Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 23:09   #2251
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
płatki 'just fit' jogurtowe tak tak, bardzo dobry produkt i faktycznie lepsze niż te z owocami, gdzie połowa opakowania to rodzyny
A ja wolę te z rodzynami, tam jest wiele innych owoców też, nie tylko te rodzyny to jak z tymi zwykłymi płatkami owsianymi, są u Was?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:12   #2252
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To w ikei jest aż tak tanio? żałuję, że mam daleko bo jakość produktów tam jednak dużo lepsza. Chciałam kupić tę biedronkową patelnię ale po Waszych ocenach zrezygnowałam.

Wróciły bakłażany. Piękne i tanie
Awokado ostatnio wciąż niedojrzałe. Leży od kilku dni w domu i ciągle twarde
Czy u Was są zwykłe płatki owsiane?
Nie platkow owsianych ani otrebow w biedro nie ma. Specjalnie chodze po nie do innego sklepu.
Ja mam patelnie z ikea i bardzo sobie chwale, a kosztowala mniej niz 10 zl.
W ikea roznie z jakoscia - wlasciwie to bym rzekla, ze to raczej niska polka. Ale dodatki maja ogolnie fajne, gorzej z meblami.
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzisiejsze zakupy:

*nektar pomarańczowy
*jogurty
*jogurt Tola (do truskawek z makaronem )
*wafelki Marlenki kakaowe- super
*ptysie
*chleb zwykły
*lasagne 1kg- już spróbowałam. niezła, może niebo w gębie to to nie jest, ale będzie dobra w awaryjnych sytuacjach.
*pasta tuńczykowa
*ser Gouda krojony
Lasagne jest bardzo smaczna. Szkoda, ze jestem na diecie, bo bym kupowala. A tak to na razie nie moge. Ma sos beszamelowy i zolty ser, ktorych unikam. Bo sam makaron jest chyba z durum? Wie ktos?
Moze zrobie sobie domowe lazanie - bez tych skladnikow, ale nie widzialam nigdzie razowego lazani. A szkoda.
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
a ja własnie pół godziny temu wróciłam z cotygodniowych zakupów. Dziś zakupiłam po raz pierwszy mleczko - Tim- zobaczymy czy podobne do Cifa W koszu wylądował też Kraft do naczyń, i płyn do kąpieli- Be Beauty- różowy-z proteinami jedwabiu- miała ktoraś z Was? nie wysusza skóry? Pierwszy raz też kupiłam wkładki higieniczne- żółte- nieperfumowane Spring Touche. Tampony sobie chwalę wiec może te też będą ok.
Z żarełka to standardowo serki wieśniackie- Krasnystaw, ktore ubóstwiam, serki deserowe, lody---aaaaa własnie. apropos lodów- wróciły - co prawda, nie o smaku sernika cytrynowego - ale z tej firmy- Pingo Doce- kupiłam o smaku jogurtu i owoców leśnych. Myśle ze będą ok, niedługo przetestuje były tez o smaku karmelu ale nie przepadam za tak słodkimi. Niemniej nadzieja jest skoro wróciły , mimo ze inny smak.
Ja mialam kiedys plyn do kapieli z biedro - mocno przecietny. Ale nie wiem czy to byl ten sam co Twoj. Soli do kapieli nie polecam, skora mi swedziala.
Kraft wysusza mi skore - tak apropos to ktory krem do rak polecacie?
Ja uzywam tych perfumowanych wkladek - najczesciej pod koniec okresu, albo w podrozy. I naprawde wysoka jakosc. Nawet nie tesknie za firmowymi.
Tampony z biedro mi nie podeszly.
Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
O jakieś rosmanowskie ci chodzi czy jakas konkretna firma tylko kupujesz w rosmanie. Jeśli jakoś śie nazywają do napisz jak możesz, jak będę to bym sobie wypróbowała
Te marki rossmann. Tez je uzywalam. A z tych biedro to tylko takie w koszyczku.
Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Ja może nie na temat, ale...muszę o tym napisać.
Kilka dni temu przeżyłam traumę z pastą łososiową pastella
Koszmarnie się nią zatrułam. Nie była to żadna grypa żołądkowa, tylko ewidentne zatrucie
Jakąs godzinę po zjedzeniu 2 kromek z pastellą, zaczęlo mi się nią odbijać (nią i tylko nią) , po dwóch godzinach siedziałam już w łazience i przepraszam za określenie - wszystko leciało ze mnie wszystkimi dziurami
Pomęczyłam się jeszcze przez noc, rano było już wszystko ok.

