Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 08:59   #2521
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Nie ma Jest pyszny - dla mnie to powiew normalności
tez go lubie ale jednak zwykly ketchup to zwykly ketchup zdaza mi sie tez jesc normalny ketchup, ale u tesciowej mam mcdonalds-owy

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Na ten z Mc to nawet nie patrzyłam a przecier DOwtona ten co patrzyłam nawet nie miał składu wypisanego
hmmm to musialam gdzies w necie przeczytac-albo cos mi sie pomylilo z tym przecierem
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:12   #2522
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Do owulki, to mam jeszcze troche czasu, dopiero tydzien biore anty, wiec gdzies w polowie nastepnego tygodnia bedzie owulka.
Myślałam, że jak jem dużo mięcha, to wtedy szybciej spada waga, ale tak nie jest :P
Grzeszków nie mam - jedyny jaki miałam, to bym w zeszłym tygodniu (jedna kostka gożkiej czekolady 85% kakao).

Yh! Jak kupię nową wagę, to będe pewna na 100% do mojej wagi, bo teraz to nie wiem sama
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:17   #2523
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Do owulki, to mam jeszcze troche czasu, dopiero tydzien biore anty, wiec gdzies w polowie nastepnego tygodnia bedzie owulka.
Myślałam, że jak jem dużo mięcha, to wtedy szybciej spada waga, ale tak nie jest :P
Grzeszków nie mam - jedyny jaki miałam, to bym w zeszłym tygodniu (jedna kostka gożkiej czekolady 85% kakao).

Yh! Jak kupię nową wagę, to będe pewna na 100% do mojej wagi, bo teraz to nie wiem sama
ja też mam kiepska wage...ale brak gotowki na inna;/ ja od niedzieli zaczelam jesc wieccej miesa no teraz cos spadlo ale nie wiem czy dlatego.
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:19   #2524
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Duk dobryDziewuszki niektóre z Was piszą,że jak starciły 4 kg przez 4 tyg to jest mało!!!TO NIE JEST MAŁO!!!Chudniecie prawidłowoPrawidłowe chudnięcie jest od 1-1,5kg na tydzień.

Dziś zaczęłam P+W i jestem happyTyle wczoraj napisałyście,że miałam troszkę czytania,ale już nadrobiłam

Gratuluję spadków
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:21   #2525
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
ja też mam kiepska wage...ale brak gotowki na inna;/ ja od niedzieli zaczelam jesc wieccej miesa no teraz cos spadlo ale nie wiem czy dlatego.
ja sobie kupilam taka z pomiarem tluszczu, wody i miesni i pokazuje mniej niz ta u rodzicow i teraz nie wiem, ktora waga jest prawdziwa

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Duk dobryDziewuszki niektóre z Was piszą,że jak starciły 4 kg przez 4 tyg to jest mało!!!TO NIE JEST MAŁO!!!Chudniecie prawidłowoPrawidłowe chudnięcie jest od 1-1,5kg na tydzień.

Dziś zaczęłam P+W i jestem happyTyle wczoraj napisałyście,że miałam troszkę czytania,ale już nadrobiłam

Gratuluję spadków
u mnie to z 0,5 na tydzien jest ehh ale wazne, zeby spadało
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:23   #2526
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja sobie kupilam taka z pomiarem tluszczu, wody i miesni i pokazuje mniej niz ta u rodzicow i teraz nie wiem, ktora waga jest prawdziwa
chętnie bym sobie taką sprawiła ale moje wydatki teraz to zarcie dla mnie dla synka i męza pampersy opłaty i jestem i tak na minusie
a pochwale się że mój synuś dziś pierwszy raz wstał SAM w łóżeczku
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:26   #2527
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
chętnie bym sobie taką sprawiła ale moje wydatki teraz to zarcie dla mnie dla synka i męza pampersy opłaty i jestem i tak na minusie
a pochwale się że mój synuś dziś pierwszy raz wstał SAM w łóżeczku
Kochana skąd ja to znam:/:/ Ja też żarcie inne dla każdego:/ No i pampersy:/
Ja się popłakałam jak mój synuś pierwszy raz sam wstałA jak zaczął chodzić to już w ogóle haha.Teraz już na krzesła się wspina haha.
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 09:27   #2528
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Kochana skąd ja to znam:/:/ Ja też żarcie inne dla każdego:/ No i pampersy:/
Ja się popłakałam jak mój synuś pierwszy raz sam wstałA jak zaczął chodzić to już w ogóle haha.Teraz już na krzesła się wspina haha.
a wczesnie zaczął wstawać i chodzić bo mój 19 będzie miał 8 miesięcy

