FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 21:34   #1591
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Hejka!

Wróciłam do domu.
Wczoraj poszłam na całość... Miałam ucztę.
Pizza średnica 30 cm poszła mi migiem. Do tego piwko a potem lód kręcony. Wszystko wieczorem...

Dziś w drodze powrotnej też nie było lekko.
Grillowany kurczak z borowikami w sosie śmietanowym
Nic bardziej dukanowego ne było w karcie.

Zaraz po powrocie wskoczyłam na wagę. W opakowaniu. Pokazała mi 59 kg. Czyli nic mi nie przybyło.
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 06:28   #1592
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

hej
ja po wczorajszym protoponiedziałku pozbyłam się poweekendowej nadwyżki

ale powiem Wam, że coraz więcej osób zwraca mi uwage, ze chudne w oczach yyyyyy przecież jak już nie chudnę ..... a może mi się waga skirtała? też biorę taką ewentualnośc pod uwagę, bo jakoś tak widzę, ze żebra mi widac na klatce piersiowej wcześniej tego nie było .....
ale nic to

miłego dnia
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 07:29   #1593
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Przez tydzień III fazy zleciało mi 800g.

W końcu się zważyłam jak należy. 57,7
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:54   #1594
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dzień Dobry Dziewczynki,
Gdy Was czytam, to tak jakbym samą siebie czytała. Mam wszystko to co Wy . No tylko na głodzie nikotynowym jak tabinga, nie jestem, bo na moje całe szczęście nigdy nie paliłam, więc rzucać nie muszę
Po piwnej uczcie 3 wieczory temu, waga poszła w górę dopiero, jak dowaliłam przedwczoraj o 24-tej słoikiem rolmopsów, 4 ogórkami i bobem, który został w posiłku skrobiowego, ale dzisiaj, mimo wczorajszej uczty z okazji proszonej kolacji z okazji imienin teściowej, już wróciła do normy bez jakichkolwiek specjalnych zabiegów żywieniowych.
Aaaa i 3 dni temu pierwszy raz mnie wzięło na słodycze. Od początku dukania stało sobie całe pudło czekoladowych cukierków typu michałki, tiki taki i dla mnie mogły sobie leżeć jak jakieś plastikowe. Jak się 2 dni temu dorwałam, to istny szał. Jednego popychałam drugim... Chyba z 6 zjadłam, ale potem przyszły wyrzuty sumienia i już mam zaliczoną porcję czekoladek na jakiś czas.
Otręby też nie zawsze wciągam, ale z drugiej strony jem codziennie 2-3 kromki chleba, przez siebie upieczonego a w nim jest prawie szklanka mieszanych otrąb, więc zaliczam to na własne potrzeby na poczet otrąb, jak ich nie umieszczę w dziennym menu.
jamapi, mnie też jak widzą, to już zaczynają ręce załamywać. Mówią mi coraz częściej: "ty dziewczyno już nie chudnij" Gdy mówili tak po utracie zaledwie 4-5 kilo, to brałam to za objaw zazdrości, ale teraz widzę, że zaczyna się robić nieciekawie. Waga na III fazie spadała, to wiadomo, teraz przestała spadać, ale co zauważyłam? W obwodach lecę na łeb, na szyję! ie od razu to do mnie dotarło, dopiero ciuchy mi prawdę zaczęły mówić. Stanik, który kupiłam już po osiągnięciu pożądanej wagi nagle zaczął się robić jakiś taki mniej wypełniony, wczoraj włożyłam na siebie jeansy, w których chodziłam 7 lat temu i co? I wiszą na tyłku, bo tyłka prawie nie mam. I uda, nad którymi bolałam, że mi grubsze zostały, gdzieś zniknęły. A widzę jedynie bardziej wiotką skórę w tym miejscu, gdzie wcześniej było trochę ciała. Tak więc ketoza w komórkach tłuszczowych dalej postępuje w ramach tych kilogramów, bo nie wiem, jak to inaczej wytłumaczyć. Chyba zaczynam wyglądać anorektycznie. Z jednej strony duma mnie rozpiera, że mnie o 16 kg mniej, z drugiej strony zaczynam przypominać te chore od odchudzania dziewczyny, które pomimo chorobliwej chudości wciąż jeszcze widzą siebie jako niekoniecznie szczupłe osoby... normalnie rozdwojenie jaźni mam.
No nic, pora zjeść śniadanie i zająć się codziennymi obowiązkami.
Wszystkiego dobrego kochanieńkie...

