Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 16:45   #211
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

A ja wróciłam właśnie z tesco. W Krakowie chyba dużo dukających bo wieśniaka light była tylko taka mała paletka już i z chudym twarogiem tak samo

Idąc za wskazówkami Ayu (dziękuję!) z rozpędu kupiłam takie herbaty, na sorbety i deserki. Nadają się?
1. Saga owocowa "malina z dziką różą". skład : dzika róża 56%, hibiskus, aromat malinowy, malina (1%)
2. Dilmah "carmel". skład : czarna herbata cejlońska, aromat karmelu (4%)
3. Tetley "apple & cinnamon". skład : herbata czarna, cynamon (8%), aromat jabłkowy (4%), jabłko (1%)
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 16:51   #212
misiaczekdid
Rozeznanie
 
Avatar misiaczekdid
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 779
GG do misiaczekdid
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cześć dziewczyny Jestem na Dukanie od kwietnia... W sumie udało mi się schudnąć prawie 11,5kg... (zaczynałam od 90,5, teraz jest 78,7kg) Chciałabym przyłączyć się do Was - wiadomo w grupie raźniej Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
__________________
Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek - to słownik
- V. Lombardi


misiaczekdid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:04   #213
mysia_m
Raczkowanie
 
Avatar mysia_m
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 127
GG do mysia_m
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

no dobra- mija właśnie mój pierwszy dzień na diecie mam tylko jedno pytanie odnośnie jogurtów light z owocami (jeżeli będą całkowicie niedozwolone to przerzuce się na zwykłe bez owoców- chociaż ciężko będzie bo one są dla mnie bez smaku :/). no więc- skład tego mojego jogurtu- w sensie wartość odżywcza- białko 3,9g, węglowodany 8,6, tłuszcz 1,1g!! mogę go zjeść czy od razu poczęstować psa??;p

aaa i jeszzce jedno- co to są te "wiesniaki"?? domyślam się, że serki wiejskie??
__________________
Uczyłam się żyć bez Ciebie
A Ty nagle pojawiasz się
Wystarczy jedna iskra, wystarczy jeden gest
By wybaczyć Ci wszystko, by znów poddać się...

Edytowane przez mysia_m
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:08
mysia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:08   #214
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
hihi byłam nad morzem ale tylko jeden dzien i to na wielkim kacu, slonce mi nie sprzyjało
wstawiam Wam moja wczorajszą fotkę, na poprawę humorku
aaaaa przed chwila kupiłam sobie stanik, miska 2 rozmiary mniejsza!!!! i w obwodzie tez juz Pani powiedziala, ze powinnam brac mniejszy
Jaka Ty no...przystojna na tym foto
Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Dzięki czyli mogę sobie smiało jesć
Pewnie mozesz -odpowiem Ci po wegiersku Egészségedre

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem na Dukanie od kwietnia... W sumie udało mi się schudnąć prawie 11,5kg... (zaczynałam od 90,5, teraz jest 78,7kg) Chciałabym przyłączyć się do Was - wiadomo w grupie raźniej Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
Witaj w kupie razniej - gratki za spadki
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:10   #215
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
A ja wróciłam właśnie z tesco. W Krakowie chyba dużo dukających bo wieśniaka light była tylko taka mała paletka już i z chudym twarogiem tak samo

