Patenty na bycie NAJ :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 23:21   #601
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

No właśnie plamy myślałam że źle nałożyłam balsam ale plam robi się coraz wię cej To chyba zasłużyłam
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 00:40   #602
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kochana, to witaj w klubie
Nie no, żartuję, ale widać, że mamy podobne, antyHSowe aminokwasy
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 09:28   #603
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

I ja się niesmiało dołącze... HS na noc pozostawił mi smugi na tydzien NA samą mysl o tym mam dreszcze :/
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 09:47   #604
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

mnie plam nie pozostawił, ale z dekoltu i szyi schodzil okropnie. pewnego dnia zauwazylam, ze wygladam jak łaciata krowa. Poki co nie odwazylam sie na ponowne stosowanie i chodze blada jak ściana, ale jakoś na razie sie tym nie przejmuje. Nogi tez świecą bladością.
w tamtym roku o tej porze wstydziłam się założyć spodnice w obawie straszenia ludzi bielą, a teraz jakoś mi to obojętne... syndrom filtromaniaczki?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 13:40   #605
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

moje "patenty" choć pewnie żadne z nich nowości:
*zeby mieć śliczne naturalnie wygladające - rozdzielone i podkręcone rzęsy maluję je jednocześnie od spodu susząc suszarką - wychodzą idealne!
*codziennie piję 2-5 (zależnie od tego czy mam ochote) kubków czerwonej herbaty
*na przebarwienia zębów raz na dwa tygodnie myję zeby pastą wymieszaną z sodą
* na wszelkie ranki, strupki, poparzenia, podrażnienia niezastąpiony tribiotyk
* na "niespodzianki" maseczka avony clearskin blemish solver (dokładnie to samo co w tych malutkich tubkach do stosowania punktowego a dużo taniej)
* maseczka z drożdży i mleka
*maseczka z aspiryny
* peeling z kawy, soli i odrobiny cynamonu
* na włosy olejek rycynowy - 20 min przed każdym myciem wcieram w końcówki
* na piękną nawilżoną i lekko błyszczącą skórę - balsam do opalania z filtrem 10 nivea
* o pumeksie żadnej chyba z Was nie musze przypominac
* codziennie weider rano i wieczorem
* jak najmniej soli, słodyczy, słodkich soków i napojów, uważam na IG, duuuużo wody niegazowanej
*ach no i moja ukochana suszarka z jonizacją - włosy pięknie się błyszczą
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 13:45   #606
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep
*zeby mieć śliczne naturalnie wygladające - rozdzielone i podkręcone rzęsy maluję je jednocześnie od spodu susząc suszarką - wychodzą idealne!
a co ze spojówkami? ja cierpię na wieczne przesuszenie (soczewkowiec-Aknenorminowiec), więc sobie tego nie wyobrażam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-25, 20:29   #607
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no własnie ja nigdy nie miałam z tym problemu i nadal nie mam, więc mogę sobie na taką metodę pozwolic... oczywiscie robie to na najwolniejszych obrotach i zimnym powietrzu.... no i tylko na "wielkie wyjścia". i o dziwo nawet mi nie łzawią
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 21:26   #608
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A nie boisz się, że Ci się przez to osłabią?
Ja tam nie odważyłabym się tak potraktować swojego orzęsienia
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 18:53   #609
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja w jakims pismie fryzjerskim czytalam ze Jaga Hupalo ( napewno kazdy wie o kogo chodzi ) mowila ze wlosy dlugie bezwzglednie nalezy sluszyc suszarka po kazdym myciu bo inaczej beda oklapniete i matowe a suszarka ponoc ma im nadac blask - ja swoich staram sie nie suszyc suszarka- choc mam dobra z jonizacja , ale boje sie ze mi sie przesusza ale fakt faktem ze zawsze po ulozeniu na szczotke podczas suszenia suszarka maja wiekszy blask no i wogole ladniej wygladaja
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 19:31   #610
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez KENZO
A ja w jakims pismie fryzjerskim czytalam ze Jaga Hupalo ( napewno kazdy wie o kogo chodzi ) mowila ze wlosy dlugie bezwzglednie nalezy sluszyc suszarka po kazdym myciu bo inaczej beda oklapniete i matowe a suszarka ponoc ma im nadac blask - ja swoich staram sie nie suszyc suszarka- choc mam dobra z jonizacja , ale boje sie ze mi sie przesusza ale fakt faktem ze zawsze po ulozeniu na szczotke podczas suszenia suszarka maja wiekszy blask no i wogole ladniej wygladaja
