PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 11:37   #571
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

hej! Poradźcie mi, co kupić na walentynki chłopakowi, z którym NIE JESTEM?
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 23:17   #572
adus933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 1
GG do adus933
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Cześć dziewczyny. Mam mały problem. 13 maja mam drugą rocznicę z chłopakiem i nie wiem co mam mu dać. On jak zwykle wymyśli coś drogiego a mnie niestety nie stać na takie kosztowne prezenciki. Chciałam coś oryginalnego takiego co nie będzie miał nikt.. Rok temu dostał ode mnie swoje ulubione perfumy. A teraz niestety nie mam weny twórczej. Myślałam coś o naszych wszystkich zdjęciach w albumie liścikach i wgl.. Naprawdę nie mam pomysłu. Pomóżcie mi..
adus933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 13:04   #573
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Cytat:
Napisane przez adus933 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam mały problem. 13 maja mam drugą rocznicę z chłopakiem i nie wiem co mam mu dać. On jak zwykle wymyśli coś drogiego a mnie niestety nie stać na takie kosztowne prezenciki. Chciałam coś oryginalnego takiego co nie będzie miał nikt.. Rok temu dostał ode mnie swoje ulubione perfumy. A teraz niestety nie mam weny twórczej. Myślałam coś o naszych wszystkich zdjęciach w albumie liścikach i wgl.. Naprawdę nie mam pomysłu. Pomóżcie mi..
Kiedyś robiłam dla TŻ album z naszymi zdjęciami i bardzo mu się spodobał Może Wasze duże zdjęcie w antyramie albo jakiś kolaż ze zdjęć? Albo przygotuj kolację
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:15   #574
huska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Witajcie
Mój tata za 3 tygodnie obchodzi 50 urodziny. Razem z siostrą wymyśliłyśmy, aby dać mu wielkie pudło, a w środku zestaw 50-latka. Tylko pytanie co ma być w tym pudle? Chciałabym, żeby to były rzeczy śmieszne. Na pewno włożymy tam album z jego zdjęciami i tak: pierwsze zdjęcie będzie z jego dzieciństwa i pod nim podpis- 50 lat temu, a ostatnie z podpisem- za 50 lat i przerobimy go a staruszka Ale co można jeszcze tam włożyć? Liczę na pomoc pomysłowych wizażanek ;]
__________________
[ori_bas]399147[/ori_bas]


"Jeśli chcesz wiedzieć co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią. "
Oscar Wilde
huska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 18:07   #575
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Cytat:
Napisane przez huska Pokaż wiadomość
Witajcie
Mój tata za 3 tygodnie obchodzi 50 urodziny. Razem z siostrą wymyśliłyśmy, aby dać mu wielkie pudło, a w środku zestaw 50-latka. Tylko pytanie co ma być w tym pudle? Chciałabym, żeby to były rzeczy śmieszne. Na pewno włożymy tam album z jego zdjęciami i tak: pierwsze zdjęcie będzie z jego dzieciństwa i pod nim podpis- 50 lat temu, a ostatnie z podpisem- za 50 lat i przerobimy go a staruszka Ale co można jeszcze tam włożyć? Liczę na pomoc pomysłowych wizażanek ;]
Jeśli ma poczucie humoru to może jakąś maść na bóle wszelakie, zdjęcie samochodu jakim chciałby jeździć i napisać, że chętnie byście mu taki sprawiły, ale Was nie stać chwilowo, a może za kolejne 50 lat zdąży sobie odłożyć, wskazówki jak przejść na wcześniejszą emeryturę, koszulkę mam 18 lat ale ten Vat taki wysoki, może tupecik?
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 22:54   #576
justyna152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Z moim ukochanym jesteśmy ze sobą już 2lata, przez ten czas oczywiście bylo duzo okazji do obdarowywania się, oto pomysly:
1.Znany już wszystkim album "samoróbka" z naszymi zdjęciami, ważniejszymi przeżyciami(my akurat mieliśmy studniówkę w tym czasie), 100 powodow dla ktorych go kocham, jakies zycznia, a na końcu poprosilam zeby jego przyjaciele i znajomi zrobili sobie każdy po zdjęciu, na którym jest wlasnie dana osoba trzymajaca kartke z napisem -wszystkiego najlepszego-oczywiscie kazdy do kartki dodawal cos swojego, niektorzy cale stroje lub maski, no i te zdjecia powklejalam na koniec albumu.W srodku byly tez jakies wlasnoreczne koperty przyklejone, a w nich jakis liscik, karteczka z buziakiem itp.

