FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka?? - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 21:02   #3751
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Katosu, nawet w tym pierwszym filmiku mi się podobasz bo nie jesteś nadęta i mega poważna jakby Ci chomik umarł tylko taka na luzie I Twojego głosu mogę słuchać. W przeciwieństwie do głosu Jamajki, niestety.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:07   #3752
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Co z tym glosem jest... ze jednych sie uwielbia sluchac, a innych nie :P
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:08   #3753
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Kiedyś zupełnie przypadkowo trafiłam na jeden filmik pewnej dziewczyny. Tak mi się spodobała i jej uroda i sposób mówienia, że przejrzałam cały jej kanał.
Zdarzyło mi się przejrzeć jakieś inne pojedyncze prezentacje, ale nie trafiałam dobrze, gdyż dziewczyny nie umiały ładnie się wypowiedzieć.
Najbardziej podobają mi się filmiki dotyczące kosmetyków, ponieważ kocham kupować nowości i je testować...a czy stanę się fanką "filmików urodowych na YT" czas pokaże

Edytowane przez blueskye
Czas edycji: 2010-08-18 o 21:10
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:09   #3754
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Po prostu niektóre tony są przyjemniejsze dla ucha od innych
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:01   #3755
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Podglądam ten wątek od dawna, gdyż znałam tutaj kilka naprawdę ciekawych polskich kanałów na YT (pozdrawiam Agusię:
http://www.youtube.com/watch?v=ZNUsU...os=3m5oSF5ZTKk
Kasię http://www.youtube.com/watch?v=kPZli...os=PtDMh8HyhEE
Azjatycki Cukier
http://www.youtube.com/user/AzjatyckiCukier
oraz wielu innych - jesteście super!!!), aczkolwiek chyba przestane tu zaglądać ze względu na atmosferę - zjechać każdego od góry do dołu, bo i tak nikt mi nic nie zrobi. Długo zastanawiałam się, czy napisać ten post czy nie i postanowiłam, że skoro niektóre dziewczyny twierdzą, że mogą obrzucać innych obelgami, gdyż mają prawo do wyrażania swojego zdania, to i ja mogę napisać coś od siebie.

Zauważyłam, iż wiele osób w tym wątku to typowe "hatery" (specjalistki od urody, makijażu, języka polskiego, efektów specjalnych, osoby najciekawsze na świecie itd.), oczywiście nie tyczy się to wszystkich, więc proszę mnie nie atakować (choć zapewne zostanę przez te "haterki" zaatakowana), lecz cząstki osób wypowiadających się w tym wątku. Nie rozumiem skąd w nich tyle nienawiści i jadu. Jak się komuś dany kanał nie podoba, to nie ma przymusu do jego subskrybowania i obrzucania jego twórczyni błotem. Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

Ja bardzo się cieszę, że osobowości z YT tworzą swoje kanały, gdyż to właśnie z nich nauczyłam się profesjonalnego makijażu, wielu ciekawych tricków czy dowiedziałam się o ciekawych wydarzeniach, promocjach i akcjach. Prowadzenie takiego kanału naprawdę wymaga czasu oraz odwagi, warto o tym pamiętać.

Pozdrawiam wszystkie serdeczne dziewczyny i życzę uśmiechu na twarzy każdego dnia!
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:01   #3756
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Jamajko, bardzo przykro mi to czytać, nie wiedziałam, że na podstawie filmiku mozna określić kogoś jako wieśniaczkę, tym bardziej nie spodziewałam się tego przeczytać o sobie. Zauważ ze to był jeden z pierwszych moich filmików, cięzko było mi się przełamać, byłam zdenerwowana i nie wiedziałam jak się wyluzować więc wyszło jak wyszło, no ale nie pomyslałam, że ktoś mnie moze tak odebrać. "Zero klasy" - no cóż, podstaw by tak sądzić nie masz żadnych, dlatego nie wiem czemu tak napisałaś... Ja jak ktoś mi nie pasuje to go nie oglądam, nie słucham, nie czytam, a tymbardziej oblewam obelgami na forum... Zawsze mogłaś mi napisać prywatną wiadomość, co o mnie sądzisz, może już wtedy zamknęłabym się w sobie i nic nie nagrywała.... Tak czy siak bardzo mnie to obraziło i żałuję, że to przeczytałam....
Katosu nie przejmuj się nic a nic
jesteś jedyny powodem dla którego zaglądam na snobkę, uwielbiam Twoje makijaże - po prostu to co jesteś w stanie wyczarować na oku zapiera czasem dech
Rób dalej to co robisz bo radzisz sobie wspaniale
Zresztą - z Katosu jest ten luksus, że "słuchać" jej nie trzeba - można tylko pooglądać jak komuś głos przeszkadza

