Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 05:49   #901
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

tanie ale nie srebrne bardzo ładnie wygladaja te kaplety są tu koło pks na tysiąclecia wzdłuż chodnika co sa te budki albo tez na targu jest takie stoisko kolo novej
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 07:12   #902
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez trzykropek Pokaż wiadomość
Wlasnie nic jeszcze nie jest zapiete . Dzisiaj sie zoorientowalam,ze nie mam jeszcze w ogole bizuterii do sukni . Nic, zupelnie nic . Wiecie gdzie mozna kupic cos ladnego slubnego tanio?.
cieszę się że z sukienką już ok
polecam Apart - nie wiem czy kwota od ok 200zł za komplet cię satysfakcjonuje ale myślę że na biżu nie warto oszczędzać. W końcu będzie ją widać całą noc Wczoraj widziałam w Plazie wiele fajnych kompletów, bo szukałam kolczyków na wesele, naprawdę jest w czym wybierać
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 12:14   #903
marciaram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Witam,
odstąpię sale na wesele "Lachówka" w Świdniku. Termin 1.10.2011.
Zależy mi tylko na odzyskaniu zaliczki.Zainteresowanych proszę o pytania
marciaram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:41   #904
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Byłam dzisiaj na przymiarce i jestem zakochana w mojej sukience
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:13   #905
cleopatra666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

hey, czy może mi ktoś polecić dobrą krawcową? może być na priv...pozdrawiam
cleopatra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 08:23   #906
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na przymiarce i jestem zakochana w mojej sukience
super bardzo do Ciebie pasuje


Chcę jeszcze złożyć życzenia dziś ślubującym PMkom
Dziewczyny wszystkiego co najlepsze dla Was, pięknego ślubu i tak samo pięknego życia
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:11   #907
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej Kobietkiprzyjmiecie kolejna lubelską PM do siebie dzis wieczorem pierwsze ustalenia z rodzicami
Zaręczyliśmy sie w koncu (po 6 latach) 4 dni temumarzy mi sie ślub juz za rok...w sierpniu/wrzesniu...ale wiem ze to wszystko nie tak szybko da sie załatwic,oboje jeszcze studiujemy, przede mna teraz praca mgr, przed moim TZem licencjat...przerazaja mnie troszke kosztyoczywiscie rodzice pomoga jak moga, ale nie chce, nie mozemy, liczyc tylko na nich. Ale jakoś damy rade...jestem przeszczesliwa i zakochana
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 11:30   #908
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hej Kobietkiprzyjmiecie kolejna lubelską PM do siebie dzis wieczorem pierwsze ustalenia z rodzicami
Zaręczyliśmy sie w koncu (po 6 latach) 4 dni temumarzy mi sie ślub juz za rok...w sierpniu/wrzesniu...ale wiem ze to wszystko nie tak szybko da sie załatwic,oboje jeszcze studiujemy, przede mna teraz praca mgr, przed moim TZem licencjat...przerazaja mnie troszke kosztyoczywiscie rodzice pomoga jak moga, ale nie chce, nie mozemy, liczyc tylko na nich. Ale jakoś damy rade...jestem przeszczesliwa i zakochana
pewnie że przyjmiemy
gratulacje z okazji zaręczyn
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:55   #909
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na przymiarce i jestem zakochana w mojej sukience
Bianeczko świetnie wyglądasz ja na taką sunię nie zdecydowałabym się z racji czrnego koloru, ale brawo za odwagę
Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hej Kobietkiprzyjmiecie kolejna lubelską PM do siebie dzis wieczorem pierwsze ustalenia z rodzicami
Zaręczyliśmy sie w koncu (po 6 latach) 4 dni temumarzy mi sie ślub juz za rok...w sierpniu/wrzesniu...ale wiem ze to wszystko nie tak szybko da sie załatwic,oboje jeszcze studiujemy, przede mna teraz praca mgr, przed moim TZem licencjat...przerazaja mnie troszke kosztyoczywiscie rodzice pomoga jak moga, ale nie chce, nie mozemy, liczyc tylko na nich. Ale jakoś damy rade...jestem przeszczesliwa i zakochana
Witajsuper, że nasze grono się powiększa

PMki dziś ślubujące życzę Wam wszystkiego najlepszego Dużo miłości i szczęścia P.S. Pogodę macie przepiękną


