Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 19:07   #3001
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Hahaha dobre
Ale mamy dziś humory, to chyba ten upał
Wita co dziołchy ?
Taki mam dzisiaj humor dobry, że szok jakoś tak po burzy mi się zrobiło
Może mnie co trafiło jak ta burz była a nie pamiętam?...

O mówię Wam bierzcie się za ćwiczenia bo super po nich humor i fajnie jest się tak spocić i mieć satysfakcję, że się radę dało i w ogóle...
I gdy dobiję do wagi 58 kg. idę na lody oraz do pizzeri (czyli na gdzieś tak na koniec wakacji )
A co!
A później sobie odpokutuję w 3 fazie...

Edytowane przez JulietteCapulette
Czas edycji: 2010-07-13 o 19:09
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:12   #3002
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

o matko
moja babcia co prawda nie wrzucala ziemniakow do dupy bo zawsze trafila do garnka , ale kotlety z podwojna panierka kladzione na zimny tluszcz zawsze byly dla niej "DIETYCZNE" czym dobijala mnie na amen

melduje poslusznie ze zakupy poczynione, jogurty, twarozki, wiesniaki, maslanka, mleko, wszystko wg zasad, do tego makrela, surimi i na oslode cola light
jutro rano staje na wage...

mialam dzis na pozegnanie zjesc cos, czego nazwy nie powiem, zeby Wam nie robic smaka, jak to poczynila kolezanka wspominajac o rybach, frytkach i surowkach , no ale nie zjem w koncu tego bo jest tak goraco ze nawet mi sie nie chce miksera wyciagac...

mam nadzieje ze dzieki I fazie zejdzie ze mnie ta paskudna woda, bo puchne jak w ciazy... masakra, nogi jak slupy telegraficzne...
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:13   #3003
natasha_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Witam Drogie Panie!
Piszę błagając wręcz o wsparcie... Jest u mnie masakra A mianowicie- na dukanie jestem od kwietnia, zrzuciłam jakieś 5 kg, czułam się świetnie. W ciągu tych niecałych 3 mc bywało że grzeszyłam niemiłosiernie( impreze, piwo, vodka, słoooooooooodyyyyczeeee), czasami 3 razy w tyg:P no ale i tak zaskakiwałam innych osiągniętym "wyglądem". No i przyjechałam sobie do pracy do Niemiec i zaczęło się... co dwa dni pochłaniam nieziemskie ilości słodyczy! nieziemskie! i teraz coś mi się w boczkach porobiło:P Nie wiem... muszę coś z tym zrobić i nie wiem co, czy zacząć WSZYSTKO OD NOWA,czy może kontynuować P+Pw 1/1...doradźcie mi... w ogóle czuję się beznadziejna... tak szczerze to schudłm dlatego,żeby poszło w pięty jednemu panu... no i zobaczył mnie i ...nici chyba się rozchwiałam emocjonalnie od 2 tyg mam ten problem.... hilfe... a w ogole jest któraś z Dukanek w Niemczech? otrąb nie mogę znaleźć... pozdrwiam!mam nadzieję,że dołączę do Was na dłużej....
natasha_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:16   #3004
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
o matko
moja babcia co prawda nie wrzucala ziemniakow do dupy bo zawsze trafila do garnka , ale kotlety z podwojna panierka kladzione na zimny tluszcz zawsze byly dla niej "DIETYCZNE" czym dobijala mnie na amen

melduje poslusznie ze zakupy poczynione, jogurty, twarozki, wiesniaki, maslanka, mleko, wszystko wg zasad, do tego makrela, surimi i na oslode cola light
jutro rano staje na wage...

mialam dzis na pozegnanie zjesc cos, czego nazwy nie powiem, zeby Wam nie robic smaka, jak to poczynila kolezanka wspominajac o rybach, frytkach i surowkach , no ale nie zjem w koncu tego bo jest tak goraco ze nawet mi sie nie chce miksera wyciagac...

