Anna w moich opałach;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 20:40   #1
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Arrow

Anna w moich opałach;)


Hello Piekne
W sobote kolezanka wpadla w moje opały. sama tego chciala a tak naprawde to w gre wchodizl makijaz weselny do jej brata..
Psiapsiola miala czarna sukieneczke i czerwone dodatki, wiec wydawalo mi sie ze ala pin up bedzie do tego idealny.
Co mi z tego pomyslu wyszlo-oceńce
Od razu dodaje ze Anna miala twarz juz swoimi lekkosciami pokryta, kremik z dodatkiem podkladu lekkiego Nivea Young..wiec nie moglam zaszalec i jej mocniej pokryc buziaka,chociaz tak zamierzałam:P

Reszta kosmetyków:
-puder Vipera, bronzer Vollare, roz w kuleczkch Cantare
-baza Virtual, cienie..duzo roznych:inglot, butterfly,vollare, kredka Naomi, tusz Essence=szczoteczka Define A lash.
-pomadka bez imienna.
Jeszcze cos..zawsze jak probuje robic fotki komus w makro-nie wychodzi mi! buuuuuuuu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Stawa,wesele.jpg (82,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Stawa,wesele1.jpg (112,9 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez ssylvkaa
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:52
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:59   #2
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Anna w moich opałach;)

Sam makijaż bardzo ładny,ale moim zdaniem modelka nie wygląda korzystnie,przy takich ustach bardzo ważne jest ,aby ujednolicic koloryt skóry i zakryc wszelkie niedoskonałości,bo ten kolor ust wręcz je podkreśla,miałaś utrudnione zadanie,szkoda,że przyjaciólka nie dała sie namówic na podkład.Przy jej urodzie poszlabym raczej w tonacje ciepłe na oczku(beże,brązy,złoto)i zdecydowanie jaskrawszy odcień czerwieni nawet wpadający w lekki pomarańcz
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:07   #3
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Anna w moich opałach;)

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Sam makijaż bardzo ładny,ale moim zdaniem modelka nie wygląda korzystnie,przy takich ustach bardzo ważne jest ,aby ujednolicic koloryt skóry i zakryc wszelkie niedoskonałości,bo ten kolor ust wręcz je podkreśla,miałaś utrudnione zadanie,szkoda,że przyjaciólka nie dała sie namówic na podkład.Przy jej urodzie poszlabym raczej w tonacje ciepłe na oczku(beże,brązy,złoto)i zdecydowanie jaskrawszy odcień czerwieni nawet wpadający w lekki pomarańcz
Zgadzam sie z Basia ten odcien pomadki nie jest szczesliwie dobrany Sylwus...jest za chlodny. Kreseczka troszke sie pofalowala i oderwala sie o lini rzes... cera wyglada na zmeczona. Szkoda ze kolezanka nie posluchala Cie w sprawie podkladu Acha i jeszcze skorygowalabym ksztalt ust konturowkaWiem jak trudno jest malowac kogos, nie zawsze wszystko jest tak jak by sie chcialo, wiec nie zrazaj sie czekam na kolejne

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-09-13 o 22:09
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:40   #4
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Anna w moich opałach;)

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Sam makijaż bardzo ładny,ale moim zdaniem modelka nie wygląda korzystnie,przy takich ustach bardzo ważne jest ,aby ujednolicic koloryt skóry i zakryc wszelkie niedoskonałości,bo ten kolor ust wręcz je podkreśla,miałaś utrudnione zadanie,szkoda,że przyjaciólka nie dała sie namówic na podkład.Przy jej urodzie poszlabym raczej w tonacje ciepłe na oczku(beże,brązy,złoto)i zdecydowanie jaskrawszy odcień czerwieni nawet wpadający w lekki pomarańcz

zgadzam się z Basiulką Sylwuś Ale wierze, że kolejnym razem pójdzie Ci lepiej
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:17   #5
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Anna w moich opałach;)

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Sam makijaż bardzo ładny,ale moim zdaniem modelka nie wygląda korzystnie,przy takich ustach bardzo ważne jest ,aby ujednolicic koloryt skóry i zakryc wszelkie niedoskonałości,bo ten kolor ust wręcz je podkreśla,miałaś utrudnione zadanie,szkoda,że przyjaciólka nie dała sie namówic na podkład.Przy jej urodzie poszlabym raczej w tonacje ciepłe na oczku(beże,brązy,złoto)i zdecydowanie jaskrawszy odcień czerwieni nawet wpadający w lekki pomarańcz
Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Basia ten odcien pomadki nie jest szczesliwie dobrany Sylwus...jest za chlodny. Kreseczka troszke sie pofalowala i oderwala sie o lini rzes... cera wyglada na zmeczona. Szkoda ze kolezanka nie posluchala Cie w sprawie podkladu Acha i jeszcze skorygowalabym ksztalt ust konturowkaWiem jak trudno jest malowac kogos, nie zawsze wszystko jest tak jak by sie chcialo, wiec nie zrazaj sie czekam na kolejne
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
zgadzam się z Basiulką Sylwuś Ale wierze, że kolejnym razem pójdzie Ci lepiej
Ups..to pojechalam he a jej sie podobalo i rodzicom takze.Na szczescie zapominala w nocy malowac ustek wiec moze to dobrze koniec koncow
Odcien czerwiueni byl taki a nie inny, bo ja mam tylko jedną czerwona pomadke w swojej kosmetyczce.. a ona w ogole nie posiada tak owych kolorów
Przyznam szczerze ze bylam zadowolona z tego makijazu, a najbardziej z oczu na zywo mialy inne odcienie, ust to ja juz jej nie malowalam, a konturki zadnej nie mam,bo nie uzywam nigdy:P wybaczcie..
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.