Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-23, 12:52   #901
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Wiecie co, mo¿e ze mn± to sprawa karnacji, raczej oliwkowej, nie jasnej.
Nie muszê siê opalaæ zbyt intensywnie samoopalaczami by by³o widaæ efekt.
Mogê sobie pozwoliæ na d³ugie przerwy miêdzy aplikacjami.
No i taka ciemniejsza skóra jest chyba mniej podatna na plamy czy zacieki.

Sama nie wiem. W ka¿dym razie dziwna jestem bo jeszcze na dodatek uwa¿am LRP A-L za najlepszy filtr na lato .
Zakupi³am sobie dove w pierwszy dzieñ promocji w Rossmanie Je¶li i u mnie AL to cudo na lato to dove te¿ mi przypasuje
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 13:13   #902
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Smarujê siê teraz Dove do jasnej karnacji i jestem nim zachwycona piêkna, leciuta opalenizna, bez plam, zacieków, po prostu bosko Zapach skóry bardzo mi siê podoba mog³abym siê ca³y czas w±chaæ smarujê siê co drugi dzieñ. Mam te¿ Holidaya na noc i przy okazji dylemat, bo w Dove powoli widaæ dno, a Holidaya nie wspominam dobrze-ale to chyba przez to, ¿e jak na w ogóle pierwsze smarowanie to by³ chyba za mocny
Interesuj± mnie te chusteczki LRP, ale mam problematyczn± cerê, bez podk³adu siê nie ruszam... A jak to jest u Was, dziewczyny, czy po tych chusteczkach nak³adacie jeszcze co¶ na twarz?
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 13:21   #903
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Auryna
A jak to jest u Was, dziewczyny, czy po tych chusteczkach nak³adacie jeszcze co¶ na twarz?
Nak³adamy nak³adamy - filtry, podk³ad, skrobiê i co tam która potrzebuje.
Tak¿e spokojnie mo¿esz nak³adaæ to co lubisz.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 13:30   #904
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nak³adamy nak³adamy - filtry, podk³ad, skrobiê i co tam która potrzebuje.
Tak¿e spokojnie mo¿esz nak³adaæ to co lubisz.
Dziêki Ci za odpowied¼ jak tylko uda mi siê dostaæ te chusteczki to w weekend przetestujê.
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 14:05   #905
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Auryna
Interesuj± mnie te chusteczki LRP, ale mam problematyczn± cerê, bez podk³adu siê nie ruszam... A jak to jest u Was, dziewczyny, czy po tych chusteczkach nak³adacie jeszcze co¶ na twarz?
Ja siê wysmarowa³am po po³udniu, jak przysz³am z pracki i zmy³am filtry i tapetê. Do wieczora zostawi³am, potem normalnie umy³am twarz i na³o¿y³am krem na noc. Rano - br±z
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 14:16   #906
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Ja siê wysmarowa³am po po³udniu, jak przysz³am z pracki i zmy³am filtry i tapetê. Do wieczora zostawi³am, potem normalnie umy³am twarz i na³o¿y³am krem na noc. Rano - br±z
Erato-z Twojego profilu wnioskujê, ¿e masz typ cery podobny do mojego wiêc u mnie nie powinno byæ ¼le. Szczerze mam dosyæ podk³adów i w ogóle tapety na twarzy, by³oby fajnie jakbym mog³a obyæ siê bez tego ca³ego tapetowania....
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 14:19   #907
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wkurzy³am siê na HS bo mnie koszmarnie zlepia w te upa³y i nie mogê odkleiæ nogi od nogi W przyp³ywie oburzenia i rezygnacji, wyruszy³am na poszukiwanie samoopalacza w ¿elu z Flosleku, poniewa¿ obra¿ona na J&J przeprosi³am siê z nim i zu¿y³am resztkê, która kurzy³a siê na pó³ce w ³azience. Dosz³am do wniosku, ¿e ¶mierdzi nie bardziej ni¿ wszystkie balsamy br±zuj±ce, a daje du¿o ³adniejszy efekt i nie muszê nak³adaæ go zbyt czêsto, ¿eby utrzymaæ opaleniznê. I tym sposobem, po przeszukaniu wszystkich aptek u mnie na osiedlu, dorwa³am w ostatniej mój samoopalacz No, mo¿e nie do koñca dorwa³am, ale przemi³y pan farmaceuta zaproponowa³, ¿e mo¿e mi go sprowadziæ. Musia³am na nim zrobiæ wra¿enie desperatki, poniewa¿ kiedy zamawia³ przez telefon, spontanicznie krzyknê³am, ¿e chcê dwa
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 14:50   #908
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Ja ostatnio widzia³am w sklepie, ale nie odwa¿y³am siê kupiæ. Czekam, a¿ kto¶ opisze wra¿enia z u¿ywania takiego specyfiku. Widzia³am, ¿e by³y testety i chyba ró¿ne odcienie tego sprayu. No có¿, interesuj±ce, ale w ciemno nie kupiê.
Ja sobie wczoraj wypsika³am pó³ ³ydki i stwierdzi³am,¿e muszê resztê cia³a podbr±zowiæ,bo inaczej to kiepsko wygl±dam. Mam ciemny kolorek rajstop. Widzia³am,¿e s± z ró¿nych firm-z Air Shocking jest chyba z 4 lub 5 kolorów
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 18:12   #909
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Auryna
Erato-z Twojego profilu wnioskujê, ¿e masz typ cery podobny do mojego wiêc u mnie nie powinno byæ ¼le. Szczerze mam dosyæ podk³adów i w ogóle tapety na twarzy, by³oby fajnie jakbym mog³a obyæ siê bez tego ca³ego tapetowania....
Auryna, tylko siê nie zdziw, ¿e po parunastu minutach od u¿ycia chusteczki bêdziesz ociekaæ tluszczem Nie wiem dlaczego, ale co¶ w sk³adzie tej szmatki strasznie przet³uszcza skórê. Skoro z natury masz cerê t³ust±, to mo¿e Ci nie byæ z tym mi³o - mnie nie by³o. Ale poniewa¿ u¿y³am tego w domu na wieczór, a potem i tak zmy³am, to nie by³ to wielki problem. Warto pocierpieæ o tyle, ¿e kolor jest intensywny - nie trzeba powtarzaæ "operacji" co najmniej cztery-piêæ dni, i jednolity, bez zacieków. Ale w sumie muszê powiedzieæ, ¿e ju¿ wolê Autoheliosa - mimo ¿e to krem, to nie lepi siê tak na twarzy i nie przet³uszcza, a efekt te¿ jest dobry. Ale uwaga - bardzo mocny
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 18:22   #910
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja sobie wczoraj wypsika³am pó³ ³ydki i stwierdzi³am,¿e muszê resztê cia³a podbr±zowiæ,bo inaczej to kiepsko wygl±dam. Mam ciemny kolorek rajstop. Widzia³am,¿e s± z ró¿nych firm-z Air Shocking jest chyba z 4 lub 5 kolorów
A na jakiej zasadzie "to" dzia³a?

