Jak odchudzić mojego męża? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-16, 19:35   #61
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Dopiero dzisiaj przeczytałam ponownie co ostatnio napisałam . Oczywiście, że z tymi rybami przesadziłam, miało byc 3 razy w tygodniu. Ale byłam już podekscytowana wyjazdem i tym, że ja bede jadła ryby 3 razy dziennie. Byłam nad morzem a jak wyjeżdżam nad morze to żywię się prawie wyłącznie rybami.

Gratulacje dla męża!!! 7 kilo to świetny wynik, tylko teraz trzymać tak dalej!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:42   #62
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Mam taki sam problem z moim mezem-przed przyjazdem do Polski zeby mi sie przypodobac schudl do 75-80 kg a teraz po powrocie do Stanow wazy ponad 100 kg-jest strasznie leniwy i nie chce cwiczyc.
Uwielbia paczki jajka pizze i bialy chleb oraz jedzenie o 7 wieczorem.
Spedza duzo czasu przy kompie-polowe dnia w pracy a reszte na hobby(gry fantasy)O przejsciu sie spacerkiem do sklepu nie chce nawet slyszec-no bo lepiej jest wsiasc w samochod.Gdy bylismy w Polsce i szlismy spacerkiem z centrum Warszawy na Nowy Swiat to byl strasznie zmeczony i upierdliwy ze musi spacerowac

Staram sie jak moge-na lunch mu robie kanapki z ciemnego pieczywa,na kolacje grillowane mieso z kurczaka albo ryby i warzywa,ale waga stoi w miejscu,ale niestety nie spada w dol-bo on wogole nie cwiczy,niewiem co robic ,juz mowilam mu ze fajnie by bylo gdyby zrzucil chociaz z 15 kg dla zdrowia,ale jego to nie rusza.
ehhhh

no i w pracy jeszce pije ta okropna cole jak ja nie widze-nie mam kontroli nad Nim
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:47   #63
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
no i w pracy jeszce pije ta okropna cole jak ja nie widze-nie mam kontroli nad Nim
TO moze niech pije light? Ma troche inny smak i trzeba sie przyzwyczaic. Ale szybko mozna sie przestawic.

My oboje przestawilismy sie na light, jak zobaczylismy ile kalorii ma zwykla cola Teraz w smaku wolimy light, bo ta zwykla jest za slodka, no i ciut inna.

W ogole wszystko co sie dalo zmienilam w kuchni na light (tluszcze, slodycze, napoje).

Wiem, ze to co dodaja do light tez jest okropnie niezdrowe, ale cóż... coś za coś


No a mój mężuś nie poddaje się. Jak zobaczył spadek wagi to wziął się jeszcze bardziej za siebie.

Mimo że pracę ma ciężką fiżyczną do późnego wieczora, to po przyjściu do domu ćwiczy mięśnie ciężarkami

Tak jak się mu przyjżeć, to ona ma tylko duży brzuch i okrągłą twarz. Cała reszta to potężne, twarde mięśnie. No ale ten brzuch.... ja taki miałam w 9 m-cu ciąży gdy przytyłam 35 kg
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 13:00   #64
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

głodówka!!! karmić samą marchewką!! ja co prawda nie mam wogole meza ale tak by zrobila
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:25   #65
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez mychaaa
głodówka!!! karmić samą marchewką!! ja co prawda nie mam wogole meza ale tak by zrobila
hihi chyba by sie zalamal i wkurzony caly dzien chodzil.Wlasnie mu zrobilam jajecznice na sniadanie ale z razowym chlebem(cieszy sie jak dziecko bo jajaka uwielbia)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:27   #66
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez Weronisia
TO moze niech pije light? Ma troche inny smak i trzeba sie przyzwyczaic. Ale szybko mozna sie przestawic.

My oboje przestawilismy sie na light, jak zobaczylismy ile kalorii ma zwykla cola Teraz w smaku wolimy light, bo ta zwykla jest za slodka, no i ciut inna.

W ogole wszystko co sie dalo zmienilam w kuchni na light (tluszcze, slodycze, napoje).

Wiem, ze to co dodaja do light tez jest okropnie niezdrowe, ale cóż... coś za coś


No a mój mężuś nie poddaje się. Jak zobaczył spadek wagi to wziął się jeszcze bardziej za siebie.

