Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 12:23   #4171
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
o takich raczej trudno.
ja jakis czas temu wzburzylam się na wątku i napisalam nie bardzo grzecznego posta ,dlaczego dziewczyny piszą ciagle o tych samych i do tego drogich salonach, ale patrząc z perspektywy czasu i z perspektywy wizyt u kilku fryjzerow dochodzę do wniosku ,ze faktycznie jesli ktos pojdzie do taniego fryzjera ,nie zechce już do niego pojsc kolejny raz. Choc z drugiej strony zdarzają się w wątku wypowiedzi (i to dosc często ) osob ,ktore są niezadowolone z uslug w tych bardzo 'naglosnionych' i obleganych salonów fryzjerskich.

Koło się zamyka, bo myslę,że wiekszosc dziewczyn woli nie ryzykować i wybiera mniejsze ,a drozsze zło ,że tak powiem.

A co do rozumienia fryzjera słów ''panie, ja tylko 3 cm chcę podciąc nie wiecej ,bo zapuszczam '' oj z tym to jest cholernie ciężko.
Zazwyczaj jak grochem o ścianę.

No ale może ktoraś wizażanka poda namiary na taniego i solidnego fryjzera. Sama z chęcią wybiorę się wtedy do takiej pracowni /salonu/ zakładu
Ja z drogiego fryzjera zadowolona w ogóle nie byłam. Efekt taki jak u osiedlowego tylko w portfelu o wiele mniej (chociaż ja na szczęście nie musiałam płacić wtedy bo mi koleżanka załatwiła)
A z kasą u mnie ciężko, więc nie mogę iść do tych co dziewczyny polecają
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:03   #4172
obsesyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a ja trochę z innej beczki,: kto poleci jakąś dobrą krawcową w Poznaniu? Najlepiej na ratajach, chodzi mi tylko o zwężenie sukienki,ale wolę nie ryzykowac u byle kogo
obsesyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 15:10   #4173
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez obsesyjna Pokaż wiadomość
a ja trochę z innej beczki,: kto poleci jakąś dobrą krawcową w Poznaniu? Najlepiej na ratajach, chodzi mi tylko o zwężenie sukienki,ale wolę nie ryzykowac u byle kogo
Jeśli z "innej beczki", to nie tutaj
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:06   #4174
fringe73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkich!
Pragne sie podzielic moim wrazeniem w salonie Piaseckich!
1.bardzo duzy zespół i przewijajace sie tam osoby,(tlok)
2.wszyscy sprawiali wrazenie smutnych,zmeczonych i obojetnych i tak jak by sie spieszyli aby zrobic jak najwiecej osob!
3.pani,ktora mnie zapisywala nastepnego dnia nie mogla mnie odszukac i chciala wepchnac mnie do innej osoby-nie zgodzilam sie a ona juz na mnie krzywo patrzala-nawet jak mi proponowala cos do picia to zrobila to obojetnie!wogole to bylam scinana dopiero po pol godzinie!
3.obcinala mnie sama p.Krystyna-smutna,zimna,bez usmiechu!nawet nie zapytala jak scinamy,nic nie zaproponowala.kiedy pokazalam jej zdjecia modelek z grzywka pokiwala glowa i zaczela ciac!pociachala dala troche wosku i zadnej rewelacji!wogole nie zamienila ze mna ani jednego slowa!
Jestem w szoku!Taki zaklad,takie nazwisko,opinie!
Moze nie spodobalo im sie to,ze zazyczylam sobie obciecie tylko grzywki za 8zl?!nie zarobili na mnie...pech...!
Wiecej tam nie pojde!
I znowu szukam dobrego fryzjera!Czy ktos jest w stanie poswiecic mojej grzywce chwilke to ozdoba mojej twarzy?!
fringe73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:13   #4175
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yemyser Pokaż wiadomość
Widzę, że polecacie raczej drogich fryzjerów... Czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakiegoś tak do 40 zł za podcięcie? Najlepiej takiego, który rozumie, że ktoś włosy zapuszcza bo bym musiała podciąć niedługo, ale boję się gdzieś iść żeby mi krótkich nie zrobili bo każdy cm cenny jak złoto teraz u mnie
zobacz mój post powyżej, ja byłam własnie podciąc i jestem zadowolona. Pani ładnie wyr ownała włosyi nadal sie układają