ja jeśli nie wysuszę włosków na szczotce i suszarką, najlepiej jonizującą, to wyglądam jakbym w ogóle wlosków nie myła.
Więc coś w tym chyba jest
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 21:52   #611
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Odzywam się po dłuuugim czasie, bo musiałam dokładnie przetestować niektóre z Waszych patentów i... chciałabym, aby inne Wizażanki je poznały, bo naprawdę warto.
Od kiedy płuczę włosy zimną wodą po umyciu, nie muszę wydawać pieniędzy na odżywki, maseczki i... horrendalne ilości szamponu, bo włosy mniej się przetłuszczają. Poza tym wypada ich o wiele mniej, no i nieziemsko błyszczą.
Powoli i nieufnie, ale w końcu przekonałam się do filtrów. Na razie ich używanie to dla mnie koszmar, bo muszę "nawalać" straszliwe ilości pudru (mam opory przed nałożeniem sobie mąki na twarz), żeby się nie świecić w strefie T (podkład się strasznie "maże" na filtrze, wychodzi okrutna tapeta, więc poprzestaję na pudrze i chodzę z twarzą jak żarówka). Jednak już po kilku dniach zauważyłam wyraźną poprawę w wyglądzie cery - skóra na policzkach stała się mniej sucha, osiągnęła "normalność", a z nosa zniknęły wszelkie krostki, przebarwienia i zaskórniki. No i ogólnie nie męczę się już z gigantycznymi niespodziankami na czole
Zapoznałam się też z maseczką aspirynową z dodatkiem jogurtu - to prawdziwy cud kosmetyczny! Zero widocznych porów, przebarwienia znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (nie było ich wiele, ale wyglądały nieestetycznie), skóra w pełnej równowadze. Żałuję tylko, że nie potrafię jej sobie nałożyć na plecy, bo wyglądają strasznie - dziura na dziurze, plama na plamie
Przekonałam się do tego, że tonik nie jest bezużyteczną perfumowaną wodą wymyśloną po to, żeby od biednych Wizażanek wyciągać ostatnie pieniądze. Nabyłam tonik AA Young i widzę, że działa - wysusza to, co trzeba, a to, czego nie trzeba, zostawia w spokoju. No i ewentualne niespodzianki znikają o wiele szybciej niż kiedyś. Miłe zaskoczenie
Zatem, drogie wizażanki, korzystajcie z patentów, bo są warte tych kilku minut więcej w łazience
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 04:19   #612
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jesli chodzi o pumeks, to kiedy uzywalam go kazdego dnia. Potem przylecialam do mojego TZ, ktory nie mial pumesku (zauwazylyscie, ze faceci go nie uzywaja a maja gladsze piety) i nie uzywalam.. i co sie okazalo.. piety jak marzenie. Potem przyleciala do mnie mama,przywiozla pumeks i znowu zaczelam uzywac- z przyzwyczajenia i znowu miala problemy z pietami. Wyjechala i znowu przestalam uzywac.. i nie ma problemow z pietami; Uwazam, ze te pumesy to tylko wzmarzaja twardniej piet, tak jak wycinanie skorek, jak sie przestanie wycinac to po pewnym czasie mamy spokoj i nie ma skorek..i tak samo jest z pietami.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 16:54   #613
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hmm... mój TZ ma gładkie i delikatne stpki, a tylko dba o ich higiene.... hmm..ciekawe
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-08, 10:20   #614
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
hmm... mój TZ ma gładkie i delikatne stpki, a tylko dba o ich higiene.... hmm..ciekawe
Wiecie co, w tym naprawdę coś jest! Mój TŻ też ogranicza się do podstawowych zabiegów higienicznych, a jego stopy często wyglądają na mniej zmasakrowane od moich (mimo że on chodzi w glanach prawie cały rok). Zresztą on sam stwierdził, że moje stopy mnie nienawidzą, bo co chwila im jakieś męczarnie funduję, więc chyba też przestanę się nimi tak przejmować...
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-08, 20:16   #615
madzious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 72
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja nigdy nie uzywalam pumeksu i nie narzekam na wyglad stop
__________________

madzious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-08, 20:19   #616
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a ja pomimo używania pumeksu i to codziennie ciągle mam twardą skóre na piętach i palcach i jak tu wyjść w klapkach do ludzi juz sama nie wiem co mam z tym robic.. ech macie może na to jakies sposoby?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-08, 20:25   #617
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
a ja pomimo używania pumeksu i to codziennie ciągle mam twardą skóre na piętach i palcach i jak tu wyjść w klapkach do ludzi juz sama nie wiem co mam z tym robic.. ech macie może na to jakies sposoby?
Krem Epikrem Czyni cuda
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 00:25   #618
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

