Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 09:43   #2551
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam

Czytam wątki o minerałach już od dwuch dniprzestudiowa łam kilkaset postów i co nieco sie dowiedziałam,za mierzam kupić próbki na allegro i pędzel sunshade minerals, dowiedziałam się że kolory można mieszać więc zamierzam kupić ciemne i jasne kolory w razie czego będe eksperymentować strasznie ciekawa jestem efektu

Edit
Wybrałam kolory w formule VV light beige,l.m beige,l.m.golden,l.m.warm ,light neutral
luminesse l.m.neutral,light beige
casmire light beige
Zobaczymy czy to trafny wybór

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2010-09-17 o 10:47
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:33   #2552
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja testuję prawie te same kolory w VV, poza 2 ostatnimi. Dzisiaj mam na sobie light medium neutral i coś mi w nim nie pasuje. Na twarzy niby ok, ale granica twarz/szyja jakoś dziwnie wygląda, jakby był ciemniejszy.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:37   #2553
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Proszę o pomoc znawczynie Lumiere . Poszukuję w tej firmie (i nie tylko) odpowiednika EDM Mulit-Tasking Neutral (z EDM musiał to być semi-matte lub o-glo). Jak sądzicie, który odcień i formuła będzie zbliżona?

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2010-09-17 o 11:38
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:50   #2554
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Light Warm nałożyłam dzisiaj na całą twarz i jednak jest minimalnie za jasny.
Jutro spróbuję Light Beige i Light Medium Neutral.
Szkoda, że nie zamówiłam próbki Light Medium Warm.

Poza tym chyba coś źle robię, bo ten podkład nie wygląda na mojej twarzy jak podkład, tylko jak delikatny sypki puder, w ogóle nie kryje.
Nakładałam pędzlem od True Match Minerals, kolistymi ruchami, wcierając. Mam taką mgiełkę na twarzy, chociaż nakładałam aż 3 warstwy... Co robię źle?
ja też nie byłam zadowolona z tego jak podkład wygląda na twarzy, nakładałam tak jak Ty pędzlem od true match i jeżeli mogę Ci coś doradzić to przede wszystkim kup sobie nowy pędzel flat top, bo ten się nie nadaję(ja tak zrobiłam)

kupiłam sobie hakuro 51 i byłam w szoku jak wiele może zmienić odpowiedni pędzel, jest zbity, gęsty , ale przy tym bardzo delikatny,mięciutki nie chłonie pudru ,dzięki czemu wystarczy mała ilość na pokrycie twarzy , ja stempluje najpierw całą twarz , a potem "wcieram" okrężnymi ruchami i bardzo ładnie podkład wtapia się w skórę,zwłaszcza jak na koniec spryskuję jeszcze hydrolatem

ja też testuję różne odcienie i formuły,ale raczej z gamy warm i golden,na razie chyba najlepiej mi odpowiada light medium warm FF, dzisiaj mam na sobie medium warm i jednak jest za ciemny
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-09-17 o 12:11
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:22   #2555
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki za odpowiedź. Flat topa na pewno kupię, planuję kupić pędzel z EDM na allegro w przyszłym tygodniu, bo to chyba jeden z lepszych, z tego co czytałam. W tej chwili stempluję się tym kabuki z L'Oreal i jest lepiej.
Zamówiłam też primer - puder bambusowy z BU i hydrolat oczarowy, zatem powoli kompletuję swój zestaw około minerałowy, muszę tylko zdecydować się na kolor podkładu.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:32   #2556
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja kupiłam pędzel hakuro bo ma jeszcze lepsze recenzje od EDM, jednak jeden pędzel to za mało bo faktycznie długo schnie i myslę nad kolejnym flat topem
na allegro są pędzle sunshade identyczne jak te z edm tylko 2 razy tańsze, ponoć niczym się nie różnią, zastanawiam się nad tym zestawem http://allegro.pl/flat-top-long-kabu...233846367.html
bo do pudru sypkiego też pędzla nie mam jak i samego pudru,bambusowy pewnie wysuszył by mnie na wiór, mam suchą skórę, bardziej skłaniam się do perłowego jako primera
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:13   #2557
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mam już mętlik w głowie od tych minerałów
(...)
Czy Ivory daje różowawą poświatę?
Ja też mam mętlik, zwłaszcza że do testowania mam jeszcze blusche i lucy minerals...
Ivory nie daje różowej poświaty. Jest taki neutralno-beżowy, więc powinien Ci pasować Dlatego tak szybko zużyłam próbkę. Naprawdę dobry puder wykończeniowy, przy którym nie trzeba szukać odcienia. Tutaj wybór był bardzo prosty

