Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 13:58   #4441
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Nenah to za wlasny biznes
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:14   #4442
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Stokrotko ...na pewno bedzie wszystko ok....

Nenah..Gratuluje i równiez kciukaski 3mam

Kami...masz babo cierpliwosc do tego szydełka...
No ale zdolna bestia z Ciebie... Jak ogladam te Twoje dziela to nie moge uwierzyc
ze recznie wszystko robisz..... Lepiej od jakiejkolwiek maszyny...
Zazdraszczam telentu.....

U nas nic nowego...
Alan był chory i to 3 dni mial goraczke prawie 40 stopni...
Wariacji dostawałam bo tz ciagle pracował a ja sama z chorym dzieckiem...
Po nocach musialam robic zimne oklady biedaczkowi mojemu..
no ale tylko one pomagaly w zbiciu tempki...
Na szczescie to juz za nami..
Zostalo jeszcze troche kaszelku no ale to juz pikus...

No a co do pogody to u nas piekna była jak Alan chorował...
Teraz w sumie nie jest zle..od czasu do czasu wyjdzie słoneczko no i nie pada
takze w sam raz na spacerek.....

No i ja sie nadal dietuje
Schudłam juz 5 kg tylko ze ostatnio troche mi sie przybralo bo @ mam dostac
i tak cos mnie ciagnie do zarełka....
No ale wzielam sie znowu za przestrzeganie dietki i waga znowu spada

No i mierzyłam mojego szkraba.... Ma 86,5 cm i wazy 12,100 ,
schudł mi teraz 0,5 kg przez to choróbsko......

A co do jedzonka to nasz rozkład taki mniej wiecej:

8-9 ..mleko z biszkoptem ok. 260-280 ml
koło 10 jakas przekaska ( bułka słodka, kawałek chlebka do raczki, soczek,jogurcik, owoce..itp.)
13:00-14:00 obiadek który je sam widelcem ( ja musze czymac talerzyk) No i zazwyczaj je to co my....
od 14 spi do 17
ok ... 18 jakies znowu przegryzaki (wczoraj np. biszkopt z kakaem,jogurt jak nie jadł rano,jakis deserek hippa lub sama robie np. nalesniki z bananem i nutella ,)

ok...21 kolacja... paróweczki, kanapeczki lub dokancza obiad jak mało zjadł,

Troche mało mleka no ale on nie chce juz na wieczór nic mlecznego....
je za to non stop nabial takze mysle ze jest w miare ok....

Dorósl mi juz ten syn...

Jeszcze teraz czeka nas nauka załatwiania sie na nocnik...
ale cos nie moge sie zabrac...
poza tym mysle ze jeszcze troche poczekam bo wydaje mi sie ze jeszcze za mało
kumaty w tym kierunku jest Alan...
tzn.. zrobi kupke i siusiu jak go zabawie i przetrzymam na nocniku ale mysle ze nie w tym rzecz... musi sam zauwazyc ze mu przeszkadza kupka i siusiu w majtkach
Takze jakos za miesiac mam zamiar puszczac go po domu w samych miajtaskach
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-06-23 o 15:16
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:09   #4443
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Halo?? Jest tu kto?? Żyjecie kobitki??

Kellys - gratuluję postępów, ja jestem w 3 fazie i jakoś już nie trzymam reguł - tylko w czwartki sam protal
A Alankowi zdróweczka życzę, dobrze że już lepiej, ty się kobitko namęczysz tam sama Ale dasz radę
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:37   #4444
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

ja jestem

Zagladam ale nikt nic nie pisze

Nenah...tez juz mi sie 3 faza marzy
ale to za nastepny miesiac jak dobrze pojdzie

Nudy........... Dziec mi spi a ja czekam az wystygnie Dukanowy murzynek...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:27   #4445
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ej baboki niedobre....

Pisac co porabiacie bo nie ma co czytac....

Ja uspalam niedawno mojego chrabąszcza...

Kurcze on spi po 3,5- 4 godziny popołudniu i nie da sie dobudzic...
a jak juz go obudze to potem maruda przez reszte dnia...
Rano wstaje 8-9 a a na wieczór idzie spac 22-23:30
No i gdyby nie to popołudniowe dłuuuugie spanie to pewnie
szybciej na wieczór by sie kład...

No i dzieć nie chce juz kaszki wogóle...
Tylko jadłby normalne jedzonko i jogurty które tez chce non stop..
Na podwieczork był dzis danonek do picia , na kolacje tez nie obyło sie bez jogurtu
do kromki chleba
Ogólnie to mam przechlapane bo wszystko chce jesc sam...
i albo zje cos sam łyzka i widelcem albo nic nie zje...
Wydoroslał nagle i nie chce zeby mamusia go karmiła...
w sumie z jednej strony to dobrze bo szybko zacznie
samodzielnie ładnie jesc.... no ale ile mam z tym sprzatania...
odkurzacz to na okragło wlaczony

Stokrotka... jak sie czujesz .....?
No i reszta naszych brzuchatek jak sie ma....???