rekawice sizalowe, do masowania calego ciala, nie pomijajac piet. pumeks zbedny.
__________________
e tutti quei momenti andranno perduti nel tempo, come lacrime nella pioggia...
Miel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:06   #619
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
a ja pomimo używania pumeksu i to codziennie ciągle mam twardą skóre na piętach i palcach i jak tu wyjść w klapkach do ludzi juz sama nie wiem co mam z tym robic.. ech macie może na to jakies sposoby?
No i wlasnie od tego codziennego uzywania moze Ci sie twarda skora robic... Nie powinno sie majstrowac przy stopach rzeczami scierajacymi czesciej niz raz na tydzien, bo wtedy mozna sie pozegnac z miekkimi stopami. Lepiej smarowac je np. co drugi dzien kremem. Polecam krem do stop Neutrogena z serii Formula Norweska i ... krem do rak glicerynowy Cztery Pory Roku. Uzywam go i do rak, i do stop i efekty sa bardzo dobre
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 18:57   #620
madziaaa91
Przyczajenie
 
Avatar madziaaa91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

jakaś niedoświadczona jestem.. może mi ktoraś z Wam tak z dobrego serca wytłumaczyć na czym polega peeling kawowy i z czego i jak i w jakich proporcjach ^^, a także napisac coś na temat skrobii. Wiem tyle, ze nie destabilizuje filtrow, ale ..to sie kupuje, czy robi samemu, czy jak.. ? Z góry dziękuję
madziaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 20:47   #621
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madziaaa91
coś na temat skrobii. Wiem tyle, ze nie destabilizuje filtrow, ale ..to sie kupuje, czy robi samemu, czy jak.. ? Z góry dziękuję
Hehe, skrobia to mąka ziemniaczana bądź kukyrydziana, ktora kupisz w spozywczaku - sa one bezbarwne, nie bielą twarzy. Jest jeszcze specjalna odmiana skrobii modyfikowanej - dry flo, kupisz ja w skepie internetowym www.mazidla.com

to jest dokladnie to: http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 20:52   #622
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madziaaa91
jakaś niedoświadczona jestem.. może mi ktoraś z Wam tak z dobrego serca wytłumaczyć na czym polega peeling kawowy i z czego i jak i w jakich proporcjach ^^, [...]

Wątek nt. peelingu kawowego
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...peeling+kawowy

Jeszcze nabierzesz doświadczenia , podpowiem tylko, że wiele informacji można pozyskać, korzystając z opcji "szukaj" .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 10:34   #623
madziaaa91
Przyczajenie
 
Avatar madziaaa91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

... dzięki Wam że zlitowałyście się nad moją skromną, niepoinformowaną osobą
madziaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 14:21   #624
madziaaa91
Przyczajenie
 
Avatar madziaaa91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a, i po jakim czasie witać efekt stosowania tej takiej ponoć dobrej maści w saszetkach ..tribiotic? na które wypryski pomaga a na które nie (no bo to by było bezsensu np smarować nią zaskórniki skoro i tak nie pomoże), no i czy to trzeba taką grubszą warstwę czy wsmarować?
madziaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 19:05   #625
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

tak bardzo zachwalacie ten wax (jeden z wielu patentow na bycie NAJ), ze wreszcie go kupilam jednak nie moge znaleźć na forum wskazuwek jak go uzywac to na mokre wlosy czy suche? moglybyscie cos wiecej powiedziec? z gory dziekuje
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 21:58   #626
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez M_ileczka
tak bardzo zachwalacie ten wax (jeden z wielu patentow na bycie NAJ), ze wreszcie go kupilam jednak nie moge znaleźć na forum wskazuwek jak go uzywac to na mokre wlosy czy suche? moglybyscie cos wiecej powiedziec? z gory dziekuje
Jeśli pytasz o odżywkę Henna Treatment Wax to na mokre włosy, ze spłukiwaniem.
Przeca na opakowaniu masz napisane
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 09:55   #627
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wczoraj byłąm u fryzjera i on pyta się mnie jakiej odżywki używam, na to ja że WAX do włosów blond ,a on dosłownie nakrzyczał na mnie że to jest na bazie henny i że nie powinnam tego używać bo póżniej prz rozjaśnianiu są problemy. Nie wiem co robić może ktoś coś słyszał , bo z tego co czytam to wszyscy sobie tą odżywkę chwalą, nie wiem co mu odbiło.
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 12:47   #628
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Jesli chodzi o pumeks, to kiedy uzywalam go kazdego dnia. Potem przylecialam do mojego TZ, ktory nie mial pumesku (zauwazylyscie, ze faceci go nie uzywaja a maja gladsze piety) i nie uzywalam.. i co sie okazalo.. piety jak marzenie. Potem przyleciala do mnie mama,przywiozla pumeks i znowu zaczelam uzywac- z przyzwyczajenia i znowu miala problemy z pietami. Wyjechala i znowu przestalam uzywac.. i nie ma problemow z pietami; Uwazam, ze te pumesy to tylko wzmarzaja twardniej piet, tak jak wycinanie skorek, jak sie przestanie wycinac to po pewnym czasie mamy spokoj i nie ma skorek..i tak samo jest z pietami.
Cytat:
a ja pomimo używania pumeksu i to codziennie ciągle mam twardą skóre na piętach i palcach i jak tu wyjść w klapkach do ludzi juz sama nie wiem co mam z tym robic.. ech macie może na to jakies sposoby?
po pierwsze pumeks jest fuj!!!!!! ja przestałam uzywac jak na mnie dermatolog nakrzyczała że to jest obrzydliwe siedlisko bakterii i wszystkich innych syfów.
Poleciła mi metalowe tarki-spróbowałam i jestem zachywcona.
Są one bardzo higieniczne w użyciu-ja mam taką w której sie ściaga metalowe nakładki i można je wymyć wodą z mydłem.

