Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 20:07   #2701
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
witam
pracuje w naturze i o marce KOBO mogę powiedzieć naprawdę dużo wiec jak coś zadawajcie pytania to z chęcią odpowiem

1.Padały tu pytania do czego służy ten korektor poczwórny a wiec tak:
*biały używamy do rozjaśniania różnych produktów jak np. podkładów gdy kupimy za ciemny albo kupimy i opalenizna nam zchodzi i karnacja zjaśnieje, można go również używać jako korektora pod oczy(naprawdę super rozjaśnia)
Oglądałam ostatnio podkłady tej marki, były bardzo ciemne, ale taki korektor, muszę go jutro obadać
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:18   #2702
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ej ! Głodnemu chleb na myśli


* wiem, wiem co mi odpiszesz :P- głodny - głodnemu chleb wypomina

Przydałby mi się taki Sunkiller spf 50 :P Nazwa na filtr akuratna :d
http://bittenbefore.com/tokyolife/20...ay-randomness/
nic nie napiszę, bo mogłyśmy zacząć się rumienić, a przecież rzecz cała w tym, żeby zostać bladziochem
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:20   #2703
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
nic nie napiszę, bo mogłyśmy zacząć się rumienić, a przecież rzecz cała w tym, żeby zostać bladziochem
:P
zamiast ogórasowej maseczki siedzę z zielona glinką na pycholu
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:52   #2704
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

O jaaaaa! Dziewczynyyyyyy! hehe jakie tematy

Przyszłam tylko złożyć pokłon dla Ishi za ten tygrysowy make-up! Jest pięknyyyy.... ma'!!!!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:05   #2705
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
O jaaaaa! Dziewczynyyyyyy! hehe jakie tematy

Przyszłam tylko złożyć pokłon dla Ishi za ten tygrysowy make-up! Jest pięknyyyy.... ma'!!!!
ejj nooo weeź :P buraka szczeliłam no :P dzięki
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:09   #2706
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ejj nooo weeź :P buraka szczeliłam no :P dzięki
Rawr
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:14   #2707
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu -piękny Twój Avek
mamy już jakiś bliższy termin bladego zlotu?

a w ogóle coś mnie zapchało i nie wiem co za dużo nowości
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 21:33   #2708
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rabu -piękny Twój Avek
mamy już jakiś bliższy termin bladego zlotu?

a w ogóle coś mnie zapchało i nie wiem co za dużo nowości
Dziękuuuuujęęęę!
Co do spotkania to na razie nic (napiszesz do Isilindil?). Ja tak samo jak Ty jestem za II połową października

Jak zapchało to szmatka w dłoń i do dzieła! Mam nadzieję, że ona wywoła popłoch wśród tych nieproszonych gości
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:39   #2709
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Z Isi jestem w stałym kontakcie więc no problem.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 22:17   #2710
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje drogie, w czwartek idę do fryzjera skrócić moje długie do pasa włosy Czuję potrzebę zmiany, jednak cholernie się boję, bo chciałabym żeby mi ta kobieta je ładnie wycieniowała, a zupełnie nie wiem jak ona obchodzi się z nożyczkami Nie mam pomysłu co zrobić z włosami... normalnie jakaś masakra! A innym powodem moich obaw jest fakt, że księżyc już nie jest w znaku Panny ani Lwa i teraz obcinanie włosów nie jest wskazane... heh...

Moja koleżanka odkąd ją znałam miała długaśne do pasa włosy (cudowne, gęste , aż żal tyłek ściska ). Znudziły się jej i zdecydowała się na mocne cieniowanie (tzn. sporo z długości włosów) i zmiana była na plus, fryzura zyskała większą objętość.