Wiecie co...moj mąz chce juz drugie....
No ja tez niby chcialam ale teraz jak mam podjac decyzje to sie boje czy dam rade
i ciagle staram sie opóznic staranka...

No i bezsennosc.....wy tez chyba chcieliscie majstrowac rodzenstwo co..???
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-06-24 o 23:29
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 06:57   #4446
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kellys kurcze zazdroszczę ci tego Alankowego spanka Tutek śpi godzinkę (na ogół od 11-11.30 do 12-12.3) I tyle. I do wieczora na obrotach chodzi Spać idzie około 21-21.3... Tak że ani w dzień ani wieczora wolnego, bo ja padam o 22 A co do drugiego dzieciaczka, to dasz radę Przemęczysz się rok a potem z głowy będziesz miała A przynajmniej męki z odchudzaniem ci się skończą A tak serio, to na prawdę podziwiam. Niby też sama mieszkam, ale wiem że w razie co, to zawsze mogę do mamy dzieciaki podrzucić, a ty tam samiuteńka I dzięki za komplementy Jak zrobisz sobie dziewczynkę, to ci tam do tej Angli takie balerinki na powitanie podeślę
Nenah gratuluję Oby tak dalej Na pewno dobrą decyzję podjęłaś z tym interesem. Wakacjuj się teraz u teściów, bo potem będziesz musiała te 6000 miesięcznie wydać, a to wymaga zaangażowania
Tosia ma 3 zęba Co lepsze - to lewa górna dwójka Jest więc: lewa górna jedynka, obok dwójka i dolna lewa jedynka Ne lewo wszystko Ale pocieszam się, że prawą górną jadynkę już prawie widać, to może się ta "lewostronność" skończy
Miki ma zakończenie roku dzisiaj. Muszę mu koszulę odprasować Uciekam. Pisać!!!!
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 07:58   #4447
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Melduję się z rana... coś nam pogoda siada

Kellys, u Kubusia podobnie z zasypianiem, ale w ciągu dnia śpi raczej w granicach 12-13 i przez około 2 h, ale zdaża się że zaśnie koło 15 i potrafi spać do 18 A spać chodzi koło 21 - 21:30, wczoraj zasnął po 22

Z jedzeniem też - żadnych kaszek, teraz parówki, jajo, i serek - z serkiem wymyśliłam, że mogę mu do mikrofali na około 20 sek wrzucić, zeby ser się lekko roztopił i przywarł do chleba, bo inaczej Kuba zje ser, a chleba nie No i sam wszystko chce jeść, nawet zupki, więc u mnie ze sprzątaniem podobnie

Kami - gratulujemy kolejnego zębolka Jeszcze trochę i Tośka będzie cię gryźć, tak jak Kuba, odkąd wyszły mu te 4-ki, to jak ma napad złości to próbuje mnie ugryźć Albo szczypie Wasze dzieci też tak mają Czy tylko mi taki łobuz rośnie??
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 08:25   #4448
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

u nas tez tak jest ze jak sie zezlosci to gryzie, w ramach zabawy potrafi rabnac kogos w glowe reke noge brzuch ogolnie gdzie sie da i sie smieje

a co do mojego samopoczucia, to raz jest ok i mysle napewno bedzie wszystko ok, a za chwile przychodza te gorsze mysli...
teraz dodatkowo mam stresa, bo zaczal sie 8 tydz, a Kamiśkiem w 8 tyg zaczely mi sie pamienia
teraz na szczescie cisza

no i aby do wtorku to podgladne co u mojego malenstwa
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:16   #4449
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kami1227 Pokaż wiadomość
Kellys kurcze zazdroszczę ci tego Alankowego spanka Tutek śpi godzinkę (na ogół od 11-11.30 do 12-12.3) I tyle. I do wieczora na obrotach chodzi Spać idzie około 21-21.3... Tak że ani w dzień ani wieczora wolnego, bo ja padam o 22 A co do drugiego dzieciaczka, to dasz radę Przemęczysz się rok a potem z głowy będziesz miała A przynajmniej męki z odchudzaniem ci się skończą A tak serio, to na prawdę podziwiam. Niby też sama mieszkam, ale wiem że w razie co, to zawsze mogę do mamy dzieciaki podrzucić, a ty tam samiuteńka I dzięki za komplementy Jak zrobisz sobie dziewczynkę, to ci tam do tej Angli takie balerinki na powitanie podeślę
Nenah gratuluję Oby tak dalej Na pewno dobrą decyzję podjęłaś z tym interesem. Wakacjuj się teraz u teściów, bo potem będziesz musiała te 6000 miesięcznie wydać, a to wymaga zaangażowania
Tosia ma 3 zęba Co lepsze - to lewa górna dwójka Jest więc: lewa górna jedynka, obok dwójka i dolna lewa jedynka Ne lewo wszystko Ale pocieszam się, że prawą górną jadynkę już prawie widać, to może się ta "lewostronność" skończy
Miki ma zakończenie roku dzisiaj. Muszę mu koszulę odprasować Uciekam. Pisać!!!!
Wiem ze jakby sie zdarzyl drugi dzieciaczek to dalabym rade
bo nie byłoby innego wyjscia....
No ale jak mam sie zdecydowac to jakos tak trudno

