Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 09:30   #1621
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o rychłą odpowiedź czy podczas usuwania włosków laserem, pani kosmetyczka daje nam okulary ochronne???
Tak, koniecznie musisz mieć okularki ochronne. Albo takie jak ma kosmetyczka robiąca zabieg (które są przyciemniane ale widzisz co sie dzieje) albo takie jak na solarium, przez ktore nic nie widać.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:38   #1622
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Tak, koniecznie musisz mieć okularki ochronne. Albo takie jak ma kosmetyczka robiąca zabieg (które są przyciemniane ale widzisz co sie dzieje) albo takie jak na solarium, przez ktore nic nie widać.
Dziękuje za odpowiedź
A orientujecie się czy przy usuwaniu włosków z pach, istnieje jakieś ryzyko powikłań dot. węzłów chłonnych?? znajdują się one przecież bardzo blisko...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 13:52   #1623
briggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 210
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez motylek_29 Pokaż wiadomość
Nie są nawet przypadkiem kilka może Tobie się zamknąć!
Super, dzięki. A czy któraś z Was wie, z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiać na pierwszy zabieg w Studio Laser na Pradze?
briggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:12   #1624
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam pytanko czy laser Lightsheer jest jednym z lepszych ???

I co sadzicie o laserach w salonie Nomasvello ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:22   #1625
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, chciałabym usunąć owłosienie pod pachami.... stać mnie na jakieś 2 zabiegi (bo akurat zniżka mi się trafiła)... i dlatego chciałbym zapytać czy stało by się coś gdybym kolejne zabiegi odłożyła np. o jakieś pół roku?:P I przy okazji takie pytanie czy ten laser IPL jest dobry?
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:49   #1626
mieszko2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie, IPL nie jest laserem do depilacji. Jest beznadziejny. Wystarczy zastanowić się dlaczego cena zabiegu jest tak niska niezależnie od depilowanej partii. Nie dajcie się nabrać na No+vello czy jakoś tam, to ściema. Też się napaliłam. Na szczęście ludzie, którzy się na tym znają wytłumaczyli mi w czym rzecz.
mieszko2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:16   #1627
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mieszko2004 Pokaż wiadomość
Nie, IPL nie jest laserem do depilacji. Jest beznadziejny. Wystarczy zastanowić się dlaczego cena zabiegu jest tak niska niezależnie od depilowanej partii. Nie dajcie się nabrać na No+vello czy jakoś tam, to ściema. Też się napaliłam. Na szczęście ludzie, którzy się na tym znają wytłumaczyli mi w czym rzecz.
Nie wiem, dlaczego uważasz, że IPL jest beznadziejny. Ja sobie go chwalę i nie uważam też, że jest tani (1500 za jeden zabieg na całe nogi z bikini), ale za to skuteczny (w sumie jestem po 4 sesjach w odstępach półrocznych i rocznych).
Widziałam również efekty usuwania naczynek przy pomocy IPL (oczywiście jest inna końcówka niż do depilacji) i to po jednym zabiegu.
Może to była po prostu "podróbka", a nie prawdziwy IPL?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 19:47   #1628
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie wiem, dlaczego uważasz, że IPL jest beznadziejny. Ja sobie go chwalę i nie uważam też, że jest tani (1500 za jeden zabieg na całe nogi z bikini), ale za to skuteczny (w sumie jestem po 4 sesjach w odstępach półrocznych i rocznych).
Widziałam również efekty usuwania naczynek przy pomocy IPL (oczywiście jest inna końcówka niż do depilacji) i to po jednym zabiegu.
Może to była po prostu "podróbka", a nie prawdziwy IPL?
pisze ,że jest beznadziejny ,bo się jej nie sprawdził.zresztą mnie też nie.

Cytat:
Może to była po prostu "podróbka", a nie prawdziwy IPL
jasne i zabieg miała robiony w garażu...