__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2010-09-25 o 13:57
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:35   #910
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hej Kobietkiprzyjmiecie kolejna lubelską PM do siebie dzis wieczorem pierwsze ustalenia z rodzicami
Zaręczyliśmy sie w koncu (po 6 latach) 4 dni temumarzy mi sie ślub juz za rok...w sierpniu/wrzesniu...ale wiem ze to wszystko nie tak szybko da sie załatwic,oboje jeszcze studiujemy, przede mna teraz praca mgr, przed moim TZem licencjat...przerazaja mnie troszke kosztyoczywiscie rodzice pomoga jak moga, ale nie chce, nie mozemy, liczyc tylko na nich. Ale jakoś damy rade...jestem przeszczesliwa i zakochana

Witaj!
W kwestii załatwiania to powiem Ci, że CHCIEĆ TO MÓC!
Szybko macie spotkanie z rodzicami. Od naszych zaręczyn minęło już pół roku, a spotkanie rodziców dopiero za tydzień. Ale cieszę się że w ogóle udało się je ustalić i że rodzice w końcu się spotkają!
Także zabieraj się do pracy, a ja ze swojej strony życzę powodzenia
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 17:00   #911
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na przymiarce i jestem zakochana w mojej sukience
Suknia nie w moim stylu, ale bardzo ładnie się prezentuje. Wygląda na porządnie uszytą. Jedyna rzecz to której bym się doczepiła to biust - zdecydowanie za mało uniesiony. Masz pod suknią stanik? Bardzo ładnie unosi ten strapless: http://www.ewa-michalak.pl/product-p...Strapless.html

Tak w ogóle bianeczkaa, to już ty długo panienką nie będziesz
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 08:48   #912
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
pewnie że przyjmiemy
gratulacje z okazji zaręczyn
dziękuje Magda

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość

Witajsuper, że nasze grono się powiększa
Dziękuje, tez sie ciesze

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Witaj!
W kwestii załatwiania to powiem Ci, że CHCIEĆ TO MÓC!
Szybko macie spotkanie z rodzicami. Od naszych zaręczyn minęło już pół roku, a spotkanie rodziców dopiero za tydzień. Ale cieszę się że w ogóle udało się je ustalić i że rodzice w końcu się spotkają!
Także zabieraj się do pracy, a ja ze swojej strony życzę powodzenia
Wiem wiem masz racje Lottamy chcemy i po wczorajszym spotkaniu juz duzo zdazylismy ustalic, we wtorek idziemy oglada pierwsza sale w Swidnku, lokal Labirynt (sa tam 2 wolne terminy na wrzesień) Jesli macie jakies opinie na temat tego miejsca bardzo chetnie usłysze
Powodzenia na Waszym pierwszym rodzinnym spotkaniu, nasze przebiegło bardoz miło i tak luźno a obawialam sie troszke, bo to chyba moi rodzic tak przyspieszaą, rodzic TZ byli zaskoczenize juz za rok, ale my juz nie chcemy nic odwlekać
Dzieki za te słowa
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 09:28   #913
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ania, witam Świdniczankę!

Co do labiryntu, to ja nie miałam okazji bawić się tam osobiście, ale kilka znajomych osób i z rodziny było tam na weselach i wymieniało jeden minus tej sali: brak okien. Panuje tam półmrok, bo lokal jest w podpiwniczeniu. Poza tym nie bardzo jest gdzie wyjść na dwór - tylko na parking.
My mamy zarezerwowany Impuls, mogę polecić w kwestii załatwiania - właściciel bardzo konkretny, ma dużo czasu dla klienta, odpowie na wszystkie pytania i cena bardzo ok wg mnie.
Natomiast osobiście polecam również Notabene - bawiłam się tam na dwóch weselach, jest świetny wystrój, smaczne jedzonko, ogródek żeby się przewietrzyć, można wyjść z lampką wina na dwór, naprawdę super. Teraz budują jeszcze hotel, więc gdyby trzeba Ci było noclegi dla gości to będzie jak znalazł (ponoć za rok mają do oddać do użytku). My nie robimy tam, bo ten lokal jest za mały na naszą liczbę gości. Może mają jeszcze jakąś wolną sobotę we wrześniu, znajoma rezerwowała tam termin na wrzesień 2011 ze dwa m-ce temu.
A na ile osób robicie wesele?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 09:54   #914
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ania, witam Świdniczankę!