Wiecie, że kosmetyki Nyx będą dostępne w Marionnaud? Wreszcie wszystko będzie można sobie pomacać, no i te jasne podkłady/korektory
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 22:20   #2711
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Dzięki za sugestię, faktycznie ciemny... Chyba jednak wypróbuję coś jaśniejszego - http://www.palette.pl/nasze-produkty...nugatowy-braz/
żałuje, że go nie wypróbowałam jedyny raz, jak go widziałam w drogerii - też mi sie ten kolor podoba i chciałabym go wypróbować ale go nigdzie nie mogę znaleźć jak go wypróbujesz do daj znać (zawsze jest internet, nawet, jeśli z przesyłka będzie dwa razy droższy)

dziewczyny, zaczęłam robić notatki z tego, co piszecie o suplementach
Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Taniej niż łykanie tabletek, wychodzi picie oleju, np.rzepakowego czy lnianego
oooł, nie dałabym rady odrzuca mnie wszystko, co łtuste (poza masłem. nie jem kanapek z masłem i czymś, tylko masło z kanapkami i z czymś). chociaż może dałoby radę z sałatkami
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Przypadkiem byłam w sklepie "Wszystko po 2,3,5 zł" i był podkład....prawie biały. Firmy nie pamiętam, chyba Diadem ?? Jutro pójdę jeszcze raz zobaczyć, czy mi się nie przewidziało. Kosztował 5 zł
wydawało mi sie, że z Diademu to nie aż takie tanie kosmetyki puder (na mokro i sucho) w kompakcie kosztuje koło 27 zł. sprawdź koniecznie bo ten puder bardzo miło wspominam - prawie biały
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 22:39   #2712
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Wiecie, że kosmetyki Nyx będą dostępne w Marionnaud? Wreszcie wszystko będzie można sobie pomacać, no i te jasne podkłady/korektory
Ooo super! Ja bardziej ślinię się na szminki

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
żałuje, że go nie wypróbowałam jedyny raz, jak go widziałam w drogerii - też mi sie ten kolor podoba i chciałabym go wypróbować ale go nigdzie nie mogę znaleźć jak go wypróbujesz do daj znać (zawsze jest internet, nawet, jeśli z przesyłka będzie dwa razy droższy)
Widziałam ten kolor w Rossmannie, ale na razie podchodzę do niego jak do jeża. Będę się tak czaić aż w końcu za trzecim podejściem go kupię.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 07:04   #2713
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość



wydawało mi sie, że z Diademu to nie aż takie tanie kosmetyki puder (na mokro i sucho) w kompakcie kosztuje koło 27 zł. sprawdź koniecznie bo ten puder bardzo miło wspominam - prawie biały
Rzeczywiście chyba się pomyliłam, na str diademu nie ma tego co widziałam. Kurcze, logo było zbliżone i pewnie dlatego się pomyliłam.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 10:39   #2714
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ok,byłam kupiłam - ale nie to,o czym pisałam. Ta firma to Diament czy Diamant , coś w ten deseń.

Zmyliło mnie opakowanie, tzn kolor opakowania był bardzo jasny, kolor "pastelowy", a po otwarciu on był ciemniejszy, taki mniej więcej jak Ivory z Rimmel Stay Matte. Niby jasny, ale jednak to nie to.


Ale...zobaczyłam korektor z Ingrid Cosmetics, swatche na dole - no nieźle jasny, ale to dalej korektor.
Były 4 warianty kolorów, ten mój nr 1, potem był zielony, różowy i żółty - wszystkie wykupione oprócz najjaśniejszego.

Ten jest naprawdę jasny, porównałam go z Dermacolem 208 (najjaśniejszym) i o kurcze, podobna jasność, tylko tonacja inna , chyba bardziej neutralna albo żółta :P

Wklejam skład, obstawiam,że nie jest specjalnie dobry - jak się ktoś zna, niech się wypowie