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-20 o 19:48
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:18   #1629
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT Nie wiem, gdzie robiła, ale widziałam już botoxy robione u kosmetyczki po kursie zakładania tipsów, więc można się spodziewać różnych rzeczy. Ja robiłam w gabinecie kosmetycznym prowadzonym przez lekarza dermatologa. Po pierwszym razie wcale nie zniknęły mi wszystkie włosy. Zresztą do dziś są, ale znacznie mniej, są słabsze i mam sporo łysych placków, gdzie w ogóle nie rosną. Nie wierzę w metodę, po której włosy na nogach znikają bezpowrotnie. Za to po pierwszej sesji przestały mi wrastać włosy, a z tym problemem borykałam się przez wiele lat. Z tego, co się orientuję, to najlepsze efekty są na włosach ciemnych i mocnych (na bikini od razu przestały rosnąć), im włosy jaśniejsze i cieńsze, tym efekt będzie słabszy. Dla blondynek wręcz nie poleca się IPL. Fakt, że od czasu, gdy robiłam IPL po raz pierwszy pojawiły się nowe metody, np. laser frakcyjny. Ponoć bardzo skuteczny i mniej bolesny niż zwykły laser. Ale nie próbowałam go, więc nic więcej nie mogę powiedzieć.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 14:29   #1630
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
TmargoT Nie wiem, gdzie robiła, ale widziałam już botoxy robione u kosmetyczki po kursie zakładania tipsów, więc można się spodziewać różnych rzeczy. Ja robiłam w gabinecie kosmetycznym prowadzonym przez lekarza dermatologa. Po pierwszym razie wcale nie zniknęły mi wszystkie włosy. Zresztą do dziś są, ale znacznie mniej, są słabsze i mam sporo łysych placków, gdzie w ogóle nie rosną. Nie wierzę w metodę, po której włosy na nogach znikają bezpowrotnie. Za to po pierwszej sesji przestały mi wrastać włosy, a z tym problemem borykałam się przez wiele lat. Z tego, co się orientuję, to najlepsze efekty są na włosach ciemnych i mocnych (na bikini od razu przestały rosnąć), im włosy jaśniejsze i cieńsze, tym efekt będzie słabszy. Dla blondynek wręcz nie poleca się IPL. Fakt, że od czasu, gdy robiłam IPL po raz pierwszy pojawiły się nowe metody, np. laser frakcyjny. Ponoć bardzo skuteczny i mniej bolesny niż zwykły laser. Ale nie próbowałam go, więc nic więcej nie mogę powiedzieć.
no widzisz,a u mnie po jednej sesji larea diodowego znikło 50% włosów.
chciałam troszkę zaoszczędzić i mieć mniej bolesny zabiegi kolejne 3 sesje zrobiłam na IPL-u.w efekcie wydałam tylko pieniądze,a nie zmniejszyło mi nawet o 1/3 ilości włosów.są tylko delikatniejsze (nie twarde)
mam porównanie i moge się za siebie wypowiedzieć.
fakt,łatwiej wydać 99 zł za IPL-a,niż 500 zł za diodowy,ale efekty po diodowym są nieporównywallnie widoczne.tu wystarczą 2 wizyty,a pozbędziesz się w 99% włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 15:37   #1631
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT muszę pomyśleć o tym diodowym, bo jak się zdecydowałam na IPL, to go jeszcze nie było, a potem wolałam pozostać przy jednej metodzie. Poza tym z tego, co piszesz, to diodowy bardziej boli. Sama już nie wiem Zastanowię się jesienią, bo teraz i tak nic nie będę robić. Ale dzięki za Twoje spostrzeżenia.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 18:20   #1632
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
TmargoT muszę pomyśleć o tym diodowym, bo jak się zdecydowałam na IPL, to go jeszcze nie było, a potem wolałam pozostać przy jednej metodzie. Poza tym z tego, co piszesz, to diodowy bardziej boli. Sama już nie wiem Zastanowię się jesienią, bo teraz i tak nic nie będę robić. Ale dzięki za Twoje spostrzeżenia.
fakt ,diodowy jest bolesny,ale ja nie wiedziałam,że sa żele znieczulające.
problem jest w tym,że ja widziałam różnicę już po jednej wizycie na diodowym,a miałam naprawdę sporo włosów.kosmetyczka mówiła ,że po 4 zabiegach nie powinno być śladu po włosach i ja w to wierzę.po IPL-u nie było żadnej poprawy.zrobiłam sobie bikini samym IPL-em i nic,ani jeden włos nie zniknął .jeszcze nie byłoby tak żal tej kasy,gdyby kosztował tyle co u was,ale u nas IPL kosztował mnie 350 zł łydki i 200 bikini razy 3
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:55   #1633
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny licze na rade
Otoz mam okazje aby pojsc na jeden zabieg laserem IPL z bardzo duza obniżką. Kusi mnie to ogromnie bo cena jest super ale to tylko na jeden zabieg
Wiem ze jeden zabieg to za malo, ale mo,że lepiej to niz nic? Jezeli zalozmy pojde na zabieg teraz a na drugi np. po kilku miesiacach( jak bede miec wiecej srodkow) to czy to ma sens?