Co do labiryntu, to ja nie miałam okazji bawić się tam osobiście, ale kilka znajomych osób i z rodziny było tam na weselach i wymieniało jeden minus tej sali: brak okien. Panuje tam półmrok, bo lokal jest w podpiwniczeniu. Poza tym nie bardzo jest gdzie wyjść na dwór - tylko na parking.
My mamy zarezerwowany Impuls, mogę polecić w kwestii załatwiania - właściciel bardzo konkretny, ma dużo czasu dla klienta, odpowie na wszystkie pytania i cena bardzo ok wg mnie.
Natomiast osobiście polecam również Notabene - bawiłam się tam na dwóch weselach, jest świetny wystrój, smaczne jedzonko, ogródek żeby się przewietrzyć, można wyjść z lampką wina na dwór, naprawdę super. Teraz budują jeszcze hotel, więc gdyby trzeba Ci było noclegi dla gości to będzie jak znalazł (ponoć za rok mają do oddać do użytku). My nie robimy tam, bo ten lokal jest za mały na naszą liczbę gości. Może mają jeszcze jakąś wolną sobotę we wrześniu, znajoma rezerwowała tam termin na wrzesień 2011 ze dwa m-ce temu.
A na ile osób robicie wesele?
Dziekuje Ci bardzo ze informacjenie słyszałma nic o notabene w sumie nawet zapomniałam o tym lokalu wesele planujemy na ok.120-140 os, wiec chyba notabene moze byc za małe? mysle właśnie jeszcze o impulsie i soviviesłyszłam pozytywne opinie, o labiryncie tez, ale masz racje ten brak okien to nie bardzo...
A dziewczyny co myslicie o Dj na wesele?zastanawiam sie wlaśnie zespol czy dj??
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 10:37   #915
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Moim zdaniem w notabene 110-120 gości to max, wtedy jest jeszcze ok z miejscem.
W Sovivie na ok. 100-110 jest ok (chociaż robią i na 150 osób podobno, ale chyba musi być wtedy bardzo ciasno) i jest dość mały parkiet. Byłam tam na weselu i chodzę tam na kurs tańca, więc co tydzień jestem na tym parkiecie - jak tańczyło 10 par walca wiedeńskiego to się nieźle trącaliśmy No ale na weselu nie będą ciągle goście wirować w wiedeńczyku, więc trochę par się zmieści ;-) Poza tym o 22.00 zamykają balkon i np. w czerwcu było strasznie gorąco przez to, mimo, że klima działała cały czas. A jedzenie było dobre, ładnie podane i ogólnie bardzo przyjemne wnętrze jest w Sovivie
Jest jeszcze Złota Podkowa, tam ponoć na 150 osób robią wesela.
No i Lachówka, ale tu słyszałam zbyt różne opinie, poza tym lokalizacja mi się średnio podoba, więc ja od razu odrzuciłam.
Niedawno otworzyła się też Favilla - dom weselny w miejscu dawnej Iskry, nawet mają gdzieś swoją stronkę i zdjęcia... Trochę jest tych lokali w Świdniku jednak
My mamy ok.170 osób na liście gości, dlatego ze świdnickich lokali w zasadzie tylko Impuls wchodził w grę.

DJ czy zespół - jak robiliśmy rozeznanie w cenach to szybko zrezygnowaliśmy z zespołu ze względu na ceny. Te co nam się podobały życzyły sobie 4-5 tys. zł. Zamówiliśmy więc duet dj z wodzirejem, płacimy 3 tys. Zespół w tej cenie też pewnie znajdziesz, ale nam bardzo mało wokali się podobało, więc na rzecz jakości zdecydowaliśmy się na wykonania oryginalne (przewaga dja nad zespołem), a nie covery w wykonaniu bandu.

Poza tym 4-5. grudnia będą targi ślubne w Lublinie, tam będzie można zrobić rekonesans wśród wielu usługodawców.
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2010-09-26 o 10:42
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:36   #916
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Bianeczka wyglądasz przecudownie i powiem szczerze, te czarne akcenty bardzo pasuja do twojego wyglądu i urody. Powiedz mi, Ty do salonu poszlas z wlasnym pomyslem czy był tam podobny model sukni, na wzor którego Ci szyją?

