Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 13:03   #841
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Nosku: wróciłam o 5 do domu, jestem nie do zycia ... No udała się powiedzmy ... Był Ł. Jakby nie mógł wybrać innego miejsca. No i raczej o tym "zakochaniu" była ściema i chęć odegrania się, bo jako "zakochany" nie przyjechałby na kilka dni do domu, nie szedł na imprezę i nie zarywał do jakiejś laski mogąc w tym czasie spędzać czas i jakoś rozwijać znajomość z tą rzekoma koleżaneczką z pracy. Miałam wielką ochotę poedejść do nich zapytać: ooo to ta Twoja kolezanka z Warszawy, w której jesteś zakochany? ale jednak mimo że sporo wypiłam, to na taką akcję za mało.
Bardzo się zdziwił jak mnie zobaczył (pierwsza go zauważyłam, podeszłam, przywitałam się, zaczał coś tam nawijac, że przyjechal pare dni temu itp, przerwałam gadkę pośpiesznie życząć udanej zabawy i poszłam) i jeszcze bardziej się zdziwił jak zobaczył że cały czas jestem z 2 facetami.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-09-26 o 13:15
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:10   #842
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Nosku i tu jest problem bo wszystkie
obecnie problem z włosami mam taki że oprócz tego że są strasznie cienkie to ostatnio okropnie wypadają... farbowałam je jakiś miesiąc temu castingiem ale to chyba nie od tego, bo już kiedyś też je nim farbowałam i nic się nie działo... na razie ratuję je lorysem z wężem, maską glorii, jedwabiem joanny i belissą, ale myślę że taka amla czy kokos by się przydał
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:17   #843
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Mam pytanko do "perfumiarek" . Bardzo podoba mi się woda Jet Femme Holiday z Avonu i chciałabym poszukać czegoś bardziej trwałego (czytaj markowego) o podobnych nutach. Orientujecie się może, wokół jakich zapachów powinnam się pokręcić? Nie mam niestety perfumerii w swoim mieście

Nuty głowy : Bergamotka z Capri, świeża zieleń liści
Nuty serca : Kwiaty pomarańczy, akord wody oceanu, Jaśmin Sambao
Nuty głębi : Biały cedr, drewno figowe, drewno tekowe.
ja bym probowala z tymi 2 zapachami:
Deseo by Jennifer Lopez
CH by Carolina Herrera

a jakies meskie tez moga byc? bo po nutach mi wyszukuje ze to z lekka kolonski zapach powinien byc (pewnie przez te drewna w bazie) ale nie wiem czy nie masz nic przeciwko zeby uzywac meskich uderzalam bym tez w:
Acqua di Gio - Giorgio Armani for men
Armani Code Summer pour Homme

ale oceniam tylko na podstawie nut, nie wachalam
jak bys chciala sie pobawic to tu jest swietna stronka:
http://www.fragrantica.com/search/
wybierasz nuty i wyszukuje Ci zapachy o danych nutach. Dobra zabawa
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:25   #844
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Mam kolejne zużycia

* Avon Care, ochronny krem do zniszczonych dłoni, 75 ml
* Eva Natura, krem do stóp, 100 ml
* Avon płyn do higieny intymnej, 300 ml
* Avon Advance Techniques, szampon zwiększający objętość 250 ml
(szamponów niby miałam nie wpisywać, ale ten zużywałam całkiem sama i zajęło mi to kuuupę czasu...)


A tak odchodząc od tematu - jak zobaczyłam dzisiaj, ile włosów było w wannie po tym, jak mama rozczesała kudełki po myciu, to się przeraziłam Będę musiała przeszperać forum i zobaczyć, co babeczki radzą na wypadające włosy...
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:41   #845
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Czesc kobietki!!!
Wczorajszy koncert zespolu Tz-ta sie udal choc bylo bardzo zimno a grali na dworze...no ale publicznosc nie uciekla tylko podladala pieczone kielbaski Bylo fajnie!

Zuzylam balsam do wlosow kakao i olejek kokosowy

Cytat:
Myślę że mogłabym spróbować np przez 3 miesiące. Nie chodzi mi nawet o zarabianie na tym, ale żeby mieć tańsze kosmetyki
Koniku tylko uwazaj zeby nie zrobic sobie mega zapasow bo takie rabaty to na pewno beda cie kusic!!!