Kurcze mo¿e nied³ugo wymy¶l± ubrania w spray`u
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 20:08   #911
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Opalamy siê!!!!

Basia39 i jak siê sprawuje br±zuj±cy balsam do cia³a Soraya Body Shape?
Ja go dzisiaj kupi³am, ale napierw oczywi¶cie peeling kawowy a po¼niej balsamik. U¿ywa³a¶ go na twarz, czy lepiej nie ryzykowaæ?
Ja ju¿ nie wiem co zrobiæ, poniewa¿ nogi i rêce smaruje balsamami br±zuj±cymi, a twarz mam blada od filterka i skrobii i chyba to troche dziwnie wygl±da? Próbowa³am br±zowiæ twarz, ale wszystkie kremiki mnie zapcyhaj±
__________________
"I¶æ ci±gle byæ w tej podró¿y,któr± ludzie prozaicznie ¿yciem zw±...."


Karolinkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 07:22   #912
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Auryna, tylko siê nie zdziw, ¿e po parunastu minutach od u¿ycia chusteczki bêdziesz ociekaæ tluszczem Nie wiem dlaczego, ale co¶ w sk³adzie tej szmatki strasznie przet³uszcza skórê. Skoro z natury masz cerê t³ust±, to mo¿e Ci nie byæ z tym mi³o - mnie nie by³o. Ale poniewa¿ u¿y³am tego w domu na wieczór, a potem i tak zmy³am, to nie by³ to wielki problem. Warto pocierpieæ o tyle, ¿e kolor jest intensywny - nie trzeba powtarzaæ "operacji" co najmniej cztery-piêæ dni, i jednolity, bez zacieków. Ale w sumie muszê powiedzieæ, ¿e ju¿ wolê Autoheliosa - mimo ¿e to krem, to nie lepi siê tak na twarzy i nie przet³uszcza, a efekt te¿ jest dobry. Ale uwaga - bardzo mocny
No tego t³uszczenia to bym siê napewno nie spodziewa³a, wiêc dziêki za ostrze¿enie Wczoraj kupi³am 2 chusteczki LRP, na KWC czyta³am te¿ o chusteczkach Vichy ale ich akurat nie by³o. Jak bêdzie ok, to kupiê Autoheliosa.
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 08:27   #913
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Basia39 i jak siê sprawuje br±zuj±cy balsam do cia³a Soraya Body Shape?
Ja go dzisiaj kupi³am, ale napierw oczywi¶cie peeling kawowy a po¼niej balsamik. U¿ywa³a¶ go na twarz, czy lepiej nie ryzykowaæ?
Karolinkooo jeszcze nie wypróbowa³am z czystego lenistwa, nie chcia³o mi siê robiæ peelingu, ale dzi¶ wieczorem siê za niego wezmê. A je¶li chodzi o twarz to ja bym nie ryzykowa³a - tu u mnie ¶wietnie sprawdza siê samoopalacz Avenki i przy nim zostanê.

