hula-hop 3 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 06:28   #4201
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Nie wiem czemu, ale przybył mi 1kg i 1cm w talii.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 06:41   #4202
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale przybył mi 1kg i 1cm w talii.
Wiesz co mi się wydaje? Może poprostu stosujesz za dużo diet naraz, tzn jedną konczysz i zaczynasz drugą. Organizm bardzo wyniszcza się przy takich dietach. Ostatnio oglądałąm chyba w Dzień dobry tvn, że diety jednoskładnikowe tzn np białkowe albo węglowodanowe są najgorsze dla organizmu, ponieważ, nie wolno dostarczać mu tak małej ilości witamin i mikroelementów jak w tych dietach. Ja bym Ci radziła po porostu jeść połowe porcji powiedzmy, a zdrowo i bez żadnych grzeszków no i oczywiście do tego duuużo ruchu Widze że nie masz do zrzucenia ogromnej ilości kilogramów, więc powinno być ok Ja właśnie tak postępuje i narazie jest fajnie, czuje się lżejsza i mam więcej energii Życze powodzenia
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 06:54   #4203
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula-hop 3

wczoraj 20 minut
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:29   #4204
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

dziś 40 minut
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:03   #4205
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

mam zaległości w czytaniu, ale nie chce mi się nic chora jestem katar, kaszel i gorączka wczoraj nic nie ćwiczyłam hula hop nadrobię, ale a6w muszę zacząć od początku, bo mam za dużo przerw chyba jutro zacznę żeby zdążyć przed wakacjami ostateczny termin to piątek, ale wtedy nie mogą zrobić żadnej jednodniowej przerwy

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Fantazjaa, po 2 miesiącach pozwoliłam sobie na loda. Czy to dużo? Oprócz tego zjadłam owsiankę, krokieta, małą kiełbaskę, kilka jogurtów (koniecznie ze zbożem), owoców i dosypywałam otrębów. Do tego danie główne - ryż z warzywami. Naprawdę sądzisz, że przesadziłam? W mojej aktualnej diecie wskazana jest przerwa, ale tylko 2-dniowa. Tak więc mam ją za sobą. Jutro zaczynam drugą turę. A Tobie chcę jedynie oznajmić, ze demotywujesz tak samo, jak moja rodzina. Dzięki. Tylko mama okazała się mi pomocna i odwiodła od rezygnacji z hula.
nie wiem czy to dużo czy nie, nie orientuje się jak wyglądają Twoje posiłki podczas diety, ale skoro tyle przytyłaś to musi być coś nie tak.
A tak po za tym to nie demotywuję, to raczej ty zarażasz złym nastawieniem do ćwiczeń. Acha i jeżeli pochwałę dla swojego brzucha uważasz za demotywację no to przepraszam
W swoim poście na Twój temat broń Boże - nie miałam złych intencji, napisałam tylko co uważam

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
A gdzie pochwała dla mojego brzucha?


Morphine, ja myślę podobnie jak Fantazja, nie ma co się użalać tylko trzeba walczyć. Zwłaszcza, że Twój brzuch nie jest jakąś tragedią!
A poza tym cieszyć się życiem i nie myśleć non stop o brzuchu ja też mam kompleksy z 1 częścią ciała ale codziennie walczę mimo że nie widzę najmniejszych efektów.
I przepiszę Ci cytat z mojej książki o ABSach

"Jesteś zestresowany. W organizmie wydziela się hormon, zwany kortyzolem, który neutralizuje testosteron, czyli najważniejszy hormon budujący mięśnie. Kortyzol wysyła też sygnał do ciała, by zaczęło odkładać tłuszcz na brzuchu, co sprawi, że cokolwiek osiągniesz ćwicząć, zostanie zniweczone".

