Gdzie aqua aerobic na Śląsku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 16:46   #31
ScarlettOh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Aqua aerobik Chorzów

Hej dziewczyny
Czy któraś z Was może polecić jakieś fajne miejsce w Chorzowie, gdzie odbywają się zajęcia aqua aerobiku? Planuję zacząć chodzić od września. Ewentualnie, jeśli nie w Chorzowie, to w najbliższej okolicy.
Z góry dziękuję za pomoc i informację!
Pozdrawiam
ScarlettOh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:38   #32
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Aqua aerobik Chorzów

Cytat:
Napisane przez ScarlettOh Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy któraś z Was może polecić jakieś fajne miejsce w Chorzowie, gdzie odbywają się zajęcia aqua aerobiku? Planuję zacząć chodzić od września. Ewentualnie, jeśli nie w Chorzowie, to w najbliższej okolicy.
Z góry dziękuję za pomoc i informację!
Pozdrawiam
Ja właśnie zastanawiam się nad tą formą fitnessu

Znalazłam ciekawą ofertę fitness clubu Aquata z Katowic (staram się wyszukać taki fitness club, którego ceny nie przyprawiłyby mnie o zawał , a przy okazji był dostępny jakiś system rejestracji na zajęcia).

Z tego, co wyczytałam na stronie Aquaty wynika, że zajęcia zostaną wznowione w połowie sierpnia (teraz trwa przerwa wakacyjna); oprócz aqua aerobiku prowadzą także "tradycyjne" zajęcia fitness (karnet obejmuje oba typy zajęć), a rejestracja na zajęcia odbywa się przez internet

Jedyne, czego mi brakuje, to, że nie prowadzą w tym clubie zajęć z zumby Obecnie jeżdżę na zumbę do Sosnowca, ale średnio mi się to opłaca, bo autobusem ciężko tam dojechać (niby to blisko centrum, ale musiałabym tam jechać z jedną przesiadką, a w dodatku byłabym 50 minut przed czasem), a benzyna drożeje w zastraszającym tempie , dlatego też szukam fitness clubu z dogodnym dojazdem komunikacją miejską z centrum Katowic

Jakbyś była zainteresowana, to może razem wybrałybyśmy się razem?

.

biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:54   #33
ScarlettOh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Aqua aerobik Chorzów

No, ja też poszukuję tzw. przystępnych cen
Możemy chodzić razem na zajęcia, zawsze to dodaje motywacji
Dzięki za ta ofertę, poczytam sobie, co proponują.

Sprawdziłam. Ceny bardzo fajne

Edytowane przez ScarlettOh
Czas edycji: 2010-07-25 o 19:56
ScarlettOh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:26   #34
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Aqua aerobik Chorzów

Znalazłam jeszcze ofertę klubu o nazwie Aqua Śląsk. Zajęcia odbywają się w Katowicach - Szopienicach i w Dąbrowie Górniczej (ale to już trochę daleko). Ceny zbliżone do Aquaty. Tyle, że w Katowicach zajęcia są tylko 2 razy w tygodniu... a ja jednak wolę, jak mam możliwość większego wyboru dnia i godziny zajęć

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 09:52   #35
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Aqua aerobik Chorzów

Cytat:
Napisane przez klimana Pokaż wiadomość
Witam
Ja od dłuższego czasu uczęszczam na zajęcia Aqua Fitnessu (aczkolwiek na chwilę obecną jest wakacyjna przerwa).Moge jedynie opowiedzieć o aqua aerobikach prowadzonych w Katowicach.
Zaczęłam chodzić na zajęcia w klubie Aquata i początkowo bardzo mi sie podobało ale po jakimś czasie zajęcia zaczęły byc prowadzone beznadziejnie. Liczyła sie tylko ilość osób a nie jakość zajęć ( przy ograniczonym miejscu w basenie) zaczęło to wyglądać tak że czułam się jak sardynka w puszce poza tym zaczęło mi się strasznie nudzić bo zajęcia były prowadzone cały czas tak samo, monotonnie i olewatorsko więc wybrałam się na poszukiwania innego klubu. Byłam m. in na Tysiącleciu ale również nie polecam - tempo tak wolne że zamarzałam - w dodatku w ogóle się nie zmęczyłam no ale za to się wynudziłam, podobnie na Uniwersytecie na Bankowej. Również trafiłam na klub Aqua Śląsk i póki co tam chodzę. Faktycznie zajęcia są tylko dwa razy w tygodniu ale z tego co słyszałam po przerwie wakacyjnej ma być więcej zajęć. Jest bardzo fajna atmosfera i super zajęcia - idzie sie zmęczyć a po zajęciach człowiek czuje się jak nowonarodzony. Tam też podobno będa zajęcia ze zwykłego fitnesu na sali. Mam nadzieje ze troche pomogłam aczkolwiek na Chorzowie sie nie znam
A możesz mi coś więcej napisać o sposobie prowadzenia zajęć w Aqua Śląsk? Czy to jest zwykła gimnastyka w wodzie, czy może podczas ćwiczeń stosowane są piłki/makarony/pasy wyporowe?