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2010-07-27 o 08:57
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:16   #1595
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam was z IV fazy.. miałam mały wyjazd i przez 4 dni żywiłam się na mieście. wróciłam do domu, rano ubierając się do pracy stwierdziłam, że spodnie któe mam na sobie są za duże, następne też.. wszystkie. przed wyjazdem aż tak nie było. Zważyłam się i mimo spraw kobiecych ważę tyle co po proto dniu.. Mama mi powiedziała ( nie wiedząc o spodniach), że znowu schudłam i to mocno widać i abym przystopowała z dietą ( a ja już na IV jestem, ale gdy ktoś nie zna diety to się w tym nie łapie). W piątek spojrzę na centymetry..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:21   #1596
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cześć Dziewczyny

Ja po moim czwartkowym wypadku, siedzę w domu na L4 :/ Na szczęście nie mam nadmiernego apetytu, trochę się tego obawiałam.

Po niedzielnej uczcie nic nie przytyłam (zjadłam 3 ciacha, z kremem/bitą śmietaną) i rosół z białym makaronem. Nie czułam się przejedzona i miałam miejsce na więcej, ale nie zjadłam. To chyba jest klucz do nie tycia po ucztach. Wcześniej jadłam do pełna, może dlatego te wzrosty.

Ja nie chudnę na III fazie. Mam wahania 56,5 - 57,5, ale też wydaje mi sie, że w obwodach trochę mi zleciało. Nie mierzyłam, ale właśnie po spodniach mi się wydaje. I też, tak jak Wy, przechodzę drugą falę "ale schudłaś".
W piątek koleżanka nie mogła się nadziwić jak ja to zrobiłam, że nie mam cellulitu na udach. Fajnie
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:57   #1597
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

AjjDziewczynki zazdroszczę Wam tego chudnięcia na III fazie

ale nie narzekam wróciłam już do swojej wagi tzn. chyba jutro się zważę ale sama po sobie widzę, że jest juz ok, brzuszek płaściutki, ubrania też fajnie leżą, mam wrażenie, że dużo pomogła ta xennea błonnik, juz nie jestem wzdęta, ciekawa jestem jutrzejszego wyniku na wadze

jutro i w czwartek zrobie sobie proteinki, a od soboty do poniedziałju będzie jedna wielka uczta i jakos sie juz tym nie przejmuje, najwyżej znów będzie II faza na weselu będzie czekoladowa fontanna śmieją się, że sie chyba pod nia podepnę
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 23:12   #1598
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

a ja grzesze codziennie i waga tez stoi;/ powiedzmy ze nie jest zle ale i tak sie boje ze nagle bedzie kilo do przodu albo i 4 ;/

moj dzisiejszy jadlospis:

sniadanie: bulka otrebowa z mikro z wedlina i lososiem
II sniadanie: kromka chleba z wedlina i pomidorem
Obiad: spaghetti bolonese
Podwieczorek: grzech: zmrozona woda z sokiem malinowym--proporcje 1:5-- sok 1:5 woda
Kolacja: pomidor, ogorek z jogurtem i ok 50 gram miesa drobiowego
przez caly dzien podjadalam sobie maliny

kolejne grzechy: pare chipsow, paluszkow , skubanie gofra, oblizywanie lyzki po smietanie itp., pare lizow loda.

