Joga - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 14:06   #541
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam sobie tą matę (Spezial) i stało się to czego się obawiałam jest jeszcze gorsza niz te ze szkoły. Strasznie mi się ślizgały ręce i nogi Nie wiem już sama czy to ze mną jest cos nie tak. Generalnie raczej nie mam problemu z nadmierną potliwością ale wiadomo na zajęciach dostajemy wycisk więc ręce mi się pocą ale żeby aż tak
Może macie jakieś pomysły, co mogę zrobić? Kurcze już nawet myślałam o rękawicach.
Strasznie mi przykro, bo cieszyłam się że problem ślizgania się skończy jak kupię matę a tu taki zawód
Mam nadzieję, że coś mi poradzicie.
Kocyk do jogi na mate. Ewentualnie recznik na macie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 17:13   #542
sweetgirl1986
Przyczajenie
 
Avatar sweetgirl1986
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Joga

Dziewczyny widzę ze większość z was jest tu super zorientowana w fitnessie gdybyście mogły w wolnej chwili zajrzeć do mnie i coś doradzić byłabym ogromnie wdzięczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=fitness

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
sweetgirl1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 08:19   #543
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam sobie tą matę (Spezial) i stało się to czego się obawiałam jest jeszcze gorsza niz te ze szkoły. Strasznie mi się ślizgały ręce i nogi Nie wiem już sama czy to ze mną jest cos nie tak. Generalnie raczej nie mam problemu z nadmierną potliwością ale wiadomo na zajęciach dostajemy wycisk więc ręce mi się pocą ale żeby aż tak
Może macie jakieś pomysły, co mogę zrobić? Kurcze już nawet myślałam o rękawicach.
Strasznie mi przykro, bo cieszyłam się że problem ślizgania się skończy jak kupię matę a tu taki zawód
Mam nadzieję, że coś mi poradzicie.
Ja radzę jedno: pranko, pranko, pranko (ale bez detergentów)
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:00   #544
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Joga

Właśnie dzisiaj mam zajęcia i wczoraj ją szorowałam gąbką i samą wodą. Zobaczymy. Stwierdziłam, że wrzucę ją dzisiaj po zajęciach do pralki żeby zdążyła wyschnąć na kolejne. Powiem Wam jedno mam wielkiego stresa jak będzie dzisiaj. Przeczytałam, że nowe tak mają i trzeba je kilka razy użyć żeby nabrały tych właściwości antypoślizgowych, ale jak ja mam się tak kilka zajęć stresować to mam to w nosie. Zero przyjemności z jogi tylko cały czas obawa żeby zębów nie wybić
Wczoraj się trochę naszorowałam więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Zdam Wam relacje.
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:25   #545
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj mam zajęcia i wczoraj ją szorowałam gąbką i samą wodą. Zobaczymy. Stwierdziłam, że wrzucę ją dzisiaj po zajęciach do pralki żeby zdążyła wyschnąć na kolejne. Powiem Wam jedno mam wielkiego stresa jak będzie dzisiaj. Przeczytałam, że nowe tak mają i trzeba je kilka razy użyć żeby nabrały tych właściwości antypoślizgowych, ale jak ja mam się tak kilka zajęć stresować to mam to w nosie. Zero przyjemności z jogi tylko cały czas obawa żeby zębów nie wybić
Wczoraj się trochę naszorowałam więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Zdam Wam relacje.
zostaw niech sobie spokojnie schnie (daj jej ze 4 dni) poza tym sprobuj talkiem sobie rece przetrzec przed cwiczeniami
ja mam ten sam problem, moja instruktorka tez sie slizga i klnie na maty
kocyk czy recznik moze byc ale nie do kazdej pozycji, np przy warior mozna wywinac orla
czasami te antyposlizgowe ich wymysly powoduja ze sie jeszcze gorzej slizgasz
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 08:17   #546
kermitek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Joga

rzeczywiscie widze jaki zbawienny wplyw ma na mnie joga! czuje sie rewelacyjnie. kupilam sobie nawet specjalna ekologiczna mate ze stuprocentowej bawelny jako, ze jestem alergikiem
kermitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:13   #547
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Joga

Kermitku możesz napisać coś więcej na temat tej maty, jaka firma gdzie kupiłaś i ile zapłaciłaś? No i kwestia najważniejsza dla mnie to jej właściwości antypoślizgowe

Jeśli chodzi o moją matę to tak jak mi poradziłyście wrzuciłam ją do pralki i muszę przyznać, że jest lepiej ale niestety jeszcze mi się ręce ślizgają Ciągle żyję nadzieją, że w miarę używania to się zmieni. Ale przynajmniej jestem w stanie ćwiczyć więc jestem zadowolona.