Cytat:
Zuzylam wczoraj zel pod oczy Flos Lek ze swietlikiem i peeling pod prysznic Discover Phuket Ori
EDIT: Zapomnialam jeszcze wymienic saszetke maseczki Daxa migdalowa.


Cytat:
No to pewnie musisz miec jakies pocieniane szkla, a ja mam -1.
to tak jak ja

Cytat:
(pierwsza go zauważyłam, podeszłam, przywitałam się, zaczał coś tam nawijac, że przyjechal pare dni temu itp, przerwałam gadkę pośpiesznie życząć udanej zabawy i poszłam) i jeszcze bardziej się zdziwił jak zobaczył że cały czas jestem z 2 facetami.
dobrze zrobilas!!! Niech sobie nie mysli zebrakuje ci towarzystwa

aktogimka
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:50   #846
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
A tak odchodząc od tematu - jak zobaczyłam dzisiaj, ile włosów było w wannie po tym, jak mama rozczesała kudełki po myciu, to się przeraziłam Będę musiała przeszperać forum i zobaczyć, co babeczki radzą na wypadające włosy...
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
obecnie problem z włosami mam taki że oprócz tego że są strasznie cienkie to ostatnio okropnie wypadają... farbowałam je jakiś miesiąc temu castingiem ale to chyba nie od tego, bo już kiedyś też je nim farbowałam i nic się nie działo... na razie ratuję je lorysem z wężem, maską glorii, jedwabiem joanny i belissą, ale myślę że taka amla czy kokos by się przydał
Parsi: maski Ci raczej nic nie dadza, musisz stosowac wcierki z rzepy albo wcierki radicala albo wcierke jantar no i picie pokrzywy, drozdzy i suplementy

zerknijcie obie do wątków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390282
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470275
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

ja sama rok temu walczylam z wypadajacymi wlosami na szczescie udalo mi sie to opanowac i juz jest wszystko ok
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:03   #847
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Odwyk idzie mi zadziwiająco dobrze. Zero zakupów. Jeszcze 92 dni.
No to oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardzo się zdziwił jak mnie zobaczył (pierwsza go zauważyłam, podeszłam, przywitałam się, zaczał coś tam nawijac, że przyjechal pare dni temu itp, przerwałam gadkę pośpiesznie życząć udanej zabawy i poszłam) i jeszcze bardziej się zdziwił jak zobaczył że cały czas jestem z 2 facetami.
Dobrze, że Cię widział w takim towarzystwie, niech trochę porozmyśla.


Cuciola zrobiłam sobie na wczorajsze wesele makijaż z linka, który podesłałaś, wyszło nawet coś podobnego. Dziękuję jeszcze raz, bo świetnie się w nim czułam i pozbierałam kilka komplementów. W ogóle była fajna atmosfera, wybawiliśmy się z TŻ.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 14:10   #848
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Cuciola zrobiłam sobie na wczorajsze wesele makijaż z linka, który podesłałaś, wyszło nawet coś podobnego. Dziękuję jeszcze raz, bo świetnie się w nim czułam i pozbierałam kilka komplementów. W ogóle była fajna atmosfera, wybawiliśmy się z TŻ.
ciesze sie ze zabawa sie udala! rzeczywiscie mozna podpatrzec krok po kroku jak zrobic fajny makijaz..ja odkad ogladam filmiki tutoriale na youtube to sie doskonale kiedys np wogole nie malowalam dolnej powieki i nie stosowalam bazy a teraz jakos wszystko tak ladnie na oczach wyglada
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:15   #849
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko dzięki, ale chyba wezmę jakiegoś gotowca, na szybko z apteki, bo już nie mogę na siebie patrzeć.
A Diacneal z Avene? ma 6% kwasu glikolowego i 0,1% retinolów. Można tylko na noc, ale złuszcza całkiem całkiem - stosowałam, polecała mi go dermatolog, która mnie wyciągnęła z masakry twarzowej.
Nosku, Ty jesteś z Lublina? bo ja znam naprawdę dobrą dermatolog stamtąd, do której jeżdżę. Jeśli jesteś zainteresowana, to Ci podam namiary