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ja testuję prawie te same kolory w VV, poza 2 ostatnimi. Dzisiaj mam na sobie light medium neutral i coś mi w nim nie pasuje. Na twarzy niby ok, ale granica twarz/szyja jakoś dziwnie wygląda, jakby był ciemniejszy.
To ja Ci mogę odstąpić Light Medium Neutral Flawless Face, bo dla mnie jest zdecydowanie za jasny i szukam czegoś ciemniejszego. U mnie granica twarz/szyja też dziwnie wygląda, ale odwrotnie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 21:17   #2558
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja kupiłam pędzel hakuro bo ma jeszcze lepsze recenzje od EDM, jednak jeden pędzel to za mało bo faktycznie długo schnie i myslę nad kolejnym flat topem
na allegro są pędzle sunshade identyczne jak te z edm tylko 2 razy tańsze, ponoć niczym się nie różnią, zastanawiam się nad tym zestawem http://allegro.pl/flat-top-long-kabu...233846367.html
bo do pudru sypkiego też pędzla nie mam jak i samego pudru,bambusowy pewnie wysuszył by mnie na wiór, mam suchą skórę, bardziej skłaniam się do perłowego jako primera
O tym pędzlu sunshade też słyszałam. Obie te firmy robią z syntetycznego włosia?

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też mam mętlik, zwłaszcza że do testowania mam jeszcze blusche i lucy minerals...
Ivory nie daje różowej poświaty. Jest taki neutralno-beżowy, więc powinien Ci pasować Dlatego tak szybko zużyłam próbkę. Naprawdę dobry puder wykończeniowy, przy którym nie trzeba szukać odcienia. Tutaj wybór był bardzo prosty

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------



To ja Ci mogę odstąpić Light Medium Neutral Flawless Face, bo dla mnie jest zdecydowanie za jasny i szukam czegoś ciemniejszego. U mnie granica twarz/szyja też dziwnie wygląda, ale odwrotnie
Zmyłam i dokładnie obejrzałam szyję - to nie była wina podkładu, tylko jakichś dziwnych przebarwień, które mi wyszły (pewnie po ostrej dawce Benzacne, bo posmarowałam krostki na noc).
Sam odcień Light Medium Neutral na twarzy wyglądał ładnie, trochę zniwelował moje zaróżowienia na policzkach. I wcale nie jest szary, ziemisty i smutny, jak to tutaj opisywano Neutrale Sam proszek jest nawet ciepły, żółty... Może inne odcienie są szarawe?

Flawless Face dla mnie się nie nadaje, mam przetłuszczającą się mocno sferę T, ale dzięki

A puder Sand miałaś? Jak wypada w porównaniu do Ivory?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:49   #2559
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
O tym pędzlu sunshade też słyszałam. Obie te firmy robią z syntetycznego włosia?
Zmyłam i dokładnie obejrzałam szyję - to nie była wina podkładu, tylko jakichś dziwnych przebarwień, które mi wyszły (pewnie po ostrej dawce Benzacne, bo posmarowałam krostki na noc).
Sam odcień Light Medium Neutral na twarzy wyglądał ładnie, trochę zniwelował moje zaróżowienia na policzkach. I wcale nie jest szary, ziemisty i smutny, jak to tutaj opisywano Neutrale Sam proszek jest nawet ciepły, żółty... Może inne odcienie są szarawe?
Flawless Face dla mnie się nie nadaje, mam przetłuszczającą się mocno sferę T, ale dzięki
A puder Sand miałaś? Jak wypada w porównaniu do Ivory?
Kupiłam zestaw 3 pędzli sunshade na allegro. Chciałam najpierw EDM, ale sa problemy z przesyłką do Polski. Czytałam też gdzieś na forum, że to wszytko to ta sama firma robi, tylko nadruk (EDM, sunshade) zmieniają, więc jest OK. Pędzle wszystkie miękkie, ale używalam dopiero jeden - long handled - bardzo fajny.

