Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 21:32   #2401
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No tak słońce się wreszcie pokazało i wątek zdechł
Myślę, że to nie tylko słońce ma w tym swój udział, skoro dziewczyny same się tłumaczyły problemami czy to z TŻtami czy z sesją.
A u mnie ani sesja ani problemy z TŻ (te choć są, to akurat czasowo mnie zupełnie nie ograniczają), tylko po prostu brak czasu. Ostatnio i mam więcej godzin w pracy, i zaczęłam chodzić na ten fitness na piłkach, i jak mam wolne, to staram się zamiast siedzieć przed kompem jeździć na rowerze czy czytać książki. Tak dawno nie czytałam, że teraz jak już zaczęłam, to mnie wciągnęło. Doczytałam 2, których nie mogłam jakoś skończyć i jestem już w połowie kolejnej

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mag za Was też, oby dzisiejszy dzień u TŻta był udany
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fuksjo, Magju, trzymam kciuki za Was a szczególnie za Waszych TŻtów, żebyście się szybko dogadali
Dzięki za kciuki, trochę pomogły. Mimo małych zgrzytów b. miło spędziliśmy ten dzień. Szkoda tylko, że liczyłam na coś więcej w kontekście ostatnich problemów, ale widać TŻ uznał temat za zakończony. No i już wczoraj znów się pokłóciliśmy na gg, bo jak zwykle wymyśla jakieś chore teorie i nie przebiera w słowach

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kosmetycznie jestem grzeczna, ale za to mam zamiar za jakiś tydzień kupić mikser. Nie śmiejcie się, marzę o nim już 2.5 roku. Jest bardzo drogi, dlatego tyle czasu mi to zajęło, ale postanowiłam poświęcić na niego całą pensję - dopóki mieszkam z rodzicami mogę sobie pozwolić na takie szaleństwo i to wykorzystam Tylko... mam problem, mój mikser występuje w 20 kolorach I nie wiem, jaki wybrać: http://www.vivamix.pl/artisan.html
2.5 roku temu zakochałam się w zielonym, nadal bardzo mi się podoba, ale nie wiem, jaką będę mieć kuchnię za x lat, zielony nie pasuje jednak do każdego wnętrza... Zastanawiam się nad własnie zielonym, czerwonym i kremowym. Dziewczyny, pomóżcie, proszę!
Zgadzam się z dziewczynami, z tych trzech kremowy jest najpraktyczniejszy, aczkolwiek osobiście wybrałabym albo ten ciemny fiolet albo czekoladowy.
A tak w ogóle to taki sprzęcik, świetna sprawa. Nie dość, że pięęęknie wygląda, to jeszcze tyle potrafi. Też kcem taki!

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Właśnie, dziękuję wszystkim za kciuki W pracy przeniesiono mnie do projektu, przy którym jest praca jednozmianowa i mam trochę bliżej z domu. Niewiele, ale nie muszę już chodzić po bardzo nieprzyjemnej części miasta
No to fajnie, że się udało

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT2: Mag odebrałam lakier Vintage Blue z Avonu. Maźnęłam po paznokciu i widzę, że już 1 warstwa dobrze kryje. Z tym, że lakier jest bardzo jasny, prawie biały z lekką domieszką błękitu. Nie wiem czy dam radę z takimi jasnymi pazurkami chodzić, ale zaryzykuję
Mój chyba aż tak blady nie jest, a przynajmniej mam taką nadzieję.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie nie ma co szaleć, truskawka znów podniosła ceny o jakiś podatek VAT (którego niby już celnicy nie nałożą ) ceny takie same, a nawet wyższe niż w Sephorze, to bez sensu
okazało się, że wraz ze zmiana dizajnu kulek Guerlain zmieniły się ceny (podobno mają kosztować 259zł moim zdaniem spore przegięcie)
Tym w Tru to się chyba w głowach poprzewracało
A co do kulek, to cieszę się, że kupiłam je jeszcze jak były tanie. Teraz to i mnie nie będzie stać, chociaż przez bloga Estelli kuszą mnie te lekko brązujące Moooże bym sobie tak w UK kupiła

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
MagJa wygrałaś w konkursie urodzinowym wizażu i MF, gratulacje!!
Dzięki za cynka, sama bym pewnie nie wiedziała o tej wygranej, dopóki by mi paczka nie przyszła

