Co zrobić z niewygodną współlokatorką? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 11:20   #91
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

a ja bym wzięła jej tel jak będzie spać .. spisała numer mamy i dziewczyna która ma umowę dzwoni i mówi :
Witamy, chciałybyśmy panią poinformować że pani córka ma się wyprowadzić do 01,07 z mieszkania i żeby nie płaciła pani za lipiec.
jak się zapyta dlaczego ?
Ja mam umowę i decyduję kto mieszka ze mną.
Uprzedzić ładnie że jak się nie wyprowadzi to spakujecie ją i wystawicie ją za drzwi

Nie ma innej rady. Mama jest może bardziej rozumna i zrozumie że skoro się pofatygowałyście żeby do niej zadzwonić to że nie żartujecie.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:14   #92
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
a ja bym wzięła jej tel jak będzie spać .. spisała numer mamy i dziewczyna która ma umowę dzwoni i mówi :
Witamy, chciałybyśmy panią poinformować że pani córka ma się wyprowadzić do 01,07 z mieszkania i żeby nie płaciła pani za lipiec.
jak się zapyta dlaczego ?
Ja mam umowę i decyduję kto mieszka ze mną.
Uprzedzić ładnie że jak się nie wyprowadzi to spakujecie ją i wystawicie ją za drzwi

Nie ma innej rady. Mama jest może bardziej rozumna i zrozumie że skoro się pofatygowałyście żeby do niej zadzwonić to że nie żartujecie.
Też mi się wydaje, że skoro ona jest taka "dorosła" i co tydzień jej mama obiadki przywozi, to warto włączyć w to szanowną rodzicielkę i grzecznie, kulturalnie obwieścić nowinę, że córunia ma sobie szukać nowego lokum.
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:34   #93
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

a co jak matka np przez telefon sie rozplacze i zacznie prosic zeby jej nie wyrzucaly bo co ona biedna zrobi och ach itp?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:58   #94
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a co jak matka np przez telefon sie rozplacze i zacznie prosic zeby jej nie wyrzucaly bo co ona biedna zrobi och ach itp?
wtedy się stanowczo mówi że miała szansę na zostanie nie wykorzystała jej i tyle. Więc wszelkie pretensje niech ma do córki albo do siebie że nie potrafiła jej normalnie wychować i jej dziecko nie odnajduje się w społeczeństwie
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:01   #95
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

no i co że popłacze mówić że już było parę ostrzeżeń a ona się nie dostosowała .. koniec semestru się zbliża do następnego sobie coś znajdzie .. a gdzie mieszkała zanim przyszła do was?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:05   #96
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
a ja bym wzięła jej tel jak będzie spać .. spisała numer mamy i dziewczyna która ma umowę dzwoni i mówi :
Witamy, chciałybyśmy panią poinformować że pani córka ma się wyprowadzić do 01,07 z mieszkania i żeby nie płaciła pani za lipiec.
jak się zapyta dlaczego ?
Ja mam umowę i decyduję kto mieszka ze mną.
Uprzedzić ładnie że jak się nie wyprowadzi to spakujecie ją i wystawicie ją za drzwi

Nie ma innej rady. Mama jest może bardziej rozumna i zrozumie że skoro się pofatygowałyście żeby do niej zadzwonić to że nie żartujecie.
Niestety, ale dzisiejsi studenci bywają tak "rozumni", że niektore rzeczy trzeba załatwiać przez ich rodziców. Ja tak od koleżanki studentki wydębiłam SWOJE notatki - zadzwoniłamdo jej domu na stacjonarny, odebrała mama i w ten sposób po 2 tygodniach dostałam notatki z powrotem. Po prostu matka zrobiła córce awanturę.

