MMowe plotki:) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 20:22   #601
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Moje dziecko dzisiaj dalo popis...wszystko na nie, co ja sie naprosilam zeby sie pozwolila ubrac na spacerek a na spacerku kilka razy kladla mi sie na ziemi w przyplywie histerii...no co za dziennie daje juz rady czasami z dala od rodziny w PL...non stop z corka...dni wszystkie takie same, codzinna rutyna no to sie pozalilam ale fatalny mnie dopadl nastroj...
ja też tak mam czasami...

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
z allegro tez mialam rozne przejscia ale jednak z ebayem nigdy...
mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i paczuszka dotrze niestety wszędzie zdarzaja sie nieuczciwi ludzie...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:29   #602
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Hey Hi Hello

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Z wiesci u mnie.
Siostra urodzila dzidzie w nocy-chlopiec 4200 (ma juz corke 11 lat)
Suuuuuuuuper!!! Gratulacje dla siostry i moc uścisków dla maluszka!!!

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Nonah pewnie masz na myśli porządki makijażowe jeśli chodzi o normalne to ja mam różową biblię gospodyń domowych hehe czyli książkę Perfekcyjna Pani Domu by Anthea Turner. I jest super. Masz ochotę zrobić mega porządki po niej.
A myślałam, że tylko na mnie ta książka tak działa

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić
mój synek dzisiaj pierwszy raz świadomie powiedział do mnie mama
i teraz jak coś chce to mówi mama i pokazuje
Gratuluję, kochana! Domyślam się jaka musisz być dumna!

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny bylam u lekarza z wynikami nie jest dobrze
Mam niedoczynność tarczycy.Musze powtorzyc badania i zrobic przeswietlenie USG tarczycy.Co bedzie dalej nie wiem
Miłego dnia
Spokojnie, Asieńko
Z niedoczynnością tarczycy da się żyć. Jeśli dobrze dobiorą Ci leki nie powinnaś odczuwać nawet żadnych dolegliwości.
Bądź dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja sie bardzo ciesze.to staz w gabinecie kosmetycznym-4 mce.
A ta Pani kosmetyczka tak sobie.. Zalatwialam z nia to i dzwoniac dzis z radoscia powiedziala ze szkoda ze tylko 4 m-ce i nie uczciwe z mojej strony ze tylko 4 m-ce(a to urzad pracy wymysla na ile daje- zaleznie od kasy) i powiedziala ze zatailam ze mialam inny staz(8m-cy wczesniejszy,lacznie mozna miec rok) a ja jej mowilam ze mialam staz w biurze. Powiedziala ze wolalaby kogos innego na 8m-cy stazu..
Troche mi przykro ze jest zla..wiecie-gabinet to bede tylko ona i ja i bedzie mi przykro jak bedzie miala nastawienie od poczatku ze ja ja oszukalam(a tak nie jest..)
A poza tym mowila ze moglaby zatrudnic po stazu..a teraz pomysli ze oszukalam to nie chce takiego pracownika.
Ilonko, oczywiście to przykre, że zostałaś oskarżona o coś czego nie zrobiłaś, ale najważniejsze,że Ty wiesz o tym, że jesteś w porządku
Wierzę, że już wkrótce da się o tym przekonać również Twoja przyszła szefowa. Czasem na prawdę wystarczy szczera rozmowa.
A jeśli nie... To po prostu będzie świadczyło o tym jakim jest człowiekiem. Oceniającym ludzi na podstawie jakichś urojonych uchybień. Nie słuchającym swoich pracowników i ich wersji wydarzeń.
A wtedy pozostanie Ci cieszyć się, że udało Ci się uniknąć współpracy z taką zołzą
Ale to tylko takie moje gdybanie... Na pewno się dogadacie!


Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwile przyszłąm się przywitać U Mnie ze zdrowiem teraz do du... Wczoraj zrobiłam sobie w bubu w palec , na szczęscie nie jest złamany bo miałam rentgen , ale boliiiiii strasznie Nadrobię Was moze jutro
Czy mam przesłać wirtualnego buziaka, żeby mniej bolało, jak to swego czasu robiłam dla Zuzy
Proszę bardzo -----------> cmooooooooooook
W ramach podziękowań musisz się wyspowiadać gdzie wkitrałaś ten palec, że tak się urządziłaś

A jak tam humorek, w ogóle?