choć nie wiem, jakby się tam spisali na strzyżeniu z inwencją własną
dla mnie było bardzo ok
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 11:41   #4176
fringe73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy ktoś zna salon w Smochowicach,na pietrze w wilii?!Pracuje tam p.Magda i Malgosia(wlasicielka),jak scinaja?!
Prosze o opinie...
fringe73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:05   #4177
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
zobacz mój post powyżej, ja byłam własnie podciąc i jestem zadowolona. Pani ładnie wyr ownała włosyi nadal sie układają

choć nie wiem, jakby się tam spisali na strzyżeniu z inwencją własną
dla mnie było bardzo ok
Widziałam ale byłam ciekawa czy ktoś jeszcze coś może polecić. może pójdę tam gdzie napisałaś
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 18:03   #4178
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yemyser Pokaż wiadomość
Widziałam ale byłam ciekawa czy ktoś jeszcze coś może polecić. może pójdę tam gdzie napisałaś
może ktoś napisze coś?, byłoby chociaz do wyboru
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:00   #4179
Stooonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aleksandra c Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy. Poszukuję pani Moniki z salonu Escape z Głogowskiej (wcześniej Kanałowej). Z oczywistych względów szefowa nie chciała podać mi namiarów...
Byłam już u kilku niby suuuper fryzjerów z tego forum, ale efekty były odmienne od oczekiwanych. Zawsze miałam pięknie zrobione włosy, a teraz mam fryzurę jak po sianokosach. Postrzępione, a na dodatek źle dobrany kolor. Tragedia. Płakać mi się chce. Pomóżcie
Pani Monika z Escape pracuje w Akademii Urody Beverly Hills w Starym Browarze
Stooonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:00   #4180
mondayyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam, czytam Was już od jakiegoś czasu i bardzo często korzystam z Waszych rad, postanowiłam dołączyć testuję fryzjerów w Poznaniu, nie znalazłam jeszcze "swojego"dlatego nie będę nikogo na razie polecać, ale obiecuję że podzielę się sensownymi informacjami w przyszłości. Jutro wybieram się do Le Grand, do Marty. przeczesałam wątek i znalazłam różne opinie na temat tego salonu ale wiedzę że ogólnie jest ok, zobaczymy....
czy któraś z Was orientuje się ile kosztuje dekoloryzacja, farba i cięcie w Le Grand? domyślam się że nie mało, ale wolałabym być zorientowana.
pozdrawiam!
mondayyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:09   #4181
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

to sobie zadzwon i zapytaj, zeby nie pasc trupem. cena zalezy od dlugosci wlosow i wlosy do ramion sa tam traktowane jak dlugie. (pod 200 kosztowalo ciecie moich wlosow do ramion- tzn mialo kosztowac, bo w skoncu tam nie poszlam)
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 08:28   #4182
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Pod 200 samo ciecie? To cos chyba Cie w blad wprowadzili, bo ja za ciecie dlugich wlosow (za lopatki sporo) zaplacilam 100 zl i to jest mniej wiecej ich cena Farby sa juz drogie, nie wspomne o dekoloryzacji, bo z tego co sie orientuje to wraz z cieciem na sredniej dlugosci wlosach kosztuje 400zl.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:17   #4183
mondayyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dzięki za info dzwonić nie ma sensu, juz pytałam, ceny są uzależnione od długości włosów itd.
sinsinsin myślisz że te 400 zł wystarczy na wszystko ( cięcie, dekolor, kolor)? 100 płaciłaś za samo cięcie czy z modelowaniem? pozdrawiam!
mondayyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:26   #4184
maria972
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zazi 73 Pokaż wiadomość
Jestem wierną klientka Fresh Looka od samego początku powstania salonu na Słowiańskiej. Jestem bardzo zadowolona zarówno z farb jak i cięcia. Jeżeli chodzi o różnice cenowe, nie są one duże w porównaniu do innych salonów w okolicy, jakość wykonanych usług jest bardzo wysoka, no i zawsze można trafić na jakieś programy lojalnościowe