Parsifal:
Ja też się wzięłam za odżywianie włosów, bo zawsze mam na jesień zwiększone wypadanie, szczególnie teraz, kiedy znowu zaczęłam rozjaśniać włosy Kupiłam ampułki Rzepa Joanna (skuteczne są!), mam jeszcze w zapasie ampułki Radical i dwie wcierki z Farmony (Jantar i Saponics chyba) i co najmniej dwa miesiace kuracji sobie obiecałam
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:16   #850
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

kotwilko a jak te ampułki się stosuje? przed myciem czy po myciu? nigdy nie miałam nic w tej postaci...
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:16   #851
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
ciesze sie ze zabawa sie udala! rzeczywiscie mozna podpatrzec krok po kroku jak zrobic fajny makijaz..ja odkad ogladam filmiki tutoriale na youtube to sie doskonale kiedys np wogole nie malowalam dolnej powieki i nie stosowalam bazy a teraz jakos wszystko tak ladnie na oczach wyglada
No właśnie praktyka czyni mistrza. Aż sama się zdziwiłam jak ładni emi wyszło. Wczoraj koleżanka przyszła mnie uczesać, a potem została i patrzyła jak się maluję. Teraz mam zlecenie na malowanie ją na ślub, na który idzie w październiku.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 14:45   #852
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nosku: wróciłam o 5 do domu, jestem nie do zycia ... No udała się powiedzmy ... Był Ł. Jakby nie mógł wybrać innego miejsca. No i raczej o tym "zakochaniu" była ściema i chęć odegrania się, bo jako "zakochany" nie przyjechałby na kilka dni do domu, nie szedł na imprezę i nie zarywał do jakiejś laski mogąc w tym czasie spędzać czas i jakoś rozwijać znajomość z tą rzekoma koleżaneczką z pracy. Miałam wielką ochotę poedejść do nich zapytać: ooo to ta Twoja kolezanka z Warszawy, w której jesteś zakochany? ale jednak mimo że sporo wypiłam, to na taką akcję za mało.
Bardzo się zdziwił jak mnie zobaczył (pierwsza go zauważyłam, podeszłam, przywitałam się, zaczał coś tam nawijac, że przyjechal pare dni temu itp, przerwałam gadkę pośpiesznie życząć udanej zabawy i poszłam) i jeszcze bardziej się zdziwił jak zobaczył że cały czas jestem z 2 facetami.
Cieszę się, że się wybawiłaś. A na tego Ł. to już słów brakuje, niedojrzały dureń i tyle. Strasznie mi przypomina kogoś swoim zachowaniem, to chyba ten sam typ faceta. Dobrze, że byłaś dzielna.
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Nosku i tu jest problem bo wszystkie
obecnie problem z włosami mam taki że oprócz tego że są strasznie cienkie to ostatnio okropnie wypadają... farbowałam je jakiś miesiąc temu castingiem ale to chyba nie od tego, bo już kiedyś też je nim farbowałam i nic się nie działo... na razie ratuję je lorysem z wężem, maską glorii, jedwabiem joanny i belissą, ale myślę że taka amla czy kokos by się przydał
Moje też wypadają, ale wiem, że to ze stresu i na to żadnego lekarstwa nie ma. Co do olejów to Alma jest cudna!!! tylko trochę śmierdzi, Vatika ok, ale szału nie robi, natomiast polecam też takie naturalne oleje typu - lniany, kokosowy, makadamia, do nabycia w większych spożywczakach, a w razie czego można stosować wewnętrznie.
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
A tak odchodząc od tematu - jak zobaczyłam dzisiaj, ile włosów było w wannie po tym, jak mama rozczesała kudełki po myciu, to się przeraziłam Będę musiała przeszperać forum i zobaczyć, co babeczki radzą na wypadające włosy...
Współczuję, bo mam to samo. Na wzmocnienie polecam suplementy, kiedyś pomógł mi też szampon Neril.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A Diacneal z Avene? ma 6% kwasu glikolowego i 0,1% retinolów. Można tylko na noc, ale złuszcza całkiem całkiem - stosowałam, polecała mi go dermatolog, która mnie wyciągnęła z masakry twarzowej.
Nosku, Ty jesteś z Lublina? bo ja znam naprawdę dobrą dermatolog stamtąd, do której jeżdżę. Jeśli jesteś zainteresowana, to Ci podam namiary
Dumam właśnie nad Diacnealem, a właściwie Triacnealem, bo on go zastąpił. Tylko, że ta Bioderma ma aż 15% glikolowego i mnie kusi.
Byłabym wdzięczna za namiary na dermatologa, zawsze warto mieć takie info, chociaż póki co planuję trochę sama powalczyć.
Cytat:
Napisane przez kotwilka
Ja też się wzięłam za odżywianie włosów, bo zawsze mam na jesień zwiększone wypadanie, szczególnie teraz, kiedy znowu zaczęłam rozjaśniać włosy Kupiłam ampułki Rzepa Joanna (skuteczne są!), mam jeszcze w zapasie ampułki Radical i dwie wcierki z Farmony (Jantar i Saponics chyba) i co najmniej dwa miesiace kuracji sobie obiecałam
Kurczę, mam mnóstwo wcierek a ostatnio kompletnie mi się nie chce ich używać.
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
kotwilko a jak te ampułki się stosuje? przed myciem czy po myciu? nigdy nie miałam nic w tej postaci...
Wciera się w skórę głowy, masuje trochę i nie spłukuje.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:06   #853
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
kotwilko a jak te ampułki się stosuje? przed myciem czy po myciu? nigdy nie miałam nic w tej postaci...
nakładasz na skórę głowy, masujesz kilka minut i nie spłukujesz. Ja robię przed snem, zostawiam na noc aż do kolejnego mycia głowy. Nie jest to najwygodniejsza forma aplikacji, ale mam nadzieję, że skuteczna.
Czytałam właśnie, że cykl wzrostu włosa to 2-3 miesiace, więc minimum tyle trzeba stosować różne cuda, żeby zobaczyć efekty.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dumam właśnie nad Diacnealem, a właściwie Triacnealem, bo on go zastąpił. Tylko, że ta Bioderma ma aż 15% glikolowego i mnie kusi.
Byłabym wdzięczna za namiary na dermatologa, zawsze warto mieć takie info, chociaż póki co planuję trochę sama powalczyć.
A co to za dodatkowy składnik w Triacnealu, bo jakoś się nie mogę doczytać?
15% kwasu,to mocna rzecz mam krem z 12% i daje po garach
Czy mogłabyś napisać albo dać linka do tego kremu Biodermy?
Namiary idą na PW
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:18   #854
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