Ale pastelli, o obojętnie jakim smaki, nie tknę do końca życia.
ps. była oczywiście świeżo otwarta, w lodówce oraz z dobrą datą
ups.
Moze byla zle przechowywana, albo masz uczulenie na jakis skladnik?
Albo z nerwow te wymioty. Ja jakis czas temu wymiotowalam kurczakiem i slonecznikiem - ale lekarz powiedzial, ze to nie z powodu jedzenia tylko silny stres.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:27   #2253
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ach, i miałam okazję przetestować wkładki różowe secret. Nie są najgorsze ale faktycznie klej byle jaki, tak więc wracam do sprawdzonych firmowych. Jednak z pewnością kupię ponownie podpaski ze skrzydełkami femina, dobra cena za 20szt, jakość też nie gorsza od droższych firmowych.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Dzięki za odp. Rena Ja też kupuję płatki w innym sklepie bo w mojej b. nie znalazłam. Myślałam, że tylko w mojej ich nie ma.
A sól do kąpieli ma fajny zapach i dość estetyczne opakowanie, nie wiem jak z jakością bo kupowałam tylko kilka razy na prezent.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:31   #2254
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ach, i miałam okazję przetestować wkładki różowe secret. Nie są najgorsze ale faktycznie klej byle jaki, tak więc wracam do sprawdzonych firmowych. Jednak z pewnością kupię ponownie podpaski ze skrzydełkami femina, dobra cena za 20szt, jakość też nie gorsza od droższych firmowych.
Mialam juz iles tam opakowan i wszystkie mialy ok klej. A mam porownanie z wieloma wkladkami i podpaskami, takze tymi najbardziej snobistycznymi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:53   #2255
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mialam juz iles tam opakowan i wszystkie mialy ok klej. A mam porownanie z wieloma wkladkami i podpaskami, takze tymi najbardziej snobistycznymi.
Może trafiłam na jakies trefne opakowanie ale z tego, co pamiętam parę m-cy temu też na ten klej dziewczyny narzekały. Może powodem jest to, że one są mało elastyczne, a ja ostatnio cuda wyprawiam, biegam, ćwiczę, jeżdżę na rolkach i niestety w tych ekstremach nie sprawdziły się.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 06:17   #2256
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ach, i miałam okazję przetestować wkładki różowe secret. Nie są najgorsze ale faktycznie klej byle jaki, tak więc wracam do sprawdzonych firmowych. Jednak z pewnością kupię ponownie podpaski ze skrzydełkami femina, dobra cena za 20szt, jakość też nie gorsza od droższych firmowych.
.
Ja tych wkładek nie polecam. Moja mama je kupuje, więc opakowań już mi przeszło przez ręce dziesiątki, i KAŻDE miało beznadziejny klej. Od wkładki wymagam, żeby cały dzień trzymała się na miejscu(tak się zachowują Descreety, Naturella i... i jeszcze jakieś ale zapomniałam nazwy XD). A te z Biedronki nawet jak cały dzień nic nie robię to się przesuwają, zwijają - generalnie masakra
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 06:19   #2257
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

no wiec tak:

Kraft na moje ręce działa jak Pur- czyli zupełnie nie wysusza, na szczęście. Wkładki są ok- klej ok- nic sie nie odkleja. Szału nie ma ale i nie mogę narzekać.
o lodach juz pisałam, jak dla mnie te Pingo Doce są lepsze niż Carte Dor- i w tym momencie nie żartuje,smak jogurtowy z owocami lasu bije na głowe wszystkie pozostałe
Płyn do kąpieli użyty- ładnie pachnie itp, ale nic poza tym,mam sól fioletową z Biedry, ale jak dla mnie kiepska.
Aha, wczoraj kupiłam komplecik pudełeczek rattanowych- jasny brąz- bardzo fajne, pasują do wystroju pokoju i w końcu małe duperelki są na swoim miejscu
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 07:10   #2258
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mimyszka Pokaż wiadomość
Poza tym zastanawiały mnie te nowe gorące kubki 5sz + smycz za 3,69zł atrakcyjna cena ale smaki takie dziwne zielona cebulka i czosnek... Czy są dobre w smaku?
POZDRAWIAM
Jesli chodzi o czosnkowa to mi smakuje, jest delikatna w smaku, taka w sam raz, nie zionie sie pozniej czosnkiem cebulka tez dobra ale dla mnie troszkę za mdla. No ale to rzecz smaku, wiec jedyne co to polecam samemu sprobowac