2.Na 18 urodziny kupilam mu zegarek, z grubym pasem, bardzo stylowy.

3.Na walentynki kupilam pudelko, a w nim żele intymne, prezerwatywy, seksowne stringi, gumowy cycuszek, czekolada, egzotyczny plyn do kompieli itp.a do pudeleczka dolaczylam karteczke pudelko rozkoszy

4.Zeszyt, jakis nie duzy i praktyczny oczywiscie wlasnorecznie ozdabiany a w nim poradnik zycia, np. kiedy nie bedzie mamy w domu-przepisy na praktyczne dania,porady co do prania ubran, jak obslugiwac pralke i kuchenke itp.Na nieznosna kobiete-jak podchodzic do kobiety itp. a na kazdej stronie tego notesiku kuponik d odciecia z numerkiem, numerek natomiast odnosil sie do pudeleczek z mozliwoscia wykorzystani rozynych uslug(jak niektorzy juz pisali-masaz, sniadanie do lozka, kawa i papieros o zachodzie slonca, wycieczka do lasu, spacer itp.) natomiast zrobilam tez ciasteczka (przepis z internetu) takie jak te chinskie z wrozba, tylko zamiast wrozby moga byc jakies slodkie slowka, cytaty albo wlasnie te "uslugi"

5.upiec ciasto w ksztalcie czegos

6.zapalniczka z grawerem

Jak cos jeszcze sobie przypomne to dam znac
pozdrawiam.
justyna152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:51   #577
Vitale69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Kolega ma niedługo 19-ste urodziny i kompletnie nie wiem co moge mu zrobić/kupić. Interesuje się taką bronią na kulki (więc może jakieś motywy wojskowe?), alkohol lubi... oii (wiec moze jakis mix puszka z karabinem....?) no i pali (coś z zapalnicza, popielniczką?) Fajnie gdyby to było coś śmiesznego... kompletnie nie mam pomysłu.
Pomożecie?
Jeśli pali a ma byc zabawne to może fajke jak to starsi panowie mają czasem.; P
Vitale69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 16:50   #578
Corinne1
Raczkowanie
 
Avatar Corinne1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Ok, Dziewczyny, akurat dzisiaj musiałam wstukać temat w wyszukiwarce, bo zbliżają się urodziny TŻta. Mam jeden pomysł, ale chciałam poczytać inne.

Anyway, wydaje mi się, że zamysł jest świetny, dlatego dzielę się nim z Wami:

W sklepie kupuję ładne pudełeczko na pięć malutkich drobiazgów.
Każdy drobiazg odpowiada jednemu zmysłowi. I tak:
"Dla Twoich oczu" - moje śliczne/seksowne zdjęcie
"Dla Twoich uszu" - płyta z muzyką
"Dla Twojego dotyku" - tu, kurka, mam problem. Coś, co każdy lubi dotykać. Myślę o zrobieniu czegoś z modeliny (tak jak w poprzednich postach). W końcu jest miła w dotyku. Np. breloczek do kluczy, do miętoszenia w palcach Mógłby też być kawałek jakiegoś futerka, albo pluszak.
"Dla Twoich ust" - coś słodkiego, pysznego, czekoladowego (?)
"Dla Twojego noska" - ozdobny słoiczek, puzdereczko z watą spryskaną moimi perfumami.