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
aaaa no i oczywiście nie palę jak w niedzielę przestałam tak do tej pory nic, zero null i dobrze mi z tym i najlepsze, ze wcale mi się nie chce palić może nie byłam uzależniona tak do końca w sumie teraz tylko jakieś 10 mc paliłam
Gratulejszyn Dzielna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
a dzisiaj jak się malowałam, to akurat Mama moja zadzwoniła i wyszłam na podwórko z nią pogadać, a że ześmy się zagadały, to potem szybko musiałam wyjść ...i po drodze przypomniało mi się, że się nie dokończyłam malować w efekcie wyszłam z niedopracowanym cieniowaniem, bez tuszu na rzęsach i z różem tylko na jednym poliku ale chyba nie było widać aż tak...
To się nazywa roztargnienie
Ale jestem przekonana, że przy swojej pięknej buzi nawet w niedokończonym makijażu wyglądałaś zjawiskowo

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Moje dziecko dzisiaj dalo popis...wszystko na nie, co ja sie naprosilam zeby sie pozwolila ubrac na spacerek a na spacerku kilka razy kladla mi sie na ziemi w przyplywie histerii...no co za dziennie daje juz rady czasami z dala od rodziny w PL...non stop z corka...dni wszystkie takie same, codzinna rutyna no to sie pozalilam ale fatalny mnie dopadl nastroj...
Gosadko, nie wiem co Ci powiedzieć... Czy mogę Cię po prostu moooooocnoooo przytulić?
Jutro na pewno będzie lepszy dzień

Dziewczyny, mogę się pochwalić? Miałam dzisiaj jazdy i instruktor powiedział, że śmiało mogę się zapisywać na egzamin. Jestem strasznie tym faktem zajarana
Jak dobrze pójdzie może jeszcze tego lata będę śmigać autkiem. A wtedy wszystkie obecne na wątku warszawianki niech się mają na baczności wychodząc na ulicę, lojalnie uprzedzam

Wykończona jestem po całym dniu pracy i jeszcze tych jazdach. Nie mam na nic siły. Doczłapałam się tylko do komputerka, zgarniając po drodze paczkę BOSKICH ciasteczek, które siostra przywiozła mi z Włoch. A dupa rośnie...

Zmykam, dziewczyny
Do jutra
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:32   #603
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
slodycami nigdy nie pogardze

tydzien temu szwagierka kupila dla mnie mini zestaw guerlain meteoryty
pisalam do goscia przed zakupem i odpisywal
po zakupie zaplacila paypalem i nagle kontakt sie urwal
teoretycznie wszystko przychodzi po 2 dniach od zakupu (z UK do UK) a tu zero..
No tak to dlugo troszke czekacie...no ale chyba na razie nie mozecie niz zrobic tylko pisac i czekac...no i jeszcze mozecie wystawic negatywa oczywiscie...a to byla zwykla przesylka czy polecona?
Moj maz kiedys cos sprzedawal na ebayu i raz mielismy nieprzyjemna sytuacje, kiedy to niemalze jednoczesnie wyslalismy dwie paczki w ten sam rejon UK a jedna osoba twierdzila ze nie dostala paczki...przesylka nie byla polecona, ale mysle ze ta osoba jednak ja dostala bo na tyle ile korzystam z Royal Mail nigdy mi sie nie zdarzylo zeby cos nie doszlo...osoba ta pisala ze paczki nie otrzymala ale my nic nie moglismy zrobic, odpisalismy ze wyslalismy ja w tym i w tym dniu i zeby jeszcze poczekac...pozniej kupujacy kilka tygodni milczal az wystawil negatywa zupelnie nie fair i co najlepsze my nie moglismy mu sie odwdzieczyc tym samym gdyz zrobil to w ostatnim momencie...po 60 dniach chyba aukcje sie przedawniaja...

Dee, Limonko, Anusiu dzieki za pocieszke

Ollemku brakuje mi Ciebie na MM...oby wszystkie klopoty sie rozwiazaly i wracaj do nas!


Limonko gratuluje postepow i zazdroszcze ze wkrotce bedziesz jezdzic ja nie mam odwagi...jakos siebie nie widze za kolkiem

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:49
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:35   #604
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Giossepe niestety bloblo ma taki głupi system zdjęć że go nie ogarniam tutaj masz tak jak chciałas tylko ze po ang xP
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:39   #605
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Limonko dziękuję kochana
i gratuluję zapisuj się i zdawaj

a od paru ciasteczek pupcia nie urośnie sama opędzlowałam właśnie pół paczki i nie urosła chyba i mięsa się nażarłam na wieczór, ale na żeberka mnie wzięło cos dzisiaj mniaaam
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:40   #606
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość

Hmm, a mi tyle razy tłumaczyli w szpitalach, że wodą utlenioną to nic nie odkazisz, równie dobrze można zwykłą wodą przemywać.
Nam pani Dermatolog(z ktoras tam specjalizacja) tlumaczyla ze woda utleniona zapobiega stanow zapalnym i ropnym po oczyszczaniu( w gabinecie takze)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość


Suuuuuuuuper!!! Gratulacje dla siostry i moc uścisków dla maluszka!!!



