Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 20:34   #1951
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
ops cholerka miałam na myśli gramy teraz sprawdziłam i dokładnie jest 65 g

ja do tuniki i legginsów noszę kórtkę prawie identyczną ja link od Ijaa
i tak mi się wydaje że pasuje najlepiej
tak z półtorej by wtarczyło, to jak przesyłka pocztą?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

aż sie pochwale Izabelle ma taką fryz jak ja nawet kolor ten sam to od kogo zgapił?
To się Wam udało
Czyli jak będę nosić krótką kurtkę i dłuższą tunikę, to będę wyglądała w miarę normalnie Dzia Dziewczynki, wiedziałam, że mogę na Was liczyć Zaraz mężulek wróci z pracy
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:37   #1952
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o tunikę długości 110 cm ok. Kurtki mam tak: jedna jest centralnie do biodra, druga czarna z polaru ma taki wielki kołnierz i jest dłuższa od pierwszej o może 5 cm, a ta trzecia w krateczkę jest dłuższa od pierwszej o ok. 15 cm. A TU jest jeden z tych ten outfitów Izabelle
A co Wy tak cyckami się dzielicie? Ja za dużo nie mam, więc się nie podzielę
Szczerze to jak tak piszesz, to bardzo ciężko mi sobie tu wyobrazić.
A może fotki zrobić, tych kurteczek, do jakiegoś swetra podobnej długości jak tunika ma być.

Ja poza tym wychodzę z założenia - oczywiście w granicach przyzwoitości i rozsądku - że jak się dobrze w stroju czuję to mnie guzik powinno obchodzić czy to nie jest za krótkie o 5 centymtrów, a to za długie, a to ma dobry odcień.
To TY w tym ubraniu chodzisz i Ty masz być z niego zadowolona.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:39   #1953
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Szczerze to jak tak piszesz, to bardzo ciężko mi sobie tu wyobrazić.
A może fotki zrobić, tych kurteczek, do jakiegoś swetra podobnej długości jak tunika ma być.

Ja poza tym wychodzę z założenia - oczywiście w granicach przyzwoitości i rozsądku - że jak się dobrze w stroju czuję to mnie guzik powinno obchodzić czy to nie jest za krótkie o 5 centymtrów, a to za długie, a to ma dobry odcień.
To TY w tym ubraniu chodzisz i Ty masz być z niego zadowolona.
moje motto: "nie pasuje? to się dopasuje!"
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:45   #1954
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
motylek1 też mam taki problem z butami. Dlatego będę trzeci rok męczyć jedne kozaki, bo jako jedyne mi w miarę pasują (trochę odstają, ale nie jest tak źle).
Ja mam takie dwie pary, jedne są na obcasie i kupiłam je chyba 2 lata temu, ale w tamtym roku też kupiłam nawet w miarę dopasowane kozaki na płaskim, więc w tym roku nie będę kupować kozaków na zimę
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:46   #1955
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez motylek1 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam ryby ale niestety mój tż nie bardzo lubi, on tylko filety, więc nie często robię, ale za to kupuje sobie ryby pod różnymi postaciami : wędzone, jakieś śledzie, pasty rybne itp. Niestety sushi nigdy nie jadłam ,więc nie mogę się wypowiedzieć



Ja do swoich nóg nic nie mam , tylko denerwuje mnie w nich że jak kupuje sobie butki lub kozaki to zawsze mi odstają w łydce lub w kostce ale na szczęście moja mam jest krawcową i jak można to mi zmniejsza obwód Jedyne co mi się marzy to kupić sobie obcisłe
spodnie bo mi wszystkie wiszą w udach i łydkach
Mój tż za rybami też nie przepada, raz na ruski rok go namówię na pstrąga pieczonego...ale mam to w nosie - kupuję sobie po prostu jeden filecik, i tylko dla siebie robię
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:48   #1956
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
moje motto: "nie pasuje? to się dopasuje!"
Dobre



Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mój tż za rybami też nie przepada, raz na ruski rok go namówię na pstrąga pieczonego...ale mam to w nosie - kupuję sobie po prostu jeden filecik, i tylko dla siebie robię
Ja też tak robiłam, sobie smażyłam filecik rybny a tż jadł wtedy kotleta lub jajka sadzone
__________________



Edytowane przez motylek1
Czas edycji: 2010-10-04 o 20:50
motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:51   #1957
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez motylek1 Pokaż wiadomość
Dobre





