Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 23:30   #691
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

kolejność macie zwariowaną ciut a pytam z ciekawości- chciałam też zapytać kiedy był ślub, co miałaś na sobie i czemu osobno (ale jeśli nei chcesz odpowiadać to spoko)
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 00:34   #692
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ja skonczylam wlasnie ogladac z moimi chl.czyli tata i TZ gale ,tz pojechal do domu ,a ja nie moge spac,nie wiem czy oplaca mi sie klasc ,bo znowu jedziemy o 6 rano na grzyby ,powiem wam ,ze jezdze tam z nimi dla samego powietrza ,zeby sie dotlenic na caly tydzien

Nisiaq z twoich sukien wybieram podobnie jak moniczka nr.2

Moniczka suknia z filmiku boska bez kokardki czerwonej of course ,widze ,ze poszukujemy tego samego modelu czyli ksiezniczkiZerknij na suknie ,ktora mnie sie b.podoba ksiezniczka od minuty 2.43 http://www.youtube.com/watch?v=3thaAzaTO7w tylko bez tej kokardy przy pasie,taka suknie chce miec

Katty twoja suknia tez b.ladna ,ale nie na moja figure niestety .
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 06:15   #693
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

nisiaq mi bardziej podoba się ta Sochy w ogole lubie proste sukienki wiec na slub będę chciala tez prostą ewentualnie rybkę co do figury ja mogę narzekać tylko na mały biust więc góra koniecznie musi być jakaś gorsetowa a co do reszty to zarzutów żadnych nie mam wymiary prawie idealne talia 63 biodra 90 no ogolem nie jest tak źle ( oprocz mikro biustu )
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 06:15   #694
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Hej Dziewczyny
nie mam czasu ostatnio pisać, przejrzałam tylko pobieżnie
chciałam powiedzieć ze wczoraj byliśmy jeszcze raz zobaczyć tę salę, którą pokazywałam Wam na początku (w tym dworku) bo była przygotowana na wesele, a jak byliśmy ostatnio to nie była i trudno było to sobie wyobrazić no i chyba się na nią zdecydujemy tak wiec jeszcze potwierdzimy termin, czy na pewno ten a nie inny i można podpisywać umowę nareszcie się zdecydowaliśmy

poza tym TŻ ma dziś urodziny i zabieram go z tej okazji na sushi bo nigdy nie był jeszcze
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 06:58   #695
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

jestem totalnie nie w temacie i nie mam czasu tego nadrobić

postaram się wpadać częściej, ale teraz mam ciągle stresy w pracy, na uczelni i osobiste. jestem mega zalatana, poza tym trochę się z Tż posprzeczałam i jakoś nie mam ochoty wchodzić codziennie na kompa tylko iść spać.

u mnie bez zmian - może poza tym, że w środę oglądamy 1 z sal. Tż gada coś o weselu na zamku lub w pałacu, ale ja uważam, że nas na to nie stać i zaczyna mnie to drażnić :/

w ogóle mój zapał związany z przygotowaniem ślubu jakoś zanikł...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 07:04   #696
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Jeeejku, mnie przerażają te całe akcje z orkiestrą przy wychodzeniu... i w ogóle wszelakie akcje typu wykupowanie panny młodej i przeróżne zabawy na weselu. Zemrę ze wstydu
Dramat Ostatnio byłam gościem i wszyscy wspólnie autokarem jechaliśmy pod dom młodej. Po tym wszyscy wspólnie czekalismy na 40 stopniowym upale aż młodzi, w cieniu mieszkania, dostaną błogosławieństwo Po czym nastąpiła seria bram podczas naszego PRZEMARSZU ULICĄ MIASTA DO KOŚCIOŁA Myśłalam, że zapadnę się pod ziemię ! Ja - gość. Nie wiem co młodzi sobie mysleli. Dorzucę jeszcze, że kiedy doszlismy w końcu do kościoła z kobiecych fryzur prawie nic nie zostało, wszyscy byli głodni, spoceni, a ja w dodtaku nie miałam ze soba nic do picia (nie przypuszczałam, że to będzie tak wyglądało! ) i na samym wstępie byłam już zła...