Jesli chodzi o kolory Lumiere, to zamówiłam zestw 5 próbek:
1) puder wykończeniowy Ivory - dobrałam go na podstawie insrtukcji na stronie. Sand nie znam, na podstawie zdjęć stwierdziłam, że nie będzie dla mnie dobry. Ivory, jak już wiesz, jestem zachwycona.
2) Light Medium Neutral FF - na mnie trupio blady, TŻ nie chciał wyjść ze mną z domu w tym stanie
3) Medium Beige 2.3. CF - z tego zestawu najlepszy, ale nie wiem czy idealny, niby beżowy (bez żółci i brzoskwinek), ale czegoś mi w nim brakuje, chyba takiej świeżości i koloru zdrowej cery
4) Light Medium Beige VV - trochę dla mnie za jasny, ale nie trupi
5) róż Fresh Roses - strzeliłam w ciemno i trafiłam tak jak chciałam. Kolor "odmładzający róż", taki jak Carrie w Sex in the City, taki żywy rozjaśniający różowy odcień, który pasuje do każdej cery.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:05   #2560
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A jaki masz typ urody?
Ja mam włosy ciemny blond, ciemną oprawę oczu i cerę z tych jaśniejszych, różowawo-bladożółtą. Wydaje mi się, że kolory, które wcześniej opisywałam wyglądają na mnie bardzo podobnie...
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:46   #2561
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A jaki masz typ urody?
Ja mam włosy ciemny blond, ciemną oprawę oczu i cerę z tych jaśniejszych, różowawo-bladożółtą. Wydaje mi się, że kolory, które wcześniej opisywałam wyglądają na mnie bardzo podobnie...
Jestem szatynką, też mam ciemną oprawę oczu, karnacja średnio jasna (bez tendencji do rumienienia się), ale nie "alabastrowa", specjalnie się nie opalam. Też widziałam podobieństwo, więc opisałam swoje kolory
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 08:37   #2562
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
O tym pędzlu sunshade też słyszałam. Obie te firmy robią z syntetycznego włosia?
sunshade,pixie i edm to te same pędzle, są z syntetycznego włosia, hakuro ma pędzle z włosia sztucznego i naturalnego, ale ten flat top hakuro51 i hakuro 50 są akurat z włosia z syntetycznego
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:50   #2563
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki W takim razie nie będę przepłacać i zamówię sobie ten zestaw pędzli Sunshade

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem szatynką, też mam ciemną oprawę oczu, karnacja średnio jasna (bez tendencji do rumienienia się), ale nie "alabastrowa", specjalnie się nie opalam. Też widziałam podobieństwo, więc opisałam swoje kolory
Z opisu podejrzewam, że mam cerę ciut jaśniejszą od Twojej, więc może powinnam skupić się na Light Mediumach. Dobrze, że te próbki pozwalają na wielokrotne testowanie jednego koloru
Wypróbuję jeszcze Light Medium Cool, zamówiłam 3 najjaśniejsze cool'e, ale odstawiłam myśląc, że może powinnam nieco ocieplić swoją cerę i unikać cooli, skoro mam zaróżowienia i naczynka (mało, ale są).

Wcześniej używałam koloru C3 Rose Beige z Loreal (czyli beż w chłodnej, podrózowionej tonacji) True Match Minerals i wyglądałam w nim bardzo ładnie, ale widać było gdy bardzo, bardzo się wpatrywałam z bliska, że np. powieki mam bardziej żółte od reszty. Mimo tego na pierwszy rzut oka makijaż był niewidzialny i ładnie wyrównywał koloryt cery.

Potem naczytałam się na wizażu, że takie cery jak moja, z zaróżowieniami, powinny unikać cooli i zwątpiłam. Szyję mam bardziej żółtą od twarzy, podobnie okolice oczu i fragmenty żuchwy. Testuję light golden, light warm, light beige, light medium beige i light medium neutral i żaden z tych kolorów nie wygląda na mojej twarzy lepiej od "półmineralnego" C3 Loreala.