Bakteryiko, może głupio zapytam ale gdzie można kupić ten talk?Rozumiem, że talk wchłania pot z rąk ale czy nie powoduje braku "przyczepności" do maty?
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 05:06   #548
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Joga

Talk to taki zwykły z apteki. Przynajmniej ja takiego używam.
A ja kupiłam ostatnio pięknie wydany album "Joga dla każdego", za pośrednictwem prowadzącej (ogólnie zamówienie zbiorowe było ). No i udało mi się na allegro upolować "JOGA przewodnik dla początkujących i znawców" za całe 4 zł!
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 07:19   #549
amelkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 117
Dot.: Re: Joga/do Smoczka

moim zdaniem joga wspaniale działa na wszystko - również na psyche
__________________
Postanowiłam użyć jednego z moich rozlicznych talentów i zawalczyć o toster w konkursie Electrolux "Przygody z suszeniem ubrań". Pomożecie?
amelkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 07:30   #550
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez sztukaruchu Pokaż wiadomość
spam
jakaś reklama?

Cytat:
Napisane przez amelkaka Pokaż wiadomość
moim zdaniem joga wspaniale działa na wszystko - również na psyche
zgadzam się

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:35
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:52   #551
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Kermitku możesz napisać coś więcej na temat tej maty, jaka firma gdzie kupiłaś i ile zapłaciłaś? No i kwestia najważniejsza dla mnie to jej właściwości antypoślizgowe

Jeśli chodzi o moją matę to tak jak mi poradziłyście wrzuciłam ją do pralki i muszę przyznać, że jest lepiej ale niestety jeszcze mi się ręce ślizgają Ciągle żyję nadzieją, że w miarę używania to się zmieni. Ale przynajmniej jestem w stanie ćwiczyć więc jestem zadowolona.

Bakteryiko, może głupio zapytam ale gdzie można kupić ten talk?Rozumiem, że talk wchłania pot z rąk ale czy nie powoduje braku "przyczepności" do maty?
malwo - taki zwykly talk dla bobaskow (johnson itp) troszeczke na rece, nie syp na mate. Jesli nie przesadzisz to nie powinnas sie slizgac u mnie juz troszke lepiej z tym slizganiem sie, najgorzej jak w ciagu dnia nakremuje rece kilka razy, wtedy gleba murowana
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 16:56   #552
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez amelkaka Pokaż wiadomość
moim zdaniem joga wspaniale działa na wszystko - również na psyche
Zdecydowanie! Skupianie sie na oddechu i brak myslenia o problemach swietnie relaksuje. Ja wracam do jogi, mam zamiasr cwiczyc w domu.

Przede wszystkim odczuwam wielka ulge po jodze - po calym dniu siedzenia przed kompem wpracy moj kregoslu wola o pomoc!
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:13   #553
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Zdecydowanie! Skupianie sie na oddechu i brak myslenia o problemach swietnie relaksuje. Ja wracam do jogi, mam zamiasr cwiczyc w domu.
ja ćwiczę sama od września jestem bardzo zadowolona bo zgubiłam trochę centymetrów tu i ówdzie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 22:08   #554
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja ćwiczę sama od września jestem bardzo zadowolona bo zgubiłam trochę centymetrów tu i ówdzie
No dokladnie - niby takie nic - kto nie cwiczyl ten nie wie jak sie zmachac mozna... A tymczasem cialo sie ladnie wysmukla.
Ja jeszcze zauwazylam, ze latwiej mi utrzymac roznowage, zdecydowanie poprawia sie gietkosc i sprawnosc... No i mozna cwiczyc wieczorem poznym
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 07:07   #555
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
No dokladnie - niby takie nic - kto nie cwiczyl ten nie wie jak sie zmachac mozna... A tymczasem cialo sie ladnie wysmukla.
Ja jeszcze zauwazylam, ze latwiej mi utrzymac roznowage, zdecydowanie poprawia sie gietkosc i sprawnosc... No i mozna cwiczyc wieczorem poznym
ja tylko wieczorami (rano mam sztywne mięśnie) i 3x w tygodniu
w zupełności wystarcza
oj czasem jestem spocona
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:34   #556
werojka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Joga