mam nadzieje ze dzieki I fazie zejdzie ze mnie ta paskudna woda, bo puchne jak w ciazy... masakra, nogi jak slupy telegraficzne...

dietetyczne kotleciki w podwójnej panierce z zimnego tłuszczu toż to kąpiel natłuszczająca być miała?
trzymam kciuki!!! i życzę wytrwałości ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:20   #3005
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez natasha_a Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie!
Piszę błagając wręcz o wsparcie... Jest u mnie masakra A mianowicie- na dukanie jestem od kwietnia, zrzuciłam jakieś 5 kg, czułam się świetnie. W ciągu tych niecałych 3 mc bywało że grzeszyłam niemiłosiernie( impreze, piwo, vodka, słoooooooooodyyyyczeeee), czasami 3 razy w tyg:P no ale i tak zaskakiwałam innych osiągniętym "wyglądem". No i przyjechałam sobie do pracy do Niemiec i zaczęło się... co dwa dni pochłaniam nieziemskie ilości słodyczy! nieziemskie! i teraz coś mi się w boczkach porobiło:P Nie wiem... muszę coś z tym zrobić i nie wiem co, czy zacząć WSZYSTKO OD NOWA,czy może kontynuować P+Pw 1/1...doradźcie mi... w ogóle czuję się beznadziejna... tak szczerze to schudłm dlatego,żeby poszło w pięty jednemu panu... no i zobaczył mnie i ...nici chyba się rozchwiałam emocjonalnie od 2 tyg mam ten problem.... hilfe... a w ogole jest któraś z Dukanek w Niemczech? otrąb nie mogę znaleźć... pozdrwiam!mam nadzieję,że dołączę do Was na dłużej....
Ja miałam 11-dniową przerwę w diecie całkiem niedawno i jadłam wszystko mnóstwo słodyczy... Wróciłam na PP i PW wiadomo zaczynając od PP w ciągu kilku dni waga wróciła do punktu wyjścia i spada dalej
Ale więcej nie grzeszę NICZYM!
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:22   #3006
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Ja miałam 11-dniową przerwę w diecie całkiem niedawno i jadłam wszystko mnóstwo słodyczy... Wróciłam na PP i PW wiadomo zaczynając od PP w ciągu kilku dni waga wróciła do punktu wyjścia i spada dalej
Ale więcej nie grzeszę NICZYM!
nie licząc ziemniaczków w "dupie"
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:25   #3007
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
o matko
moja babcia co prawda nie wrzucala ziemniakow do dupy bo zawsze trafila do garnka , ale kotlety z podwojna panierka kladzione na zimny tluszcz zawsze byly dla niej "DIETYCZNE" czym dobijala mnie na amen

melduje poslusznie ze zakupy poczynione, jogurty, twarozki, wiesniaki, maslanka, mleko, wszystko wg zasad, do tego makrela, surimi i na oslode cola light
jutro rano staje na wage...

mialam dzis na pozegnanie zjesc cos, czego nazwy nie powiem, zeby Wam nie robic smaka, jak to poczynila kolezanka wspominajac o rybach, frytkach i surowkach , no ale nie zjem w koncu tego bo jest tak goraco ze nawet mi sie nie chce miksera wyciagac...

mam nadzieje ze dzieki I fazie zejdzie ze mnie ta paskudna woda, bo puchne jak w ciazy... masakra, nogi jak slupy telegraficzne...
U mnie to samo ja mieszkam z babcią, mamą i rodzeństwem ostatnio miałam PP i babcia powiedziała mi, że może chociaż kapustkę zjem?
A ja mówię, że nie mogę warzyw a ona na to: "Przecież kapusta to nie jest znowu takie warzywo!" No ja myślałam, że eksploduję Ale śmiać mi się chciało

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
nie licząc ziemniaczków w "dupie"
No nie licząc ich
Hahaha
Ale to było nie celowo

