmetyki tak drozeja, zwlaszcza te zadraniczne bo od nowego roku jest podniesiony na nie podatek(ten temat bym na poczatku roku poruszany na wizazu). I nie zgodze sie z jedna z pan ze za granica mozna wiele produktow, zwlaszcza tych wysokopolkowach kupic taniej niz w PL. Mieszkam w niemczech i krem pod oczy od HR, ktory ma takie dober opinie na KW(ja po nim nic nie widzialam)w PL jeszcze niedawno kosztowal 180 zl(taka jest cena w KW), u mnie kosztuje 43€ pomnozyc to przez obecna wartosc euro, wynik - ponad 200 zl. kredka z Lancome, te cudowen 17 cm, oj chorowalam na nia i co widze w sklepie kosztuje 13€. Wiele kosmetykow jest drozszych. Nawet kupujac dezodorant nivea placilam niedawno 5 zl wiecej niz w PL. Jedyne co mnie cieszy to promocje na ubraniach. Mozna mozna naprawde cos tanszego kupic niz w PL to kosztuje, ale za to markowe ciuchy sa 4 razy drozsze niz w PL. Wiec mysle ze jesli chodzi o kosmetyki wysokopolkowe to tylko w Pl wychodzi taniej lub jesli natrafimy na jakas promocje.
Jedyne co moge powiedziec dlaczego wszystko w PL drozeje - to dletego ze w maju Pl wchodzi do UNI wiec ceny musza sie zgadzac z unijnymi.
Pozdrawiam Monia
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-25, 15:28   #12
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

O mam jeszcze jeden przyklad. Preparat na celilit w PL od YR(te nowa czerwona seria)kosztuje 70 zl, u mnie on kosztuje 27,90€ ja kupilam go w promocji za 13 € tylko w promocji wychodzi regularna polska cena. Podklad z AVONU ten z dozowniczkiem w polsce normalna cena to 33,90 zl w niemieckim katalogu to 14€. Prosze te ceny pomnozyc przez wartosc euro to jak sie orietuje jest okolo 5 zl wiec my w niemczech za te same produkty placimy nawet do 3 razy wiecej. Takich przykladow moglabym mnozyc i mnozyc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 15:38   #13
mayaaa
Raczkowanie
 
Avatar mayaaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 44
GG do mayaaa
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Margo, kochana
Zastanów się, czy nie lepiej kupić w proszku 300g. Dzięki temu możesz rozrabiać go z wodą mineralną, z naparem z ziół, itd. W tubie może jest łatwiejszy w użyciu, ale używając tego w proszku masz pewność co nakładasz na buźkę i możesz troszkę poeksperymentować
mayaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 17:25   #14
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Moni, i tak, i nie: nie orientuje sie w cenach sredniopolkowych za dobrze, ale raczej sa rzeczywiscie wyzsze niz w Polsce.
Natomiast co do gornej polki, pisalam juz o tym kilka razy: rowno rok temu, kiedy euro bylo jeszcze po 3,7PLN kosmetyki w Niemczech czy Holandii byly tansze niz w Polsce. Obecnie ceny plasuja sie podobnie - czasem cos jest tanszego tu, czasem tam. W przypadku wielu produktow cena rozni sie o 10-20 zl - wiem, bo czesto woze dla znajomych, i one same sprawdzaja ceny, decydujac sie na zakup lub nie. Jednak ciagle jest tu minimalnie taniej.
Natomiast to, na czym Unia zdecydowanie wygrywa, to ciagle promocje, obnizki, wyprzedaze, dzieki czemu mozna miec wiele gornopolkowych kosmetykow za pol polskiej ceny. Mam wlasnie przed soba katalog z Kijkshop, gdzie True Love Elizabeth ARden 50 ml kosztuje 14,99 euro, a Roses and More Priscilli Presley 30 ml- 5,99 euro. Obnizek na perfumy, czasem kremy, zadko kolorowke jest tak duzo, ze naprawde mozna wybierac i przebierac. Ostatnio, kiedy Lancaster zmienial szate graficzna, wszystko, cala kolorowka, bylo po 5 euro - az mnie skrecalo, ze wczesniej kupilam kilak z ich produktow . A czy ktos widzial w Polsce w perfumerii Lancasterki, na poleczce, elegancko, za 23 zl? No wlasnie.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:34   #15
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 19:01
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:40   #16
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:53
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 12:13   #17
mayaaa
Raczkowanie
 
Avatar mayaaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 44
GG do mayaaa
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

donata napisał(a):
> Oczywiście cofam pytanie. Pomyliłam się i nie otworzyłam strony z glinka miałką za 4,40 gdzie jest możliwość zakupienia również 300 g woreczka. Sorki
Rozumiemy, wiosna
mayaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 13:13   #18
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

a*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:49
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 15:01   #19
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Dziewczyny, oświećcie mnie jeszcze z tą glinką, tzn. czy można kupić ją w aptece? Jakie są pojemności? Czy dobrze zrozumiałam, że można kupić gotową w tubce a także do samodzielnego przygotowania w proszku?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-26, 15:35   #20
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

*

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:48
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 15:44   #21
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Dzięki
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 15:46   #22
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

A czy ta w proszku różni się działaniem od tej w tubie?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 15:50   #23
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Nie, ale ta w tubie jest wygodniejsza w użyciu - proszek trzeba rozrabiać, a w tubie znajduje się już maseczka w odpowiedniej "formie". Poza tym ta w tubie jest chyba wydajniejsza - wyciskasz i wsmarowujesz określoną ilość, jak przy kremach, a tą w proszku musisz nauczyć się dobrze dawkować - z pewnością na początku będziesz wsypywała do miseczki i rozrabiała za dużo proszku jak na Twoje potrzeby
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 18:47   #24
mayaaa
Raczkowanie
 