kotwilka
tu o Triacnealu -> http://www.avene.com.pl/dermokos.php...riacneal&ind=1 i tu http://www.avene.com.pl/dermokos.php...riacneal&ind=1
a tu ta Bioderma -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=462054 i tu http://allegro.pl/bioderma-sebium-se...232509995.html
za namiary ślicznie dziękuję
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:54   #855
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
niby nie musze, ale normalne szkla maja 1,6cm z boku a pocieniane ok 8mm, to logiczne ze biore pocieniane bo nie bede w dwucentymetrowych butelkach chodzic
No tak to jest roznica, a ja z moja wada -1 to chyba mam zwykle szkielka i nie ebda jakies grube.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:40   #856
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja bym probowala z tymi 2 zapachami:
Deseo by Jennifer Lopez
CH by Carolina Herrera

a jakies meskie tez moga byc? bo po nutach mi wyszukuje ze to z lekka kolonski zapach powinien byc (pewnie przez te drewna w bazie) ale nie wiem czy nie masz nic przeciwko zeby uzywac meskich uderzalam bym tez w:
Acqua di Gio - Giorgio Armani for men
Armani Code Summer pour Homme

ale oceniam tylko na podstawie nut, nie wachalam
jak bys chciala sie pobawic to tu jest swietna stronka:
http://www.fragrantica.com/search/
wybierasz nuty i wyszukuje Ci zapachy o danych nutach. Dobra zabawa

Dzięki Agniesiu Już przestałam liczyć na jakąkolwiek odpowiedź, a nie chciało mi się szukać wątków perfumiarskich. W sumie nie wiem, może mogłaby być i męska, jeśli tylko zauroczyłaby mój zmysł węchu . A stronka bardzo ciekawa, zamierzam się na niej pobawić

Co do szkieł, to też nie lubię denek, a mam wadę -5 i -5,5. Teraz pewnie już większą, bo ostatnio badałam oczy ze trzy lata temu i odnoszę wrażenie, że widzę już nieco gorzej .

