Rozstanie z facetem - część 11 :( - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 16:02   #661
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Miałam coś napisać, ale Malla mnie wyręczyła

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

I tak Waderko, muszę analizować, uwierz, z takim analizowaniem łatwiej uniknąć rozczarowań. I łatwiej uwierzyć, że nasze szczęście zależy od nas, a nie od męskich obietnic, w 3/4 przypadków będących bez pokrycia
Elvegirl - nasz brutalny głos rozsądku

Waderka - nie wiem, może jestem jakaś oschła czy cuś, ale mnie takie "głębokie refleksje" odrzucają. Chłop ma kochać, szanować i zarabiać
(a nie mówić o tym)


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie jestem już romantyczką, filmy w tym klimacie mnie aktualnie śmieszą. Nie wierzę w szaloną miłość po grób. Jestem przekonana, że każdego dnia trzeba się starać utrzymać zarówno swoje do kogoś, jak i czyjeś uczucie do nas. Każdego dnia trzeba się powstrzymywać przed zranieniem drugiej osoby bądź wpuszczaniem drobnych kropelek jadu, które kumulują truciznę w sercu. Uczucie trzeba stale podsycać, bo od momentu zakochania nic już samo się nie stanie. Związek to ciężka praca.
Myślę podobnie.
Kurna, przerażająca jest ta dorosłość

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2010-08-12 o 16:04
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:08   #662
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość

Waderka - nie wiem, może jestem jakaś oschła czy cuś, ale mnie takie "głębokie refleksje" odrzucają. Chłop ma kochać, szanować i zarabiać
(a nie mówić o tym)
odbieracie mi wiarę w ludzi
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:10   #663
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Wadera - to nam tę wiarę brutalnie odebrano!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:18   #664
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

to co mam przestać wierzyć, że są normalni, wrażliwi, romantyczni faceci?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:26   #665
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
to co mam przestać wierzyć, że są normalni, wrażliwi, romantyczni faceci?
Wierzyć zawsze możesz

Ponoć wiara góry przenosi - może akurat taki wrażliwy napatoczy Ci się któregoś pięknego dnia?
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:29   #666
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze!!! Tez juz chce byc na takim etapie, chciałabym żeby było kilka miesięcy pozniej, np listopad chociaz wiem, że zimno i brzydko
wiesz jakieś 3-4 tygodnie temu sama nie wierzyłam, że KIEDYKOLWIEK będę na tym etapie co teraz, wtedy był tylko lament, płacz i zgrzytanie zębów, ale pojechałam na przecudowne wakacje i rzuciłam się w wir zabawy i szaleństwa naprawdę zdrowo szalałam i może to mnie "uzdrowiło" bo odkryłam w sobie zupełnie inną osobę, otwarta na ludzi znajomości i facetów dotarło do mnie, że mogę mieć każdego, a skoro on mnie nie chciał to jego strata a nie moja dostałam tekiego kopa, że aż niewiarygodne teraz z perspektywy wiem, że najlepszy jest całkowity brak kontaktu, niepotrzebnie się do niego odzywałam i rozdrapywałam rany głupota totalna może bym nie straciła tak dużo czasu na opłakiwanie padalca.. no ale cóż teraz jestem mądrzejsza
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:39   #667
because
Raczkowanie
 
Avatar because
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lipno
Wiadomości: 58
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez yellowbird Pokaż wiadomość
Ojejku, no tak mi się mówi po prostu, że wszystko Chodzi o to, że zawsze rozmawialiśmy na ważne tematy, np. o tym, co jest dobrze, a co źle, co przeszkadza, co można by zmienić... I zazwyczaj nie miał żadnych zastrzeżeń, a jeśli już były, to tylko takie jak " spędzajmy więcej czasu razem " w czasie, gdy widywaliśmy się pół dnia na dobę Ew. jak się trafiało coś bardziej ważnego, to zaraz nad tym razem pracowaliśmy i za chwilę było dobrze. No bajeczka! Jaka to ja dla Niego nie jestem wspaniała i jak to On mnie nie kocha! (nie żeby było zbyt "słitaśnie" w naszym związku, po prostu widziałam, że jest bardzo szczęśliwy). A potem mu się nagle odwidziało, nie? Hahaha