Doda³am ten balsam do KWC:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14566
Basia39 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 08:38   #914
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Karolinkooo jeszcze nie wypróbowa³am z czystego lenistwa, nie chcia³o mi siê robiæ peelingu, ale dzi¶ wieczorem siê za niego wezmê.
Ja wczoraj wziê³am siê za peeling ca³ego cia³a i po paru dniach przerwy, (w³a¶ciwie z lenistwa) na³o¿y³am Dove.
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 09:30   #915
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja znow planuje oplanie sie. Mam ochote cos sokie kupic nowego ale juz mam evelinke i dove wiec chyba poczekam az troszke zuzyje

Mam jeszcze jedna zalete do dove (ciemna karnacja):
sloneczko mnie chwycilo (bo jakos mnie kocha) i zostaly ramiaczka jasna przy ciemnej reszcie- dove doskonale sobie z nimi radzi i nie widac miejsc nakladania
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 09:37   #916
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 2 907
Dot.: Opalamy siê!!!!

U¿y³am parê razy balsamu br±zuj±cego z Kolastyny i baaardzo mi sie spodoba³ Ju¿ po jednym u¿yciu mia³am br±zowe rêce i lekko przyciemnione nogi. Balsam cudownie nawil¿a i piêknie pachnie, ale tylko przy smarowaniu, potem strasznie ¶mierdzi Ale i tak mi siê podoba, nie robi ¿adnych zacieków, dobrze br±zuje, ale nioe s± takie mocne efekty jak po samooplaczu i jest bardzo tani dziêkujê za polecenie mi go
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 09:43   #917
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 1 114
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
zauwa¿y³y¶cie ze niektóre z nas (ja tez swojego czasu zamiast napisac skrót LRP (la roche posay) piszemy LPR (liga Polskich Rodzin)
__________________

lafigue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 11:09   #918
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!



Dziewczyny, a uzywala moze ktoras z Was Nivea Sun Touch w sprayu? Opakowanie ladnie wyglada... No i ten sprej...
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 12:52   #919
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Opalamy siê!!!!

Przed chwil± wysmarowa³am siê br±zuj±cym balsamem do cia³a Soraya Body Shape. Zapach bardzo przyjemny, nie czuje smrodku!!! A¿ nie mogê w to uwierzyæ No chyba, ¿e ulotni siê on dopiero po¼niej, ale mam nadzieje ,¿e nie. Balsamik ³adnie siê rozsmarowuje, piêknie nawil¿a, jak narazie jestem zadowolona. Jestem ciekawa jaki bêdzie efekt za kilka godzin. Oczywi¶cie u¿y³am go po peelingu, wiêc licze na to, ¿e plam mi nie zrobi.
__________________
"I¶æ ci±gle byæ w tej podró¿y,któr± ludzie prozaicznie ¿yciem zw±...."


Karolinkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 16:28   #920
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
A na jakiej zasadzie "to" dzia³a?

Kurcze mo¿e nied³ugo wymy¶l± ubrania w spray`u
To jest w spreyu-psikasz, od razu masz kolor,czekasz a¿ siê wch³onie Ja w sumie jeszcze ciut rozsmarowa³am,bo za du¿o napiska³am. Mam kolor Coco-i mia³am coco nó¿ki Czekam na jakie¶ wiêksze wyj¶cie na testy Rajstopki s± matowe Ogólnie s± polecane dla osób,np. z paj±czkami,bo doskonale kryj±
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 19:03   #921
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Przed chwil± wysmarowa³am siê br±zuj±cym balsamem do cia³a Soraya Body Shape.
I jaki efekt po paru godzinach?
Basia39 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 20:42   #922
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Opalamy siê!!!!

Efekt bardzo delikatny, zapachu ¿adnego nie czuje. Jedyny minus narazie jest taki, ¿e w ogóle nie nawil¿a skóry, ale to da siê zniwelowaæ innym balsamem. Ogólnie jestem zadowolona, porównanie mam z balsamami br±zuj±cym Ziaji Sopot i Kolastyny i wydaje mi siê, ¿e Soraya jest najlepszy. Nie widze ¿adnych plam, ¿adnych smug kolorek jest równomierny i super naturalny. Polecam

EDIT: Co do nawil¿ania, to na pocz±tku wszystko jest ok, tylko teraz po 8 h mam ju¿ lekko wysuszon± skórê.
__________________
"I¶æ ci±gle byæ w tej podró¿y,któr± ludzie prozaicznie ¿yciem zw±...."


Karolinkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 21:01   #923
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Chcia³am ponarzekac: pó³torej godziny moczy³am siê w wannie pe³nej ró¿nych chemikaliów, pillingowa³am siê chyba ca³± wieczno¶æ, g±bk± szorowa³am dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl±dam jakby mia³a awersjê do mycia pewnych miejsc - one wodró¿nieniu od reszty cia³a s± prawie czarne, bowiem, jak ju¿ pisa³am nie raz, HS piêknie opala. Szkoda wielka, ¿e schodz równie piêknie - artystycznie i z polotem. Nie mogê siê doszorowaæ.

Dobrze, ze dzi¶ siedzê w domu i chorujê, to siê za bardzo nie przejmujê, ¿e wygl±dam w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem muszê siê na nowo opaliæ, no
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 21:47   #924
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Chcia³am ponarzekac: pó³torej godziny moczy³am siê w wannie pe³nej ró¿nych chemikaliów, pillingowa³am siê chyba ca³± wieczno¶æ, g±bk± szorowa³am dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl±dam jakby mia³a awersjê do mycia pewnych miejsc - one wodró¿nieniu od reszty cia³a s± prawie czarne, bowiem, jak ju¿ pisa³am nie raz, HS piêknie opala. Szkoda wielka, ¿e schodz równie piêknie - artystycznie i z polotem. Nie mogê siê doszorowaæ.

Dobrze, ze dzi¶ siedzê w domu i chorujê, to siê za bardzo nie przejmujê, ¿e wygl±dam w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem muszê siê na nowo opaliæ, no

Biedna
dobrze Cie rozumiem,obecnie przezywam podobny koszmar z HS.
co dziwne,rok temu tez go uzywalam i nie mialam takich numerow
ale teraz-niestety.
tragedia.
to,co sie dzieje na mojej szyi, dekolcie, pomiedzy piersiami i w okó³ pêpka to jeden wielki koszmar

zbuntowalam siê i dzis kupilam sobie kolastyne.
racja,leciutko br±zuje,nieznacznie,
ale dzis potanowilam,ze wole byc mniej opalona ale bez takich mêczarni,niz mocno opalona przez tydzien,dwa,a potem biala jak sciana ,miejscami brunatna


powodzenia w czyszczeniu..

ja zaraz tez ide zdzierac dalsza czesc,
rano juz sie tak tarlam,ze cala czerwona bylam:/


pozdrawiam.
__________________
Uwa¿aj jak tañczysz-bo ¿yciowy parkiet bywa ¶liski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 22:24   #925
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny! To co jest w takim tazie najlepsze?
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 22:25   #926
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

God dziêkujê Ci przebardzo za wsparcie i zrozumienie
No dla mnie ta Kolastynka za jasny efekt daje, opala do pewnego momentu a potem niet. Na razie siê ni± poopalam i Ewelink±, a potem kupiê w koñcu Dove - jak zrobia dostawê, bo by³am wczoraj i ani jednego nie by³o. Ciekawe, dlaczego?
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 22:32   #927
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dove dorwa³am wczoraj w Tesco za 12,99 Oczywi¶cie kupi³am By³ te¿ HS w promocji za 9,99, ale jak ju¿ wcze¶niej pisa³am, jestem na niego obra¿ona
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 22:35   #928
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dzisiaj siê bêdê samoopalaæ Dove'm do ciemnej karnacji.

Przera¿acie mnie tym pisaniem o plamach i tym wszystkim Mi jak narazie opalenizna po prostu blaknie, bez plam smug i innych atrakcji...
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 22:37   #929
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 449
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
To jest w spreyu-psikasz, od razu masz kolor,czekasz a¿ siê wch³onie Ja w sumie jeszcze ciut rozsmarowa³am,bo za du¿o napiska³am. Mam kolor Coco-i mia³am coco nó¿ki Czekam na jakie¶ wiêksze wyj¶cie na testy Rajstopki s± matowe Ogólnie s± polecane dla osób,np. z paj±czkami,bo doskonale kryj±
Nati z Nieba mi spad³a¶ Opowiedz wiêcej o efektach, bo siê starsznie napali³am na to cudo Gdzie kupi³a¶, jak to wygl±da w rzeczywisto¶ci i czy jest warte tych 120 z³...?
Marilyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 22:41   #930
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 933
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej, a ja na HS nie narzekam ju¿....
Z przesuszeniem ³atwo sobie poradzi³am, a plamisto¶ci nie odnotowa³am...
marianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.