Skoro jesteś wierną klientką Fresh Looka chciałabym zapytać Ciebie o drugi salon. Czy znasz fryzjerów pracujących na Strzeszynie Greckim? Ponieważ jest mi bliżej i po drodze.
maria972 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 00:06   #4185
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Pod 200 samo ciecie? To cos chyba Cie w blad wprowadzili, bo ja za ciecie dlugich wlosow (za lopatki sporo) zaplacilam 100 zl i to jest mniej wiecej ich cena Farby sa juz drogie, nie wspomne o dekoloryzacji, bo z tego co sie orientuje to wraz z cieciem na sredniej dlugosci wlosach kosztuje 400zl.

W Le grand cięcie krótkich włosów kosztuje 90zł...więc za długie z modelowaniem z luzem będzie 200zł...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 09:03   #4186
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, czy któraś z Was była w salonie, który mieści się w pasażu na Półwiejskiej (obok Mango)?
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:12   #4187
mondayyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
W Le grand cięcie krótkich włosów kosztuje 90zł...więc za długie z modelowaniem z luzem będzie 200zł...
W Le Grand dekoloryzacja + farba + odświeżenie fryzury ( wszystko na włosach do ramion) kosztowało prawie 500 zł.
mondayyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:14   #4188
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny no nie oslabiajcie mnie, jak moze kosztowac 200 lekko, skoro dokladnie wiem ile zaplacilam i jakie mam wlosy. Zaplacilam 100, wlosy mam sporo za lopatki. Wobec tego nie wiem z czego to wynika, bylam tam z 1,5 miesiaca temu i z tego co pamietam to przez telefon babka powiedziala mi rowniez taki koszt.
Mowie jak bylo,acz nie chcialabym,zeby ktoras z Was pozniej mi zarzucila,ze powiedzialam tyle a od niej wezma inaczej. Kto tam wie jak oni sobie te ceny naliczaja
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:52   #4189
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mondayyy Pokaż wiadomość
W Le Grand dekoloryzacja + farba + odświeżenie fryzury ( wszystko na włosach do ramion) kosztowało prawie 500 zł.
500zł masakra h

a rozbierzności rzędu 80zł wynikają w takich salonach moim zdaniem z brania modelowania lub nie
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 12:06   #4190
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

kiedyś byłam w le grandzie na koziej () na ścięciu u Piotrka Sierpińskiego i za pół długie włosy zapłaciłam ponad 100zł. bez modelowania
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 12:41   #4191
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny, miałyście zdać relacje po wizycie w czesance! z tego co pamiętam, to na pewno 2 się wybierały.
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 17:55   #4192
Yo soy Juanita
Raczkowanie
 