Idąc za wskazówkami Ayu (dziękuję!) z rozpędu kupiłam takie herbaty, na sorbety i deserki. Nadają się?
1. Saga owocowa "malina z dziką różą". skład : dzika róża 56%, hibiskus, aromat malinowy, malina (1%)
2. Dilmah "carmel". skład : czarna herbata cejlońska, aromat karmelu (4%)
3. Tetley "apple & cinnamon". skład : herbata czarna, cynamon (8%), aromat jabłkowy (4%), jabłko (1%)
Mam tego Tetleya
Na początku chciałam napisać, że ta Saga to się nie nadaje, ale przecież hibiskus i róża to kwiatki a nie owoce
Jak zaczniesz zauważać, że waga rośnie albo stoi, to odstaw te herbatki i zobacz co się stanie potem
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:14   #216
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez mysia_m Pokaż wiadomość
no dobra- mija właśnie mój pierwszy dzień na diecie mam tylko jedno pytanie odnośnie jogurtów light z owocami (jeżeli będą całkowicie niedozwolone to przerzuce się na zwykłe bez owoców- chociaż ciężko będzie bo one są dla mnie bez smaku :/). no więc- skład tego mojego jogurtu- w sensie wartość odżywcza- białko 3,9g, węglowodany 8,6, tłuszcz 1,1g!! mogę go zjeść czy od razu poczęstować psa??;p

aaa i jeszzce jedno- co to są te "wiesniaki"?? domyślam się, że serki wiejskie??
Ogólnie to nie możesz ich jeść Na pewno nie na uderzeniówce. Są ewentualnie dozwolone ale to w określonych warunkach na II fazie - kiedy nie ma zastojów i jak waga spada zgodnie z oczekiwaniami. Lepiej ich nie jedz. Do naturalnego sobie kapnij aromatu do ciasta, dodaj słodzika i gotowe Tylko ten aromat nie na oleju lecz na spirycie (w fiolkach, firmy Libella).

I ponawiam pytanie,czy robił ktoś biszkopt dukana i czy trzeba tam mielić otręby?
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney

Edytowane przez Maricken
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:16
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:14   #217
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez mysia_m Pokaż wiadomość
no dobra- mija właśnie mój pierwszy dzień na diecie mam tylko jedno pytanie odnośnie jogurtów light z owocami (jeżeli będą całkowicie niedozwolone to przerzuce się na zwykłe bez owoców- chociaż ciężko będzie bo one są dla mnie bez smaku :/). no więc- skład tego mojego jogurtu- w sensie wartość odżywcza- białko 3,9g, węglowodany 8,6, tłuszcz 1,1g!! mogę go zjeść czy od razu poczęstować psa??;p

aaa i jeszzce jedno- co to są te "wiesniaki"?? domyślam się, że serki wiejskie??
Przeczytalas I post??? Jogurty owocowe w ogole nie sa zalecane, a napewno nie w fazie uderzeniowej Dukan dopuszcza w II fazie raz dziennie malutki jogurt owocowy z pulpa owocowa co nie jest tym samym co owoce - i to tylko wtedy gdzy waga spada.
Odpadaja - a ten twoj ma za duzo wegli. i tluszczu. My jemy przede wszystkim bialka. Ogolnie powinno byc ze suma tluszczy i wegli musi byc mniejsza od ilosci bialek.
B> T+W co jest napisane w I poscie
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:15   #218
kataluna
Rozeznanie
 
Avatar kataluna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 523
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
KATALUNA co to za pomysly? przeciez to PP a nie PW, w ksiazce jasno jest napisane ze jedyne "warzywa" dozwolone to cebula, szczypiorek i korniszony ale w malej ilosci, nu nu
Przepraszam ze wyskoczylam z takim tendencyjnym pytaniem ale logicznie rzecz biorac w zalewie ogorkow czy cebulki jest cukier-nasz wrog. Troche do tych ogoraskow go wchodzi. Korniszony mi juz wychodza bokiem wiec nie wiem czy nie lepsza opcja byloby uzyc 3 plastrow zielonego ogorka niz korniszona....
kataluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:16   #219
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez mysia_m Pokaż wiadomość
no dobra- mija właśnie mój pierwszy dzień na diecie mam tylko jedno pytanie odnośnie jogurtów light z owocami (jeżeli będą całkowicie niedozwolone to przerzuce się na zwykłe bez owoców- chociaż ciężko będzie bo one są dla mnie bez smaku :/). no więc- skład tego mojego jogurtu- w sensie wartość odżywcza- białko 3,9g, węglowodany 8,6, tłuszcz 1,1g!! mogę go zjeść czy od razu poczęstować psa??;p

aaa i jeszzce jedno- co to są te "wiesniaki"?? domyślam się, że serki wiejskie??
Węglowodanów za dużo w porównaniu do białka. No i te kawałki owoców... Ma w składzie cukier, albo inne podejrzane dodatki?
Ja osobiście bym zrezygnowała, nie jadłam takich jogurtów całą 2 fazę, ale są tu chyba dziewczyny, które od czasu do czasu na tego typu jogurty się decydują

