andrzej s. -? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-07, 10:27   #31
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: andrzej s. -?

koko napisał(a):
> Wczoraj czytałam o tym, że andrzej s. został wrobiony. Pisał książkę o pedofilach wśrod osób na wysokich stanowiskach.Być może chcieli ukrócić jego działania i nie dopuścić do powstania książki-ukartowali więc całą sprawę, o której teraz mowa.Taką wersję wydarzeń gdzieś wczoraj wyczytałam, ale zapomniałam gdzie. Jak znajdę ten link, to go wkleję.Wersja ta wydaje mi się prawdopodobna o tyle, że te pedofilskie zdejęcia zneleziono w śmietniku niedaleko jego domu. Nie wydaje się to Wam podejrzane?Ja od razu zwróciłam na to uwagę- przecież gdybym była pedofilem i miała kupę tego typu zdjęć, to chcąc się ich pozbyć spaliłabym je lub wrzuciła do niszczarki! Kto byłby na tyle głupi żeby je wrzucić do pobliskiego śmietnika! Mogli mu podrzućić...
> Ja bym więc tak ostro nie osądzała tego człowieka, bo tak naprawde NIC nie wiemy o tej sprawie.
Zgadzam się z koko, polecam artykuł http://kiosk.onet.pl/art.html?NA=1&ITEM=1173528&KAT=239
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:28   #32
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

sarenka napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > Alma napisał(a):
> > > Dla mnie choroba to grypa,angina,zapalenie pluc,rak
> >
> > to są choroby fizyczne. Są jeszcze psychiczne choroby.
>
> Kwestia "szkoły". Są tacy co homoseksualizm traktują jako chorobę psychiczną, ale nie w tym rzecz. Jeśli homoseksualiści robią TO za obopólną zgodą to trochę cięzko przykładać do nich tę samą miarkę co do osób, które gwałcą.

No ale jeszcze raz powtarzam. Jeśli pedofilię uznaje się za chorobę, a morderców uniewinnia się bo uznano, że są niepoczytalni, to z jakiej paki karać śmiercią pedofili?

Morderca-niepoczytalny(chory psychicznie)-uniewinnienie.

Pedofil-choroba psychiczna-kara śmierci.

Bo co? Bo ten zabił dorosłego człowieka, a ten zgwałcił dziecko? Choroba nie wybiera. Pedofil NIE CHCIAŁ być pedofilem, nie wybrał tego. Wielu z nich ma żony, rodziny, bo chcieli się zmienić. Dlaczego karać ich śmiercią? (bo to o to mi chodzi w tej dyskusji).
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:30   #33
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: nie mylcie pedofili z pedalami...

zlosliwiec napisał(a):
> Roznica jest zasadnicza i polega na domyslnie obopolnej woli aktu homoseksualnego oraz fakcie gwaltu dziecka. Mam nadzieje, ze dostrzegacie roznice.
>
> A o tej sterylizacji to ja calkiem na serio pisalem. Uwazam, ze wielokrotnych gwalcicieli, pedofili i "chorych" na inne ciezkie przestepstwa seksualne powinno sie sterylizowac. W ten sposob chory umysl nie bedzie podzegany do ponawiania tych czynow przez hormony. Oprocz tego solidna, ciagla kuracja psychotropami.
>
> W skrocie: CIACH zboczencom i "wez pigulke"...
>
>

No, z tym to się zgadzam! Ale nie z karą śmierci, ludzie!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:31   #34
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: andrzej s. -?

Homoseksualizm to skłonność do tej samej płci. Pedofilia to choroba psychiczna - pedofilami (cytat z dr Czernikiewicza, który jest lekarzem seksuologiem, wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, biegłym sądowym) "są najczęściej osoby z zaburzeniami osobowości - psychopaci, ale też ludzie mający organiczne zmiany układu nerwowego, spowodowane np. urazami, alkoholizmem, starzeniem. To dotyczy także niepełnosprawnych intelektualnie".

