Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 11:55   #1291
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Pruć mi szkoda, za długo nad nim siedziałam. No trudno, biżuta dla siebie też dobrze mieć Jeszcze kiedyś pewnie ten wzór powtórzę, bo strasznie go polubiłam, wtedy już będę wiedziała, czego nie robić

Marisella, mam chętną na szczurka, już produkuję pw
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 12:09   #1292
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

eh.. ja bym te szczurki wszystkie najchętniej przygarnęła... marisellko ja też jestem zwierzomaniakiem no ale ... mam dwa koty i bałabym się, tak jak clementinne o to, czy aby nie stały się one obiadem dla kotków
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 12:18   #1293
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Jest szansa, że szczury znajdą domy Wiadomo na teraz, że do oddania było 40. Było - bo część już zabrana. Kilka też zabierze ze sobą pani weterynarz. Teraz wszystko w rękach szczuromaniaków, ogłoszenie już wisi, odewał się też Dominik, odpowiedział na pytania i zostawił namiary na siebie. Wierzę, że JAK ZWYKLE znajdą się choćby tymczasy. Na całe szczęście 40 to nie kilkaset - 3 lata temu TOZ odebrał kilkaset szczurów bytujących w mieszkaniu meliniarzy, większość samic była w ciąży, więc w przeciągu tygodnia stado się powiększyło o kolejne kilkaset (na szczęście - jeśli to szczęściem można nazwać bo młode z chowu wsobnego i tak usypialiśmy) gro samic urodziła już w tymczasach. Na przestrzeni ok miesiąca wszystkie znalazły domy (poza tymi, które trzeba było uśpić z powodu chorób czy kalectwa uniemożliwiającego normalne funkcjonowanie). W adopcji pomogła darmowa kastracja samców, by można było łączyć je z samicami, być może w tym wypadku też uda się załatwić darmową kastrację.
Szkoda, że tu są tylko 2 dni...
----
Edit: Kolejne 2 domy tymczasowe dla 4 ogonów
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2010-07-02 o 12:59
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 12:50   #1294
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dla zainteresowanych... (właśnie lece do Bydzi, jak zwykle na ostatnią chwile wszystko ) http://www.mok.bydgoszcz.pl/wydarzen...eatow-485.html
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:10   #1295
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ha! Ha! Przyszedł mój Art Clay... aż mnie łapy świerzbią a Młoda pójdzie spać dopiero za 5-6 godzin!
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:41   #1296
Attentte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Ha! Ha! Przyszedł mój Art Clay... aż mnie łapy świerzbią a Młoda pójdzie spać dopiero za 5-6 godzin!

mój ac leżał 3 dni aż wkońcu odważyłam się go dotknąć
__________________
Mój wątek :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408670
Attentte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:57   #1297
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Nie ma szans! Prędzej trupem padnę, niż dam tej cudnej istocie czekać na siebie!
Podziwiam cierpliwość
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 22:42   #1298
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zmienię trochę temat.... od miesiąca szukam sukienki na lato - takiej do kolan i prawdę mówiąc - nic nie ma ciekawego... szukam sukienki z naturalnego materiału - bawełna lub len - w każdym razie żadne satyny i inne nie przepuszczające powietrza badziewia.... co prawda obserwowałam 1 kieckę na all, ale oczywiście nie było mnie w domu jak aukcja się skończyła i ją przegapiłam

To tylko ja jestem taka wybredna, czy faktycznie nic ciekawego w sklepach nie ma??
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 22:56   #1299
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Moniko,też poluję na sukienkę,też nic znaleźć nie mogę-więc chyba jesteśmy 2:P.A myślę,że jest nas i więcej
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 23:33   #1300
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wczoraj na wyprzedaży w HM kupiłam sukienkę za 20 zł, do kolan, z trochę sztywniejszej bawełny (jakby płócienko) na ramiączka, z tyłu na wysokości biustu są wszyte gumki, więc dopasowana super. Kupiłam w biegu, ale całkiem udany zakup.
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM
extrano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 08:45   #1301
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

są też wyprzedaże w Orsayu. kupiłam suuuper szalik na zime za 9zł
a z letnich rzeczy sukienkę mama sobie kupiła - bawelniania, do kolan, prosta, czarna, za 40zł.
teraz własnie zaczynają się wyprzedaże, więc można troche pobuszować

extrano - czy to te, których było kilka wersji kolorystycznych? była czarno-biała, różowo-coś i niebieska też chyba... w takie rózne wzorki? też mi się podobały, widziałam kilka dziewczyn w nich, ale one sa tak przed kolano dosyć mocno