Czy sobie darowac? Dodam,ze chodzi mi o depilacje ramion i przedramion.
Wlasnie 2 pyt.
Czy jest moze tak,ze jakas czesc ciała reaguje na laser lepiej niz inna?

Piszecie tez ze IPl jest kiepski i tani,ale normalna cena w tym salonie na IPL-u to kilkaset zł ,np. 400 za nogi wiec tanio nie jest....
pozdrawiam
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-08-22 o 11:57
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:34   #1634
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny licze na rade
Otoz mam okazje aby pojsc na jeden zabieg laserem IPL z bardzo duza obniżką. Kusi mnie to ogromnie bo cena jest super ale to tylko na jeden zabieg
Wiem ze jeden zabieg to za malo, ale mo,że lepiej to niz nic? Jezeli zalozmy pojde na zabieg teraz a na drugi np. po kilku miesiacach( jak bede miec wiecej srodkow) to czy to ma sens?

Czy sobie darowac? Dodam,ze chodzi mi o depilacje ramion i przedramion.
Wlasnie 2 pyt.
Czy jest moze tak,ze jakas czesc ciała reaguje na laser lepiej niz inna?

Piszecie tez ze IPl jest kiepski i tani,ale normalna cena w tym salonie na IPL-u to kilkaset zł ,np. 400 za nogi wiec tanio nie jest....
pozdrawiam
jeśli mam coś poradzić to osobiście nie zabierałabym się za depilację.
nie wiem o jakiej obniżce mówisz,ale nawet 50 zł to spory wydatek.lepiej poczekaj ,uzbieraj i wyłóż na jeden zabieg laserem diodowym.wtedy zobaczysz różnicę.
jestem najlepszym przykładem co robi jeden zabieg laserem diodowym.

poza tym nie prawda jest ,ze musisz chodzić na zabiegi regularnie.to tylko naciąganie na kasę.
rozmawiałam z kosmetyczką i termin odstępu jest przestrzegany w min ,ale nie w max .nie możesz zrobić częściej niż w 1,5 mies odstępie czasowym,ale kolejny możesz zrobić po pół roku.ważne jest,abyś nie wyrywała włosów ,tylko goliła na 2 mies przed zabiegiem