Jeśli rozmawiałybyście z jej mamą, to odradzam odpowiedź w stylu "dlatego, że ja mam umowę". No ludzie, na normalne pytanie odpowiadać tak chamsko? Wyjasnić, że zachowanie jej córki jest nie do przyjęcia, wymienić wszystkie zarzuty wobec niej, ale na litość Boską, UPRZEJMIE wyjasnić!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:55   #97
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
no i co że popłacze mówić że już było parę ostrzeżeń a ona się nie dostosowała .. koniec semestru się zbliża do następnego sobie coś znajdzie .. a gdzie mieszkała zanim przyszła do was?
Nie wiem gdzie mieszkała, nie opowiadała o tym za wiele. Ogólnie tylko wiem, że babka ją tam porabiała na kasę, płacila za pokój jednoosobowy chyba 800 zł. Wiem też, że się jakoś nie dogadywały i później po wyprowadzce ktoś miał kogoś jakieś rzeczy, ale nie wiem czy ona tamtej dziewczyny czy na odwrót.


Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a co jak matka np przez telefon sie rozplacze i zacznie prosic zeby jej nie wyrzucaly bo co ona biedna zrobi och ach itp?
Mamusia się nie popłacze. Kiedy przekazałyśmy tej dzieczynie 10 czerwca, że ma się wyprowadzić, to powiedziała tylko że ok i tyle. Dopiero jak pojechała do domu, i wróciła od mamusi to zaczęły się całe te cyrki. Więc jak już to mamuśka ją nakręca na to wszystko. Po tym zaczęły się groźby z urzędem skarbowym.
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 21:09   #98
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Współczuję takiej współlokatorki.... dziewczyna naprawdę musi być dziwna. Skoro wie, że nikt nie chce z Nią mieszkać... jak dla mnie szokująca sytuacja. Czy Ona ma zamiar zostać w mieszkaniu przez wakacje??
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:23   #99
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Współczuję takiej współlokatorki.... dziewczyna naprawdę musi być dziwna. Skoro wie, że nikt nie chce z Nią mieszkać... jak dla mnie szokująca sytuacja. Czy Ona ma zamiar zostać w mieszkaniu przez wakacje??
Szczerze to nie wiem. Po tej całej akcji, wyjechała do domu, chyba opracowywać nowy plan z mamuśką. Na razie cisza. Zobaczymy jak długo.
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:35   #100
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Ja tylko tak nieśmiało dodam że bez zgody właścicielki mieszkania lokatorzy nie mają prawa wymienić zamków
I współczuję takiej dziewuchy i to w 1 pokoju!
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:48   #101
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja tylko tak nieśmiało dodam że bez zgody właścicielki mieszkania lokatorzy nie mają prawa wymienić zamków
I współczuję takiej dziewuchy i to w 1 pokoju!
też o tym pisałam ale rozumiem że skoro taka opcja jest rozważana to właścicielka o wszystkim wie no chyba że się mylę
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 23:14   #102
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja tylko tak nieśmiało dodam że bez zgody właścicielki mieszkania lokatorzy nie mają prawa wymienić zamków
I współczuję takiej dziewuchy i to w 1 pokoju!
Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
też o tym pisałam ale rozumiem że skoro taka opcja jest rozważana to właścicielka o wszystkim wie no chyba że się mylę
Właścicielka wszystko wie i jest po naszej stronie. Sama powiedziała, że po tym wszystkim mamy koniecznie wymienić zamek.
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 23:15   #103
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
też o tym pisałam ale rozumiem że skoro taka opcja jest rozważana to właścicielka o wszystkim wie no chyba że się mylę
Może część osób nie zdaje sobie z tego sprawy że tego nie można robić bez zgody właściciela
Albo może właścicielka zezwoliła już wcześniej
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 11:22   #104
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
Właścicielka wszystko wie i jest po naszej stronie. Sama powiedziała, że po tym wszystkim mamy koniecznie wymienić zamek.
Skoro wie to naprawdę uważam że można dziewczynę spokojnie wyprowadzić z mieszkania po tym jak ją uprzedzicie że ma sobie czegoś szukać do tego i tego dnia
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 21:22   #105
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Skoro wie to naprawdę uważam że można dziewczynę spokojnie wyprowadzić z mieszkania po tym jak ją uprzedzicie że ma sobie czegoś szukać do tego i tego dnia
xxxx[/QUOTE]