Ja i tak jak idę pierwszy raz do jakiegoś clubu fitness, to najpierw kupuję jednorazową wejściówkę i dopiero po zajęciach podejmuję decyzję o ewentualnym zakupie karnetu

W moim przypadku najbardziej zależy mi na godzinie rozpoczęcia zajęć (najlepiej 20-21, w ostateczności 19) - to jest moje główne kryterium poszukiwania clubu fitness, ale pod uwagę biorę także urozmaicenie zajęć, przyjazną cenę (karnety mile widziane ), dogodny system rejestracji (najlepiej przez internet - chociaż w sporej ilości clubów to jeszcze rzadkość; ewentualnie telefonicznie), dobry dojazd z centrum Katowic - zarówno samochodem (więc także parking jest potrzebny), jak i komunikacją miejską
Hmm, wymagająca jestem



Znalazłam jeszcze ofertę aqua aerobiku w Siemianowicach Śląskich na basenie "Michał" - http://www.ksmichal.mmj.pl/index.html . Na razie trwa tam przerwa wakacyjna, ale ceny są zachęcające (9 zł/zajęcia; niestety nie ma karnetów na sam aqua aerobik jest tylko karta abonamentowa na wszystkie wejścia do wody, czyli basen i aqua aerobik razem), a godziny jak dla mnie idealne - 20.00 i 21.00

A i jeszcze jedna oferta w Siemianowicach - http://www.pm-siemianowice.pl/ (tyle, że nie wiem, czy aktualna, bo na stronie jest komunikat, że pływalnia nieczynna do odwołania - hmm... może mają jakiś remont ) - cena wejścia 8 zł (także brak karnetów ), zajęcia o godz. 20.00

Chyba napiszę maile do tych wszystkich clubów z zapytaniem jak u nich wyglądają zajęcia i rejestracja na nie Jak dostane odpowiedź, to dam znać na forum

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:46   #36
gosia45katowice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Aqua Aerobik - Katowice - ul.Wiertnicza

tak ja chodzę już od paru ładnych lat. Jestem zadowolona, fajna prowadząca.ceny w normie. Poprostu POLECAM !!! gosia
gosia45katowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:48   #37
antocha23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Aerobik - Katowice - ul.Wiertnicza

A jakimi autobusami można tam dojechać z centrum katowic albo z wełnowca? prosze o pomoc
antocha23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 13:55   #38
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Aqua Aerobik - Katowice - ul.Wiertnicza

http://rozklady.kzkgop.pl/
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:46   #39
brooklogan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: aqua aerobic w Katowicach

W Katowicach aqua jest na ul. Brynicy
brooklogan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:08   #40
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Gdzie aqua aerobic na Śląsku?

W Rybniku na każdym basenie są prowadzone zajęcia z aqua aerobiku o ile się dobrze orientuję
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 15:50   #41
marylkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie aqua aerobic na Śląsku?

Ja byłam we wtorek na Aqua w Katowicach na Tysiącleciu, zajęcia super, polecam - ceny jak chyba wszędzie w okolicy. Zajęcia się zaczynają we wtorki o 17.00 i chyba póki co nie trzeba się zapisywać bo ja tak poprostu przyszłam
marylkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.