Ponadto również nie należy ze sobą mieszać choroby zespołu Touretta, gdzie chory nie może CAŁKOWICIE zapanować nad swoim układem nerwowym, z pedofilia, gdzie chory MOŻE zapanować nad swoimi żądzami.

A co do kastracji przeczytaj uważnie W 80% własnie NIE działa Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:32   #35
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: andrzej s. -?

Z takimi swirami zrobiłabym to co napisał Zło i dziewczyny, lub jakieś tortur średniowieczne np. przybijanie delikwenta za genitalia od zewnętrznej strony mostu i niech tak wisi, aż mu coś się nie oderwie.

choroba psychiczna??? raczej zboczenie i tyle!

Gdyby moje dziecko okazałoby się pedofilem, gwałcicielem itd. to nie miałabym skrupułów przed skazaniem na ew. karę, wychowałam potwora i muszę za to zapłacić, a poza tym nie nazwałabym jego więcej moim dzieckiem! Bo ja jestem sama, a na świecie biega pełno dzieci, kobiet i miałabym je narażać na podobną krzywdę??? Bo ja kocham moje dziecko i moja miłość jest ważniejsza od innych???? Za każdą cenę???
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:34   #36
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: andrzej s. -?

ja wiem jedno: Homoseksualisci to osoby o tej samej plci,jednak obie te osoby zgadzaja sie z wlasnej i nieprzymuszonej woli do tego co robia.Akceptuja to co robia i nikogo nie krzywdza.A pedofil,zmusza i krzywdzi.
I jeszcze jedno skoro sa ludzie co uwazaja,ze pedofilia to choroba i trzeba ja leczyc to tak samo moze odnosic sie do morderstwa,bo przeciez normalny czlowiek nie morduje.Skoro ktos morduje i gwalci to znaczy,ze cos ma z psychika powalone i to tak samo jak pedofil.Wiec skoro mordercy siedza za kratami to pedofile tez niech tam siedza,a najlepiej to razem z nimi!!!!!!!!

I jeszcze raz podkresle,ze pomagac nalezy DZIECIOM!!!!
Wszyscy piszecie i mowicie o leczeniu tego schorowanego pedofila.A co z dziecmi?
Ja jestem matka i mnie interesuje bardziej co z dziecmi,jak im pomoc a nie jak wyleczyc pedoila,jego to zamknac w izolatce na 100 lat!!!!!!!!!!!!!!
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:35   #37
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: andrzej s. -?

Oooo. Właśnie o ten artykuł mi chodziło.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 10:39   #38
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

Anahstasia napisał(a):
>
> A co do kastracji przeczytaj uważnie W 80% własnie NIE działa Pozdrawiam!

A to sorcia Strasznie się spiesze bo zaraz jade na uczelnie a wciągnął mnie ten wątek
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:40   #39
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: andrzej s. -?

Dla mnie kara smierci to zbyt lagodna kara.Facet umrze i tyle tego.A niech poczuje co zrobil,niech sie meczy.Smierc to dla niektorych swirow ucieczka.
Niech zaplaci za to co zrobil,niech cierpi latami,tak jak te dzieci ktore zapamietaja to do konca swojego zycia!!!!
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:42   #40
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: andrzej s. -?

Ty na uczelnie, a ja od 1,5h probuje sie skupic nad ksiazkami i cos mi nie wychodzi Buziaki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:42   #41
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

Nefretete napisał(a):
> Z takimi swirami zrobiłabym to co napisał Zło i dziewczyny, lub jakieś tortur średniowieczne np. przybijanie delikwenta za genitalia od zewnętrznej strony mostu i niech tak wisi, aż mu coś się nie oderwie.
>
> choroba psychiczna??? raczej zboczenie i tyle!
>
> Gdyby moje dziecko okazałoby się pedofilem, gwałcicielem itd. to nie miałabym skrupułów przed skazaniem na ew. karę, wychowałam potwora i muszę za to zapłacić, a poza tym nie nazwałabym jego więcej moim dzieckiem! Bo ja jestem sama, a na świecie biega pełno dzieci, kobiet i miałabym je narażać na podobną krzywdę??? Bo ja kocham moje dziecko i moja miłość jest ważniejsza od innych???? Za każdą cenę???