Wszystko zamknięte w tym pudełeczku, w płatkach róż

Jeśli macie jeszcze pomysły, które pasowałyby do mojego przykładu, dajcie znać
__________________
Wychodzę na spacer...codziennie

Edytowane przez Corinne1
Czas edycji: 2010-05-31 o 16:52
Corinne1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 15:57   #579
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Cześć dziewczny Przeczytałam cały wątek, ale nadal nie mam pomysłu na prezent dla TŻ z okazji naszej rocznicy
Chciałabym coś niedrogiego, może być własnoręcznie zrobione. Odpadają wszystkie pomysły związane ze zdjęciami (chyba, że będzie to coś bardzo oryginalnego) Albumy i ramki już dostał. TŻ interesuje się lotnictwem. Wyczerpały mi się już wszytskie pomysły
Planuję upiec mu ciasto w kształcie serca i ładnie je ozdobić, ale boję się, że to za mało. Jak macie jakieś pomysły to proszę o pomoc

A ja się podzielę tym, co ja zrobiłam na walentynki Kupiłam ozdobne pudełko, a na wieczku napisałam "Kocham Cię bo...". Do pudełka wrzuciłam 100 karteczek z powodami miłości Miał łzy w oczach
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:08   #580
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Dziewczyny potrzebuję pomocy! W sierpniu Tż ma urodziny, a kilka dni przede nimi nasza 7 rocznica. Kompletnie nie mam pomysłu na prezent. Myślałam żeby kupić jeden porządny, ale niestety kompletnie nie wiem co. Perfumy ma, ciuchy sobie daruję (zazwyczaj dostaje coś do ubrania, nie powiem bo bardzo się cieszy, ale wolałabym coś innego). Poza tym to facet lubiący praktyczne prezenty, więc wszelakie misie, ramki, cuda wianki odpadają bo wiem, że nie będzie z tego zadowolony. Nie mam pojęcia co kupić, poradźcie proszę bo czas leci, a ja nadal się głowię.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:51   #581
orzeszek200
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Portrety,karykatury na zamowienie tanio!! Polecam

portrety na zamówienie i inne
W 100% RĘCZNE WYKONANIE, profesjonalnymi materiałami najwyższej jakości gwarantującymi trwałość obrazka: papier fakturowy firmy CANSON,ołówki,kredki bądź węgiel. Wszystko to oprawione w kolorową ramkę (dostepne kolory:różowy,czerwony,ni ebieski,zielony)

Projekt i wykonanie obrazka są mojego autorstwa,

Jeśli już zdecydowaliby się Państwo, wówczas proszę o przesłanie do mnie meila wraz z imieniem,datą urodzenia dziecka bądź swoje życzenia.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod e-mail: orzeszek200@wp.pl bądź GG: 994119

Wykonuję również portrety,karykatury,proje kty.

ZAPRASZAM
orzeszek200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 23:07   #582
maliorettka
Raczkowanie
 
Avatar maliorettka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

w sobotę idę na 25 rocznice ślubu rodziców mojego chłopaka i tak się zastanawiam co kupić , mama radzi żeby kupic tylko kwiaty ,a ja sama nie wiem może bym im do kwiatów jeszcze sernik upiekła ? czy to głupi pomysł ?
maliorettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 21:19   #583
Mariannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Według mnie świetnym prezentem na wszelkie okazje jest fotoksiążka. Pod warunkiem, że chcemy go podarować bliskiej osobie (bo warunkiem jest posiadanie parunastu, a nawet parudziesięciu fajnych fotek. Dzięki programowi udostępnionemu przez firmę możemy sami stworzyć taki album (dodawać zdjęcia, powiększać je, zmniejszać, dodawać ramki...). To świetna pamiątka i prezent od serca, który na pewno każdemu się spodoba. Idealny dla chłopaka, na urodziny przyjaciółki, na rocznicę ślubu rodziców/dziadków. Polecam.
Mariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:09   #584
lidzia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Ja zawsze najbardziej cenie prezenty z własną inicjatywą - np. samodzielnie wykonane zdjęcie w ładnej ramce, jakieś kolaże - zależy, kto co potrafi Takie prezenty mają wielką wartość. Dlatego pomysł z fotoksiążką bardzo mi się podoba. Trzeba się zaangażować, aby zrobić to dobrze i ciekawie. Idea jest naprawdę pozytywna, a sam prezent rzeczywiście może sprawdzać się przy wielu okazjach.
lidzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:55   #585
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Re: prezenty!!! prezenty!!! prezenty!!!