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
nie licząc ziemniaczków w "dupie"
Ale z tej "dupy" ( ) na talerz trafił niecały 1 więc ok
Matko jak ta głupia się śmieje do tego monitora...
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 19:28   #3008
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

hahahaha oooo laski, wlasnie Was nadrobiłam
ziemniaki w dupie rządzą
i kotlet dietetyczny na zimnym tłuszczu
Moja kochana mama też nie rozumie tego i za każdym razem jak smażę cyca z kurczaka, karze mi wlać na patelnię olej z komentarzem "no co ci zaszkodzi?!" Ale olewam to.
Ona by się na dietę nie nadawała, daje mi loda, bo "przecież taki lód nie zaszkodzi", ciastko małe też nie, tłuste mięso nie, bo przecież chude jest tak to jest, nie ufam mamie jak mi coś do jedzenia przygotowuję, bo wiem, że zawsze wyjdzie z założenia, że jeden kartofel w dupie nie zaszkodzi, czy tam łyżka oleju w sałatce itp itd
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:31   #3009
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
U mnie to samo ja mieszkam z babcią, mamą i rodzeństwem ostatnio miałam PP i babcia powiedziała mi, że może chociaż kapustkę zjem?
A ja mówię, że nie mogę warzyw a ona na to: "Przecież kapusta to nie jest znowu takie warzywo!" No ja myślałam, że eksploduję Ale śmiać mi się chciało

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------


No nie licząc ich
Hahaha
Ale to było nie celowo

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------


Ale z tej "dupy" ( ) na talerz trafił niecały 1 więc ok
Matko jak ta głupia się śmieje do tego monitora...
a do jakiej kategorii zaliczmy kapustę??? kurzonogich ? ;D drób jak nic ... oj te babcie one są niezastąpione ...

rzecz jasna że niecelowe
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:34   #3010
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez blackredmoon Pokaż wiadomość
hahahaha oooo laski, wlasnie Was nadrobiłam
ziemniaki w dupie rządzą
i kotlet dietetyczny na zimnym tłuszczu
Moja kochana mama też nie rozumie tego i za każdym razem jak smażę cyca z kurczaka, karze mi wlać na patelnię olej z komentarzem "no co ci zaszkodzi?!" Ale olewam to.
Ona by się na dietę nie nadawała, daje mi loda, bo "przecież taki lód nie zaszkodzi", ciastko małe też nie, tłuste mięso nie, bo przecież chude jest tak to jest, nie ufam mamie jak mi coś do jedzenia przygotowuję, bo wiem, że zawsze wyjdzie z założenia, że jeden kartofel w dupie nie zaszkodzi, czy tam łyżka oleju w sałatce itp itd
Mamusia jest bardziej "rygorystyczna" (tzn. dzisiaj zaszalała z ziemniakami w dupie ale to szczegół ) Z reguły to babcia mi wmawia "chcesz dziecko anoreksje dostać?!" (pomimo tego, że widzi ile jem i że mam do zrzucenia jeszcze 15 kg ) albo innym razem "jak Ty chcesz schudnąć jak tyle jesz?!" " przecież tu samo chude mięsko jest!" (mowa o tłuuustych żeberkach których nie znoszę) "przecież kapusta to nie warzywo!" Ten ostatni mnie powalił ostatnio
Haha dużo moja babcia ma takich tekścików
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:42   #3011
natasha_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

to chyba sobie zrobię 5/5 a potem od sierpnia przejdę na 1/1...u mnie w domu to brat był od "ziemniaków", mama broniła mnie jak lwica:P
natasha_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 19:48   #3012
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Mamusia jest bardziej "rygorystyczna" (tzn. dzisiaj zaszalała z ziemniakami w dupie ale to szczegół ) Z reguły to babcia mi wmawia "chcesz dziecko anoreksje dostać?!" (pomimo tego, że widzi ile jem i że mam do zrzucenia jeszcze 15 kg ) albo innym razem "jak Ty chcesz schudnąć jak tyle jesz?!" " przecież tu samo chude mięsko jest!" (mowa o tłuuustych żeberkach których nie znoszę) "przecież kapusta to nie warzywo!" Ten ostatni mnie powalił ostatnio
Haha dużo moja babcia ma takich tekścików
: hahaha::h ahaha::ha haha::hah aha:ale mnie tematy ominęły
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:52   #3013
iBlair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez avataris Pokaż wiadomość
iBlair naleśników nie było?
spróbuj jeszcze raz, musi się udać, pyszne są z serkiem homo, ja ma skrobie i nie używam jej ani do naleśników ani do leniwych pierogów. Staram się ją ograniczyć tylko do ciast póki co.
Boże! Czy to możliwe ażebym była taką naleśnikową łamagą :P no nic postaram się następnym razem.
__________________