Avatar Yo soy Juanita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Już zdaję realcje. Byłam u Adama, oczywiście miał spóźnienie - napisał mi o tym smsa jakies 20 minut przed planowaną wizytą. Połaziłam chwilę i poszłam na górę. Planowane 20 minut spóźnienia zmieniło się w 40, bo dokałdnie po 40 minutach usiadłam w jego fotelu z umytą głową. Co do ścięcia - byłam w zasadzie na podcięciu końcówek i na tym się skończyło, więc jeśli chodzi o zapuszczanie włosów to dokałdnie posłuchał, tego co chciałam. Szału żadnego z fryzurą nie ma, bo być nie mogło, ale włosy się lepiej układają i wyglądają zdrowiej. Gorzej tylko z ceną, bo za podcięcie końcówek zapłaciłam 80 złotych. Niewiele mogę powiedzieć o tym czy Adam się mniej stara czy nie na własnym przykładzie, ale na przykładzie dziewczyny, która była przede mną i której zrobił ładną, krótką fryzurę stwierdzam, że chyba nadal mocno się stara. Czekałam dość długo, a nie zauwazyłam żeby kończył szybciej dlatego, że czas go goni. Jak to on bawil się prawie każdym włosem tej dziewczyny. Ja w każdym razie za 2,3 miesiące tam wrócę. Zobaczymy co wtedy zrobi mi na głowie, pewnie będę mogla powiedzieć coś więcej. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej pytajcie.
Yo soy Juanita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:27   #4193
rysikowa83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A byłyście kiedyś w Mieście Kobiet na Mickiewicza w Poznaniu? Słyszałam o nim wiele dobrych słów, ale sama nie miałam jeszcze okazji sprawdzić, a jestem na etapie poszukiwania dobrego fryzjera w Poznaniu. Znajoma znajomej (piąta woda po kisielu) chodzi do nich i ponoć jest mega zadowolona. Ale jestem ciekawa czy ktoś ma jeszcze opinię na temat tego salonu czy będę musiała iść i sama przetestować
rysikowa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 10:38   #4194
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny no nie oslabiajcie mnie, jak moze kosztowac 200 lekko, skoro dokladnie wiem ile zaplacilam i jakie mam wlosy. Zaplacilam 100, wlosy mam sporo za lopatki. Wobec tego nie wiem z czego to wynika, bylam tam z 1,5 miesiaca temu i z tego co pamietam to przez telefon babka powiedziala mi rowniez taki koszt.
Mowie jak bylo,acz nie chcialabym,zeby ktoras z Was pozniej mi zarzucila,ze powiedzialam tyle a od niej wezma inaczej. Kto tam wie jak oni sobie te ceny naliczaja

Tylko tam wiele zależy chyba od rangi fryzjera. Mam klientki, które przeszły z Le grand właśnie z powodu ceny, która ciągle rosła. Jedna pewnego dnia zrezygnowała bo usłyszała cenę znacznie wyższą niż poprzednim razem "bo fryzjer awansował i został kimś stopień wyżej w ich firmie". Co do farbowania to jedna mówiła, że płaciła 210zł (włosy do ramion), a inna za strzyżenie 90-100zł (dłuższego jeżyka bez żadnej stylizacji, modelowania). Przynajmniej tak mówią. No cena moim zdaniem jak na taką fryzurkę astronomiczna i jak za koloryzację, zdaje się raczej średnio-półkowym Schwarzkopfem, raczej wygórowana. No ale czynszu małego to oni tam nie mają....

Może Ty sinsinsin byłaś na podcięciu końcówek w ich rozliczeniu? Wówczas 100zł to odpowiednia u nich cena za taką przyjemność....chociaż jak dla mnie też nieźle wyśrubowana.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
500zł masakra h

nooooo masakra...ale usługa tyle jest warta ile ktoś chce zapłacić....i to, że salon ma na czysto marżę 80% to już tylko i wyłącznie wasza zasługa, bo się na to godzicie.


a rozbierzności rzędu 80zł wynikają w takich salonach moim zdaniem z brania modelowania lub nie
80 zł za modelowanie....bez komentarza



A ktoś się orientuje ile biorą w takim razie za zrobienie loków spiralnych na długich włosach?
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 14:11   #4195
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kurcze no nie wiem, nie wiem moze i mnie tak podliczyli, cholera ich wie. Zalezy tez co rozumiec przez modelowanie I masz racje Anq26, oni tam maja jakas hierarchie nawet na stronie kazdy tam ma jakis tytul przypisany wiec bardzo mozliwe,ze od tego to zalezy.
Tak czy inaczej ciesze się,ze wzieli tyle a nie wiecej
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:43   #4196
marcin2882
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