Avatar mayaaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 44
GG do mayaaa
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

youaresowonderful napisał(a):
> Nie, ale ta w tubie jest wygodniejsza w użyciu - proszek trzeba rozrabiać, a w tubie znajduje się już maseczka w odpowiedniej "formie". Poza tym ta w tubie jest chyba wydajniejsza - wyciskasz i wsmarowujesz określoną ilość, jak przy kremach, a tą w proszku musisz nauczyć się dobrze dawkować - z pewnością na początku będziesz wsypywała do miseczki i rozrabiała za dużo proszku jak na Twoje potrzeby
Wystarczy dostosować się do zaleceń producenta. Dwie łyżeczki proszku rozrabiasz z 10ml wody. Ja daję 2łyżeczki wody i powstaje pasta o kostystencji budyniu, dobrze się rozsmarowywuje po buźce, nie spływa, nie paskudzi dookoła
Smaruje się grubą warstwą, natomiast resztkę wykorzystuję przez parę dni do smarowania na noc upartych niespodzianek
Starczy mi na bardzooo dłuuugo
Powodzenia w używaniu
mayaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 12:18   #25
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: A propos cen - Sephora

> Te kupony w ogóle po co komuś rabat 10% ? Przecież to śmieszne kiedy kobiety wyciągają plastikowe karty ( te czarne ) z Sephory robiąc duże zakupy by na sam koniec dostać ... 10% mniej . Ja rozumiem 50 % no , albo już 30% skoro te punkty są i tak na jednorazowe zakupy po jakiejś tam ilości pnktów , ale 10% ? Nie wiem jaki tam jest limit tych punktów ale nieźle forsy muszą te babki wydać by na samym końcu przy nieograniczonych zakupach pomachać na końcu tym plastikiem i powiedzieć ... 10% rabatu poproszę Jak obliczyłam najlepiej jak już 10% odliczyć od kwoty co najmniej 1tyś złoty . Bo od 300 za perfum ten rabat się nie opłaca ( biorąc pod uwagę ile wcześniej taka Pani musi wydać ) A ceny niektórych perfum poszły trochę w górę , to fakt .

Oj Diorku, Diorku. Czyzbys Ty wierzyla, ze oni chca komus przyjemnosc sprawiac? Przeciez wiadomo, ze to tylko chwyt, tak jak kazdy inny. Wielu takich programow lojalnosciowych jeszcze w Polsce nie ma, wiec nic dziwnego ze daja tylko 10% jak sa bez konkurencji. A swoja droga, to karta i kupony przydaja sie czasem, jak chcesz dostac wiecej probek (przynajmniej mi) - nie kazdy ma "zaprzyjazniona perfumerie" tak jak Ty, gdzie go zawsze pieknie obsluza, potestuje sobie ile chce i jeszcze dostanie wybrany produkt za pol ceny..
Aha, no i ostatnio we Wroclawiu byla akcja 200 punktow do przy kazdym zakupie, mialem troche juz wczesniej, poszedlem 4 razy, kupilem w sumie za 20 zlotych a dostalem dwa kupony - dwa razy 10% zawsze cos.
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 13:21   #26
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Kupiłam raz taką wielką glinke tubie o pojemności 400 ml - nie zebym była taka ekonomiczna broń Boże! Po prostu w cały trójemiescie była to jedyna glinka zielona w tubce, nie było mniejszej pojemności. No i nie wiem czy powtórzę ten zakup - używałam nie tylko ja ale jeszcze moja siostra, poodkładałam do słoiczków dla kolezanek, a i tak olbrzymia jej ilość wyschła w tubie. te male też wysychają, ale w dużej tubie wysycha więcej... a już rozrabianie z wodą zaschłej glinki jest zajęciem nei dla mnie. I tak co najmniej 1/4 opakowania wyrzuciłam. Więcej nie kupię.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 13:35   #27
mayaaa
Raczkowanie
 
Avatar mayaaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 44
GG do mayaaa
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

Smoczyca napisał(a):
> No i nie wiem czy powtórzę ten zakup - używałam nie tylko ja ale jeszcze moja siostra, poodkładałam do słoiczków dla kolezanek, a i tak olbrzymia jej ilość wyschła w tubie. te male też wysychają, ale w dużej tubie wysycha więcej... a już rozrabianie z wodą zaschłej glinki jest zajęciem nei dla mnie. I tak co najmniej 1/4 opakowania wyrzuciłam. Więcej nie kupię.
Dlatego polecam tę w proszku
Przed zakupem sama się zastanawiałam czy wziąć dużą w proszku czy w tubie, myślałam, że pewnie nie będzie mi się chciało bawić, aby ją rozrobić. Teraz nie żałuję, przygotowanie glinki trwa chwilkę i mogę ją zmodyfikować w zależności od wymagań cery
Tylko trzymajcie ją w suchym miejscu, aby nie zwilgotniała
mayaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-28, 17:44   #28
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Glinka zielona zdrożała o 100%???

maya_aa napisał(a):

> Dlatego polecam tę w proszku
> Przed zakupem sama się zastanawiałam czy wziąć dużą w proszku czy w tubie, myślałam, że pewnie nie będzie mi się chciało bawić, aby ją rozrobić. Teraz nie żałuję, przygotowanie glinki trwa chwilkę i mogę ją zmodyfikować w zależności od wymagań cery
> Tylko trzymajcie ją w suchym miejscu, aby nie zwilgotniała

Przekonałaś mnie Rzeczywiście chyba mam więcej możliwośći z glinką w proszku W zasadzie, jeśli nie chce się za każdym razem mieszać glinki z wodą można rozrobić wiekszą porcję na 2-3 użycia A tak w ogóle glinka to moja ulubiona maseczka
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.