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Zapomniałabym. Lakier Avonu jednak trochę mnie zawiódł Nałożyłam wczoraj 2 warstwy, nawet nieźle ten błękit wyglądał, lakier szybko wysechł i nie było smug ani pęcherzyków. Ale podczas kąpieli stało się coś okropnego, mianowicie zaczął odchodzić od koniuszków całymi płatami i ciągnąć się jak guma Wyglądało to jakbym z pazurków ściągała maseczkę peel-off. Musiałam go zatem zmyć, bo nie dało się tego nijak poprawić a już wieczór malować na nowo też mi się nie chciało.
Uuuu Niedobrze. Mam nadzieję, że to pojedynczy wybryk tego lakieru. Jeszcze o takich cudach nie słyszałam
A tak w ogóle to dzięki za relację, ja moją lawendę powinnam mieć najpóźniej 19ego, to wtedy sama obadam ichnią jakość.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Do końca nie wiadomo co dostanie: https://wizaz.pl/akcje/10lat/maxfactor_nagrody.php
Jedno jest pewne, jakiś zestaw MF Mam tylko nadzieję, że trafi mi się bardziej jaśniejszy niż ciemniejszy podkład i tusz inny niż 2000kcal, bo ten drugi to wielbię, ale w wersji Curved.

A propos tuszów, to dziś pierwszy raz użyłam Falsies i muszę przyznać, że zapowiada się nieźle. Robi ładną firankę i dobrze rozdziela. A tą szczoteczką nawet wygodnie się maluje, spodziewałam się, że całe powieki pociapię tuszem, a tu nie.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wypiłam włąśnei kawusię mrożoną z lodami pomarańczowymi
Mniami Może jutro sobie zrobię, bo odryłam w sobotę, że w lodówce mam jeszcze pół pudła tych Manhattanów. Zapomniałam o nich, a rodzicom nie smakują.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, ale sesja mnie zabija.
Podczytuję was.
Mam w takim razie nadzieję, że szybko się z nią uporasz. Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kurka wodna zgubiłam przy wychodzeniu z pracy mój beżowy sweterek z Zary
Może się znajdzie, pewnie tak jak mówisz albo jeszcze w budynku Ci wypadł albo na parkingu. Raczej nikt nie powinien się nim zaopiekować.

*********************
Tymczasem zmykam na arbuza
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 06:06   #2402
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mag wczoraj wieczorem znów pomalowałam pazurki tym lakierem i starałam się podczas mycia uważać na nie i tym razem lakier nie odszedł Może wcześniej po prostu za długo moczyłam ręce, bo akurat goliłam też nogi i cały czas dłonie miałam mokre i na dodatek umazane żelem do golenia. Może to on tak podziałał na lakier? Mam co prawda kilka mikroskopijnych odprysków, ale trzeba się dobrze wpatrzyć żeby je dojrzeć.

A sweterka nie znalazłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 06:56   #2403
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Ja też tylko podczytuję bo na pisanie już zupełnie czasu nie ma.
Albo aerobic, albo pracva, albo rower albo randki
Co do tych ostatnich to nie zapeszam ale jest cudnie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:07   #2404
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
widziałam, chcę zielony dwa pozostałę bardziej maziaste są i fioletowy ma drobinki i jest raczej różowy.
A jak wyglada na ustach zielony?
Jest miękki czy twardy?

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Ja też tylko podczytuję bo na pisanie już zupełnie czasu nie ma.
Albo aerobic, albo pracva, albo rower albo randki
Co do tych ostatnich to nie zapeszam ale jest cudnie


A te randki to z którym? A moze z tym i z tym?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:28   #2405
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja się ostatnio nie udzielam bo postanowiłam trochę ograniczyć przesiadywanie przed kompem i nadrabiam zaległości czytelnicze.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kurka wodna zgubiłam przy wychodzeniu z pracy mój beżowy sweterek z Zary
Przykro mi.
A tak z ciekawości po co go w ogóle brałaś?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:46   #2406
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag wczoraj wieczorem znów pomalowałam pazurki tym lakierem i starałam się podczas mycia uważać na nie i tym razem lakier nie odszedł Może wcześniej po prostu za długo moczyłam ręce, bo akurat goliłam też nogi i cały czas dłonie miałam mokre i na dodatek umazane żelem do golenia. Może to on tak podziałał na lakier? Mam co prawda kilka mikroskopijnych odprysków, ale trzeba się dobrze wpatrzyć żeby je dojrzeć.
No to faktyczneie jakaś reakcja musiała zajść, bo od samego moczenia, choćby nie wiem jak długiego, jeszcze mi nigdy lakier płatami nie odchodził