i teraz nie wiem cyz uznac to jako uczta czy co...miaL byc skrobiowy

wymiarow nie mam jak sprawdzic bo nie mam miarki ale sa chyba bez zmian, choc moj ojciec jak mnie oldwiedizl po 2 tygodniach pracy to powiedzial ze schudlam znowu i ze mam przestac bo zle wygladam
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 06:53   #1599
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

hej dziewczynki

waga stoi i się Wam "pochwalę", że kończę dziś .... 27 lat

miłego dnia
ps. już bomboniere opierdzielam, ale dziś mam dyspensę
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-07-28 o 06:54
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 08:18   #1600
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

waga stoi i się Wam "pochwalę", że kończę dziś .... 27 lat

miłego dnia
ps. już bomboniere opierdzielam, ale dziś mam dyspensę
Wszystkiego najlepszego i duzo wytrwałosci w dazeniu do celu
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:08   #1601
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

waga stoi i się Wam "pochwalę", że kończę dziś .... 27 lat

miłego dnia
ps. już bomboniere opierdzielam, ale dziś mam dyspensę
Wszystkiego najlepszego Kochana!! Dużo szczęścia, radości i skutecznego utrwalenia!

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Mi iwaga dzisiaj spadła, wczoraj miałam skrobię, zjadłam sporą porcję na obiad, potem jeszcze wypiłam koktail wiśniowy z diety strukturalnej, obawiałam się, że będę mieć wzrost. Hmmm ja już nie wiem po czym te wzrosty i spadki. Dotychczas wzrosty miałam po ucztach i skrobiach, po normalnych dniach lekki spadek lub tą samą wagę, a największy spadek po proto - wiadomo Od tego tygodnia się zmieniło: po niedzielnej uczcie waga w miejscu, a po skrobii spadek. Dodatkowo od piątku zero sportu, w ogóle mało się ruszam, tylko po domu. Aha, odkąd siedzę potłuczona to jakoś nie mam ochoty na wodę mineralną i całe dnie piję herbatę zieloną (wychodzi 1,5-2l), może to od tego?

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
a ja grzesze codziennie i waga tez stoi;/ powiedzmy ze nie jest zle ale i tak sie boje ze nagle bedzie kilo do przodu albo i 4 ;/
Ja tam nie grzeszę, za bardzo się boję No ale mi waga nie spada na III, może gdyby mi spadała to bym grzeszyła.

Dzisiaj na ucztę planuję sushi, deser lodowy i chyba pochrupię jakąś mieszankę studencką, może będzie też winko

Edytowane przez lakszmi
Czas edycji: 2010-07-28 o 09:05
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 10:50   #1602
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
kończę dziś .... 27 lat
Wszystkiego najlepszego chudy "szczawiku"
Bosz... ja przy tobie stara dupa jestem...
... stara i chuda

U mnie waga tak jak wczoraj rano. 57,7.
Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mi się taka wdrukowała do mózgu.

Dziewczyny, czy mogę wyjątkowo zamienić protoczwartek na inny dzień w tygodniu.
Chcieliśmy z TŻ pojechać na Babią Górę. I akurat wypada mi wtedy protal... a wolałabym mieć wtedy ucztę...

Wczoraj miałam posiłek skrobiowy, którego nie zjadłam. Okoliczności nie sprzyjały. Mogę go zjeść dzisiaj?
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 11:00   #1603
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

waga stoi i się Wam "pochwalę", że kończę dziś .... 27 lat

miłego dnia
ps. już bomboniere opierdzielam, ale dziś mam dyspensę
Wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń, prawdziwych przyjaciół u boku, cudownego mężczyzny i boskiej figury. STO LAT

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego chudy "szczawiku"
Bosz... ja przy tobie stara dupa jestem...
... stara i chuda

U mnie waga tak jak wczoraj rano. 57,7.
Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mi się taka wdrukowała do mózgu.

Dziewczyny, czy mogę wyjątkowo zamienić protoczwartek na inny dzień w tygodniu.
Chcieliśmy z TŻ pojechać na Babią Górę. I akurat wypada mi wtedy protal... a wolałabym mieć wtedy ucztę...

