niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 11:38   #2611
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
O przypomniało mi się

W ciąży nie wolno nosić okularów przeciwsłonecznych bo dziecko może urodzić się czarne
doobre wytłumaczenie dla niewiernej żony

a czytałyście już to?
Cytat:
Jestem tu nowa, ale wcześniej dużo przeglądałam to forum. Dziś wpadłam na pomysł, że może też się z Wami czymś podzielę

Miesiąc temu z moim chłopakiem uprawialiśmy seks na górce w lesie i było całkiem uroczo (śliczne widoki, cisza), do póki nie zorientowałam się, że go tracę – dosłownie. W pewnym momencie noga mu się poślizgnęła i zleciał z tej górki ubrany tylko w buty. Strasznie się biedak podrapał i poobijał, ale mało tego… na koniec wleciał w pokrzywy <ała>. Powiem Wam dziewczyny, że nie ma nic brzydszego niż zadrapania i poparzenia na genitaliach. Jak oblewałam go w domu wodą utlenioną, to tak zbladł, że myślałam, że się na pogotowiu skończy. Na szczęście nie było to potrzebne.

A teraz najlepsze – po wpadnięciu w pokrzywy go wszystko swędziało, a że poparzył sobie jaja, to… ^^ DZIEWCZYNY! W ŻYCIU TAKIEGO SEKSU JESZCZE NIE MIAŁAM! Oparzenia sprawiły, że nie dochodził tak szybko, spuchł mu miejscami i dawał niezapomniane doznania! Co z tego, że troszeczkę kiepsko wyglądał… EFEKT SIĘ LICZY!

Szkoda, że pokrzyw nie sprzedają w carrefour’ze
umarłam po przeczytaniu niby szkoła się zaczęła a i tak sie dzieciom nudzi
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 13:09   #2612
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
naprawdę
starsza pani, sąsiadka mojej babci, krytykowała synową właśnie za noszenie okularów z ciemnymi szkłami.
Ja już na prawdę nie ogarniam :O ludzie są ciekawi, bardzo ciekawi, by nie napisać głu....i






......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=398354
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 16:15   #2613
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Ja z kolei po wczorajszej, bardzo ciekawej rozmowie z moją babcią dowiedziałam się, że koty powodują bezpłodność. Nie muszę chyba wspominać, że poleciła mi jak najszybsze pozbycie się moich 2 futrzaków bo nigdy nie zajdę w ciążę? :x
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 16:19   #2614
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Xunia Pokaż wiadomość
Ja z kolei po wczorajszej, bardzo ciekawej rozmowie z moją babcią dowiedziałam się, że koty powodują bezpłodność. Nie muszę chyba wspominać, że poleciła mi jak najszybsze pozbycie się moich 2 futrzaków bo nigdy nie zajdę w ciążę? :x
Kiedyś wierzono, że koty roznosiły toksoplazmozę, zwaną nawet kocią chorobą. Teraz już wiadomo że 80% zachorowań jest od kontaktu z surowym mięsem drobiowym.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:10   #2615
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Kiedyś wierzono, że koty roznosiły toksoplazmozę, zwaną nawet kocią chorobą. Teraz już wiadomo że 80% zachorowań jest od kontaktu z surowym mięsem drobiowym.
Skąd takie informacje? Od kota również można się zarazić, ale szansa na to jest bardzo mała.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Aż sprawdziłam specjalnie. Radzę się doinformować, chociażby na stronie www.toksoplazmoza.com.pl
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:23   #2616
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Słyszałam co prawda, że kobieta która spodziewa się dziecka nie powinna sprzątać kocich odchodów, ale moja babcia miała na myśli samo posiadanie takiego futrzaka... Pomijam to, że babcia jest bardzo do nich uprzedzona.
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:27   #2617
martusia_gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska, Dolnyśląskie, Polkowice
Wiadomości: 36
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A propos matek i tamponów - mama mojej koleżanki zabroniła jej ich używać, bo przecież one nie nadają się dla dziewic i pani w aptece źle sobie o niej pomyśli.
Ahhh..znam taką sytuację:P