Jeżeli chodzi o sukienkę, to ja jestem dosyć niska (niecałe 160 cm), do tego nie drobna a takiej średniej budowy (53 kg), więc jakaś rozszerzana albo bombka zrobiłyby ze mnie kulkę
Oto moje marzenie...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 07:07   #697
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
jestem totalnie nie w temacie i nie mam czasu tego nadrobić

postaram się wpadać częściej, ale teraz mam ciągle stresy w pracy, na uczelni i osobiste. jestem mega zalatana, poza tym trochę się z Tż posprzeczałam i jakoś nie mam ochoty wchodzić codziennie na kompa tylko iść spać.

u mnie bez zmian - może poza tym, że w środę oglądamy 1 z sal. Tż gada coś o weselu na zamku lub w pałacu, ale ja uważam, że nas na to nie stać i zaczyna mnie to drażnić :/

w ogóle mój zapał związany z przygotowaniem ślubu jakoś zanikł...
biedna... życzę rozwiązania problemów. Trzymaj się i wracaj do nas szybko
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 08:27   #698
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ewusia wszystkiego naj dla TŻta
Nisiaq ja już mniej więcej opowiadałam swoją historię, ale mogę jeszcze raz. Wyszłam za mąż w wieku 17 lat będą c w ciąży i z tym facetem mam jeszcze jedno dziecko (razem 2 chłopców), później ex mnie zdradził z moją przyjaciółką i po roku od niego odeszłam, później bardzo szybko znalazłam mojego obecnego TŻta i wzięliśmy cywilny (kościelny już miałam), mam z nim jeszcze córeczkę, i walczę o unieważnienie ślubu kościelnego- no jakby nie patrzeć byłam siksą która pojęcia nie miała ani o życiu ani o małżeństwie. I planuję ślub z moim lubym na 24.11.2012
To tak w skrócie
Nie wiem która z Was wstawiła link do sukni księżniczki na youtube ale jest bossssska
__________________

Edytowane przez moniczka_2010
Czas edycji: 2010-09-19 o 08:28
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:15   #699
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

talkative2 wkleiłaś zdjęcia tej samej sukni co ja widze, że mamy podobny gust bardzo podoba mi się ta sukienka... ciekawa jestem czy uda mi się zdobyć taką na mój ślub ja też nie jestem zbytnio wysoka bo mam tylko 165cm wzrostu a waże 49kg... i też jakoś nie widze się w typowej "bezie"
alufa życzę szybkiego rozwiązania wszystkich problemów i powrotu zapału związanego z przygotowaniami ślubnymi
Ewusia_marchew super, że juz macie sale wybraną fajnie, że w dworku bo zazwyczaj w dworkach są takie sale z klimatem no i oczywiscie wszystkiego najlepszego dla Twojego TZta
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:41   #700
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

kattyy - nawet nei zauwazyłam , że też taką wstawiłaś no to cudnie! Ja na punkcie tej suknie zwariowałam jakiś rok temu i cały czas trzymam ją zapisaną na pulpicie- az mój TŻ się śmiał, bo jeszcze zaręczyn nie było a ja już miałam "moją suknie". Własnie zastanawiam się czy będzie ją można gdzieś dostać, bo zdjęcie naprawdę jest dosyć stare. Ale kocham tę sukienkę miłością wielką
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:16   #701
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Piękna ta suknia z czerwoną kokardą oczywiscie bez kokardy... ja to bede miala problem z doborem sukni, pewnie wiekszosc z tych co mi się podoba nie bedzie do mnie pasowała ale mam jeszcze trochę czasu więc nad tym popracuję

Co do orkiestry pod klatka/domem - u mnie będzie,taka tradycja,zreszta ja też tego chcę
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 10:22   #702
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

U nas też taka tradycja, ale ja nie chcę. Może trochę ze względu na moje zdanie na ten temat, a trochę dlatego że raz już mi tak grali, a trochę też że głupio tak z 3 dzieci i z orkiestrą . Choć w welon i białą suknię pewnie wskoczę
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:47   #703
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

kattyy o to widzę, że mamy podobne wymiary też bym chciała mieć większy biust. Kiedyś miałam dość duży, ale po diecie mi zmalał.

Co do grania pod domkiem to mi się to nie podoba, no ale tradycja, rodzice napewno będą chcieli i Tż też chce (koniecznie chce mnie wykupić za kilka flaszek hehe) więc musiałam się zgodzić.