Ja też tak robiłam, sobie smażyłam filecik rybny a tż kotleta lub jajka sadzone, bo on uwielbia

a mój przy mnie polubił rybki tyle że głównie robiny filety w przyprawach, trochę masła, zawinięte w folię i do piekarnika do tego surówka z kiszonej i marchew plus fryty
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 20:54   #1958
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
a mój przy mnie polubił rybki tyle że głównie robiny filety w przyprawach, trochę masła, zawinięte w folię i do piekarnika do tego surówka z kiszonej i marchew plus fryty
Zestaw marzenie
ja niestety nie mam piekarnika, ale rybę smażę na patelni i uwielbiam jeść z frytkami i surówką z kiszonej kapusty
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:58   #1959
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
aneczka Ty bodajże prosiłaś o zdjęcia butków - obiecuję, że zrobię jutro!
Tak, ja Dziękuję

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Szczerze to jak tak piszesz, to bardzo ciężko mi sobie tu wyobrazić.
A może fotki zrobić, tych kurteczek, do jakiegoś swetra podobnej długości jak tunika ma być.

Ja poza tym wychodzę z założenia - oczywiście w granicach przyzwoitości i rozsądku - że jak się dobrze w stroju czuję to mnie guzik powinno obchodzić czy to nie jest za krótkie o 5 centymtrów, a to za długie, a to ma dobry odcień.
To TY w tym ubraniu chodzisz i Ty masz być z niego zadowolona.
Dziękuję Pokombinuję jakoś jutro i zobaczę, co z tego wszystkiego wyjdzie Lecę się ogarniać, bo mężulek już jedzie Do juterka i miłego wieczorku
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:03   #1960
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj podpisujemy umowę na kredyt
o to super rozumiem, że na wspólne mieszkanko?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:05   #1961
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Witajcie Kochane

Ja wlaśnie kombinuję coś na ruszt na jutrzejszy obiad , bo Tż ma z pracy do mnie przyjechać na obiad
Będzie zapiekanka makaronowa szynka z cebulką i do tego papryczki piri piri jutro rzucę z makaronem penne albo świderki i zaleję chyba rozbełtanym jajkiem ze śmietaną i serem żółtym Dobre wyjdzie ?
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:06   #1962
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
o to super rozumiem, że na wspólne mieszkanko?
Ano Nasze własne mieszkanko Już się nie mogę doczekać przeprowadzki... Przeraża - ale i cieszy - mnie kupowanie wszystkiego do kuchni :P
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:13   #1963
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ano Nasze własne mieszkanko Już się nie mogę doczekać przeprowadzki... Przeraża - ale i cieszy - mnie kupowanie wszystkiego do kuchni :P
to super ile kredytu bierzecie?
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:27   #1964
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

nadrobilam

U nas z kolei TZ uwielbia ryby, za to ja jedynie filety. I to też do momentu kiedy znajde ość, a znajde zawsze a mam uraz bo w dziecinstwie ość staneła mi w przełyku .

Fajne te foremki silikonowe z lidla, niestety nie ma u mnie tego sklepu

Byliśmy u jubilera, obrączki zamówione Moja jednak z jednym brylantem, czyli jak u Nadii Naszego złota było 8,70 gram i za komplet musimy dopłacić ok 500 zł Przy cenie pierwotnej z apartu to jednak roznica
Co do kwestii weselnych to gdy wracalismy stał pod drzwiami listonosz z moim welonem

Byliśmy w biedronce na zakupach .Dwie pełne siatki zakupów i wydane 70 zl. A tak sie wkrecilismy w oszczedność z TZ ze chodziliśmy po sklepie jak nawiedzeni w poszukiwaniu promocji

Potem mama wycignela mnie na szalenstwo po supermarketach i w SP kupiłam podklad mabelline za 17 zl a do tego gratis puder prasowany

A teraz relaks w łózeczku, bo nogi mi z tyłka wyjdą, tak niewygodne są te nowe botki

ps. O co chodzi z tym kanałek izabelle? bo ja nie czaje o co tam chodzi

A tuniki nosze tak jak Ijaa i Nadia do tych eko skoraczynych kurtek :tak: mam jedną karmelową i drugą czarną
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:28   #1965
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Lily jak chcesz szybko zapuscic włosy, to mogę polecic Ci cos na porost
Dobry wieczór

Trzy razy podchodziłam i Was nadrabiałam !!

Teściowa prztjechała i w związku z tym mam przeokropny humor
Podobno ma być jakieś 2 czy 3 tygodnie, ale dla mnie to i tak wieczność!

Na uczelni przerażenie, straszny przedmiot mam i na jednym okropnym się nie skończy...

Rybki też uwielbiam i mogłabym je jeść każdego dnia.

Również ma problem z brzuchem i boczkami ! Wręcz ich nienawidzę! W środę zamierzam iść na siłownię, a co z tego wyjdzie to nie mam pojęcia...