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-22 o 14:39
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 19:59   #1635
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziękuje za rade, chyba sobie jednak odpuszczę i nazbieram na diodowy
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 20:56   #1636
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny jak czytam niektore posty to az mi sie slabo robi !!! widze ze zrobil sie na forum podzial na diodowy light sheer albo na IPL z jakiegos salonu no+vello. ja rozumiem ze diodowy jest skuteczny ale takie gadanie ze IPL wogole nie dziala to tez jest bez sensu. jeszcze raz mowie ze niektore IPLe sa beznadziejne ale wtedy kiedy sa to IPLe kosmetyczne a nie medyczne, bo jesli zrobicie na medycznym to tak samo bedziecie zadowolone. a takie gadanie ze po diodowym zrobi sie 2 razy badz 3 to jest totalna glupota. moze ktos kto pisze to ze po 2 razach nie ma wlosow to pisze to po 3 tygodniach od ostaniego zabiegu kiedy wlosy juz wypadly ale niech poczeka troszke dluzej az wlosy odrosna to wtedy mozemy pogadac. zarowno z diodowym jak i IPLem (tylko ze medycznym i podkreslam ze za duze pieniadze) wlosy wypadaja ale potem odrastaja i znowu robimy depilacje i znowu wypadaja a czasami przy 3cim zabiegu wydaje sie ze nam wszystko odroslo bo dochodzi do synchronizacji faz wzrostu wlosa i wyszly te co byly wczesniej uspione i znowu robimy az do skutku ! nie mozna powiedziec ze sie zrobi 5zabiegow i bedzie super bo zarowno jedna osoba robiac sobie jednoczesnie np.bikini i pachy moze miec swietny efekt na bikini po 5ciu zabiegach natomiast pachy dopiero po 8miu. a diodowy strasznie strasznie boli a medyczne IPL badz tez VPL (rowniez medyczny)tez bola ale mniej. a poza tym jest tez rowniez laser aleksandrytowy(o ktorym ktos pisal ze przeslarzala technologia i takie tam inne glupoty bla bla bla) ale chodzi mi o konkretny model CANDELA ktory rowniez daje swietne rezultaty i mniej boli od diodowego.
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:57   #1637
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beatniczek Pokaż wiadomość
.moze ktos kto pisze to ze po 2 razach nie ma wlosow to pisze to po 3 tygodniach od ostaniego zabiegu kiedy wlosy juz wypadly ale niech poczeka troszke dluzej az wlosy odrosna to wtedy mozemy pogadac. zarowno z diodowym jak i IPLem (tylko ze medycznym i podkreslam ze za duze pieniadze) wlosy wypadaja ale potem odrastaja i znowu robimy depilacje i znowu wypadaja a czasami przy 3cim zabiegu
mój ostatni zabieg miał miejsce 10miesięcy temu pażdziernik ,więc nie mów mi,że nic nie wiem.
na koniec powiem ,że być może IPL potrzebuje więcej zabiegów,ale ja mam w nosie jego skuteczność skoro mogę w cenie diodowego 500 zł*4 mieć ten sam efekt co IPL za cenę 450 zł * 8 zabiegów

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:59
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:55   #1638
briggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 210
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
na koniec powiem ,że być może IPL potrzebuje więcej zabiegów,ale ja mam w nosie jego skuteczność skoro mogę w cenie diodowego 500 zł*4 mieć ten sam efekt co IPL za cenę 450 zł * 8 zabiegów
Zgadzam się w zupełności, choć dopiero przymierzam się do lasera diodowego. Tutaj chodzi też przecież o czas, który zamiast marnować, można poświęcić na coś innego.
briggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:02   #1639
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez briggie Pokaż wiadomość
Zgadzam się w zupełności, choć dopiero przymierzam się do lasera diodowego. Tutaj chodzi też przecież o czas, który zamiast marnować, można poświęcić na coś innego.
czas i pieniądze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 22:44   #1640
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
fakt ,diodowy jest bolesny,ale ja nie wiedziałam,że sa żele znieczulające.
problem jest w tym,że ja widziałam różnicę już po jednej wizycie na diodowym,a miałam naprawdę sporo włosów.kosmetyczka mówiła ,że po 4 zabiegach nie powinno być śladu po włosach i ja w to wierzę.po IPL-u nie było żadnej poprawy.zrobiłam sobie bikini samym IPL-em i nic,ani jeden włos nie zniknął .jeszcze nie byłoby tak żal tej kasy,gdyby kosztował tyle co u was,ale u nas IPL kosztował mnie 350 zł łydki i 200 bikini razy 3
Ja się już trochę pogubiłam. Mogłabyś napisać chronologicznie jaką partię ciała robiłaś kiedy i czym? Po tym jak robiłaś nogi IPL to potem zrobiłaś nogi diodowym?