Mi też się podobają suknie w stylu księżniczki i muszę taką mieć
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:52   #704
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

cześć dziewczynki

nadrobiłam część lektury, ale jeszcze mam ze 2 strony do podczytania.

witam nowe PM- ki

byłam u rodziców na wsi i nie za bardzo miałam czas na wizaz- chciałam troceh czasu spędzić z rodzina, odwiedzić co po niektórych, a poza tym wczoraj rodzice Tż byli u nas na kolacji. ustalaliśmy jeszcze jakieś sprawy odnośnie wesela. wybralismy już tak na pewniaka fotografa i bedzie nas kosztował 1000 zł za wesele z poprawinami.

pisałyście o sylwestrze- nie mamy jeszcze żadnych planów, ale pewnie bedzie to jakaś imprezka ze znajomymi.

moniczka- badzo dobrze, że pani prokurator jest Twoja znajomą- przynajmniej coś się ruszyło i jest wielka nadzieja, że sprawa rozwiąże się szybko i boleśnie dla ex
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:16   #705
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Co do grania pod domkiem to mi się to nie podoba, no ale tradycja, rodzice napewno będą chcieli i Tż też chce (koniecznie chce mnie wykupić za kilka flaszek hehe) więc musiałam się zgodzić.
No właśnie u mnie rodzice też chcą, o TŻecie nie wspomnę także będą stali pod domem i grali a co jak wesele to wesel a co do wykupienia Panny Młodej to u nas jest tradycja, że po oczepinach porywa się młodą i młody idzie jej szukać.Musi wziąść ze sobą wódki jedzenia i wykupić to tez u mnie będzie także w sumie wszystkie weselne zabawy się odbędą!nie wszystko mi na rękę no ale nie będę robić przykrości TŻetowi ni rodzicom i nie będę się upierać jakoś przeżyję.

Mnie bardziej zastanawia podziękowanie dla rodziców- ja mam obydwoje rodziców a TŻ tylko mamę[tata nie żyje], no ale z tego powodu raczej nie "odwołam podziękowań", muszę popatrzeć, poczytać jak to ładnie zrobić, żeby wszystko wyszło ok.

Miałam iść dzisiaj do księdza, pogadać podpytać jak to z naukami itp bo przecież zaraz wyjeżdżam za granicę a wiem że jest dosyć nie elastyczny ksiądz no ale jestem preziębiona ;( i muszę wyleżeć się w domu.Odłoże to na po niedzieli...

Patrzę sobie na youtube różne takie teledyski, wstępy z wesela i podzielę się z Wami co znalazłam
http://www.youtube.com/watch?v=Avd5h5SSXPU&NR=1 no po poprostu jak dla mnie...
Piękne...ale mam mętlik , chyba swojemu kamerzyście podsunę kilka filmików,żeby podpatrzył
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:45   #706
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Loca cudowny ten filmik.... aż sobie zapisałam.
Poza tym to mam z podziękowaniami podobnie, tzn ja nie mam kontaktu z ojcem, jest on alkoholikiem i już 4 lata mija jak go nie widziałam.... I jakoś nie mam chęci
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:48   #707
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Dziewczyny ja też szukam sukni typu księżniczka a ta z filmiku jest cuudna
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:13   #708
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

moniczka nieźle przeszłaś, masz co opowiadać, nie powiem Super, że Ci się ułożyło, bo swoje wycierpiałaś.

Co do podziękowań to czasami faktycznie sytuacje są kłopotliwe mocno, szczególnie jeśli któreś z rodziców ma nowego współmałżonka- znajomi mieli podobną sytuację, oboje komplet rodziców mają, ale pan młody nie utrzymywał kontaktu ze swoim (alkoholik), ale na ślub zaprosił. Ojciec się pokazał, bo przyszedł tylko do kościoła, nie zaburzał im feng shui na weselu, no ale potem jak były podziękowania to młody dziękował mamie i jej nowemu mężowi (choć nie do końca wiem za co, bo ani go nie wychował, ani nie dokładał się do ślubu, bo młodzi sami cały opłacali). Dziwnie dość.

A co do sukien to chyba każdą uszyją, nie? Nie trzeba się martwić o to czy się taką znajdzie?

Ja jestem naprawdę totalne nemo w planach, jak widać Wiem tylko na pewno, że nie chcę ślubu w lipcu/sierpniu (w grę wchodził tylko okres czerwiec- wrzesień), ale ani kościoła wybranego, ani sali...
W sumie m.in. zawieszenie z kościołem i salą jest, bo wahamy się nad tym małym kościółkiem, a obok budują salę weselną i jeśli ceny by były fajne, to idealnie by było. Natomiast jeśli salę weźmiemy gdzie indziej, to by było bez sensu nieco- jechać z jednej dzielnicy do drugiej na ślub i do trzeciej na wesele. Tak mi się zdaje. A opcjonalny kościół nr 2 jest niedaleko rodziców, od których byśmy wychodzili, z 5 minut na nogach, więc problem dojazdu chociaż w tym wypadku by odpadł.
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."