na szczęście mój maluch nie ma uczulenia i nie muszę oginalnych pampersów kupować ..
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:32   #2529
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
a wczesnie zaczął wstawać i chodzić bo mój 19 będzie miał 8 miesięcy

na szczęście mój maluch nie ma uczulenia i nie muszę oginalnych pampersów kupować ..
Kuba sam wstał jak miał 9 miesięcy a zaczął raczkować jak miał 10 haha.Natomiast sam zaczął chodzić jak miał 13 miesięcy.Tak to chodził ale trzymając się np. lóżka czy stolika.Ja używałam oryginalnych pampersów ale teraz zmieniłam na inne...tańsze i jest ok
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:35   #2530
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
a wczesnie zaczął wstawać i chodzić bo mój 19 będzie miał 8 miesięcy

na szczęście mój maluch nie ma uczulenia i nie muszę oginalnych pampersów kupować ..
ja planuje, ze moj dzidzius bedzie w tetrze po domu chodzil i TŻ tez ma takie samo zdanie co ja zobaczymy w praniu jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Kochana skąd ja to znam:/:/ Ja też żarcie inne dla każdego:/ No i pampersy:/
Ja się popłakałam jak mój synuś pierwszy raz sam wstałA jak zaczął chodzić to już w ogóle haha.Teraz już na krzesła się wspina haha.
a ja gotuje dla wszystkich dukanowe, tylko ci niedukajacy maja dodatkowo ziemniaki, ryz, makaron i sie najadaja
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:38   #2531
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Kuba sam wstał jak miał 9 miesięcy a zaczął raczkować jak miał 10 haha.Natomiast sam zaczął chodzić jak miał 13 miesięcy.Tak to chodził ale trzymając się np. lóżka czy stolika.Ja używałam oryginalnych pampersów ale teraz zmieniłam na inne...tańsze i jest ok
no mój to już raczkuje utrzymać go na łózku ciężko na ziemi tym bardziej ale zęba jeszcze nie ma
głodna się zaczynam robić a nie chce go budzić bo bym musiala otręby zmielić

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja planuje, ze moj dzidzius bedzie w tetrze po domu chodzil i TŻ tez ma takie samo zdanie co ja zobaczymy w praniu jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------


a ja gotuje dla wszystkich dukanowe, tylko ci niedukajacy maja dodatkowo ziemniaki, ryz, makaron i sie najadaja
a ja wole zrobić zupke jakaś coś żeby mi kuraków nie wyjadali
za dużo roboty przy tetrze wg mnie no i częściej trza zmieniać bo jeden sik i już my dlatego chowamy w pamperakach zadnych oparzeń no i dupka oczywiście w sudocremie cały czas
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 09:41   #2532
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

[QUOTE=kasssikk19;22659053]no mój to już raczkuje utrzymać go na łózku ciężko na ziemi tym bardziej ale zęba jeszcze nie ma
głodna się zaczynam robić a nie chce go budzić bo bym musiala otręby zmielić

Kubie pierwszy ząbek wyszedł jak miał 7 miesięcy teraz zębów ma już 12Na szczęście nie gorączkował ani nie miał rozwolnieniaDZIELNY CHŁOPAK
---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:41   #2533
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
no mój to już raczkuje utrzymać go na łózku ciężko na ziemi tym bardziej ale zęba jeszcze nie ma
głodna się zaczynam robić a nie chce go budzić bo bym musiala otręby zmielić