A wieśniaki to serki wiejskie

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
Przeczytalas I post??? Jogurty owocowe w ogole nie sa zalecane, a napewno nie w fazie uderzeniowej Dukan dopuszcza w II fazie raz dziennie malutki jogurt owocowy z pulpa owocowa co nie jest tym samym co owoce - i to tylko wtedy gdzy waga spada.
Odpadaja - a ten twoj ma za duzo wegli. i tluszczu. My jemy przede wszystkim bialka. Ogolnie powinno byc ze suma tluszczy i wegli musi byc mniejsza od ilosci bialek.
B> T+W co jest napisane w I poscie
O tej Pani się słuchaj
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:21   #220
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

tak ze poczestuj kogo uwazasz za stosowne

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
O tej Pani się słuchaj
dziekuje

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Ogólnie to nie możesz ich jeść Na pewno nie na uderzeniówce. Są ewentualnie dozwolone ale to w określonych warunkach na II fazie - kiedy nie ma zastojów i jak waga spada zgodnie z oczekiwaniami. Lepiej ich nie jedz. Do naturalnego sobie kapnij aromatu do ciasta, dodaj słodzika i gotowe Tylko ten aromat nie na oleju lecz na spirycie (w fiolkach, firmy Libella).

I ponawiam pytanie,czy robił ktoś biszkopt dukana i czy trzeba tam mielić otręby?
ja robilam biszkopt z przepisu na smietanowca z przepisowni -dodawalam kakao, chyba mielilam otreby. biszkopt to lekkie ciasto wiec cale moga byc za ciezkie?
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:22   #221
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Mam tego Tetleya
Na początku chciałam napisać, że ta Saga to się nie nadaje, ale przecież hibiskus i róża to kwiatki a nie owoce
Jak zaczniesz zauważać, że waga rośnie albo stoi, to odstaw te herbatki i zobacz co się stanie potem


Dziękuję!
Właśnie mi się deser w lodówce chłodzi...
Wzięłam tą herbatę o zapachu karmelu, zaparzyłam ze słodzikiem i dodałam żelatynę. w misce obok mleko (0.0%) - wymieszałam razem i do małych salaterek... zobaczymy co z tego wyjdzie.

A ja dzisiaj na obiadokolację sobie upiekę rybkę (2 filety) i skrzydełka do tego, w słodkomusztardowej marynacie... Ze skrzydełek po upieczeniu zdejmę skórę naturalnie. Mam nadzieję, że będą dobre i rybka też...

Co do jogurtów - nie wolno owocowych... Ta dieta wymaga pewnych poświęceń i jest dla osób zdeterminowanych -parę miesięcy niekiedy bez owoców, bez makaronu, chleba, ryżu, kaszy, z ograniczonymi warzywami. Trzeba się mocno zaprzeć w sobie, ale efekty są i je widać i to bardzo motywuje i napędza motor
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:26   #222
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
ja robilam biszkopt z przepisu na smietanowca z przepisowni -dodawalam kakao, chyba mielilam otreby. biszkopt to lekkie ciasto wiec cale moga byc za ciezkie?
Sękju za odpowiedź Też tak coś mi się wydaje, że na niemielonych otrębach to nie bedzie biszkopt a coś naleśnikopodobnego...choc iaż może o to chodzi?? Nigdy w życiu nie robiłam żadnej rolady a teraz jestem dosłownie napalona na taki eksperyment W ogóle ostatnio bym tylko w kuchni siedziała

