kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 17:55   #2161
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
dziewczyny - tak na szybko - komu OCC zrobiło źle?
Ja dostałam OCC zamiast OCS a ponieważ mam problem z suchą skórą nie mam odwagi spróbować tej formuły . Jesli masz cerę tłustą więc może dla Ciebie OCC bedzie dobre ?
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:59
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:52   #2162
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny na który mail piszecie?

lucyminerals2009@aol.com,czy annelangguth@aol.com?
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:23   #2163
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja zawsze na ten drugi. I trzeba sprawdzać folder spam Nie wiem dlaczego mi odpowiedź tam zakwalifikowało Oj onet onet...
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:31   #2164
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A po ilu dniach Ci zawsze odpisywali? ;>
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:34   #2165
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jakby któras robiła zamowienie grupowe to chetnie bym zamowila flata
co do proszkow to nie moge dobrac sobie odcienie ale ostatnio testowalam EDM i pasuje mi LIGHT MEDIUM w formule intensive.Chyba dobrze napisalam
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:44   #2166
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
A po ilu dniach Ci zawsze odpisywali? ;>
W ten sam lub na następny dzień.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:00   #2167
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Jakby któras robiła zamowienie grupowe to chetnie bym zamowila flata
co do proszkow to nie moge dobrac sobie odcienie ale ostatnio testowalam EDM i pasuje mi LIGHT MEDIUM w formule intensive.Chyba dobrze napisalam
Oj nie czytamy regulaminu
Zbiorowe zamówienia Lucy Minerals organizowane sa TU,jeżeli akurat jest otwarte mozna sie dopisac,ale radze zapoznac sie najpierw z regulaminem zakupowym
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 19:34   #2168
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czytamy czytamy tylko jakos nie bardzo umiem tam sie znalesc ale sle pokorne przeprosiny
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 20:08   #2169
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Czytamy czytamy tylko jakos nie bardzo umiem tam sie znalesc ale sle pokorne przeprosiny
Szczerze mówiąc ja najpierw miesiąc czytałam całe forum mineralne i śledziłam podforum zakupowe,a dopiero potem przyłączyłam sie do zbiorowego,no ale ja wtedy miałam sporo czasu,niedlugo będziesz śmigała na forum jak huragan
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 20:29   #2170
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ja najpierw miesiąc czytałam całe forum mineralne i śledziłam podforum zakupowe,a dopiero potem przyłączyłam sie do zbiorowego,no ale ja wtedy miałam sporo czasu,niedlugo będziesz śmigała na forum jak huragan
Ja czytam juz chyba ze 2 miesiace z tym ze nie mam za duzo czasu w koncu trzeba jakos zarabiac na te swoje mineralki
Testwowalam juz EDM pasuje mi LIGHT MEDIUM a z Lucy to jeszcze nie mam pojecia.Jeli chodzi o zamowienia to juz znalazlam(bat pomogl ) i napisalam do Olencji wiec jak juz troszke sie rozejrze zrobie zamowionko
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:36   #2171
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mam problem z Lucy. Zauwazylam ze po kilku godzinach jasnieje mi na twarzy, nie wiecie czemu
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 10:41   #2172
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kurcze strasznie mi przykro jak czytam, że Lucy niektóre z was zapycha. ja jestem zakochana w Lucy, mam 3 bigi, tak pieknie i naturalnie kryje. Myslałam, że znalazłam swój ideał mineralny, wszystkie inne minerałki poszły w odstawkę, ale chyba niestety znów muszę zacząć poszukiwania ideału bo nie radzę sobie z cerą. Tak jak wy winiłam za ten stan wszystko tylko nie Lucy. A cera jest naprawde w coraz gorszym stanie i na dodatek to nie chce sie w ogóle goić. W sumie logiczne skoro cały czas posypuję sie "trującym proszkiem". Spróbuje jeszcze formuły Light (używałam Oryginal). I tak naprawdę wciąż mam malutka nadzieję, że to nie Lucy mi robi takie kuku.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:13   #2173
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

po ostatnim zapchaniu porów przez lucy 9chyba), odstawiłam , od tygodnia znowu uzywam, i co? tym razem nie zapchała porów tylko robi mi wielkie pryszczo-gule na brodzie! Codziennie! Tak naprawdę to nie wiem czy to ona, bo czy mozliwe by była kapryśna także pod katem zapchania, ze raz wagry raz pryszcze....?
Od tygodnia jakiegoś tez łykam tabletki Humavit z bratkiem - i może to jednak ten bratek? oczyszcza mi skórę czy co?