No i brakuje mi czasem takiego podrzucenia małego do dziadkow...
Niestety zdecydowalam sie mieszkac tu wiec musze sama sobie radzic...
Na szescie jak jade do Pl to moja mama bierze zawsze młodego praktycznie na cały czas...
Takze sie wtedy relaksuje.... Szkoda jednak ze zadko tam jestem....
Moze w sierpniu uda nam sie wyskoczyc z małżem na 2 tyg.....

No i jak tam ??? Wyprawiłas Mikiego do szkoły??


Nenah.....Ja jednak wolałabym zeby Alan spał krócej po południu i kładł sie spac o tej 21-21:30... a nie o 23.... bo o tej godzinie to jestem juz po prostu wypruta

Stokrotko...Na pewno bedzie wszystko ok z bejbikiem...
Pomasuj brzuszek od ciotki....

A reszta gdzie jest..???

Na wakacje wszystkie powyjezdrzaly czy co....??
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:06   #4450
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

No i ja się melduje

Czytam czytam, ale nie mam co pisać..
Domik śpi jak Tośka..ok 10-11 pada śpi góra 1,5 godzinki i na łapkach jest do ok 21..czasem wcześniej... Biore go do pokoiku..daję mleczko.
Śpi niestety do ok północy,,pobudka...słysze jak tupie do nas...
Biorę go do swojego pokoiku i kłade się z nim..usypia w sekundzie...
śpi do ok 4 i dalej tupie do nas...a dziś to przeszedł samego siebie..spał do 6 i zamiest przyjść do nas , to poszedł na parter do moich rodziców, którzy sie kawke juz pili....
Ogólnie to mam 2 pobudki w nocy, ale tylko po to żeby Domika przytulić....bo usypia w momencie jak juz ktoś przy nim jest...
Mysle ze lepiej by spał , gdyby nie dwa mega spuchnięte miejsca na dolne trójeczki..już widać je ale cięzko im się przebić...
Widać że cierpi, bo jak nie cycka to malucha ma w buzi ..właśnie na boczku, ddzie żąnabale mają wyleźć...

Kellys..domik to z pół roku żadnych kaszek nie tknie..przynajmniej nie łyżeczką... dodaje mu z dwie miarki do mleczka.
Ale mleka to on pije z 3-4 butle dziennie...nawet jak obiad zje to jeszcze tego mleczka potrzebuje...
Za to za jogurtami nie przepada...

A ..i duży ten Alanek..Domik to z 80 cm dopiero ma ...i wazy niecałe 12 kg...też ostatnio schudł....

Stokrotko..nie martw się, ja tez miałam czarne mysli na początku...a jak zaczełam plamić to już myślałam że to koniec...A teraz kończe 6 miesiąć
No i czuje się rewelacyjnie, choć czasem mi ból plecow dokucza...Ale to pewno od dzwiganie Domisia....
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:14   #4451
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
No i ja się melduje

Czytam czytam, ale nie mam co pisać..
Domik śpi jak Tośka..ok 10-11 pada śpi góra 1,5 godzinki i na łapkach jest do ok 21..czasem wcześniej... Biore go do pokoiku..daję mleczko.
Śpi niestety do ok północy,,pobudka...słysze jak tupie do nas...
Biorę go do swojego pokoiku i kłade się z nim..usypia w sekundzie...
śpi do ok 4 i dalej tupie do nas...a dziś to przeszedł samego siebie..spał do 6 i zamiest przyjść do nas , to poszedł na parter do moich rodziców, którzy sie kawke juz pili....
Ogólnie to mam 2 pobudki w nocy, ale tylko po to żeby Domika przytulić....bo usypia w momencie jak juz ktoś przy nim jest...
Mysle ze lepiej by spał , gdyby nie dwa mega spuchnięte miejsca na dolne trójeczki..już widać je ale cięzko im się przebić...
Widać że cierpi, bo jak nie cycka to malucha ma w buzi ..właśnie na boczku, ddzie żąnabale mają wyleźć...

Kellys..domik to z pół roku żadnych kaszek nie tknie..przynajmniej nie łyżeczką... dodaje mu z dwie miarki do mleczka.
Ale mleka to on pije z 3-4 butle dziennie...nawet jak obiad zje to jeszcze tego mleczka potrzebuje...
Za to za jogurtami nie przepada...

A ..i duży ten Alanek..Domik to z 80 cm dopiero ma ...i wazy niecałe 12 kg...też ostatnio schudł....