Dawno nie pisałam ale zaglądam regularnie)
Ja teraz nie miałam czasu (studia) i przez miesiąc tylko w domku, ale teraz znowu wracam do zajęć grupie... Czasami oczywiście jak czas pozwala to ćwiczę w domu.


Zgadzam się joga daje takiego powera! Kręgosłup i "głowa" są zrelaksowane, milion myśli nagle znika i zostaje sama ze sobą- super)
__________________

Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca...
Antoine de Saint-ExupéryMały Książę
werojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:42   #557
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Joga

U mnie niestety, szykują się 3 miesiące bez regularnych zajęć . Będę musiała zmobilizować się do ćwiczeń w domu, a z tym bardzo u mnie ciężko . Powinnam chociażby z tego względu, że ostatnio nieco się przełamałam i samodzielnie staję na przedramionach przy ścianie oraz nieco odrywam nogi od ściany przy staniu na głowie - szkoda byłoby zmarnować efekty. Tylko kto da mi kopa, bym ćwiczyła, jak leń jestem...
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:10   #558
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
U mnie niestety, szykują się 3 miesiące bez regularnych zajęć . Będę musiała zmobilizować się do ćwiczeń w domu, a z tym bardzo u mnie ciężko . Powinnam chociażby z tego względu, że ostatnio nieco się przełamałam i samodzielnie staję na przedramionach przy ścianie oraz nieco odrywam nogi od ściany przy staniu na głowie - szkoda byłoby zmarnować efekty. Tylko kto da mi kopa, bym ćwiczyła, jak leń jestem...
ja ci dam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:37   #559
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja ci dam
Dzięki . Możesz mnie poganiać regularnie
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 10:41   #560
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dzięki . Możesz mnie poganiać regularnie
z przyjemnością
ja właśnie czekam aż mi się śniadanko ułoży i zabieram się za ćwiczenia bo po południu nie będę mieć czasu
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:22   #561
Sasza_
Raczkowanie
 
Avatar Sasza_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
Dot.: Joga

Witam

Jestem świeżak jeśli chodzi o jogę. Dopiero zamierzam się za to zabrać ale kompletnie nie wiem jak. Co poradziłybyście mi na początku? Może znacie jakieś sprawdzone strony internetowe na których znalazłabym kilka cennych informacji dla początkujących? Jakieś polecenia ze zdjęciami ćwiczeń?

Pozdrawiam.
Sasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 07:15   #562
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Sasza_ Pokaż wiadomość
Witam

Jestem świeżak jeśli chodzi o jogę. Dopiero zamierzam się za to zabrać ale kompletnie nie wiem jak. Co poradziłybyście mi na początku? Może znacie jakieś sprawdzone strony internetowe na których znalazłabym kilka cennych informacji dla początkujących? Jakieś polecenia ze zdjęciami ćwiczeń?

Pozdrawiam.
ja zaczynałam z książką "Joga sposób na stres"
dało radę samemu z niej ćwiczyć

ale przez rok chodziłam na zajęcia z instruktorką i to jest o tyle lepsze że zaraz ci skoryguje jak coś robisz źle
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 17:05   #563
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Joga

A ja dalej się ślizgam Wyprałam matę w pralce i wydawało mi sie, że jest lepiej ale we wtorek znowu przy psie (już nie cierpię tej pozycji) znowu się rozjeżdzałam.
Znowu ją wrzuciłam do pralki.
Tak jak mi poradziłyście kupiłam jeszcze talk i dzisiaj będzie próba
Myślicie, że to z czasem jednak minie czy już muszę się do tego przyzwyczaić? Strasznie mnie to wkurza. Wszystcy robią a ja ciągle mam problem.

