Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:53   #3571
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość

porzeczko spakuj torbe i pojedz sama na wakacje.nigdzie nie jest powiedziane ze masz koniecznie z kims jechac.samotne podróżowanie, pod warunkiem ze robisz to z głowa, moze byc naprawde fajne. ludzie cie olewają przez chorobę?jesli tak robią to szkoda sie nawet przejmowac kims takim.pamietaj ze masz nas tu na wątku i cię chętnie wysłuchamy. moze takie kontakty to niewiele,ale lepiej z nami pogadaj niz jakbys miala sie zamknąć w sobie.jak bys chciala to dam ci moje gg.duzo siedze w domu na kompie i chetnie porozmawiam.głowa do góry i nie dawaj się takiemu nastrojowi.
Hmm na wakacje... dopóki jest sklep musze pracować... jestem w nim uwiązana 9h dziennie.
Tak ludzie olewają przez chorobę, właśnie to mnie zraża do kontaktów przez net. Każdy pisze jak to miło nam się rozmawia i pisze smsy do czasu aż nie dowie się że jestem chora. Wtedy nagle musi kończyć i już nigdy nie pisze, nie wierze że to inny powód. Może to moja wina bo powinnam pisac od razu ale czasem chce poudawać "normalną" osobę, jak napisze od razu to taka osoba od razu się odcina.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja na takich prawdziwych wakacjach też nie byłam od dawna. Z tego co pamiętam to ostatni raz po 3. roku (czyli 5 lat temu!) - ponad tydzień na Słowacji z ludźmi ze studiów a później z rodzicami, wujkiem, ciocią i 2 kuzynami na Węgrzech.


Znowu dzwoniłam do tej firmy z laboratorium. Ależ mnie baba wkurzyła lekko. Powiedziałam jej, że dzwoniłam już kiedyś i poprosiłam wtedy o przekazanie tego prezesowi a ta ironicznym tonem: no chyba nie myślała pani, że prezes do pani oddzwoni?
Po pierwsze: nie prosiłam o oddzwonienie tylko o przekazanie ifnormacji, żeby wiedział, że dzwoniłam wtedy, gdy miałam zadzwonić
Po drugie: nie, nie myślałam że oddzwoni, choć przyznam, że po cichu chciałam
To już nie chodzi o wakacje prawdziwe ale wyjazd, odcięcie się od swojego "normalnego" otoczenia, choćby na chwile.

A to nie ta sama pani z laboratorium, która na Ciebie tak krzywo patrzyła jak przyszłaś rozmawiać z prezesem? Jeśli się myle to przepraszam ale coś mi się kojarzy.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:54   #3572
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ciuciola to jak uzyjesz to mi zdaj relacje czy obciaza włosy,ogolnie bardziej mnie odzywka interesuje.

porzeczko a moge wiedziec co to za choroba ze ludzie sie tak dziwnie zachowują?chyba ze nie chcesz mówic to nie musisz oczywiscie. jak byłam mala to na podwórku była dziewczyna w moim wieku i była chora.jak była malutka miala wodogłowie, do 18stki miala zeza i wszyscy sie z niej smiali.ja ją znalam od przedszkola i w zasadzie była moja bardzo bliską kumpela. mimo ze na podwórku dzieci jej dokuczały to jej bronilam, bo ja znalam ja blizej i wiedzialam ze mimo ze moze psychicznie byla inna niz rowiesnicy i miala zeza to byla wartosciową osobą.bliski kontakt teraz nam sie urwal bo pojechala do UK,ale zawsze jak jest w PL to do mnie dzwoni albo ja do niej i sie spotykamy.niestety sama sie spotkalam ze smianiem sie ze mnie bo mialam wypadek i do tej pory mam dosc sporą bliznę na twarzy.spotkałam sie z uporczywym gapieniem sie na mnie, dosłownie stanela kiedys przede mna laska i sie gapila z odległosci 1,5m.jak ją zjechalam to juz przestala. nie wiem po co to pisze bo pewnie nie mozna porównac mojej sytuacji do twojej,ale chce tylko zebys wiedziala ze nie wszyscy beda przed tobą uciekac. musisz trafic na odpowiednich ludzi.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2010-08-09 o 14:03
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:54   #3573
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Zacznę od tego, że zużyłam tonik.
I mimochodem wspomnę, że odwiedziłam Douglasa i faktycznie jest cały asortyment Essence, uszczuplony teraz o 3 lakiery (a jeszcze 2 inne kupiłam za grosze w sklepie "wszystko za Xzł")
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:57   #3574
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Orlico robisz konkurencje Hosence jesli chodzi o lakiery a to chyba wszystko przez bloga...nakreca cie!