Stokrotko..nie martw się, ja tez miałam czarne mysli na początku...a jak zaczełam plamić to już myślałam że to koniec...A teraz kończe 6 miesiąć
No i czuje się rewelacyjnie, choć czasem mi ból plecow dokucza...Ale to pewno od dzwiganie Domisia....
To juz 6 miesiac konczysz..??? Ale zlecialo....
Wstaw jakas fotke brzusia....

No i ja tez chcialabym zeby młody pił tyle mleczka ale niestety on mleczka tez nie...
Ogólnie butla to tylko z rana jak jest jeszcze troche zaspany a pozniej to za chiny nie chce butelki.............. Wszystko łyzeczka i widelcem mleka i kaszki niestety nie

A co do wysokosci...To ja tez byłam w szoku jak Go zmierzyłam....
Rosnie w oczach...no i bedzie raczej wyyyysoki... wicie jakie mu butki teraz kupiłam...
nr 7.... chociaz powinnam 6 i pól bo troszke duże no ale nie było połówek..
No ale 6 i pól to duuuuża girka
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:41   #4452
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

nie znam sie na rozmiarach 7??

my wczoraj kupilismy nowe ortopedyczne to rozmiar 23 ciut wieksze no ale 22 byly akurat a polowek oczywisciu u nas tez niet...

kaszki na gesto tez nie jemy do mleka ktore pije 2 razy dziennie daje 2-3 miarki mlekowe kaszki

a mleko dajecie od krowy , UHT czy dzieciowe mleka??

ser, sa be, kanapki jak je to wszystko oddzielnie bulka bez masla ,

najlepsze sa ogorki i rzodkiewki i pomidorki te to chyba tonami moze jesc na owoce bunt choc czasem kawaleczek jabluszka lub babana
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:49   #4453
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
nie znam sie na rozmiarach 7??

my wczoraj kupilismy nowe ortopedyczne to rozmiar 23 ciut wieksze no ale 22 byly akurat a polowek oczywisciu u nas tez niet...

kaszki na gesto tez nie jemy do mleka ktore pije 2 razy dziennie daje 2-3 miarki mlekowe kaszki

a mleko dajecie od krowy , UHT czy dzieciowe mleka??

ser, sa be, kanapki jak je to wszystko oddzielnie bulka bez masla ,

najlepsze sa ogorki i rzodkiewki i pomidorki te to chyba tonami moze jesc na owoce bunt choc czasem kawaleczek jabluszka lub babana
No to nr 7 to 24

Chyba tez zaczne dawac pare miarek kaszki do mleka
A mleczko to z rana daje modyfikowane ale tylk przez to ze pije mało mleczka
a to ma wiecej witamin itd... no a w ciagu dnia pije czasami jeszcze kakao
i juz mu je robie na normalnym naszym mleku


U nas sery Alan wcina (żólte i te do smarowania na chlebku )
Co do warzyw to tez przebojem sa pomidory i to najlepiej całego tak do gryzienia
Ogórków natomiast nie lubi...
Do tego mógłby jesc non stop gotowane ziemniaki z marchewka lub brokuły....
Z owoców kawałek jabłka,gruszki do rączki ..... banany mu sie przejadły...
aaaa....lubi tez kiwi ...obieram mu zawsze i daje mu gryzc... zazwyczaj całe zje
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:05   #4454
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

UU to duzą nóżke ma Alanek..ale tez wysoki jest ..
Domik ma buciki 23 ale ciut za duże są...

Zazdraszczam że wasze dzieciaczki tak za warzywkami przepadaja..
bo mój to nic nie chce..no chyba że ogórki kiszone, na occie i papryke marynowaną...



Stokrotko.ja daje rano i wieczorem modyfikowane, a w ciągu dnia uht..ale to zależy..ogólnie to chce odstawić zakończyć modyfikowane całkowicie..
tak z lenia daje bo szybciej się przyządza..nie trzeba czekac az mleko sie przegotuje...
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:01   #4455
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Aneczka - ślicznie wyglądasz chudzinko brzuszek piękny i już nie ukrywajmy super-ciążowy

piszecie o spanku... u nas w takim razie rewelacja (od dziś nie śmiem narzekać). Norbert zwykle wstaje między 6 a 7, incydentalnie ok. 7:30. Drzemka w dzień między 10.30 a 13.30 (w tych godzinach - 1-2h). Wieczorem idzie spać ok. 19, najpóźniej 20. Usypia sam, coraz częściej udaje się zostawić go po prostu w łóżeczku i w 5 minut śpi

Butki Norbert nosi 23, ale sama widzę, że te rozmiarówki o kant d.upy rozbić... Mamy półbuty i sandały z Bartka i różnica ok 1 cm na długości wkładki... Półbuty już bez zapasu, a sandałki lekko za duże

Co do pogody... lato, lato... a ja na allegro licytuję długie spodnie dla Norberta, bo póki co to w spodenkach pobiegał chyba 3 razy

U nas z jedzeniem też jest różnie, Norbert nie chce jeść pomidorów, kanapki zjada, ale rzadko... z serem, wędliną, ogórkiem świeżym (woli korniszona), jajkiem. Woli jednak kiełbachę wziąć w łapkę i wcinać bez pieczywa. Szyneczka też najlepsza solo. Teraz się cwaniak wziął na sposób i drażni psa... biega z szynką koło niego, daje powąchać, po czym wsadza w dziób, ucieka i się śmieje...