Ilonko, oczywiście to przykre, że zostałaś oskarżona o coś czego nie zrobiłaś, ale najważniejsze,że Ty wiesz o tym, że jesteś w porządku
Wierzę, że już wkrótce da się o tym przekonać również Twoja przyszła szefowa. Czasem na prawdę wystarczy szczera rozmowa.
A jeśli nie... To po prostu będzie świadczyło o tym jakim jest człowiekiem. Oceniającym ludzi na podstawie jakichś urojonych uchybień. Nie słuchającym swoich pracowników i ich wersji wydarzeń.
A wtedy pozostanie Ci cieszyć się, że udało Ci się uniknąć współpracy z taką zołzą
Ale to tylko takie moje gdybanie... Na pewno się dogadacie!
Mam nadzieje ze bedzie dobrze..bo ja sie z ta pania dogadywalam w sprawie stazu i wydawala mi sie niezwykle sympatyczna osoba.
W ogole ciezko strasznie dostac w ogole staz ona wymysla ze nie dluzej niz 4 m-ce.. ja Boga prosilam pol roku o ten staz..(bo to Up nie mial pieniedzy..bo to tamto i..)
Z jej perspektywy to inaczej wyglada bo ma prace(jeszcze u siebie)..ja bylam bezrobotna i nawet taka forma zarobku bardzo cieszy.


A bede chrzesna tego malucha siostry-musze stroj ladny kupic(mam w planach uszyc)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:53   #607
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Tylkokasia i OE, ale mi smaka narobiłyście na pędzle Maestro
Do tej pory byłam napalona na Sigmę i teraz już sama nie wiem...
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 20:59   #608
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i paczuszka dotrze niestety wszędzie zdarzaja sie nieuczciwi ludzie...
ja tez..
moze to jednak oznacza, ze niewarto kupowac te meteorki

gosadko, to byla przesylka rejestrowana
ale nie mam jak nawet poprosic o skan potwierdzenia bo gosc sie nic a nic nie odzywa
Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Giossepe niestety bloblo ma taki głupi system zdjęć że go nie ogarniam tutaj masz tak jak chciałas tylko ze po ang xP
o dziekuje o niebo lepiej sie oglada

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Tylkokasia i OE, ale mi smaka narobiłyście na pędzle Maestro
kurcze, mi tez..
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:01   #609
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Giossepe niestety bloblo ma taki głupi system zdjęć że go nie ogarniam tutaj masz tak jak chciałas tylko ze po ang xP
OE6 - kusisz tymi pędzlami A bloga Twojego regularnie staram się odwiedzać

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nam pani Dermatolog(z ktoras tam specjalizacja) tlumaczyla ze woda utleniona zapobiega stanow zapalnym i ropnym po oczyszczaniu( w gabinecie takze)
Ja tam nie wiem, nie znam się. Ale tyle razy ile byłam w najróżniejszych szpitalach (a pół dzieciństwa i "nastoletności" tam spędziłam ) wszędzie mi powtarzali, że tą dezynfekującą moc wody utlenionej można między bajki włożyć... Ale ja tylko powtarzam to co słyszałam, nie mam żadnych dowodów na to.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:02   #610
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić
mój synek dzisiaj pierwszy raz świadomie powiedział do mnie mama
i teraz jak coś chce to mówi mama i pokazuje
Gratulacje dla malucha

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Giossepe niestety bloblo ma taki głupi system zdjęć że go nie ogarniam tutaj masz tak jak chciałas tylko ze po ang xP
Zdjecia w tekst na bloblo wkleja sie tak:
1. Dodajemy niusa i zdjecie z opcja "miniatura.
2. Otwieramy zdjecie w osobnym oknie, prawy przycisk myszy i wciskamy "kopiuj adres obrazka.
3. Edytujemy notkę. Najedz kursorem na miejsce w tekscie, gdzie chcesz, aby pojawilo sie zdjecie - w polu edycji masz ikonkę w menu "obrazek". Klikasz na nią i pole, które wyskoczy, wklejasz adres obrazka.... i tyle

Gosado trzymaj sie, czasami sa takie dni i je po prostu trzeba przezyc

Aska
nie martw sie najwazniejsze ze jest wykryte, teraz mozesz walczyc

Paula Limonka na mnie tez Anthea tak działa , poogladam/poczytam i mysle co by tu umyc

Dee a ja myslałam ze to tylko moj problem z ta baza, dzis probowałam mieszac z podkladem jak mi OE podpowiedziała i było ok.