Wczoraj miałam posiłek skrobiowy, którego nie zjadłam. Okoliczności nie sprzyjały. Mogę go zjeść dzisiaj?
Ja nie mam podzielonego sztywno tygodnia (z wyjątkiem protoczwartku) i nie widzę problemu z dniem skrobiowym. Czwartek możesz złamać wyjątkowo, ale koniecznie następnego dnia zrób dzień proto. Dukan pisał, że wysnaczył czwartek tylko dlatego, że jak pozwolił w dowolny dzień robić proto, to kobitki przekładały go sobie z dnia na dzień (powód zawsze się znajdzie) i czasami w ogóle w rezultacie go nie było.
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:35   #1604
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez gosiaika Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego i duzo wytrwałosci w dazeniu do celu
Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego Kochana!! Dużo szczęścia, radości i skutecznego utrwalenia!
Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego chudy "szczawiku"
Bosz... ja przy tobie stara dupa jestem...
... stara i chuda
Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń, prawdziwych przyjaciół u boku, cudownego mężczyzny i boskiej figury. STO LAT

dzięki laseczki

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogę wyjątkowo zamienić protoczwartek na inny dzień w tygodniu.
Chcieliśmy z TŻ pojechać na Babią Górę. I akurat wypada mi wtedy protal... a wolałabym mieć wtedy ucztę...
ja mam zawsze protoponiedziałki czwartki mi nie pasują
a poniedziałki szybko lecą, więc szybko z głowy
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:38   #1605
tabinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 241
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

JAMAPI Niechaj porankiem radość kosze uśmiechu przyniesie. Jasnych dróg, dobrych ludzi i marzeń pełną głowę. Zdrowia bo ono diamentem jest wśród codziennych chwil. Odwagi ,szalonej natury i tego co tylko serce dostrzec umie.

Kochane jestem cała od stóp do głów zadowolona. Już 8 dni jestem niepalącą kobietą. Waga spokojnie 56,4kg. Marzę by mi tak zostało. Kończy się 28 dzień fazy III. Zdecydowanie powinnam urozmaicić menu. Ograniczam się do schematu
śniadanie-2 kromki chleba z wędliną i pomidorem,przed śniadaniem owoc
II śniadanie placki otrębowe same
obiad-kawałek ryby albo pierś z kurczaka sałatka warzywna
podwieczorek-serek wiejski,owoc
kolacja-twaróg 200g z łyżką słodzika i jogurtu
Dopiero dziś się połapałam,że ja w zasadzie w kółko jem to samo. Od jutra do garów i gotowania muszę się zagonić.
Zaczyna mi się ochota na słodkie-nie wiem czy to efekt odstawienia nikotyny czy efekt wprowadzenia większej ilości produktów typu chleb,owoce.
__________________
Małgosia
Faza I 26 kwietnia 2010 waga wyjściowa 71,5kg. Spadek na I fazie 3,8kg
Faza II 01maja 2010- 30 czerwca 2010
Spadek na fazie II 9,5kg
Obecnie faza III od 01 lipca 2010 do 12 listopada 2010
waga aktualna 56,4 kg
mniej mnie już 15,2kg
tabinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:23   #1606
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

waga stoi i się Wam "pochwalę", że kończę dziś .... 27 lat

miłego dnia
ps. już bomboniere opierdzielam, ale dziś mam dyspensę

Wszystkiego najlepszego szczuplutka kobieto


Ja sobie zrobiłam 2 dni proto, ważę 52,9 więc jestem zadowolona, jutro chyba bedzie normalny dzien bo spędze go w pracy a później odrazu wyjezdzam do lublina więc 6 h w drodze i nie mam kiedy zrobić jakiegoś jedzonka na proteinowy dzien

Ja się juz chyba tą dietą nie przejmuje, właśnie zgrzeszyłam, zjadłam pół tabliczki czekolady mam wrażenie, że to dlatego, że jak zaczęłam się odchudzać to nie miałam nadwagi więc tragedi nie będzie jak będzie jojo choć nie powiem o wiele bardziej się sobie podobam teraz, może po weselu zacznę od nowa, spróbuje porządnie przeprowadzić utrwalanie, bo narazie to kpina a nie utrwalanie