iBlair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:59   #3014
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Rozumiem, że masz 3 fazę, prawda?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------



Kochana z Łodzi jesteś?
tia obecnie łódź city

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Spokojnie ja nie w samej Łodzi tylko w miasteczku 40 km (średnio 30-45 min. drogi) od niej
Ale mam tam połowę rodziny więc często bywam
tak doczytuje i uzupełniam, ja sie urodzilam 40 km od łodzi i tam mam rodzinke, teraz w łodzi pracuje hehe ciekawe czy Ty tez w kierunku na poznań

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Mamusia jest bardziej "rygorystyczna" (tzn. dzisiaj zaszalała z ziemniakami w dupie ale to szczegół ) Z reguły to babcia mi wmawia "chcesz dziecko anoreksje dostać?!" (pomimo tego, że widzi ile jem i że mam do zrzucenia jeszcze 15 kg ) albo innym razem "jak Ty chcesz schudnąć jak tyle jesz?!" " przecież tu samo chude mięsko jest!" (mowa o tłuuustych żeberkach których nie znoszę) "przecież kapusta to nie warzywo!" Ten ostatni mnie powalił ostatnio
Haha dużo moja babcia ma takich tekścików
i w moim rodzinnynm miasteczku tez otwierają polo market
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:05   #3015
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

avataris żądam przepisu na pierogi leniwe bez skrobii
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:10   #3016
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez alalukam Pokaż wiadomość
Hej, niestety również wiem o cztm mówisz, też jestem "tłumaczem", ale szkoda słów - nie wiem czy mnie obrabiają i nie chcę wiedzieć ... Na szczęśćie mam sprawdzonych przyjaciół A moja siostra niedawno wyszła za Szkota więc z tej strony też wiem o co chodzi

A tak na marginesie ciekawa jestem gdzie pracujesz jeśli można spytać (w jakim zawodzie) - pytam, bo po powrocie z PL zamierzam zacząć szukać czegoś dla siebie - znam język ale nie mam żadnego doświadczenia W Polsce we wrześniu będę zdawać na aplikację radcowską, więc moja dziedzina to prawo, jednak tutaj ciężko chyba będzie mi coś znaleźć w zawodzie Jak myślisz?
Pracuje jako Sales Administrator w biurze sprzedazy fabryki, ktora produkuje sprzety dla ludzi starszych i niepelnosprawnych. Specjalizuje sie glownie w eksporcie, kontakt z klientem, odbieranie telefonow, wprowadzanie zamowien do systemu, zastepuje menadzer jak jej nie ma w biurze. Wszystkiego po trochu - troche PA, troche sales i troche marketing. No i sluze jako tlumacz dla polskich pracownikow, ktorzy ponoc od kiedy sie pojawilam to zapomnieli angielskiego..

Mysle, ze zanim bys tu znalazla cos w zawodzie to jakies ich testy tez bys musiala przejsc. Bo przeciez angielskie prawo troche sie rozni od polskiego. Ale Polakom mozesz doradzac, mozesz rowniez startowac do Citizen's Advice Bureau i w lokalnym Councilu Mozliwosci sa napewno tylko trzeba papierek zdobyc

Ja chcialabym sie wykwalifikowac jako tlumacz przysiegly, ale to kupe kasy kosztuje i narazie mnie nie stac


