ciąża-okres-poronienie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 12:50   #1
agussiiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7

ciąża-okres-poronienie ?


a więc tak założyłam już jeden wątek i otrzymałam tylko 1 odpowiedź a więc ponawiam

Więcej niż 4 tygodnie temu współżyłam z chłopakiem stosunek przerywany i pytając czy doszło to wytrysku powiedział że raczej tak , choć nie jest pewien.

przez niecałe te 4 tygodnie nie miałam okresu a miałam ciągłe bolesne bóle brzucha... ciągły apetyt na coś i wogóle brzuch jakby był powiększony...

teraz dostałam Okres ! ale nie byle jaki
bardzo silny ból brzucha że tabletki przeciwbólowe nie pomagają.
a krwi wydostają się Skrzepy o wielkości 3 cm i jest ich dużo niz zazwyczaj , wiem że skrzepy to bakterie i zarazki ale żeby aż takie duże i taka ilość ? te bóle , co to może znaczyć ?

Poradź cie coś...
agussiiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:55   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Skoro założyłaś wątek, to go nie powielaj. Regulamin się kłania! Cokolwiek by to nie było nie masz ulgi na zakładanie miliona wątków.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:23   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Cytat:
Napisane przez agussiiiaa Pokaż wiadomość
a więc tak założyłam już jeden wątek i otrzymałam tylko 1 odpowiedź a więc ponawiam

Więcej niż 4 tygodnie temu współżyłam z chłopakiem stosunek przerywany i pytając czy doszło to wytrysku powiedział że raczej tak , choć nie jest pewien.

przez niecałe te 4 tygodnie nie miałam okresu a miałam ciągłe bolesne bóle brzucha... ciągły apetyt na coś i wogóle brzuch jakby był powiększony...

teraz dostałam Okres ! ale nie byle jaki
bardzo silny ból brzucha że tabletki przeciwbólowe nie pomagają.
a krwi wydostają się Skrzepy o wielkości 3 cm i jest ich dużo niz zazwyczaj , wiem że skrzepy to bakterie i zarazki ale żeby aż takie duże i taka ilość ? te bóle , co to może znaczyć ?

Poradź cie coś...
Kobieto, powiedz mi, jak to mozliwe, ze nie wiecie, czy byl wytrysk czy nie? I jak to mozliwe, ze myslisz, ze doznajesz poronienia w trakcie okresu? Nie rozumiesz, ze w okresie dojrzewanie hormony szaleja, a miesiaczki nie sa regularne i identyczne ze soba? Mowie o okresie dojrzewania, bo podejrzewam, ze ani dorosla ani dojrzala to nie jestes.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:27   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Przede wszystkim jak FACET może nie wiedzieć czy miał wytrysk! Do tego, uwierz, doskonale byś poczuła wstająć.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:30   #5
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim jak FACET może nie wiedzieć czy miał wytrysk! Do tego, uwierz, doskonale byś poczuła wstająć.
Tez mnie to zastanawia. A moze sie wstydzil powiedziec?
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:10   #6
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Myślę że autorce chodzi raczej o to że nie był to pełny wytrysk w niej a o możliwość że część nastąpiła w środku reszta na zewnątrz - stosunek przerywany i po prostu chłopak nie zdążył.

Co do okresu, ciąży czy ewentualnego poronienia nikt Ci nie odpowie na forum. Najtańszym i najszybszym sposobem sprawdzenia jest w tym momencie zrobienie testu ciążowego - jeśli do poronienia doszło to hormony ciążowe jeszcze pokażą na teście ciążę. Wtedy powinnaś się zgłosić do lekarza.
Jeśli test będzie negatywny jest to po prostu taki okres.

Ja jednak uważam że to nie poronienie. Ono objawia się nie tylko skrzepami ale i bardzo obfitym krwawieniem.
Na przyszłość zabezpieczaj się a nie będziesz się stresować bo stosunek przerywany to nie antykoncepcja.
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 18:47   #7
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Cytat:
Napisane przez agussiiiaa Pokaż wiadomość
Skrzepy o wielkości 3 cm i jest ich dużo niz zazwyczaj , wiem że skrzepy to bakterie i zarazki ale żeby aż takie duże i taka ilość ?
Że co proszę?? Jeszcze może się dowiemy od Ciebie, że krew podczas miesiączki jest niebezpieczna dla kobiecego organizmu, co??

Radzę Ci się:
RAZ: zabezpieczać podczas seksu
DWA: dorosnąć do seksu
TRZY: dowiedzieć się co nieco o swoim organizmie bo to co piszesz to są jakieś kompletne bzdury...

Edit: Jak Twój facet nie wiedział czy miał wytrysk?? Rozumiem, że są to Wasze początki..,ale proszę cię nie rozśmieszaj mnie - gdybyś nie wiedziała tobyś poczuła, że po wytrysku sperma wypływa z Twojej pochwy.

A gdyby byłoby to poronienie to wiesz mi - nie byłoby mocniejszego krwawienia i skrzepów... tylko zalewałaby Cię krew.
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho

Edytowane przez anulcia_88
Czas edycji: 2010-09-17 o 18:51 Powód: dopisek
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 18:55   #8
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Cytat:
Napisane przez agussiiiaa Pokaż wiadomość
wiem że skrzepy to bakterie i zarazki
Że co??? Weź książkę do ręki (od biologii) i dokształć się trochę, bo wstyd mi jak takie idiotyzmy czytam...
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:01   #9
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Skrzypy z krwi podczas okresu to normalne. Raz większe raz mniejsze.
Ja tam się nigdy nie przyglądam i nie analizuje a tym bardziej nie mierzę tego co ze mnie wypłynie.

Jest okres to dobrze.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:37   #10
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: ciąża-okres-poronienie ?

Błagam, litości.

1. Jakby chłopak miał wytrysk, to by wiedział. To zupełnie identycznie jak z orgazmem. Jak "nie jesteś pewna, czy miałaś", to znaczy, że nie miałaś.
2. Jakby miał wytrysk, to byś poczuła, zwłaszcza po wszystkim, wstając.
3. Podczas okresu złuszcza się błona śluzowa macicy, jeśli nie doszło do zapłodnienia. I to są te "skrzepy".
4. Nie panikuj, doucz się, zabezpieczaj się.

Seks to nie tylko "bzykanie" to też odpowiedzialność za antykoncepcję. Którą nie jest stosunek przerywany.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.