Moja Mama, choćbym nie wiem co zrobiła, zawsze byłaby ze mną, zawsze starała by się mnie uratować albo wyciągnąć z kłopotów. Choćbym zabiła. Choćbym zgwałciła. Taka jest (a raczej powinna być) natura matki. Każda matka kocha najbardziej na świecie.
No sa oczywiście wyjątki w postaci matek, które wyrzycają z domu córki, bo wpadły, nie mówiąc już o gorszych czynach i prawdziwych przestępstwach.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 10:42   #42
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: andrzej s. -?

Nie wiem dlaczego, ale coś mi tu śmierdzi w tej całej aferze i ciężko po prostu w to uwierzyć. Tyle lat i nagle teraz wyszło na jaw?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:47   #43
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

Anahstasia napisał(a):
> Ponadto również nie należy ze sobą mieszać choroby zespołu Touretta, gdzie chory nie może CAŁKOWICIE zapanować nad swoim układem nerwowym, z pedofilia, gdzie chory MOŻE zapanować nad swoimi żądzami.


Dokładnie! Za wiele różnych pojęć ze sobą mieszamy i dlatego werdykt może rodzić oburzenie.

Pedofil może po prostu zrezygnować z seksu [jak na przykład.. ksiądz]. Może zatem nie krzywdzić..
[kwestia jego woli].

Krzywdzi - to jego wybór - trzeba go surowo ukarać.

Pedofilami często okazują się wykształcone, inteligentne, mądre jednostki.. Żądze seksualne można opanować. Jesli się chce...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:56   #44
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: nie mylcie pedofili z pedalami...

Karola napisał(a):
> No, z tym to się zgadzam! Ale nie z karą śmierci, ludzie!

Ja tez uwazam, ze kara smierci to w przewazajacej ilosci przypadkow za duzo. Ale, niestety, sa przypadki kiedy metoda ciach-pigulki jest kara zbyt lekka za popelnione czyny...

Z drugiej strony gdyby moje dziecko to spotkalo (Panie Boze chron!) - popieram Paule78 - przy obecnym kodeksie karnym sam zabralbym sie do wymierzenia sprawiedliwosci. Moze nie najwyzszej, ale na pewno mialbym potem pewne okazy do gabloty.

I najwazniesjsze: a co zrobic potem z psychika takiego dziecka???? Zaprowadzic do (hic!) psychologa? Po tym skandalu? No i rowniez wazne - zadna kara dla zboka ani gablota z klejnotami nie naprawia zniszczonej dziececej niewinnosci i psychiki...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 11:00   #45
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -? do Karoli

Karola napisał(a):
> Moja Mama, choćbym nie wiem co zrobiła, zawsze byłaby ze mną, zawsze starała by się mnie uratować albo wyciągnąć z kłopotów. Choćbym zabiła. Choćbym zgwałciła. Taka jest (a raczej powinna być) natura matki. Każda matka kocha najbardziej na świecie.

Karola, oczywiście, że tak. Każdy tak myśli o sobie i swoich bliskich.. I bardzo możliwe, że ta wizja by się spełniła. Ale jakie to ma znaczenie dla społeczeństwa? Czy na ulicach mogą bezkarnie grasować złodzieje, pedofile, gwałciciele, bo może moje dziecko będzie pedofilem i jeśli w życie wejdzie kara X to wtedy je owa spotka - więc lepiej, żeby takiej kary nie było? I co mnie obchodzi czyjś syn, jeśli ten zamordował 7 kobiet a wcześniej je zgwałcił. I tak naprawdę nie wiesz co zorbiłaby Twoja mama, gdyby się dowiedziała, że zabijasz dzieci i zbierasz ich genitalia jako trofeum - nie wiesz tego..