Dziś po raz kolejny czytałam pierwszą książkę i wyczytałam tam fajną rzecz, taki szczególik, że dobrze jest pić podczas jedzenia. Właśnie tak zrobiłam i powiem, że czuję się bardziej najedzona.
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:30   #223
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Dziewczyny w ksiazce pisze :
Cytat:
Produkty aromatyzowane niezawierajace tluszczu (waniliowe,kokosowe ,cytrynowe...)
Mozna jesc do woli
co z takiego przedzialu wolno nam jesc ?

i jeszcze jedno czy te kefiry owocowe jovi 0% mozna od czasu do czasu?bo mi sie wydaje ze nie a kolezanka je pije i chudnie...
Białko -3,3 grama
Weglowodany, w tym cukry- 9gram....
Tłuszcz 0.05grama
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:36
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:33   #224
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Sękju za odpowiedź Też tak coś mi się wydaje, że na niemielonych otrębach to nie bedzie biszkopt a coś naleśnikopodobnego...choc iaż może o to chodzi?? Nigdy w życiu nie robiłam żadnej rolady a teraz jestem dosłownie napalona na taki eksperyment W ogóle ostatnio bym tylko w kuchni siedziała

Dziś po raz kolejny czytałam pierwszą książkę i wyczytałam tam fajną rzecz, taki szczególik, że dobrze jest pić podczas jedzenia. Właśnie tak zrobiłam i powiem, że czuję się bardziej najedzona.
Ja mam dokladnie to samo, maz sie smieje ze ciagla rozpierdziel w kuchni robie
Ta rolade co chcesz zrobic juz od 2 tygodni mam zamiar ale najpierw rabarbaru nie mialam, a teraz juz PP no i stwierdzilam ze sie ze slodkosciami zegnam na jakis czas bo waga mnie przesladuje, z zalem wielkim to mowie. Pchwal sie ta rolada -choc sie oblizetylko smakiem.
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:34   #225
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cześć dziewczyny.

Dzisiaj rozpoczęłam III fazę. Brzuch mam jak balon :/ a wcale dużo nie zjadłam. mam nadzieję, że to mi mine...
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:35   #226
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:06   #227
!!&*Monia*&!!
Rozeznanie
 
Avatar !!&*Monia*&!!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Witam,
i ja sie do Was dołączam myślałam że zrobie to jeszcze w 11 części ale dzisiaj patrze i jest już 12
ja od miesiąca jestem na diecie i do tej pory schudłam 3,5 kg ale teraz mi wrócił 1 kg bo troche nagrzeszyłam ostatnio (wesele koleżanki) i ogólnie brzuch mnie coś pobolewa także pewnie @ dostane, ale jak weszłam na wage to sie załamałam dlatego przyłączam sie do Was bo widze wsparcie i może już nie będę grzeszyć. Ogólnie chce schudnąc jeszcze 4 kg tylko że ostatnio pomijając ten wzrost waga stoi i nie chce się ruszyć ale sie nie poddaje jak widze jakie efekty macie to normalnie w szoku jestem.
A tak poza tym mam pytanie biore tabletki antykoncepcyjne i podczas poprzedniego opakowania dostałam okres tydzien przed przerwą zobacze jak bedzie przy tym opakowaniu, a moje pytanie to czy któraś miała podobnie?? bo niby ginekolog mi powiedział że tak sie zdarza ale nie wyjaśnił dokładnie co jest tego przyczyną i sie zastanawiam czy to przez diete.
__________________

"Nie trać swojego czasu na kogoś, kto nie ma go, aby spędzać go razem z Tobą"

" świata nie podbijesz"
!!&*Monia*&!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:11   #228
nigrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 63
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Sękju za odpowiedź Też tak coś mi się wydaje, że na niemielonych otrębach to nie bedzie biszkopt a coś naleśnikopodobnego...choc iaż może o to chodzi?? Nigdy w życiu nie robiłam żadnej rolady a teraz jestem dosłownie napalona na taki eksperyment W ogóle ostatnio bym tylko w kuchni siedziała

Dziś po raz kolejny czytałam pierwszą książkę i wyczytałam tam fajną rzecz, taki szczególik, że dobrze jest pić podczas jedzenia. Właśnie tak zrobiłam i powiem, że czuję się bardziej najedzona.
Witam, ja robiłam tą roladę wyszła pyszna , otręby dałam zmielone i ciasto wyszło leciutkie, bardzo fajne Polecam myślę, że nie pożałujesz.