zetafon dam znac!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:59   #3575
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cuciola, blog dodatkowo mnie nie nakręca Mam kilka pasji, które przechodzą u mnie fazami, na zmianę. Wcześniej był postcrossing i wydawałam majątek na znaczki itd, też prowadziłam bloga (nadal się staram), potem herbaty, teraz lakiery, pewnie niedługo znowu będzie postcrossing albo herbaty albo ptaszniki - te 4 po prostu pojawiają się co jakiś czas na zmianę
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 14:03   #3576
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Zużyłam jeszcze wygłądzająco-nawilżające mleczko do ciała LRP 15 ml
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 14:23   #3577
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
porzeczko a moge wiedziec co to za choroba ze ludzie sie tak dziwnie zachowują?chyba ze nie chcesz mówic to nie musisz oczywiscie. jak byłam mala to na podwórku była dziewczyna w moim wieku i była chora.jak była malutka miala wodogłowie, do 18stki miala zeza i wszyscy sie z niej smiali.ja ją znalam od przedszkola i w zasadzie była moja bardzo bliską kumpela. mimo ze na podwórku dzieci jej dokuczały to jej bronilam, bo ja znalam ja blizej i wiedzialam ze mimo ze moze psychicznie byla inna niz rowiesnicy i miala zeza to byla wartosciową osobą.bliski kontakt teraz nam sie urwal bo pojechala do UK,ale zawsze jak jest w PL to do mnie dzwoni albo ja do niej i sie spotykamy.niestety sama sie spotkalam ze smianiem sie ze mnie bo mialam wypadek i do tej pory mam dosc sporą bliznę na twarzy.spotkałam sie z uporczywym gapieniem sie na mnie, dosłownie stanela kiedys przede mna laska i sie gapila z odległosci 1,5m.jak ją zjechalam to juz przestala. nie wiem po co to pisze bo pewnie nie mozna porównac mojej sytuacji do twojej,ale chce tylko zebys wiedziala ze nie wszyscy beda przed tobą uciekac. musisz trafic na odpowiednich ludzi.
wiem o czym mowisz bo moja siostra jest uposledzona i widze jak niektorzy ludzie sie wobec niej zachowuja. Nie mowie, ze kazdy musi miec ekstra podejscie rodem z podrecznika, ale wystarczy byc milym i przyjaznym. Moj Ex kompletnie nie mial podejscia, potrafil sie smiac z mojej siostry normalnie przy mnie (niby w zartach, ale mnie to nie smieszylo). Np taka sytuacja:
idziemy z psem do weterynarza - ja z exem:
siora: moge isc z wami do weterynarza?
Ex: jak dasz 5 zeta to mozesz isc
ja:
Siora wyciaga 5 zl z portfela i mu daje (ona nie rozumie zartow, nie rozumie kiedy ktos sie z niej nabija)
Ex: ale za 5 zeta to mozesz postac w poczekalni, jak chcesz wejsc z nami do gabinetu to musisz dac jeszcze 5.
ja:
no sory, dla mnie to jest czyste chamstwo. Powiedzmy, ze na pioczatku to mial byc zart, ale potem to juz przegial po calosci. Nie rozumiem takich ludzi
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 14:47   #3578
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
A to nie ta sama pani z laboratorium, która na Ciebie tak krzywo patrzyła jak przyszłaś rozmawiać z prezesem? Jeśli się myle to przepraszam ale coś mi się kojarzy.
To nie pani krzywo patrzyła, tylko prezes
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 14:58   #3579
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
wiem o czym mowisz bo moja siostra jest uposledzona i widze jak niektorzy ludzie sie wobec niej zachowuja. Nie mowie, ze kazdy musi miec ekstra podejscie rodem z podrecznika, ale wystarczy byc milym i przyjaznym. Moj Ex kompletnie nie mial podejscia, potrafil sie smiac z mojej siostry normalnie przy mnie (niby w zartach, ale mnie to nie smieszylo). Np taka sytuacja:
idziemy z psem do weterynarza - ja z exem:
siora: moge isc z wami do weterynarza?
Ex: jak dasz 5 zeta to mozesz isc
ja:
Siora wyciaga 5 zl z portfela i mu daje (ona nie rozumie zartow, nie rozumie kiedy ktos sie z niej nabija)
Ex: ale za 5 zeta to mozesz postac w poczekalni, jak chcesz wejsc z nami do gabinetu to musisz dac jeszcze 5.
ja:
no sory, dla mnie to jest czyste chamstwo. Powiedzmy, ze na pioczatku to mial byc zart, ale potem to juz przegial po calosci. Nie rozumiem takich ludzi
Dobrze, że już jest Ex'em