Chyba cos jeszcze miałam pisac....
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:04   #611
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, nie znam się. Ale tyle razy ile byłam w najróżniejszych szpitalach (a pół dzieciństwa i "nastoletności" tam spędziłam ) wszędzie mi powtarzali, że tą dezynfekującą moc wody utlenionej można między bajki włożyć... Ale ja tylko powtarzam to co słyszałam, nie mam żadnych dowodów na to.
Tez sie nie kloce..
Ale jak wiadomo zawsze na kazdy temat jest kilka prawd i nie wiadomo ktora prawdziwa.
Ale na chemii tez tak mialam..jakie wlasciwosci ma nadtlenek wodoru 3% -woda utleniona- odkazajace,dezynfekujace: )
Ale dermatologiem nie jestem i nie bede wiec sie tez nie bede sprzeczac

Mykam jeszcze chwilke na mecz.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:05   #612
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
ja tez..
moze to jednak oznacza, ze niewarto kupowac te meteorki

gosadko, to byla przesylka rejestrowana
ale nie mam jak nawet poprosic o skan potwierdzenia bo gosc sie nic a nic nie odzywa

o dziekuje o niebo lepiej sie oglada


kurcze, mi tez..
Gioseppe jesli rejestrowana to nie ma mozliwosci zeby nie dotarla chyba ze wogole nie zostala nadana...poczekajcie jeszcze moze odpisze i przesylka dojdzie...wiem ile to stresu kosztuje ale na razie nic innego Wam nie pozostaje
A podaj linka do aukcji jesli mozesz...moze kiedys cos kupowalam u tego sprzedawcy


Sweety ja rowniez gratuluje postepow w mowieniu to niesamowite uslyszec MAMO Mojej corci na pewnym etapie sie mylilo i do mnie mowila Tata tata ale to juz opanowala teraz przyszedl czas na wolanie po imieniu...i teraz siedzimy sobie czasem na kanapie a ona do mnie zaczyna nawijac " a Gosia..." i nawija jakies opowiesci Smieszne to jest i slodkie zarazem

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-06-15 o 21:11
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:12   #613
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

gosadko dzieki, raczej nie kupowalas bo jest nowy
june6010
pierwszy raz kupowalysmy u "nowego" i od razu wtopa? obym sie mylila

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

a na ebayu jest mozliwosc podgladniecia kidy ostatnio logowal sie uzytkownik? tak jest w allegro a na ebayu nie moge znalezc
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:16   #614
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
gosadko dzieki, raczej nie kupowalas bo jest nowy
june6010
pierwszy raz kupowalysmy u "nowego" i od razu wtopa? obym sie mylila
Oj ...nie chce nic pisac...ale tamten ktory nas "wyrolowal" tez byl nowy nie mowie ze kazdy nowy ebayer musi cos kombinowac bo ja tez kiedys zaczynalam ale jezeli sie nie odzywa to rzeczywiscie w tym przypadku jest podejrzane
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:20   #615
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

o łaśnie już wiem co miałam napisaaać
Sweet gratulacje dla Twojego Maluszka na pewno jesteś dumna
pamiętam jak Zuza zaczęła... ajjj a dzisiaj nawet tatusia tytułowała 'tatą', ale tylko dlatego, że mówił np 'chodź do taty' itp
a jak byłyśmy u mojej mamy, to do mojej mamy mówiła 'mama' a do mnie Ania i teraz często mówi 'mama Ania'
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:21   #616
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Oj ...nie chce nic pisac...ale tamten ktory nas "wyrolowal" tez byl nowy nie mowie ze kazdy nowy ebayer musi cos kombinowac bo ja tez kiedys zaczynalam ale jezeli sie nie odzywa to rzeczywiscie w tym przypadku jest podejrzane
teraz to juz po ptokach ciekawa jestem czy te niby "bezpieczne" transakcje paypal cos dadza..
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:25   #617
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

kurcze, obejrzałam te pędzle Maestro i się napaliłam a pora wymienić moje wyleniałe pędzliki...
ale pewnie nie można ich kupić normalnie w sklepie? tylko przez neta? jak mam czekać na paczkę, to jestem chora
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:26   #618
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Aniu mi paczka przyszła w niecałe 3 dni xP. Wysłali z Lublina w sobotę . Naprawdę pędzle boskie!!
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:32   #619
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
teraz to juz po ptokach ciekawa jestem czy te niby "bezpieczne" transakcje paypal cos dadza..
slyszalam ze mozna jakos wyegzekwowac pieniadze ale jak to dziala to nie wiem dokladnie, na pewno musi uplynac dluzszy okres czasu chyba 60 dni, ale to pewnie w regulaminie Paypal mozna doczytac. zawsze jest jeszcze nadzieja ze przesylka dotrze