no i nie można takich wynalazków uzywac za często,bo to prawda że od tego skóra szybciej narasta.

poza tym jakoś to tak jest ,że w lecie jak sie chodzi w sandałkach ,to ,nie wiem jak to dokładnie opisać,ale jakby nie jest niczym chroniona (w sensie np.skarpetką) i tez niby skóra grubsza jest do rzekomej ochrony.
Tak gdzies czytałam i u siebie osbiście to obserwuję.
W ziemie mam ładniejsze i gładsze pietki mimo że cały rok o nie dbam tak samo.

I w ogóle polecam bardzo scrub diamentowy avonu! dla mnie to cudo!
Jak sobie na koniec pedicuru zrobię to mam sliczne gładziutkie stopki.
Jest on inny od "normalnych" peelingów do stóp.
Najpierw sie go nakłada na suche stopy i zostawia na kilka minut,a potem sie ściera i leca takie wiórki jak z gumki do mazania.A stopki-miodzio.

teraz sobie kupiłam peeling enzymatyczny ziajii do stop-złuszczający i zobaczymy jakie efekty bedą .
Jak chcecie to wam napiszę jak pouzywam.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 12:48   #629
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja mam cały arsenał, L_V pewno także .
Najbardziej lubię peeling kawowy, pedicure-in-a-minute Sally Hansen, Krem pielęgnacyjny do stóp Sally Hansen, tarki i pilniki Scholla, kremy Scholla (niektóre), pedicure po wymoczeniu w ciepłej wodzie z dodatkiem oliwy z pestek winogron.
O kremach do stóp nigdy nie zapominam rano i wieczorem, ale stopy mam szczęśliwie nieproblematyczne, podobnie jak całe ciało - za to twarz - wymaga niestety extra wysiłku, żeby jakoś funcjonowała. No ale za coś.
Zgadzam sie z Kate30, pedicure-in-a-minute Sally Hansen jest cudowny, b.dobrze wygladza stopki i jeszcze je nawilza kiedys stosowalam go rowniez do dloni (w USA jest z SH krem "Manicure in a minute", w jakiejs polskiej gazecie zdaje sie, ze widzialam tez jego reklame).
zadbane dlonie i stopy to dla mnie mus, kazda z nas wie, ze dlonie sa wizytowka kobiety, dlatego nigdy nie wychodze bez pomalowanych paznokci. swietne efekty przy manicure daje "Magic Manicure" z Alessandro, jest dosc drogi (w Douglasie i Sephorze ok 70zl), ale mega wydajny, no i jest kilka roznych wersji zapachowych, ja mam Winter Apple (jablko i cynamon), jest to naturalny dwufazowy olejek z sola morska, po nim dlonie sa niesamowicie gladkie, tu link do recenzji w KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=12856

poza tym bardzo sobie cenie nablyszczacze/wysuszacze do lakier z Sally Hansen: Insta- Dri i Mega Shine, paznokcie twarde jak skala zaledwie w kilka minut
obecnie jestem na etapie ciaglego testowania kremow do stop, coz stopki w klapkach sa jednak b.podatne na wysuszenie na razie mam krem na pekajace piety z lnem (Pollena Ewa) i nowy krem do stop przesuszonych Lirene, jestem z nich zadowolona, ale planuje przetestowac polecany przez Was krem na pekajace piety Scholla (+tarki do stop Scholla) i rossmannowska serie do stop.
Bardzo sie ciesze, ze powstal ten watek, to istna skarbnica wiedzy
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 16:30   #630
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez evitka21
teraz sobie kupiłam peeling enzymatyczny ziajii do stop-złuszczający i zobaczymy jakie efekty bedą .
Jak chcecie to wam napiszę jak pouzywam.
Też niedawno nabyłam ten peeling. Po pierwszym użyciu muszę przyznać, że wygładził stopy i ładnie usunął martwy naskórek. Nie mam wprawdzie porówniania do innych preparatów tego typu, ale na razie jestem zadowolona.
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.