BTW najlepsza jest na drugi dzień, po odstaniu w lodówce
__________________
Start 13.05.2010r
I faza 3dni -2,1 kg
II faza 16.05 - 21.07



http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...24b8b720d6.png

http://www.suwaczek.pl/cache/064b9e0d19.png
nigrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:26   #229
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez sonia26 Pokaż wiadomość
Ja bez zmian, waga ta sama
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 18:46   #230
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w ksiazce pisze :
co z takiego przedzialu wolno nam jesc ?

i jeszcze jedno czy te kefiry owocowe jovi 0% mozna od czasu do czasu?bo mi sie wydaje ze nie a kolezanka je pije i chudnie...
Białko -3,3 grama
Weglowodany, w tym cukry- 9gram....
Tłuszcz 0.05grama
Kefir jak to kefir, zawsze będzie miał dużo węglowodanów, których tutaj unikamy. Niby nabiał, niby można, jeśli jest słodzony jakimś słodzikiem, a nie cukrem. Wiadomo lepszy twaróg czy wieśniak w tej samej ilości, ale od święta myślę, że ok.
I pamiętaj, ona pije i chudnie, ale Ty możesz wypić raz i mieć zastój, albo coś gorszego. Takie są te nasze organizmy, indywidualne i nieprzewidywalne
Wczoraj piłam waniliowy i wcale nie jest taki dobry jak się spodziewałam Wieśniaczek z aromatem i słodzikiem lepszy jest
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:56   #231
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Ja w niedziele na kacu leżałam w łózku do 16 i miałam wszystko co najgorsze od mulenia po mdłości, nie byłam w stanie nic zjeść
Sparta ja ostatnio jak miałam takie dolegliwości to za parę dni okazało się,że to nie kac .......tylko ciąża


A teraz dziewczyny nadstawiam się i lejcie!!!!!
Miałam 3 dni PW i przez 3 dni grzeszyłam............... najpierw odrobinkę, a wczoraj grzech zakończył się MCDonaldem
To czekanie na @ doprowadza mnie do furii! Mam chcicę na wszystko co jest zabronione!!!! Brzuch boli, cycki bolą a @ nie widać wrrr!!!!
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:01   #232
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w ksiazce pisze :
co z takiego przedzialu wolno nam jesc ?

i jeszcze jedno czy te kefiry owocowe jovi 0% mozna od czasu do czasu?bo mi sie wydaje ze nie a kolezanka je pije i chudnie...
Białko -3,3 grama
Weglowodany, w tym cukry- 9gram....
Tłuszcz 0.05grama
mowisz chyba o jogurtach?
ja je pije raz na jakis czas, jak jestem na miescie i dopada mnie glod. nie zauwazylam negatywnych skutków
tych wegli troche tez mozemy przeciez zjesc
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:16   #233
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Hej laski!
Wpadłam Wam si tylko pochwalić, że otworzyłam sezon na rower i się opaliłam, teraz to już jestem taka brązowa
Wróciłam taaaka głodna, więc opędzlowałam pysznego fileta z kurczaka
Lecę oglądać "licencję na wychowanie", później Was podczytam, nadrobię co tam nadukałyście jak mnie nie było
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:24   #234
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie to samo, maz sie smieje ze ciagla rozpierdziel w kuchni robie
Ta rolade co chcesz zrobic juz od 2 tygodni mam zamiar ale najpierw rabarbaru nie mialam, a teraz juz PP no i stwierdzilam ze sie ze slodkosciami zegnam na jakis czas bo waga mnie przesladuje, z zalem wielkim to mowie. Pchwal sie ta rolada -choc sie oblizetylko smakiem.
Ja od jutra zaczynam PW, waga moja stoi ale nie będę tej rolady jadła jak szalona. Zresztą czekam trochę aż skończy mi się chlebek dukanowy co by z otrębami nie przegiąć. Prognozuję roladę na środę bądź czwartek