A tak szczerze, skoro cała sprawa już jest wyciągnięta i kogoś to naprawdę dotknęło - skoro mówimy prawdę to mówmy o wszystkich bo do tej pory Jamajka miała ulgowe traktowanie właśnie dlatego, że pisała w wątku chociaż ona sama lubi poobrażać "konkrencję" i zależy jej na punkcikach oglądalności, nie raz i nie dwa dała temu upust na tym forum

Żadna inna blogerka tutaj nie weszła żeby obrażać inne dziewczyny z YT. Niektóre tutaj były jak Ty, bronić się przed podobnymi komentarzami... ale żadna tak jak Jamajka nie bawiła się w obrażanie reszty tej społeczności (cóż, nie tylko Tobie się dostało)... Tyle można powiedzieć o klasie i prawie do oceniania innych. Chociaż wiele dziewczyn jest z vblogów związanych ze sobą i się przyjaźnią to zawsze komuś musi dobra atmosfera przeszkadzać...

Ja już swoje zdanie wyraziłam, nie będę o nim dysktuować
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-08-18 o 23:03
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:07   #3757
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Katosu nie przejmuj się nic a nic
jesteś jedyny powodem dla którego zaglądam na snobkę, uwielbiam Twoje makijaże - po prostu to co jesteś w stanie wyczarować na oku zapiera czasem dech
Rób dalej to co robisz bo radzisz sobie wspaniale
Zresztą - z Katosu jest ten luksus, że "słuchać" jej nie trzeba - można tylko pooglądać jak komuś głos przeszkadza

A tak szczerze, skoro cała sprawa już jest wyciągnięta i kogoś to naprawdę dotknęło - skoro mówimy prawdę to mówmy o wszystkich bo do tej pory Jamajka miała ulgowe traktowanie właśnie dlatego, że pisała w wątku chociaż ona sama lubi poobrażać "konkrencję" i zależy jej na punkcikach oglądalności, nie raz i nie dwa dała temu upust na tym forum

Żadna inna blogerka tutaj nie weszła żeby obrażać inne dziewczyny z YT. Niektóre tutaj były jak Ty, bronić się przed podobnymi komentarzami... ale żadna tak jak Jamajka nie bawiła się w obrażanie reszty tej społeczności (cóż, nie tylko Tobie się dostało)... Tyle można powiedzieć o klasie i prawie do oceniania innych. Chociaż wiele dziewczyn jest z vblogów związanych ze sobą i się przyjaźnią to zawsze komuś musi dobra atmosfera przeszkadzać...

Ja już swoje zdanie wyraziłam, nie będę o nim dysktuować
Eyo - przybijam Ci piątkę za twoją wypowiedź.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 23:13   #3758
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

ja też
aż się wzięłam za oglądanie Katosu i przypomniałam sobie że kiedyś wszystkie po kolei obejrzałam i zazdroszczę ust
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:15   #3759
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
ja też
aż się wzięłam za oglądanie Katosu i przypomniałam sobie że kiedyś wszystkie po kolei obejrzałam i zazdroszczę ust
Usta a la Angelina Jolie. Ogólnie śliczna dziewczyna z niej jest!
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:19   #3760
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

aaaa i będzie mała Katosu dopiero co "usłyszałam"
gratulacje!!!
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:25   #3761
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Usta a la Angelina Jolie. Ogólnie śliczna dziewczyna z niej jest!
mi też podoba się jej kanał. Jamajki nie oglądam z kilku powodów m.in. drażni mnie jej głos, pozatym nie sądzę żeby miała coś ciekawego do powiedzenia w swoich filmikach które są nudne jak "moda na sukces", uroda też taka byle jaka...i jeszcze ten ostatni głupkowaty tag który wymyśliła...kogo obchodzi co ktoś robił tydzień temu o tej porze itd...litości...krytykowa ła na tym forum RockGlamPrincess a później wypisywała pochlebne komentarze pod jej filmami...precz z takimi chwastami! widać ma kobieta problem ze sobą.
__________________
Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę

Edytowane przez martaaa509
Czas edycji: 2010-08-18 o 23:27
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 23:27   #3762
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
aaaa i będzie mała Katosu dopiero co "usłyszałam"
gratulacje!!!
Ooo!
Oby oczy i usta po mamie
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:33   #3763
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

O kurka!!! Dziękuje dziewczyny za tak wielkie wsparcie i miłe słowa!! No teraz to mi lepiej a ja się w moim stanie nie mogę denerwować ;P
I tez mam nadzieje ze te lepsze części ciała córcia odziedziczy po mnie