Więc relaks, dużo wiary w siebie, nie myślenie non stop o chudnięciu i ćwiczenia w ciągu dnia
Zapomniałam jeszcze dodać, że coca cola zawiera kofeinę i działa tak samo jak kawa - jeśli nie pijesz jej non stop.
Może ważysz więcej, wyglądasz większa bo zbliża Ci się okres?! Ja właśnie chodzę cała spuchnięta, czuję się jakbym balon nosiła! I wagowo i wymiarowo oczywiście więcej. Ale jak tylko się skończy to wszystko wróci do normy
Dziękuję za poparcie
i ojejciu bardzo przepraszam, że nic nie napisałam na temat Twoje jakże pięknęgo brzuszka ale chyba zapomniałam oczywiście jest śliczny. Ile chcesz zrzucić jeszcze cm? o ile wogóle jeszcze chcesz podasz swoje wymiary?

i super zdjęcie


ja idę się dalej kurować
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:53   #4206
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Wiesz co mi się wydaje? Może poprostu stosujesz za dużo diet naraz, tzn jedną konczysz i zaczynasz drugą. Organizm bardzo wyniszcza się przy takich dietach. Ostatnio oglądałąm chyba w Dzień dobry tvn, że diety jednoskładnikowe tzn np białkowe albo węglowodanowe są najgorsze dla organizmu, ponieważ, nie wolno dostarczać mu tak małej ilości witamin i mikroelementów jak w tych dietach. Ja bym Ci radziła po porostu jeść połowe porcji powiedzmy, a zdrowo i bez żadnych grzeszków no i oczywiście do tego duuużo ruchu Widze że nie masz do zrzucenia ogromnej ilości kilogramów, więc powinno być ok Ja właśnie tak postępuje i narazie jest fajnie, czuje się lżejsza i mam więcej energii Życze powodzenia
OK, to od początku..
Do tej pory (od urodzenia w sumie, bo w kwietniu było moje pierwsze podejście do schudnięcia) stosowałam 3 diety. Jedna 1200kcal, którą przerwałam po około miesiącu i zdrowo się odżywiałam. Od tamtego czasu nie ubył mi ani jeden kilogram (na zdrowym i "małym" odżywianiu). 2 kolejne diety są bardzo podobne, bo opracowane przez jedną osobę na tej samej zasadzie.
Po drugie, moje diety nie są jednoskładnikowe: owszem, jest podział na białka i węglowodany, ale w ciągu dnia, to znaczy, że powinnam dostarczać odpowiednią ilość obu składników o odpowiednich porach dnia i w odpowiednich proporcjach - czyli jem i jedno, i drugie.
Nie grzeszę. W ogóle: nawet w czasie przerwy waham się, czy zjeść loda.
Powinno być ok? Mam 2 tygodnie do wyjazdu, nie będzie ok.

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
nie wiem czy to dużo czy nie, nie orientuje się jak wyglądają Twoje posiłki podczas diety, ale skoro tyle przytyłaś to musi być coś nie tak.
A tak po za tym to nie demotywuję, to raczej ty zarażasz złym nastawieniem do ćwiczeń. Acha i jeżeli pochwałę dla swojego brzucha uważasz za demotywację no to przepraszam
W swoim poście na Twój temat broń Boże - nie miałam złych intencji, napisałam tylko co uważam
Moje posiłki w czasie diety nie są tuczące (mam tu na myśli m.in. lody, czekolady, ciasta etc.), ale znajdują się tam takie rzeczy, jak sery, serki wiejskie, orzechy etc. Nie wiem, jak sobie poradzę po diecie, mam nadzieję, iż utrzymam swoją wagę. A przytyłam tak w zasadzie 1kg - wtedy, kiedy pisałam tamten post, to miałam problemy z toaletą - dlatego waga wskazywała więcej. No i przybył mi 1cm, więc należy go odjąć od sukcesu w postaci 4cm.
Demotywacją dla mnie nie jest pochwała, lecz zdawkowy post "przesadziłaś z jedzeniem i masz efekt jojo."
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:25   #4207
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość

Moje posiłki w czasie diety nie są tuczące (mam tu na myśli m.in. lody, czekolady, ciasta etc.), ale znajdują się tam takie rzeczy, jak sery, serki wiejskie, orzechy etc. Nie wiem, jak sobie poradzę po diecie, mam nadzieję, iż utrzymam swoją wagę. A przytyłam tak w zasadzie 1kg - wtedy, kiedy pisałam tamten post, to miałam problemy z toaletą - dlatego waga wskazywała więcej. No i przybył mi 1cm, więc należy go odjąć od sukcesu w postaci 4cm.
Demotywacją dla mnie nie jest pochwała, lecz zdawkowy post "przesadziłaś z jedzeniem i masz efekt jojo."
no może to nie było zbyt motywujące



ale upałłłłł
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 14:54   #4208
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
no może to nie było zbyt motywujące



ale upałłłłł
Mam nadzieję, że nie przesadzę z tym jedzeniem po skończeniu diety.. Doszłam do wniosku, ze skończę ją wcześniej, niż planowałam (chciałam skończyć w dniu wyjazdu), bo chcę przyzwyczaić organizm do innego jedzenia, a nie wiem, czym będzie mnie karmiła kuzynka, jak do niej pojadę .

A u mnie zimno i zapowiada się deszcz.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:43   #4209
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: hula-hop 3

Witam i ja powracam do HH W poniedziałek doszło do mnie nowe HH (dwu kilowe z wielkimi wypustkami masującymi).... wczoraj i dziś kręciłam po ok. 12 minut. Dziś mam kilka siniaków na lewym boku, ale jest ok. Jak się przyzwyczaję do pracy z aż tak ciężkim kołem to będę kręcić coraz więcej. Póki co wole się nie nadwyrężać
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:07   #4210
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za poparcie
i ojejciu bardzo przepraszam, że nic nie napisałam na temat Twoje jakże pięknęgo brzuszka ale chyba zapomniałam oczywiście jest śliczny. Ile chcesz zrzucić jeszcze cm? o ile wogóle jeszcze chcesz podasz swoje wymiary?
Teraz to się nie liczy
A bo ja wim Zarozumialec jestem ale jestem zadowolona ze swojego brzucha, kocham go bardzo Fajnie by było gdyby spadły 2cm a jak nie to bez łaski
Mam 68cm w talii

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale przybył mi 1kg i 1cm w talii.
Dosyć biadolenia Dziewuszysko wstrętne




Słuchaj mnie bo nie będę powtarzać jak zaczęłam odchudzanie na wiosnę to przez miesiąc solidnej diety i codziennych ćwiczeń przytyłam 1kg a cm to mi przybyły 2! Ale pomyslałam, że mam to w i po miesiącu zaczęło spadać po 200-400g. Organizm broni się przed dietami. Jeśli naprawdę pilnujesz diety i ćwiczeń to wystarczy trochę CIERPLIWOŚCI i LUZU!


---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania002 Pokaż wiadomość
dziś 40 minut
Chyba na razie odpuszczam callanetics
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 07:25   #4211
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Chyba na razie odpuszczam callanetics
Za długo jednak? Ale wiesz co, pamiętam, że jak ściągnęłam callanetics z Bojarską to tam po głównym, godzinnym programie był taki programik 15-minutowy. Może to Ci się spodoba
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 07:31   #4212
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Ania002 Pokaż wiadomość
Za długo jednak? Ale wiesz co, pamiętam, że jak ściągnęłam callanetics z Bojarską to tam po głównym, godzinnym programie był taki programik 15-minutowy. Może to Ci się spodoba
Nieee, dałabym radę Ale zapisuję się z siostrą na jogę bo planowałyśmy już od miesiąca
Jak mi się joga nie spodoba (bo nie wiem jeszcze jaką odmianę u nas mają) to idziemy na fitness albo siłownię. A po wakacjach jak mi się nie będzie chciało chodzić to biorę się za callanetics
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:59   #4213
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: hula-hop 3

Pewnie głupie pytanie ale co to jest ten callanetics??
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 22:15   #4214
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Podobno nie ma głupich pytań, ale aby ewentualnie takowym zapobiec - zależy pamiętać, że w razie wątpliwości wystarczy wpisać w google szukaną frazę.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 11:00   #4215
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

dziś 40 minut
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:34   #4216
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Teraz to się nie liczy
A bo ja wim Zarozumialec jestem ale jestem zadowolona ze swojego brzucha, kocham go bardzo Fajnie by było gdyby spadły 2cm a jak nie to bez łaski
Mam 68cm w talii

