Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 21:17   #961
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

siemka
oh bo ja sie mierzyłam i miałam 22 cm ale kurde przez te wwsystkie pierdoły robione na rece to mi sama chudnie reka mam nadzieje ze jjuz nie schudnie bo mnie to wnerwia niedawno miałam 25 (

e jutro wam cos wkleje ) buziaki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:21   #962
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

A chcesz mieć szczupłe jak masz czu chciałabyś je trochę umięśnić? Mi się moje ramiona bardzo podobają mam ładny zaryś mięśni i jednocześnie są szczupłe i zgrabne, także nie chciałabym nic mmieniać. A jak to jest z Tobą?
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:26   #963
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

dziewczyny pomożcie nich znajdzie sie jakas co zacznie dopiero bo ja dopiero teraz tu trafiłam a samej mi sie nie chce i nawet nie wiem co robic i jak ciwczyc i co jesc.A figure mam taka ze mam 160 cm wzrostu i waze niestety 51 kilo moze niektorym bedzie sie wydawalo ze malo(albo za duzo ) ale powiem ak ze brzuszek mam ok tylko chcialabym zarysowac jego miesnie ale ten moj trylek ,biodra i uda no mam takie dziwne nogi ze kolana mi ida do srodka ale to tez dziala na to moj tłuszcz na udach.i co ja mam robic?
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:02   #964
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Averka witamy jest kilka dziewczyn, które właśnie kilka dni temu zaczęły, a tych co mają 160 wzrostu jest jeszcze więcej . Poza tym ja np, pomimo tego, że odchudziałam się do wymarzonej wagi to nadal walczę o jej utrzymanie i podobnie jak Ty miałam ładny brzuszek a nogi tłuste i mało umięśnione . Na szczęście jest już ciepło na zewnątrz więc śmiało możesz korzystać z roweru, biegania po parku czy boisku, spacerów. Z ćwiczeń w domu to polecam pilates na pupę i biodra, które ściągniesz z wątku 'filmiki do ściągnięcia...'. NAjlepiej podaj swoje wymiarki. podaj też wagę albo wymiary jakie chciałabyś osiągnąć. Stosujesz dietę jakąś?
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:13   #965
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Ale Ty obeznana jestes w tym nie stosuje zadnej diety ale chce ograniczyc biale pieczywo ,sól,makaron ale jak juz dobrze mi idzie to moj TŻ zabiera mnie np do znajomych na mundial i tam jedza tylko pizze,chipsy itd a ja mam słabość do tego a wymiary to dokładnie jakie mampodac ,czego;>
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:22   #966
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

odwód talii, kości biodrowych, pupy (czyli najszersze miejsce), łydki, uda i ostanio podajemy też odwód bicepsa (napiętego i rozluźnionego) . Ojj tak, niemcy lubią sobie niezdrowo pojeść (mieszkam niedaleko granicy i często tam jeżdzę ale do teraz jestem w szoku jak strasznie niezdrowo jedzą ). Może dołączysz do diety picie czewrwonej herbaty? Ja ją piję nałogowo i nawet smak już mi nie przeszkadza
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:36   #967
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Dobra dziewczyny, ja już idę spać (i tak późno jak na mnie ). Więc życzę wszystkim Dobrej Nocy!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 23:55   #968
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

wiewioreczka widzisz nie jestes sama najpierw ja Ciebie bilam a teraz mnie sie nalezy i to pozadnie,bo przegielam totalnie az wstyd sie przyznac...wlasnie wrocilam z pizzerii dlaczego to ze zrobilam zle dochodzi do mnie zawsze po fakcie,jak juz wszystko zjem!!!! Mam na sumieniu 2 kawalki pizzy i nawet nie patrzcie ktora jest godzina

houseofcolours fajny avatarek maz bedzie miala z Ciebie nie maly pozytek ja jesli chodzi o kucharzenie to jestem lewa

Averka witam Cie i zapraszam do wspolnej walki z tluszczykiem

Dziewuszki ja juz mykam, dobranoc
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:08   #969
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Czerwona herbata?mam w domku ale wlasnie nie bylam przekonana do jej wlasciwosci i praktycznie nic nie wiem na jej teamt i nie wiem ile jej pic i w ogole ona troche śmierdzi coś pod rybe mi podjeżdża ok teraz biore sie za mierzenie siebie ALicze na was ze mi pomozecie
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:20   #970
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Dziewczyny dziekuje Wam za slowa otuchy i postanowilam za wszelka cene wytrwac do konca 1 fazy sb (czyli do niedzieli) bez zadnych grzechow!! Jak mi sie zachce czegos niedozwolonego to przypomne sobie wczorajsze wyrzuty sumienia.
Wieczorem oprocz skakanki i wygrzewania sie w olejkach zrobilam jeszcze 8min legs, cwiczenia z 8min abs ale bez ogladania filmu, zrobilam je z pamieci, w wolniejszym tempie, z wieksza dokladnoscia i wiecej powtorzen, a pozniej skusilam sie na 20 min pilatesu i 10 minut hula hop
Dzis mam dzien wolny i nie mam wiekszych planow, wiec za chwilke poskacze na skakance (ok 10 min bo wiecej nie potrafie wytrwac jak narazie ) pozniej jakies sniadanko i biore sie za hulanie