xxx
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-02-18 o 12:21 Powód: xxx usuniete konto
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 21:51   #106
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
hmmm niby wszystko cacy się wydaje, że możemy zobić co chcemu.... Tylko że problem poleda na tym, że jak pod jej nieobecność mamy wynieść jej rzeczy? I będą tak stały? Później może nas oskarżyć o to że coś zginęło, a to już nie będzie fajne :/
a co jej po takim oskarżeniu? Dziewczyny się wyprą, że kolesiówkę pierwszy raz na oczy widza, dowodów nie ma , że tam mieszkała

ja bym postawiła jedną osobę na czatach przed klatką , ta osoba dała by sygnał domofonem, że OSOBA się zbliża, wtedy ktoś z góry wystawia rzeczy na korytarz, a osoba stojąca na czatach przed klatka czmyha, żeby na nią się żale nie wylały

generalnie współczuję tej sytuacji, czekam jak się to zakończy

uważam, że takie chamskie dość rozwiązanie jest tu usprawiedliwione-no bez przesady, żeby ktoś nieproszony był nie do wykurzenia i się wpieprzał na siłę

Edytowane przez TOMORROW
Czas edycji: 2010-06-19 o 21:54
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 22:06   #107
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
hmmm niby wszystko cacy się wydaje, że możemy zobić co chcemu.... Tylko że problem poleda na tym, że jak pod jej nieobecność mamy wynieść jej rzeczy? I będą tak stały? Później może nas oskarżyć o to że coś zginęło, a to już nie będzie fajne :/
Pakujecie wszystko do worków na śmieci, takich większych 120 litrów no i mocniejszych trochę. Tak na zasadzie nie bawienia się w eleganckie pakowanie, to ma być po prostu razem. Tylko trzeba to zrobić tuż po jej wyjściu. Możecie poprosić na świadka jakiegoś sąsiada, żeby widział, że niczego jej nie zabieracie.
Żeby nie zginęło z klatki możecie zrobić tak jak napisała TOMORROW.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 23:06   #108
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

a może ma jakąś koleżankę która mieszka blisko? Można jej zanieść rzeczy i zainteresowaną poinformować że rzeczy są do odebrania u tej osoby a może macie piwnicę? Do niej zamków nie zmieniacie więc można jej tam zostawić rzeczy i poinformować o tym np smsem ważne żeby te rzeczy nie leżały sobie w workach na środku klatki...
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-06-19 o 23:08
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:37   #109
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

jak tam sytuacja?
doszło do eksmisji?
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 20:39   #110
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

właśnie, coś się dzieje?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:59   #111
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

też jesem ciekawa, jak sprawa sie potoczyła?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:41   #112
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