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
o lodach juz pisałam, jak dla mnie te Pingo Doce są lepsze niż Carte Dor- i w tym momencie nie żartuje,smak jogurtowy z owocami lasu bije na głowe wszystkie pozostałe
Wczoraj będąc u rodzicow je jadlam i faktycznie, przepyszne i nie ustepuja w niczym tym drozszym i firmowym.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 07:30   #2259
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Te marki rossmann. Tez je uzywalam. A z tych biedro to tylko takie w koszyczku.
Czyli te Domol czy jakoś tak? Dzięki, wypróbuję

Aha, kupiłam ostatnio w Biedronie mydło w płynie oliwkowe. Ślicznie pachnie ale bardzo wysusza ręce. Wy też tak macie?

Peeling to stóp grejpfrutowy całkiem ok, ale drobinki mogłyby być większe, chociaz za taka cenę nie ma co wybrzydzać. Używam po prostu codziennie zamiast kilka razy w tygodniu

Edytowane przez anoola
Czas edycji: 2010-06-26 o 07:32
anoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:28   #2260
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Może trafiłam na jakies trefne opakowanie ale z tego, co pamiętam parę m-cy temu też na ten klej dziewczyny narzekały. Może powodem jest to, że one są mało elastyczne, a ja ostatnio cuda wyprawiam, biegam, ćwiczę, jeżdżę na rolkach i niestety w tych ekstremach nie sprawdziły się.
Tez jezdze na rolkach, ale jak mam okres to zakladam tampon, bo to jednak tampony sa dedykowane dla sportow.
Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Ja tych wkładek nie polecam. Moja mama je kupuje, więc opakowań już mi przeszło przez ręce dziesiątki, i KAŻDE miało beznadziejny klej. Od wkładki wymagam, żeby cały dzień trzymała się na miejscu(tak się zachowują Descreety, Naturella i... i jeszcze jakieś ale zapomniałam nazwy XD). A te z Biedronki nawet jak cały dzień nic nie robię to się przesuwają, zwijają - generalnie masakra
Ja az calego dnia we wkladce nie spedzam. Jak sa potrzebne to zmieniam czesciej, albo nie nosze wcale.
Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
Czyli te Domol czy jakoś tak? Dzięki, wypróbuję

Aha, kupiłam ostatnio w Biedronie mydło w płynie oliwkowe. Ślicznie pachnie ale bardzo wysusza ręce. Wy też tak macie?

Peeling to stóp grejpfrutowy całkiem ok, ale drobinki mogłyby być większe, chociaz za taka cenę nie ma co wybrzydzać. Używam po prostu codziennie zamiast kilka razy w tygodniu
O wlasnie domol. Sa dobre.
Oliwkowego nigdy nie mialam, nie lubie tego zapachu. Ale ten aloesowy byl ok i nie wysuszal. Peeling ma spore drobinki, ja i tak uzywam tez tarki do stop.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:23   #2261
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

rozsmakowałam się właśnie w soku marchwiowym just fit-pycha
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 11:04   #2262
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość

Peeling to stóp grejpfrutowy całkiem ok, ale drobinki mogłyby być większe, chociaz za taka cenę nie ma co wybrzydzać. Używam po prostu codziennie zamiast kilka razy w tygodniu
Fajnie pachnie ten peeling a drobinki mogłyby byc wieksze i konsystencja jest troche wodnista.
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:43   #2263
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tez jezdze na rolkach, ale jak mam okres to zakladam tampon, bo to jednak tampony sa dedykowane dla sportow.
Ja z samym tamponem nie czuję się wystarczająco zabezpieczona, czyli oprócz niego wkładka musi być
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:43   #2264
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mimyszka Pokaż wiadomość
Witam