Właśnie przypadkowo natrafiłam na Wizażankę, która ma taki avatar, jak zetafon - gwiazdkadg
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 15:33   #3580
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
shpicia ja tez dzis robie SPA ale stóp.
Mani i pedi będzie dziś zaraz będę moczyć stópki. Niestety od noszenia rękawiczek w nowej work moje pazurki tez zaczęły się rozdwajać, więc będzie akcja mega odżywianie widziałam do pazurków nowe serum odżywcze z L'biotica więc może na nie się skuszę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Shpilcia: eejjj no ... czemu usunęłaś

Odezwał się M. (ExEx) - ten sprzed Ł. Chyba się nie wyleczyłam Przy nim czułam się tak jak powinnam
Aaaa bo inaczej sobie to wyobrażałam, mam inną wizję, ale jej teraz nei zrealizuję bo nie mam jak


Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Polecicie jakieś maseczki glinkowe?
Z glinkowych najbardziej lubię maseczkę Herbapol bzową, samą glinkę ARGILETZ do rozrabiania, dermaglinu maseczki też są fajne a teraz mam na trądzik BEST, ale ona mocno ściąga skórę więc nadaje się tylko do tłustej
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja pamietam ze jak przyszlam do pracy rano i mi od razu powiedzieli ze mnie zwalniają to przez 8h musialam sie jakos trzymac.nie chcialam nawet od razu pojsc do łazienki zeby te łajzy z pokoju nie siedzialy i nie triumfowały ze sie poryczalam.niestety moja menadzerka i laska z pokoju były takie ze nic tylko non stop sie na mnie gapiły,ale nie dalam im tej satysfakcji.
jesteś twarda baba z jajami zet wisz
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A o cosinusie wciąż myślę....Chętnie bym tam pochodziła dla własnej satysfakcji i by pogłebić wiedzę ...a zawód przy okazji, ale muszę pomyśleć...Bo mam teraz córcię i ona powinna być najważniejsza!

SPA ..a może to zostanie twoim nowym hobby
Jasne, że córcia najważniejsza, ale nie możesz zapominać o sobie, jesteś nadal kobietą
no co ty spa jako hobby ?:P to obowiązek hehe mam w planach parę rzeczy do roboty manualnie więc będę miała zajęcie na nudne chwile

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość

Shpilciu, kolejna notka na moim blogu będzie specjalnie dla Ciebie
różyk ?
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Wlosi maja podobnie. I nie bawia sie do rana. A w ramach podziekowania para mloda daje malutkie woreczki w ktorych sa migdalowe "cukierki"
U nas ciuciola tez zaczynają królować podziękowania z migdałkowymi cukierkami, w tamtym roku byłam na 2 weselach i na jednym każdy miał karteczkę z imieniem przy stole a z tyłu specjalny dla niego cytat oraz woreczek z cukierasami, a na drugim weselu były takie kartoniki (panie białe bombeczki, panowie coś ala garniturki) i w środku te migdałowe cukierki
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:01   #3581
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W przeciwieństwie do Was domatorką nie jestem. Uwielbiam wyjścia do knajpy/na koncerty/wyjazdy i inne takie.