A mówię na to dziewczę tak brzydko, bo mam takie pierwsze skojarzenia, gdy na nią patrzę
Masz rację. Mój też mi ciągle powtarzał jaka jestem wspaniała i jak bardzo Go zmieniłam na lepsze. Nawet Jego rodzice duużo razy mi to powtarzali. I też nagle mu się odwidziało.. Ale będzie tego żałował i to bardzo...
because jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 16:43   #668
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

A ja miałam taki cudowny humor, nastrajałam się na sobotnie wesele, aż tu nagle natrafiłam na to: http://demotywatory.pl/1524183/Milosc

I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że to demot tego dupka. Cudowne wykonanie. Pogratulować
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:53   #669
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
A ja miałam taki cudowny humor, nastrajałam się na sobotnie wesele, aż tu nagle natrafiłam na to: http://demotywatory.pl/1524183/Milosc

I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że to demot tego dupka. Cudowne wykonanie. Pogratulować
No proszę, jaki ładny demot mu wyszedł.
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:55   #670
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
A ja miałam taki cudowny humor, nastrajałam się na sobotnie wesele, aż tu nagle natrafiłam na to: http://demotywatory.pl/1524183/Milosc

I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że to demot tego dupka. Cudowne wykonanie. Pogratulować
nonono, kacper69

Rozwaliło mnie na elementy to: http://demotywatory.pl/1136546/Chcial-powaznego-zwiazku
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:58   #671
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
(...)
Rozwaliło mnie na elementy to: http://demotywatory.pl/1136546/Chcial-powaznego-zwiazku

dobre, dobre
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 17:01   #672
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
No proszę, jaki ładny demot mu wyszedł.
Śliczny, chyba sobie wydrukuję i oprawię w ramki. Jejjuuuu, jak ja go nienawidzę. Sama się zdziwiłam, że się nie poryczałam. Mam ochotę go zabić, nic więcej.

Mój z sympatii (ten od II wojny światowej) frajerzy... Kolejny Sam nie wie czego chce. Najpierw mnie bombarduje wiadomościami, dąży do spotkania, a potem mi nie odpisuje... Matko, chyba już jestem za stara, bo nie chcę mi się bawić w takie cholera wie co
Za to drugi jest ostro napalony Zaprasza mnie do siebie do Krakowa, nawet na noc. Może skorzystam

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
nonono, kacper69

Rozwaliło mnie na elementy to: http://demotywatory.pl/1136546/Chcial-powaznego-zwiazku
kasper69 Królowa Oczy by Ci wydrapał za taką zniewagę Tak, to 69 mówi wszystko...

Dobry demot
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:03   #673
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Śliczny, chyba sobie wydrukuję i oprawię w ramki. Jejjuuuu, jak ja go nienawidzę. Sama się zdziwiłam, że się nie poryczałam. Mam ochotę go zabić, nic więcej.

Mój z sympatii (ten od II wojny światowej) frajerzy... Kolejny Sam nie wie czego chce. Najpierw mnie bombarduje wiadomościami, dąży do spotkania, a potem mi nie odpisuje... Matko, chyba już jestem za stara, bo nie chcę mi się bawić w takie cholera wie co
Za to drugi jest ostro napalony Zaprasza mnie do siebie do Krakowa, nawet na noc. Może skorzystam
Niestety znam to
Też już chyba jestem za stara na takie gierki. Albo się czegoś chce i się w to człowiek pakuje, albo się nie chce i od razu nie zawraca się drugiej osobie tyłka. Nie ma pojęcia czemu dla facetów to takie trudne.

Ten drugi jaki szybki
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.

Edytowane przez mrytka
Czas edycji: 2010-08-12 o 17:05
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:06   #674
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Niestety znam to
Też już chyba jestem za stara na takie gierki. Albo się czegoś chce i się w to człowiek pakuje, albo się nie chce i od razu nie zawraca się drugiej osobie tyłka. Nie ma pojęcia czemu dla facetów to takie trudne.
No właśnie... Dlaczego mi nie napisze : "Sorry, odechciało mi się, nie bardzo mi się spodobałaś", albo cokolwiek innego, tylko udaje, że go nie ma na gadu, a jest dostępny? No masakra. Gorzej niż dziecko. Zawraca mi tyłek, pisze, gadamy najpierw całymi nocami, a potem trach. Nie ma go. I nawet nie wiem, czemu Albo wóz, albo przewóz nooooo.