Byłam dziś w Rossie i wyszłam tylko ze składaną parasolką . Czaiłam się na nią wcześniej, a teraz jest w promocji . Poza tym obleciałam różne sklepy ciuchowe, aż mi w oczach wirowały te szmatki . Chyba przedawkowałam jak na jeden raz . Kupiłam sobie kurteczkę jesienną, swetro-sukienkę, szaliczek i kolczyki. W Empiku natomiast rozdawali do każdego zakupu batonik Duplo
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:16   #857
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czesc kobietki!!!
Wczorajszy koncert zespolu Tz-ta sie udal choc bylo bardzo zimno a grali na dworze...no ale publicznosc nie uciekla tylko podladala pieczone kielbaski Bylo fajnie!
Zapomniałam zapytać jaki rodzaj muzyki grają? Czy można ich gdzieś w internecie zobaczyć/posłuchać?

Nosku dziękuję Oba te kremy to nowości, nie znałam ich, ale poczytam jak już skończę kwasy u dermatologa to mam zamiar dokończyć Diacneal i Glyco-A, a może potem kupię któryś z tych

Jak mi się nie chce wracać na studia i jeszcze obrnoić się muszę
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:18   #858
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

kotwilko a co studiujesz?
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:33   #859
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a w ogóle to zaostrzam odwyk - muszę w tym miesiącu (i nie tylko) przyoszczędzić bo chce kupić nowy czajnik, fajny mikser bo nie mam i wreszcie zrobić rolety w salonie
ja tez zaostrzam, bo jade w listopadzie na zakupy do London i mam nadzieje przywiezc cos fajnego. do tego nie wiem ile wyjdzie rachunek za ogrzewanie za zeszla zime (co miesiac placimy w czynszu ryczaltem zaliczke, ale moze sie okazac, ze to bylo za malo i beda nam kazali doplacac np kilkaset zlotych wiec musze miec choc troche odlozone w razie takiej sytuacji)

zmykam sprzatac bo mama TZ jutro przyjezdza - mnie nie bedzie bo jade na badania do mgr z moim panem promotorem (tym samym co ostatnio ) ale nie chce zeby sobie pomyslala ze ja syf w domu mam albo co

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dzięki Agniesiu Już przestałam liczyć na jakąkolwiek odpowiedź, a nie chciało mi się szukać wątków perfumiarskich. W sumie nie wiem, może mogłaby być i męska, jeśli tylko zauroczyłaby mój zmysł węchu . A stronka bardzo ciekawa, zamierzam się na niej pobawić
sory ze tak dlugo, ale powoli nadrabiam wątek w wolnych chwilach jakby Ci nic nie pasowalo z tego co wymienilam to bedziemy dalej probowac ewentualnie moglabys pojsc z avonowa buteleczka normalnie do sephory czy douglasa i dac babeczce do niuchniecia, moze by potrafila dobrac cos podobnego
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 20:09   #860
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Zapomniałam zapytać jaki rodzaj muzyki grają? Czy można ich gdzieś w internecie zobaczyć/posłuchać?
na razie nie mozna jeszcze posluchac bo dopiero nagrywaja demo..graja razem niecale 3 miesiace.Wczoraj grali utwory Bon Joviego,Europe,Deep Purple,Iron Maiden,Queensryche,Skid Row
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:30   #861
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;22143282]Do świąt zostało ok. 100 dni. Myślę, że to dobry okres i fajna data mety. Oczywiście nie nakładam na siebie pełnego szlabanu, jeśli chodzi o kosmetyki, ale kupię tylko to, co wykończę i nie będę miała zapasu z tej kategorii. Za to w kwestii ciuchów mam zamiar zachować totalny celibat.[/QUOTE]
juz mniej niz 90 dni

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

TLU: witaj!