Edytowane przez nisiaq
Czas edycji: 2010-09-19 o 12:36
nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:09   #709
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość
Moniczka suknia z filmiku boska bez kokardki czerwonej of course ,widze ,ze poszukujemy tego samego modelu czyli ksiezniczkiZerknij na suknie ,ktora mnie sie b.podoba ksiezniczka od minuty 2.43 http://www.youtube.com/watch?v=3thaAzaTO7w tylko bez tej kokardy przy pasie,taka suknie chce miec
Oo, w tym filmiku na 1:31 jest pokazana "moja" carrera!! Super, zawsze myślałam, że z długim welonem będzie taka sukienka wyglądać kiepsko, a tu widzę, że świetnie Dzięki kinia Zapisałam sobie filmik Coraz bardziej mi się ten krój podoba, tylko górę bym trochę zmieniła, głębszy dekolt i cienkie ramiączka... Ale przede wszystkim muszę najpierw zobaczyć, jak w ogóle wyglądam w takiej sukience

alufa, życzę, żeby Ci się wszystko dobrze poukładało!

Ewusia_marchew, super, już prawie podjęta decyzja To jest jednak spora ulga, jak już się zamówi tę salę...

loca1233, filmik faktycznie ładny, tylko mnie drażni takie spowalnianie.... Owszem, przez chwilę jest dobre, żeby stworzyć na początku taki klimacik, ale potem film powinien być żywy, w normalnym tempie, bo dłuższy czas oglądania czegoś takiego to już dla mnie takie flaki z olejem
Zdrówka życzę!

Co do podziękowań... Sporo tu było już i w ogóle na wizażu i w naszym wątku różnych pomysłów powiedzianych na chyba naprawdę wszelkie możliwe sytuacje rodzinne Wiem, że dużo tego do czytania, ale jak któraś ma naprawdę z tym problem, to radzę pogrzebać w pierwszej części PM 2012, tam na temat podziękowań było duużo pisane

Co do tradycji... Całe szczęście u nas nie ma żadnego wykupywania, żadnego porywania butów, ani panny młodej, ani nic w tym stylu. Jest oczywiście tradycja grajkowania pod domem, ale absolutnie byśmy się na to nie zgodzili, bo po prostu nam się to zupełnie nie podoba. Bramy, wiadomo, na pewno będą, ale te parę butelek i cukierki możemy mieć i damy, co nam szkodzi
Zresztą u nas w ogóle będzie inaczej. Z tego samego domu będziemy wyjeżdżać, więc odchodzi przedstawienie z przyjeżdżaniem Młodego po Młodą No i powiemy Gościom, żeby jechali od razu do kościoła, błogosławieństwo będzie więc tylko z Rodzicami, Chrzestnymi i Dziadkami, najlepiej gdzieś w ogródku pod drzewkiem i żadnego klękania. Każdy ma oczywiście inną wizję tego wszystkiego, ale taka jest nasza i tak właśnie u nas będzie

Jedziemy dziś do Przyjaciół oglądać ich nowe mieszkanko Także miłego dnia Dziewczynki
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 13:50   #710
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Nisiaq moje piekło jeszcze się nie skończyło... ale mam nadzieję że już niedługo....
Zastanawiać się zaczęłam czy nie zrobić wesela z kucharką w wynajętej sali.... przy dużym weselu wychodzi dużo taniej, ciekawe jak przy mniejszym...
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:15   #711
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

moniczka bardzo źle jest? Ale masz dzieciaki i ukochanego przy sobie?

My myślimy o wynajęciu sali i osobno cateringu. Ponoć to taniej wychodzi
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:20   #712
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

moniczka_2010 Ja płacę 2 tysiące za salę i mam ją przez cały tydzień. Moja kucharka bierze 7 zł/osobę. Jedzenie będziemy kupować w hurtowniach to wyjdzie ponad połowę taniej niż w lokalu. Za tą kasę co musiałabym wydać w lokalu za samych gości to mam opłacony cały ślub z weselem praktycznie (zespól, fotograf, kamerzysta, stroje i wszystko inne). Tak, że mi się to bardzo opłaca Gości będzie około 120
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła

Edytowane przez Nattiv
Czas edycji: 2010-09-19 o 15:22
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:39   #713
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Noo, to nie ponoć a na pewno taniej wychodzi My zobaczymy jeszcze teraz, szwagier ma właśnie na tej zasadzie wesele robione, kalkulacja kosztów prawdę powie
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:19   #714
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