Trzymajcie się Kochane i nie grzeszcie za bardzo!!! Miłego weekendu, pięknej pogody i pysznego dieteycznego jedzonka!!!
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 06:41   #1607
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez tabinga Pokaż wiadomość
JAMAPI Niechaj porankiem radość kosze uśmiechu przyniesie. Jasnych dróg, dobrych ludzi i marzeń pełną głowę. Zdrowia bo ono diamentem jest wśród codziennych chwil. Odwagi ,szalonej natury i tego co tylko serce dostrzec umie.
Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego szczuplutka kobieto

dzięki


ja diś zanotowałam giga spadek o 0,9kg po skrobiowym dniu z grzechami w pracy zjadlam baaaardo dużo o tego pyszna bomboniera; objadłam się jak świnia, więc w domu już nie myślalam o jedzeniu; poleciałam po babla do przedszkola, a potem przyszły znajome do mnie; jadłam chipsy zbożowe, chociaż nie dużo i piłam winko - tez niedużo ... więc może ten spadek po tym, że od 14-stej "nic" nie jadałam
jak rano weszłam na wagę to milon razy się ważyłam, bo nie wierzyłam własnym oczom ..... z tej okazji rano w pracy jeszcze przed śniadaniem wpierdieliłam 6 czekoladem z bombonierki bo przecież nie mogą się zmarnowac i bylam na ryneczku szybiutko i moje owoce na pobyt w pracy dzisiaj to: jabłko, nektarynka, wiśnie i śliwki troszkę za dużo, ale co tam witaminki trzeba jeść

miłego dnia
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 07:25   #1608
tabinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 241
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam Was Siedzę przy kawce i czytam o Waszych grzeszkach. Na III fazie podobnie jak na drugiej gdy ktoś poza ucztą zgrzeszy winkiem to na drugi dzień ma spadek ale potem zastój albo wzrost. Podobnie z czekoladkami-na drugi dzień odrazu efektu może nie być ale potem. Po skrobiowych dniach często tak mam ,że zamiast wzrostu spadek. Myślę, że organizm reaguje później. Po protopiątku mam spadek dopiero w niedzielę. Nie jestem za tym by grzeszyć na fazie III. Argumenty:
-same w sobie podkopujemy wiarę w to, że to my a nie jedzenie decydujemy o naszych wyborach
-dyskomfort psychiczny wzmaga podświadomy lęk przed przytyciem
-niszczymy najważniejszy cel tej diety-dobre nawyki które budowałyśmy podczas fazy II
- znów uzależniamy się od słodyczy
- oszukujemy same siebie stosując mechanizmy obronne typu-nic mi nie przybyło, tylko jeden raz...-pamiętacie słowa Dukana? WSZYSTKO ALBO NIC
- wprowadzamy zamęt w nasz system trawienny bo najpierw dajemy mu słodkie a potem zwiększamy ograniczenia by utrzymac wagę-a ma to być płynne utrwalanie a nie szok. Szok to faza I i nie ma sensu znów katować organizmu
-co tak naprawdę utrwalam nie stosując się do zaleceń fazy III?
- poza jo jo ryzykuje więcej-własne zdrowie. Bardzo zdrowa to ta dieta nie jest. Trzeba być ostrożnym więc po co przedłużać fazę III, lepiej zrobić co trzeba i myk na IV
To są wady grzeszenia. Warto? Nie myślcie sobie ,że taka mądrząca się jestem napisałam to i dla siebie i dla Was Póki co nie grzeszę ale walka z nałogiem nikotynowym jest dla mnie trudniejsza niż dieta. Narazie wygrywam z nikotyną od 8 dni nie palę i będę tu zdawać relacje z niepalenia bo forum pomogło mi z dietą to i z nikotyną wygram
__________________
Małgosia
Faza I 26 kwietnia 2010 waga wyjściowa 71,5kg. Spadek na I fazie 3,8kg
Faza II 01maja 2010- 30 czerwca 2010
Spadek na fazie II 9,5kg
Obecnie faza III od 01 lipca 2010 do 12 listopada 2010
waga aktualna 56,4 kg
mniej mnie już 15,2kg
tabinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:07   #1609
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