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;22085445]Cuciola: Też oglądałam świąteczny katalog Avonu. Naturalsy karmelizowane jabłko i zimowe Senses bardzo mnie kuszą.[/QUOTE]
dajcie jakis li9nk do tego katalogu bo ja znajduje tylko aktualny a w nim nic swiatecznego nie ma
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:10   #862
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Jak mi się nie chce wracać na studia i jeszcze obrnoić się muszę
A ja zaczynam studia i nie chce mi sie uczyc, mialam prawie pol roku wakacji wiec moj mozg jest w stanie totalnego wylaczenia. Ale za to nowi ludzie
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:28   #863
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

ależ Wy tu dziewczyny smarujecie ale to dobrze

nadrobię, tak sobie mówię...ale może dam radę




Zapomniałam już które zużycia pisałam, a których nie...kończy się tonik, skończyłam podkład, jakieś tam próbeczki (teraz 2 na stanie i próbki mineralne---miałam zdać relację, ale na razie nie radzę sobie z nimi )

zakupów brak...tak będzie do końca września
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-09-26 o 21:29
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:35   #864
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
kotwilko a co studiujesz?
Skończyłam licencjat z pedagogiki (została obrona), a jestem jeszcze na psychologii
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
A ja zaczynam studia i nie chce mi sie uczyc, mialam prawie pol roku wakacji wiec moj mozg jest w stanie totalnego wylaczenia. Ale za to nowi ludzie
Nie wiem na jakie idziesz studia, ale na większości nie ma naki na początku, więc możliwe, że mózg będzie odpoczywał jeszcze jakiś czas

Cuciola - to jak będą gdzieś online, to koniecznie podaj linka, chętnie posłucham
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:38   #865
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

kotwilka a kiedy masz obronę? ja jakoś w październiku
jesteś z Lbn?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:39   #866
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem na jakie idziesz studia, ale na większości nie ma naki na początku, więc możliwe, że mózg będzie odpoczywał jeszcze jakiś czas
U mnie od początku dali nam popalić. Np. na pierwszych laboratoriach z chemii posypały sie już pały jak ktoś nie pamiętał symboli pierwiastków albo wzorów związków chem. i już na następne zajęcia zapowiedzieli 2 kolokwia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:41   #867
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Wy się już bronicie, ja dopiero w tym roku będę pracę pisać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:43   #868
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Skończyłam licencjat z pedagogiki (została obrona), a jestem jeszcze na psychologii

Nie wiem na jakie idziesz studia, ale na większości nie ma naki na początku, więc możliwe, że mózg będzie odpoczywał jeszcze jakiś czas

Cuciola - to jak będą gdzieś online, to koniecznie podaj linka, chętnie posłucham
No nie wiem czy to sie sprawdzi na politechnice, ale chciałabym.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Wy się już bronicie, ja dopiero w tym roku będę pracę pisać
Spokojnie, mi tam do obrony daleeeeko.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:51   #869
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem na jakie idziesz studia, ale na większości nie ma naki na początku, więc możliwe, że mózg będzie odpoczywał jeszcze jakiś czas
U mnie to był hardcore od początku zajęć Co semestr tak jest

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
No nie wiem czy to sie sprawdzi na politechnice, ale chciałabym.
A która politechnika?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:32   #870
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Martika654: witaj!
Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
Zapomniałam dopisać, że zużyłam olejek pod prysznic YR.
jaki to jest? rzucisz linkiem?
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj pojechalam do stadniny koni ktora otworzyli calkiem blisko domu no i stracilam glowe! Konie zawsze mnie przyciagaly choc rodzice nigdy nie chceli zebym jezdzila bo bali sie ze cos sie moze stac. Wiec jezdzilam sporadycznie!
a teraz mam ranczo pod domem praktycznie wiec nawet rowerem dam rade dojechac!
Zabralam pociete jablko i konie sobie posmakowaly
mozna tam jezdzic raz w tygodniu dla rozrywki i organizuja tez spacery w teren.
Ale super chyba juz wiem na co oszczedzac pieniadze!!!
swietna sprawa, ja kiedys duzo jezdzilam, ale musiam przestac ze wzgledu na zdrowie swietna sprawa to jest!

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Wy się już bronicie, ja dopiero w tym roku będę pracę pisać
ja tez pisze w tym roku, w czerwcu obrona
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.