Jeszcze raz dziękuje i zapraszam w takim razie na mój kanał, bo będę kręcić, oj będę
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:35   #3764
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
O kurka!!! Dziękuje dziewczyny za tak wielkie wsparcie i miłe słowa!! No teraz to mi lepiej a ja się w moim stanie nie mogę denerwować ;P
I tez mam nadzieje ze te lepsze części ciała córcia odziedziczy po mnie

Jeszcze raz dziękuje i zapraszam w takim razie na mój kanał, bo będę kręcić, oj będę
Super! O to chodzi, filmiki kręć dla tych, który Cię lubią i wspierają.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 06:25   #3765
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
O kurka!!! Dziękuje dziewczyny za tak wielkie wsparcie i miłe słowa!! No teraz to mi lepiej a ja się w moim stanie nie mogę denerwować ;P
I tez mam nadzieje ze te lepsze części ciała córcia odziedziczy po mnie

Jeszcze raz dziękuje i zapraszam w takim razie na mój kanał, bo będę kręcić, oj będę
Kręć, kręć Bardzo fajnie się Ciebie słucha. A pierwsze filmiki przecież wiadomo, że nie będą idealne. Czekam z niecierpliwością na nowe filmiki A "malutka" niech rośnie zdrowo (na razie w brzuszku ).
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:39   #3766
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
O kurka!!! Dziękuje dziewczyny za tak wielkie wsparcie i miłe słowa!! No teraz to mi lepiej a ja się w moim stanie nie mogę denerwować ;P
I tez mam nadzieje ze te lepsze części ciała córcia odziedziczy po mnie

Jeszcze raz dziękuje i zapraszam w takim razie na mój kanał, bo będę kręcić, oj będę
dopiero przeczytałam tę radosną nowinę!! gratulacje!! dużo spokoju życzę ( ). i koniecznie - oczy i usta po mamie!! i inne lepsze części ciała, których nie widzimy. jeszcze w dodatku córcia, kurcze! świetne geny dostanie i nie masz za co dziękować. my się po prostu znamy na rzeczy

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

i jeszcze jedno - ostatni filmik shilpy - cód miód i orzeszki właśnie takie filmiki lubię (abstrahując od ściśle urodowych tematów). super, że dzielisz sie z nami swoimi spostrzeżeniami. takich rzeczy nie wyczyta się w podręcznikach i przewodnikach. i ogólnie, jesteś taka śliczna, masz taki miły głos. super się słucha i ogląda
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 08:03   #3767
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Witam po dlugiej przerwie

uff... nadrobiłam zaleglosci w czytaniu

Katosu kręć dalej i nic sie nie przejmuj Zgadzam sie w pełni z pozytywnymi komentarzami powyżej I gratuluje brzuszkaW ostatnim filmiku masz śliczny makijaż Taki "mój"

Co do filmików dot. makijaży szkolnych to bardzo je lubie Najbardziej jak na razie spodobał mi sie filmik dulce http://www.youtube.com/watch?v=aRCbaJTxByw Nie ukrywam że właśnie tak naturalnie maluje się na co dzień na uczelnie-tzn wykorzystuje neutralne kolory. Chociąz nie pociagam lini wodnej ciemna kredka tak jak ona w filmiku-wydaje mi się że będzie to zbyt dużo jak dla mnie żeby wyjść na zajęcia

Aaaa i nowy makijaż nieesi z serii szkolnej http://www.youtube.com/watch?v=QnFkHmRLTCA też mi sie podoba! Nawet bardzo
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 08:47   #3768
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Queen - dzięki wielkie za znalezienie na YT Agabil - uwielbiam tę dziewczynę, uczyłam się na jej makijazach, jest świetna!

Co do Katosu - pamiętam jej piekne makijaze na MM, ale filmik który umieściła pani J. mnie zniechęcił ( nie oglądałam wcześniej Katosu na YT) - miałam wrażenie że robi go tak od niechcenia. Na szczęście zajrzałam w podrzucony wyżej link przez Queen i tam Katosu mnie zachwyciła. Jednym słowem warto dawać sobie szansę żeby odkryć kogoś na YT i obejrzeć więcej niż jeden filmik bo można się miło potem rozczarować.
Ja też gratuluję Katosu i łączę się z Tobą w szczęściu, bo mam podobnie A który tydz. jeśli można spytac?
I na koniec Azjatycki Cukier - chyba nie będę oglądać mimo że dziewczę śliczne ale przerażają mnie te czarne soczewki, przepraszam, nie wiem czemu tak mam :-/ że mi to przeszkadza w odbiorze. Jest teraz taka reklama Beko gdzie dziewczyna ma podobne soczewki i tak mnie to przeraziło, chyba mam jakąś fobię na tym tle Ale filmik o macu obejrzę!
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:58   #3769
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Oglądam sobie DulceCandy... i czy tylko ja mam wrażenie, że ona maluje się, podziwia, recenzuje podkłady na buzi, na której już podkład jest? Chyba, że ma tak dobre oświetlenie, że wydaje się, że doskonałą cerę, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 10:14   #3770
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość

i jeszcze jedno - ostatni filmik shilpy - cód miód i orzeszki właśnie takie filmiki lubię (abstrahując od ściśle urodowych tematów). super, że dzielisz sie z nami swoimi spostrzeżeniami. takich rzeczy nie wyczyta się w podręcznikach i przewodnikach. i ogólnie, jesteś taka śliczna, masz taki miły głos. super się słucha i ogląda
Dzięki kochana Mam kilka innych pomysłów na filmiki tego typu, mam nadzieję że się spodobają
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:20   #3771
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

ja na Shilpowego bloga cały czas zaglądam i nieodmiennie mnie rozwala pozytywnie co się w Singapurze dzieje, te słuchawki
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:27   #3772
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Dzięki kochana Mam kilka innych pomysłów na filmiki tego typu, mam nadzieję że się spodobają
na bank się spodobają! ty ogólnie jesteś taka urocza, ze nawet jakbyś mi opowiadała o azjatyckim sposobie wycierania kurzu z mebli, to i tak bym Cię oglądała a tak na serio, to mówisz konkretnie, ciekawie i poruszasz tematy, o których (jak już pisałam) nie przeczyta się w przewodnikach. fajnie poznać opinie kogoś, kto obcuje z tym na co dzień. oby tak dalej!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:35   #3773
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Queen - dzięki wielkie za znalezienie na YT Agabil - uwielbiam tę dziewczynę, uczyłam się na jej makijazach, jest świetna!

Co do Katosu - pamiętam jej piekne makijaze na MM, ale filmik który umieściła pani J. mnie zniechęcił ( nie oglądałam wcześniej Katosu na YT) - miałam wrażenie że robi go tak od niechcenia. Na szczęście zajrzałam w podrzucony wyżej link przez Queen i tam Katosu mnie zachwyciła. Jednym słowem warto dawać sobie szansę żeby odkryć kogoś na YT i obejrzeć więcej niż jeden filmik bo można się miło potem rozczarować.
Ja też gratuluję Katosu i łączę się z Tobą w szczęściu, bo mam podobnie A który tydz. jeśli można spytac?
I na koniec Azjatycki Cukier - chyba nie będę oglądać mimo że dziewczę śliczne ale przerażają mnie te czarne soczewki, przepraszam, nie wiem czemu tak mam :-/ że mi to przeszkadza w odbiorze. Jest teraz taka reklama Beko gdzie dziewczyna ma podobne soczewki i tak mnie to przeraziło, chyba mam jakąś fobię na tym tle Ale filmik o macu obejrzę!
Żurawinka sama jak oglądam te swoje stare to się zniechęcam :P ale to bylo daawno.
No to ja też się łączę w szczęściu Ja 27 tc, czyli ostatnia prosta


Dziekuje jeszcze raz wszystkim, że ta sprawa tak miło się obróciła ;*
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:56   #3774
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Oglądam sobie DulceCandy... i czy tylko ja mam wrażenie, że ona maluje się, podziwia, recenzuje podkłady na buzi, na której już podkład jest? Chyba, że ma tak dobre oświetlenie, że wydaje się, że doskonałą cerę, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
Hehe też sie nad tym zastanawialam Ale pod którymś ze starszych filmików była na ten temat dyskusja (jezeli mozna tak to nazwac) że ma tak ładna cerę bez podkładu to po co go używa? Więc cos chyba w tym jest. Moja cera tez nie jest najgorsza (może nie jest taka ładna jak dulce )-nie mam problemu z trądzikiem itp ale mam niestety cienie pod oczami
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:34   #3775
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Jamajko, bardzo przykro mi to czytać, nie wiedziałam, że na podstawie filmiku mozna określić kogoś jako wieśniaczkę, tym bardziej nie spodziewałam się tego przeczytać o sobie. Zauważ ze to był jeden z pierwszych moich filmików, cięzko było mi się przełamać, byłam zdenerwowana i nie wiedziałam jak się wyluzować więc wyszło jak wyszło, no ale nie pomyslałam, że ktoś mnie moze tak odebrać. "Zero klasy" - no cóż, podstaw by tak sądzić nie masz żadnych, dlatego nie wiem czemu tak napisałaś... Ja jak ktoś mi nie pasuje to go nie oglądam, nie słucham, nie czytam, a tymbardziej oblewam obelgami na forum... Zawsze mogłaś mi napisać prywatną wiadomość, co o mnie sądzisz, może już wtedy zamknęłabym się w sobie i nic nie nagrywała.... Tak czy siak bardzo mnie to obraziło i żałuję, że to przeczytałam....
Katosu jesteś niezwykle uzdolniona, nie przejmuj się takimi komentarzami. Tak zwykle jest, im więcej talentu tym więcej obrzucania błotem przez zawistnych. A Ty jesteś wyjatkowa