Mleko cały czas bebilon pepti (2 razy dziennie - 210 i 240 - czasem 3 butla na wyraźne żądanie) - Norbert nie dostaje zadnego nabiału (poza masłem do pieczywa). Ostatnio pojawił się problem, bo lekarz powiedział, że może wypisywać pepti do 1,5 roku... bo jakieś przepisy... blablabla, więc się wkurzyłam i zadzwoniłam do NFZ okazuje się, że jeśli jest taka konieczność wynikająca z alergii - mają pisać, dopóki dziecko chce jeść mleko w razie czego mam poprosić o wpis w karcie, że odmawiają wypisania i zgłosić do NFZ ale wtedy będę musiała też chyba zmienić lekarza, bo trafię na czarną listę
__________________


Edytowane przez roxi1980
Czas edycji: 2010-06-25 o 12:04
roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 13:28   #4456
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Miki wrócił ze świadectwem, że ohoho! Dumna jestem z mojego naukowca
Kellys ja kupiłam Tosi clarksa rozmiar... 4,5 (nasza rozmiarówka to 20, ale jedne 20 większe od innych 21...) I to jeszcze nie tak za akurat, bo zapasik do jesieni Tak że z Alana kawał kawalera się szykuje. Tutek w czwartek na szczepieniu ważył 9,5kg (w ubraniach...) Wzrost 79. Kurka mała po mamie No i raczej muszę napisać, że tobie zawdzięczamy nagłe ożywienie na wątku Dzięki
Roxi masz rację! Walcz jak się należy. Ciul z czarną listą A pieso biedny ma przekopane. Nerwicy żołądka dostanie
Aneczko ty bidulko Tylko brzuszek ciążowy, a cała ty jak pół mnie
Muszę ogarnąć hawire... A żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 13:45   #4457
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Aneczko - śliczny brzuszek
kami1227 - no to macie już wakacje

Co do bucika my mamy rozmiar 21 jednak ta numeracja jest bardzo rożna. W zwykłym sklepie zakupiłam buty 21 to już z nich wyrosła a w CCC numer 21 jest na teraz.
Spanie to u nas koszmar nadal jednak aczkolwiek nie ma już tak źle jak było odkąd młoda ma nowe łózko. Jednak w południe śpi godzinę i to nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie ten czas spania, wieczorem zasypia tez rożnie czasem o 19 a czasem o 21.00. Ostatnio miała dni ze wstawała o 5.40 - 6.00 czasem daje pospać do 7.00. A tak to cały czas na nogach bez chwili odpoczynku.
Mleko już od dłuższego czasu normalne pije, i to nie zawsze średnio do kolacji dostaje kubek mleka do wypicia.
A tak to jakoś leci pogoda beznadziejna nadal a to już podobno lato...
Idę trochę posprzątać póki Martyny nie ma.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 14:32   #4458
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Mały niedawno zasnął ( u nas jest godzina do tyłu takze zasnał o 14)
Z zasypianiem to nie jest za pieknie bo trwa od 15-30 min
No i musze lezec z nim na naszym lózku i mu spiewac albo właczac na okretke
takiego grajacego przytulaka Barneya..... Jak zasnie to przenosze go do łózeczka...
na wieczór jest to samo...... Niewiem jak ja go naucze zasypiac samemu....
w łózeczku jest to raczej niemozliwe bo nie posiedzi minuty....
tzn... jak sie obudzi to zawzsze polezy te 10 min ale to tyle.....
Mysle ze jak zakupimy mu 'dorosle łózko' to bede go uczyła samodzielnie zasypiac

aneczko....brzusio jest przesłodki.:l ove:.. A ty chudzinka jestes ...
i nie mysl ze Alan tak ładnie je....
tez ostatnio ma jakies widzimisie i tylko skubie wszystko.....

roxi...zazdraszczam tego wczesnego chodzenia spac twojego dzidziola...
No i mam nadzieje ze recepty beda nadal Ci wypisywac ...no bo niby czemu nie...

kami... Gratulacje dla synusia za super ocenki...
To na pewno tez zasługa mamusi która pilnuje dziecko
Chociaz jak ktos nie stworzony do nauki to i mama i tato go nie upilnuja...

nika....a rano juz nie pije twoja mała mleczka...???
Bo ja sie troche martwilam ze Alan raz dziennie, no czasami dwa (liczac kakao)
to mleko pije no ale jak piszesz ze Martynka tylko na wieczór to chyba u nas tez nie jest zle...