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A sweterka nie znalazłam
Szkoda

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Ja też tylko podczytuję bo na pisanie już zupełnie czasu nie ma.
Albo aerobic, albo pracva, albo rower albo randki
Co do tych ostatnich to nie zapeszam ale jest cudnie
No to chociaż tyle, że u Ciebie wymówka bardziej pozytywna. Usprawiedliwamy
Ale wiesz, jakaś relacja by się przydała

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A te randki to z którym? A moze z tym i z tym?
Hehe, też się nad tym zastanawiam

********************
Dzisiaj mam wolne i chyba sobie zaraz wyjdę na ogródek poczytać. Wiem, wiem, o tej godzinie nie powinno się wystawiać na słońce, ale wysmaruję się filtrem i trochę posiedzę. Wolę się polenić teraz, a potem, jak się ciut ochłodzi latać po domu z odkurzaczem niż na odwrót.
A tak po 15 pójdę sobie na miasto w poszukiwaniu piżamy, bo sprzedawca z Allegro tak się spieszył z odpowiedzią , że teraz boję się u niego zamawiać w obawie, że piżama nie dotrze do 15ego. A 16 mam wyjazd integracyjny i przecież nie zabiorę skąpej satynowej koszulki. Trza znów jakiegoś bawełniaka kupić, bo poprzedni już się wysłużył.
No i może do Rossmanna i exNatury wstąpię, bo wzięło mnie na wypróbowanie metody mycia włosów odżywką. Naczytałam się na fryzjerskim, naoglądałam zdjęć i ponieważ szczególnie kręconowłose sobie taki sposób chwalą, to postanowiłam wkrótce spróbować. Tylko najpierw wykończę odżywkę żurawinową Garniera i kupię Rossmannową i do tego jakiś prosty szampon. A tak w ogóle to jednak zestaw Garniera średnio służy moim włosom. Co z tego, że są lekkie, jak za mało je nawilża i na II dzień po myciu mam już siano
W dalszych planach mam zamiar zakupić jakieś oleje do włosów i przy okazji może jakieś insze cuda do twarzy na BU. Ale to za jakiś miesiąc raczej, teraz nie mam funduszy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:50   #2407
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Z jednym dziewczyny
A co do szamponów i odżywek Garniera to dla mnie w sumie są ok, nie ma sie przyczepić do działania, nawet dobrze myją, nawilżają ale jakoś tak ... ani zapach mnie nie zadawala do końca ani konsystencja,
Rzadkie toto i spływa nie mówiąc już o jakiejkolwiek wydajności
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 10:52   #2408
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tym w Tru to się chyba w głowach poprzewracało
A co do kulek, to cieszę się, że kupiłam je jeszcze jak były tanie. Teraz to i mnie nie będzie stać, chociaż przez bloga Estelli kuszą mnie te lekko brązujące Moooże bym sobie tak w UK kupiła
oj tak, jak nie podwyżka dla PL, to podatek tylko dla nas, nieładnie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A sweterka nie znalazłam
szkoda może jest jeszcze szansa, ktoś wziął i odniesie czy coś..
mi w poniedziałek tak samo wypadł, ale w porę się zorientowałam i leżał kawałek wcześniej na chodniku
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja też tylko podczytuję bo na pisanie już zupełnie czasu nie ma.
Albo aerobic, albo pracva, albo rower albo randki
Co do tych ostatnich to nie zapeszam ale jest cudnie
super
zazdroszczę randkowania ja z TŻ widuję się głównie w weekendy, a teraz każde egzaminy mam od razu po niedzieli, więc zupełnie nie ma czasu.. zresztą jemu sesja też się zaczyna od przyszłego tygodnia, to przynajmniej nie będę czuła się winna, że to z mojego powodu się nie widujemy
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Przykro mi.
A tak z ciekawości po co go w ogóle brałaś?
ja rano (po 7) też biorę lekki sweterek
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-06-09 o 10:53
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:39   #2409
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja rano (po 7) też biorę lekki sweterek
Ale Ty z tego co pamiętam poruszasz się komunikacją miejską więc ten sweterek się przydaje. A do samochodu to jednak nie trzeba się tak ciepło ubierać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:49   #2410
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Ja też tylko podczytuję bo na pisanie już zupełnie czasu nie ma.
Albo aerobic, albo pracva, albo rower albo randki
Co do tych ostatnich to nie zapeszam ale jest cudnie
Fajnie czytać takie rzeczy
Mam nadzieję, że ta znajomość się rozwinie