Wrócić do cooli?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 11:16   #2564
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Poszukaj postów Alima5, ona też ma jakieś zaróżowienia na twarzy czy cuś, a używa cooli (sama się dziwiła i pisała tu o tym).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 11:33   #2565
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolona z formuly luminesse. matuje dobrze, kryje tez, a nie daje plaskiego matu. co do odcieni, zeby ukryc czerwone miejsca to cool jest najlepsze, neutrale tez lubilam, ale odkad mam cool widze ze jest o niebo lepszy, wyrownuje koloryt idealnie

acha bez dodatkowych pudrow i primera, ciezko uzyskac dlugi mat, przynajmniej mnie ciezko, a mam bardzo tlusta cere
Przypomniała mi się ta wypowiedź To by tłumaczyło, dlaczego nie jestem zadowolona z testów odcieni beige i warm
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 11:34   #2566
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A jaki masz typ urody?
Ja mam włosy ciemny blond, ciemną oprawę oczu i cerę z tych jaśniejszych, różowawo-bladożółtą. Wydaje mi się, że kolory, które wcześniej opisywałam wyglądają na mnie bardzo podobnie...
mam ten sam problem, cięzko jest mi dobrać podkład, szyja nigdy nie ma takiego samego koloru co twarz! ;/ Boję się kupić chłodne kolory, bo wiem że szyja zawsze się bedzie odcinać. Zamówiłam z VV light beige, light neutral, light medium neutral, light warm, light medium warm, i light golden - zobaczymy jak będzie Będę je testować raczej na zimę, bo mam jeszcze bourjoisa i revlona i chcę je dokończyć (nie bijcie! :P ), ale nie mogłam się powstrzymać żeby już nie zakupić próbek lumiere.
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 11:39   #2567
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22140446]Poszukaj postów Alima5, ona też ma jakieś zaróżowienia na twarzy czy cuś, a używa cooli (sama się dziwiła i pisała tu o tym).[/QUOTE]
Właśnie przypomniałam sobie o jej wypowiedziach, wpisałam w wyszukiwarkę "cool" i jak widać, nie wszyscy odradzają coole na zaczerwienienia

Mam w domu light cool i light medium cool, mam też ten medium cool beige 2.3 - się zobaczy

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
mam ten sam problem, cięzko jest mi dobrać podkład, szyja nigdy nie ma takiego samego koloru co twarz! ;/ Boję się kupić chłodne kolory, bo wiem że szyja zawsze się bedzie odcinać. Zamówiłam z VV light beige, light neutral, light medium neutral, light warm, light medium warm, i light golden - zobaczymy jak będzie Będę je testować raczej na zimę, bo mam jeszcze bourjoisa i revlona i chcę je dokończyć (nie bijcie! :P ), ale nie mogłam się powstrzymać żeby już nie zakupić próbek lumiere.
Jak używałam C3 True Match Minerals to nie miałam widocznej różnicy między szyją a twarzą - szyję zawsze mam lekko żółtawą, ale z kolei reszta ciała jest taka jak twarz - ni to ciepła, ni to chłodna, różowawo-słoneczna i ten makijaż dobrze wyglądał.

Może mógłby być minimalnie bardziej słoneczny.

Tak sobie myślę, że może coole wraz z wykończeniówką Ivory, która ma być niby beżowa, dadzą właśnie taki efekt?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 15:47   #2568
balkon 5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam , dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami, ale już mi się podoba... zacznę od tego, że zaczęłam testować nasze krajowe minerałki Pixie. Zrobiłam dwa zamówienia i za drugim razem znalazłam kolor dla siebie z serii Cover de Luxe- Tixie 3, ładny beż fajnie kryjący, dodam, że mam cerę mieszaną,niestety uważam, że za szybko świeci się cera po nim. Zaczęłam studiować Wasz wątek i mówię wypróbuje Lumiere, zamówiłam z VV Light Medium beige i uważam, że w porównaniu do Pixie cera dużej pozostaje matowa, dziś zastosowałam z formuły Luminesse Medium cool Beige 2.3 i nie wiem czy nie jest nawet fajniejsza od VV. Proszę powiedźcie mi, czy nakładacie puder na sucho czy na mokro i jak Waszym zdaniem ma się firma Lumiere do Pixie. Pozdrawiam serdecznie-nowicjuszka.
balkon 5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:41   #2569
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Właśnie przypomniałam sobie o jej wypowiedziach, wpisałam w wyszukiwarkę "cool" i jak widać, nie wszyscy odradzają coole na zaczerwienienia