sprawa się już rozwiązała.
w międzyczasie jej matka dzwoniła do właścicielki, i coś na nas nagadała <rozśmiesza to, że to jej mama dzwoniła, a nie ona sama>. Po tym właścicielka zadzwoniła do nas i powiedziała, że tej dziewczynie się dobrze u nas mieszka, i czy nie spróbujemy się z nią dogadać. Ja powiedziałam że ok, tylko że to nie w moim interesie jest, i jak coś to ona powinna zacząć gadać z nami, tym bardziej, że sama kazała nam się do siebie nie odzywać. Właścicielka dała jej czas na wyprowadzkę do końca sesji. I wczoraj miała ostatni egzamin. Zaczęła się pakować... ucieszyłam się. Wiedziałam tylko że jej matka jak przyjedzie to pewnie na mnie naskoczy.
No i jak przyszła, to o dziwo wydawało mi się że było normalnie. Oczywiście się myliłam. W pewnym momencie dała mi znać że chce ze mną rozmawiać <miałam wtedy słuchawki>. Ściągnęłam je, a ta zaczęła na mnie wrzeszczeć. Byłam trochę zdziwiona... Powiedziałam, że możemy na spokojnie porozmawiać, bo ze mną da się, i nie musi na mnie krzyczeć. To nie pomogło. Zaczęła na mnie wrzeszczeć że się pozbywam jej córki, dlatego, że sobie znalazłam kogoś nowego, i w niemiły sposób ją wykurzam <dobrze wiedzieć, zresztą to samo mówiła właścicielce>. Oczywiście, gdy jej powiedziałąm, że nie znalazłam nikogo nowego, i że fakt nowej współlokatorki mnie wcale nie cieszy, bo takie szukanie i poznawanie drugiej osoby jest kłopotliwe, to i tak nie uwierzyła. Następnie rzucała argumentami że jestem brudasem i mało inteligentna, bo koło mojego biurka leżał worek ze śmieciami <pewnego razu jak przyjechała>
gdy zapytałam co worek ma do inteligencji to odpowiedzieć nie potrafiła. Ćóreczka oczywiście nawet słowem się nie odezwała.
Później zaczęła mi wpierać, że jej córce nigdy nie zwróciłam uwagi na lampkę, tylko od razu się zaczęłam na nią wydzierać. <dobrze wiedzieć> jak powiedziałam że tak nie było, to stwierdziła że mam jej nie przerywać, że jestem niewychowana, bezczelna, arogancka <dodam, że ani razu nie dała mi niczego dokończyć, dopowiedzieć>. Zaraz później jak zaczęłam mówić, to oczywiście mi przerwała, i stwierdziła, że skoro ja jej przerwałam, to ona też będzie tak robić. W tym momencie nazwałam ją hipokrytką, załorzyłam słuchawki i skończyłam rozmowę.
W miedzyczasie jeszcze na mnie nawrzeszczała, że nie zapytałyśmy jej czy kot może w mieszkaniu być <a przecież jej córka aż piszczała z radości jak go zobaczyła>, i że ona jest uczulona na kota. Zaraz jej córka wchodzi do pokoju, i jak usłyszała rozmowę o kocie to powiedziała : "a co gdybym była uczulona na kota?"
No cóż, stwierdziłąm, że ktoś kłamie, ale żadna nie potrafiła mi odpowiedzieć, tylko przerzuciły temat znowu na worek ze śmieciami
Na sam koniec córeczka miała poodkurzać. Był to jej pierwszy raz. Nie bardzo wiedziała jak się z odkurzaczem obejść, i przewracała nim w każdą stronę. Jak to zobaczyłam, to parsknęłam śmiechem.
Wyszły. Troche denerwujące takie teorie spiskowe, że niby chcę się jej córki pozbyć bo znalazłam kogoś innego. We wszystkich można szukać winy, tylko nie w sobie. Jeszcze stwierdziła, że wszyscy się odemnie wyprowadzają, i że ze mną jest coś nie tak <wyprowadziłam się od jednej dziewczyny, bo za dużo osobników płci męskiej w nocy do nas przychodziło, a drugi był mój były chłopak, z którym mieszkało mi się wspaniale, jednak na samym wspólnym mieszkaniu związku się nie zbuduje >. Dodam, że wcześniej ja mieszkałam z dwoma osobami, a jestem na czwartym roku, a jej córka z trzema, przy czym ona jest na drugim. Ale fakt, to ode mnie ludzie się wyprowadzają
Uffff
Dziękuję wszystkim
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:52   #113
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

dziewczyno, takie akcje, a Ty milczałaś tu?

jaka matka, taka córka, dobrze, że masz to już za sobą
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 23:13   #114
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

moje gratulacje
zycze NORMALNEJ wspollokatorki
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 07:57   #115
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

Trista, fajnie, że masz już spokój A kobieta, no cóż... no comments.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:23   #116
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Co zrobić z niewygodną współlokatorką?

No to teraz życzę kogoś normalnego ciesz się wakacjami pozdrawiam
__________________
It's crazy. Dreams amaze me.





soko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.