Koshatko sweterek wzięłam, bo ja wychodzę z domu przed 6 i jeszcze jest chłodnawo, mimo że mamy upały od kilku dni. Mogę sobie co prawda w aucie włączyć grzanie, ale jakoś tak z gołymi ramionami nie dałabym rady jechać. Poza tym miałam wczoraj bluzkę z odkrytymi ramionami i wolałam mieć co na siebie w pracy zarzucić w razie gdyby jakiś gość przyszedł
A dziś jest taki upał, że ubrałam bokserkę i na to zarzuciłam żakiecik z krótkim rękawkiem. Ale jak tylko szefostwo wyszło ściągnęłam go, bo gorąc tu straszny Dobrze i tak, że nie muszę do pracy się jakoś super elegancko i "sztywno" ubierać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:25   #2411
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Co do tych ostatnich to nie zapeszam ale jest cudnie
To gratulowac i zazdrościć
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jak wyglada na ustach zielony?
Jest miękki czy twardy?
nadaje lekko chłodnawą lekko, bardzo lekko zielonkawą powłoczkę, jets miększy nić smackersy ciut. na dłoni widać odobinkę ten kolorek ale myślę, że na ustach będzie niezauważalne

Ale dziś upał- byłam autem na mieście, masakra Po załatwieniu interesów wpadłam do Kazia - w SP spotkałam Ice w przerwie od nauki, ja już chciałam wychodzić ale skręciłyśmy na stoisko z lakierami i był miętusek Revlonowy (a chwilę temu go tam szukałam i nie widziałam) no i kupiłyśmy obie a potem zaciagnęłysmy jeszcze do nowej Natury- było otwarcie i wygrałyśmy w wielce trudnym konkursie odżywki i mini lakiery do włosów A w sklepie przepadłam- wyszłam z rozświetlaczemi lakierem z nowej limitki (CaC), fioletową kredką LL, żelem do mycia twarzy Pure SKin- jest druga szafa! polerką i szklanym pilniczkiem też z essence oraz sprayem Bebe i zwykłym pilnikiem metalowym. Załapałam się na gratisową lokówkę, ale jakoś tak tandetą wiało i nie brałam. Teraz się kapnęłam, że babka nie policzyła mi za jeden pilnik- niech to będzie prezent zamaist tej lokówki No i jest szafa Catrice- piękne są te now elakiery, chcę połowę kolorów!!
Jest szafa Bell, ale niestety z lakierów GW są tylko te pierwsze 12 kolorków. Podkładów mineralnych i korektorów nie ma, a z tego czego nigdzie indziej nie widziałam to błyszczyki Glam&Sexy. Fajne. Poitem jeszcze zachaczyłam bliżej domu o Rossmanna i dokupiłam żel do skórek Manhattan i psiknęłam się nową Pumą- fajna, słodka, mocna ale nie ulepkowata tylko taka trochę drzewna. Ciekawa, wpisana na listę oczekujących

Ale zaduch, ide zrobić kawusię mrożoną z lodami i do nauki smigam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 16:39   #2412
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Catrice w SP w Kaziu? O matulu, ja chcem to zobaczyć
Szkoda, że takie upały, bo bym podjechała. Ja dziś po 10 minutach jazdy byłam cała mokra. Następny samochód kupuję z klimą, to nic że na zatoki jest niezdrowa
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:19   #2413
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
:
Koshatko sweterek wzięłam, bo ja wychodzę z domu przed 6 i jeszcze jest chłodnawo, mimo że mamy upały od kilku dni. Mogę sobie co prawda w aucie włączyć grzanie, ale jakoś tak z gołymi ramionami nie dałabym rady jechać. Poza tym miałam wczoraj bluzkę z odkrytymi ramionami i wolałam mieć co na siebie w pracy zarzucić w razie gdyby jakiś gość przyszedł
Ja tam jeżdżę w aucie porozbierana jak tylko mogę.
A do samochodów z klimatyzacją nie jestem przekonana - pewnie cały czas chodziłabym zasmarkana.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:02   #2414
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cześć dziewczyny.