A, no i chińskie rzęsy z prawdziwych włosów. No no :P


Pomalowałam się tym cudem, tzn. zmieszałam go z Rimmell Lasting Finish i kurcze....efekt super, idealnie stopiny z moją skóra...Teraz jade do Tż, zobaczymy jak przetrwa warunki ekstremalne:P Fotki wrzuce wieczorem. Miłe za skoczenie jednym słowem....
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-22 o 12:40
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:19   #2715
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi, ten korektor też w sklepie "wszystko po x zł?" nie pomyślałabym, że coś tak taniego może być tak jasne daj znać, jak przetestujesz "to-to" jestem bardzo ciekawa
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:12   #2716
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ishi, ten korektor też w sklepie "wszystko po x zł?" nie pomyślałabym, że coś tak taniego może być tak jasne daj znać, jak przetestujesz "to-to" jestem bardzo ciekawa
hej, tak, tam kupiłam 3,99 chyba dałam. Na razie jest ok (u tż gotujemy spaghetti:P), aż jestem zdziwiona hehe. Więcej napisze po 20 jak będę w domu
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:20   #2717
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej dziewczyny, wracam do grona bladolicych Po wakacjach jestem prawie tak samo blada, jak przed, trochę chwyciło mnie na rękach, ale i tak jestem zadowolona...
Dziś przyszły mi próbki kosmetyków z EDM...Zamówiłam odcienie podkładów: Ivory, sandry fair i fair i już widzę, że dwa ostatnie będą za pomarańczowe :/ Ivory jeszcze w miarę się wtapia, chociaż myślałam, że będą jaśniejsze...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:41   #2718
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Estro, jeżeli poszukujesz czegoś naprawdę mocno matującego to polecam białą glinkę. Zielona daje ponoć jeszcze lepsze rezultaty, ale nie nabyłam jej z obawy na kolor właśnie. Jeżeli chodzi zaś o pudry z biochemii - z tego co mi wiadomo najlepiej u osób z tłustą cerą sprawdza się klasyczny bambus. Odradzam natomiast perłowy i diamentowy - oba zapewniają miękki, lekko rozświetlony efekt. Kiedyś w ich posiadaniu znajdowała się moja siostra, gorąca przeciwniczka matu, jej zdaniem tożsamego z wyglądem ala Maria Antonina.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:42   #2719
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wracam do grona bladolicych Po wakacjach jestem prawie tak samo blada, jak przed, trochę chwyciło mnie na rękach, ale i tak jestem zadowolona...
Witaj, witaj
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 18:06   #2720
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ok,byłam kupiłam - ale nie to,o czym pisałam. Ta firma to Diament czy Diamant , coś w ten deseń.

Zmyliło mnie opakowanie, tzn kolor opakowania był bardzo jasny, kolor "pastelowy", a po otwarciu on był ciemniejszy, taki mniej więcej jak Ivory z Rimmel Stay Matte. Niby jasny, ale jednak to nie to.


Ale...zobaczyłam korektor z Ingrid Cosmetics, swatche na dole - no nieźle jasny, ale to dalej korektor.
Były 4 warianty kolorów, ten mój nr 1, potem był zielony, różowy i żółty - wszystkie wykupione oprócz najjaśniejszego.

Ten jest naprawdę jasny, porównałam go z Dermacolem 208 (najjaśniejszym) i o kurcze, podobna jasność, tylko tonacja inna , chyba bardziej neutralna albo żółta :P

Wklejam skład, obstawiam,że nie jest specjalnie dobry - jak się ktoś zna, niech się wypowie

A, no i chińskie rzęsy z prawdziwych włosów. No no :P


Pomalowałam się tym cudem, tzn. zmieszałam go z Rimmell Lasting Finish i kurcze....efekt super, idealnie stopiny z moją skóra...Teraz jade do Tż, zobaczymy jak przetrwa warunki ekstremalne:P Fotki wrzuce wieczorem. Miłe za skoczenie jednym słowem....
Ja własnie też kupiłam ten korektor, podniecona kolorem, w jakimś sklepie "wszytsko po 2zł..."
Niestety jak dla mnie jest on mało kryjący...Użyłam kilka razy pod oczy i prawie nie widze różnicy...100razy bardziej kryje revlon colorstay..:/
(używam korektora tylkopod oczy)
Pozatym nie jest trwały, a raczej po kilku godzinach jakby się rozwarstwia na skórze(?)
Jest też możliwość, że to wina mojego kremu pod oczy, bo kupiłam w tym samym dniu co korektor Ingrid nowy żel pod oczy i używam razem...