nie wiem co kupic osobie ktora mi sie podoba
chcialabym aby poczula sie milo
nie moze to byc tez prezent do rewaznu
chce mu tylko sprawic przyjemnosc na swieta
prosze o jakies rady
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 14:21   #586
anko321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Zbliżają się święta, a ja nie wiem co mogłabym dać mojemu lubemu. Odpadają albumy, gdyż nie mamy jeszcze dużo wspólnych zdjęć. Myślałam bardziej o szkicu naszego zdjęcia i jakichś śmiesznych bokserkach. Jak myślicie spodobałoby się to Waszym chłopakom?
anko321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:45   #587
afr0dyzjak
Przyczajenie
 
Avatar afr0dyzjak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice / Żory
Wiadomości: 14
Dot.: prezent

ja ostatnio nakupowałam trochę tak zwanej biżuterii imiennej, czyli takiej robionej na zamówienie, z grawerem, z datą lub innymi cudeńkami. Mamie kupiłam wisiorek z serduszkiem z moim imieniem, żeby miała mnie zawsze przy sobie ;-) A siostrze wisior w kształcie jej imienia. Na chrzciny też coś znalazłam - postać aniołka z imieniem. Jak Was interesują takie banery, to znajdziecie je m.in. na www.bizuteriaimienna.pl - dosyć sporo mają takich produktów
afr0dyzjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 17:32   #588
Tosa
Rozeznanie
 
Avatar Tosa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Przepraszam, za chwile poprawie.
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637498:-)

Edytowane przez Tosa
Czas edycji: 2011-01-01 o 20:24
Tosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:54   #589
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Niedługo są 50-te urodziny mojego taty. Mam do dyspozycji ok. 200-300 zł po złożeniu się z braćmi. Chcielibyśmy wybrać coś specjalnego, ale nie wiemy co -.- Książki i filmy raczej odpadają, to kupujemy ze zwykłych okazji.
Problem też w tym, że on nie ma zbyt wielu zainteresowań, większość czasu pracuje. W wolnym czasie jeździ na rowerze albo strzela ze strzelby, ale nie wiem, co moglibyśmy mu dać w związku z tym : O
proszę, pomóżcie
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 22:14   #590
Aniula1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
GG do Aniula1812
5 rocznica:)

Witam
Ja rowniez mam problem co kupic mojemu chlopakowi tzn juz narzeczonemu (od 6mies) . Obchodzimy juz okragla 5 rocznice bycia razem Rocznice mamy 6 sierpnia i z tej okazji jedziemy do Zakopanego ale chciala bym Mu dac jakis drobny upominek, jeszcze jakos wynagrodzic Mu ten czas spedzony ze mna
Wiec co proponujecie dziewczyny?? Bo ja nie mam pojecia
Aniula1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:58   #591
sroczka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: 5 rocznica:)

Hey, mam dla Was ciekawą propozycję zrobienia niezłego prezentu osobie bliskiej jak i nie tylko . Co byście powiedzieli na taką kostkę ?
http://allegro.pl/hit-niesamowita-ko...708953439.html
Widziałam to raz u koleżanki i nie powiem, zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Sposób rozkładania, kombinowania był genialny do tego pomysł na prezent myślę, że świetny. Sama bym chciała coś takiego dostać od chłopaka Kostka ze wspólnymi zdjęciami. Żeby tylko z jednym, a z tego co tu widzę na jednej takiej kostce może być kilka zdjęć. Dobrze, że znalazłam taką aukcję, sama mam nie długo urodziny Swojej mamy, myślę że i dla niej taki prezent był by dobry. Zrobić mixsa ze zdjęciami dzieci i wnuków, myślę że się jej to spodoba Chciałam się z Wami podzielić tym pomysłem. Pozdrawiam
sroczka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:58   #592
kobieta_rubensa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Dziewczyny, niebawem zbliża się moja I rocznica z M. i poszukuje prezentu. Myślałam o łańcuszku, dosyć "lekkim" a nie jakimś "kajdanem", do którego dokupiłabym zawieszkę, ale to właśnie z nią mam największy problem. Jaką? Pomożcie...
kobieta_rubensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:42   #593
Aniula1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
GG do Aniula1812
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Cytat:
Napisane przez kobieta_rubensa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niebawem zbliża się moja I rocznica z M. i poszukuje prezentu. Myślałam o łańcuszku, dosyć "lekkim" a nie jakimś "kajdanem", do którego dokupiłabym zawieszkę, ale to właśnie z nią mam największy problem. Jaką? Pomożcie...
Ja proponowala bym kupic niesmiertelniki. Jest to bardzo praktyczny i ladny prezent. Wiem bo ja mojemu dalam na Nasza 5 rocznice
Na I- ej blaszce bylo napisane Jego dane typu imie, nazwisko, data urodzenia oraz grypa krwi, a na drugiej jakis ladny- romantyczny (nie dlugi) tekst, date wypowiedzenia TAK oraz cos typu Ania & Rafal
A jezeli chciala bys zawieszki to moze znajdziesz cos tutaj :
http://www.silverado.pl/ZAWIESZKI,k106.html
Podam aukcje z ktorej ja zamawialam i jestem bardzo zadowolona oraz polecam :
http://allegro.pl/niesmiertelniki-ni...782506841.html