Mrytka, aż nawet za szybki powiedziałabym Ale chłopak nic złego nie miał na myśli, to wyszło z racji tego, że chciałby mi pokazać Kraków nocą i w ogóle dużo fajnych miejsc, a że ja nie mam rodziny tam, to sam się zaoferował Ale potem sam stwierdził, że głupio tak wypalił z tym, więc plus dla niego
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary

Edytowane przez monilkaa
Czas edycji: 2010-08-12 o 17:11
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:15   #675
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
No właśnie... Dlaczego mi nie napisze : "Sorry, odechciało mi się, nie bardzo mi się spodobałaś", albo cokolwiek innego, tylko udaje, że go nie ma na gadu, a jest dostępny? No masakra. Gorzej niż dziecko. Zawraca mi tyłek, pisze, gadamy najpierw całymi nocami, a potem trach. Nie ma go. I nawet nie wiem, czemu Albo wóz, albo przewóz nooooo.
No właśnie, wystarczyłoby napisać cokolwiek. A takie urwanie kontaktu bez widocznego powodu jest najgorsze.
Ja przez tego niedoszłego siedziałam i dniami i nocami myślałam co ze mną jest nie tak? W sumie to przez to trafiłam na to forum. Chciałam się poradzić, bo może ktoś by zobaczył mój błąd, którego ja jakimś cudem nie widziałam.
W końcu sobie uzmysłowiłam, że to z nim jest coś nie tak. Bo ja jakbym nie chciała się już z nim spotykać, to bym mu to jakoś uświadomiła w inny sposób niż zaprzestanie kontaktowania się

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Mrytka, aż nawet za szybki powiedziałabym Ale chłopak nic złego nie miał na myśli, to wyszło z racji tego, że chciałby mi pokazać Kraków nocą i w ogóle dużo fajnych miejsc, a że ja nie mam rodziny tam, to sam się zaoferował Ale potem sam stwierdził, że głupio tak wypalił z tym, więc plus dla niego
Skoro tak, to faktycznie jest w porządku No i się odzywa, a w dzisiejszych czasach, to bardzo ważna cecha
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:20   #676
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
No właśnie, wystarczyłoby napisać cokolwiek. A takie urwanie kontaktu bez widocznego powodu jest najgorsze.
Ja przez tego niedoszłego siedziałam i dniami i nocami myślałam co ze mną jest nie tak? W sumie to przez to trafiłam na to forum. Chciałam się poradzić, bo może ktoś by zobaczył mój błąd, którego ja jakimś cudem nie widziałam.
W końcu sobie uzmysłowiłam, że to z nim jest coś nie tak. Bo ja jakbym nie chciała się już z nim spotykać, to bym mu to jakoś uświadomiła w inny sposób niż zaprzestanie kontaktowania się

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------


Skoro tak, to faktycznie jest w porządku No i się odzywa, a w dzisiejszych czasach, to bardzo ważna cecha
No właśnie ja dzięki Wizażowi z miejsca na to wpadłam Z nim jest coś nie tak, ja już swój limit pisania do niego wyczerpałam.

Hahaha, tak to bardzo ważna cecha. Odzywa się aż nadto Prosił, żebym do niego napisała na komórkę (zostawił mi numer na gadu), bo długo pracuje i chciałby się ze mną kontaktować częściej. Ale potrzymam go jeszcze trochę w niepewności
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:25   #677
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
No właśnie ja dzięki Wizażowi z miejsca na to wpadłam Z nim jest coś nie tak, ja już swój limit pisania do niego wyczerpałam.

Hahaha, tak to bardzo ważna cecha. Odzywa się aż nadto Prosił, żebym do niego napisała na komórkę (zostawił mi numer na gadu), bo długo pracuje i chciałby się ze mną kontaktować częściej. Ale potrzymam go jeszcze trochę w niepewności
Mnie też Wizaż uświadomił w tej kwestii Gdyby nie ten wątek, pewnie dalej bym myślała jaka to straszna muszę być, że zwiał bez słowa

No potrzymaj go, potrzymaj Niech nie ma za dobrze Z facetami, to jednak trzeba powoli, ostrożnie, bo nie wiadomo co oni mają tam w tych głowach
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.