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2010-07-03 o 08:46
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 08:56   #1302
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No to ja tez je widziałam i koniecznie chciałam bo się fajnie w biuście układały, tylko mojego rozmiaru w czarno-białych odcieniach nie było Oj Moniko nie tylko ty masz kłopot ze znalezieniem fajnej kiecki
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 09:01   #1303
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wracając do ogonów, szkoda, że nie mam jak przygarnąć.
Poza tym mamy kota, który bardziej traktował szczury i inne gryzonie (których mieliśmy sporo, oj sporo) jak kino, niż jak posiłek To do tych, które mają wątpliwości Da się mieć i koty i gryzonie
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 09:59   #1304
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez extrano Pokaż wiadomość
Wczoraj na wyprzedaży w HM kupiłam sukienkę za 20 zł, do kolan, z trochę sztywniejszej bawełny (jakby płócienko) na ramiączka, z tyłu na wysokości biustu są wszyte gumki, więc dopasowana super. Kupiłam w biegu, ale całkiem udany zakup.

A w H&M miałam upatrzoną sukienkę, ale niestety mojego rozmiaru nie było W środę jadę do Bydgoszczy, więc może tam zajrzę i jeszcze będzie ( w co wątpię).
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 10:34   #1305
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
extrano - czy to te, których było kilka wersji kolorystycznych? była czarno-biała, różowo-coś i niebieska też chyba... w takie rózne wzorki? też mi się podobały, widziałam kilka dziewczyn w nich, ale one sa tak przed kolano dosyć mocno
Tak to te, jak się ma 163 cm to są do kolan
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM
extrano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 10:42   #1306
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

teeeeż mam 163cm , cóz poradzić
ale ja ich nie przymierzałam jakoś. zobaczę, jesli będa jeszcze u mnie przymierzę , bo wizualnie bardzo mi sie podobają.

w sklepach naprawdę brakuje ładnych sukienek letnich. wszędzie jest to, co jest akurat modne - spódnica tak jakby połaczona z koszulką - w kwiatki, marynarski styl, itd. albo sukienki do pół uda ładne to jest jak ma się zgrabniutkie nogi, a sklepy chyba zapominają, że nie każdy takie ma
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 11:43   #1307
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Zmienię trochę temat.... od miesiąca szukam sukienki na lato - takiej do kolan i prawdę mówiąc - nic nie ma ciekawego... szukam sukienki z naturalnego materiału - bawełna lub len - w każdym razie żadne satyny i inne nie przepuszczające powietrza badziewia.... co prawda obserwowałam 1 kieckę na all, ale oczywiście nie było mnie w domu jak aukcja się skończyła i ją przegapiłam

To tylko ja jestem taka wybredna, czy faktycznie nic ciekawego w sklepach nie ma??
Ja niestety też nic nie moge dorwać... zwłaszcza sukienek, a wyjazd za pasem. W mojej dziurze niestety nie ma nawet sklepów typu Orsay i H&M więc mała wycieczka do Konina (jedynie 50km od Kalisza) i może przy odrobinie szczęścia coś kupię.
Na allegro przejzałam wszystkie kiecki i może ze 2 mi się podobały...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 11:44   #1308
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A ja mam 178cm i miseczkę 75G. Zgadnijcie jakie są szanse, że znajdę sukienkę na siebie Chociaż upolowałam ostatnio prześliczną zieloną sukienkę do kolan w Monnari. Niestety nie była wyprzedażowa, ale na wesele jest, więc stwierdziłam, że jak już coś na mnie ładnie leży, to muszę brać Jeszcze ze 3 kilo zrzucę i w biuście będzie w sam raz
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 11:51   #1309
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