Nie będę Was zanudzała, bo nic przyjemnego i miłego nie napisze. Wiadomo czemu Dlatego też żegnam się z Wami i życze miłego wieczoru

Jutro postaram się wstawić fotki
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:28   #1966
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
nie miałam nic słodkiego w domu, a coś musiałam zjeść, więc zrobiłam sobie budyń czekoladowy. bardzo dawno już nie jadłam, a uwielbiam
ja mam jutro w planach budyń śmietankowy
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:36   #1967
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
nadrobilam

U nas z kolei TZ uwielbia ryby, za to ja jedynie filety. I to też do momentu kiedy znajde ość, a znajde zawsze a mam uraz bo w dziecinstwie ość staneła mi w przełyku .

Fajne te foremki silikonowe z lidla, niestety nie ma u mnie tego sklepu

Byliśmy u jubilera, obrączki zamówione Moja jednak z jednym brylantem, czyli jak u Nadii Naszego złota było 8,70 gram i za komplet musimy dopłacić ok 500 zł Przy cenie pierwotnej z apartu to jednak roznica
Co do kwestii weselnych to gdy wracalismy stał pod drzwiami listonosz z moim welonem

Byliśmy w biedronce na zakupach .Dwie pełne siatki zakupów i wydane 70 zl. A tak sie wkrecilismy w oszczedność z TZ ze chodziliśmy po sklepie jak nawiedzeni w poszukiwaniu promocji

Potem mama wycignela mnie na szalenstwo po supermarketach i w SP kupiłam podklad mabelline za 17 zl a do tego gratis puder prasowany

A teraz relaks w łózeczku, bo nogi mi z tyłka wyjdą, tak niewygodne są te nowe botki

ps. O co chodzi z tym kanałek izabelle? bo ja nie czaje o co tam chodzi

A tuniki nosze tak jak Ijaa i Nadia do tych eko skoraczynych kurtek :tak: mam jedną karmelową i drugą czarną
z jednym brylantem mi się najbardziej podoba taki delikatny i subtelny
no to zaszaleliście, w sensie objętościowo bo cenowo jak najbardziej chwali się

a to są filmiki z różnymi poradami dot ubrań pielęgnacji makijażu kosmetyków itp. przejrzałam parę filmików ale nie ma jakoś weny na więcej można dużo się poduczyć i podpatrzeć

eko skóra rządzi

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Trzy razy podchodziłam i Was nadrabiałam !!

Teściowa prztjechała i w związku z tym mam przeokropny humor
Podobno ma być jakieś 2 czy 3 tygodnie, ale dla mnie to i tak wieczność!

Na uczelni przerażenie, straszny przedmiot mam i na jednym okropnym się nie skończy...

Rybki też uwielbiam i mogłabym je jeść każdego dnia.

Również ma problem z brzuchem i boczkami ! Wręcz ich nienawidzę! W środę zamierzam iść na siłownię, a co z tego wyjdzie to nie mam pojęcia...

Nie będę Was zanudzała, bo nic przyjemnego i miłego nie napisze. Wiadomo czemu Dlatego też żegnam się z Wami i życze miłego wieczoru

Jutro postaram się wstawić fotki
Grrr teściowa biedactwo Ty musisz wytrzymać...

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ja mam jutro w planach budyń śmietankowy
budyń kokosowy jest pyyychotka
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:38   #1968
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie. Może wyda się Wam głupie, ale wierzę, że dacie radę i mnie nie zlinczujecie Powiedzcie mi, czy jak nosicie tuniki, ale takie długie za tyłek prawie przy kolanach i kurtkę macie do bioder, może minimalnie niżej, to czy zastanawiacie się, czy to się nie gryzie? Nie pytam ze złośliwości czy jak, ale mam z tym problem już od jakiegoś czasu (kurde, teraz wyjdzie, że mam takie błahe problemy ). Chciałam sobie kupić właśnie taką długą tunikę, nosić ją z legginsami, ale takimi wiecie, grubymi, do tego oficerki i mam podobną kurteczkę KLIK i się zastanawiam, czy to nie będzie jakoś głupio wyglądało. Nie żebym się od razu przejmowała, ale wiecie same... Oglądam właśnie kanał Izabelle25D i jej outfit jeden z tuniką i świetnie to wygląda
tez mam taki problem jak mi wystaje tunika spod kurtki co z nią zrobić i zawsze staram się ją jakoś upchać żeby jej nie było widać myślałam, że tylko ja się nad takimi rzeczami zastanawiam
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:41   #1969
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
tez mam taki problem jak mi wystaje tunika spod kurtki co z nią zrobić i zawsze staram się ją jakoś upchać żeby jej nie było widać myślałam, że tylko ja się nad takimi rzeczami zastanawiam
nie wiem wg mnie jeśli taki płaszczy jest wiązany w pasie to raczej lepiej żeby nic nie wystawalo ale ciężko stwierdzić trzebaby było to zobaczyć w całości
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:46   #1970
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
budyń kokosowy jest pyyychotka
nigdy nie jadłam takiego budyniu, nawet nie wiedziałam, że jest

