Kremik cud,z witamina C - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 18:02   #31
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Kremik cud,z witamina C

The Body Shop nie ma w Polsce. Jest w USA, a w Europie widziałam sklepy firmowe w UK i Niemczech, nie wiem jak gdzie indziej. Pamiętajcie, że te kosmetyki są sprzedawane TYLKO w sklepach firmowych (nie tak jak L'Occitane, którego okrojona oferta dostępna jest POZA sklepami firmowymi, np. w Sephorach w USA, nie wiem jak w Polsce).

btw używałam sporo ich kosmetyków, moja Mama też, i już nie używamy - żadnych cudów, a cena niewspółmierna do jakości i efektów.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 18:09   #32
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Mialam okazje sprobowac pielegnacji BS i....oceniam ja jako mizerna,balabym sie uzywac ich kremow do twarzy poniewaz mam zbyt wrazliwa cere.
Natomiast jestem zachwycona kulkami brazujacymi-moje KWC i cieniami Shimmer Cubes Sparkle oraz dorzuce do tego moje ukochane White Musk
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 18:56   #33
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Uhhh zrazilam sie do tej firmy-kiedys kupilam krem i mnie strasznie uczulil-na drugi dzien oddalam.Byl to krem nawilzajacy z witamina E ktory jest na liscie najlepiej sprzedajacych sie kremow tej firmy.

Ale weszlam wczoraj z ciekawosci na Makeup Alley i poczytalam recenzje tego kremu z vitamina C-recenzje ma rzeczywiscie niezle(Updatekolo 60%pozytywnych recenzjii(niektore recenzentki skarza sie ze ich wysypalo po nim)-jeszcze lepsze recenzje ma inny krem z tej serii Vitamin C Skin Boost(92% pozytywnych recenzjii)-ale jest out of stock-chociaz w sumie jakos lepiej pasuje mi sklad tego Intensive Night treatment.Bardzo dobre opinie ma tez Vitamin C stimulating mask i vitamin C hydrating Cleanser(oba 100% glosow)Wydaje sie ze ta seria z vit C jest niezla bo inne produkty tej firmy maja niskie recenzje raczej.
Byc moze go wyprubuje.

A jeszcze jedno ten Skin Boost jest porownywalny z jakims drogim kremem Lancome(Sensation Totale)-podobno ta sama zawartosc za nizsza cene-tak przeczytalam w jednej recenzjii.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2006-03-15 o 20:01
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:10   #34
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Uhhh zrazilam sie do tej firmy-kiedys kupilam krem i mnie strasznie uczulil-na drugi dzien oddalam.

Ale weszlam wczoraj z ciekawosci na Makeup Alley i poczytalam recenzje tego kremu z vitamina C-recenzje ma rzeczywiscie b dobre(75% pozytywnych recenzjii-jeszcze lepsze recenzje ma inny krem z tej serii Vitamin C Skin Boost(92% pozytywnych recenzjii)-ale jest out of stock-chociaz w sumie jakos lepiej pasuje mi sklad tego Intensive Night treatment.Bardzo dobre opinie ma tez Vitamin C stimulating mask i vitamin C hydrating Cleanser(oba 100% glosow)Wydaje sie ze ta seria z vit C jest niezla bo inne produkty tej firmy maja niskie recenzje raczej.
Byc moze go wyprubuje.