No, ale może rzeczywiście do rozjaśniania podkładów się nada...? Spróbuje
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2010-09-22 o 18:07
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:50   #2721
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Estro, jeżeli poszukujesz czegoś naprawdę mocno matującego to polecam białą glinkę. Zielona daje ponoć jeszcze lepsze rezultaty, ale nie nabyłam jej z obawy na kolor właśnie. Jeżeli chodzi zaś o pudry z biochemii - z tego co mi wiadomo najlepiej u osób z tłustą cerą sprawdza się klasyczny bambus. Odradzam natomiast perłowy i diamentowy - oba zapewniają miękki, lekko rozświetlony efekt. Kiedyś w ich posiadaniu znajdowała się moja siostra, gorąca przeciwniczka matu, jej zdaniem tożsamego z wyglądem ala Maria Antonina.
ja mam bardzo świecącą się skórę, i matuję ją właśnie mieszanką zielonej glinki i pudru bambusowego, i szczerze? nie zauważyłam, żeby efekt matowienia był lepszy niż po jakimkolwiek zwykłym pudrze, i tak po jakimś czasie zaczynam się świecić...
więc chyba trzeba ostatecznie postawić na bibułki matujące i poprawki w ciągu dnia i cieszyć się brakiem kurzych łapek dłużej niż rówieśniczki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:57   #2722
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja tak wracając do tematów włosow-mi tez ostatnio wypadają strasznie, od siebie mogę polecic ampułki do wcierania w skórę głowy radical. Zawsze widzę po nich poprawe, będę musiała je kupic

A tak w ogole wiecie co? Ostatnio doszłam do wniosku, ze bladolice są inspiracją dla artystów Kilka dni temu słysząc jakąs piosenkę w ktorej bylo cos mniej więcej 'jej sukienka i bladosc..' zaczęlam tak sobie myslec, przypominac i troche tych piosenek jest, mozemy czuc się pięknymi, bladymi muzami
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 19:10   #2723
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
A tak w ogole wiecie co? Ostatnio doszłam do wniosku, ze bladolice są inspiracją dla artystów Kilka dni temu słysząc jakąs piosenkę w ktorej bylo cos mniej więcej 'jej sukienka i bladosc..' zaczęlam tak sobie myslec, przypominac i troche tych piosenek jest, mozemy czuc się pięknymi, bladymi muzami
a w malarstwie? wszystkie piękności z obrazów są blade

ruda3d, wiesz, mnie tam zielona glinka tez nie zachwyciła. wg mnie trochę za bardzo wysusza jak na puder na dzień. duzo lepiej u mnie sie sprawuje mieszanka bambus+kaolin ale wiadomo, to też kwestia indywidualna. ja w ogóle ostatnio szaleje i nawet na dzień pod makijjaz nakładam Calendulacreme mimo iz jest ciezki, nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób przyspieszał swiecenie sie skóry

btw. nie macie czegoś takiego, ze np na drugi dzień po uzyciu szmatki pojawiają sie suche skórki? mam wrazenie, że odkąd sie 'szmacę' częściej mam na twarzy suche skórki i jest ich więcej wiadomo, jak je widzę to usuwam - szmatką ale wydaje mi się, ze to takie błędne koło... (oczywiście, po szamceniu od razu nakładam nawilżający, odżywczy krem)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 19:15   #2724
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja własnie też kupiłam ten korektor, podniecona kolorem, w jakimś sklepie "wszytsko po 2zł..."
Niestety jak dla mnie jest on mało kryjący...Użyłam kilka razy pod oczy i prawie nie widze różnicy...100razy bardziej kryje revlon colorstay..:/
(używam korektora tylkopod oczy)
Pozatym nie jest trwały, a raczej po kilku godzinach jakby się rozwarstwia na skórze(?)
Jest też możliwość, że to wina mojego kremu pod oczy, bo kupiłam w tym samym dniu co korektor Ingrid nowy żel pod oczy i używam razem...

No, ale może rzeczywiście do rozjaśniania podkładów się nada...? Spróbuje

O, to muszę go przetestować tak bez niczego,sam na twarz.
U mnie się super sprawdził, wymieszałam go z Rimmelem i do tej pory mam ten mix na twarzy Lekko się świecę, ale to mały problem.
Znalazłam tańsza i bardziej dostępną alternatywę dla Dermacolu,jeżeli chodzi o rozjaśnianie podkładów, chociaż tyle...