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

obiecałam, że opowiem jak mój pierszy dzień na uczelni
nie było tak źle jak się spodziewałam ale już widze, że pracy bedzie strasznie dużo ale to dobrze bo licze na to, że wiele wyniose z tych zajęć jak narazie to zjadłam kolacje i was nadrobiłam i staram się dziś nie iść wcześnie spać aby jutro pospać chociaż do 8
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:46   #1971
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Aneczka ja ziaję załatwiam od koleżanki bo jej znajoma ma jakies wtyki i daje mi katalog .

Tż śpi, mały też, a ja co smutno ci?? To może Tyskie??:p
Trochę sie posprzeczałam z Tż bo oczywiście zrobił ze mnie jędze, że niby jak z pracy wraca to ja tylko mu mówie co jest w domu do zrobienia. A ja mu po to mówie, żeby nie było, że on nie wiedział, że ma to zrobic bo nikt mu nie powiedział. Bo on takie dziecko we mgle, że jak mu nie pokażesz paluszkiem co ma zrobić to on się w zyciu nie domyśli. A ja walnęłam( jak zwykle gdy na mnie narzeka) tekst: Nie podoba się to znajdź sobie lepszą" I nastała cisza i Tż poszedł spać. Koniec tematu bo wie, że lepszej nie znajdzie :p
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:49   #1972
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Ja zmykam spać dobranoc
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:49   #1973
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
nie wiem wg mnie jeśli taki płaszczy jest wiązany w pasie to raczej lepiej żeby nic nie wystawalo ale ciężko stwierdzić trzebaby było to zobaczyć w całości

ja mam jeden taki płaszczyk jesienny i nie pasuje aby coś z tam wychodziło . Tak mi sie wydaje przynajmniej.


ja sie zawze ograniczałam do budyniu czekoladowego/ waniliowego nawet nie wiedziałam, że są takie smaki jak kokosowy
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:49   #1974
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
nigdy nie jadłam takiego budyniu, nawet nie wiedziałam, że jest

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

obiecałam, że opowiem jak mój pierszy dzień na uczelni
nie było tak źle jak się spodziewałam ale już widze, że pracy bedzie strasznie dużo ale to dobrze bo licze na to, że wiele wyniose z tych zajęć jak narazie to zjadłam kolacje i was nadrobiłam i staram się dziś nie iść wcześnie spać aby jutro pospać chociaż do 8

jest jest
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:52   #1975
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

swoją drogą tak strasznie mi się zachciało tego budyniu że chyba sobie kaszkę z biedro zrobie bo budyniu brak
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:57   #1976
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

A ja uwielbiam rybke na parze, minimum wysilku, tylko przyprawic i za 20 min. gotowa! Pyyyyyyyyychotka!
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 22:15   #1977
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Ja idę pod prysznic, a potem jeszcze tu zajrze na piwko
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:17   #1978
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Hej
dzisiaj stała się dla nas straszna rzecz, raczej nie nadaje się to na ogulne forum..
Ale być może nie długo już was opuszcze..

Dziś byłam u lekarza, a ten mi mówi że nadal mam angine, a ja do niego że mnie kaszel dusi..I dał mi jakiś kolejny antybiotyk. Zobaczymy jak to będzie..

Idę zaraz spać, miłej nocki
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 06:25   #1979
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Hej
dzisiaj stała się dla nas straszna rzecz, raczej nie nadaje się to na ogulne forum..
Ale być może nie długo już was opuszcze..
co sie stało trzymaj się mocno

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

dzień dobry
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 06:48   #1980
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Byliśmy u jubilera, obrączki zamówione Moja jednak z jednym brylantem, czyli jak u Nadii Naszego złota było 8,70 gram i za komplet musimy dopłacić ok 500 zł Przy cenie pierwotnej z apartu to jednak roznica
Co do kwestii weselnych to gdy wracalismy stał pod drzwiami listonosz z moim welonem
Gratulacje! Kurcze, chciałabym mieć namiary na Twojego jubilera Taka cena obrączek to marzenie! - zwłaszcza, że mam złoto

Przypomnij mi kochana, kiedy ślubujecie? Bo jak czytam, że już obrączki, że welon, to zaczynam się zastanawiać, czy tylko ja odkładam wszystko na ostatnią chwilę...


Dzień dobry wszystkim!
Mam zły dzień. Przez kota.
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.