Zazdrosna :/ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 15:38   #91
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Jestem optymistką i myślę,. że nikt nikogo nie będzie musiał spławiać
Miejmy nadzieję

Cytat:
Napisane przez Caroline1920
autorko jak Ci to tak nie pasuje (osobiscie Ci sie nie dziwie) to poucz sie dzisiaj wiecej, jutro jeszcze troche i pozniej do nich dolacz... no chyba Ci nie zabroni skoro to tylko kolezanka...
A tu się podpisuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:41   #92
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
A ja sobie wyobrażam, bo sama tak zrobiłam. Wróciłam z obrony, przebrałam się w domowe ciuszki i przepytywałam TŻ, bo nazajutrz miał jakiś egzamin. Nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu, a dwa dni później świętowałam ze znajomymi i TŻ z wielką pompą. I wiem, że TŻ postąpiłby tak samo.

Edit. W dzień obrony mojego TŻ była oczywiście poobronna popijawa. Poszłam z nim, ale pech chciał, że na imprezie rozłożyła mnie na dobre gorączka (już wcześniej łapała mnie lekko choroba). TŻ pożegnał się z towarzystwem i poszedł ze mną do domu. Dla mnie takie rzeczy to oczywistość i jest to dla mnie szacunkiem dla uczuć partnera.
Otóż to! Czasem trzeba odmówić sobie czegoś, co drugiej osobie mogłoby zrobić krzywdę. Chyba że ma się uczucia tej drugiej osoby w glębokiem poważaniu...

Cytat:
Napisane przez Princess339 Pokaż wiadomość
Ale nigdy w życiu nie puściłabym go do obcej kobiety ma popijawę, z resztą ja też nie mogłabym i nawet nie miałabym ochoty świętować sama z jakimś kumplem.Nie osądzajcie autorki bo naprawdę RÓŻNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ POD WPŁYWEM ALKOHOLU.I nie chodzi tu o kwestię zaufania.Znam parę, gdzie chłopak na imprezie(był sam z kolegami)tak się schlał, że całował się z jakąś cizią, na drugi dzień nic nie pamiętając.Ale "jakiś życzliwy" doniósł jego dziewczynie i zerwała z nim.Koleś pół roku ją przepraszał, widać było, że mu zależy, kochał ją i bardzo żałował, choć nawet sobie tej zdrady nie przypominał.Gdyby nie filmik który nakręcił ten sam "życzliwy" który go wydał, sam by w to nie uwierzył.Wybaczyła mu ale od tej pory jest na smyczy.Po prostu czasem ludzie robią takie rzeczy po alkoholu,o które na trzeźwo nawet im do głowy nie przychodzą.
A już myślałam, że tylko ja tak myślę i że jestem dziwna, a cała reszta imprezuje sobie i pije bez swoich chlopkaów i dziewczyn...
__________________
"Czucie i wiara silniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko..."
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:00   #93
Onyxia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 43
Dot.: Zazdrosna :/

Wiecie, różnie jest. Są osoby, które - gdy mają aktualnie partnera - nie poszłyby na spotkanie we dwoje z nikim innym niż on (ba, nie miałyby nawet na to ochoty!). A są i takie, które często i gęsto spotykają się we dwoje z towarzystwem płci przeciwnej, przy pełnym "błogosławieństwie" partnera, który robi to samo. Żadna z tych postaw nie wydaje mi się lepsza ani gorsza - ot, kwestia osobowości. Może Autorka należy do tych pierwszych, a jej TŻ do tych drugich? Jeśli tak, to to, co ją martwi, dla niego nie jest w ogóle żadnym problemem. W dodatku jest to okropnie trudne to wytłumaczenia drugiej stronie, dlaczego czuje się tak, a nie inaczej.

Należę chyba do mniejszości wśród wypowiadających się w tym wątku, ale doskonale rozumiem niezadowolenie Autorki. TŻ ma oczywiście pełne prawo spotkać się z koleżanką, zwłaszcza że okoliczności tak szczególne (a jak już zostało tu stwierdzone, oblewać obronę w innym dniu to nie to samo). Niemniej jednak Autorce może być przykro, że jej facet świetnie się bawi z inną dziewczyną, podczas gdy ona z obiektywnych przyczyn nie może do niego dołączyć. Ale to jeszcze pół biedy. Gorzej, że nie jest to impreza np. w pubie, tylko u koleżanki w domu. To by również i mnie na miejscu Autorki zaniepokoiło.