Kupiłam dziś biedronkowy zmiękczający kremik do stóp.Użyłam tak jakoś rozgrzał mi stopy,miła konsystencja ale zapach taki sobie.Czy któraś z Was może mi powiedzieć jakie są stopy po dluższym stosowaniu tego kremiku?
Chusteczki nawilżone dada zielone,moje ulubione polecam z czystym sumieniem
Chciałam kupić litrowe lody bakaliowe w takim żóltym opakowaniu bo zasmakowały mi a tu ich nie zastałam w lodówce i kupiłam jakieś 2 litrowe nazwa chyba na "D" kilku smakowe.Jadła już je któraś z Was?

Poza tym zastanawiały mnie te nowe gorące kubki 5sz + smycz za 3,69zł atrakcyjna cena ale smaki takie dziwne zielona cebulka i czosnek... Czy są dobre w smaku?
POZDRAWIAM
Ja ci powiem na przykladzie mojego ojca... stopy mial straszne, twarde, zluszczajaca sie skora-zgroza. smarowalam mu 2 razy dziennie-po kilku dniach mial stopy gladsze niz moje
ja mialam chyba taki rozowy, zielony z mięta juz tak dobrze nie dzialal.

zielona cebulka-dla mnie najlepszy goracy kubek jaki jest
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:18   #2265
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

wczoraj kupiłam małe sucharki< mniam > i zjadłąm je z ziołowym Freskiek, kurcze dobre to było <choć mozę ciut za ziołowy był> ale smaczny i tak. lepsze sucharki niż słodycze <co poniektóre oczywiście

co do wkładek..wróciłam do biedronkowych bo ostatnio kupiłaam rumiankowe belli,teto sie dopiero wyginały na wszystkei strony i klej sto razy gorszy jedne co w nicj dobre to własnie zapaszek. wiec stewirdziłam zę Biedronkowe lepsze<choć nie pachnace> mówie o Sekretach tych w dużym różowym opakowaniu rzecz jasna
nie wyobrażam sobie chodzić w jednej wkładce cały dzien.

ja te mazidła do stóp( peeling, krem zmiękczajacy-różowy) używam co drugi dzien od miesiąca ale żebym widizała znaczącą poprawę to niekoniecznie ładnie pachną,stopy sa bardziej miękkie ale bez rewelacji.
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:25   #2266
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

To co, nikt nie widzial w swoic biedronkach tego typu jogurtów? Bo nurtuje mnie to od wczoraj hehe . Naszłą mnie chetka ale tego smaku u mnie nie ma, pytałam na forum tutaj, w tym temacie ale nikt nie chciał odpowiedzieć
Może nikt nie kupuje tego typu jogurtów?
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:42   #2267
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
maślane całkiem okej, choć nie przepadam za maślanymi ciastkami. ale te pełnoziarniste ..pewnie były super, szkoda, że ich nie ma
Jeśli mowa o pełnoziarnistych herbatnikach Bonitkach to u mnie są i to dwa rodzaje choć na opakowaniu napisane jest, że to seria limitowana.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Kraft wysusza mi skore - tak apropos to ktory krem do rak polecacie?
Ja polecam zielony z olejem kokosowym. Jest dość gęsty, przepięknie pachnie i dobrze nawilża dłonie.

Kusicie nowymi lodami... znowu
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:24   #2268
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
To co, nikt nie widzial w swoic biedronkach tego typu jogurtów? Bo nurtuje mnie to od wczoraj hehe . Naszłą mnie chetka ale tego smaku u mnie nie ma, pytałam na forum tutaj, w tym temacie ale nikt nie chciał odpowiedzieć
Może nikt nie kupuje tego typu jogurtów?
Pytałaś o wiśniowy z migdałami, prawda? Nie ma Są tylko trzy smaki - kiwi, panna i chyba banan