Dzis na kolacje upieklam sobie kurczaka w czosnku i ziolach
Zostalo jeszcze sporo a ze jutro PW to na lunch bedzie salatka z kurczakiem i ciasteczka cappuccino Bo na sniadanie jajecznica z szynka i pieczarkami wiec musze jakos inaczej wykorzystac otreby
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:28   #3017
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

ja dzisiaj żegnam się z Wami wcześniej ... bo łóżeczko już wzywa ...
życzę spokojnej nocy ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:29   #3018
alalukam
Raczkowanie
 
Avatar alalukam
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Pracuje jako Sales Administrator w biurze sprzedazy fabryki, ktora produkuje sprzety dla ludzi starszych i niepelnosprawnych. Specjalizuje sie glownie w eksporcie, kontakt z klientem, odbieranie telefonow, wprowadzanie zamowien do systemu, zastepuje menadzer jak jej nie ma w biurze. Wszystkiego po trochu - troche PA, troche sales i troche marketing. No i sluze jako tlumacz dla polskich pracownikow, ktorzy ponoc od kiedy sie pojawilam to zapomnieli angielskiego..

Mysle, ze zanim bys tu znalazla cos w zawodzie to jakies ich testy tez bys musiala przejsc. Bo przeciez angielskie prawo troche sie rozni od polskiego. Ale Polakom mozesz doradzac, mozesz rowniez startowac do Citizen's Advice Bureau i w lokalnym Councilu Mozliwosci sa napewno tylko trzeba papierek zdobyc

Ja chcialabym sie wykwalifikowac jako tlumacz przysiegly, ale to kupe kasy kosztuje i narazie mnie nie stac


Dzis na kolacje upieklam sobie kurczaka w czosnku i ziolach
Zostalo jeszcze sporo a ze jutro PW to na lunch bedzie salatka z kurczakiem i ciasteczka cappuccino Bo na sniadanie jajecznica z szynka i pieczarkami wiec musze jakos inaczej wykorzystac otreby
No to nieźle się ustawiłaś Też kiedyś myślałam o tłumaczu przysięgłym, ale jakoś poszło z tym prawem a teraz nie chcę już kilku srok za ogon łapać ... I wiem, że tutaj jest jakiś test, który trzeba zdać, żeby zacząć podyplomówkę, nie wystarczy tylko się zapisać (jednak test jest chyba tylko z języka, ale nie jestem pewna) - w każdym razie jak dostanę się na aplikację w PL, będę myśleć jak tu się zorganizować w PL Wiem, że będzie ciężko, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo Jak się nie dostanę, pewnie zacznę się organizować w Szkocji


Co do dietki - jutro zacznę coś pichcić na podstawie przepisów z forum - już się nie mogę doczekać
A dziś już nic nie jem Popijam tylko wodę

PS. Żegnam się na dziś, miłej nocki, będziemy z mężusiem oglądać Lost

A jeszcze - widziałam, że przeważnie piszecie TZ, czy pisanie - MĄŻ nie jest mile widziane? Dostosuję się
__________________
wzrost 163cm waga marzenie 55kg

28/09/2011 zaczynam
71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Edytowane przez alalukam
Czas edycji: 2010-07-13 o 20:33
alalukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:33   #3019
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez iBlair Pokaż wiadomość
Boże! Czy to możliwe ażebym była taką naleśnikową łamagą :P no nic postaram się następnym razem.
Mi również jeszcze nigdy nie wyszły, a na dukanie jestem ponad 2 miesiące i podejście robie ok.raz na tydzień/dwa, więc nie jesteś sama


Słuchajcie dziewczyny, wpadłam na szalony pomysł (nie chce mi się kupować gofrownicy, gdy inne wydatki na głowie). Myślicie, że wyjdą mi gofry w tostownicy? bo chyba z tego samego rodzaju powłoki są one zrobione, tylko wzorek inny