Mam w domu light cool i light medium cool, mam też ten medium cool beige 2.3 - się zobaczy

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------




Tak sobie myślę, że może coole wraz z wykończeniówką Ivory, która ma być niby beżowa, dadzą właśnie taki efekt?
taka moja ewolucja :
Na poczatku patrzylam na strony i zalecenia producentow, chlodna wiec cool, nie bylo cool(zamawialam u Pni Malgorzaty) wiec wzielam neutrale bo byly najbardziej zblizone i bylam zadowolona.

Potem zamowilam cool na zbiorowym, i do neutrali juz nie wrocilam

Pozniej naczytalam sie wizazu i zdurnialam, stwierdzilam ze skoro jestem czerwona(przy zuchwie,szyja i wlosach zolta) to powinnam strzelac w goldeny. bylam z nich co prawda zadowolona, ale po wielu probach stwierdzam ze nic nie wyglada na mnie tak naturalnie jak cool.

Sa jednak wizazanki z podobnymi kolorytami skory ktore uzywaja goldenow i wlasnie to im najbardziej odpowiada

I nie widze zeby sie twarz od szyji jakos specjalnie oddzielala, trzeba sie bardzo przyjrzec

a co do ivory to on jest rozowy i polaczenie cool z ivory to dla mnie zdecydowanie za duzo rozu, juz lepiej wziasc sand
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 22:42   #2570
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
taka moja ewolucja :
Na poczatku patrzylam na strony i zalecenia producentow, chlodna wiec cool, nie bylo cool(zamawialam u Pni Malgorzaty) wiec wzielam neutrale bo byly najbardziej zblizone i bylam zadowolona.

Potem zamowilam cool na zbiorowym, i do neutrali juz nie wrocilam

Pozniej naczytalam sie wizazu i zdurnialam, stwierdzilam ze skoro jestem czerwona(przy zuchwie,szyja i wlosach zolta) to powinnam strzelac w goldeny. bylam z nich co prawda zadowolona, ale po wielu probach stwierdzam ze nic nie wyglada na mnie tak naturalnie jak cool.

Sa jednak wizazanki z podobnymi kolorytami skory ktore uzywaja goldenow i wlasnie to im najbardziej odpowiada

I nie widze zeby sie twarz od szyji jakos specjalnie oddzielala, trzeba sie bardzo przyjrzec

a co do ivory to on jest rozowy i polaczenie cool z ivory to dla mnie zdecydowanie za duzo rozu, juz lepiej wziasc sand
Ja tak samo zdurniałam po tych wypowiedziach odnośnie do cooli
Żółta jestem dokładnie w tych samych partiach twarzy i nigdy wcześniej nie określiłabym swojej cery jako ciepłej. C3 Loreala było super, jeden mały minusik - ciut za różowe momentami wydawało mi się.
Dzisiaj od 14stej do teraz mam na sobie Light Medium Neutral i wygląda bardzo dobrze, nie jestem różowawa (efekt "świnkowej" cery zatuszowany), ale cera wygląda bardzo ładnie, zdrowo i naturalnie. Niewielkie błyszczenie było pod wieczór, bez żadnych primerów i pudrów na podkład Jestem naprawdę zadowolona.
Jutro nałożę Light Medium Cool i porównam efekt.
Sądzę, że do beży i warmów już nie sięgnę, ewentualnie jeszcze upewnię się, jak wyglądają goldeny, bo "całodziennego" testu jeszcze z nimi nie robiłam.