Kurcze kusicie tymi pedzlami
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:35   #620
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

heeeeja

Limonko...mi tez instruktorka mowila ze git jezdze i co??jutro mam 3 egzam z jazdy hehehhe :Pczlowiek tak sie denerwuje ze na glupotach bledy robi :P
a ja tez sobie vsiebie nie wyobrazalam za kolkiem a tweraz to frajdaaaaaaa wielka
a my wczoraj bylismy z dzieciakami na kontroli u weterynarzaa i juz sie uszka goja pieknie i wczoraj przyszedl drapak dla kociakow ktory juz uwielbiaja
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:44   #621
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

gosada79 napisali ze do 30 dni

Candy Killer toz to raj dla kota
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:48   #622
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Candy to moze jest jeszcze jakas nadzieja ze kiedys tez pojezdze
Swietny plac zabaw dla kociakow
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:50   #623
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

noooo smigaja po nim jak szaloneee no..teraz leza mi na udzie i juz mi scierplo ale niech pospia sobie
Gosadko..na pewno jest szansa dla Ciebie bo ja bylam taaak anty do auta nastawiona ze masakra a teraz bym mogla bez prawka smigac jakby mi dali kluczyki ...ale chowaja mi :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:55   #624
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Aniu mi paczka przyszła w niecałe 3 dni xP. Wysłali z Lublina w sobotę . Naprawdę pędzle boskie!!
to siem chyba skuszem przeczytałam na Twoim angielskim blogu całą notkę o tych pędzlikach i muszę kilka z nich zakupić tylko jeszcze musze tydzień poczekać na pieniążki

Candy ale mają kociaki raaaj
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:58   #625
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Oj ...nie chce nic pisac...ale tamten ktory nas "wyrolowal" tez byl nowy nie mowie ze kazdy nowy ebayer musi cos kombinowac bo ja tez kiedys zaczynalam ale jezeli sie nie odzywa to rzeczywiscie w tym przypadku jest podejrzane

Oooo, a sprzedajesz jeszcze?
A ja lubię kupować przez neta, może dlatego, że przez ok 10 lat jeden raz się nacięłam na uszusta, w dodatku nigdy chyba nie zawiodłam się na tym co kupiłam (w sensie, że się nie rozczarowałam - ale może dlatego, że nigdy nie oczekuję "niewiadomoczego" ). Sama też sprzedaję na allegro, może też dlatego mam do tego inne podejście :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:02   #626
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Oooo, a sprzedajesz jeszcze?
A ja lubię kupować przez neta, może dlatego, że przez ok 10 lat jeden raz się nacięłam na uszusta, w dodatku nigdy chyba nie zawiodłam się na tym co kupiłam (w sensie, że się nie rozczarowałam - ale może dlatego, że nigdy nie oczekuję "niewiadomoczego" ). Sama też sprzedaję na allegro, może też dlatego mam do tego inne podejście :P
Ja kupuje moj maz czasem cos sprzeda ja mam slomiany zapal, kiedys kupilam z nadwyzka pigmenty z NYXa i do dzis ich nie wystawilam moze ktos chce???
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:04   #627
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Oooo, a sprzedajesz jeszcze?
A ja lubię kupować przez neta, może dlatego, że przez ok 10 lat jeden raz się nacięłam na uszusta, w dodatku nigdy chyba nie zawiodłam się na tym co kupiłam (w sensie, że się nie rozczarowałam - ale może dlatego, że nigdy nie oczekuję "niewiadomoczego" ). Sama też sprzedaję na allegro, może też dlatego mam do tego inne podejście :P
ja tez duzo sprzedaje i kupuje
raz nacielam sie ale raczej na poczte niz na uzytkownika bo ukradli perly ktore wyslalam
kilka razy kupilam badziewny przedmiot ale odeslalam i nawet wywalczylam zwrot kasy za przesylke
w kazdym razie wszystkie sprawy pomyslnie zakonczone bo ja z tych co walcza o swoje do upadlego jak wiem ze mam racje..

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

dobranoc, ide spac botrzeba wczesnie wstac
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:07   #628
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

też idę spaćki, dobrej nocki
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:25   #629
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Dziękuje wszystkim za dodanie mi otuchy: roza:
Ide luli dobrej nocy
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 23:14   #630
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Branoc
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.