Mimo że pracę ma ciężką fiżyczną do późnego wieczora, to po przyjściu do domu ćwiczy mięśnie ciężarkami

Tak jak się mu przyjżeć, to ona ma tylko duży brzuch i okrągłą twarz. Cała reszta to potężne, twarde mięśnie. No ale ten brzuch.... ja taki miałam w 9 m-cu ciąży gdy przytyłam 35 kg


Ale z tego co wiem to cola light zawiera slodziki-czyli to jeszcze gorzej dla zdrowia bo sztuczne.
ehhh dzisiaj go wyciagam na zakupy po wielkim sklepie co by sobie troche pospacerowal-a niech narzeka
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 15:23   #67
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Cool Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf


Ale z tego co wiem to cola light zawiera slodziki-czyli to jeszcze gorzej dla zdrowia bo sztuczne.
I co z tego, że sztuczne? A cukier jest zdrowy? Jest tak samo szkodliwy jak słodziki. Jedno szkodzi na jedną rzecz i drugie na inną. To może lepiej być spasionym jak prosię i też z tego powodu mieć kłopoty ze zdrowiem i samooceną, niż używać słodzików i być szczuplejszym?

Ja słodzików (w produktach light) używam od wielu lat i nie mam raka

Nikogo nie zachęcam do używania słodzików, ale jeśli ktoś pije duże ilości coli, która i tak już sama w sobie jest trucizną, to lepiej pić light, co by przy okazji nie utuczyć się
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 12:21   #68
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Coś ten wątek przymarł Więc dopiszę coś nowego

Mój mężuś trzyma się dietki, wyraźnie zmniejszył mu się brzuch. Teraz za to bardziej brzydka jest skóra na brzuchu jakby z celulitem, chyba się za mocno rozciągnęła albo co...

No a waga utrzymuje się poniżej 100 kg. Tzn. w zależności od ilości i rodzaju jedzenia 97-99 kg

Mężuś dalej dzielnie walczy, bo widząc efekty chce jeszcze więcej schudnąć.

Widząc jego samozaparcie daję mu szanse, że schudnie do 90 kg
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:07   #69
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Przeczytałam wątek z zainteresowaniem. Bardzo współczuję Waszym mężom, że mają kompleksy z powodu swojej wagi. Oczywiście życzę powodzenia w diecie, jeśli chcą schudnąć.
Chciałam się tylko ustosunkować do tego, co ktoś tu napisał, że jak facet waży ileś tam (powyżej 100 kg) to żadna dziewczyna na ulicy się za nim nie obejrzy. No cóż, JA się obejrzę I jeśli jest przystojny, fajnie ubrany, nie za niski, to prawdopodobnie w myślach dostanę małego ślinotoku Dla mnie mężczyźni poniżej 90kg w ogóle nie istnieją, uwielbiam właśnie takie miśki, jakimi prawdopodobnie są Wasi mężowie. Mój narzeczony (ślub za 3 tygodnie) waży ok. 115 kg i chociaż sporo z tego to naprawdę duże mięśnie, to zdecydowanie ma spory brzuszek i mam nadzieję, że nie będzie musiał go tracić, bo ja straciłabym połowę fun'u w łóżku Oczywiście jest całkowicie zdrowy, wszystkie wyniki ma bardzo dobre (regularne badania), w pracy ma dużo ruchu i wysiłku fizycznego a poza tym bardzo dobrą kondycję (np. trasa Żywiec-Kraków na rowerze itp.). Kompleksy miał straszne faktycznie (media i społeczeństwo mówią że brzuch jest be), ale szybko mu przeszły, jak mnie poznał
Pozdrawiam Was i Waszych mężów - i jeszcze jedno, nie przesadzajcie z tymi drastycznymi "metodami motywacyjnymi" w łóżku, bo jak się mężczyzna za bardzo sfrustruje, może się rozejrzeć za pocieszycielką niektóre kobiety lubią być "przyduszone"

wow, ależ się uzewnętrzniłam ale zbulwersowało mnie to, że wszyscy sądzą, że jak facet ma nadwagę, to żadna fajna laska (poza żoną) na niego nie spojrzy. to niesprawiedliwe. tak samo jak jest wielu facetów, którzy uwielbiają puszyste dziewczyny.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 08:32   #70
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Katrina mój mężuś nie jest ani puszysty ani bee. Nigdy nie był chudy, bo ja chudych nie lubię. Sama jestem wysoka, w miarę szczupła, ale gdyby facet wyglądał za chudo ja miałabym od razu kompleksy. Wolę jak mężczyzna jest większy ode mnie

Ja mojego męża nigdy nie zachęcałam do odchudzania, to wyszło samo od niego. On po prostu w pewnym momencie stwierdził, że jest za gruby i źle się z tym czuje. Więc postanowiłam mu pomóc schudnąć jak najlepiej potrafię


A co do atrakcyjności brzuszków... wg mnie wielki spasiony brzuchol nigdy nie jest atrakcyjny. Można go akceptować, ale nie się nim podniecać.