ja tam sukienek nie nosze więc nie mam takich kłopotów jak wy dziewczyny chciaż mąż mnie intensywnie namawia żebym sobie wreszcie jakąś kupiła ehhh trzeba by było nogi podreperować bo wstyd pokazać
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 12:19   #1310
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
A ja mam 178cm i miseczkę 75G. Zgadnijcie jakie są szanse, że znajdę sukienkę na siebie
Ja mam 75 F / 75 G (zalezy od firmy) i jesli chodzi o sukienki czy tuniki to zaopatruję się głównie w sieci sklepów Promod, bo mają fajne kroje. Czasem też coś upoluję w H&M. Do innych sklepów nie chodzę, bo nie wchodzę w biuście w ichniejsze rzeczy (a jak wchodzę, to wyglądam jakbym była w ostatnim miesiącu ciąży
Ostatnio koleżanka podesłałą mi link do fajnego sklepu ale jeśli chodzi o sukienki to nie jestem przekonana do kupowania bez miary, po prostu niektóre na mnie nie lezą i wyglądam paskudnie... a sukienki i tak rzadko noeszę. Wolę tuniki. Za to mają kilka fajnych bluzek. To sklep dla biuściastych. KLIK.

Ps: właśnie zajrzałam w zapowiedzi w Biubiu i aż mi dech zaparło... bluzka w moich kolorach i świetnie wyprofilowana. Niby cena nie jest strasznie wysoka ale.. no... niska też nie jest. A szkoda.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2010-07-03 o 12:23
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 13:34   #1311
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ową sukienkę z HM (czarno białą) zakupiłam i jestem bardzo zadowolona Jest do kolana przy moich 153 cm wzrostu. Ja znowu jeśli chcę sobie kupić sukienkę nie mogę znaleźć odpowiednio krótkiej. Mam dwie opcje, pogodzić się z losem lub skracać
Z nogami na słońce, a po sukienkę do sklepu Pinki
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 14:55   #1312
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Z nogami na słońce, a po sukienkę do sklepu Pinki

Taaa..... wczoraj przy okazji zdjęciowania w wolnych chwilach razem z wizażystką wystawiałyśmy nogi na słońce.... niestety złapało mi tylko plecy i ramiona
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 15:48   #1313
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Taaa..... wczoraj przy okazji zdjęciowania w wolnych chwilach razem z wizażystką wystawiałyśmy nogi na słońce.... niestety złapało mi tylko plecy i ramiona
Mam tak samo;P od kilku dni po 3-4 godz siedzę na słońcu. Efekt jest taki, że plecy superopalone, rece troche mniej, ale też ładnie, a nogi białe jak śnieg:P Poza stopami, które też się trochę opaliły. Generalnie wyglądam śmiesznie:P
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 15:59   #1314
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Puk puk, ja wracam do szczurów.
Jest tylu chętnych, że... prawdopodobnie nie starczy szczurów. pierwszeństwo ma SPS z czego ogromnie się cieszę, bo tam jest gwarancja, że nikt zwierzaka nie skarmi - a ze zgłaszającymi się "nie wiadomo skąd" - różnie bywa

Zatem akcja - można rzec - zakończyła się sukcesem
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 17:06   #1315
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wezcie no. Ja jestem duza i mam 32JJ (znaczy, 70JJ) w biuscie, 170 cm wzrostu i bluzek na siebie moge szukac TYLKO w C&A, a najlepiej to jakbym poprzestala na dziale "9 miesiecy"
Ze nie wspomne o absurdalnych cenach stanikow, zeby znalezc cos w moich okolicach.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 19:23   #1316
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Z dwiema koleżankami robimy sobie jutro wycieczkę i jedziemy po 3 szczurki aż spod Warszawy Jedna bierze parkę, druga jednego, ja niestety nie mogę, bo należę do grupy tych, które mają w domu 2 koty
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:07   #1317
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Wracając do ogonów, szkoda, że nie mam jak przygarnąć.
Poza tym mamy kota, który bardziej traktował szczury i inne gryzonie (których mieliśmy sporo, oj sporo) jak kino, niż jak posiłek To do tych, które mają wątpliwości Da się mieć i koty i gryzonie
No ja przypuszczam, że moje kocię by ostatecznie nie zrealizowało instynktu mordercy na tym szczurku, ale na pewno by go zaczepiał, polował na niego etc. Raczej szczurek nie czułby się zbyt dobrze.

