Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 15:34   #61
BeBe44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Witam !
W sierpniu mam osiemnastkę kuzynki i kompletnie nie wiem w co się ubrać.
Będzie na sali także myślałam o sukience. Macie jakieś propozycje ?
BeBe44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 11:38   #62
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

tak sie tutaj podlacze, bo mozliwe ze pojde na chrzciny, kuzyni jeszcze nic nie mowili konkretnie oprocz daty (czerwiec) ale zapytac nie zaszkodzi jesli chodzi o stroj. na poczatek dodam ze do kosciola nie wejde bo nie jestem wierzaca, co najwyzej poczekam pod kosciolem (zapewne chrzciny odbeda sie w ich miejscowosci gdzie sie troche jedzie autem, wiec poczekanie w domu az dojade - odpada ) nie wiadomo gdzie bedzie uroczystosc i jak to bedzie zorganizowane.

chodzi o to ze nie chce sie odwalic jak stroz w boze cialo w jakies garsonki czy koki. nie chce kupowac zbenych rzeczy (nowa sukienka, nowe buty, nowa torebka, zakiety itp tylko dlatego ze raz na ruski rok wychodze gdzies)

chce wykorzystac to co mam w domu, ew dokupie jakas jedna rzecz

- mam sukienke zwiewna na ramiaczkach - bialo-zolta w czarne kwiaty do kolan
- razie niepogody myslalam nad czarnymi spodniami + bluzka (kupilam taka w intensywnym niebieskim kolorze, dopasowana na biodrach, luzna, marszczy sie ) - moge tez jak cos zalozyc szare lekkie spodnie ktore mam

buty (zadnych szpilek, platform, obcas wygodny, najwyzej maly, albo slupek, nie ukrywam ze boje sie o bable dlatego musza byc wygodne, moge tez prowadzic w razie czego)
w domu mam
- czolenka ktore do sukienki chyba beda za ciezkie, co najwyzej zaloze je do spodni
- baleriny w gwiazdkowe cwieki

moge kupic najzwyklejsze czolenka jak na zdjeciu. sa latwo dostepne, stosunkowo tanie, (niewazne czy brzydkie czy niemodne, chodzi o moja wygode. polowe miasta chyba takie zaklada na uroczystosci)

gora - nie chce kupowac zadnych zakietow, kurtek itp - kupilam kiedys bialy blyszczacy zakiet do w/w sukienki i wsiakl jak bolka trampki
wiec do wyboru mam czarny krotki cardigan - na luznej bluzce nie bedzie ladnie lezal, albo narzutke z spiczastymi rogami. jesli chodzi o odziez wierzchnia to mam czarny trencz , troche "ciezki" tj z grubszego materialu no ale do sukienki nie za specjalnie bedzie pasowal. zakiet mam ale z krotkim rekawem a na wieczor to nie spelni swojej roli

i co wy na to?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-05-13 o 11:39
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 20:52   #63
obserwatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Cześć Wszystkim
wielkimi krokami zbliża się mój bal gimnazjalny i z tej okazji kupiłam sobie tę oto sukienkę http://allegro.pl/item1028953166_suk...ona_roz_m.html
czerwoniutka i naprawdę fajnie wygląda i poza tym kupiłam ją w realu a nie przez neta.
No i mam pytanie co do niej dobrać; jaką biżuterię, czy wisiorek delikatny czy jakiś dłuższy itd. nie mam pomysłu co do niej dopasować
buty myślałam żeby kupić czerwone, ale póki co w mieście nie dopatrzyłam się fajnych, na ładnym obcasie.
pokazuje kilka, które wypatrzyłam na allegro:
http://allegro.pl/item1026002822_cal...erwone_36.html