ja się czuję usprawiedliwona, bo mialam urodziny - w taki dzień na dyspensę można sobie pozwolic;
co do reakcji organizmu po alkoholu - raczej nie miałam nigdy giga spadków po spożyciu może raz, ale wtedy dużo wytrąbiłam, a wczoraj wypiłam malutko ....

wogóle to grzesze świadomie, bo mimo, ze teraz waże 62kg, czyli dla niektórych mega dużo, to ja już zaczynam wyglądac źle mam taką budowę, ze generalnie dużo waże, ale tak jak pisałam wcześniej - widac mi żebra na klatce piersiowej i pod cyckami a jak ostatnio ktoś zrobił mi zdjęcie, jak siedze na kanapie, to się przeraziłam ja siebie w lustrze inaczej postrzegam, bo na zdjęciu zobaczyłam ręce chude jak patyczki, zapadnięte poczliczki - dziewczynę wyglądającą conajmniej na niedożywioną .....
jak bym dziś powiedziała mężowi, ze waże o te półtora kilo mniej niż kilka dni temu, bo bym się nasłuchała
na początku cieszyłam sie z tych spadków, ale teraz jestem niepocieszona
jak jem normalnie wg III fazy to chudne, a jak pozowolę sobie na mały grzeszek to ładnie trzymam wagę do wczoraj miałam 3 bezgrzeszne dni, ładnie dukanowych; pełno żarcia, ale dozwolonego - dużo warzyw i owoców i co? jeszcze w poniedziałek rano po uczcie ważyłam 63,5kg, a dziś rano 61.8kg tak więc albo wg dukana mam być mega szczypior, albo III faza dla mojego organizmu to dalej odchudzanie
ehhhh no w sumie nie istotne .... trzymam się nadal III fazy, ale świadomie podbijam sobie kalorie, bo jak widać dotychczasowa ilość, to za mało
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-07-29 o 08:10
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 08:28   #1610
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez tabinga Pokaż wiadomość
Witam Was Siedzę przy kawce i czytam o Waszych grzeszkach. Na III fazie podobnie jak na drugiej gdy ktoś poza ucztą zgrzeszy winkiem to na drugi dzień ma spadek ale potem zastój albo wzrost. Podobnie z czekoladkami-na drugi dzień odrazu efektu może nie być ale potem. Po skrobiowych dniach często tak mam ,że zamiast wzrostu spadek. Myślę, że organizm reaguje później. Po protopiątku mam spadek dopiero w niedzielę. Nie jestem za tym by grzeszyć na fazie III. Argumenty:
-same w sobie podkopujemy wiarę w to, że to my a nie jedzenie decydujemy o naszych wyborach
-dyskomfort psychiczny wzmaga podświadomy lęk przed przytyciem
-niszczymy najważniejszy cel tej diety-dobre nawyki które budowałyśmy podczas fazy II
- znów uzależniamy się od słodyczy
- oszukujemy same siebie stosując mechanizmy obronne typu-nic mi nie przybyło, tylko jeden raz...-pamiętacie słowa Dukana? WSZYSTKO ALBO NIC
- wprowadzamy zamęt w nasz system trawienny bo najpierw dajemy mu słodkie a potem zwiększamy ograniczenia by utrzymac wagę-a ma to być płynne utrwalanie a nie szok. Szok to faza I i nie ma sensu znów katować organizmu
-co tak naprawdę utrwalam nie stosując się do zaleceń fazy III?
- poza jo jo ryzykuje więcej-własne zdrowie. Bardzo zdrowa to ta dieta nie jest. Trzeba być ostrożnym więc po co przedłużać fazę III, lepiej zrobić co trzeba i myk na IV
To są wady grzeszenia. Warto? Nie myślcie sobie ,że taka mądrząca się jestem napisałam to i dla siebie i dla Was Póki co nie grzeszę ale walka z nałogiem nikotynowym jest dla mnie trudniejsza niż dieta. Narazie wygrywam z nikotyną od 8 dni nie palę i będę tu zdawać relacje z niepalenia bo forum pomogło mi z dietą to i z nikotyną wygram
Ja się pod tym podpisuję
U mnie znowu po uczcie waga stoi w miejscu. Myślę, że może już się utrwaliła i dlatego tak nie skacze.