też bym chciała spróbować lucy w innej formule niż original, jakby ktoś miał jakies próbki to ja chetnie się wymienie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:55   #2174
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja testuje Lucy miesiąc i chyba jednak nie dla mnie.Ucieszyłam się ,że podobno pasują osoba z cerą tłustą ,a tu lipa.Przy nakładaniu jest bosko,cera idealna,kolor dość dobrze dobrany-może móglby być ciupkę ciemniejszy ,ale zamawiałam przed wakacjami w Grecji ,wiec moze to przez to. A po godzinie ,dwóch robią mi się na buzi grudy podkładu,jakby nie rozprowadzony.A bardzo dokładnie rozprowadzam podkład Szkoda ,bo efekt jest świetny..
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:06   #2175
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja się przekonałam do Lucy w 100% - cera wygląda cudownie, podkład ma takie krycie, że szok, żaden minerał tak nie krył. Każdy musi indywidualnie wybrać podkład, pamietam jak mnie zawsze zwykła kolorówka zapychała
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:05   #2176
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
cera wygląda cudownie, podkład ma takie krycie, że szok, żaden minerał tak nie krył.
Święte słowa Testuję teraz Bisque- okazał się idealnym kolorem dla mnie. A krycie Lucy jest naprawdę niesamowite- zupełnie bez porównania z EDM czy jakimkolwiek innymi minerałami, których próbowałam wcześniej. Także cieszę się niezmiernie, że udało mi się coś dobrać. Bo niestety minusem Lucy jak dla mnie jest mały wybór odcieni podkładów.. (w porównaniu chociażby z Meow, które z kolei przyprawia mnie o oczopląs )
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:07   #2177
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez olgamalgorzata Pokaż wiadomość
Święte słowa Testuję teraz Bisque- okazał się idealnym kolorem dla mnie. A krycie Lucy jest naprawdę niesamowite- zupełnie bez porównania z EDM czy jakimkolwiek innymi minerałami, których próbowałam wcześniej. Także cieszę się niezmiernie, że udało mi się coś dobrać. Bo niestety minusem Lucy jak dla mnie jest mały wybór odcieni podkładów.. (w porównaniu chociażby z Meow, które z kolei przyprawia mnie o oczopląs )
o widzisz, to też mój kolor jakiej formuły używasz?
ja tak się bałam tego OCC po tym co tu przeczytałam, ale już tydzień na nim jadę i jest pięknie
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:09   #2178
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
o widzisz, to też mój kolor jakiej formuły używasz?
ja tak się bałam tego OCC po tym co tu przeczytałam, ale już tydzień na nim jadę i jest pięknie
O, miło poznać kolejnego "Biszkopta" Używam formuły Original. OCC może spróbuję jeszcze, ale też trochę się boję ze względu, że moje tłuste miejsca (bynajmniej nie o uda mi tu chodzi :P ) lubią się przesuszać i wtedy robią mi się tam okropne odstające skórki Miałaś może podobnie??
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:11   #2179
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez olgamalgorzata Pokaż wiadomość
O, miło poznać kolejnego "Biszkopta" Używam formuły Original. OCC może spróbuję jeszcze, ale też trochę się boję ze względu, że moje tłuste miejsca (bynajmniej nie o uda mi tu chodzi :P ) lubią się przesuszać i wtedy robią mi się tam okropne odstające skórki Miałaś może podobnie??


hmm, rzadko miewam przesuszone tłuste miejsca, może ze dwa razy w życiu jak dobrze pamiętam
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 20:25   #2180
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość


hmm, rzadko miewam przesuszone tłuste miejsca, może ze dwa razy w życiu jak dobrze pamiętam

Ciesz się! Mnie się to niestety często zdarza Ale może wezmę jakąś próbkę tej formuły- z toną kremu nawilżającego i raz na jakiś czas by krzywdy pewnie nie zrobiła
__________________

Edytowane przez olgamalgorzata
Czas edycji: 2010-09-18 o 20:28
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:42   #2181
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czy jeszcze jakaś firma ma w swojej ofercie tak kryjące minerałki jak Lucy?
Chwalcie się jeśli ktoś takowe zna,bo już nie wiem czy Luśkę uznawać za winowajcę i boję się troszkę do niej wracać
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 22:33   #2182
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