Sama wymyśliłaś ekstremalną sytuację, więc i ja Tobie taką zapodam.. Co byś zrobiła, gdyby Twój facet zgwałcił Twoją mamę, co byś zrobiła, gdyby Twoja mama wykorzystywała seksualnie Twoją córkę, co byś zrobiła gdyby... Nie - nie myśl nawet o tym.. Po prostu chcij, aby na ulicach było bezpiecznie, aby ludzie nie czuli się bezkarnie, aby Twoje dzieci i rodzina czuły się bezpiecznie - a rozwiązania dla ekstremalnych sytuacji i tak są nieprzewidywalne [i wierzę w to, że nieprawdopodobne].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 11:13   #46
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: nie mylcie pedofili z pedalami...

Wiadomo powszechnie że gdy taki (sorry) kretyn trafi za kratki to współwięźniowie juz potrafią mu "wytłumaczyć" kim jest, i że robił źle.... i ja to w pełni popieram!! tylko zeby trafił do więzienia...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 11:14   #47
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: nie mylcie pedofili z pedalami...

Karola napisał(a):
> No, z tym to się zgadzam! Ale nie z karą śmierci, ludzie!

Generalnie też jestem przeciwna karze śmierci i uważam, że nikt nie powinien decydować o śmierci drugiej osoby. Ale jestem matką, patrzę na moją córkę i sobie myślę, że gdyby ktokolwiek choćby próbował w jakikolwiek sposób ją skrzywdzić, to nie ręczę za siebie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 11:56   #48
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: andrzej s. -?

Alma napisałą ?:"Dla mnie kara smierci to zbyt lagodna kara.Facet umrze i tyle tego.A niech poczuje co zrobil,niech sie meczy.Smierc to dla niektorych swirow ucieczka."

facet umrze i nie ebdzie krzywdzil nikogo a jesli smierc jest dla niego ucieczka to niech popełni samobójstwo .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 11:58   #49
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: andrzej s. -?

ewa napisał(a):
> i uważam, że trzeba mieć trochę tolerancji.
Boże , nie wierze, w to, co napisałaś tolerancji? dla kogoś kto krzywdzi bezbronne dzieci ładna mi resocjalizacja
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 12:07   #50
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: andrzej s. -?

może sie przynał bo liczy na mniejszą kare?
jego koledzy-psychologowie pisza list otwarty do mediów aby nie przesądzali sprawy na łamach gazet ,
co do więzienia to mam nadziej ze pokaza mu tam jak czuły sie te dzieci chociaz zapewne bedzie miał piekną osobną cele z ochroną.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:14   #51
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

Dorixx napisał(a):
> ewa napisał(a):
> > i uważam, że trzeba mieć trochę tolerancji.
> Boże , nie wierze, w to, co napisałaś tolerancji? dla kogoś kto krzywdzi bezbronne dzieci ładna mi resocjalizacja

no właśnie.

tolerancję można mieć dla homoseksualistów na przykład, którzy robią to co lubią i nie krzywdzą innych. tolerancja dla czynów, które odbiją się na psychice niewinnych dzieci jest raczej trudna. a jeśli stanie się powszechnym "czynem" [w co na szczęście nie wierzę] pedofile poczują się bezkarni, ci co grasują podwoją swoje rekordy, ci którzy się boją - przestaną się bać.