W tym momencie przypomniało mi się, co kiedyś mówił mi znajomy. Powiedział, że mając dziewczynę, nie umówiłby się z żadną koleżanką np. w knajpie, bo miałby poczucie, ze nie jest to w porządku wobec jego dziewczyny, że to za bardzo przypominałoby mu randkę. Ale w domu - czemu nie? Spotkanie z koleżanką w domu postrzegał jako coś znacznie bardziej (wybaczcie mi to wyrażenie!) "przyzwoitego" niż wyjście z nią do lokalu (no, zwłaszcza że w domu za ścianą rodzice i rodzeństwo). Cóż, mój punkt widzenia jest chyba bliski rozumowaniu Autorki wątku, ale niewykluczone, że jej TŻ rozumuje jak mój wyżej wymieniony kolega, i właśnie dlatego idzie z ową koleżanką do jej domu, a nie do lokalu? A właśnie... czy koleżanka TŻa ma wolną chatę?

Przypuszczam, że teraz Autorka jest pewnie na obronie TŻ, a potem będzie się pilnie uczyć, ale ciekawa jestem, co nam napisze jutro
Onyxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:05   #94
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez Creatyvna Pokaż wiadomość
Otóż to! Czasem trzeba odmówić sobie czegoś, co drugiej osobie mogłoby zrobić krzywdę. Chyba że ma się uczucia tej drugiej osoby w glębokiem poważaniu...

Proszę Cię, nie generalizuj. Ani mój TŻ, ani ja, nie opijaliśmy razem (chodzi o 1 opijanie, takie na gorąco) naszych obron, a nie uważam, byśmy mieli się w głębokim poważaniu. Ja opijałam z kumplem (z którym zaliczyłam kilka grzeszków w przyszłości) i wszyscy żyli.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:09   #95
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Proszę Cię, nie generalizuj. Ani mój TŻ, ani ja, nie opijaliśmy razem (chodzi o 1 opijanie, takie na gorąco) naszych obron, a nie uważam, byśmy mieli się w głębokim poważaniu. Ja opijałam z kumplem (z którym zaliczyłam kilka grzeszków w przyszłości) i wszyscy żyli.
czy chodzi o przeszłość? bo jeśli tak, to zupełnie nie rozumiem twojego tż-ta - ot tak, spokojnie przyjął do wiadomości, że idziesz sam na sam pić z facetem, z którym coś tam kiedyś tego? to w zasadzie wasza sprawa, ale nie każdy ma takie, hm.. swobodne podejście. a tutaj najazd na autorkę, bo jest [nie bezpodstawnie zresztą] zaniepokojona.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:26   #96
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Tak jak słusznie zauważyło kilka z was, byłam z nim na obronie. Odpowiadając na inne pytania: jesteśmy ze sobą dwa lata, dziewczyny nie znam, bo cały poprzedni rok spędziła na Erasmusie i dopiero w tym roku akademickim wróciła do Polski, a TŻ nie przedstawił mi jej, bo nie było okazji i sam w gruncie rzeczy rzadko ją widywał. Na dzisiejsze oblewanie nie byłam zaproszona. Byliśmy na obiedzie, TŻ pojechał do domu się przebrać z garnituru w zwykłe ciuchy i jedzie do niej.
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:35   #97
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
Tak jak słusznie zauważyło kilka z was, byłam z nim na obronie. Odpowiadając na inne pytania: jesteśmy ze sobą dwa lata, dziewczyny nie znam, bo cały poprzedni rok spędziła na Erasmusie i dopiero w tym roku akademickim wróciła do Polski, a TŻ nie przedstawił mi jej, bo nie było okazji i sam w gruncie rzeczy rzadko ją widywał. Na dzisiejsze oblewanie nie byłam zaproszona. Byliśmy na obiedzie, TŻ pojechał do domu się przebrać z garnituru w zwykłe ciuchy i jedzie do niej.
Yhym
Nie zaprosił Cie do niej? Nawet na chwile?
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 17:36   #98
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Nie. Ani przez chwilę nie było o tym mowy.
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:40   #99
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
Nie. Ani przez chwilę nie było o tym mowy.
No tak ale nie martw sie, bedzie dobrze jednak mysle ze skoro sa przyjaciółmi to powinnas ja jak najszybciej poznac
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:43   #100
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
Tak jak słusznie zauważyło kilka z was, byłam z nim na obronie. Odpowiadając na inne pytania: jesteśmy ze sobą dwa lata, dziewczyny nie znam, bo cały poprzedni rok spędziła na Erasmusie i dopiero w tym roku akademickim wróciła do Polski, a TŻ nie przedstawił mi jej, bo nie było okazji i sam w gruncie rzeczy rzadko ją widywał. Na dzisiejsze oblewanie nie byłam zaproszona. Byliśmy na obiedzie, TŻ pojechał do domu się przebrać z garnituru w zwykłe ciuchy i jedzie do niej.
no to pieknie twoj TZ postapil naprawde... nawet Cie nie zaprosil... nie wyobrazam sobie takiej sytuacji...