Edytowane przez mrytka
Czas edycji: 2010-08-12 o 17:27
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:28   #678
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Mnie też Wizaż uświadomił w tej kwestii

No potrzymaj go, potrzymaj Niech nie ma za dobrze Z facetami, to jednak trzeba powoli, ostrożnie, bo nie wiadomo co oni mają tam w tych głowach
Przetrzymam go chociażby dlatego, żeby się pomęczył, pogłówkował, poczekał, czy napiszę, czy nie Taka moja osobista zemsta na facetach
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:33   #679
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Przetrzymam go chociażby dlatego, żeby się pomęczył, pogłówkował, poczekał, czy napiszę, czy nie Taka moja osobista zemsta na facetach
Haha też zamierzam się tak przy najbliższej okazji zemścić
W końcu role się muszą odwrócić. Teraz niech faceci myślą "czy ona się w końcu odezwie czy nie?"
Bo ja to już mam dość takiego zastanawiania się
Nie chcą po dobroci to będą mieli za swoje
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 17:59   #680
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Haha też zamierzam się tak przy najbliższej okazji zemścić
W końcu role się muszą odwrócić. Teraz niech faceci myślą "czy ona się w końcu odezwie czy nie?"
Bo ja to już mam dość takiego zastanawiania się
Nie chcą po dobroci to będą mieli za swoje
Czytasz mi w myślach Mrytka

Apropo przekręcania literek... Ta ksywa mojego ex, wzięła się od jego nazwiska i mówię Wam, ile było darcia, jak ktoś zamienił tak jak Królowa "s" na "c" Uhuhu, exio się stawał czerwony i rzucał takimi piorunami z oczy, że hoho. Dobrze, że nie kazał na siebie mówić per Kasper69
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:02   #681
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Ale miałam udany dzień! Byłam na zakupach z przyjaciółką i w urzędzie pracy, bo ostro zabrałam się za poszukiwania jakiejś robotki. Postanowiłyśmy, że będziemy jeździły wieczorami na rowerach, coby zrzucić parę kg i poprawić kondycję.
I jest świetnie. A mimo to łapię się na myślach, że to tylko chwilowe, ulotne polepszenie nastroju i że za chwilę bedzie znów to samo Nie miałyście albo nie macie tak?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:05   #682
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Witam ponownie po mej dlugiej nieobecnosci spowodowanej brakiem netu... No to u mnie bez zmian. Znowu byly smsy... A w poniedzialek spotkalam go na miescie... On byl z kolega ja z kolezanka. Wypatrzylam go z daleka, w koncu ma dwa metry wysokosci... No i nie moglam przejsc kolo niego... Zaczelam przechodzic na druga strone a oni jakby przyspieszyli... Tesknie cholernie za nim Ech, do dupy to i tyle...
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:30   #683
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

u mnie dzisiaj na maxa do d**y;/
Jakoś tak zmęczona wszystkim już jestem,w pracy masakra,w domu rachunki,rachunki,rachunk i...
Chciała bym sie przytulić do kogoś,obejrzeć film,wypić bro i siooooo spać
ehhhh
W ogóle jakiego niusa usłyszałam
Myślałam,że upadnę i nakryję się nogami
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:40   #684
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Nie wytrzymam... Siedzę sama, nie mam z kim się spotkać, nawet pogadać ;(
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:13   #685
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Nie wytrzymam... Siedzę sama, nie mam z kim się spotkać, nawet pogadać ;(
Trzeba było trzymać się postanowienia i nie kontaktować się z nim. Już powoli byłoby Ci łatwiej.
Teraz dzwoń do przyjaciół, znajomych i umawiaj się na spotkanie. Nie siedź sama. Myślę, że Ci co są wtajemniczeni w Twoją sytuację chętnie się z Tobą spotkają, żeby chociaż tak Cię wesprzeć.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Czytasz mi w myślach Mrytka