Jedną z bzdurek które słyszałam jest to, że w ciążę zajść nie można kiedy karmi się piersią;] a daleko szukać nie trzeba 20latka z 3dzieckiem w brzuchu...i rok po roku...
__________________
Gdyby na wielkim świecie byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie. Uśmiech moich dzieci. Moje życie.
martusia_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 17:49   #2618
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Skąd takie informacje? Od kota również można się zarazić, ale szansa na to jest bardzo mała.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Aż sprawdziłam specjalnie. Radzę się doinformować, chociażby na stronie www.toksoplazmoza.com.pl
Ja nie powiedziałam, że od kota nie można tylko ze wg nowych badań okazuyje się , ze zakażenia są dużo częstrze od surowego mięsa niż od kota. Bo niby jak chorują kobiety, które ze zwierzętami nie mają styczności.

A co do linka to widać, ze co źródło to opinia
Pierwsze lepsze
Cytat:
Źródło infekcji

Toksoplazmozą nie można się zarazić podając komuś rękę, kichając czy pijąc z tego samego kubka. Wywołującego chorobę pierwotniaka można złapać od kota, a dokładnie przez kontakt z jego odchodami. Groźne więc dla ciężarnej jest wymienianie piasku z kuwety kota, zabawa z nim lub czasem głaskanie czworonożnego ulubieńca. To jednak niejedyne źródło infekcji. Znacznie częściej do zakażenia dochodzi na skutek zjedzenia surowego lub półsurowego mięsa, a także picia mleka niepasteryzowanego prosto od krowy. Zagrożenie czyha także podczas jedzenia owoców i warzyw zanieczyszczonych ziemią lub niedokładnie umytych.


Unikaj zakażenia

Zakażenia toksoplazmozą w ciąży można uniknąć. Nie jest to ani trudne, ani skomplikowane. Wystarczy jedynie wiedzieć, jak to zrobić. Kluczem do sukcesu jest wiedza, a nie specjalistyczne zabiegi.
Jeśli masz kota
Unikaj przytulania go, całowania. Nie śpij z nim w jednym łóżku. Nie pozwalaj mu chodzić po stole i kuchennych szafkach. Po zabawie z pupilem od razu umyj dokładnie ręce wodą z mydłem. Wymianę piasku w kuwecie zostaw innym członkom rodziny. Dbaj jednak o to, aby robili to codziennie. Jeśli z jakiegoś powodu sama musisz wyczyścić kuwetę, zawsze zakładaj gumowe rękawiczki.
Jeśli gotujesz
Źródłem zakażenia może być surowe lub niedogotowane mięso, np. wieprzowe. W czasie ciąży zrezygnuj z jedzenia tatara, metki, białej kiełbasy, krwistych befsztyków. Nie próbuj surowego mięsa na kotlety, gdy je przyprawiasz. Dokładnie smaż i gotuj mięso. Po głębokim zamrożeniu i gotowaniu przez 20 minut mięso jest już bezpieczne. Po przyrządzeniu surowego mięsa dokładnie wymyj blat kuchenny i noże, wyparz deski do krojenia. Nie krój innych produktów nożem, którym przed chwilą porcjowałaś surowe mięso. Nie jedz nieumytych owoców ani warzyw. Specjaliści zalecają wręcz, aby myć je w rękawiczkach. Nie pij też mleka prosto od krowy to jedno z możliwych źródeł zakażenia toksoplazmozą.
Jeśli lubisz prace ogrodowe
Pierwotniaki toksoplazmozy mogą się znajdować również w ziemi i w produktach zanieczyszczonych ziemią. Do prac w ogródku zawsze zakładaj więc gumowe rękawiczki, a po zabawie z dzieckiem w piaskownicy od razu dokładnie myj ręce.
W restauracji i barze
Kiedy jesz poza domem, lepiej zrezygnuj z jedzenia surówek i sałatek ze świeżych jarzyn. Być może nie zostały dokładnie umyte.
Tu akurat jest o mięsie wieprzowym. W innych źródłach czytałam o drobiowym.
Chodzi o to że kot juz nie jest uważany za główne źródło zakażenia.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