Ja akceptuję wygląd mojego męża bez względu na to jaki gruby jest. Jedno jest pewne, że on wygląda źle gdy jest za chudy U niego problemem są jego piersi czy jak to nazwać u faceta On jak tyje, to jego cycki robią się większe od moich i on ma na ich punkcie kompletnego fisia w znaczeniu 'mega kompleksy'. Brzuch mógłby sobie sterczeć na kilometr, ale te cycki... Mi to oczywiście nie przeszkadza, nawet nie zwracam na to uwagi, podobnie nasi znajomi, ale on się załamuje

Na tych zdjęciach on ma jakieś 98-102 kg.
1 , 2
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 09:56   #71
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez Weronisia


A co do atrakcyjności brzuszków... wg mnie wielki spasiony brzuchol nigdy nie jest atrakcyjny. Można go akceptować, ale nie się nim podniecać.

No właśnie to usiłuję przekazać, że istnieją osoby, dla których to właśnie jest podniecające. Nie mówię, że takich osób jest dużo, ale są, i jest ich więcej, niż społeczeństwo sobie wyobraża.
Echhhh, wiedziałam, że mnie nie zrozumiecie...

Męża masz ciasteczko, przynajmniej na tych zdjęciach. Idealnie mój typ - właśnie za takimi się oglądam
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 08:21   #72
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez katrina
No właśnie to usiłuję przekazać, że istnieją osoby, dla których to właśnie jest podniecające. Nie mówię, że takich osób jest dużo, ale są, i jest ich więcej, niż społeczeństwo sobie wyobraża.
Echhhh, wiedziałam, że mnie nie zrozumiecie...

Męża masz ciasteczko, przynajmniej na tych zdjęciach. Idealnie mój typ - właśnie za takimi się oglądam
Katrinko rozumiem Cię. Wiem, że ludzie mają różne upodobania. Jedni wolą kościotrupy, inni brzuszki, inni przeciętnych Tak samo jak są różne seksualne upodobania, kulinarne czy religijne...
Uważam, że to dobrze, że ludzie mają tak różne upodobania, bo dzięki temu życie nie jest monotonnoe i nudne

A mój mąż też mi się podoba, i jego brzuch też, bo jak już pisałam chudzielców nie lubię. Lubię jak facet ma spore mięśnie. Mój ma, a że dodatkowo też mu trochę brzuszka widac, to wcale mi nie przeszkadza Najgorsze jest to, że on tego nie rozumie i czuje się nieatrakcyjny


Teraz mamy takie upały, że jeś się nie chce, więc i schudną będzie łątwiej
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:39   #73
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Dziewczyny, w dzisiejszych "Wysokich obcasach" jest artykuł o Waszym wątku

"WO" nr 7 (408), 17.02.2006, strona 28: Agata Sokół - "Mąż wagi ciężkiej"
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 14:15   #74
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w dzisiejszych "Wysokich obcasach" jest artykuł o Waszym wątku

"WO" nr 7 (408), 17.02.2006, strona 28: Agata Sokół - "Mąż wagi ciężkiej"
mialam o tym napisac , otwieram sobie dzisiaj WO a tam artykuł o wizazowej dyskusji
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:24   #75
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w dzisiejszych "Wysokich obcasach" jest artykuł o Waszym wątku

"WO" nr 7 (408), 17.02.2006, strona 28: Agata Sokół - "Mąż wagi ciężkiej"
Cytat:
Napisane przez Martek88 Pokaż wiadomość
mialam o tym napisac , otwieram sobie dzisiaj WO a tam artykuł o wizazowej dyskusji
Też już czytałam
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:35   #76
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Update:

Od jakiegos czasu zaczelam nowa diete:

Rano szykuje mu herbate w termosie bez cukru zeby wzial do pracy i zeby w pracy tej coli nie pil,na lunch mu robie kanapke(chleb ciemny ,chuda wedlina,jakies warzywa)
Wieczorem tak o 5 jemy kolacje(wszystko z grilla-chude piersi z kurczaka,ryby itp +warzywa tez z grilla)-taki grill robie 5 razy w tygodniu-tylko dwa razy w tygodniu jemy na miescie(ale staramy sie nie jesc zadnych frytek itp).Aha po grillu zawsze jeczy ze glodny i musi jeszce zjesc pelna miche platkow z mlekiem
Nadal nie cwiczy-ostatnio bylam z nim w pracy i odkrylam ze on nawet na 1 pietro winda jedzie-nie wchodzi po schodach
O spacerach nadal nie chce slyszec,jak dluzej lazimy po sklepach to jeczy ze zmeczony,ehhhh