Wróciłam ze Shreka, trochę się posmiałam, ale szału nie było. Za to teraz czekam na serniczek
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 20:43   #3020
ferra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Witajcie.
Poczytałam Wasz wątek i obie książki Dukana.
Od jutra rozpoczynam dietę.
Mam do zrzucenia 8 kg.
Mam nadzieję że podołam
ferra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:45   #3021
countryhouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 99
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

hejka
u mnie dzisiaj spory spadek po dłuższym czasie -500g także jestem zadowolona. Zaczęłam treningi i ruszyło. Zastanawiam się bo według wodza za jakieś 2 tyg powinnam osiągnąć docelową wagę a mi jeszcze 2 kg zostało. Dochodzi mi do tego weekend u rodziny w małym miasteczku głupio mi u nich grymasić przy stole a oni nie znają pojęcia chudy twaróg czy kurak. Zastanawiam się czy przed wyjazdem (mam 1,5tyg) przejść na III faze pomimo nie osiągnięcia celu? utwalić i za jakieś 2 miechy dociągnąć pozostałości? doradźcie coś bo w sumie przez miesiąc nie grzeszyłam a zeszło jakieś 3kg czyli nie licze na spadek 2kg w niecałe 2tyg
__________________
74-73-72--70-69-68-66-65
countryhouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:45   #3022
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez alalukam Pokaż wiadomość
No to nieźle się ustawiłaś Też kiedyś myślałam o tłumaczu przysięgłym, ale jakoś poszło z tym prawem a teraz nie chcę już kilku srok za ogon łapać ... I wiem, że tutaj jest jakiś test, który trzeba zdać, żeby zacząć podyplomówkę, nie wystarczy tylko się zapisać (jednak test jest chyba tylko z języka, ale nie jestem pewna) - w każdym razie jak dostanę się na aplikację w PL, będę myśleć jak tu się zorganizować w PL Wiem, że będzie ciężko, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo Jak się nie dostanę, pewnie zacznę się organizować w Szkocji


Co do dietki - jutro zacznę coś pichcić na podstawie przepisów z forum - już się nie mogę doczekać
A dziś już nic nie jem Popijam tylko wodę

PS. Żegnam się na dziś, miłej nocki, będziemy z mężusiem oglądać Lost

A jeszcze - widziałam, że przeważnie piszecie TZ, czy pisanie - MĄŻ nie jest mile widziane? Dostosuję się
No udalo sie i to w sumie fuksem Ale to dluga historia i bardzo pogmatwana

TZ to zarowno maz, chlopak, narzeczony, partner - wiec jesli wolisz, pewnie, ze mozesz pisac maz, ale TZ jest bardziej uniwersalny

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Mi również jeszcze nigdy nie wyszły, a na dukanie jestem ponad 2 miesiące i podejście robie ok.raz na tydzień/dwa, więc nie jesteś sama


Słuchajcie dziewczyny, wpadłam na szalony pomysł (nie chce mi się kupować gofrownicy, gdy inne wydatki na głowie). Myślicie, że wyjdą mi gofry w tostownicy? bo chyba z tego samego rodzaju powłoki są one zrobione, tylko wzorek inny

Wróciłam ze Shreka, trochę się posmiałam, ale szału nie było. Za to teraz czekam na serniczek
Powinny wyjsc tylko beda bardziej miekkie niz chrupiace bo wiecej ciasta bedziesz musiala wlac zeby sie z 2 stron upieklo

Ja mam doughnut maker z Homerem Simpsonem i chyba zrobie gofro - paczki w weekend
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:47   #3023
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Wiecie co jest najbardziej irytujące? To, że komplementów za wiele to się nie słyszy, ale jak przychodzi co do czego i trzeba skrytykować, to wszyscy są pierwsi... tak więc coraz częściej zamiast pochwał słyszę nagany, że za dużo chudnę i powinnam sobie już odpuścić... Jak mam sobie odpuścić???? Mam 168 cm i ważę prawie 59 kg, to w końcu nie jest mało! Póki mi idzie dobrze, nie mam zamiaru sobie odpuszczać. U ludzi to zawiść czy co? Sama już nie wiem...