A jeszcze jedno ten Skin Boost jest porownywalny z jakims drogim kremem Lancome(Sensation Totale)-podobno ta sama zawartosc za nizsza cene-tak przeczytalam w jednej recenzjii.
Elfiku a nie wiesz przypadkiem jakie recenzje ma kremik z tej samej linii pod oczy Vitamin C Eye Reviver
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:59   #35
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez Basia39
Elfiku a nie wiesz przypadkiem jakie recenzje ma kremik z tej samej linii pod oczy Vitamin C Eye Reviver
Niestety ale nie znalalam recenzjii tego kremu-nie ma go jeszce na liscie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:37   #36
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Widze Elfie,ze korci Cie ta vit C jezeli zdecydujesz sie na zakup i testowanie to daj znac,bo przyznam ze zaciekawilas mnie swoim postem ale boje sie,ze moze byc podobnie jak z Active C LRP,ze krem okaze sie nie dla mnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:00   #37
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Niestety ale nie znalalam recenzjii tego kremu-nie ma go jeszce na liscie.
Acha szkoda, dzieki
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 21:31   #38
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Widze Elfie,ze korci Cie ta vit C jezeli zdecydujesz sie na zakup i testowanie to daj znac,bo przyznam ze zaciekawilas mnie swoim postem ale boje sie,ze moze byc podobnie jak z Active C LRP,ze krem okaze sie nie dla mnie
Widze ze mamy podobne reakcje naszej skory na kosmetyki
jak sprobuje to napewno dam znac i napisze recenzje ale przyznam ze korci mnie tez krem innej firmy i chyba go kupie-nie jestem zachwycona do konca skladami firmy The Body shop.Ale ktoz to wie moze kupie jak bedzie na wyprzedazy np
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 23:11   #39
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Ten kremik rowniez i mnie zainteresowal, bo rozwazam jakas wiosenna kuracje. Przed domowym "kwaszeniem" sie mam caly czas pewne opory, ale witaminka C bardzo mnie korci (mysle tez nad Active C)

Znalazlam na allegro sprzedawce, ktory sprzedaje kosmetyki TBS na zamowienie.

Napisalam do niego mail w sprawie Intensive Night treatment i kapsulek, oto jaka dostalam odpowiedz:

"Witam..
inetresowalem sie juz tymi kosmetykami poniewaz kilka dni temu rowniez
zamowila je u mnie pewna Pani. Nie wystawiam ich na allegro poniewaz cena
nie jest zachecajaca, a niewiele jest klientek ktore juz wczesniej je
stosowaly i znaja ich zalety.
Jesli chodzi o krem na noc to cena wynosi 110zl, natomiast kapsulki 115zl.
Razem 225zl. Przesylka bylaby gratis..Przy wiekszych zamowieniach dodaje tez
probke maselka do ciala..."

Nick tego sympatycznego pana to Atlantic25 .

Teraz zastanawiam sie jednak co wybrac? Boots czy ten na noc?

Czarny Elfie, czy kapsulki tez sa zrecenzowane? Jaka maja opinie?

Hm Powoli zaczynam na nie "chorowac"
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 23:13   #40
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Widze ze mamy podobne reakcje naszej skory na kosmetyki
jak sprobuje to napewno dam znac i napisze recenzje ale przyznam ze korci mnie tez krem innej firmy i chyba go kupie-nie jestem zachwycona do konca skladami firmy The Body shop.Ale ktoz to wie moze kupie jak bedzie na wyprzedazy np

Wrazliwce tak maja

Przyznam sie,ze TBS bardzo mnie kusil szczegolnie te maselka i scruby dzieki Sunapee spelnilo sie moje marzenie,chociaz nie obylo sie bez nerwow poniewaz do konca nie wiedzialysmy czy zamowienie zostanie zrealizowane-zamawiala on line,to cala historia zreszta
W kazdym razie jak popatrzalam na sklady to...nie ma w nich nic szczegolnego a diabelsko drogie i jest to raczej mily dodatek niz rytual pielegnacji.
Kosmetyki kolorowe jakie mam sa super ale wystarcza jeszcze chyba dla moich dzieci bo sa tak diablo wydajne

Masz u siebie TBS stacjonarny czy w razie zakupow bedziesz robila zamowienie on line?
Pytam sie tak z ciekawosci bo moze bedzie jeszcze okazja do wspolnego dealu.
A tak off topic to pamietasz palete od Ciebie jaka dostalam?ona w sobie ma bajeczne blyszczyki o zapachu rozanym czy z tej firmy sa tez takie pojedyncze?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 23:52   #41
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Wrazliwce tak maja