no przecież szczerze napisałam więc się liczy

ale pustki na wątku wczoraj cały dzień nie byłam na wizaż i nie miałam za dużo do czytania wczoraj minął 4 dzień nie kręcenia dziś zaczynam odrabiać
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:14   #4217
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: hula-hop 3

a mnie się zaczęły robić znowu siniaki od kręcenia ale daję radę
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:06   #4218
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

nic mi się nie chce dzisiaj, mam taki dzień lenia, ale muszę posprzątać pokój, bo mam syf na kółkach a później wsiąść się za ćwiczenia
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 15:58   #4219
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: hula-hop 3

codziennie po 25 minut - zaraz ide krecic
szkoda ze w druga strone nie umiem:P
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 16:31   #4220
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

40 minut- 20 w lewo, 20 w prawo
mmadzik nauczysz się jeszcze kręcić w drugą stronę
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:13   #4221
Doris1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: hula-hop 3

Jakiś czas od napisania mojego pierwszego posta mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że nie hulałam

Wydłużyłam sobie czas do pół godzinki dziennie, ale kręcę już systematycznie w obie strony.
Tak sobie czytam o Waszych dietach... ja zrezygnowałam nawet z biegania. Przez te okropne upały w ogóle mi się nie chciało, nawet do hula musiałam się zmuszać.

Centymetrowo niby wiele z brzucha mi nie spada, ale widzę, że jest jędrniej
Doris1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:13   #4222
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Doris1983 Pokaż wiadomość
Przez te okropne upały w ogóle mi się nie chciało, nawet do hula musiałam się zmuszać.

Centymetrowo niby wiele z brzucha mi nie spada, ale widzę, że jest jędrniej

A ja akurat miałam tydzień urlopu.... I latałam w kostiumie po działeczce i oczywiście towarzyszyło mi HH.... Opalałam się i kręciłam

Ale od jakiegoś czasu nie spadł mi nawet centymetr
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:20   #4223
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

hej dziewczynki mało ostatnio piszę na forum, ale wy też nie macie za dużo do powiedzenia...
a u mnie nie najlepiej mam wrażenie, że mój brzuch się rozrasta, że za dużo jem, za mało ćwiczę i dupa ogólnie mówiąc nie mam czasu za bardzo na ćwiczenia, bo zbliża się koniec roku i trzeba się trochę jeszcze pouczyć, wykonuje od początku swoje a6w i hulam odrabiając zaległości również za moje 4 dni laby. Może zmierzę się w sobotę i zobaczymy co tam z moimi boczkami i talią - boję się, że cm przybyły, co będzie absolutną porażką i chyba się załamię więc muszę zacząć więcej kręcić żebym zobaczyła chociaż taki sam wynik jak ostatnio no i przede wszytskim muszę się wsiąść za siebie, niedługo wakacje, a ja taki kryzys ohh
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 23:33   #4224
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: hula-hop 3

ania ucze sie juz whuk czasu i nic , nie umiem i juz
dzis 25 min , znaczy sie wczoraj
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:46   #4225
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: hula-hop 3

ja dziś 2x 1 h....Dziewczynki a ćwiczycie jeszcze coś po hula hop???? tak na brzuszek
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:21   #4226
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: hula-hop 3

ar22 ja brzuszki robie i biegam
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:46   #4227
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

A ja kręcę się na twisterze i czasem zrobię brzuszka jak czytam książkę. ;-))
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:48   #4228
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Dziś 50 minut
Ale cisza tutaj. Co się dzieje?
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:08   #4229
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: hula-hop 3

ja dzis tradycyjnie 25 minut , 60 brzuszkow i 50 min biegania a zaraz jeszcze cwiczenia na nogi
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:37   #4230
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

został mi jeszcze jeden dzień do odrobienia moich zaległości, wychodzi tak po 10 min na dzień - wiem słabo, ale jutro już nie będę odrabiać i będzie 20 min na dzień

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
ja dzis tradycyjnie 25 minut , 60 brzuszkow i 50 min biegania a zaraz jeszcze cwiczenia na nogi
długo robisz brzuszki? dają widoczne efekty? bo mam zamiar zacząć ponieważ a6w nie zdążę zrobić przed wyjazdem na wakacje, więc stwierdziłam, że bez sensu robić, a później przerywać
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.