http://allegro.pl/item1035175031_pan...osenne_37.html

http://allegro.pl/item1038956147_c01...zpilki_40.html

http://allegro.pl/item1031354665_szp...2522_1_36.html

http://allegro.pl/item1031360784_szp...a_11cm_35.html

co byście doradziły?? pomóżcie
obserwatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:40   #64
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Wizażanki pomóżcie Nie mam pomysłu w co się ubrać na chrzciny Mój TŻ będzie chrzestnym, chrzest w lipcu/sierpniu/wrześniu- jeszcze dokładnej daty nie znam. Mam 1,68 wzrostu, noszę rozmiar 46/48,mam 21 lat, długie ciemne włosy i nie mam bladego pojęcia w co się ubrać
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 16:13   #65
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Dziewczyny, proszę o radę... Mam 22 lata. W przyszłym tygodniu wybieram się na komunię do siostry ciotecznej. Co myślicie o identycznym zestawie jak z załącznika (bluzka + spódnica, zdjęcie z all) na taką okazję? I czy ewentualnie pasowałyby do tego czarne sandałki i czarna torebka (model F&F, wzorowana na tej z Zary ).
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 11:34   #66
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

ja swoj temat chrzcin zamykam.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:55   #67
wirtual12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

A ja mam 12 czerwca bal gimnazjalny i również nie wiem co powinnam założyć. Mam 173cm wzrostu, troszkę dużą pupę, ale nie narzekam bardzo, jestem szatynką, włosy sięgają mi gdzieś tak do ramion. Podoba mi się taka sukienka jak w załączniku, tylko, że z mniejszym dekoltem. Jak myślicie?
wirtual12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 15:13   #68
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Cytat:
Napisane przez wirtual12 Pokaż wiadomość
A ja mam 12 czerwca bal gimnazjalny i również nie wiem co powinnam założyć. Mam 173cm wzrostu, troszkę dużą pupę, ale nie narzekam bardzo, jestem szatynką, włosy sięgają mi gdzieś tak do ramion. Podoba mi się taka sukienka jak w załączniku, tylko, że z mniejszym dekoltem. Jak myślicie?
bardzo ładna ale faktycznie lepiej poszukaj czegoś z mniejszym dekoltem

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez gabbana99 Pokaż wiadomość
Cześć!
Kupiłam na allegro sukienkę (zdjęcie)

Idę w niej na poprawiny.

2. W miejscu gdzie jest pasek na zdjęciu całej sukienki jest takie marszczenie (zdjęcie nr.2) i moje drugie pytanie odnosi się tego, czy wziąść też pasek tak jak ma modelka, czy lepiej bez?


proszę o pomoc
Z paskiem lepiej mi się podoba na tyle o ile widzę, jednak nie tym Może poszukaj jakiegoś innego ? ( a mogłabyś wstawić zdjęcie sukienki na modelce ale bez paska ? )
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:22   #69
Mik4
Raczkowanie
 
Avatar Mik4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 127
GG do Mik4
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Hejka dziewczyny
mam problem, bo już w ten piątek mój chłopak ma 18stke i nie mam pojęcia w co się ubrać.. rozmiar noszę s lub m, zależy od producenta. chciałabym wyglądać troche sexy ale bez przesady, żebym czuła się swobodnie. mogłbyście podrzucić jakieś zdjęcia z fajnymi zestawami ciuchów do mojej sylwetki ? załączam moje jedyne zdjęcie na którym widać mnie całą, akurat w niezbyt dobranej sukience ale cóż. Proszę o pomoc.
__________________

Mik4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:34   #70
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Cytat:
Napisane przez gabbana99 Pokaż wiadomość
Cześć!
Kupiłam na allegro sukienkę (zdjęcie)

Idę w niej na poprawiny.

1. Jakie buty do niej?

2. W miejscu gdzie jest pasek na zdjęciu całej sukienki jest takie marszczenie (zdjęcie nr.2) i moje drugie pytanie odnosi się tego, czy wziąść też pasek tak jak ma modelka, czy lepiej bez?


proszę o pomoc
Buty chyba jakieś peep toe lub sandałki, a w jakich idziesz na wesele? nie będą nadawały się te same?
I chyba bym nie zakładała paska, ale wtedy koniecznie coś ładnego na szyję

Cytat:
Napisane przez Mik4 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny
mam problem, bo już w ten piątek mój chłopak ma 18stke i nie mam pojęcia w co się ubrać.. rozmiar noszę s lub m, zależy od producenta. chciałabym wyglądać troche sexy ale bez przesady, żebym czuła się swobodnie. mogłbyście podrzucić jakieś zdjęcia z fajnymi zestawami ciuchów do mojej sylwetki ? załączam moje jedyne zdjęcie na którym widać mnie całą, akurat w niezbyt dobranej sukience ale cóż. Proszę o pomoc.
No to może jakąś tunikę z większym dekoltem + legginsy z tych błyszczących, jakieś fajne kolczyki i bransoletka, i poszła w tany
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:53   #71
AAANNNIIIAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