Przyznam sie,ze TBS bardzo mnie kusil szczegolnie te maselka i scruby dzieki Sunapee spelnilo sie moje marzenie,chociaz nie obylo sie bez nerwow poniewaz do konca nie wiedzialysmy czy zamowienie zostanie zrealizowane-zamawiala on line,to cala historia zreszta
W kazdym razie jak popatrzalam na sklady to...nie ma w nich nic szczegolnego a diabelsko drogie i jest to raczej mily dodatek niz rytual pielegnacji.
Kosmetyki kolorowe jakie mam sa super ale wystarcza jeszcze chyba dla moich dzieci bo sa tak diablo wydajne

Masz u siebie TBS stacjonarny czy w razie zakupow bedziesz robila zamowienie on line?
Pytam sie tak z ciekawosci bo moze bedzie jeszcze okazja do wspolnego dealu.
A tak off topic to pamietasz palete od Ciebie jaka dostalam?ona w sobie ma bajeczne blyszczyki o zapachu rozanym czy z tej firmy sa tez takie pojedyncze?

Jezeli bede zamawiac to tylko online-nie mam sklepu Body Shopu tutaj u mnie.

Ta palete pamietam-ona byla upolowana w Tjmaxx-teraz tutaj u mnie nie ma tego sklepu czego bardzo zaluje-widzialm ze na ebayu sprzedaja czasami paletki tej firmy ale pojedynczych blyszcykow nie widzialam.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 00:02   #42
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ten kremik rowniez i mnie zainteresowal, bo rozwazam jakas wiosenna kuracje. Przed domowym "kwaszeniem" sie mam caly czas pewne opory, ale witaminka C bardzo mnie korci (mysle tez nad Active C)

Znalazlam na allegro sprzedawce, ktory sprzedaje kosmetyki TBS na zamowienie.

Napisalam do niego mail w sprawie Intensive Night treatment i kapsulek, oto jaka dostalam odpowiedz:

"Witam..
inetresowalem sie juz tymi kosmetykami poniewaz kilka dni temu rowniez
zamowila je u mnie pewna Pani. Nie wystawiam ich na allegro poniewaz cena
nie jest zachecajaca, a niewiele jest klientek ktore juz wczesniej je
stosowaly i znaja ich zalety.
Jesli chodzi o krem na noc to cena wynosi 110zl, natomiast kapsulki 115zl.
Razem 225zl. Przesylka bylaby gratis..Przy wiekszych zamowieniach dodaje tez
probke maselka do ciala..."

Nick tego sympatycznego pana to Atlantic25 .

Teraz zastanawiam sie jednak co wybrac? Boots czy ten na noc?

Czarny Elfie, czy kapsulki tez sa zrecenzowane? Jaka maja opinie?

Hm Powoli zaczynam na nie "chorowac"

Niestety nie ma recenzjii kapsulek Najlepsze recenzje ma ten Vitamin C skin boost-(92%)a ten na noc ma okolo 60 % glosow-i niektorych uczula.Ale jezeli nie ma sie wrazliwej skory to pewnie warto sprobowac.Wczytalam sie troche bardziej w opinie o tej serii i sporo osob twierdzi ze te kremy maja duzo silikonow a mniej dzialajacych skladnikow.Sama niewiem-najlepiej gdyby mozna bylo zdobyc opakowania probkowe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:20   #43
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Kremik cud,z witamina C

spojrzcie jeszcze na ta nowosc z lumene.
w gazecie znalazlam reklame juz miesiac temu i tam bylo napisane,ze zawieraja 10% czystej wit c,to dosc sporo.moze to byc fajny produkt.
http://www.lumene.com/default.asp?do...cumentId=14224
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 21:03   #44
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez frostis
spojrzcie jeszcze na ta nowosc z lumene.
w gazecie znalazlam reklame juz miesiac temu i tam bylo napisane,ze zawieraja 10% czystej wit c,to dosc sporo.moze to byc fajny produkt.
http://www.lumene.com/default.asp?do...cumentId=14224
Przydałby sie skład tego kremiku
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 21:26   #45
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremik cud,z witamina C

To ja sie pochwale, ze ja z TBS z serii z wit. C posiadam balsamik do ciala. Kupilam go na ebayu jesienia. Chcialam cos na cialko, bo juz uzywalam serum wlasnej roboty z wit. C i E. Balsam uzylam ze 2 razy i odlozylam do szafki z postanowieniem, ze bede go uzywac jak zrobi sie cieplo. Balsam ma dosc silne wlasciwosci chlodzace, a w sezonie jesienno-zimowym bym chyba zamarzla przy jego uzywaniu.