Ogolnie waga stoi w miejscu no ale zobaczymy czy nowa dieta cos zmieni.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:56   #77
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Elfiku, jesli Twoj maz je tylko trzy posilki dziennie, to to tez moze przyczyniac sie do tego, ze nie chudnie. Powinien jeszcze jesc jakies zdrowe przekaski miedzy sniadaniem a lunchem i miedzy lunchem a kolacja. Dodam jeszcze, ze jedzenie dwa razy na miescie w tygodniu to wg mnie za duzo jak na osobe, ktora chcialabym stracic kg. Kiedys w szkole pisalam tak prace na temat otylosci, i w zwiazku z tym zbieralam info na temat jedzenia w restauracjach.. i tam, nawet warzywa gotuja w wodzie z cukrem, zeby mialy lepszy smak, a zwykla salatka moze nawet miec 1000kalorii, bo dodaja duzo tluszczy. Poza tym, jak robia cos na grillu, to najpierw smaruja mieso w tuszczu, zeby bylo lepsze i lepiej smakowalo a co za tym idzie ma to wiecej kalorii.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:56   #78
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Nineczka-na miescie jemy przewaznie Subway-a to swieze warzywa.Moj maz wczesniej byl na diecie:jadl tylko Subway ale tez cwiczyl i stracil duzo-ale to bylo przed przyjazdem do Polski-chcial mi zaimponowac

Co do trzech posilkow dziennie-chyba przygotuje mu jeszcze jakas salatke do tej kanapki-sama niewiem

Wow nie wiedzialam ze gotuja warzywa w cukrze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:59   #79
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

dopiero dzisiaj dorwalam WO ale mi sie uśmiechnęło jak przeczytałam
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 18:11   #80
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dopiero dzisiaj dorwalam WO ale mi sie uśmiechnęło jak przeczytałam
ja też dopiero teraz dorwałam artykuł chociaż wiedziałam o nim juz tydzien temu.

Dziewuchy, Gwiazdy Wy Moje
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:36   #81
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Najlepszym sposobem by odchudzić faceta to dużo seksu Połączenie przyjemnego z pożytecznym

A serio mówiąc to polecam dietę rozdzielną i ograniczenie weglowodanów. (więcej białej tłuszczów i owoców warzyw) ale wyrzucić bułki.
W ten sposób mąż zgubił oponkę wagowo stoi na tym samym poziomie ale sylwetka dużo lepsza.
Najtrudniej to zastąpić czyms kanapki - ja robiłam różne sałatki surówki (byle bez ziemniaków!) i pomogło - po dwóch tygodniach sam się upominał jak słatki nie było
No i dużo ruchu - albo rower albo seks! (najlepiej i to i to)
Mi przy okazji też figura wysmuklała
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:44   #82
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

A gdzie mozna przeczytac ten artykul? Jest gdzies w necie?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:53   #83
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Już znalazłam
Fajny ten artykuł Jak to miło być główną bohaterką artykułu
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:53   #84
jasminaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Hej dziewczyny przeczytałam uważnie cały wątek i postanowiłam się włączyć do dyskusji mój narzeczony nie ma nadwagi jako takiej, jest fajnie zbudowany i powiedziałabym że mięśnie też ma fajne tylko no właśnie..brzuch.. niby nie jest bardzo duży i wystający ale jednak jest i troszkę mu przeszkadza.. myślę że choćby dla zdrowia przydałoby sie to zrzucić( przy czym zaznaczam że absolutnie nie chciałabym żeby schudł gdzie indziej) ..

I tak.. przerzuciliśmy się na wodę, całkowicie odstawiliśmy gazowane i słodzone napoje, czarną herbatę i cukier wogóle pijemy czerwoną herbatę i w miarę regularnie jemy.
jasminaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 16:54   #85
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Jak odchudzić mojego męża?

Dziewczyny, jestem załamana... Domowe obiadki mamusi, ciasta, słodkie przekąski... To, co najbardziej lubi mój M. Nie wiem już jak do niego dotrzeć, jest totalnie niesystematyczny, żadne argumenty do niego nie docierają... Tyje i tyje, boję się że w końcu zachoruje na cukrzycę. Nie myślcie, że jestem hipohondryczką, po prostu boję się o niego. Dodam tylko, że prowadzi mało ruchliwy tryb życia. Jest jakiś sposób by stracił na wadze?
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.