averka witam Cię serdecznie bo jak widzisz ja tez tutaj jestem nowa i mam tylko 4 - 5 cm wzrostu wiecej od Ciebie

houseofcolours avatarek jest sliczny ostatnio mam faze na wszystko co rozowe

emmos chyba wolalabym zjesc 2 kawalki pizzy niz 5 kawalkow slodkiego ciasta i lody na zagryzke ... ja co prawda jadlam je miedzy 16 - 19 ale nadal nie moge tego przebolec No ale coz... Staram sie jednak optymistycznie zaczac dzisiejszy dzien
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:48   #971
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Witam!
Averko tu masz link do wątku o czerwonej herbacie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16992 zresztą jak wpiszesz w wyszukiwarkę hasło 'czerwona herbata' to wyskoczy mnóstwo wątków, bo jest ona dość popularna na wizażu.

Wiewióreczko Emmos dziękuję . uwielbiam, kocham Chojraka. Polecam tę bajkę każdemu cartoon network codziennie o 13
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 11:24   #972
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

na sniadanko zjadlam sobie jajecznice z 2 jajek, ze szczypiorkiem, 2 plasterkami szynki z indyka a takze 3 ogorki kiszone

nie umiem sie zmobilizowac do skakanki poskakalam ok 5 minut, po czy zmienilam przyrzad na hula hop i pohulalam sobie 15 min zamiast spalac tluszczyk na skakance!

Macie moze jakies dobre cwiczenia na uda?? bo 8 min legs wydaje mi sie troche za krótkie a nie mam innych cwiczen oprocz tego i pilatesu. Znacie jakies inne cwiczonka na nogi?? Jakie polecacie??
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:57   #973
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

siemka kochane
hause : e tak sie tylko pytam hehe ja tez mam ładnie zarysowane mięsnie ) u mnie wystarczyło raz byc na siłowni a juz sie pojawiły ładne mięsnie i dlatego juz nie ćwicze... ale eh te moje ręce tyle mają ze sie boje ze mi jeszcze bardziej zmaleja a w tedy to sie normalnie załamie bo juz i tak mam chude ręce ...

Averka serdecznie cie Witam hehe ja mam 161 wzrostu ) tylko że waże 47 kg ... oo no podaj wymiarki jestem ciekawa jakie masz )

ah własnie skończyłam sie opalac mm juz coraz ładniej jestem opalona taka brązowa hehe )
wydaje mi sie ze moje nogi są już coraz ładniejsze //myśli

buziaki za chwile ide z kumpelą na spacer) a póxniej bede ćwiczyć nogi i brzuch .. wczoraj nie ćwiczyłam nóg bo podobno nie można ćwiczyć codziennie bo w tedy źle mięsnie się tam coś źle robią i potem są brzydkie nogi hehe
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 14:56   #974
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

A ja sobie kupiałam dziś turbo slim drink Kupiłam go właściwie dlatego, że wklewa się 2 nakrętki tego do półtora litra wody i trzeba pić cały dzień i przynajmniej będę zmuszona wipijać te 1,5 litra płynów dziennie, bo normalnie to mam z tym niemały kłopot . Oto link do preparatu. Kuracja trwa 10 dni więc już niedługo będę mogła napisać o efektach i czy warto wydać tyle kasy
http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=3246

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2006-06-21 o 17:26
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 15:42   #975
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

dobra podaje wymiary (szkoda zeni emozna pisac anonimowo )
-łydka35 cm
-udko 52cm(nie wiem czy dobrze mierzylam ale tam najwyzej gdzie najgrubiej )
-tyłeczek 91 cm
-bioderka 86 cm(ło matko!)
-brzuszek 70cm
-moje wspaniałe muskularne ramię nienapiete 23 cm a napiete prawie 25 cm
obecna waga 51 kg i 160 cm wzrostu
-moj cel: chce wazyc chociaz 47 kg wyszuplic uda i tyłeczek ,zarysowac miesnie brzuszka no jakies cwiczonaka zeby te nożki ie stały sie chue a krzywe bardziej tylko chudsze i zgrabne
Help dziewuszki
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:10   #976
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

witam ponownie wszystkie wizażanki

ja dzis mam bardzo leniwy dzien, wogole nie wychodzilam z domu i czuje sie taaka senna. Cwiczen tez niewiele, ale postaram sie nadrobic
Tez myslalam nad zakupem jakis preperatow wspomagajacych, ale ograniczam sie do herbatki Slim figura i nie widze jakis szczegolnych efektow.