Cytat:
Napisane przez !!&*Monia*&!! Pokaż wiadomość
Witam,
i ja sie do Was dołączam myślałam że zrobie to jeszcze w 11 części ale dzisiaj patrze i jest już 12
ja od miesiąca jestem na diecie i do tej pory schudłam 3,5 kg ale teraz mi wrócił 1 kg bo troche nagrzeszyłam ostatnio (wesele koleżanki) i ogólnie brzuch mnie coś pobolewa także pewnie @ dostane, ale jak weszłam na wage to sie załamałam dlatego przyłączam sie do Was bo widze wsparcie i może już nie będę grzeszyć. Ogólnie chce schudnąc jeszcze 4 kg tylko że ostatnio pomijając ten wzrost waga stoi i nie chce się ruszyć ale sie nie poddaje jak widze jakie efekty macie to normalnie w szoku jestem.
A tak poza tym mam pytanie biore tabletki antykoncepcyjne i podczas poprzedniego opakowania dostałam okres tydzien przed przerwą zobacze jak bedzie przy tym opakowaniu, a moje pytanie to czy któraś miała podobnie?? bo niby ginekolog mi powiedział że tak sie zdarza ale nie wyjaśnił dokładnie co jest tego przyczyną i sie zastanawiam czy to przez diete.
Hej witaj na dukanie Jeśli chodzi o tabsy to jest bardzo dużo czynników, które powodują ten objaw co u Ciebie, chcesz to Ci napiszę na prv co na ten temat wiem od lekarza aby nie offtopowac tutaj. Ale dieta aż tak nie ma z tym wiele wspólnego.

Cytat:
Napisane przez nigrra Pokaż wiadomość
Witam, ja robiłam tą roladę wyszła pyszna , otręby dałam zmielone i ciasto wyszło leciutkie, bardzo fajne Polecam myślę, że nie pożałujesz.

BTW najlepsza jest na drugi dzień, po odstaniu w lodówce
No cieszy mnie, że ktoś to robił oprócz autorki przepisu Mam wielkie nadzieje związane z tą roladą więc lepiej niech się uda
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:38   #235
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

soniu u mnie mozna amienic wage bo sie zmienila...waga 49,5 i ubytrek 7 kilo)
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:51   #236
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
A ja wróciłam właśnie z tesco. W Krakowie chyba dużo dukających bo wieśniaka light była tylko taka mała paletka już i z chudym twarogiem tak samo

Idąc za wskazówkami Ayu (dziękuję!) z rozpędu kupiłam takie herbaty, na sorbety i deserki. Nadają się?
1. Saga owocowa "malina z dziką różą". skład : dzika róża 56%, hibiskus, aromat malinowy, malina (1%)
2. Dilmah "carmel". skład : czarna herbata cejlońska, aromat karmelu (4%)
3. Tetley "apple & cinnamon". skład : herbata czarna, cynamon (8%), aromat jabłkowy (4%), jabłko (1%)
ja pilam wszystkie herbaty jak leca i to litrami, takie mega owoce tez
maniaczka herbaciana jestem ale w pewnym momencie odstawilam je zeby ruszyc jakis moj uroniony zastoj

kupilam te joguty jovi co je tak wychwalacie, slodkie ze szok, bleh, jogobella lepsza, ale ja na 3 fazie jestem wiec sobie pozwalam, na 2 nie pilam - jak dla mnie nie warto bylo sobie szykowac zastoju

aaa i po wczorajszej uczcie - pierogach z jagodami i lodach spadek 200 g, nie dlugo chyba do konca znikne, a jutro okres i spuchlam juz jal glupia
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:02   #237
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Zasypałam rabarbar cukrem, coś mi się nie chce wierzyć że on puści soki ot tak sobie. No ale może jednak Trochę sporo mi tego wyszło a nie mam słoików za bardzo, ale od czego jest (i tak zapchana wieśniakami i rybami) lodówka :P Może lody z tego zrobię hmm