Ja podczas całej diety zgrzeszyłam może ze 3 razy (2x alko w małej ilości i 1x jedzeniem - trochę chipsów), na III fazie miałam wahania w granicy 1 kg (nie z dnia na dzień, tylko w ogóle), może to właśnie dlatego, że nie grzeszyłam. Wszystko przechodzi łagodnie, książkowo.

Tabinga, myślisz, że III faza też jest niezdrowa? Mi się wydaje, że na III jemy już właściwie wszystko co jest potrzebne organizmowi. Trochę się zmartwiłam, bo zaczęły mi mocno wypadać włosy. Zastanawiam się czy to przez dietę. W sumie na diecie jestem dosyć krótko. I i II faza to był miesiąc, pod początku lipca jestem na III, czy to możliwe, żeby włosy wypadały przez tą dietę? Na IV fazę wskakuję w II połowie sierpnia.

Gratuluję niepalenia

Edytowane przez lakszmi
Czas edycji: 2010-07-29 o 08:30
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:26   #1611
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Ja się pod tym podpisuję
U mnie znowu po uczcie waga stoi w miejscu. Myślę, że może już się utrwaliła i dlatego tak nie skacze.

Ja podczas całej diety zgrzeszyłam może ze 3 razy (2x alko w małej ilości i 1x jedzeniem - trochę chipsów), na III fazie miałam wahania w granicy 1 kg (nie z dnia na dzień, tylko w ogóle), może to właśnie dlatego, że nie grzeszyłam. Wszystko przechodzi łagodnie, książkowo.

Tabinga, myślisz, że III faza też jest niezdrowa? Mi się wydaje, że na III jemy już właściwie wszystko co jest potrzebne organizmowi. Trochę się zmartwiłam, bo zaczęły mi mocno wypadać włosy. Zastanawiam się czy to przez dietę. W sumie na diecie jestem dosyć krótko. I i II faza to był miesiąc, pod początku lipca jestem na III, czy to możliwe, żeby włosy wypadały przez tą dietę? Na IV fazę wskakuję w II połowie sierpnia.

Gratuluję niepalenia

niestety wlosy to przed dietę dlatego od początku jej stosowania wskazane są witaminy niestety w formie chemicznej, czyli piguł ja zaczełam brać gdzieś w połowie II fazy, jak zauwazyłam, ze więcej ich wypada, ale czy pomogły .... na trójce wogóle nie brałam, ale za to jem warzywa i owoce w nieprzyzwoitych ilościach i włosy mają się o niebo lepiej
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:51   #1612
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
niestety wlosy to przed dietę dlatego od początku jej stosowania wskazane są witaminy niestety w formie chemicznej, czyli piguł ja zaczełam brać gdzieś w połowie II fazy, jak zauwazyłam, ze więcej ich wypada, ale czy pomogły .... na trójce wogóle nie brałam, ale za to jem warzywa i owoce w nieprzyzwoitych ilościach i włosy mają się o niebo lepiej
Ja od dawna biorę bodymax, tam niby wszystkie witaminy są, więc dodatkowych nie brałam. Odkąd jestem na III też jem dużo warzyw i owoców więcej niż 2 porcje dziennie Ale te włosy to zaczęły mi wypadac tak po dwóch tyg. bycia na III fazie (jakieś 2 tyg. temu). No nic, teraz zaczęłam atak witaminami i wcierkami przeciwko wypadaniu włosów. Mój niezawodny zestaw w takich przypadkach (czasem zdarza mi się takie silniejsze wypadanie) to revalid kapsułki + tonik neril, teraz wzbogaciłam jeszcze pokrzywą 1 herbatka dziennie, no i od 2 tyg. piję koktail wiśniowy ze strukturalnej ze skrzypem polnym. Muszą przestać wypadać