Witamy ANiu My też zaręczylismy się po 5,5 związku więc nie tylko ty nie moglas doczekać się tej chwili
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:56   #917
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A dziewczyny co myslicie o Dj na wesele?zastanawiam sie wlaśnie zespol czy dj??
Ja podobnie jak Tenebrosa wybrałam duet DJ i wodzirej. Z moich obserwacji i własnych doświadczeń, mogę powiedzieć że goście lepiej bawią się przy oryginalnej muzyce.
To co bardzo nie podoba mi się w oprawie wesela przez zespół to fakt, że robią przerwy między piosenkami i po skończonej piosence zapada cisza i nie wiesz czy coś jeszcze będą grać, czy to już koniec i masz już schodzić z parkietu... Niepotrzebne zamieszanie.. Poza tym nie zawsze można zrozumieć co zespół śpiewa i jaka to melodia, bo większość piosenek zaczyna się w ten sam sposób. Piszę tu o moich doświadczeniach, bo może są i dobre zespoły, u których te problemy nie występują. W każdym razie ja polecam DJa
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:38   #918
scarlet18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej, ja osobiście wybrałam Dj, w dodatku ze Świdnika za tydzień będę już miała informacje z pierwszej ręki, więc podzielę się wrażeniami. Jeżeli chodzi o lokale weselne w Świdniku, to byłam tylko w Notabene i byłam pod wrażeniem. Sami rozważaliśmy wybór tej sali. Wystrój sali głównej rewelacyjny, sala taneczna też całkiem nieźle wygląda. Jedzonko było bardzo smaczne i nikt nie wyszedł głodny. Byliśmy tam na weselu mojego przyjaciela i On był bardzo zadowolony ze współpracy z tym lokalem. Potwierdzam słowa przedmówczyni i wydaje mi się, że ten lokal to tak na max 120 os.
PS. We wtorek odbieram suknię nie mogę się już doczekać
__________________
Nasz Wielki Dzień 02.10.2010
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2010100201801830.png
scarlet18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:05   #919
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

bianeczka, super wyglądasz w tej sukni, ja osobiście bym się nie odważyła, ale Tobie pasuje

scarlet, jak bedziesz mieć jakieś zdjęcia sukni to wstaw uwielbiam sukienki oglądać i czekam na Twoją relację, bo o ile pamiętam tak jak ja masz wesele w dworku grafa
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 19:07   #920
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Witamy ANiu My też zaręczylismy się po 5,5 związku więc nie tylko ty nie moglas doczekać się tej chwili


Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak Tenebrosa wybrałam duet DJ i wodzirej. Z moich obserwacji i własnych doświadczeń, mogę powiedzieć że goście lepiej bawią się przy oryginalnej muzyce.
To co bardzo nie podoba mi się w oprawie wesela przez zespół to fakt, że robią przerwy między piosenkami i po skończonej piosence zapada cisza i nie wiesz czy coś jeszcze będą grać, czy to już koniec i masz już schodzić z parkietu... Niepotrzebne zamieszanie.. Poza tym nie zawsze można zrozumieć co zespół śpiewa i jaka to melodia, bo większość piosenek zaczyna się w ten sam sposób. Piszę tu o moich doświadczeniach, bo może są i dobre zespoły, u których te problemy nie występują. W każdym razie ja polecam DJa
Dziękuje dziewczyny bo upewniacie mnie w moim wyborze, tylko moi rodzice troszke niepocieszeni ale to wiadomo

Cytat:
Napisane przez scarlet18 Pokaż wiadomość
Hej, ja osobiście wybrałam Dj, w dodatku ze Świdnika za tydzień będę już miała informacje z pierwszej ręki, więc podzielę się wrażeniami. Jeżeli chodzi o lokale weselne w Świdniku, to byłam tylko w Notabene i byłam pod wrażeniem. Sami rozważaliśmy wybór tej sali. Wystrój sali głównej rewelacyjny, sala taneczna też całkiem nieźle wygląda. Jedzonko było bardzo smaczne i nikt nie wyszedł głodny. Byliśmy tam na weselu mojego przyjaciela i On był bardzo zadowolony ze współpracy z tym lokalem. Potwierdzam słowa przedmówczyni i wydaje mi się, że ten lokal to tak na max 120 os.
PS. We wtorek odbieram suknię nie mogę się już doczekać
Dziękuje za odpowiedz i ciesze sie jak czytam kolejna dobra opinia o Notabene bo we wtorek idziemy ogladac sale i jest tam jeszcze wolny termin który nam pasuje
w sovivie terminów brak, do impulsa sie nie dodzwoniłam, ale pewnie tez.
podaj mi prosze nr do tego dj na privii dziewczyny jesli macie tel.do jakiś sprawdzonych dj również dajcie znacz góry dziekuje!!
A suknie tez chce obejrzec
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:29   #921
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