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



a ja wole zrobić zupke jakaś coś żeby mi kuraków nie wyjadali
za dużo roboty przy tetrze wg mnie no i częściej trza zmieniać bo jeden sik i już my dlatego chowamy w pamperakach zadnych oparzeń no i dupka oczywiście w sudocremie cały czas
tez mi zoladek zaczal sie zasysac a dopiero serek zjem kolo 12

oj tam oj tam z ta robota a jak sie oszczedza ja bylam chowana na taterze i nie mialam odparzeń ale najpierw niech sie dzidzius pojawi bo teraz to mi latwo jest tak mowic
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:44   #2534
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
tez mi zoladek zaczal sie zasysac a dopiero serek zjem kolo 12

oj tam oj tam z ta robota a jak sie oszczedza ja bylam chowana na taterze i nie mialam odparzeń ale najpierw niech sie dzidzius pojawi bo teraz to mi latwo jest tak mowic
też byłam chowana w tetrze takie czasy ... a teraz wszystko na szybko ale to kazdy robi jak mu wygdniej
no ja nie wiem coś wszamac muszę albo omleta albo jeszcze raz podejde do naleśnikóów ale nie wiem czy mi wyjdą :}

jeśli chodzi o oszczędzanie to wiesz ludzie nie licza wydanego prądu wody i proszku
ale jak mówiłam kwestia tego jak komu wygodniej

Edytowane przez kasssikk19
Czas edycji: 2010-10-14 o 09:46
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:46   #2535
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Olggie Pokaż wiadomość
Szukam wsparcia!


Od roku walczę z nadwagą (i to nie byle jaką - zaczynałam od 86kg przy 172cm wzrostu). Przez pół roku poszło 11 kg, potem z okazji sesji odpuściłam sobie ścisłe kontrolowanie odżywiania, ale stosowałam się do wszystkich rad mojej dietetyczki.
Co mnie smuci - te utracone 11 kg niewiele zmieniły moją sylwetkę. Spodnie cały czas noszę w tym samym rozmiarze co rok temu (no dobra, nie opinają się chamsko na brzuchu, to jest jedyna różnica). Bluzki w zasadzie też te same, chociaż mogę już sobie pozwolić na rozmiar mniejsze zależnie od sklepu i fasonu.
Zdrowa i optymalna waga wyliczona przez dietetyczkę zakładała docelowo 68,5kg a ja chcę jednak zejść do 65kg (na więcej nie mam już siły, poza tym mam dość krępą sylwetkę i tak zwane "grube kości" ). Jestem tym razem zdeterminowana, żeby w końcu pozbyć się balastu - nie mam problemu ze stosowaniem się do ściśle określonego jadłospisu. Tym razem próbuję z Dukanem
Co mnie najbardziej martwi? Studiuję zarówno dziennie jak i zaocznie. Na studia zaoczne dojeżdżam do innego miasta, a zjazdy zaczynają się już w piątek rano i kończą w niedzielę po południu. Boję się, że te 3 dni całkowicie mi rozwalą dietę, bo mimo wszystko łatwiej jest sobie wszystko przygotować w domu. Jak sobie poradziłyście w może podobnych, bojowych warunkach?
witaj na forum wsparcia ci tutaj nie zabraknie, wkoncu wszystkie jedziemy na tym samym wozku co do pytania, to moze tryb 4/3 by cie uratowal, gdzie 3 dni warzyw wypadly by akurta na weekend

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dukanki.
Muszę się dziś poskarżyć. Jestem na diecie od 4 października, czyli dziś 12 dzień, w tym były 2 dni fazy U. I co? I do tej pory schudłam tylko 1 kg To niesprawiedliwe Zastanawiam się, co źle robię. Mam problemy z porcelanką, fakt. Na dodatek tydzień temu miałam dostać okres i lipa, nie ma Może więc trzymam w sobie tę wodę, nie wiem. Najgorsze, że nie mam pojęcia kiedy w ogóle dostanę @ - tydzień przed rozpoczęciem Dukana, skończyłam 13-dniową kopenhaską, być może przez to nie mam okresu. Dręczy mnie to bo nie wiem, czy po prostu tak ciężko będą mi spadać kilogramy, czy może to ta woda we mnie waży. Ale doła mam, coraz większego Tym bardziej jak widzę Wasze codzienne spadki...

Obserwuję od początku skoki, trochę w górę trochę w dół, ale ostatecznie tylko kilogram mniej na wadze. Aha, idę cyklem 5/5 – teraz jestem na proteinach i też efektów brak.

Czy przy skokach, bądź zastoju wagi, można jeść słodzik? Ograniczyłam proszek do pieczenia, skrobii jeszcze nawet nie kupiłam, ale przyznaję się, że serek wiejski i twarożek to lubię zjeść na słodko, ze słodzikiem, może za dużo tego? Co do ewentualnych grzechów popełnianych na diecie to takowych nie ma – jedynie ten słodzik, może czasem 1 łyżka otrębów więcej (zależy od przepisu), chyba że jadam za mało.