Edytowane przez lakszmi
Czas edycji: 2010-07-29 o 09:52
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:36   #1613
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Hejka,

U mnie drobny spadek. -300g.
Dziś mam protoczwartek.
Ciekawe co jutro pokaże mi waga.

Słoneczko wychodzi. Może zrobi się cieplej.
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:51   #1614
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

u mnie od wczoraj spadek 1,2 kg, dzisiaj waga pokazala 55 kg, nie robie z pelną prememedytacją protoczwartku, bo boje sie zobaczyc na wadze 53 kg
moj najnizszy cel jaki moj zdrowy rozsadek pozwala mi uzyskac to wlasnie to 55 kg przy wzroscie 172 cm
ogolnie ostatnie dni nie zbyt ciekawe dla mnie byly, spro grzeszylam, wiec juz sama nie wiem
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:51   #1615
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

witam
u mnie ostatnio ta III faza powoli przechodzi w IV ale się nie przejmuję bo na wadze 53,8 a zaczynałam z 55 a poza tym za tydzień już będę oficjalnie na IV
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:54   #1616
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

A u mnie od jutra zaczyna się 2 etap III fazy. Zaczynałam od 54,8 dziś 54,2 i protoczwartek. Więc trzymam się dobrze. Jutro wielka uczta. Mój średni syn kończy 18 lat. Szykujemy mu przyjęcie niespodziankę. Będzie cudnie

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
witam
u mnie ostatnio ta III faza powoli przechodzi w IV ale się nie przejmuję bo na wadze 53,8 a zaczynałam z 55 a poza tym za tydzień już będę oficjalnie na IV
Wisienko, gratuluję Ci serdecznie Mam nadzieję,że moja trzecia faza też będzie taka udana
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 13:00   #1617
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Wisienko, gratuluję Ci serdecznie Mam nadzieję,że moja trzecia faza też będzie taka udana
dzięki i życzę ci jak najszybszego zakończenia III fazy
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:04   #1618
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Ech, dobrze, że ten proto dzień już się kończy. Tak mi dziś brakowało owoców... Przez to, że nie jadłam owoców miałam straszną ochotę na słodkie. W ogóle od rana byłam ciągle głodna, później się uspokoiło trochę. Myślałam, że te protoczwartki do końca życia to będzie luzik, ale z każdym jest ciężej, więc niestety, będzie ciężko. Boję się, że nie będę ich stosować na IV :/
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:19   #1619
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dziewczyny, szukam dobrej, sprawdzonej odżywki białkowej.
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Zaraz zmykam na wycieczkę z przybocznym.
Kazimierz jedziemy eksplorować.
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:34   #1620
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam dobrej, sprawdzonej odżywki białkowej.
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Zaraz zmykam na wycieczkę z przybocznym.
Kazimierz jedziemy eksplorować.
Ja nie znam niestety, nigdy nie stosowałam.
Miłej wycieczki

A ja już jestem zmęczona tą dietą Już chciałabym normalnie jeść, bez zwracania uwagi na to czy muszę dziś skrobię, czy nie, czy mogę zjeść orzeszka czy nie i czy mogę jeszcze jedno jabłko czy to już będzie za dużo. Wiem, że marudzę... Dzisiaj pomyślałam sobie, że zrobię na obiad zupę z soczewicy i że będą ją miała na dziś i jutro, ale co? Nie mogę jej mieć na dziś i jutro bo będzie za dużo skrobii grrrr

Już mam dosyć tego codziennego gotowania obiadów, zawsze gotowałam tak, żeby było na 2 dni
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 11:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.