Zresztą 'dziwna' [w tym wypadku potężnie godząca w innego człowieka, calą jego rodzinę obecną i zapewne przyszłą, jeśli będzie w stanie ją stworzyć] potrzeba seksualna NIE MUSI być zaspokojona].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:18   #52
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -? do Karoli

sarenka napisał(a):
> Sama wymyśliłaś ekstremalną sytuację, więc i ja Tobie taką zapodam.. Co byś zrobiła, gdyby Twój facet zgwałcił Twoją mamę, co byś zrobiła, gdyby Twoja mama wykorzystywała seksualnie Twoją córkę, co byś zrobiła gdyby... Nie - nie myśl nawet o tym.. Po prostu chcij, aby na ulicach było bezpiecznie, aby ludzie nie czuli się bezkarnie, aby Twoje dzieci i rodzina czuły się bezpiecznie - a rozwiązania dla ekstremalnych sytuacji i tak są nieprzewidywalne [i wierzę w to, że nieprawdopodobne].


Ok, masz rację, pewnie, że chcę.
A co do tych ekstremalnych sytuacji, to gdyby lekarze stwierdzili, że to jakaś choroba umysłowa, to bym Mu wybaczyła.
Ale ok, pedofil ma wybór, może się powstrzymać, spróbować się leczyć, odizolować od dzieci. Kara śmierci to oczywiście za dużo, ale na pewno jakaś tam kara powinna być.
Ktoś napisał, że to nie choroba, tylko zboczenie. Dla mnie zboczenie też jest chorobą - właśnie umysłową.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:24   #53
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: andrzej s. -?

No, zaraz sie poplacze nad losem biednego pedofilka. Karola, wybacz, ze moze bede zbyt mocna w tonie, ale noz sie w kieszeni otwiera.. Sarenka juz Ci zaproponowala wyobrazenie paru sytuacji, ja zapropunuje jeszcze jedna - wyobraz sobie, ze to Ty jestes owym dzieckiem na drodze pedofila. Ciagle wspolczujesz jego zonie, dzieciom i jemu samemu?

Juz jakis czas temu ogladalam film "Happiness". Do tej pory figurowal na mojej prywatnej liscie, jako jeden z najgorszych filmow jakie widzialam: wsrod wszystkich bohaterow jest tylko jedna osob, kotra nie wykazuje odchylen na tle seksualnym. Wsrod nich jest rowniez pedofil. Mily, taki chlopczykowaty, filigranowy facet. Ma swiadomosc tego, ze robi zle, a jednak nic go nie powtrzymuje, nawet to , ze jedna z jego ofiar laduje w szpitalu. Zdaje sobie sprawe, ze to tylko film, ale teraz zaczynam go duzo bardziej cenic. W gazetach pisza, ze ktos cos zrobil - malo jest tych pokrzywdzonych dzieci, cho przez moment bylo i o nich glosno w przypadku spraawy Dutroux. Ale zwykle sprawa ucicha i zapominamy i pedofilow i ofiaru. Ten "Happiness" tkwi mi w glowie juz od dawna i ciagle widze ten niewinny wyraz tego "biednego" faceta, ktory" nie chce, ale musi". I bierze mnie obrzydzenie.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:24   #54
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -? do Karoli

Karola napisał(a):
> A co do tych ekstremalnych sytuacji, to gdyby lekarze stwierdzili, że to jakaś choroba umysłowa, to bym Mu wybaczyła.

> Ktoś napisał, że to nie choroba, tylko zboczenie. Dla mnie zboczenie też jest chorobą - właśnie umysłową.

Czyli wybaczasz takiej osobie?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:30   #55
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -? do Karoli

sarenka napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > A co do tych ekstremalnych sytuacji, to gdyby lekarze stwierdzili, że to jakaś choroba umysłowa, to bym Mu wybaczyła.
>
> > Ktoś napisał, że to nie choroba, tylko zboczenie. Dla mnie zboczenie też jest chorobą - właśnie umysłową.
>
> Czyli wybaczasz takiej osobie?