W której sukience poszłybyście do klubu/na dyskotekę właściwie? TAK ŻEBY WYGLĄDAĆ OSZAŁAMIAJĄCO, MAM CEL;D
AAANNNIIIAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 21:57   #72
majuss86
Raczkowanie
 
Avatar majuss86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 42
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Ja bym nalozyla numer 1 lub przedostatnia, z reszta mowiac szczerze patrzac po zdjeciach modelek w tych wszytkich sukienkach, nie wazne co, wazne kto! skoro chcesz wskoczyc w ktoras z tych mini z pewnoscia jestes piekna i zgrabna dziewczyna wiec ktoraby to nie byla bedzie ekstra ;]
majuss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:47   #73
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Dziewczyny ratunku! Własnie się dowiedziałam że za miesiąc zostanę chrzesną i tutaj zaczyna sie problem bo kompletnie nie wiem w co sie ubrać a przypominając sobie zawartość szafy uświadomiłam sobie że nie tylko nie wiem ale i nie mam w co Unikam sukienek i spódnic a już napewno nie założe żadnej z tych części garderoby bez rajstop,a to jednak sierpień będzie. Pozostały mi więc spodnie a tutaj nie mam żadnego pomysłu na stylizacje, mam w domu satynowe czekoladowe ale nie wiem czy w takich się jeszcze chodzi? Może powinnam kupić sobie jakieś wąskie np.granatowe? Mam marynarkę w stylu marynarskim,może to da się jakoś ciekawie zestawić. Wolałabym uniknąć kupywania ubrań na jeden raz. Proszę o pomoc.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:38   #74
Melontastic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Chrzest.
CZy na chrzciny kuzyna chłopaka mogę ubrać białą koszulę z krótkim rękawkiem i spódnicę szarobiałą w drobna krateczkę albo jeansową.
Melontastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:36   #75
fenelovtaleina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
GG do fenelovtaleina Send a message via Skype™ to fenelovtaleina
Jakie buty do sukienki na połowinki?

Jakie buty będą pasowały do tej sukienki na połowinki??
fenelovtaleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:38   #76
madzioszka5
Rozeznanie
 
Avatar madzioszka5
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 753
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Cześć!
Jutro idę na 18stkę kolegi i zupełnie nie wiem co na siebie włożyć, czy sukienkę zwykłą czarną krótką, czy może jeansy i jakąś bluzkę? Impreza odbędzie się w jakiejś takiej karczmie, nie jest to na pewno jakaś wykwintna, elegancka restauracja, ale sama nie wiem co założyć? Jako, że nie chodziłam ostatnimi czasy na 18stki, zwracam się do Was o pomoc, bo wiem,że jesteście niezawodne
__________________
Czasem tak bywa, nie każdy wygrywa,
czasem bywa tak, że cos ważnego się urywa,
zostaje ślad, nie mozna tego nie przeżywać,
można ukrywać fakt, ale w snach, to przypływa.
madzioszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:35   #77
fenelovtaleina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
GG do fenelovtaleina Send a message via Skype™ to fenelovtaleina
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

To zależy jeszcze od Twojej postury. Ja bym jednak proponowała ciemne jeansy i jakiś wystrzałowy top.
fenelovtaleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:51   #78
modomaniaczka86
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 120
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Planuję zakup sukienki, ktorą wklejam poniżej, na wesele mojej przyjaciółki. Dlatego chciałabym prosić o kilka rad: 1) Czy w ogóle kreacja w czerwonym kolorze jest odpowiednia na taką okazję? Dodam, że ślub i wesele będzie w eleganckim hotelu na zamku 2) Jakie dodatki powinnam do niej dokupić? Wydaje się być strojna sama w sobie i wciąż się zastanawiam czy mocno ją ozdabiać 3) Generalnie będę wdzięczna za wszystkie uwagi i sugestie- może sukienka nie jest wcale taka rewelacyjna jak mi się wydaje... Z góry serdeczne dzięki za pomoc.
Sukienka jest z Monaco Fashion Store.
modomaniaczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 23:20   #79
Conserwante
Przyczajenie
 