Ogolem sama sie kiedys zastanawialam, czemu na wizazu tak szaleja za TBS(byl taki okres). Jak popatrzylam sobie na sklady, to raczej nie zachwycaja. Bedac w ciazy chcialam jakis olejek do kapieli. Wszystkie olejki i kapsulki z olejkiem sa na parafinie i dalam sobie spokoj, bo mnie parafina dusila, nie moglam oddychac, straszne uczucie, myslalam ze moze cos z dzieckiem sie dzieje. Jak odstawilam kosmetyki z parafina dusznosci przeszly
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:09   #46
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Witajcie,

co do TBS to nie ma ich sklepów w PL i chyba szybko nie będzie. Na allegro mają straszne ceny . Najbliżej PL sklepy są w Berlinie. Jeśli dużo latacie to ich sklepy są czasami na lotniskach np. w Monachium. Ja z TBS miałam masło do ciała (po zachwytach dziewczyn spodziewałam się czegoś lepszego) i peeling truskawkowy - rewelacyjny!! Mam suchą skórę i ten peeling ma właściwości tak nawilżające, że nie muszę potem aplikować balsamu (u mnie ewenement). U nas w lutym były wyprzedaże i peeling był przeceniony z 16.50 na 5 E Polecam z czystym sercem. Reszty produktów nie znam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:15   #47
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Jesli chodzi o krem na noc to cena wynosi 110zl, natomiast kapsulki 115zl.
Razem 225zl. Przesylka bylaby gratis..Przy wiekszych zamowieniach dodaje tez
probke maselka do ciala..."

Nick tego sympatycznego pana to Atlantic25 .
ile??? ladnie sobie bierze za te kosmetyki. Przeciez te kremy bezposrednio w drogerii nie kosztuja nawet polowy tej ceny, za ktora je sprzedaje. I nie dziwie sie, ze sprzedaje na zamowienie, pewnie niezle na tym zarabia.
Moze sama zaloze taki interes .
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:42   #48
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Muszę zdementować krążące tu plotki jakoby TBS był dostępny w Polsce, i to w Krakowie, i to na Grodzkiej. Nic z tych rzeczy Byłam, sprawdziłam Chyba Wam się babeczki faktycznie z L'Occitane pomyliło
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:52   #49
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez Cherie
ile??? ladnie sobie bierze za te kosmetyki. Przeciez te kremy bezposrednio w drogerii nie kosztuja nawet polowy tej ceny, za ktora je sprzedaje. I nie dziwie sie, ze sprzedaje na zamowienie, pewnie niezle na tym zarabia.
Moze sama zaloze taki interes .
W Europie te kosmetyki sa drozsze niz w Stanach. W aktualnym katalogu TBS ten kremik z witamina C na noc kosztuje 26 Euro, czyli przeliczając na zlotowki ok. 100PLN.

Zalaczam skan z katalogu.

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 10:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 07:57   #50
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez MagJa
Muszę zdementować krążące tu plotki jakoby TBS był dostępny w Polsce, i to w Krakowie, i to na Grodzkiej. Nic z tych rzeczy Byłam, sprawdziłam Chyba Wam się babeczki faktycznie z L'Occitane pomyliło
Ale numer Madzia
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:28   #51
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Odkopuję ten wątek, bo ciekawi mnie, czy któraś z Was poza frostis zdecydowała się na zakup tego kremu. Przyznam szczerze, że chodzi on za mną od jakiegoś czasu, ale ta cena mnie trochę odstrasza...