A tak w ogóle, to za kilka dni na dwa tygodnie dostanę pod opiekę yorka koleżanki. Ciekawe jak mu sie zaprzyjaźnianie z yorkiem wyjdzie....zobaczymy
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:23   #1318
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Ps: właśnie zajrzałam w zapowiedzi w Biubiu i aż mi dech zaparło... bluzka w moich kolorach i świetnie wyprofilowana. Niby cena nie jest strasznie wysoka ale.. no... niska też nie jest. A szkoda.
Wypadłam z obiegu... Te ciuszki z BiuBiu są super, bo kiedyś widziałam kilka z nich na spotkaniu lobby biuściastych... Nie wiedziałam, że już ma sklep ta kobietka... Poza tym kompletnie o niej zapomniałam...

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość
Wezcie no. Ja jestem duza i mam 32JJ (znaczy, 70JJ) w biuscie, 170 cm wzrostu i bluzek na siebie moge szukac TYLKO w C&A, a najlepiej to jakbym poprzestala na dziale "9 miesiecy"
Ze nie wspomne o absurdalnych cenach stanikow, zeby znalezc cos w moich okolicach.
Znam ten ból... Ja mam teraz tylko jeden koszmarny stanik do karmienia z Freya i jeden nie do karmienia Fantasie porozciągany na wszystkie strony... Czekają mnie zakupy i już się boję i kosztów i rozmiarów... Jak ostatnio patrzyłam na staniki 32HH sprzed ciąży, to ona jakieś takie śmieszne są... Nie wiem niby na co mam je założyć... Na kolano chyba...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 08:14   #1319
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
No ja przypuszczam, że moje kocię by ostatecznie nie zrealizowało instynktu mordercy na tym szczurku, ale na pewno by go zaczepiał, polował na niego etc. Raczej szczurek nie czułby się zbyt dobrze.
No ja tylko tak pisałam, że się da, nic nigdy na siłę Koniec końców poza kotem, Ty go znasz najlepiej :P

A co do staników, bo widzę, że się temat przewija, eee, nie mam giga biustu (chociaż mały też nie jest), ale też mam problemy, bo większość szyta na jedną miarę i zapominają projektanci o jednej rzeczy - rozstawie piersi... :| A że jestem do tego niska i dość pulchna, to już w ogóle wesoło jest... jak szukałam gorsetu na ślub, to myślałam, że oczy wydrapię babkom w sklepach, bo gdzie nie zaszłam, to nie było. Koniec końców kupiłam piękny w moich laickich oczach za jakieś czterysta złotych, ale jakiej firmy - zabijcie mnie, nie pamiętam, ale to w sumie chyba nie ma znaczenia (Ale jak coś, to się do niego w szafie dokopię i sprawdzę.)
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 08:34   #1320
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Znam ten ból... Ja mam teraz tylko jeden koszmarny stanik do karmienia z Freya i jeden nie do karmienia Fantasie porozciągany na wszystkie strony... Czekają mnie zakupy i już się boję i kosztów i rozmiarów... Jak ostatnio patrzyłam na staniki 32HH sprzed ciąży, to ona jakieś takie śmieszne są... Nie wiem niby na co mam je założyć... Na kolano chyba...
Przed ciążą nosiłam 75F (od sławnej panihani z Grochowskiej) i był ciasny w obwodzie, a jakoś rok po porodzie dostałam na pierwsze mierzenie 32HH. Po przemigrowaniu zaginionych kawałków z pleców i pach wylecialam z zakresu Freyi... Niestety, bo mają śliczne staniki ;((

Pociesz sie, że po karmieniu ZWYKLE jest kilka misek w dół (u mnie jakieś 2)

Za to ostatnio znalazlam 75E naturany, noszone rok przed ciaza. Em. Ja TO nosilam...?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
A co do staników, bo widzę, że się temat przewija, eee, nie mam giga biustu (chociaż mały też nie jest), ale też mam problemy, bo większość szyta na jedną miarę i zapominają projektanci o jednej rzeczy - rozstawie piersi... :| A że jestem do tego niska i dość pulchna, to już w ogóle wesoło jest...
Oj tak, zeby znalezc cos na np. blisko zestawiony biust, to jest troche meczenia sie... Czasem bywa, ze tylko jeden producent robi cokolwiek, co pasuje na dana budowe :/

(ja mam problem raczej z materialami, bo od koronek na dekolcie mam czerwone slady, wiec szukam stanikow albo zabudowanych pod spodem albo pozbawionych ozdóbek)
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.