A chciałam podpatrzeć u Ciebie różne cuda "hand made".
Koshatka to ty tak ja ja lubisz być między ludźmi

To jak będę coś dziubać to będę wrzucać na ten wątek oki? W końcu to forum plotkowe ;P bo na wątku DIY jakoś nieswojo się czuję
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To nie to, że nie lubię, ale - nie za często Znam osoby, które praktycznie codziennie musza gdzieś wyjśc - dla mnie to za dużo, męczy mnie.
Też czasem potrzebuję dnia dla siebie, ale to tak jeden wieczór w tygodniu mi starcza
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a ja muszę dużo zużyć w tym miesiącu bo........najprawdopodobn iej się przeprowadzamy większy apartament 2 pokoje i 2 łazienki i jak pomyśle że mam te wszystkie kosmetyki taszczyć ze sobą to masakra
super! 2 łazienki
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Próbowałam wszystko zlewać, prace, decyzje w sprawie sklepu rodziców, niczym się nie przejmować, ani ludzmi i przede wszystkim chłopami ale mi nie wychodzi... Mam już dość tego cholernego i nijakiego życia.
Właściciel chyba niepoważny
Porzeczko główka do góry, jesteś tak zaradną dziewczyną, nic tylko podziwiać, po prostu weź tą nieaktywną część swojego życia też w ruch, udzielaj się na portalach najlepiej ze swojego miasta, może zapisz się na jakieś zajęcia dodatkowe, coś co by Cię interesowało, tak najlepiej poznać ludzi

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
wyjezdzam zaraz zmoim panem promotorem, trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok odezwe sie po powrocie (sroda - czwartek)
postaram sie cyknac zdjecie jego kosmetykow
dawaj, dawaj Aguś! Miłego wyjazdu
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja miałam ostatnio kilka intensywnych dni i niedospanych nocy no,ale w końcu muszę korzystać z urlopu dzisiaj wstałam o 12,bo wcześniej nie dało rady.I chyba zrobię sobie domowe SPA,bo jakoś tak nie czuję się w swoim ciele a jutro czeka mnie wyjazd nad morze to przyda się trochę ogarnąć
Trzeba korzystać! Udanych wakacji!
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dzis pojdzie do kosza butelka po zelu sopot spa 500ml. ciesze sie ze koty nie szalały w nocy i nie musialam znowu wstawac o 5 rano.martwie sie troche o tego małego bo ma powiekszony wezeł chłonny i wet powiedzial ze to moze od zębów które mu wychodzą.oby tylko nie miał tej kociej białaczki...

dzis była u mnie rano siostra i cos uzgadniala z tżtem po cichu w kuchni, moze mi szykują jakąś niespodzianke na czwartek. najbardziej bym chciala od tżta dostac na urodziny nieduzy bukiet ładnych kwiatkow.wiecej mi nie potrzeba.juz sie nie moge doczekac az dziewczyny przyjdą i sie napijemy wina.
Biedny kotek, oby to przez kiełki
Moja babunia też obchodzi urodzinki 12 sierpnia
Mam nadzieje że szykują Ci mega niespodziankę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znowu dzwoniłam do tej firmy z laboratorium. Ależ mnie baba wkurzyła lekko. Powiedziałam jej, że dzwoniłam już kiedyś i poprosiłam wtedy o przekazanie tego prezesowi a ta ironicznym tonem: no chyba nie myślała pani, że prezes do pani oddzwoni?
Po pierwsze: nie prosiłam o oddzwonienie tylko o przekazanie ifnormacji, żeby wiedział, że dzwoniłam wtedy, gdy miałam zadzwonić
Po drugie: nie, nie myślałam że oddzwoni, choć przyznam, że po cichu chciałam
co za babsko a co to prezes jakimś monarchą jest że nie mógł by zadzwonić
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Wrocilam z zakupow kupilam nowy szampon garnier ultra doux kakao i olejek kolosowy i taka sama odzywke! mniam bosko pachnie!
ja też chcę taki!
Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Np taka sytuacja:
idziemy z psem do weterynarza - ja z exem:
siora: moge isc z wami do weterynarza?
Ex: jak dasz 5 zeta to mozesz isc
ja:
Siora wyciaga 5 zl z portfela i mu daje (ona nie rozumie zartow, nie rozumie kiedy ktos sie z niej nabija)
Ex: ale za 5 zeta to mozesz postac w poczekalni, jak chcesz wejsc z nami do gabinetu to musisz dac jeszcze 5.
ja:
no sory, dla mnie to jest czyste chamstwo. Powiedzmy, ze na pioczatku to mial byc zart, ale potem to juz przegial po calosci. Nie rozumiem takich ludzi
za przeproszeniem co za cymbał. Dobrze że to Ex