No słuchajcie tym sposobem to w kwietniu byłam na weselu gdzie zestaw jak w restauracji kosztował od osoby 60zł!!!!! Bez alko oczywiście ciast i tortu.
Męża mam przy sobie i dzieci też... są wsparciem wielkim zwłaszcza TŻ ale i tak ex pokazuje mi swoje i męczy mnie to bardzo psychicznie...
Jest na tyle źle że ex 2 tyg temu pobił dziecko (ja zgłosiłam to do sądu rodzinnego i na policję) a dziś zadzwonił że idzie po dzieci i jak powiedziałam że nie ma szans nawet ich zobaczyć to zwyzywał mnie jak nikt nigdy w życiu.... Od 9 rano chodzę maksymalnie rozbita psychicznie....
__________________

Edytowane przez moniczka_2010
Czas edycji: 2010-09-19 o 16:21
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:49   #715
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

moniczka nie martw się , nie ma co sobie takim %$#$#@ głowy zawracać i humoru psuć
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:57   #716
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

o matko, moniczka takiego to...
ale skoro pobił i zgłosiłaś to, to jest szansa, że zakaz kontaktów i zbliżania się dostanie?
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:08   #717
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Wnosiłam o zakaz kontaktów, ale czy dostanie... nie wiem. Sądy w tym kraju wydają wyroki zupełnie bez sensu co niektóre. Ta walka i męczenie się mnie wyczerpuje... psychicznie. Ale dam radę musze i dam
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:35   #718
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez moniczka_2010 Pokaż wiadomość
No słuchajcie tym sposobem to w kwietniu byłam na weselu gdzie zestaw jak w restauracji kosztował od osoby 60zł!!!!! Bez alko oczywiście ciast i tortu.
Męża mam przy sobie i dzieci też... są wsparciem wielkim zwłaszcza TŻ ale i tak ex pokazuje mi swoje i męczy mnie to bardzo psychicznie...
Jest na tyle źle że ex 2 tyg temu pobił dziecko (ja zgłosiłam to do sądu rodzinnego i na policję) a dziś zadzwonił że idzie po dzieci i jak powiedziałam że nie ma szans nawet ich zobaczyć to zwyzywał mnie jak nikt nigdy w życiu.... Od 9 rano chodzę maksymalnie rozbita psychicznie....
O ja bym gościa chyba jakbbym go tylko miała "szczeście" spotkać. Kochana życze dużo cierpliwości i siły ...Na pewno jest cięzko.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:09   #719
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Dzięki...
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:41   #720
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Witam po chwilowej nieobecności I pochwalę się !
Obiad z rodzicami wyszedł super. Szybko się dogadali i przeszli na "ty" Z czego jestem dumna , bo trochę się bałam
Wszystko wstepnie uzgodniliśmy. Termin będzie na wrzesień 2012. Wstępnie okresliliśmy , która sala nam się podoba - jest to dwór w otoczeniu parku/lasu i ze stawem. Bardzo klimatowy i trochę drogi, no ale za "ładność" zawsze się płaci... Teraz tylko musimy zobaczyc sale na zywo (widzielismy tylko zdjecia) , ustalic muzyczkę (na początku byłam za DJem, ale rodzice podsunęli mi wizytówkę świętnych grajków Śpiewają wszystko i we wszystkich językach i bez playbacku ! muszę ich też zobaczyć na próbie ).
Tak więc niedługo bierzemy się za rezerwowanie
no to super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość

Tak sie zastanawiam czy jest jakas PM ktora nie mieszka z TZ a jest z nim juz z 5 lat??i ma blisko cwiercwieku?bo zaczynam myslec ,ze jest z nami cos nie tak.Tylko ,ze u nas jest bezsens zebysmy mieszkali sami w naszych rodzinnych miastach,zwlaszcza ze mamy tylko po jednym rodzicu i rodzenstwo porozjezdzane po swiecie,ale z drugiej strony chcialabym pomieszkac z Tz przed slubem.
niestety tak i szczerze mówiąc jak tylko o tym pomyślę to chce mi się wyć

Cytat:
Napisane przez moniczka_2010 Pokaż wiadomość
Wnosiłam o zakaz kontaktów, ale czy dostanie... nie wiem. Sądy w tym kraju wydają wyroki zupełnie bez sensu co niektóre. Ta walka i męczenie się mnie wyczerpuje... psychicznie. Ale dam radę musze i dam
a mówią że w takich sprawach kobiety zazwyczaj bez problemu wygrywają...
życzę powodzenia i trzymam kciuki !

a ja zamierzam się uczyć na cudzych błędach byłam na weselu i już wiem jakich błędów nie popełnić na swoim
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.