Kupiłam te rurki kokosowe (3,49) ale jakoś mało kokosowe dla mnie

Czy u Was też arbuz już po 2,3?
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:55   #2269
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

u mnie Bonitki pełnoziarniste chyba na wyprzedaży są bo cena 2,49 a maślane 2,99 i na kartce z ceną zaznaczone że teraz jeszcze taniej...fakt pyszne są
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 18:41   #2270
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

buu, czyli to chyba tylko czasami sie pojawiaja w ramach edycji limiotowanej. widziałam kiedyś w Biedronce a teraz zniknęły te smaki. szkoda/ mam nadzieję, że pojawią się jeszcze kiedyś , bo chyba często powtarzają oferty? kiwi to mi nie podchodzi a banan jakiś taki słodki, więc chciałam spróbować innego smaku jogurtów duzych fruvita.
dobrze, że ie tylko u mnie tak jest, bo myślałam, że w mojej B. coś nie tak

a arbuz chyba 1,99 albo 1,50 nie pamiętam dokladnie
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:28   #2271
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ma ktoś nowe inspiracje tygodniowe?
Czy w biedronce można kupić musli Vitalis Dr.Oetkera?
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:52   #2272
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Klaudiusia17 Pokaż wiadomość
Ma ktoś nowe inspiracje tygodniowe?
Czy w biedronce można kupić musli Vitalis Dr.Oetkera?
u mnie takowego musli nie ma.

a inspiracje to chyba się pokażą na stronie w poniedziałek? Chyba że kto ś zamieści tutaj ten folder zeskanowany, jeśli był w Biedronce
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:59   #2273
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
a inspiracje to chyba się pokażą na stronie w poniedziałek? Chyba że kto ś zamieści tutaj ten folder zeskanowany, jeśli był w Biedronce

ja byłam ale ulotki nie mam- kiedyś już w sobotę a nawet w piątek były ulotki wyłożone przy kasie, a teraz już nie wykładają wcześniej -przy najmniej tu gdzie robię zakupy
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:28   #2274
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
u mnie takowego musli nie ma.

a inspiracje to chyba się pokażą na stronie w poniedziałek? Chyba że kto ś zamieści tutaj ten folder zeskanowany, jeśli był w Biedronce
Dzięki za odpowiedź. Szukam musli, które w składzie mają żelazo, a te z Dr.Oetkera ma.

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ja byłam ale ulotki nie mam- kiedyś już w sobotę a nawet w piątek były ulotki wyłożone przy kasie, a teraz już nie wykładają wcześniej -przy najmniej tu gdzie robię zakupy
U mnie też zwykle są w sobote, ale dzisiaj nie byłam w Biedrze.
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:22   #2275
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
O wlasnie domol. Sa dobre.
Oliwkowego nigdy nie mialam, nie lubie tego zapachu. Ale ten aloesowy byl ok i nie wysuszal. Peeling ma spore drobinki, ja i tak uzywam tez tarki do stop.
W takim razie Domol do wypróbowania Będę musiała też wypróbować to mydło aloesowe...tylko niech skończę to oliwkowe Jak dla mnie to jednak za małe te drobinki, miałam kilka różnych peelingów lepszych firm i były nieporównywalnie lepsze...ale i troche droższe, więc cos za coś
Cytat:
Napisane przez asia2285 Pokaż wiadomość
Fajnie pachnie ten peeling a drobinki mogłyby byc wieksze i konsystencja jest troche wodnista.
O to to
Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
Ja ci powiem na przykładzie mojego ojca... stopy mial straszne, twarde, złuszczająca sie skora-zgroza. smarowalam mu 2 razy dziennie-po kilku dniach miał stopy gładsze niz moje
ja mialam chyba taki rozowy, zielony z mięta juz tak dobrze nie dzialal.

zielona cebulka-dla mnie najlepszy goracy kubek jaki jest
Czyli działa? Skoro ten twój nie działał to jakiego używał twój tato że miał takie efekty?