Jestem znów cała od pyłu idę szorować papunie będę chyba częściej stosować saunę przez tą pracę . Jutro mam wolne więc rano siłownia, a potem polatam sobie po mieście bo chciałam przejść do play od września więc wypytam się o warunki i telefony, bo obecnie mam padełko nokie, bo mój telefon właściwy po jednej z imprez się spsuł wylał mu się wyświetlacz i nie wiem czy jest sens dawać kasę na jego naprawę, czy lepiej wziąć telefon na jakiś abonament, bo i tak chciałam jakiś abonament wziąć. Odwiedzę jeszcze bibliotekę i pochodzę po sklepach, a co

Wczoraj podczas domowego SPA zużyłam:
szampon Hamamelis YR 300 ml (wyciągnęłam z zapasów ostatni szampon! ) i plastry do depilacji Isana 10 szt.
wydałam kuzynce w sobotę błyszczyk Infinity
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 16:16   #3582
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

agnieszko straszny palant z tego ex. mam nadzieje ze obecny jest lepszy dla siostry.

shpilcia a jakie sa te plastry Isany?dobrze drą futro??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2010-08-09 o 16:18
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:20   #3583
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cześć dziewczyny ostatnio mam nieustanne wrażenie, że tego wszystkiego co mam, mam stanowczo za dużo...staram się sobie mówić podczas zakupów---ale to przecież mam, tego nie potrzebuję, mam 3 podobne kolory...ale ciężko jest

Może tutaj jakoś się zmobilizuję...widzę, że niczego sama nie potrafię, potrzebuję wsparcia na razie wspiera mnie tylko mój Pan Sylwestrowy całkiem skutecznie odciągając od stoiska inglota i gablot sklepowych

a to wszystko tak kusi

pomocy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:26   #3584
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Powiedzcie mi Dziewczyny od jakiego momentu należy iść na odwyk kosmetyczny? ;-)
Mam trochę kosmetyków (zbieram się żeby zrobić zdjęcie) i zastanawiam się czy już pora na "leczenie" czy jeszcze niekoniecznie?
;-)
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:30   #3585
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

witamy malinarko, postaramy sie wybijac z głowy niepotrzebna zakupy.

polko niebezpiecznie sie robi wedlug mnie jak wydaje sie wiekszosc kasy na kosmetyki, ma sie w domu kilkanascie zeli, balsamów,szamponów itp. ktorych nie bedziesz w stanie zuzyc przed terminem waznosci, jak kupujesz kosmetyki których i tak nie używasz (ja tak mialam z jakimis olejkami do włosów).moze dziewczyny ci cos jeszcze podpowiedza.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:41   #3586
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
witamy malinarko, postaramy sie wybijac z głowy niepotrzebna zakupy.

polko niebezpiecznie sie robi wedlug mnie jak wydaje sie wiekszosc kasy na kosmetyki, ma sie w domu kilkanascie zeli, balsamów,szamponów itp. ktorych nie bedziesz w stanie zuzyc przed terminem waznosci, jak kupujesz kosmetyki których i tak nie używasz (ja tak mialam z jakimis olejkami do włosów).moze dziewczyny ci cos jeszcze podpowiedza.
witaj

najgorsze jest to, że coś kupuję, a potem nie chce mi się smarować (balsamy, anty-cellu, brązujące)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:04   #3587
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
shpilcia a jakie sa te plastry Isany?dobrze drą futro??
Moje ulubione najtańsze - 11,99 w promocji 9,99 , jest ich dużo bo aż 20 szt. w opakowaniu, łatwo je rozgrzać w dłoni, dobrze się rozklejają i przylegają, włoski w 80% usuwają od długości tak paru mm. nie podrażniają mi skóry. Miałam już plastry Tanita, Nair i Joanny, ale te biją je na głowę jak mi się skończą joanny do twarzy to też zaryzykuję isanę
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ostatnio mam nieustanne wrażenie, że tego wszystkiego co mam, mam stanowczo za dużo...staram się sobie mówić podczas zakupów---ale to przecież mam, tego nie potrzebuję, mam 3 podobne kolory...ale ciężko jest