hej Dziewczyny, ja chętnie Luśke amowilabym ale boję się ze przzesuszy mi sie znow cera... jak uzywalam wczesniej edm to po badaniu cery mialam suchą skórę... moze za krotko uzywalam , ale w sumie patrzac obiektywnie jesli w skladzie i to na poczatki jest titanum dioxide, zinc oxide to przesuszy .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:16   #2183
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kilka dni temu przyszły mi próbki podkładów z Lucy - Medium, Light Medium i Bisque wszystkie w formule original. Niedługo powinnam też dostać flat topa. nie mogłam się powstrzymać przed spróbowaniem nałożenia minerałów i od razu klapa ;( Testuję Bisque -kolor chyba mój ale nie jestem pewna formuły.. Najpierw nakremowałam się kremem nawilżającym poczekałam aż się wchłonie i nałożyłam minimalną warstwę minerałków. Wcale nie widziałam różnicy przed i po nałożeniu po 15 minutach było pięknie.. wszystko ładnie przykryte ale po niedługim czasie zaczęłam się świecić więc hop drugą warstwę i co? MASKA! ;p szczerze mówiąc winę zwalam na pędzel (stary wygrzebany z szuflady z wypadającym i drapiącym włosiem takie co to do gazet dołączają ;p ).
Mam jeszcze pytanie, czy mocno uszkodziłabym skórę nakładając minerały na 'gołą' twarz? Nie przepadam za kremami itp, a może tylko primer?
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:52   #2184
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

zależy czy Twoja cera potrzebuje kremu nawilżającego. Można nakładać bez kremu pod spód, ale jeśli masz cerę podatną na wysuszanie to może wysuszyć .
Myślę że zrobiłaś 2 błędy. Po pierwsze- zły pędzel (a pędzel to podstawa) i trzeba nakładać naprawdę odrobinę i mocno wcierać (tzn.dłuugo a nie żeby mocno przyciskać pędzel). Po drugie kiedy zaczynasz się świecić to nie wolno dokładać drugiej warstwy! To nie jest puder . To tak jakbyś położyła na buzię gęsty Dermacol a jak zaczniesz się świecić to nałożyła drugą warstwę. Zgroza! Nie dość że podkład obrzydliwie się "przyklei" do sebum, to efekt maski gwarantowany (bo przecież odpowiednia ilość została nałożona) .
Jeśli zaczynasz się świecić to trzeba wziąć bibułkę matującą / rozdzielić chusteczkę na warstwy i 1 warstwę i przycisnąć do buzi. Później jeśli coś się zwarzyło/ zebrało w zmarszczkach to rozetrzeć to lekko czystym palcem i wszystko zapudrować pudrem (nie podkładem), najlepiej też mineralnym, czyli albo z Lucy, albo jakiś kaolin, puder ryżowy,bambusowy,diamento wy, jedwabny, skrobia dry-flo... no pełno tego jest.

No i oczywiście warto potestować Lucy na różnych kremach/olejach, muszą być bardzo lekkie i wchłaniać się do matu.
A nad cerą trochę popracować- czyli dobrze nawilżyć. Im lepiej nawilżona cera tym mniej sebum wydziela=tym mniej się świeci. Nawet w wypadku tłustej.

I chyba nie napisałaś jaki masz rodzaj cery
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2010-09-19 o 09:54
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:06   #2185
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kmb1, dziękuję bardzo za wskazówki . Zły pędzel - to wiem ale tak jak mówię nie mogłam się powstrzymać ;p Niedługo dostanę zamówionego flat topa, już się na niego szykuję oglądając filmiki jak nakładać nim minerały. Rodzaj cery - trudno mi okreslić ale moim zdaniem jest mieszana. Czasami się świecę, czasami długo jest całkiem matowa. Największy problem to zaskórniki na czole i czasami stadami pojawiające się wągry w okolicach nosa oraz pojedyncze na brodzie. No i zapomniałabym - przy lekkiej zmianie pogody na chłodniejszą czerwony nos.;p Chciałabym jako pudru spróbować primera z Pixie. To moje pierwsze starcie z minerałami i widzę, że na początku lekko nie będzie
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:15   #2186
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jeśli chcesz używać tylko Luśki to myślę że primer sypki może być zbędny. Lucy raczej nie lubi primerów, na mojej cerze leży tylko na silikonowych bądź lekkim kremie. Myślę że lepiej zainwestować w puder albo używać primera jako pudru.
No ale na każdej cerze sprawdza się coś innego. Jedyne czego jestem pewna to te dwie sprawy o których pisałam wcześniej-pędzel i dokładanie warstw podkładu.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:22   #2187
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

będę próbować i obserwować co i jak, jeszcze raz dziękuję
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:27   #2188
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja na początku Lucy też uznałam za zapychacz - możecie poczytać moje posty wcześniej. Odstawiłam Lucy na jakis czas i później coś mnie tknęło, żeby do niej wrócić i teraz już bez zapychania.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:45   #2189
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

to Wy też Dziewczyny macie wrażenie ze Was wysusza???
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:50   #2190
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie nie wysusza, a mam suchą skórę (no i stosuję retinoidy) Właściwie nie mam wrażenia wysuszenia tylko po Luśce i LaurEss.
Może zastosuj treściwszy krem na noc?
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.