Z innych spraw - po raz kolejny mam sensacje żołądkowe. Chyba zaczyna mnie to martwić... Łączę to z tym, że dzisiaj pozwoliłam sobie na odrobinę tłuszczu. Możliwe, że żołądek mi się rozleniwił i nie trawię już tłuszczu?
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:50   #3024
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez alalukam Pokaż wiadomość
Hej, niestety również wiem o cztm mówisz, też jestem "tłumaczem", ale szkoda słów - nie wiem czy mnie obrabiają i nie chcę wiedzieć ... Na szczęśćie mam sprawdzonych przyjaciół A moja siostra niedawno wyszła za Szkota więc z tej strony też wiem o co chodzi

A tak na marginesie ciekawa jestem gdzie pracujesz jeśli można spytać (w jakim zawodzie) - pytam, bo po powrocie z PL zamierzam zacząć szukać czegoś dla siebie - znam język ale nie mam żadnego doświadczenia W Polsce we wrześniu będę zdawać na aplikację radcowską, więc moja dziedzina to prawo, jednak tutaj ciężko chyba będzie mi coś znaleźć w zawodzie Jak myślisz?
zrobisz krotki kurs i bez problemu wtedy znajdziesz prace
ja jestem po administracji, ale chcialabym pojsc na prawo z tym ze w Polsce nie tutaj, ale sie zobaczy jeszce rok za nim maluchy pojda do szkoly

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

gratuluję wyboru ... szykują Ci się wspaniałe lata - oj ja wspominam z łezka w oku ... pamiętam jak sama szłam na studia a teraz czekam na dyplom ale spoko na mgr idę więc będzie dalej imprezowo







kolejna motywacja ... ja to chyba już ciuszków z tamtych lat nie mam ... a szkoda .. ale fotki zostały i dążę do wyglądu z 2003 roku



co za ludzie ... normalnie wystrzelałabym takich i to z miejsca ... pajace ... mam nadzieje że wszystko szybciutko się wyjaśni
ja tez policja dzis u mnie byla i szukaja, poczekamy zobaczymy ale juz mi lepiej

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Pracuje jako Sales Administrator w biurze sprzedazy fabryki, ktora produkuje sprzety dla ludzi starszych i niepelnosprawnych. Specjalizuje sie glownie w eksporcie, kontakt z klientem, odbieranie telefonow, wprowadzanie zamowien do systemu, zastepuje menadzer jak jej nie ma w biurze. Wszystkiego po trochu - troche PA, troche sales i troche marketing. No i sluze jako tlumacz dla polskich pracownikow, ktorzy ponoc od kiedy sie pojawilam to zapomnieli angielskiego..

Mysle, ze zanim bys tu znalazla cos w zawodzie to jakies ich testy tez bys musiala przejsc. Bo przeciez angielskie prawo troche sie rozni od polskiego. Ale Polakom mozesz doradzac, mozesz rowniez startowac do Citizen's Advice Bureau i w lokalnym Councilu Mozliwosci sa napewno tylko trzeba papierek zdobyc

Ja chcialabym sie wykwalifikowac jako tlumacz przysiegly, ale to kupe kasy kosztuje i narazie mnie nie stac


Dzis na kolacje upieklam sobie kurczaka w czosnku i ziolach
Zostalo jeszcze sporo a ze jutro PW to na lunch bedzie salatka z kurczakiem i ciasteczka cappuccino Bo na sniadanie jajecznica z szynka i pieczarkami wiec musze jakos inaczej wykorzystac otreby
widze, ze tematy te same ja przez 1,5 roku pracowalam w CAB w recepcji, jako tlumacz i potem jako doradca praktykant, ale dalam spokoj po tym jak mnie sledzili jacys Polacy zeby zobaczyc gdzie mieszkam - przerazilam sie i podziekowalam - z jednej strony szkoda, a le wtedy moja rodzina i spokoj byly dla mnie wazniejsze - zreszta teraz tez