Avatar Conserwante
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Witam niebawem wybieram sie na zakupy, zeby skompletowac dodatki do sukienki na polowinki i potrzebuje rady. Sukienka jest czarna, wyglada jak z latexu (wiem jak to brzmi, ale wyglada na prawde dobrze) ma szerokie ramiaczka z cekinow, jest odcinana pod biustem, z rozszerzanym, 'napuszonym' dolem. Zastanawialam sie nad czerwonymi szpilkami przede wszystkim, ale nie wiem czy zakladac wtedy czarne rajstopy ? I jaka bizuteria ? Prosze o pomoc
__________________
" I've never been alone with a man before - even with my dress on. With my dress off, it's most unusual .' Audrey Hepburn
Conserwante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 08:19   #80
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Arrow Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Witam
W sierpniu i we wrześniu wybieram się na wesele i takie moje pytanie: czy taki zestawik mogę założyc?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:40   #81
Trzebinianka
Przyczajenie
 
Avatar Trzebinianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Hej Bardzo was proszę o radę. Zostałam zaproszona na ślub do rodziny mojego chłopaka, mam sukienkę ale jest czarna i tutaj pytanie czy wypada w niej iść ? może dodam że mam 28 lat
Liczę na rady i pozdrawiam
Trzebinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:32   #82
kamiluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

;p

Edytowane przez kamiluska
Czas edycji: 2010-08-09 o 10:20
kamiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:30   #83
Trzebinianka
Przyczajenie
 
Avatar Trzebinianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Kamiluska-Myślę że te buty z tą sukienką to kompletne nieporozumienie.

Edytowane przez Trzebinianka
Czas edycji: 2010-08-08 o 22:31
Trzebinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:22   #84
kamiluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Myślę ze powinnaś iść na to wesele w jakiejś sukience która ma żywy kolor,musisz zabłysnąć w towarzystwie ;P w czarnej nie będziesz dobrze wyglądała na weselu rodziny swego chłopka
kamiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 08:51   #85
Trzebinianka
Przyczajenie
 
Avatar Trzebinianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Nooo właśnie dlatego chciałam się poradzić bo ta sukienka nie jest drastycznie czarna ale ma srebrne cekinki, więc pomyślałam, że nie będę wyglądać całkiem jak czarna wdowa Dzięki za opinię, szkoda że nie ma więcej chętnych do udzielania rad
Trzebinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 09:01   #86
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Trzebinianka-myślę że śmiało możesz pójść w tej sukience na wesele, możesz założyć srebrne bolerko.
Kamiluska- Buciki były fajniutkie ale nie do tej sukienki. Szkoda, że usunęłaś zdjęcia :PPP
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.

Edytowane przez emigrantka
Czas edycji: 2010-08-10 o 09:11
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:56   #87
karolina_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Idę w piątek na imprezę, chciałam się zapytać czy mogę iść w którejś z tych sukienek 3 są pożyczone od koleżanki a jedna moja..

a jak nie to widziałyście gdzieś coś fajnego, jutro wybiore się na zakupy bo idę do klubu, chyba wolałabym coś sexi;p

buty mam do wyboru, białe koturny lub czarne peep toe.

Edytowane przez karolina_1990
Czas edycji: 2010-08-12 o 19:58
karolina_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 20:23   #88
agata17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Hej dziewczyny.
Mam prośbę, pomóżcie mi w wyborze sukienki na połowinki mam 158 cm wzrostu jestem drobna.Chciałabym coś zwiewnego w odcieniu beżu lub pastelowego różu.Pomóżcię gdzie mogę kupić taką i co do tego dopasować?
agata17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:47   #89
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Agata17 - A co ty na takie propozycję ?
http://moda.allegro.pl/listing.php/s...&change_view=1
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:49   #90
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Różne okazje-jaki strój?Połowinki, imprezy w pracy/rodzinne,matury/wyjazdy-ZBIO

Ta jest cudna dla takiej drobnej osoby ;]
...do tej sukienki, można założyć bolerko i masz strój że fiu, fiuuu
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.

Edytowane przez emigrantka
Czas edycji: 2010-08-17 o 08:51
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.