I jeszcze pytania o pokarmy:
  • wczoraj kupiłam w Tesco zaprawę do napojów, nie ma w składzie cukru, jest na substancjach słodzących – mam nadzieję, że taką mi wolno? Do tej pory wszędzie są wzmianki tylko o syropie z Lidla, stąd pytam o tę tescową zaprawę;
  • mięso indycze (wczoraj widziałam takie w Tesco) - czy to ma być jakieś specjalne odtłuszczone mięso? Czy po prostu każde mielone indycze będzie okej?
Dziękuję
duzo pytan wiec zaczne tak:
1. slodzik nie powoduje wzrostow ani zastojow, mozesz normalnie go uzywac
2. dopiero co skonczylas jedna dite i wskoczylas na 2, stad problemy z zzuceniem kg, doktorek pisla o tym w ksiazce, ze osoby ktore przeprowadzaly wczesniej inne diety (a ty dopiero co skonczylas inna!) beda mialy gorsze wyniki i spadek kg w ich przypadku zajmie wiecej czasu
3. jesli chodzi o zastoje i @, na 100% organizm zebral wode w twoim organizmie, stosowanie 2 diet pod rzad , bez zachowania przerwy miedzy nimi, odbilo sie na organizmie i teraz szaleje, wiec uratuje cie tylko spokoj , silna wola i samozaparcie no i byle do przodu
4. jesli chodzi o sok z Tesco, to o ile w skladzie nie ma cukru - jest twoj


przypominam takze, ze jesli sa przyprawy z cukrem, to postarajcie sie bardziej znalesc najpierw takie bez, a jesli sie nie da to ewentualnie w slodowych ilosciach te pierwsze ....


a ja sie witam z ranka przy snadaniu - dzis proto czwartek - wiec mam twarog u mnie po wczorajszej uczcie -0,200

pozdrowionka i do pozniej
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:52   #2536
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam wszystkie Dukanki!
Chciałabym się dołączyć do Waszego jakże cudownego wątku, gdzie się wspieracie, dzielicie doświadczeniami, bo samej nie jest mi łatwo odchudzać się, podczas gdy wszystkie moje koleżanki albo są szczupłe albo mają wręcz niedowagę i cały czas jedzą pyszne rzeczy.
Na diecie jestem 4 dzień - przeszłam od poniedziałku. I fazy mam 5 dni, a potem według testu półtora miesiąca, ale wierzyć mi się w to nie chce
Do zrzucenia 10 kg i ani grama więcej, a następnie utrwalenie wagi i do końca życia cieszenie się ze swej sylwetki i wyzbycie kompleksów
Mam nieskromnie nadzieję, że zostanę przyjęta

Pozdrawiam - kolorowa
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:56   #2537
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

temat tetr sie przewija widze, wiec i ja glos zabiore, my tetr uzywalismy przez dokladnie 1 miesiac, ale razem z pampersami, zakladalismy najpierw tetre a potem na nia pampersa , ze wzgledow zdrowotnych, tzn, aby bioderka u dzidzi sie ladnie ulozyly (zalecenie pediatry) a pozniej of course same pampery bo zabawa z tetra jest nieziemska, i nawet najbardziej oszczedny, wkoncu powie basta

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dukanki!
Chciałabym się dołączyć do Waszego jakże cudownego wątku, gdzie się wspieracie, dzielicie doświadczeniami, bo samej nie jest mi łatwo odchudzać się, podczas gdy wszystkie moje koleżanki albo są szczupłe albo mają wręcz niedowagę i cały czas jedzą pyszne rzeczy.
Na diecie jestem 4 dzień - przeszłam od poniedziałku. I fazy mam 5 dni, a potem według testu półtora miesiąca, ale wierzyć mi się w to nie chce
Do zrzucenia 10 kg i ani grama więcej, a następnie utrwalenie wagi i do końca życia cieszenie się ze swej sylwetki i wyzbycie kompleksów
Mam nieskromnie nadzieję, że zostanę przyjęta

Pozdrawiam - kolorowa
to w takim razie ja Cie witam na forum choc ja juz jestem na III, ale czasem tu zagladam, co by sprawdzic czy swiezynki nie rozrabiaja
dasz rade 10 kg to pryszcz dla Ciebie, jesli nastawienie jest pozytywne i chec walki ogromna