polecam ci Marte lub Marcina z salonu ,,4 You'' na ul. Starowiejskiej super fachowcy
marcin2882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 07:40   #4197
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez bzecolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mówicie o jakiś jakiś kosmicznych cenach ja chodze na Mickiewicza do Miasta Kobiet. Kurcze nie zamienie tego fryzjera za żadne skarby, przystępne ceny, profesjonalna obsluga, mila atmosfera - trzeba sie wczesniej umawiać bo terminy mają czasem odlegle. Ale za fajne ścięcie z modelowaniem, myciem, masażem i farbowaniem płacę ok 160 zł - a pracują na TIGI i włosy są o niebo delikatniejsze i żywsze

a do kogo chodzisz? jak z terminami?
(dziewczęta - jestem zdesperowana)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:26   #4198
rysikowa83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja też się umówiłam na rekonstrukcję do Miasta Kobiet na środę - ponoć zajefajnie nawilża włosy! Jeszcze myślę nad trwałym prostowaniem, ale najpierw trochę "odbuduję" moje kłaczory. Poza tym dzisiaj wyczytałam na poznańskim portalu społecznościowym, że robią darmowe metamorfozy i ponoć co piątek w wyborczej ukazuje się konkurs, gdzie fundują darmowe wizyty. Niceeee
rysikowa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:07   #4199
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rysikowa83 Pokaż wiadomość
Ja też się umówiłam na rekonstrukcję do Miasta Kobiet na środę - ponoć zajefajnie nawilża włosy! Jeszcze myślę nad trwałym prostowaniem, ale najpierw trochę "odbuduję" moje kłaczory. Poza tym dzisiaj wyczytałam na poznańskim portalu społecznościowym, że robią darmowe metamorfozy i ponoć co piątek w wyborczej ukazuje się konkurs, gdzie fundują darmowe wizyty. Niceeee

rysikowa, czy mnie oczy mylą czy na innych Wizażowych forach dot. fryzjera w Poznaniu i wszelkich z tym związanych usług, wypisujesz TO SAMO???!!
Można być z czegoś zadowolonym, ale to co robisz wybitnie zalatuje reklamą.
Jak nie rekonstrukcja to balayage, jak nie to to siamto. Coś mi tu nie pasuje.

EDIT:
Słusznie mi nie pasowało.
To się salon tak zareklamował, aż go zbanowano
brawo!!!!

Edytowane przez pinivini
Czas edycji: 2010-06-15 o 13:46
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:33   #4200
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Wczoraj obcinałam się u Pana Krzysztofa, który urzędował przedtem przy Placu Wolności, a teraz przeniósł się na Za Groblą. Tnę się u niego już od ponad roku i wydawało mi się, że trafiłam wreszcie na "bezpiecznego fryzjera". Jego cięcia zawsze były poprawne, ale nigdy nie osiągnął tej mistycznej fryzury. Chciałam jeszcze zaznaczyć, że jestem posiadaczką loków - mam ich dużo, a włosy staram się zapuszczać
Po wczorajszej wizycie:
- pozbawiona jestem około 50% włosów z objętości ("bo tak mocniej przerzedziłem")
- fryzura bynajmniej nie zachwyca: mam na głowie coś na kształt grzyba. Kulka króciótkich loczków przy głowie, a reszta smętnie leci w dół.
- Długość... część nie ucierpiała, ale reszta włosów ma dosłownie po 6-8cm! na sucho to wychodzi na około 3cm loczki!
- skasował za to 100 zł.

Zazwyczaj pan Krzysztof ciął tak, że nie miałam ochoty naciągać czapki na głowę, ale teraz... koszmar. Nie wiem co go rajcuje żeby pozbawiać klientkę połowy włosów na głowie, zwłaszcza przy lokach, gdzie efekt zcięcia zawsze będzie widoczny, a każdy centymentr jest podwójnie bolesny.
Coś tak czuję, że się z panem Krzysztofem juz rozstanę
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.