bylabym bardzo zla na niego...

wogole nie rozumiem co to ma byc, spedzanie nocy z kolezanka u niej w domu na popijawie... ale ja to ja...

a Ciebie Autorko podziwiam bo ja bym tego nerwowo nie wytrzymala... najbardziej uderzyla mnie fakt ze on Cie nie zaprosil tylko Cie laskawie powiadomil ze do niej idzie... masakra...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:44   #101
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zazdrosna :/

rok jej nie było, poza uczelnią się nie widywali, a mimo to najlepsza z niej koleżanka?

Cytat:
a Ciebie Autorko podziwiam bo ja bym tego nerwowo nie wytrzymala... najbardziej uderzyla mnie fakt ze on Cie nie zaprosil tylko Cie laskawie powiadomil ze do niej idzie... masakra...
wiesz on nie miał prawa jej zapraszać, bo to tamta dziewczyna powinna go zaprosić z osoba towarzyszącą, a najwidoczniej tego nie zrobiła. Albo TŻ doszedł do wniosku, że sprawa jest jasna skoro autorka wątku musi się uczyć. Albo on nie widzi w tym problemu i dla niego jest oczywiste, że idzie tylko do koleżanki tylko napić się tylko we dwoje heh

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-06-15 o 17:45
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 17:46   #102
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
no to pieknie twoj TZ postapil naprawde... nawet Cie nie zaprosil... nie wyobrazam sobie takiej sytuacji...

bylabym bardzo zla na niego...

wogole nie rozumiem co to ma byc, spedzanie nocy z kolezanka u niej w domu na popijawie... ale ja to ja...

a Ciebie Autorko podziwiam bo ja bym tego nerwowo nie wytrzymala... najbardziej uderzyla mnie fakt ze on Cie nie zaprosil tylko Cie laskawie powiadomil ze do niej idzie... masakra...
No więc właśnie... Już widzę swoją dzisiejszą naukę... A zaraz muszę lecieć do książek...
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:46   #103
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez Onyxia Pokaż wiadomość
Wiecie, różnie jest. Są osoby, które - gdy mają aktualnie partnera - nie poszłyby na spotkanie we dwoje z nikim innym niż on (ba, nie miałyby nawet na to ochoty!). A są i takie, które często i gęsto spotykają się we dwoje z towarzystwem płci przeciwnej, przy pełnym "błogosławieństwie" partnera, który robi to samo. Żadna z tych postaw nie wydaje mi się lepsza ani gorsza - ot, kwestia osobowości. Może Autorka należy do tych pierwszych, a jej TŻ do tych drugich? Jeśli tak, to to, co ją martwi, dla niego nie jest w ogóle żadnym problemem. W dodatku jest to okropnie trudne to wytłumaczenia drugiej stronie, dlaczego czuje się tak, a nie inaczej.

Należę chyba do mniejszości wśród wypowiadających się w tym wątku, ale doskonale rozumiem niezadowolenie Autorki. TŻ ma oczywiście pełne prawo spotkać się z koleżanką, zwłaszcza że okoliczności tak szczególne (a jak już zostało tu stwierdzone, oblewać obronę w innym dniu to nie to samo). Niemniej jednak Autorce może być przykro, że jej facet świetnie się bawi z inną dziewczyną, podczas gdy ona z obiektywnych przyczyn nie może do niego dołączyć. Ale to jeszcze pół biedy. Gorzej, że nie jest to impreza np. w pubie, tylko u koleżanki w domu. To by również i mnie na miejscu Autorki zaniepokoiło.