pomocy
Witamy opisz nam dokładniej swój problem
Cytat:
Napisane przez POLKA84 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi Dziewczyny od jakiego momentu należy iść na odwyk kosmetyczny? ;-)
Mam trochę kosmetyków (zbieram się żeby zrobić zdjęcie) i zastanawiam się czy już pora na "leczenie" czy jeszcze niekoniecznie?
;-)
To zależy od Ciebie, jaka czujesz potrzebę. Jeśli wydajesz za dużo na kosmetyki, kupujesz na zapas, kosmetyki niepotrzebne lub takie których nie użyjesz - to tak
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
polko niebezpiecznie sie robi wedlug mnie jak wydaje sie wiekszosc kasy na kosmetyki, ma sie w domu kilkanascie zeli, balsamów,szamponów itp. ktorych nie bedziesz w stanie zuzyc przed terminem waznosci, jak kupujesz kosmetyki których i tak nie używasz (ja tak mialam z jakimis olejkami do włosów).moze dziewczyny ci cos jeszcze podpowiedza.
exactly
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to, że coś kupuję, a potem nie chce mi się smarować (balsamy, anty-cellu, brązujące)
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:11   #3588
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

shpilciu a dałabys mi linka na KWC do tych plastrów??

wracam do nauki... ehhh....
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:16   #3589
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ostatnio mam nieustanne wrażenie, że tego wszystkiego co mam, mam stanowczo za dużo...staram się sobie mówić podczas zakupów---ale to przecież mam, tego nie potrzebuję, mam 3 podobne kolory...ale ciężko jest

Może tutaj jakoś się zmobilizuję...widzę, że niczego sama nie potrafię, potrzebuję wsparcia na razie wspiera mnie tylko mój Pan Sylwestrowy całkiem skutecznie odciągając od stoiska inglota i gablot sklepowych

a to wszystko tak kusi

pomocy
Witamy i zapraszamy

Cytat:
Napisane przez POLKA84 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi Dziewczyny od jakiego momentu należy iść na odwyk kosmetyczny? ;-)
Mam trochę kosmetyków (zbieram się żeby zrobić zdjęcie) i zastanawiam się czy już pora na "leczenie" czy jeszcze niekoniecznie?
;-)
Wrzuć foty, to Ci powiemy, czy potrzebny Ci odwyk Witamy

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to, że coś kupuję, a potem nie chce mi się smarować (balsamy, anty-cellu, brązujące)
Zonk
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 17:17   #3590
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
shpilciu a dałabys mi linka na KWC do tych plastrów??

wracam do nauki... ehhh....
Proszę Plastry Isana
Powodzenia
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:44   #3591
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
2 łazienki. Ale tam można zmieścić kosmetyków.
O tym samym pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
postaram sie cyknac zdjecie jego kosmetykow
Baw się dobrze i czekamy na efekty tej szpiegowskiej misji

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Np taka sytuacja:
idziemy z psem do weterynarza - ja z exem:
siora: moge isc z wami do weterynarza?
Ex: jak dasz 5 zeta to mozesz isc
ja:
Siora wyciaga 5 zl z portfela i mu daje (ona nie rozumie zartow, nie rozumie kiedy ktos sie z niej nabija)
Ex: ale za 5 zeta to mozesz postac w poczekalni, jak chcesz wejsc z nami do gabinetu to musisz dac jeszcze 5.
ja:
no sory, dla mnie to jest czyste chamstwo. Powiedzmy, ze na pioczatku to mial byc zart, ale potem to juz przegial po calosci. Nie rozumiem takich ludzi
Nie dziwię się, ze jest Exem Burak i tyle

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pomocy
Witamy serdecznie .

Powiem Wam, że niektórzy faceci to nie mają za grosz taktu...
Wpadł dziś taki jeden typek (kiedyś - w zasadzie całkiem niedawno - mi się nawet podobał) i nasza rozmowa wyglądała tak:
On: Oooo schudłaś i to nawet sporo. Sorka, że na taki temat, ale widać.
Ja z uśmiechem: Dzięki, nie ty pierwszy mi to mówisz.
On: Ładnie teraz wyglądasz.
Ja z jeszcze szerszym uśmiechem: Dzięki, to już też słyszałam.
On: No, to jeszcze ze 2-3kg i będzie ekstra.
Ja:
On: No, dwa wystarczą...