P.S. Frostis, może już o tym pisałaś a mi umknęło, jak wydajny jest ten kremik? Na jak długo Ci wystarczył?
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 02:47   #52
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Ja na razie sie nie skusilam ale intensywnie o nim mysle-kupilam sobie na razie inny krem tez z 10% Wit.C i musze powiedziec ze moja skora reaguje ok-za pierwszym razem tylko mnie szczypala twarz troche-kremik jest malutki czyli szybko go wykoncze-nastepny w kolejce bedzie BS
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 07:02   #53
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez tornado
Odkopuję ten wątek, bo ciekawi mnie, czy któraś z Was poza frostis zdecydowała się na zakup tego kremu. Przyznam szczerze, że chodzi on za mną od jakiegoś czasu, ale ta cena mnie trochę odstrasza...

P.S. Frostis, może już o tym pisałaś a mi umknęło, jak wydajny jest ten kremik? Na jak długo Ci wystarczył?
Ja mam ten kremik. Jeszcze go trochę nawet zostało.
Szkody mi nie zrobił, ale jakichś spektakularnych efektów po użyciu jednej tubki nie zauważyłam. Myślę, że szkoda kasy, takie samo działanie ma własnoręcznie robione 10% serum z wit. C. A jeśli już chcesz zainwestować to lepiej w kosmetyki apteczne LRP np. Redermic albo Active C.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:46   #54
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Mamy rozne cery i dlatego rozne kremy nam sluza.
Krem actic C LRP byl dla mnie lagodny,a z body shopu dzialal duzo mocniej.Po LRP nie szczypala mnie skora wcale ,a po BOdy shop bardzo.
A pozatym ten krem polozony punktowo wybielil moje plamki po pryszczach,ktore nawet krem z 15% kwasem mlekowym sobie nie poradzil.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:51   #55
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Dzięki za odpowiedzi Tak jak pisała frostis - każda z nas ma inny typ cery i każdej z nas co innego służy. Także nawet jeśli zdecyduję się na ten kremik to będzie to i tak zakup w ciemno
Co do kosmetyków aptecznych to mam Active C pod oczy i nie zauważyłam jakichś wielkich efektów. Może po prostu jestem na niego odporna. A co do serum to używałam samego Juvitu zamiast kremu na noc i kilku razach kurację przerwałam, bo miałam dość usyfionych nim poduszek. Zastanawiam się nad spróbowaniem Iwostinu z wit. C i E, ale ani na stronie KWC ani na stronie producenta nie znalazłam informacji jakie stężenie ma lewoskrętna witamina C. Wiecie może?

Czarny Elfie, jak już nabędziesz ten kremik, zdaj proszę relację jak się sprawuje
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 01:19   #56
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kremik cud,z witamina C

proszę o opinie o redermicu, bo się właśnie przymierzam
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 01:39   #57
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez sylwiani
proszę o opinie o redermicu, bo się właśnie przymierzam
Mysle, ze jest to bardzo dobry kremik, bogatsza wersja Active C. Niestety zawiera silikony, ktore powoduja u mnie zapychanie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 10:54   #58
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Dziewczyny dla zainteresowanych tym kremikiem Intensive Night Treatment (cena w USA 20 USD natomiast w Europie 26 Euro, ja kupiłam na Allegro za ok.100 PLN) wklejam jego fotki z dokładnym opisem i składem. Może na podstawie analizy łatwiej będzie Wam ocenić, czy warto w niego inwestować i czy nie bedzie np. zapychał.

Mnie tak jak napisałam nie zapchał, ale ja raczej wogóle nie mam tego typu problemów. Natomiast podobne działanie w moim przypadku ma zwykłe serum z wit. C domowej roboty.

Jeśli chodzi o Redermic to jego dokładny opis znajduje się tu:


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115055

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 10:51
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:40   #59
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Ooo... Basiu, a dysponujesz probka? Juz dawno mialam chec na ten kremik A moze chcesz go wymienic?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 12:09   #60
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Witam
A ja wczoraj kupilam sobie ten kremik.
Stosuje go rano pod filtry. Jest milutki o ladnym zapachu
ale niestety te wstretne silikony , boje sie , ze moze mnie
zapchac, no ale zobaczymy..
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.