A jeszcze ciekawa jestem co z reszta naszych baboli co kiedys sie bardzo duzo udzielały a teraz milcza a na pewno czytaja z ukrycia.....???:p ala:
Juz tu sie odzywac bo bedzie lanie
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 15:21   #4459
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja się odzywam

Aneczko - słodki brzuszek, a z ciebie drobniutka kobietka

Kubuś pije mleczko Bebilon bananowe i tylko takie 2 x dziennie (rano zaraz po przebudzeniu i wieczorem przed snem) ok. 200 ml. Z owocami ostatnio też ma bunt, banan nie bardzo, jabłka też poskubie, kiwi - jak jeszcze w kwietniu wcinał, tak teraz głową kręci. Za to lubi ogórka i paprykę, surowego pomidora mu jeszcze nie dawałam.

Kellys Alanek faktycznie wysoki, ale to pewnie po rodzicach - ty mi wyglądasz na wysoką kobitkę A nie wiem jak tato...
Z zasypianiem u nas też nie jest od razu, ale ja w ciągu dnia zostawiam Kubę w łóżeczku i wychodzę, bo inaczej on się bawi i go rozpraszam, a tak to sam w miarę szybko zasypia, no czasem coś tam zapłacze, ale to tylko tak pro forma. Wieczorem też u nas musi być muzyka - pozytywka, albo kołysanki i tu też potrafi z pół godziny zasypiać

Buciki na lato kupiłam mu r. 21, ale ma jeszcze zapas, w kwietniu jak pół buty kupowałam też kupowałam 21, więc teoretycznie nóżka mu nie urosła, ale wiadomo rozmiar, rozmiarowi...

Roxi - walcz kobieto, masz prawo tu chodzi o zdrowie twojego dziecka, a lekarz jest od tego, żeby o nie dbać, a nie matkę na jakąś czarną listę wpisywać I jak tam wylicytowałaś spodenki??

U nas też nie ma okazji na noszenie krótkich, w sumie kuba ma 3 pary i na pewno więcej mu już tego lata krótkich nie kupę
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 15:54   #4460
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Nanah... Ja to moze i jestem wysoko bo mam 175 ale mezus mój nizzy o 2 cm ode mnie
Alan wdał sie ze wzrostem w moja rodzinke bo u mnie wszyscy duzi
Chociaz tz Ojciec i brat sa wysocy i to bardzo maja grubo ponad 180 cm....
Takze niewiem co on tak nie wyrósł... Chyba zaczął wczesnie popalac sobie papieroski

A krótkich spodenek to tez mamy chyba z 4 pary i mysle ze to wystarczy... tuaj zreszta bardzo zadko jest tak ciepło, nawet w okresie letnim, zeby wypuscic dziecia w krótkich spodenkach...

No a tu jak cisza tak cisza......

A mój dziec juz spi 2 godziny a ja juz niewiem co mam robic....
Mam sterte do prasowania ale przykleiłam sie
do lapka i nie moge oderwac
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:51   #4461
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Melduję się.
Matylda ma pieprz w tyłku i jak nie spi, to nie mam mowy o pisaniu. Spanie u nas super. Nie mam co narzekać. W dzien śpi około 2 godzin mniej więcej od 11-12. Wieczorem około 20 do spania. Nie usypiam jej. W dzien jak zaczyna kwiczeć i łazić za pielucha i smokiem to wiadomo, ze na spanie. Wkladam do łóżeczka i wychodzę. Wieczorem podobnie. Jak już położe spać, to mam wieczor dla siebie. Wstaje okolo 8-8.30. I zanim zdecyduje się chcieć wyjść grasuje w lóżeczku, gada i czyta około 30 minut.
Mleko z kaszą (Bebilon i kaszka Nestle) dostaje na śniadanie (240) i zagryza to serkiem lub jogurtem. Potem podjadanie (chlebek, chrupek itp). Potem obiadek, potem owocki, potem podjadanie naszego obiadu, potem znow deserek i na kolację butla z kaszką lipową (okolo 200). Czasem na zyczenie po glównym obiadku zapija mlekiem (okolo 100). Lubi truskawki, pomarańcze (potrafi całą wmemlać), banany ostatnio be, warzywa średnio, wędlina tylko w rączce (nie uznaje kanapek), za to uwielba ziemniaki i wszystko co z nich (nawet frytki nam podjada).
Buciki nosi 21 i są na styk, ma 80 cm i wazy okolo 11 kg.
Diabeł z niej ostatnio wyłazi. Wspina się na wszystko i wszę dze dupke wpucha, nawet w kwiatki w doniczkach. Przesiaduje też w skrzynce z zabawkami. Gada jak najęta i mimo, że nie bardzo po polsku, to polskimi sylabami. I wiem, że coś konkretnego chce mi przekazać, bo jak coś mi pokazuje i nazywa po swojemu, a ja pytam " co to" to dwa, trzy razy to samo powtarza. Ładnie tez zaczyna reagowac na polecenia i rozumieć. Smieje się ciągle i ze wszystkiego, a ten jej smiech jest diaboliczny i szyderczy. Nie wiem, skąd to zalapała, ale normalnie boki z niej zrywamy. Ja jak cos chce, a ja nie chce jej dac albo musi chwile poczekac, to staje przy mnie, przebiera nóżkami ze zlości, ciągnie mnie za bluzkę i krzyczy "mama". Jest strasznie niecierpliwa....
Spadam...jutro się odezwę. Gary mnie jeszcze z kuchni wołają
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:28   #4462
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

ej babolki niedobre....
Co porabiacie???