Apropo przekręcania literek... Ta ksywa mojego ex, wzięła się od jego nazwiska i mówię Wam, ile było darcia, jak ktoś zamienił tak jak Królowa "s" na "c" Uhuhu, exio się stawał czerwony i rzucał takimi piorunami z oczy, że hoho. Dobrze, że nie kazał na siebie mówić per Kasper69
Mamy podobną sytuację pod względem nagłego nieodzywania się niedoszłych , więc nie dziwne, że mamy jednakowe myśli
Ja to trochę się cieszę, bo wyciągnęłam z tego wnioski na przyszłość, że nie warto facetom wszystkiego ułatwiać, niech się męczą, starają, niech nie mają wszystkiego jak na tacy, ale czasami dobija mnie ten milczący telefon.

I Ty też musiałaś się zwracać do niego "Kasper"?
Hahaha całe szczęście

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj na maxa do d**y;/
Jakoś tak zmęczona wszystkim już jestem,w pracy masakra,w domu rachunki,rachunki,rachunk i...
Chciała bym sie przytulić do kogoś,obejrzeć film,wypić bro i siooooo spać
ehhhh
W ogóle jakiego niusa usłyszałam
Myślałam,że upadnę i nakryję się nogami
Ja na szczęście mam wakacje, ale jak teraz sobie pomyślę, że niedługo do szkoły, to już mi się nie odechciewa wszystkiego
Co to za nius?
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.

Edytowane przez mrytka
Czas edycji: 2010-08-12 o 19:15
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:44   #686
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam wakacje, ale jak teraz sobie pomyślę, że niedługo do szkoły, to już mi się nie odechciewa wszystkiego
Co to za nius?
Okazało się,że mój ex idzie z koleżanką na wesele i zaprosił ją pare dni przed imprezą
Dobra bania
A ja miałam na nie iść
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:45   #687
monia55598
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

ehhh zostalam dzis zaproszona na wesele we wrzesniu.......i z kim ja pojde.......
Wszystko nie tak...
monia55598 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:55   #688
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
Okazało się,że mój ex idzie z koleżanką na wesele i zaprosił ją pare dni przed imprezą
Dobra bania
A ja miałam na nie iść
To szybko się obudził z zaproszeniem

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez monia55598 Pokaż wiadomość
ehhh zostalam dzis zaproszona na wesele we wrzesniu.......i z kim ja pojde.......
Wszystko nie tak...
Każdy ma wesele, tylko chyba nie ja
Kolegów masz? Sądzę, że masz Bierzesz jakiegoś rozrywkowego i idziesz na wesele się bawić
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:58   #689
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Trzeba było trzymać się postanowienia i nie kontaktować się z nim. Już powoli byłoby Ci łatwiej.
Teraz dzwoń do przyjaciół, znajomych i umawiaj się na spotkanie. Nie siedź sama. Myślę, że Ci co są wtajemniczeni w Twoją sytuację chętnie się z Tobą spotkają, żeby chociaż tak Cię wesprzeć.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------


Mamy podobną sytuację pod względem nagłego nieodzywania się niedoszłych , więc nie dziwne, że mamy jednakowe myśli
Ja to trochę się cieszę, bo wyciągnęłam z tego wnioski na przyszłość, że nie warto facetom wszystkiego ułatwiać, niech się męczą, starają, niech nie mają wszystkiego jak na tacy, ale czasami dobija mnie ten milczący telefon.

I Ty też musiałaś się zwracać do niego "Kasper"?
Hahaha całe szczęście

-
A ja już nie czekam, chce niech dzwoni, nie chce to nie Dużo szacunku do siebie nabrałam dzięki temu wątkowi

No coś Ty! W życiu bym tak do niego nie powiedziała, strasznie to obciachowe Po imieniu, normalnie. Jeszcze czego, phi
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:59   #690
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
To szybko się obudził z zaproszeniem

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------


Każdy ma wesele, tylko chyba nie ja
Kolegów masz? Sądzę, że masz Bierzesz jakiegoś rozrywkowego i idziesz na wesele się bawić
Też bym poszła na wesele;/
A tu lipa bo w rodzinie nikomu sie nie spieszy;/;/;/
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.