Wszystko wskazuje na to, że pełnowymiarowy podkład zamówię w Neutral lub Cool. Teraz mam cerę ciut cieplejszą po lecie, więc może jak zblednę to neutral już nie będzie dobry - muszę poczekać, by to sprawdzić.
Właśnie zamawiam jeszcze kilka próbek, w tym Ivory i Sand, to sama się przekonam jak wyglądać będą w połączeniu z Neutralem i Coolem.
W każdym razie do celu już bliżej, niż dalej
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:48   #2571
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Lumiere to straszny brudas jest
Jako że ostatnimi dniami zaopatrzyłam się w katar to zauważyłam że podczas wycierania nosa chusteczka strasznie brudzi się podkładem,czego nie było nawet przy Lucy
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:59   #2572
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Który róż byście bardziej poleciły: poppy czy wild rose?
(Buzia w kolorach Medium Warm lub Medium Golden -formuła flawless face)
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 07:08   #2573
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Lumiere to straszny brudas jest
Jako że ostatnimi dniami zaopatrzyłam się w katar to zauważyłam że podczas wycierania nosa chusteczka strasznie brudzi się podkładem,czego nie było nawet przy Lucy
tez to zauwazylam albo jak zmywam makijaz to zawsze wacik lub chusteczka jest brudne pd podkladu, z Lauress tak nie mam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:00   #2574
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Który róż byście bardziej poleciły: poppy czy wild rose?
(Buzia w kolorach Medium Warm lub Medium Golden -formuła flawless face)
Poppy jest jasniutenki... Przy Medium Wild Rose bedzie chociaz widac
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:31   #2575
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dokładnie, ja mam MW a Poppy u mnie nie widać praktycznie..
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:51   #2576
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam

25 sierpnia zamówiłam próbki podkładów Lumiere. Otrzymałam informację , że płatnośc została przekazana (28 sierpnia).
1 września dostałam @ z Lumiere, że "Order Completed" i od tamtej pory cisza

Dziewczyny - czy przesyłki z Lumiere idą jako rejestrowane czy jako zwykły list ?
Pisać do Lumiere w tej sprawie czy jeszcze czekać ?
To było moje pierwsze zamówienie i zaczynam się lekko niepokoić ...
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:55   #2577
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Witam
25 sierpnia zamówiłam próbki podkładów Lumiere. Otrzymałam informację , że płatnośc została przekazana (28 sierpnia).
1 września dostałam @ z Lumiere, że "Order Completed" i od tamtej pory cisza
Dziewczyny - czy przesyłki z Lumiere idą jako rejestrowane czy jako zwykły list ?
Pisać do Lumiere w tej sprawie czy jeszcze czekać ?
To było moje pierwsze zamówienie i zaczynam się lekko niepokoić ...
Zestaw próbek przyszedł do mnie w zwykłej kopercie w skrzynce. Trwało to od zamówienia ok. tygodnia. Obawiam się, że ktoś sobie przywłaszczył Twoją przesyłkę. Po takim czasie napisałabym do Lumiere, że nic nie doszło. Przy okazji proponuję zgłosić to na swojej poczcie. Nawet jeśli się nie znajdzie, to na przyszłość będą już pamiętać o Tobie.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 18:56   #2578
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jak nakładacie korektory Lumiere pod oczy? Mam próbki Salmon i Sunflower, próbowałam już palcem, pędzelkiem Mam 20 lat a skóra pod oczami wygląda o wiele starzej, gdy je nakładam, podkreślają wszystkie zmarszczki i grudki.. Sińce są dobrze zamaskowane, ale jak się przyjrzeć z bliska to tragedia. Może istnieje jakaś super wygładzająca baza pod makijaż? Próbowałam na różne kremy pod oczy/nawilżające. Już sama nie wiem.. Nie mam tego problemu na reszcie twarzy

Edytowane przez Madziulek_90
Czas edycji: 2010-09-20 o 18:57
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:25   #2579
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zestaw próbek przyszedł do mnie w zwykłej kopercie w skrzynce. Trwało to od zamówienia ok. tygodnia. Obawiam się, że ktoś sobie przywłaszczył Twoją przesyłkę. Po takim czasie napisałabym do Lumiere, że nic nie doszło. Przy okazji proponuję zgłosić to na swojej poczcie. Nawet jeśli się nie znajdzie, to na przyszłość będą już pamiętać o Tobie.
Bardzo dziękuję
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:39   #2580
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuję,wezmę wild rose
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.