u nas też będzie DJ zauważyłam że ostatnio coraz więcej osób decyduje sie na DJa. Ja osobiście lepiej bawię się przy oryginalnych utworach, a jak jeszcze DJ ma w sobie coś z wodzireja i potrafi porwać gości do zabawy to wesele na pewno będzie udane, a parkiet pełny przez całą noc. I to co bardzo przemawia na korzyść DJa to to, że zagra każdy utwór, a zespół nie zawsze. A mam kilka utworów, które wiem że tylko DJ byłby w stanie zagrać, dlatego zdecydowaliśmy sie na DJa
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:26   #922
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej My się dzisiaj wybieramy na nauki, na 16 do św. Agnieszki (jedyna pasująca nam godzina ze wszystkich kościołów w Lublinie). Może ktoś z Was też się wybiera?
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:53   #923
osia86
Raczkowanie
 
Avatar osia86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 146
GG do osia86 Send a message via Skype™ to osia86
Talking Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

[QUOTE=amantas_amaentes;21 535071]Hej hej!

Aga

- winietki (to naprawdę pomaga uniknąć wielu trudnych sytuacji),
- mądry ksiądz (nie musi nawet znać pary młodej osobiście... byłam na ślubie, gdzie ksiądz [biskup! - znajomy Młodego] na kazaniu mówił o... śmierci ojca swojego kolegi z podstawówki - dla mnie: masakra!],

- pomysł z dawaniem książek zamiast kwiatów (mogę podrzucić wierszyk dla zainteresowanych) - Młodzi dostali takie fajoskie książki, że aż mi pozazdrościłam. W jednej - zamiast zakładek do fajnych tekstów - były banknoty funtowe ,
- bańki mydlane (podczas składania życzeń, fotografii wspólnej czy pierwszego tańca),
- fotografia wspólna - np. przed Kościołem i przed lokalem.
Chyba tyle, ale jak mi się coś przypomni - dam znać!

Aga, nareszcie Cię znalazłam byłam i ja na tym weselu, i też polecam ks. z głową :P
Piękne słoneczniczki...
osia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:09   #924
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ania, ja mogę Ci podać namiary na DJ-a i wodzireja, których my zamówiliśmy: http://wodzirejnawesele.ovh.org/index.html
Są spod Biłgoraja, ale nie doliczają nic za dojazd do Świdnika. Chyba Lotta też ich wybrała o ile pamiętam. My w 2012 będziemy płacić 3 tys. i dodatkowy 1 tys. za poprawiny.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:37   #925
osia86
Raczkowanie
 
Avatar osia86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 146
GG do osia86 Send a message via Skype™ to osia86
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Chcialam sie Was zapytac ktory jest ladniejszy bukiet?[/QUOTE]

To zależy od sukni i figury, myślę, że warto zapytać w jakiejś dobrej kwiaciarni, to panie doradzą na żywo

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mufine Pokaż wiadomość
A ogólnie to dzwoniłam m.in. do:, , Zajazd w Tomaszowicach (interesująca oferta, czy któraś z Was wie coś o nim?),Zajazd Kaszteleński przy Piaseckiej, Soviva w Świdniku, Czarcia Łapa (tu zdziwienie - niskie ceny), Skowronek w Snopkowie (brzmiało obiecująco), no i Katarzynka oraz Czerwona Oberża- w tych przypadkach ceny były przystępne.
A pozostałe Dworek Lwowski w Bogucinie, Fiesta (PZMot stary?), Hotel Akropol, Gościniec Horyzont w Niedrzwicy, Dom królewski i sonatina na Abramowickiej, itd... ale jeszcze dużo lokali do obdzwonienia zostało Od niedzieli zaczynam osobiste wizyty
polecam też w Zemborzycach pod Lublinem hotel, bodajże Korona. Tylko nie wiem, jak cenowo.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