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
O kurka!!! Dziękuje dziewczyny za tak wielkie wsparcie i miłe słowa!! No teraz to mi lepiej a ja się w moim stanie nie mogę denerwować ;P
I tez mam nadzieje ze te lepsze części ciała córcia odziedziczy po mnie

Jeszcze raz dziękuje i zapraszam w takim razie na mój kanał, bo będę kręcić, oj będę
gratuluję serdecznie

Queen po co mnie tu wklejasz? Bałam się tego momentu gdy mój link pojawi się w tym wątku bo moje filmiki idealne nie są i nigdy nie będą a tu jest ostre ocenianie

piszę to trochę z przymrużeniem oka ale faktycznie nieco się obawiam opinii, zwłaszcza że w tym temacie raczkuję
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Queen - dzięki wielkie za znalezienie na YT Agabil - uwielbiam tę dziewczynę, uczyłam się na jej makijazach, jest świetna!
Żurawinko, dzięki dziewczynę?


Ja lubię ten kanał http://www.youtube.com/user/TheBreathOfFreshAir dziewczyny są pozytywnie zakręcone i uwielbiam ich filmiki

Już zmykam stąd by nie było ze domagam się łagodniejszego traktowania
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-08-19 o 11:35
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:37   #3776
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Tak Agabil, a ja jestem podobna wiekowo, i tak tak ,dziewczynę tego się będę trzymać !
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:45   #3777
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

aguś, Ty się nie musisz przejmować Twój talent i osobowość bronią się same! kojarzę Cię z wizażu, a teraz na pewno zostanę Twoją youtubową fanką
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:09   #3778
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Queen po co mnie tu wklejasz? Bałam się tego momentu gdy mój link pojawi się w tym wątku bo moje filmiki idealne nie są i nigdy nie będą a tu jest ostre ocenianie

piszę to trochę z przymrużeniem oka ale faktycznie nieco się obawiam opinii, zwłaszcza że w tym temacie raczkuję
Agus - Ty wiesz, ze ja od kilku lat przygladam sie wynikom Twojej pracy, podziwiam Twoj talent, cenie wrazliwosc i subtelnosc. Dla mnie jestes numero UNO i koniec. Z brakiem konstruktywnej krytyki wobec Ciebie bede walczyc - czyli wypne klate i rusze do ataku

Co do raczkowania.... nie zgadzam sie!!! masz takie talent i wiedze, ze wiele dziewczyn z YT i nie tylko mogloby sie od Ciebie uczyc.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-08-19 o 12:12
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:35   #3779
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
ja na Shilpowego bloga cały czas zaglądam i nieodmiennie mnie rozwala pozytywnie co się w Singapurze dzieje, te słuchawki
Też bardzo lubię tego bloga ale mam małe pytanie, gdzie znajdę archiwum Shilpowych wpisów? bo chyba jestem jakaś ślepa i nie widzę go nigdzie na stronie głównej

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
aguś, Ty się nie musisz przejmować Twój talent i osobowość bronią się same! kojarzę Cię z wizażu, a teraz na pewno zostanę Twoją youtubową fanką
Ja również
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:39   #3780
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Hej, ja zaliczam się do grona fanek, które nałogowo oglądają "urodowe" kanały. Najpopularniejsze U MNIE to: DulceCandy87, Beautystarlet, nieesia25, ciasteczko25, Makeupbymel, kandeejohnson, szusz..., MizzVintage,....nie pamiam kto jeszcze, ale poswiecam kazdy wolny wieczor na ogladanie ich kanalow. Przyznam, ze bardzo duzo sie nauczylam, zainspirowalam......a nawet po czesci...zwiazalam mentalnie, heheh

Edytowane przez Mocny Akcent
Czas edycji: 2010-08-19 o 12:41
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.