Co do początkujących - myślę, że jednak fajnie jest zacząć od takiego kursu z instruktorem gdzie dokładnie omawiają asany. Podstawą jest dobre wykonanie ćwiczen komendy typu "roluj uda do wewnątrz" lub "podciągnij rzepki" raczej w książce nie opisują.
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:55   #564
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Joga

Teraz, na taką pogodę, to nawet przy wypranej macie łapki jeżdżą Dlatego, talk również mi towarzyszy i jest ok.

Zgadzam się w kwestii początków przygody z jogą - najlepiej na początku wprawić się z instruktorem. Wielu istotnych szczegółów w książkach nie ma. A instruktor na żywo może skorygować postawę, powiedzieć, co nie tak - samemu się tego nie zrobi. A nie chodzi o to, aby się powyginać na kształt jogi, tylko, żeby robić to poprawnie. Bo tylko wtedy są efekty
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 08:08   #565
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;19916554]Teraz, na taką pogodę, to nawet przy wypranej macie łapki jeżdżą Dlatego, talk również mi towarzyszy i jest ok.

Zgadzam się w kwestii początków przygody z jogą - najlepiej na początku wprawić się z instruktorem. Wielu istotnych szczegółów w książkach nie ma. A instruktor na żywo może skorygować postawę, powiedzieć, co nie tak - samemu się tego nie zrobi. A nie chodzi o to, aby się powyginać na kształt jogi, tylko, żeby robić to poprawnie. Bo tylko wtedy są efekty [/QUOTE]

oj ciężko idzie w tym upale

ja niby chodziłam na zajęcia, ale teraz robię jakieś nowe z książki i czasem się zastanawiam czy aby na pewno poprawnie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:25   #566
ekani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Joga

Witam,

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Hatha Jogi
organizowane przez Szkołę Yogi Ekani

Regularne zajęcia odbywają się:
- w ZABRZU we wtorki od 18.30 do 20.00
- w LUBLIŃCU w soboty od 12.00 do 13.30
Ponadto, na życzenie, możliwość indywidualnych konsultacji i nauki
ze specjalistą .

Zajęcia z Hatha Jogi są :
Uzdrawiające, oczyszczające, odchudzające, odmładzające,
relaksujące,
wzmacniające ciało, oddech i umysł !

Wśród wielu zalet płynących z hatha jogi są:
• ukształtowanie ciała, pokonanie dolegliwości, ukojenie umysłu,
• uspokojenie emocji, opanowanie stresu, odnalezienie własnego rytmu
życia,
nawet po najtrudniejszym dniu w pracy,
• odzyskanie doskonałego zdrowia, wzmocnienie kości i mięśni,
poprawa sylwetki, poprawa oddechu, wzrost energii witalnej, i wiele
innych..

KONTAKT:
0-604 905 295 lub kmostek@o2.pl

pozdrawiam serdecznie,
ekani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:18   #567
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

ja mam pytanie ile razy w tygodniu ćwiczycie?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:02   #568
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Joga

Na kanale Zone Club są od poniedziałku do piątku o 20.00 lekcje jogi Mi się bardzo podobają, bo jest całkiem niezłe tempo, a ja tak lubię
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 07:29   #569
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Na kanale Zone Club są od poniedziałku do piątku o 20.00 lekcje jogi Mi się bardzo podobają, bo jest całkiem niezłe tempo, a ja tak lubię
muszę zerknąć czy w ogóle mam taki kanał
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:41   #570
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Joga

A faktycznie pamietam kiedys tez byly takie zajecia. Trwalo to jakie 30 minut, zaczynalo sie zawsze od jakies krotkiej gadki masta jogina, ktory mial ta szkole, a potem w sumie parami prowadzili zajecia, pokazujac wersje trudniejsza i latwiejsza

To bylo fajne

Ech teraz nie mam kablowki, ani w sumie tv, wiec odpada.

Pozostaje czarna ksiazka - daje rade
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 14:52:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.