Zdj. z mixem na oko 30% Rimmela a 70% Ingrid
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 19:36   #2725
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
więc chyba trzeba ostatecznie postawić na bibułki matujące i poprawki w ciągu dnia i cieszyć się brakiem kurzych łapek dłużej niż rówieśniczki
Też tak do tego podchodzę

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość

A tak w ogole wiecie co? Ostatnio doszłam do wniosku, ze bladolice są inspiracją dla artystów Kilka dni temu słysząc jakąs piosenkę w ktorej bylo cos mniej więcej 'jej sukienka i bladosc..' zaczęlam tak sobie myslec, przypominac i troche tych piosenek jest, mozemy czuc się pięknymi, bladymi muzami
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a w malarstwie? wszystkie piękności z obrazów są blade

W poezji to samo

Ishi, wygląda ten mix naprawdę dobrze!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:14   #2726
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a w malarstwie? wszystkie piękności z obrazów są blade

ruda3d, wiesz, mnie tam zielona glinka tez nie zachwyciła. wg mnie trochę za bardzo wysusza jak na puder na dzień. duzo lepiej u mnie sie sprawuje mieszanka bambus+kaolin ale wiadomo, to też kwestia indywidualna. ja w ogóle ostatnio szaleje i nawet na dzień pod makijjaz nakładam Calendulacreme mimo iz jest ciezki, nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób przyspieszał swiecenie sie skóry

btw. nie macie czegoś takiego, ze np na drugi dzień po uzyciu szmatki pojawiają sie suche skórki? mam wrazenie, że odkąd sie 'szmacę' częściej mam na twarzy suche skórki i jest ich więcej wiadomo, jak je widzę to usuwam - szmatką ale wydaje mi się, ze to takie błędne koło... (oczywiście, po szamceniu od razu nakładam nawilżający, odżywczy krem)
Ja teraz używam miksu glinka + skrobia + jakiś stary sypki puder. Sprawdza się nawet dobrze ale faktycznie, trochę wysusza.

Aaa, i masz rację, ja też mam teraz o wiele więcej suchych skórek! Wcześniej, przed szmatą, nie miałam ani jednej, a teraz normalnie mam suchą skórę
Ja używam codziennie Calendulacreme, rano i wieczorem. Fajnie matuje, jeśli się go nałoży w małej ilości.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:35   #2727
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
O, to muszę go przetestować tak bez niczego,sam na twarz.
U mnie się super sprawdził, wymieszałam go z Rimmelem i do tej pory mam ten mix na twarzy Lekko się świecę, ale to mały problem.
Znalazłam tańsza i bardziej dostępną alternatywę dla Dermacolu,jeżeli chodzi o rozjaśnianie podkładów, chociaż tyle...

Zdj. z mixem na oko 30% Rimmela a 70% Ingrid
O super
A ja spróbuje bez tego żelu z świetlikiem to raz, a dwa z jakimś innym podkładem tak jak Ty..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:36   #2728
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mnie glina bardzo nie wysusza - przez jakiś czas stosowałam maseczki nawet codzień, na syfki rzeczywiście nieźle działało, co prawda nie zapobiegawczo, ale ładnie zasuszało i rozjaśniało te, które już wylazły - ale oprócz tego skóra nie była przesuszona, użyta w formie "pudru" też nie przesusza, suche skórki robią mi się od innych rzeczy (oczywiście przede wszystkim do antypryszczowych działań)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:42   #2729
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu - a oże Amelię by Ci się udało ściągnąć na nasze spotkanie Ona też raczej bladzioch
I może jakieś mehendi by się udało zrobić?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:15   #2730
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Podkład bardzo wydajny, wystarczy idealna ilość. Uzywam odcienia 2, o pół tonu zbyt ciemny, jest jeszcze jaśniejszy, ale juz nienaturalny. Wolę podkład o pół odcienia ciemniejszy od skóry (można wymodelować go pudrem/różem/roświetlaczem) niż karykaturalne rozjaśnianie się kolorówką dla Azjatek. Zbyt jasny odcień i tak jest widoczny, gdy przyłoży się dłoń do twarzy, a później dziwić się, że Polki zaczynają słynnąż z twarzy oprószonych mąką...
Z recenzji podkładu Armaniego na kwc... podoba mi się ostatnie zdanie, bo jest taką dokładną parafrazą "Polki zaczynają słynąć z twarzy jak dojrzała pomarańcz" właśnie dlatego wycofują nam z Pl najjaśniejszy, piękny i jedyny pasujący wielu śnieżkom () odcień white
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.