Ja chcialamsie opalac bo Alan jeszcze spi
ale słonce zaszło jak tylko wyszlam na podwórko

Moze jutro sie poopalam...
Tz wreszcie jutro ma wolne to mam zamiar
sie relaksowac
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:42   #4463
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Mamy dzis paskudny dzień Moje dzicko pierwszy raz od niepamietnych czasów (a może wogóle pierwszy raz) az tak kiepsko sie czuje. Wstala rano niezadowolona i myslalam, że to foch. Ale pogardziła zabawkami, nie przywitala się z kotem i przyszła do mnie do łóżka. Przysnęlyśmy do 10.30, a ona zamiast wstac z lepszym humorem przytuliła mi się glówką do szyi i miziaj ją...No i wiedziala już że jest coś nie tak, za spokojna, tuli się...okazało się, że ma 38,5...żadnej zabawy..tylko jęki, na rączki a potem płacz. Ibufenu nie dala sobie wlać, więc dostala ok 13 czopek i od tamtej pory do teraz (jest 17.30) śpi ze smokiem w buzi. Stawiam na trójki. Dla nas takie objawy to nowość, nawet nie wiedziałm, kiedy czwórki jej wyszły. Przy innych ząbkach tez nie było wielkiego marudzenia, tym bardziej gorączki...to normalne, że przy trojkach sa takie cyrki?? Tak mi jej szkoda...
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:27   #4464
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

witam po długiej przerwie w pisaniu

Amilamija łącze sie z tobą w bólu "trójkowania" młodemu właśnie wyszła jedna z dołu a z drugiej strony idzie mu 2, 3 i 4 i trojki u gory masakra poza tym ma juz 10 zebów ale to co mam ostatni tydzien to normalnie jakiś sądny dzien nade mna zawisł ja sama jestem chora, roboty kupa, młody od tygodnia mega katar, jeki i płacze, po nocach nie spi, od kataru co troche wymiotuje jak mu do gardła spływa, nosek cały czerwony - chyba oszaleje

poza tym wszystko ok, własny biznes idzie swietnie, nawet lepiej niz myslałam, młody rosnie jak na drozdzach, robi sie coraz mądrzejszy i coraz bardziej rozbrykany, wszedzie włazi, łózka , fotrle , krzesła... cały czas trzeba go miec na oku
z mowieniem jest tak sobie, w swoim jezyku to duzo, ale probuje tez po ludzku - i coraz lepiej mu idzie
gorzej z jedzeniem, jak tak czytam ( czytam was na biezaco tylko na pisanie czasu brak ) to chyba tylko juz on na watku 6 razy dziennie flache doi os jaichs 2 miesiecy ciezko mu cokolwiek innego wcisnąc, zwłaszcza owoce poszły w odatawke co mnie martwi, no ale jak mu mam dac na siłe... czasem troche soczku wypije, ale i tak woli wode, miesko , jarzynki - ile ja sie musze na kombinowac zeby troche zjadł
na szczeście zabkowanie nie odebrało mu apetytu namleczko
i plus tego jest taki ze sam zrezygnował ze smoka - od tygodnia nie miał w dziubie bo pluł nim, wiec schowałam i juz nie oddam :brzyda l:


anneczka - sliczny brzusia juz masz
buziaki dla wszystkich slicznych dzieciaczków, ale zone nam rosna, troche szkod mi ze juz czas niemowlectwa za nami pora myslec o nastepnym

całuski dla wszystkich
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:14   #4465
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej mamuśki...
U nas w końcu słoneczko..wczoraj padało

JA też przyłączam się do grona "trójkowania"...
I łącze się w bólu
Domik strasznie cierpi bo te ząbale jakieś wyjątkowo upierdliwe są...
Kiepsko spi w nocy i wogóle jest marudny..
Teraz się troche uspokoił bo mu dawke nurofenu strzeliłam..
Na noc tez daje, bo inaczej to popłakuje przez sen...

lucy..a w jakiej branży ten interes otworzyłaś?? gratuluje owocnych plonów
Ciekawe jak Krolowej idzie..ostatnio pisała że nie zabardzo...