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez alalukam Pokaż wiadomość
No to nieźle się ustawiłaś Też kiedyś myślałam o tłumaczu przysięgłym, ale jakoś poszło z tym prawem a teraz nie chcę już kilku srok za ogon łapać ... I wiem, że tutaj jest jakiś test, który trzeba zdać, żeby zacząć podyplomówkę, nie wystarczy tylko się zapisać (jednak test jest chyba tylko z języka, ale nie jestem pewna) - w każdym razie jak dostanę się na aplikację w PL, będę myśleć jak tu się zorganizować w PL Wiem, że będzie ciężko, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo Jak się nie dostanę, pewnie zacznę się organizować w Szkocji


Co do dietki - jutro zacznę coś pichcić na podstawie przepisów z forum - już się nie mogę doczekać
A dziś już nic nie jem Popijam tylko wodę

PS. Żegnam się na dziś, miłej nocki, będziemy z mężusiem oglądać Lost

A jeszcze - widziałam, że przeważnie piszecie TZ, czy pisanie - MĄŻ nie jest mile widziane? Dostosuję się
ja pisze moj M
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:23   #3025
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
Kochane Dukaneczki!

Pakuję się, bo o północy wyruszam nad morze Upiekłam na wyjazd serniczek, zrobie jeszcze mufinki.

Przed 23h wpadnę jeszcze zrobić rachunek sumienia ....boję się...bo tak bez wagi i kontroli codziennej aż do niedzieli....... wypadają mi pół na pół PP i PW.... jadę z postanowieniem, że nie będę grzeszyć ani odrobinkę
Ja bez wagi jadę na 12 dni!
ja nie wiem, jak to zniosę...
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:46   #3026
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Weźcie ode mnie surimi i jedzenie po 20! Trzeba zacząć wstawać o normalnych godzinach, bo już zaczynam wariować!

Pamiętaj dukanko stara, w nocy nie zaglądaj do gara
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:47   #3027
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

W MOJEJ LODOWCE ZAMIESZKALY dzis warzywa... miałam przejśc na 2/5 albo jakoś tak i chyba czas najwyzszy bo z chudniecia nici... pomylilam juz bialkowe z niebialkowymi i musze wprowadzic porzadek... jak jem tylko białko to nie wyłaze z lodówki, jeszcze sie przyzwyczaje ze mozna tak bez ograniczeń,,, dzis na kolacje zjadłam zupe:/ hehehe nowy przepis - innowacja mojej szczawiowej dzis w składzie:
sloik szczawiu
pietruszka suszona
3 jajka
puszka tuńczyka
sama sie dziwie ze to zjadłam :/
ale co tam, teraz ide pobiegac, dawno tego nie robilam mc, czy dwa ehhhh... trzymajcie kciuki za palaczke, moge nie dać rady znowu poszła paczka fajek,,,, napisze jak wroce czy
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:57   #3028
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Weźcie ode mnie surimi i jedzenie po 20! Trzeba zacząć wstawać o normalnych godzinach, bo już zaczynam wariować!

Pamiętaj dukanko stara, w nocy nie zaglądaj do gara
No, ode mnie też...
Szczególnie to jedzenie po 20

To o starej duknce to jak w mordę strzelił jest o mnie...
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:16   #3029
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

No, wiem coś o jedzeniu po 20, ale ostatnio opamiętuję się.
Wiecie co... zrobiłam dziś sobie galaretkę!
Nooo jaka pyszna! Miałam Lifta jabłkowo-brzoskwiniowego, podgrzałam, dodałam żelatyny... pyszotka
Jutro kupuję jeszcze Lifta malinowego i cytrynowego i ful galaretki w sam raz na chcicę na słodkie
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:23   #3030
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
No, ode mnie też...
Szczególnie to jedzenie po 20

To o starej duknce to jak w mordę strzelił jest o mnie...
cos ty to do mnie jest 22.22 a ja pol godz temu wsunelam omlet z jaj 2 + 1 bialko i prawie caly serek danio dukanio

Edytowane przez joanasz
Czas edycji: 2010-07-13 o 22:24
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.