kolejny fragment artykułu
Cytat:
Toksoplazmoza (łac. toxoplasmosis, ang. toxoplasmosis) – pasożytnicza choroba ludzi i zwierząt spowodowana zarażeniem pierwotniakiem Toxoplasma gondii. Człowiek zaraża się oocystami toksoplazmy z pożywieniem, wodą lub przez zanieczyszczone glebą, a cystami – przez spożywanie surowego lub niedogotowanego mięsa -(70%).
I jeszcze
Cytat:
Toksoplazmozą można zarazić się:

  • bezposrednio od chorego kota (wylacznie od kota, nigdy od innych zwierzat)
  • droga pokarmowa -przez zjedzenie swiezego miesa zwierzat rzeznych, równiez miesa marynowanego, grilowanego lub wedzonego, w którym znajduja sie cysty (80% przypadków toksoplazmozy u czlowieka),zanieczyszczon e pokarmy, jarzyny, owoce.
  • przez uszkodzona skóre (weterynarze, pracownicy laboratorium) lub blone sluzowa odbytu.
  • przez transfuzje krwi, przeszczep zakazonych narzadów.
  • droga lozyskowa - plód zostaje zakazony, gdy w czasie ciazy u matki wystapi czynna infekcja;
Radzę się doinformować choćby na innych stronach.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:11   #2619
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Widzisz, byłam szybsza i sprawdziłam również na innych stronach. Ty napisałaś "kiedyś wierzono" jakby to już nie była prawda. A ja Ci pokazuję, że to jest prawda.

Xunia - jeśli chodzi o ciążę to jest tak, że jeśli płód będzie miał styczność przez matkę, przez łożysko i pępowinę z tymi ocystami to może się urodzić z nieuleczalnymi defektami fizycznymi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:22   #2620
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

"Jeśli masz kota
Unikaj przytulania go, całowania. Nie śpij z nim w jednym łóżku.
Nie pozwalaj mu chodzić po stole i kuchennych szafkach. Po zabawie z pupilem od razu umyj dokładnie ręce wodą z mydłem. Wymianę piasku w kuwecie zostaw innym członkom rodziny. Dbaj jednak o to, aby robili to codziennie. Jeśli z jakiegoś powodu sama musisz wyczyścić kuwetę, zawsze zakładaj gumowe rękawiczki."

To po co mieć kota?^^

Ostatnio znajomi wpadli -.- Dziewczyna nie miała kasy na tabletki(Yasminelle) chłopak uczulony na lateks no to ryzyk-fizyk przerywany. Odstawiła tabletki i wpadli po tygodniu czy dwóch;] Teraz zamiast 50 zł miesięcznie na tabsy będą musieli wydawać na dziecko;] Kierowali się przykładem drugiego znajomego który od 4 lat na przeywanym jedzie
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:28   #2621
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
"Jeśli masz kota
Unikaj przytulania go, całowania. Nie śpij z nim w jednym łóżku.
Nie pozwalaj mu chodzić po stole i kuchennych szafkach. Po zabawie z pupilem od razu umyj dokładnie ręce wodą z mydłem. Wymianę piasku w kuwecie zostaw innym członkom rodziny. Dbaj jednak o to, aby robili to codziennie. Jeśli z jakiegoś powodu sama musisz wyczyścić kuwetę, zawsze zakładaj gumowe rękawiczki."