Edytowane przez anoola
Czas edycji: 2010-06-26 o 21:24
anoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:46   #2276
naatt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 92
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

co do wkładek biedronkowych to są nawet niezłe. używam często wkładek produkcji Rossmanna i muszę stwierdzić, że R. produkuje lepsze. ale Secrety też nie są tragiczne
naatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:51   #2277
igratok
Raczkowanie
 
Avatar igratok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

W mojej biedrze nie ma niestety niesolonych orzeszków Po przeczytaniu kilku wypowiedzi, że pakowane są razem z solonymi udałam się z ogromną nadzieją do mojej biedrony na buszowanie w kartonach z solonymi. Przetrzepałam większość kartonów, ludzie patrzyli na mnie jakoś tak dziwnie, bo otwierałam co rusz nowe w poszukiwaniu tych niesolonych no ale efekt taki, że nie znalazłam żadnego zielonego opakowania. Poza tym nie jestem pewna czy one zawsze identycznie pakowane, bo te kartony z solonymi są oznaczone jako solone (kolor niebieski) i poza tym orzeszki pakowane pionowo więc mieści się tylko jedna warstwa orzeszków, czyli pod spodem nie ma żadnych

No cóż... może w innej biedrze by były, ale zwyczajnie nie chce mi się jechać aby to sprawdzać, swoją biedrę mam pod nosem

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez naatt Pokaż wiadomość
co do wkładek biedronkowych to są nawet niezłe. używam często wkładek produkcji Rossmanna i muszę stwierdzić, że R. produkuje lepsze. ale Secrety też nie są tragiczne
Ja używam tych z biedry różowych wkładek i jak dla mnie są jak najbardziej ok, nic mi się nie odkleja, a wręcz przeciwnie niektóre mają tak dużo kleju, że po odklejeniu pozostaje trochę kleju na bieliźnie
igratok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:05   #2278
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Czy w waszych Biedronkach zawsze są wykładane gazetki?
U mnie kilka razy zdarzyło się,że nie było gazetek (min. tej o wakacjach, gdzie były sukienki recznikowe, kółka do kąpieli, itp) wcześniej, na weekend ani w trakcie promocji. Zobaczyłam dopiero na stronie internetowej,ale chciałam wersję papierową bo wersje elektroniczne znikają a ja kolekcjonuję te gazetki w wersji papierowej. Tak więc nie wiem, dlaczego nie w każdej Biedronce są gazetki (nie mówię, że w ogóle nie ma, ale kilka gazetek u mnie nie było chociaż na stronie internetowej się pojawiły. oglądałam z wyprzedzeniem i w czasie trwania promocji, ale leżały tylko inspiracje tygodniowe, albo jeszcze trwająca promocja- czasem jest tak,że jedna się nie skończyła a już "wchodzi" kolejna- może dlatego nie dali nowych, bo leżały stare?). A może nie wszędzie dostarczają gazetki
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:43   #2279
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Czy w waszych Biedronkach zawsze są wykładane gazetki?
U mnie kilka razy zdarzyło się,że nie było gazetek (min. tej o wakacjach, gdzie były sukienki recznikowe, kółka do kąpieli, itp) wcześniej, na weekend ani w trakcie promocji. Zobaczyłam dopiero na stronie internetowej,ale chciałam wersję papierową bo wersje elektroniczne znikają a ja kolekcjonuję te gazetki w wersji papierowej. Tak więc nie wiem, dlaczego nie w każdej Biedronce są gazetki (nie mówię, że w ogóle nie ma, ale kilka gazetek u mnie nie było chociaż na stronie internetowej się pojawiły. oglądałam z wyprzedzeniem i w czasie trwania promocji, ale leżały tylko inspiracje tygodniowe, albo jeszcze trwająca promocja- czasem jest tak,że jedna się nie skończyła a już "wchodzi" kolejna- może dlatego nie dali nowych, bo leżały stare?). A może nie wszędzie dostarczają gazetki
Moja mama też je zbiera!
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:57   #2280
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ja tam wogóle nie rozumiem, dlaczego łatwiej dostępne są orzeszki solone Przecież niesolone są o wiele lepsze Czasami mi się zdarzyło zjeść całą puszke - solonych - i niemiłosiernie bolał mnie po nich język

A gazetki dawniej też zbierałam, ale od paru miesięcy staram się być mniejszą "kolekcjonerką" wszystkiego, czyli pustych flakonów po perfumach, słoiczków, opakowań po słodyczach i wogóle Nie wiem po jakiego grzyba to wszystko zawsze zamierzam przetrzymywać Żeby później pokazać potomnym?
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.