Wpadłam na moment zameldować, że powoli wszystko wraca u mnie do normy. Wiadomo, że nie jest idealnie, ale jest o niebo lepiej. Zdecydowaliśmy, że po sesji wyjeżdżamy na kilka dni odstresować się i pobyć trochę razem. Jestem pewna, że dobrze nam to zrobi.

Zaraz nadrobię co u Was.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:19   #2415
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja, bardzo się cieszę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:27   #2416
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja świetne wieści

u mnie sesja w pełni, praktycznie nie istnieję, wczoraj i dzisiaj miałam chyba najbardziej stresujące dni w swoim życiu, na szczęście skończyło się pozytywnie...

spadam do nauki
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:36   #2417
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, bardzo się cieszę.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksja świetne wieści
Ja też się bardzo cieszę.

Mnie sesja też pochłania w całości, dziś miałam egzamin z niemieckiego z całych 2 lat i zdałam na 4.5, byłoby 5.0 gdybym nie powaliła dwóch przeszłych czasów.

Czyli dwa egzaminy do przodu, jeszcze tylko 3. Pozostałe też mam z 2 lat, najgorsze przedmioty, ale może dam jakoś radę.
Jak tylko wróciłam do domu to padłam do łóżka i wstałam niedawno, weszłam na wątek Essence i dopadłam info o nowej limitowance, oby w jednej z dwóch Natur coś w piątek zostało - zależy mi na paseczkowym różu i morskim lakierze

Zazdroszczę Wam tych szaf Catrice.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:38   #2418
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Zazdroszczę Wam tych szaf Catrice.
Jakbyś coś chciała to wiesz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:53   #2419
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jakbyś coś chciała to wiesz.
Wiesz co mi proponujesz?

Pomyślę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:16   #2420
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


A co to za nowa limitowanka Essence?

ja dziś byłam u babci na urodzinach i trochę (nieźle) popiłam z rodzinką!A wcześniej się poopalałam i w ogóle było super. I byłam na chwilę babci składakiem na działce- mój TZcik kochany buduje mi dom- tzn na razie podmurówkę tylko
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:32   #2421
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

luskap zazdroszczę opalania.. ja ciągle straszę bladą gębą, nie mam kiedy wyjść na słońce

zapomniałam się pochwalić, przyszła przesyłka z Allegro z tymi maskami :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-z-owocow.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-i-miodem.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...i-glikolem.htm

Nie mogę się doczekać jutrzejszych testów
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:37   #2422
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

luskap, Crazy about Colour http://www.zeberka.pl/art.php?id=7798
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:45   #2423
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A dziś jest taki upał, że ubrałam bokserkę i na to zarzuciłam żakiecik z krótkim rękawkiem. Ale jak tylko szefostwo wyszło ściągnęłam go, bo gorąc tu straszny Dobrze i tak, że nie muszę do pracy się jakoś super elegancko i "sztywno" ubierać
Zazdroszczę tego luźnego ubioru w pracy. Ja muszę być dzień w dzień w koszuli, oczywiście białej, ale z tą bielą, to nie popadam w paranoję. Najgorzej jest teraz, bo w pracy trzeba siedzieć w koszuli, długich spodniach czy spódnicy + pończochy, a potem, jak wychodzę nie idzie przecież wyjść w takim stroju na ten upał i muszę nosić ciuchy na zmianę. Nie mówiąc już o butach, przecież w krytych czółenkach nie wyskoczę
Właśnie się zastanawiam jak jutro wybrnąć z tej sytuacji, bo po pracy idę na piłki, więc i tak będę jeszcze nieść strój. Chyba nie obędzie się bez przebieranek

