Smart lipo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 07:52   #31
kawulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Smart lipo

Mój synek właśnie skończył 4 lata. Jakiś czas temu strasznie się zawzięłam i ćwiczyłam (kupiłam takie urządzenie do ćwiczenia mięśni brzucha), jeździłam na rowerku ale nic w tym miejscu nie drgnęło, potem czytałam w różnych czasopismach i była jakiś program w TV, że w takich przypadkach ćwiczenia niewiele pomogą, więc się zniechęciłam i odpuściłam. Wtedy właśnie pojawiło się smart lipo z cudownymi obiecankami, zrobiłam nawet badania hormonów tarczycy, żeby mieć pewność, bo podobno przy problemach z tarczycą tłuszcz może się nie wydalić. Wszystko było OK.
To chyba nie tylko nadmiar skóry, widać wyraźnie pod skórą tkankę tłuszczową, wszystko razem wygląda jak taka galareta. Po ciąży byłam wykończona tak jak Ty, mały miał dodatkowo problemy zdrowotne, szpitale, lekarze, rehabilitacja. Schudłam do 60 kg, przy 173 cm wzrostu, ale brzuch z galaretą został, przed ciążą był płaski i jędrny. Potem trochę przytyłam więc wszyscy myśleli, że jestem w ciąży, dobijało mnie to, zwłaszcza, że nie byłam otyła ale ten brzuch. Niedawno spotkałam daleką znajomą której nie widziałam od czerwca i zapytała mnie co urodziłam. Fajnie, nie? Teraz przynajmniej jak się obcisnę to wyglądam OK, ale plaża to już tragedia, no i całe życie mam nosić obciskacze?
Pozdrawiam
kawulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:22   #32
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Smart lipo

jeśli chodzi o pociążowe ciało; zrobiłam zabieg tytan, wykupiłam pakiet endermologii 15 zabiegów i jestem zachwycona jestem po 6tym zabiegu a już znów wyglądam jak miałam 20 lat waga 48 przy 174
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:59   #33
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Smart lipo

tak, to ten moja mama też robiła 2 na twarz, szyję i dekolt. kolejne 2 ma w planach jesienią - efekt rewelacyjny

Cytat:
Napisane przez katarinkaa82 Pokaż wiadomość
Titan, ten lifting bez skalpela? Moja mama miala ten zabieg (dwa dokladnie) jakis rok temu, poprawiala sobie kontury twarzy (miala juz taki rozmyty owal) i brzuch - nie wygladal za dobrze. No po po Titanie - super! Laska sie z niej zrobila taka, ze nie pogadasz. A na Slim Lipo to ja sie wybieram, bylam juz na konsultacjach w Elite na Pereca, ide na zabieg juz niedlugo. To jest o tyle dobre, ze oprocz usuniecia zbednego tluszczyku jednoczesnie obkurcza ci sie skora i nie staje sie obwisla. Wiele sobie obiecuje po tym zabiegu

Ja sie dopiero staram o dziecko; ale super jest wiedziec, ze mozna po ciazy cos zrobic ze swoim cialem, a nie godzic sie na to, ze pozostaje ono zmienione.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:20   #34
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Smart lipo

Temat zakończony

Edytowane przez plum_12
Czas edycji: 2011-08-24 o 16:53
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 14:49   #35
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Smart lipo

Cytat:
Napisane przez katarinkaa82 Pokaż wiadomość
Nikt nie pyta, to nie opowiadam :P
To ja zapytam jak teraz się czujesz po SlimLipo, jak efekty? Czy jesteś zadowolona? To bolesny zabieg? A może byś opisała jak ten zabieg wyglądał? I jak to sie kształtuje cenowo?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:39   #36
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: Smart lipo

up
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:28   #37
celyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Smart lipo

witam wszystkich, chcialabym sie podzielic swoja opinia na temat slynnego smart lipo... ten zabieg mialam robiony rok temu czyli w 2009roku, na brzuch i boki w klinice w Warszawie skin clinic....wydalam 8tys!!!!! i absolutnie zadnego, nawet najmniejszego efektu! jestem wsciekla...jak mozna reklamowac takie gówno! tyle kasy za nic! chyba ze za ból i cierpienie! przed zabiegiem wazylam 54kg teraz waze 57kg a mialam nie tyc na brzuchu po takim zabiegu jak to pisza mądre czasopisma...jak widac przytylo sie!!! Bylam oczywiscie w klinice aby zlozyc reklamacje...oczywiscie jak to zwykle bywa kasy nie odzyskalam! aw zamian Paniusia mi zaproponowala Body jet !!! za kolejne 4tys!!! Koszmar!!!Naprade nie warto! dziewczyny nie wydawajcie kasy!!!
celyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:31   #38
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Smart lipo

Cytat:
Napisane przez celyn Pokaż wiadomość
witam wszystkich, chcialabym sie podzielic swoja opinia na temat slynnego smart lipo... ten zabieg mialam robiony rok temu czyli w 2009roku, na brzuch i boki w klinice w Warszawie skin clinic....wydalam 8tys!!!!! i absolutnie zadnego, nawet najmniejszego efektu! jestem wsciekla...jak mozna reklamowac takie gówno! tyle kasy za nic! chyba ze za ból i cierpienie! przed zabiegiem wazylam 54kg teraz waze 57kg a mialam nie tyc na brzuchu po takim zabiegu jak to pisza mądre czasopisma...jak widac przytylo sie!!! Bylam oczywiscie w klinice aby zlozyc reklamacje...oczywiscie jak to zwykle bywa kasy nie odzyskalam! aw zamian Paniusia mi zaproponowala Body jet !!! za kolejne 4tys!!! Koszmar!!!Naprade nie warto! dziewczyny nie wydawajcie kasy!!!
w necie bardzo dużo takich opinii, jak Twoja widzę, że szanse są pół na pół
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:30   #39
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Smart lipo

Cytat:
Napisane przez katarinkaa82 Pokaż wiadomość
Ja miałam i jestem zadowolona. Może to kwestia miejsca i lekarzy. W czerwcu robiłam w Elite i efekt mam. I szczerze powiem, że zdecydowałabym się jeszcze raz.
No i to jest własnie najwazniejsze zeby być zadowolonym z zabiegu,skoro tak naprawde okazuje sie ze kremy nie zawsze sa skuteczne.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 03:21   #40
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Smart lipo

podnosze temat- ciekawia mnie efekty na twarzy, podbródek drugi, pucki
ktoś ma może doświadczenie jakieś?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 04:21:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.