Nie wiem. Zależy od sytuacji, od tej osoby, od tego, co zrobiła, czy próbowała się powstrzymać itd.
A gdyby to był mąż, to zamiast od razu stawiać nad nim krzyżyk, próbowałabym mu pomóc.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:32   #56
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: andrzej s. -? do Karoli

Choroba czy zboczenie - jak zwał tak zwał... ale w końcu
chorych, których choroba powoduje, że są niebezpieczni
dla otoczenia izoluje się...
Ja jestem zdecydowanie przeciwna karze śmierci w
każdym przypadku - uważam, że człowiek nie ma prawa
decydować o życiu i śmierci drugoego człowieka - nie
umiem tego uzasadnić, po prostu tak uważam i tyle.
Natomiast zamiast tego powinna być wprowadzona kara
dożywotniej ciężkiej pracy w kamieniołomach czy coś
takiego - jak w dawnych czasach - przykuci łańcuchami...
Bo jeżeli ktoś krzywdzi drugiego człowieka, i to tak
dotkliwie - bo nie wiem czy to nie jest gorsze niż
morderstwo? - to karę musi ponieść!
Zresztą, jak już któraś z Was napisała - przecież
morderca też jest w pewnym sensie chory - przecież
zdrowy psychicznie człowiek by tego nie zrobił...

A w tym konkretnym przypadku się nie wypowiadam, bo
nie mam pojęcia jaka jest prawda...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:34   #57
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: andrzej s. -?

Nefretete napisał(a):
> Z takimi swirami zrobiłabym to co napisał Zło i dziewczyny, lub jakieś tortur średniowieczne np. przybijanie delikwenta za genitalia od zewnętrznej strony mostu i niech tak wisi, aż mu coś się nie oderwie.
>
> choroba psychiczna??? raczej zboczenie i tyle!

Myslę,że gdyby taki *** wiedział że za coś takiego czeka go własnie taka kara jak napisałaś, że mu np ..przybiją to by sie nie odważył na takie czyny!!!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:35   #58
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

Teri napisał(a):
> No, zaraz sie poplacze nad losem biednego pedofilka. Karola, wybacz, ze moze bede zbyt mocna w tonie, ale noz sie w kieszeni otwiera.. Sarenka juz Ci zaproponowala wyobrazenie paru sytuacji, ja zapropunuje jeszcze jedna - wyobraz sobie, ze to Ty jestes owym dzieckiem na drodze pedofila. Ciagle wspolczujesz jego zonie, dzieciom i jemu samemu?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niestety.
Gdyby mój syn był pedofilem, to byłabym za ułaskawieniem go i skierowaniem na leczenie, choćby zgwałcił 10 dzieci.

Gdyby to moje dziecko zostało zgwałcone, to byłabym za karą śmierci.

Tylko nie wiem, co bym zrobiła, gdyby syn pedofil zgwałcił własnego brata, czyli też moje dziecko


Co do obcych pedofili: jeśli robią to dla przyjemności - ciężkie roboty, chleb i woda albo dożywocie bez możliwości wcześniejszego wyjścia.
Jeśli mózg odmawia mu posłuszeństwa i nie może się powstrzymać, traci poczytalność co do swoich czynów, to leczenie.
Tylko jak to rozróżnić :waht:
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:37   #59
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -? do Karoli

gwałt [czy to dokonywany na kobiecie czy na dzieciach] leży w ludzkiej WOLI. to nie tik nerwowy. Patrząc wstecz - ujawnione [głośne] przypadki dotyczyły ludzi na stanowiskach, inteligentnych - o niedorozwoju umysłowym raczej cięzko tu mówić.. więc taki gwałt to kwestia ich wyboru..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 12:40   #60
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: andrzej s. -?

> Co do obcych pedofili: jeśli robią to dla przyjemności - ciężkie roboty, chleb i woda albo dożywocie bez możliwości wcześniejszego wyjścia.

i tu zgadzam sie w 100%. Co tam kara smierci - to jak ulaskawienie.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.