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale dziś upał- byłam autem na mieście, masakra Po załatwieniu interesów wpadłam do Kazia - w SP spotkałam Ice w przerwie od nauki, ja już chciałam wychodzić ale skręciłyśmy na stoisko z lakierami i był miętusek Revlonowy (a chwilę temu go tam szukałam i nie widziałam) no i kupiłyśmy obie a potem zaciagnęłysmy jeszcze do nowej Natury- było otwarcie i wygrałyśmy w wielce trudnym konkursie odżywki i mini lakiery do włosów A w sklepie przepadłam- wyszłam z rozświetlaczemi lakierem z nowej limitki (CaC), fioletową kredką LL, żelem do mycia twarzy Pure SKin- jest druga szafa! polerką i szklanym pilniczkiem też z essence oraz sprayem Bebe i zwykłym pilnikiem metalowym. Załapałam się na gratisową lokówkę, ale jakoś tak tandetą wiało i nie brałam. Teraz się kapnęłam, że babka nie policzyła mi za jeden pilnik- niech to będzie prezent zamaist tej lokówki No i jest szafa Catrice- piękne są te now elakiery, chcę połowę kolorów!!
Jest szafa Bell, ale niestety z lakierów GW są tylko te pierwsze 12 kolorków. Podkładów mineralnych i korektorów nie ma, a z tego czego nigdzie indziej nie widziałam to błyszczyki Glam&Sexy. Fajne. Poitem jeszcze zachaczyłam bliżej domu o Rossmanna i dokupiłam żel do skórek Manhattan i psiknęłam się nową Pumą- fajna, słodka, mocna ale nie ulepkowata tylko taka trochę drzewna. Ciekawa, wpisana na listę oczekujących
Zazdraszczam zakupów i gratuluję wygranej.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Wpadłam na moment zameldować, że powoli wszystko wraca u mnie do normy. Wiadomo, że nie jest idealnie, ale jest o niebo lepiej. Zdecydowaliśmy, że po sesji wyjeżdżamy na kilka dni odstresować się i pobyć trochę razem. Jestem pewna, że dobrze nam to zrobi.
Wiedziałam, że szybko do nas wrócisz Dobrze, że powoli Wam się układa, oby tak dalej.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalić, przyszła przesyłka z Allegro z tymi maskami :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-z-owocow.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-i-miodem.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...i-glikolem.htm

Nie mogę się doczekać jutrzejszych testów
Poszalałaś Mnie by taka ilość przeraziła.
Ten kokosek brzmi ciekawie, zdaj relację

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
luskap, Crazy about Colour http://www.zeberka.pl/art.php?id=7798
Mnie z tej kolekcji tylko ten morski lakier kusi, ale nie wiem czy bym nie wolała, żeby był intensywniejszy. Wygląda ciut za blado.