Ami...zdrówka dla małej
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:34   #4466
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

dzień doberek!

a u nas gorąco, już od tygodnia słońce przygrzewa
od niepamiętnych czasów chciałam zabrać małego na basen, niestety nasz lokalny mały basenik dla dzieci ma otwarty 12-13, akurat jak Janek ma drzemkę
więc wczoraj wybraliśmy się całą rodzinką no i przez całą godzinę Tż siedział na schodach i oswajał młodego z wodą i otoczeniem, bo synek bardzo bardzo lubi kąpać się w wannie, ale bardzo nie lubi hałasów, a niestety na basenie dzieci piszczą i echo odbija się o ściany, więc pierwsze 15 minut wrzeszczał nasz synuś co sił w płucach
i oczywiście, kiedy musieliśmy już wychodzić, to znów był wielki płacz
i weź tu dogódź facetowi
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:37   #4467
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej,
dzisiaj juz mala śmiga jakby nigdy nic, choc od ślinki w lewym dolnym kąciku pryszczyk jej sie zrobił.
Wczoraj wieczorem miałam mega stres, bo widzialam, ze zaczyna sie slaniac i jest byle jaka. Mierzę jej temp a ona ma 39,4 (po odjęciu 0,5 stopnia, bo miała normalnie 39,9). Dostała konkretny czop od gorączki i zasnęla ok 23 z temp 38 stopni. W nocy stekala od czasu do czasu i smoka z 5 razy jej dawalam. A rano jak nowa - 36,6 i bryka jak źrebak.
Trójki sa najgorsze, bo tzw zeby oczne. Maja podobno połączenie z zatokami i od tego te cale cyrki. Poza tym największy korzeń, a tylko jeden punkt przebicia (kiel) dlatego dzieci tak bardzo i długo sie męczą. Ale nic to, trzeba jakoś przetrwać...bo jeszcze piątki przed nami
Miłego dnia!
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:06   #4468
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Melduję się szybko po pracy póki dziadki mi Martyny jeszcze nie przywieźli a lada chwila będą
kellysss - co do mleka to my faktycznie raz pijemy i to nie zawsze kubek mleka jednak dużo nabiału młoda ma bo śniadanie bez jajka lub kiełbachy się nie obejdzie więc ona często jajka je na śniadanie wchłania dwa, potem jakiś jogurt sama jej robie miksuje owoce zalewam mlekiem i pochłania a jak nie to zjada ser żółty oczywiście bez chleba. Więc sądzę że nie ma źle.
Wczoraj byliśmy w Ustroniu w tym Leśnym Parku Niespodzianek frajdę młoda miała niezłą jak jeleń do niej podszedł, ogólnie pełno zwierząt plac zabaw i młoda w raju. Potem pojechaliśmy do Wisły Malinki skocznię nową zobaczyć a na koniec nad rzekę posiedzieć. Fajnie było przynajmniej coś innego a nie tylko w tym domu siedzenie. Fotki na NK wrzucę wieczorem jak mi Martyna zaśnie.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:15   #4469
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

ami nie strasz piątkami, jeszcze trojek nie ma a ja juz mam dość, a co najciekawsze u młodego z gornymi nie ma problemu , wyskakuja jak grzbki po deszczu nawet nie wiem kiedy, za to dolne masakra jakas, 1 - 2 tygodnie biegunki, temperatura i smarki po pas, 2 -smarki po pas i tydzien biegunki, teraz ida trojki, dwojka i czworka - od tygodnia jest mega katar, a dzis juz 2 wielkie kupska były, i jeki i steki....


aneczka - pamiatki
podziwiam Cie ze nie boisz sie Dominika samego nalózku zostawiac na noc, moj to tak sie obraca jaki piłka ze 3 razy w ciągu nocy tam i z powrotem wedruje, boje sie ze by spadł, ale chyba musze zaczac myslec o normalnym łózku, bo robi sie coraz dłuższy i łóżeczko bedzie za krotkie
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 16:27   #4470
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam...

ami... Wiec co przechodzisz... Mialam to samo z Alanem 2 tygodnie temu...
Mial 39.5 goraczki... z tymi 0,5 odjetymi na termometrze było 40,1 i strasznie to
przezywałam.... Rozebrałam wtedy Alana do golutka i okladałam mu nózki i rączki
zimnym recznikiem bo ta goraczke mial chyba 2 godziny po podaniu paracetamolu
Takze od zmysłow odchodzilam i wiem ze Ty na pewno tez ..wiec

Co do zeboli to my juz po trójkowaniu... Alan jakos strasznie ich nie przecdhodził...
Był marudny i nic nie jadł ale nie goraczkował....
My teraz wyczekujemy tych nieszczesnych piatek....
Juz chcialabym miec z głowy te zebiska

Zazdroszcze słoneczka... U nas dzis pochmurno i wietrznie no ale zimno nie jest
cos koło 20 stopni.........

ok.... ide zaraz budzic młodego bo pozniej po nocach nie spi przez ta długasna
popołudniowa drzemke..........
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.