Zastanawiam się jakie będą u mnie efekty po IPL po dłuższym czasie. Na razie miałam dwa zabiegi, teraz mija 2 miesiąc od ostatniego zabiegu i zaczęły mi wyrastać włoski, bardzo powoli i o wiele cieńsze. Na razie wyrosło ok 15% tego co było, czyli usunięte zostało 85%. Oczywiście nie wiem co będzie jeśli minie kolejny miesiąc, dlatego pytam jak to u ciebie było z IPL i z diodowym - kiedy, czy łączyłaś, co robiłaś, ile włosków zostało i w jakim odstępie czasu?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:13   #1641
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Ja się już trochę pogubiłam. Mogłabyś napisać chronologicznie jaką partię ciała robiłaś kiedy i czym? Po tym jak robiłaś nogi IPL to potem zrobiłaś nogi diodowym?

Zastanawiam się jakie będą u mnie efekty po IPL po dłuższym czasie. Na razie miałam dwa zabiegi, teraz mija 2 miesiąc od ostatniego zabiegu i zaczęły mi wyrastać włoski, bardzo powoli i o wiele cieńsze. Na razie wyrosło ok 15% tego co było, czyli usunięte zostało 85%. Oczywiście nie wiem co będzie jeśli minie kolejny miesiąc, dlatego pytam jak to u ciebie było z IPL i z diodowym - kiedy, czy łączyłaś, co robiłaś, ile włosków zostało i w jakim odstępie czasu?
najpierw był diodowy na łydki.robiłam go w październiku 2009 roku jeden zabieg.koszt 500zł po nim pozbywałam się sporej ilości włosów,a pozostałe są miękkie.tak miękkie,ze moge golić nogi co dwa dni i nie kują .na wiosnę kwiecień 2010 robiłam IPL-em.znalazłam nowootwarty salon w mojej miejscowości z nowoczesnym sprzrętem. w trakcie promocji zrobiłam 3 razy łydki i bikini-IPL i po tym nie widziałam żadnego reultatu.do dziś mam tyle samo ,a bikini zarośnięte jak dawniej.

na koniec dodam,że u mne po IPL-u też wypadły włosy,ale wszystkie odrosły

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-24 o 08:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:52   #1642
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
najpierw był diodowy na łydki.robiłam go w październiku 2009 roku jeden zabieg.koszt 500zł po nim pozbywałam się sporej ilości włosów,a pozostałe są miękkie.tak miękkie,ze moge golić nogi co dwa dni i nie kują .na wiosnę kwiecień 2010 robiłam IPL-em.znalazłam nowootwarty salon w mojej miejscowości z nowoczesnym sprzrętem. w trakcie promocji zrobiłam 3 razy łydki i bikini-IPL i po tym nie widziałam żadnego reultatu.do dziś mam tyle samo ,a bikini zarośnięte jak dawniej.

na koniec dodam,że u mne po IPL-u też wypadły włosy,ale wszystkie odrosły
A jak szybko Ci odrosły (po ilu miesiącach od ostatniego zabiegu zaczęłaś zauważać że wszystko odrosło)?
Mam nadzieję że u mnie ten IPL z Nomasvello zadziała na dłuższą metę, no ale to się okaże dopiero po dłuższym czasie. W sumie oni mają ponad 700 salonów na świecie, więc jakoś daje mi to nadzieję że ludzie z tego korzystają bo to działa
Na razie miałam tylko 2 zabiegi i niedługo zrobię jeszcze trzeci, a potem planuje zrobić dłuższą przerwę to wtedy się okaże czy to działa.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 20:01   #1643
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
A jak szybko Ci odrosły (po ilu miesiącach od ostatniego zabiegu zaczęłaś zauważać że wszystko odrosło)?
Mam nadzieję że u mnie ten IPL z Nomasvello zadziała na dłuższą metę, no ale to się okaże dopiero po dłuższym czasie. W sumie oni mają ponad 700 salonów na świecie, więc jakoś daje mi to nadzieję że ludzie z tego korzystają bo to działa
Na razie miałam tylko 2 zabiegi i niedługo zrobię jeszcze trzeci, a potem planuje zrobić dłuższą przerwę to wtedy się okaże czy to działa.
w sumie nie liczyłam włosków,bo non stop je golę.jednak widziałam różnicę na początku.
po diodiowym widziałam łyse placki,zresztą tu opisywałam.robiłam zabieg na jesień,więc przez zimę żadko goliłam i stąd wiem ile odrosło.IPL-em robiłam na wiosnę,więc golę nogi,jednak to widać szczególnie,kiedy sa kilku milimetrowe odrosty.
podsumowywując.widząc różnicę po jednym zabiegu diodowym liczyłam na 99% skuteczność po 4 zabiegach,a włosów mam tyle samo co po jednym zabiegu,czyli wniosek nasuwa się sam.diodowy pomógł,a IPL- nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 18:29   #1644
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rosaliea Pokaż wiadomość
Była któraś z Was w gabinecie YASUMI epil w centrum Poznania? Chce usunąć włosy z łydek, a wyczytałam, że tam mają najniższe ceny, bo depilacja 2 łydek kosztuje 99 zł, a w innych tańszych salonach liczą łydki jako 2 strefy, czyli 198 zł. Nie wiem tylko jak ze skutecznością IPL+RF, czy w ogóle warto przeznaczać na to jakieś 500-800zł. Laser nie wchodzi w grę, bo jest za drogi jak dla mnie.
Byłyście już tam? Czy może lepiej iść gdzie indziej w Poznaniu?