A na koniec jeszcze stwierdził, że bladziutka jestem
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:45
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:00   #3592
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że niektórzy faceci to nie mają za grosz taktu...
Wpadł dziś taki jeden typek (kiedyś - w zasadzie całkiem niedawno - mi się nawet podobał) i nasza rozmowa wyglądała tak:
On: Oooo schudłaś i to nawet sporo. Sorka, że na taki temat, ale widać.
Ja z uśmiechem: Dzięki, nie ty pierwszy mi to mówisz.
On: Ładnie teraz wyglądasz.
Ja z jeszcze szerszym uśmiechem: Dzięki, to już też słyszałam.
On: No, to jeszcze ze 2-3kg i będzie ekstra.
Ja:
On: No, dwa wystarczą...


A na koniec jeszcze stwierdził, że bladziutka jestem
Ja pierdziu co za dekiel
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:23   #3593
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ja pierdziu co za dekiel
Rozczarowałam się dzisiaj co do niego bardzo . Ale tak to jest, że jak się ktoś podoba, to jakoś przypisuje się mu na wyrost lepsze cechy, a rzeczywistość bywa brutalna
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:23   #3594
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Gratuluje zuzyc

Cytat:
U nas ciuciola tez zaczynają królować podziękowania z migdałkowymi cukierkami
o nie wiedzialam.

witaj Maliniarka, skoro nie lubisz sie smarowac to kup jeden balsam i smaruj sie tylko nim. Unikaj duzych pojemnosci i zobaczysz ze szybko sie skonczy. Ja mam podobnie i tak wlasnie robie i nie mam juz stojacych wielgasnych butelek

gani ale gadka chyba bym spadla z krzesla jakbym to na zywo uslyszala

Przejrzalam fotki z wakacji ale sam pies na nich Pokaze wam kilka:

Ide gotowac cukinie i papryke bedzie na kolacje
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:35   #3595
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ciuciola widze ze pies mial kupe zabawy. wy byliscie we Włoszech czy w Chorwacji??

gani trzeba było powiedziec temu kolesiowi ze jak chce to mozesz mu zdradzic jak mozna schudnąć i on tez mogłby tak z 10kg stracic.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:38   #3596
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że niektórzy faceci to nie mają za grosz taktu...
Wpadł dziś taki jeden typek (kiedyś - w zasadzie całkiem niedawno - mi się nawet podobał) i nasza rozmowa wyglądała tak:
On: Oooo schudłaś i to nawet sporo. Sorka, że na taki temat, ale widać.
Ja z uśmiechem: Dzięki, nie ty pierwszy mi to mówisz.
On: Ładnie teraz wyglądasz.
Ja z jeszcze szerszym uśmiechem: Dzięki, to już też słyszałam.
On: No, to jeszcze ze 2-3kg i będzie ekstra.
Ja:
On: No, dwa wystarczą...


A na koniec jeszcze stwierdził, że bladziutka jestem
Ja mam podobne poczucie humoru jak Twój kolega
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:42   #3597
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Przejrzalam fotki z wakacji ale sam pies na nich Pokaze wam kilka:
Ale pięknie Aleś opalona Zazdroszczę. Ale za miesiąc i ja się będę wylegiwać na plaży
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:43   #3598
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

zet bylismy we Wloszech,a za tydzien jedziemy do Chorwacji ze znajomymi
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:46   #3599
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
gani trzeba było powiedziec temu kolesiowi ze jak chce to mozesz mu zdradzic jak mozna schudnąć i on tez mogłby tak z 10kg stracic.
Sęk w tym, że on jest bardzo wysportowany, regularnie biega i kilkanaście lat trenował sztuki walki . A ile schudłam, to się nie przyznam mu nigdy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam podobne poczucie humoru jak Twój kolega
Gdyby to było poczucie humoru, to bym się razem z nim śmiała , on to mówił bardzo poważnie
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 19:00   #3600
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

gani to jak jest wysportowany to moze jakos inaczej mozna by mu dopiec.jakis palant, nie przejmuj sie.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.