To po co mieć kota?^^
Całujesz zwierzęta?
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 18:35   #2622
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Całujesz zwierzęta?
A co w tym złego? Ja akurat tego nie robię, bo nie lubię ale nie uważam, że to jakaś zbrodnia jeśli to jest nasze domowe, zadbane zwierzę.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:35   #2623
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Całujesz zwierzęta?
Pewnie.Swoje tak. Koty mają najsłodsze główki do całowania^^ A jak akurat śpię z jednym i jest tak słodko wtulony to się nie mogę powstrzymać żeby nie pocałować w czółko oko czy nos ;p To tak jak niektórzy nie potrafią się powstrzymać żeby niemowlaka nie całować. (chociaż jeden z moich kotów odpada-zawsze się gdzieś włóczy wraca brudny niewiadomo gdzie łaził -ble;p)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:38   #2624
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

To, że można szybciej się czymś zarazić całując zwierzę.
Niezależnie od tego jak jest czyściutkie, to jest jednak zwierzątko.
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:51   #2625
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Całujesz zwierzęta?
Nie wyobrażam sobie nie dać mojemu kotu buziaka w czółko przynajmniej raz dziennie
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:01   #2626
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie nie dać mojemu kotu buziaka w czółko przynajmniej raz dziennie
Każdy robi jak uważa
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:03   #2627
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Każdy robi jak uważa
Wiesz no trzeba też rozróżniać zwierzęta które szlajają się nie wiadomo gdzie i nie wiadomo co łapią a takie które w ogóle nie wychodzą z domu
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:19   #2628
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
To, że można szybciej się czymś zarazić całując zwierzę.
Niezależnie od tego jak jest czyściutkie, to jest jednak zwierzątko.
Prędzej zarazisz się jakąś chorobą od innych ludzi niż od zwierząt
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:49   #2629
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Prędzej zarazisz się jakąś chorobą od innych ludzi niż od zwierząt
Dokładnie.
Ja mam 4 futrzaki w domu i nie widzę nic złego w tym, aby przytulić, czy też nawet je pocałować.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 19:58   #2630
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mnie okropnie denerwowało, jak byłam w ciązy i mi niektóre kobiety mówiły, że jak się oparze w ręke, to dziecko będzie miało na rączce znamie, albo że jak korale załoze, to sie udsui podczas porodu.


ale żeby było śmieszniej, to moje dziecko ma znamie na prawej nóżce- oparzyłam sie w prawa noge w ciązy a pepowiną był okręcony dwukrotnie i nie mógłby urodzic sie naturalnie aczkolwiek nie uważam, zeby moje postepowanie miało na to jakikolwiek wpływ.

co do antykoncepcji, mój lekarz!!! twierdził, ze po odstawieniu tabletek nie zajdę w ciąze jeszcze przez minimum pół roku, a najlepiej rok, bo mi płodnosc bedzie długo wracac. A zaszłam zaraz po odstawieniu
Też mnie to śmieszyło zawsze, ale powiem Wam, że gdy moja mama była w ciąży to jakiś znajomy ją przestraszył, dotykając jej ramienia. Mój brat ma teraz znamię [widać to szczególnie gdy jest opalony] w kształcie dłoni dokładnie w tym miejscu w którym została dotknięta moja mama Dziwne...
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:59   #2631
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Mam trzeciego kota i każdego zawsze potrafiłam wycałować. Żyję? Żyję.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:37   #2632
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Mam trzeciego kota i każdego zawsze potrafiłam wycałować. Żyję? Żyję.
No wiesz, ale nie byłaś w ciąży.


A ja mam dwa w domu, dawaj tego trzeciego!
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:45   #2633
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
No wiesz, ale nie byłaś w ciąży.


A ja mam dwa w domu, dawaj tego trzeciego!
W sensie mam dwa teraz :p ale zanim przyszedł mały to miałam jeszcze jednego
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:48   #2634
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
W sensie mam dwa teraz :p ale zanim przyszedł mały to miałam jeszcze jednego
No ja też mam dwa


Sory za of.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:03   #2635
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Neciak miałam na myśli, ze kiedyś wierzono że tylko od kotów, a teraz wiadomo że zakażenia od zwierzęce są w zdecydowanej mniejszości.
Nieporozumienie