Dzis staram sie nie jesc za wiele, a to ze wzgledu na te wczorajsze szalenstwa.

Jak narazie:
sniadanie: jajecznica z 2 jaj, 2 plasterki szynki z piersi indyka, szczypiorek, 3 ogorki kiszone
obiad: miseczka fasolki szparagowej i roztopione na niej 2 plasterki sera 17%
i na kolacje bedzie jogurt naturalny

cwiczenia opisze wieczorkiem, a Wam jak idzie dziejsze dietowanie ?

Averka gdzie mierzysz biodra?? bo ja nie umiem znalesc odpowiedniego miejsca do pomiaru bioder i nigdy nie wiem ile rzeczywiscie maja cm
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:32   #977
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Witam Was sloneczka

Jestem taka szczesliwa zdalam statystyke na 4+ Jeszcze tylko jutro wyniki z marketingu i koniec tej meki, 5 semestr wita Dzis pokutuje (wczorajsza pizza), jem tylko owoce i pije wode. Za jakies 2 godzinki jade do domku i to bedzie niespodzianka dla rodzinki,bo nic o tym nie wiedza Przypuszczam, ze mamusia bedzie mi podtykac to i owo, ale zamierzam walczyc i ostro biore sie za cwiczenia. Teraz juz w koncu moge, bo mam czas i nie musze myslec o nauce Wszystko powraca do normy,zla passa powoli mnie opuszcza

Dziewczyneczki caluje Was serdecznie,walczcie wszystkie a zobaczycie ze juz nie dlugo beda z nas takie laski ze glowa mala
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:34   #978
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

siemka
Wiewiórka - biodra mierzy sie w najgrubszym miejscu czyli tam gdzie tyłek masz jakby to okreslic w najgrubszym miejscu na tyłku czyli pośrodku tyłka )
Averka ee te biodra co ty mierzyłas to są kości biodrowe biodra to jest gdzie tyłek czyli w biodrach masz 91)
Hause ile to coś kosztuje ??hm.. bo na tej stronce co podałas nie umiem nic znaleść o tym hm... oczywiscie oczekuje na twe wieści czy sa jakieś efekty

a dzisiaj zjadłam :
sniadanko : pół kromki z plasterkiem szynki
obiad: omlet z 2 jajek i do tego szklanka koktailu ( kupiłam dzisiaj nowy mikser)
kolacja : jogurt i szklanka koktailu

cwiczyłam 25 min same nogi eh po 2 min juz mni bolały bo mam okropne zakwasy eh ciekawe po czym ?? a i dzisiaj zaliczyłam tez spacerek miły ) wieczorem jeszcze brzuch
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:15   #979
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

O.o ale wpadka ale to co mam robic co cwiczyc i co jesc
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 17:26   #980
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

O boże, ale za mnie kretynka nie ten link podałam, to jest prawidłowy:
http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=3246 tam jest cena niecałe 50 zł ale tak normalnie w aptekach nieinternetowych kosztuje 55-65 zł. Ja za mój dałam 58 zł
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:35   #981
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Averka hmm jedz 1000 kcal i ćwiczyc e przeróżne cwiczenia na nogi moze znajdziesz cos tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77131 bo wiesz najlepiej to samemu dobrąc sobie ćwiczenia bo nie kazdemu podobaja sie wszystkie ćwiczenia a przecież ćwicząc masz to robić dla przyjemnosci a nie z przymus hehe - ja zawsze robie z przymusu <lol2>

Hause aha hehe tak myslałam ze coś innego wkleiłas
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:36   #982
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Averko ja już tradycyjnie na biodra, pupę polecam pilates, a na nogi rowerek i bieganie. Zajrzyj do wątku z filmikami to może też coś pościągasz do ćwiczeń w domu. A poza tym co to jest schudnąć 4 kg, niecałe 3 tygodnie i po sprawie jeśli się oczywiście zaweźmiesz i zmotywujesz.

Emmos serdecznie gratuluję! , za ile wyjeżdżasz? Bo to chyba jakoś już niedługo, co?