Edytowane przez Aniula1812
Czas edycji: 2011-08-25 o 08:43
Aniula1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 11:40   #594
kobieta_rubensa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Właśnie kupiłam łańcuszek i jestem z niego zadowolona. Nawet sam bez zawieszki ładnie wygląda, ale jednak brakuje tego szczegółu. Ktoś podpowiedział mi żeby kupić znak zodiaku, tylko nie wiem czy to dla chłopaka dobry pomysł?
kobieta_rubensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 07:57   #595
Aniula1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
GG do Aniula1812
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Widzialam ze nosza niektorzy znaki zodiaku ale moze sprobuj poszukac jeszcze Znalazlam kilka fajnych i moze cos Ci sie spodoba
http://www.mojos.pl/Zawieszka_meska_...tnej-1731.html
http://meskabizuteria.pl/zawieszki_d...3,53,2526.html
http://meskabizuteria.pl/naszyjnik_d...t,53,1858.html
http://meskabizuteria.pl/na_prezent_nl041,53,2093.html
Aniula1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 11:07   #596
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Ja na pierwsza rocznice zrobilam mojemu woreczek z przyszyta karteczka "12powodów dla których cię kocham na 12miesiac bycia razem" no i do środka wsadzilam 12karteczek. Otworzyl dopiero w domu i dzwonil do mnie i palakal to bylo taaaakie slodkie Teraz zbliza sie druga rocznica i nie wiem co zrobic... myslalam zeby pojechac do niego rano i zrobic mu jakies sniadanko.. albo wziasc jego koszulke i zrobic sobie pare zdjec w niej. jedno takie ze normalnie jest koszulka i robie slodka skromna minke a potem jakies mniej skromne te zdjecia i jakos obciagnieta ta koszulka? jak myslicie? moze macie jakis inny pomysl?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:06   #597
Aniula1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
GG do Aniula1812
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Bardzo mi sie podoba ten pomysl z koszulka Bede musiala sama sie nad tym zastanowic I moze wypróbuj i zdaj relacje ??
Aniula1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:09   #598
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

No ja mam dopiero za miesiac ale chce znalezc jakas w miare tania ale firmowa i fajna zebym i ja fajnie wygladala i on i zdjecia chcialabym zrobic teraz bo @ blisko a wiadomo wtedy kobieta troszke lepiej wyglada gorzej jak mi calkiem nie wyjda te zdjecia i bedzie trzeba cos innego wymyslec
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:59   #599
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

Bardzo dobrym prezentem jest koszulka informująca o jakimś wydarzeniu np gdy jesteśmy w ciąży koszulka będę mamą http://allegro.pl/koszulki-ciazowe-z...782187054.html
Gdy jest rocznica koszulka to już pierwszy szczęśliwy rok za nami.
Zachwyt ze strony drugiej osoby gwarantowany
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 12:32   #600
cindirellaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: oberschlesien :*
Wiadomości: 502
Dot.: PREZENTY na ROCZNICE, URODZINY, IMIENINY - pomysły

dziewczyny pomóżcie !! co można kupić chłopakowi na 18! ) coś od serca....
cindirellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.