to tak,jakbyś przeznaczyłam 800 zł zawoskowanie .laser to laser
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:23   #1645
rika25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

po bojach z salonami kosmetycznymi, w końcu znalazłam salon w którym (mam nadzieję, że już na zawsze) usunęłam włosy z twarzy. Nawet nie potrafię opisać, jak bardzo się cieszę, że w końcu się pozbyłam tego. Nie muszę w końcu dzień, dzień w dzień męczyć się z pencetą. Miałam robione e-lightem fairlady.
__________________
jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz
rika25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:39   #1646
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was robiła epilację w Poznaniu ?
Bowiem zastanawiam się nad dwoma miejscami : Lenis /mają Light Sheer Duet!/ oraz Studio Laser , który polecacie ? proszę o odpowiedź i dzięki z góry
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:00   #1647
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewuszki, mam pytanie.

robiłam sobie laser 10 czerwca - bikini. 2 tyg później poprawka. w sierpniu wyjechałam na wakacje, miałam wizytę zamówioną pod koniec miesiąca, ale okazało się, że gabinet ma remont.
jestem zapisana na drugi zabieg dopiero na 20 września, czyli ponad 3 miesiące od pierwszego. babeczka zapewniła, że nie ma to żadnego wpływu, ale mi już prawie wszystkie włoski odrosły i boję się, że ten pierwszy laser poszedł na marne. jak to jest naprawdę?
__________________
Szczęśliwa.

Edytowane przez Ska
Czas edycji: 2010-09-06 o 09:04
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 14:56   #1648
milgos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,
mam pytanie odnośnie głębokiego bikini z linią stringów w gabinecie Studio Laser w Warszawie. Czy miała któraś z was? Czy wszystkie włosy były robione? Ja miałam robione u takiej kosmetyczki co wypożycza laser light sheer i robi w domu. Za głębokie bikini płacę 300zł no ale mam uwagi co do jej wykonania. Ogólnie wszystko super ale są pewne niedociągnięcia. A tyłek to mi już całkowicie zostawia. Dlatego myślę o zmianie gabinetu. Jakieś opinie?

I jeszcze jedno pytanie czy na wargach macie dalej włosy?
milgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:45   #1649
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

milgos ja robiłam w gabinecie Dermea na Ochocie. miałam tylko jeden zabieg, więc trudno mi powiedzieć.
na wargach mi zostały włoski..
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:51   #1650
milgos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki SKA. Ja właśnie wkurzyłam się bo przy pierwszym zabiegu coś maszyna jej się zacinała i wyłączała i ona do mnie mówi warg nie robię bo i tak nie sposób usunąć stamtąd włosów. Na następnym razie maszyna była dobra i już wargi robiła ale jedną trochę ominęła wrr. W ogóle nie podoba mi się podejście tej kosmetyczki że taka ściemniara. No ale płacę 300zł. Ale zastanawiam się czy nie lepiej płacić 400zł i mieć wszystko ładnie i dokładnie.
milgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.