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Pewnie.Swoje tak. Koty mają najsłodsze główki do całowania^^ A jak akurat śpię z jednym i jest tak słodko wtulony to się nie mogę powstrzymać żeby nie pocałować w czółko oko czy nos ;p To tak jak niektórzy nie potrafią się powstrzymać żeby niemowlaka nie całować. (chociaż jeden z moich kotów odpada-zawsze się gdzieś włóczy wraca brudny niewiadomo gdzie łaził -ble;p)
U mnie to samo
Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
To, że można szybciej się czymś zarazić całując zwierzę.
Niezależnie od tego jak jest czyściutkie, to jest jednak zwierzątko.
Od ludzi gorsze zarazy można złapać przez głupie podanie ręki.

W mojej rodzinie zawsze były zwierzaki i rodzą się dzieci i nikt nie ma problemów.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:09   #2636
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Też mnie to śmieszyło zawsze, ale powiem Wam, że gdy moja mama była w ciąży to jakiś znajomy ją przestraszył, dotykając jej ramienia. Mój brat ma teraz znamię [widać to szczególnie gdy jest opalony] w kształcie dłoni dokładnie w tym miejscu w którym została dotknięta moja mama Dziwne...
Po prostu zbieg okoliczności i tyle.
Ja się w ciąży oparzyłam kilkanaście razy z czego kilka dosyć mocno to co całe dziecko będzie w znamionach?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:19   #2637
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Powiesz nam

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Neciak miałam na myśli, ze kiedyś wierzono że tylko od kotów, a teraz wiadomo że zakażenia od zwierzęce są w zdecydowanej mniejszości.
Nieporozumienie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 23:01   #2638
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Kiedyś wierzono, że koty roznosiły toksoplazmozę, zwaną nawet kocią chorobą. Teraz już wiadomo że 80% zachorowań jest od kontaktu z surowym mięsem drobiowym.
odnośnie toksoplazmozy - koty, ale również inna zwierzęta, takie jak np króliki roznoszą chorobo twórcze cysty poprzez odchody, więc jak się taki kotek 'załatwi' w twoim ogródku a ty zjesz później nie umyte warzywo (w sumie tylko wyparzenie daje szanse na oczyszczenie dlatego warzywa) to niestety ale można się zarazić.
Oczywiście od surowego mięsa (tatar, metka itd) też można się zarazić, ale tak na prawdę, kto z nas gustuje w surowym mięsie ?
Ja nigdy nie miałam kotów (rodzice mieli, ale mnie jeszcze wtedy nawet w planach nie było) a przechodziłam toksoplazmozę w wieku 11 lat, a jej skutki odczuwam do dziś.

Ale szczęście w nieszczęściu - nie muszę się martwić Toksoplazmozą w trakcie ciąży

Co do znamion. Kiedy mama była ze mną w ciąży, ktoś z mojej rodziny oblał jej brzuch gorąca herbatą z dzbanka (wypadek) a mi w sumie nic nie jest tzn, mam małą białą plamkę na brzuchu w kształcie motylka, ale to zwyczajny brak barwnika a nie znamię A też wszyscy w rodzinie pisali czarne scenariusze, zwłaszcza, że miała być pierwsza dziewczynka bo serii chłopaków w rodzinie (co to by było jakby się szpetna urodziła )

__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 23:25   #2639
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
To, że można szybciej się czymś zarazić całując zwierzę.
Niezależnie od tego jak jest czyściutkie, to jest jednak zwierzątko.
E tam czystsze niż niektórzy ludzie..wolę pocałować kota 100 razy niż podać rękę komuś kogo pasjonuje dłubanie w nosie albo nie mycie rąk po wizycie w toalecie
A mieć kota i go nie przytulać i nie całować? To by były tortury. ;p od tego są rybki

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

Oczywiście od surowego mięsa (tatar, metka itd) też można się zarazić, ale tak na prawdę, kto z nas gustuje w surowym mięsie ?
Mniam tatar Czasem żałuję że nie jem już czerwonego mięsa
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 23:28   #2640
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Ale offtop się zrobi uwielbiam tatara!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 18:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.