Anniu znowu mało jesz! . A turbo drink zaczynam od jutra mam nadzieję, że po może


A ja dziś zjadłam:
- jogurt
- banan
- 3 kawałki takich dużych ciastek amerykanów mojej produkcji
- obiad: ziemniaki z rybą smażoną i sałatką z pomidora i ogórka
- 1 czerwona herbata
- 1 herbata ze srzypu polnego
- dość dużo wody ale nie tyle ile bym chciała

Z ćwiczeń to tylko godzinka roweru (całe szczęście ładna pogoda była), wieczorem jeszcze mały spacer a jutro planuję pbiegać z rana.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:42   #983
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Hause za gorąco jest na jedzenia ) eh 3 tygodnie i 4 kg mniej ? eh a ja ciągle stoje na tych 47 kg i nie umiem zrzucić 3 kg ( Moze ty mi coś poradzisz aby zrzucić te 3 kg ) oo jak beda efekty to tez sobie kupie )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:09   #984
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Yyy przepraszam ale tak po cichaczu zapytam co to jest ten pilates? Nie wiem co sie ze mna dzieje od kiedy pije 1,5 litra wody dzienni(od 3 dni) i jem duzo warzyw i owocow a nic prawie z miesa i inych i tylko gotowane warzywa z lyzka ryzu na obiad w ciagu dnia 3 kanapki z pomidorkiem i szczypiorkiem bez soli na ciemnym pieczywe to wypilam przed chwila tylko jogurt i czuje sie pełna.Ale zbliza sie najgorsze...dnie przed miesiaczka i wtedy chodze ciagle glodna i nienasycona..o zgrozo!dziekuje Wam jescie najmilsze z tych wszystkim forum
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:22   #985
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Do UK wyjezdzam 29 czerwca, a do domku za 5 minutek.Dlatego weszlam jeszcze na wizaz,aby sie z Wami pozegnac Dziewczynki dbajcie o siebie i nie przejmowac sie wpadkami. Wroce za kilka dni i mam nadzieje,ze kazda z Was bedzie o krok do przodu ze swoimi marzeniami Sciskam Was serdecznie, bede tesknic : cmok::c mok:
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:23   #986
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Averka ja ci podam stronki i sie dokłądnie doweisz o PITALEs - są to cwiczenia skuteczne modelujące sylwetke i pozwalające zrzucić tłuszczyk
a tutaj masz te stronki :
1) http://www.wizaz.pl/forum/showthread...531#post875531
2) http://www.pilates.pl/
3) http://www.studentka.pl/serwis.php?s=10&pok=59
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 19:09   #987
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Ja jednak wole callanetics od pilatesu, jakos szybciej mi sie cwiczy i ogolnie wydaje mi sie ze callanetics daje lepsze efekty Ale pilates tez mi sie podoba, chodzilam na te zajecia z instruktorem, ale bylam ze 3 razy a potem sie rozleniwilam i juz mi sie znudzilo achh ta moja silna wola

emmos milego pobytu w domu trzymaj sie i nie daj sie domowym maminym pysznosciom

a ja mam za soba kolejne 15 min hula hop, za chwilke tamilee webb na brzuch i to chyba bedzie na dzisiaj tyle
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 19:58   #988
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Emmos hehe rzeczywiście niekonkretne pytanie zadałam oczywiście chodziło mi o wyjazd do Anglii. To już za tydzień jakby nie patrzeć. Będziesz tam mieć dostęp do netu? Będziesz jeszcze z nami? Wiem, że odpowiedz mi dopiero jak wrócisz ale już zadam te pyaniania, żeby nie zapomnieć . Miłego pobytu w domku

Wiewióreczko a jak ćwiczysz callanetics? W jakimś klubie fitness, czy z filmikiem a może w domku, albo jeszcze jakoś inaczej?
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 20:17   #989
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

w domu cwicze, do klubu zapisze sie od wrzesnia bo w wakacje bede wyjezdzac i nie oplaca mi sie kupowac karnetu na miesiac bo ciagle bedzie mi przepadalo

cwicze sobie z filmikami, callanetics AM, PM i czasem ten z polskim lektorem ostatnio sobie odpuscilam callanetics ale chyba powroce
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 20:34   #990
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Dzisiaj przeszukiwałam cały dom aby znaleść skakanke okazało się ze mama ją wyrzuciła bo stwierdziła ze nie potrzebna mi już bedzie eh w piątek albo soobte ide sobie kupic nowa ) ale znalazłam hula hop tylko nie umiem nauczyc sie kręcić ciagle mi spada eh znacie jakieś metode aby szybko nauczyc sie kręcić na tym ?)
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.