W tym momencie przypomniało mi się, co kiedyś mówił mi znajomy. Powiedział, że mając dziewczynę, nie umówiłby się z żadną koleżanką np. w knajpie, bo miałby poczucie, ze nie jest to w porządku wobec jego dziewczyny, że to za bardzo przypominałoby mu randkę. Ale w domu - czemu nie? Spotkanie z koleżanką w domu postrzegał jako coś znacznie bardziej (wybaczcie mi to wyrażenie!) "przyzwoitego" niż wyjście z nią do lokalu (no, zwłaszcza że w domu za ścianą rodzice i rodzeństwo). Cóż, mój punkt widzenia jest chyba bliski rozumowaniu Autorki wątku, ale niewykluczone, że jej TŻ rozumuje jak mój wyżej wymieniony kolega, i właśnie dlatego idzie z ową koleżanką do jej domu, a nie do lokalu? A właśnie... czy koleżanka TŻa ma wolną chatę?

Przypuszczam, że teraz Autorka jest pewnie na obronie TŻ, a potem będzie się pilnie uczyć, ale ciekawa jestem, co nam napisze jutro
Właściwie napisałaś wszystko to co chciałam napisać ja, więc tylko przytaknę z lenistwa :P
Szczególnie pierwszy akapit
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:55   #104
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
Odpowiadając na inne pytania: jesteśmy ze sobą dwa lata, dziewczyny nie znam, bo cały poprzedni rok spędziła na Erasmusie i dopiero w tym roku akademickim wróciła do Polski, a TŻ nie przedstawił mi jej, bo nie było okazji i sam w gruncie rzeczy rzadko ją widywał. Na dzisiejsze oblewanie nie byłam zaproszona. Byliśmy na obiedzie, TŻ pojechał do domu się przebrać z garnituru w zwykłe ciuchy i jedzie do niej.
Po tym, to już w ogóle miałabym em.. ryjące.
Ja nawet sobie takiego czegoś nie wyobrażam.
Widzę, że sprawili sobie dogodne warunki.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:59   #105
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

No właśnie... No cóż, idę się wypłakać i do książek...
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:00   #106
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Tak czy inaczej juz sie zgodziła, i musi jakos to przetrwac. Skoro do tej pory nie dawał jej niepokojacych sygnałow to dlaczego teraz miałby ja nagle zdradzic? Przesadzacie dziewczyny

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
No właśnie... No cóż, idę się wypłakać i do książek...
Tu nie ma nad czym płakać, nie zachowuj sie jak mała dziewczynka pokaż klase
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:00   #107
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Tak czy inaczej juz sie zgodziła, i musi jakos to przetrwac.
No wiesz, z tą zgodą... On mnie nie zapytał o zdanie,tylko mnie poinformował że idzie.
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:02   #108
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
No wiesz, z tą zgodą... On mnie nie zapytał o zdanie,tylko mnie poinformował że idzie.
To dlaczego z nim o tym nie porozmawialas?
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:03   #109
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Skoro do tej pory nie dawał jej niepokojacych sygnałow to dlaczego teraz miałby ja nagle zdradzic? Przesadzacie dziewczyny
Wiesz, kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Tym bardziej jak jest że tak powiem 'okazja' - mieszkanie, jakaś lala, wódeczka, zero innych znajomych. Dla mnie to prawie jednoznaczne.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 18:03   #110
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Bo dla niego to "nic takiego". On uważa, że skoro to jego kumpela, to nie ma znaczenia gdze się z nią spotyka - w końcu nic do niej nie czuje...
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:04   #111
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Zazdrosna :/

Czy nie mozesz pouczyc sie tylo trochę i przelozyc to na jutro rano np ?

Potem zadzwonic do niego i zapytac o adres poniewaz chcialabys do nich dolaczyc ?
Nawet jesli wyjdziesz na zazdrosną, to co z tego ?
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:07   #112
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Wiesz, kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Tym bardziej jak jest że tak powiem 'okazja' - mieszkanie, jakaś lala, wódeczka, zero innych znajomych. Dla mnie to prawie jednoznaczne.
Głupoty gadacie jakby kazdy tak myslal to nigdy by sie ze znajomymi nie spotkał.
Ja majac chłopaka spotykałam sie czasem z kolegami, nawet u nich w domu i wcale nie oznaczało to ze zaraz go zdradze. Zdradzic mozna zawsze i wszedzie nie trzeba do tego pustego mieszkania i wodki

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Czy nie mozesz pouczyc sie tylo trochę i przelozyc to na jutro rano np ?