Jeszcze tylko farbowanko kłaków i będę pichcić - tak lubię to robić nocami jak wiedźma

Miałam chrapkę na te jogurty jovi ale jakoś się powstrzymałam I bacząc na moje "galopujące" spadki wagi, dobrze zrobiłam

Pierogi z jagodami Ech jeszcze trochę do tego przysmaku, ja tak uwielbiam jagody
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:03   #238
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Nadrobiłam
Wiecie, tak mnie rodzina już denerwuje, że nie mogę..
"po co ci się odchudzać, wystarczy jeść mniej" albo mama: "skrój sobie pomidora z cebulą i jedz już do końca dnia.." na co ja, że się tym nie najem! a ona co?! "to to jest dieta w końcu czy ty masz się najeść?!" , "taka dieta, a jesz lepiej niż my" ;/
echhh no mówię Wam.. ogólnie mnie wspierają, ale czasami takie glupoty mówią, że już mam ich dość i nie chce mi się tysiące razy powtarzać jak organizm reaguje na głodówi ;]
No bo pewnie, lepiej sobie znaleźc Diete 14sto dniową w Pani Domu, schudnąć 10 kg na jakąś okazję typu wesele w rodzinie, a potem przytyć 15 i Bóg wie co jeszcze.
Musiałam Wam się wyżalić okres mi się zbliża i chyba stąd ta nerwówka
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:10   #239
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez blackredmoon Pokaż wiadomość
Nadrobiłam
Wiecie, tak mnie rodzina już denerwuje, że nie mogę..
"po co ci się odchudzać, wystarczy jeść mniej" albo mama: "skrój sobie pomidora z cebulą i jedz już do końca dnia.." na co ja, że się tym nie najem! a ona co?! "to to jest dieta w końcu czy ty masz się najeść?!" , "taka dieta, a jesz lepiej niż my" ;/
echhh no mówię Wam.. ogólnie mnie wspierają, ale czasami takie glupoty mówią, że już mam ich dość i nie chce mi się tysiące razy powtarzać jak organizm reaguje na głodówi ;]
No bo pewnie, lepiej sobie znaleźc Diete 14sto dniową w Pani Domu, schudnąć 10 kg na jakąś okazję typu wesele w rodzinie, a potem przytyć 15 i Bóg wie co jeszcze.
Musiałam Wam się wyżalić okres mi się zbliża i chyba stąd ta nerwówka
to chyba normalne, u mnie też mama nawijała różne teksty, ale w koncu przestała i nawet mi ugotuje jedzonko, ale jeszcze czasami ma jakieś odzywki typu zjedz pomidora, jak mam dni P itd. Nie przejmuj się tym i dukaj dalej
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:17   #240
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
to chyba normalne, u mnie też mama nawijała różne teksty, ale w koncu przestała i nawet mi ugotuje jedzonko, ale jeszcze czasami ma jakieś odzywki typu zjedz pomidora, jak mam dni P itd. Nie przejmuj się tym i dukaj dalej
no czasami mnie osłabia tymi głupotami dziś wielce zdziwiona dlaczego ja nie mogę jeść grochówki a ona gotowana na wieprzowinie, ziemniaki, groch.. no masakra

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A mam pytanie. Jakich słodzików używacie?
Bo dziś chciałam kupić, znalazłam tylko taki z krugera, na bazie aspartamu za 7,90zł
Ale nie wiem... wszystkie słodziki mają w składzie skrobię kukurydzianą i mają tak dużo (ponad 40g) węgli?? Nigdy nie używałam słodzika
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.