***********************
Miałam dzisiaj tyle zrobić, całą listę sobie przygotowałam, a przez ten upał ograniczyłam się do niezbędnego minimum, czyli zrobienia obiadu i uprzątnięcia kuwety, której moja kota i tak już nie używa, a stała tak bardziej awaryjnie. Na miasto nawet się nie wybrałam, bo latając od domu do ogródka w kostiumie i tak ledwie żyłam, a co tu mówić o ubraniu na siebie jakichś ciuchów i marszu w ten skwar. Mam nadzieję, że w sobotę będzie ciut chłodniej, to wtedy się wybiorę na poszukiwanie piżamy i trampoli albo ewentualnie jakichś balerinko-trampek, bo coś takiego na rower by się zdało. Jak nie znajdę, to złożę zamówienie na rzyrafkowe w kolorze blue
Pomalowałam dziś paznokcie moimi OPIaczkiem fioletowym Can U Dig It i doszłam do wniosku, że on jakiś taki smutny jest. Przynajmniej w porównaniu do zmytej dziś malinki Astora i noszonego wcześniej niebieściaka Gosha. Chyba naprawdę udzieliła mi się letnia aura od tego słońca i opalania. Normalnie niebywałe, ale w ciągu ostatniego tygodnia aż 4 razy sobie leżakowałam na słonku. To do mnie niepodobne, ale widać musiałam podładować akumulatory No i przy okazji moje ciałko nabrało trochę kolorków, co mi się b. podoba Jedyne co mnie martwi, to twarz, bo przy dzisiejszym upale i pobycie na słońcu z 40min. (z czego część w ruchu, przy myciu kuwety, wieszaniu prania itp.) wróciłam z purpurą na policzkach. A wysmarowałam się wcześniej porządnie filtrem SPF50!
Dobra, zmykam do garów, a potem pod prysznic. Zamierzam dzisiaj zrobić dzisiaj moim włosom przyjemność mlecznym Waxem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:58   #2424
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale dziś upał- byłam autem na mieście, masakra Po załatwieniu interesów wpadłam do Kazia - w SP spotkałam Ice w przerwie od nauki, ja już chciałam wychodzić ale skręciłyśmy na stoisko z lakierami i był miętusek Revlonowy (a chwilę temu go tam szukałam i nie widziałam) no i kupiłyśmy obie a potem zaciagnęłysmy jeszcze do nowej Natury- było otwarcie i wygrałyśmy w wielce trudnym konkursie odżywki i mini lakiery do włosów A w sklepie przepadłam- wyszłam z rozświetlaczemi lakierem z nowej limitki (CaC), fioletową kredką LL, żelem do mycia twarzy Pure SKin- jest druga szafa! polerką i szklanym pilniczkiem też z essence oraz sprayem Bebe i zwykłym pilnikiem metalowym. Załapałam się na gratisową lokówkę, ale jakoś tak tandetą wiało i nie brałam. Teraz się kapnęłam, że babka nie policzyła mi za jeden pilnik- niech to będzie prezent zamaist tej lokówki No i jest szafa Catrice- piękne są te now elakiery, chcę połowę kolorów!!
Jest szafa Bell, ale niestety z lakierów GW są tylko te pierwsze 12 kolorków. Podkładów mineralnych i korektorów nie ma, a z tego czego nigdzie indziej nie widziałam to błyszczyki Glam&Sexy. Fajne. Poitem jeszcze zachaczyłam bliżej domu o Rossmanna i dokupiłam żel do skórek Manhattan i psiknęłam się nową Pumą- fajna, słodka, mocna ale nie ulepkowata tylko taka trochę drzewna. Ciekawa, wpisana na listę oczekujących
Tak właśnie myślałam, że zrobisz duże zakupy jak uciekałam ja w końcu odłożyłam tą fioletową kredkę, bo wzięłam jeszcze maseczkę Bielendy w saszetce, a przypomniałam sobie, że mam tylko 30 zł na karcie. Za to mam stempelki Essence i srebrny lakier do nich wzięłam z serii Multi Dimension, ale chyba jest zbyt płynny. Próbowałam z tymi stempelkami, ale wyszła mi tylko plama. Muszę potrenować albo kupić gęstszy lakier.

A miętuska mam na pazurkach już. Strasznie fajny, ale podoba się tylko mi, bo TŻ skrytykował, że brzydki.
Nie pomyślałabym nigdy wcześniej, że na taki kolor się kiedykolwiek skuszę.


Uciekam z powrotem do nauki. Eh.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 05:50   #2425
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Wpadłam na moment zameldować, że powoli wszystko wraca u mnie do normy. Wiadomo, że nie jest idealnie, ale jest o niebo lepiej. Zdecydowaliśmy, że po sesji wyjeżdżamy na kilka dni odstresować się i pobyć trochę razem. Jestem pewna, że dobrze nam to zrobi.

Zaraz nadrobię co u Was.
Cieszę się, że już lepiej Myślę, że taki wyjazd Wam dobrze zrobi

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tego luźnego ubioru w pracy. Ja muszę być dzień w dzień w koszuli, oczywiście białej, ale z tą bielą, to nie popadam w paranoję. Najgorzej jest teraz, bo w pracy trzeba siedzieć w koszuli, długich spodniach czy spódnicy + pończochy, a potem, jak wychodzę nie idzie przecież wyjść w takim stroju na ten upał i muszę nosić ciuchy na zmianę. Nie mówiąc już o butach, przecież w krytych czółenkach nie wyskoczę
Właśnie się zastanawiam jak jutro wybrnąć z tej sytuacji, bo po pracy idę na piłki, więc i tak będę jeszcze nieść strój. Chyba nie obędzie się bez przebieranek
Przeżywałam to samo pracując na poczcie, więc po części Cię rozumiem Z tym, że ja i tak traktowałam ten sztywny dress-code nieco luźniej i np. zakładałam spódnicę bez żadnych pończoch czy rajtek (bo i tak siedząc za okienkiem nóg mi widać nie było) albo chodziłam w jeansach a teoretycznie nie było wolno
Dziś z kolei trzeci dzień z rzędu ubrałam do pracy spódnicę, bo mam tylko jedne krótkie spodenki (tzn. takie do kolan, białe w szare paseczki i z kantką), które są na tyle eleganckie, że pasują do biura. Muszę się zaopatrzyć chyba jeszcze w jakieś jedne i może kolejną spódnicę, bo teraz jest tyle fajnych do wyboru w sklepach...ale póki upały nie zelżeją nigdzie się nie wybieram, bo chyba bym padła