My np, sami będziemy czytać nasze czytania. Jedno po polsku, drugie po angielsku.
Myślę, że powinniście kogoś innego zatrudnić do czytań, nawet w 2 językach, bo czytania są przeznaczone - adresowane - w tym dniu szczególnie do małżonków i to nie oni powinni je czytać. Ja niestety też zrezygnowałam z tego pomysłu...
osia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:56   #926
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ania, ja mogę Ci podać namiary na DJ-a i wodzireja, których my zamówiliśmy: http://wodzirejnawesele.ovh.org/index.html
Są spod Biłgoraja, ale nie doliczają nic za dojazd do Świdnika. Chyba Lotta też ich wybrała o ile pamiętam. My w 2012 będziemy płacić 3 tys. i dodatkowy 1 tys. za poprawiny.
Zastanawialiśmy się nad nimi, ale ostatecznie wybraliśmy inny duet. Są z Warszawy. http://www.wodzireje.net
My byliśmy pod wielkim wrażeniem ich oferty, znaleźliśmy dokładnie to, czego szukaliśmy. Polecam zwłaszcza tym, którzy nie koniecznie chcą mieć przyśpiewki w stylu "gorzka wódka" czy "idziemy na jednego". Służę dokładnymi informacjami, więc jakby któraś była zainteresowana to chętnie pomogę.
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:21   #927
osia86
Raczkowanie
 
Avatar osia86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 146
GG do osia86 Send a message via Skype™ to osia86
Cool Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Jeszcze do wątku o fontannach czekoladowych w jednej z lubelskich firm. W razie czego modę podać namiary.

Wypożyczenie fontanny dużej (70 cm) wraz z 5 kg czekolady to koszt 750 zł brutto - lub 550 zł bez czekolady jeśli mają Państwo swoją.
Wypożyczenie fontanny małej to koszt 150 zł plus czekolada.
Dodatkowe opcje to obsługa 300 zł/max12h
3zł od osoby za przekąski. Jeśli jest nasza obsługa możemy również przygotować przekąski z dostarczonych przez Państwa produktów. Dojazd 0,7 zł za km poza granicami miasta.


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
ja robiłam weekendowe nauki w wawie. nie ząłatwiałam żadnego skierowania. po prostu Nas zapisałam i tyle
i po naukach dostalismy wypełnione indeksy z nauk i skupienia))
iwona
u oo. dominikanów dają na koniec zaświadczenie i nie trzeba żadnych innych dokumentów wcześniej przynosić jeszcze tylko dodam, że jest spotkanie o NPR, ale nie ma z poradni rodzinnej i te (2 bodajże) spotkania trzeba zrobić oddzielnie, nawet polecane są jakieś konkretne, ale już nie pamiętam, na pewno duszpasterstwo akademickie na KUL i w kościele na Podwalu.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
widzę że temat fryzurek na tapecie ja to już nie wiem co mam zrobić z moimi włosami, mam cienkie i niepodatne na układanie. Teraz mam grzywkę taką prostą ale zastanawiam się czy ją zapuszczać czy może na bok. Już zapuszczałam przez jakiś czas ale w końcu ścięłam bo stwierdziłam że mi jednak taka nie pasuje, a na bok z kolei nie chce mi się układać. A może ma któraś z Was sprawdzonego fryzjera, do którego chodzicie tak na co dzień, a który umie doradzić jaka fryzurka pasuje do buzi ?
salon Ona i On - ul. I armii wojska polskiego - boczna 3 Maja, polecam P. Alę (drogo, ale super)
osia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:22   #928
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ania, ja mogę Ci podać namiary na DJ-a i wodzireja, których my zamówiliśmy: http://wodzirejnawesele.ovh.org/index.html
Są spod Biłgoraja, ale nie doliczają nic za dojazd do Świdnika. Chyba Lotta też ich wybrała o ile pamiętam. My w 2012 będziemy płacić 3 tys. i dodatkowy 1 tys. za poprawiny.
My ich mamy również polecam nie mamy żadnych wątpliwości co do słuszności wyboru
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:58   #929
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczynki, a cz\y któras szyje bądz wypozycza suknie z salonu anna maria na narutowicza?
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:13   #930
osia86
Raczkowanie
 
Avatar osia86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 146
GG do osia86 Send a message via Skype™ to osia86
Talking Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez monikazmc Pokaż wiadomość
Cześć jest ktoś tu może z Zamościa??
Wreszcie ktoś z okolic Witojcie!
osia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.