Potem zadzwonic do niego i zapytac o adres poniewaz chcialabys do nich dolaczyc ?
Nawet jesli wyjdziesz na zazdrosną, to co z tego ?
To by była kompromitacja Ja bym w zyciu tak nie zrobiła, byłoby mi wstyd
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:08   #113
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Potem zadzwonic do niego i zapytac o adres poniewaz chcialabys do nich dolaczyc ?
raczej nie powinien mieć nic przeciwko, `w końcu nic do niej nie czuje...`

Cytat:
To by była kompromitacja Ja bym w zyciu tak nie zrobiła, byłoby mi wstyd
a ja bym wolała żeby mi było raz wstyd, niż potem, jakby się coś stało, miałabym sobie wyrzucać, że sama mu pozwoliłam do niej iść... ;/

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2010-06-15 o 18:09
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:09   #114
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
Bo dla niego to "nic takiego". On uważa, że skoro to jego kumpela, to nie ma znaczenia gdze się z nią spotyka - w końcu nic do niej nie czuje...
Czemu wychodzisz z załozenia ze on Cie zdradzi? Zrobił cos kiedys nie tak ze teraz jestes taka podejrzliwa?
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:10   #115
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Mieliśmy niedawno dwutygodniową przerwę w związku, ponieważ on nie wiedział, czy nadal mnie kocha .
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:11   #116
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez mala_zazdrosnica Pokaż wiadomość
Mieliśmy niedawno dwutygodniową przerwę w związku, ponieważ on nie wiedział, czy nadal mnie kocha .
No to trzeba bylo od razu tak pisac
Nie wiedział czy nadal Cie kocha? Co to za facet;/
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:12   #117
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Głupoty gadacie jakby kazdy tak myslal to nigdy by sie ze znajomymi nie spotkał.
Ja majac chłopaka spotykałam sie czasem z kolegami, nawet u nich w domu i wcale nie oznaczało to ze zaraz go zdradze. Zdradzic mozna zawsze i wszedzie nie trzeba do tego pustego mieszkania i wodki
Ale tu widzisz, jej TŻ nawet nie spytał, czy pójdzie, laske zna tak bym powiedziała na pół a nawet mniej, mieszkanie, sami - we dwóch.
Jeszcze jej TŻ mówi, że ona go nie pociąga, że nie podoba mu się fizycznie i wgl. Po co takie wiadomości? Wydaje mi się, żeby po prostu autorkę od tego odwrócić.
I szczerze mówiąc, już nie chcę mi sie czytać tego tłumaczenia za każdym razem i wszędzie, że jak będzie chciał to i tak zdradzi, czy tu czy tam, czy gdzie indziej.
Może i tak jest, jednak myślę, że ktoś, kto pójdzie do warzywniaka po marchewkę, ma mniej możliwości na zdradę, niż będac u jakiejś dziewczyny, którą się rzekomo zna, mówi o jej wyglądzie, pije się z nią alkohol i nawet nie zaprasza swojej TŻ.


Po tym, co teraz dopisałaś, to ja prawie bym była pewna, że między nimi coś iskrzy teraz.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:13   #118
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Od kiedy do siebie wróciliśmy jest super, ale ja oduczyłam się mu ufać i każde wyjście ze znajomymi beze mnie jest dla mnie męczarnią, a teraz to...
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:14   #119
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Zazdrosna :/


To by była kompromitacja Ja bym w zyciu tak nie zrobiła, byłoby mi wstyd[/QUOTE]
Żadna kompromitacja. Po prostu ma ochotę też sobie wypic dzisiaj.
A koleżanka proponująca picie u niej ? To dopiero kompromitacja...


Autorko, postaraj się do nich dolączyc. Będziesz spokojniejsza po tym jak ją poznasz.
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:16   #120
mala_zazdrosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Zazdrosna :/

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Autorko, postaraj się do nich dolączyc. Będziesz spokojniejsza po tym jak ją poznasz.
Nie ma takiej opcji, jeszcze nic dziś nie zrobiłam na ten egzamin, a nie mogę go oblać.
mala_zazdrosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.