Zmykam, miłego dnia wszystkim i kciukam przy okazji za wszystkie sesjujące
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:02   #2426
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

O rany isa w życiu bym nie powiedziała, że na poczcie jest dress code jak patrzę na te kobiety u mnie na poczcie to mam wrażenie, że one są z jakiegoś innego świata. Jedna do pracy chodzi w dresach czarnych z dwoma białymi paskami po bokach i takimi jakby zatrzaskami, grubych białych flanelowych skarpetach i na to zakłada klapki.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:22   #2427
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
O rany isa w życiu bym nie powiedziała, że na poczcie jest dress code jak patrzę na te kobiety u mnie na poczcie to mam wrażenie, że one są z jakiegoś innego świata. Jedna do pracy chodzi w dresach czarnych z dwoma białymi paskami po bokach i takimi jakby zatrzaskami, grubych białych flanelowych skarpetach i na to zakłada klapki.
Hehe U mnie też pozostałe pracownice nie trzymały się ściśle przepisów co do ubioru.
Ale zdarzało się, że przychodziły do nas pisma z kontroli z innych placówek i za niewłaściwe uznawane były m.in. jeansy czy buty z odkrytymi palcami (bo jakby nie daj Boże pracownicy paczka na nogę spadła to jej może palce połamać przecież, nie? ). Poczta co prawda daje swoje ubrania firmowe, ale to jest jakaś porażka. Ja dostałam koszulę rozmiar S a była dla mnie jak XXL co najmniej, z kolei materiał, z którego była zrobiona był sztywny w dotyku i jakiś taki sztuczny i nie przepuszczał powietrza.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:46   #2428
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
O rany isa w życiu bym nie powiedziała, że na poczcie jest dress code jak patrzę na te kobiety u mnie na poczcie to mam wrażenie, że one są z jakiegoś innego świata. Jedna do pracy chodzi w dresach czarnych z dwoma białymi paskami po bokach i takimi jakby zatrzaskami, grubych białych flanelowych skarpetach i na to zakłada klapki.
a gdzie Ty widzisz ich nogi?
na mojej poczcie też jest wszyscy mają niebieskie/białe koszule, granatowe spódnice/spodnie i czasem chyba czerwono-granatowe apaszki
nigdy nie widziałam, żeby ktoś paradował tam w swoim prywatnym stroju

nie ma jeszcze gazetki SP na stronie w przerwie od nauki chciałam skoczyć, ale tak w ciemno mi się nie chce
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:51   #2429
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wpadłam na moment zameldować, że powoli wszystko wraca u mnie do normy.
Super.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
O rany isa w życiu bym nie powiedziała, że na poczcie jest dress code
Dokładnie. U mnie też każda ubiera się w zwykłe ciuchy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 07:46   #2430
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a gdzie Ty widzisz ich nogi?
na mojej poczcie też jest wszyscy mają niebieskie/białe koszule, granatowe spódnice/spodnie i czasem chyba czerwono-granatowe apaszki
nigdy nie widziałam, żeby ktoś paradował tam w swoim prywatnym stroju
Na przykład jak idą po paczkę na zaplecze, u mnie na poczcie jest przeszklone wszystko a poza tym zawsze szukają tych paczek "godzinę", więc miałam już nie raz czas się przyjrzeć.
Inna sprawa, że ta kobieta ogólnie jest jakaś nieteges, bo powiedziała kiedyś, że nie będzie przełączać numerków i że każdy ma wiedzieć za kim stoi. Na poczcie było chyba ze 40 osób i były naprawdę świetne jazdy, bo przecież nikt nie patrzył po kim stał i potem każdy każdemu sprawdzał jaki ma numerek. A jak ktoś miał do tej kobiety zarzut, to się obraziła i powiedziała, żeby na nią nie krzyczeć, bo ona tu musi 8 godzin siedzieć. Taaa, inni to pracują po trzy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.