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

a teraz zmykam naprawde.... do pozniej
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:58   #2538
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziękuje bardzo twinsplus1 - od razu cieplej na serduszku i raźniej, jak wiem, że ma mnie kto wspierać i korygować ewentualne błędy
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:04   #2539
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dukanki!
Chciałabym się dołączyć do Waszego jakże cudownego wątku, gdzie się wspieracie, dzielicie doświadczeniami, bo samej nie jest mi łatwo odchudzać się, podczas gdy wszystkie moje koleżanki albo są szczupłe albo mają wręcz niedowagę i cały czas jedzą pyszne rzeczy.
Na diecie jestem 4 dzień - przeszłam od poniedziałku. I fazy mam 5 dni, a potem według testu półtora miesiąca, ale wierzyć mi się w to nie chce
Do zrzucenia 10 kg i ani grama więcej, a następnie utrwalenie wagi i do końca życia cieszenie się ze swej sylwetki i wyzbycie kompleksów
Mam nieskromnie nadzieję, że zostanę przyjęta

Pozdrawiam - kolorowa
witam
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 10:15   #2540
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dukanki!
Chciałabym się dołączyć do Waszego jakże cudownego wątku, gdzie się wspieracie, dzielicie doświadczeniami, bo samej nie jest mi łatwo odchudzać się, podczas gdy wszystkie moje koleżanki albo są szczupłe albo mają wręcz niedowagę i cały czas jedzą pyszne rzeczy.
Na diecie jestem 4 dzień - przeszłam od poniedziałku. I fazy mam 5 dni, a potem według testu półtora miesiąca, ale wierzyć mi się w to nie chce
Do zrzucenia 10 kg i ani grama więcej, a następnie utrwalenie wagi i do końca życia cieszenie się ze swej sylwetki i wyzbycie kompleksów
Mam nieskromnie nadzieję, że zostanę przyjęta

Pozdrawiam - kolorowa
witaj zapraszam do Nas za odwagę i stawienie czoła swym zbędnym kilogramom
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:25   #2541
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzień dobry...
Twinsplus cieszę się, że mimo III jesteś u nas...

U mnie malutki spadeczek -200g głupieje ta waga, a ja razem z nią...
może za dużo jem?
Wyszło mi, że tygodniowo mi spada- 600g...
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:30   #2542
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Lellunia Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do tego gyrosa. Ty kupiłaś go w sklepie mięsnym?? Taki jeszcze surowy i nieprzyprawiony?......

....Co do przypraw to absolutnie można! Dukan nawet sam zwraca no to uwagę żeby zwiększać doznania smakowe właśnie przyprawami, ziołami czy olejkami. ja sama nigdy nie zwracam uwagi na skład tych rzeczy gdyż używam rozsądnie (tak myślę)..
Tego gyrosa nie ja kupowałam i był w sałatce - potem się okazało, że to taki kupny z biedronki i jak potem sprawdziłam w sklepie co on ma w sobie i normalnie załamka
A co do przypraw to wiem, że są zalecane ale ten cukier... Gyros z Kamisa go ma ale w sumie niezbyt mi smakuje to kupię te Shoarmę
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:31   #2543
Samanti83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Dzień dobry...
Twinsplus cieszę się, że mimo III jesteś u nas...

U mnie malutki spadeczek -200g głupieje ta waga, a ja razem z nią...
może za dużo jem?
Wyszło mi, że tygodniowo mi spada- 600g...
na pewno nie jesz za dużo
nie przejmuj się ze spada powoli.wazne ze spada
u mnie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie!!
Jest spadek pozniej to samo wraca pozniej zastoj ale zawsze na koniec jednak wychodzi spadek nie jest zle!!trzeba sie w naszym przypadku uzbroic w cierpliwosc
mi tez spada cos ok pół kg na tydzień!!
__________________
Dukam sobie od 13.09.2010

Start: 70kg 170cm
22.10 : 65 kg powoli to idzie ale Dukam dzielnie dalej
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-SUKCES!!Mój cel to 59kg

Edytowane przez Samanti83
Czas edycji: 2010-10-14 o 10:33
Samanti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:36   #2544
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziękuje bardzo za ciepłe przyjęcie

Btw. zastanawiam się, czy na blogach z przepisami w niektóre z nich wkradły się w błędy, czy po prostu autorki przepisów nie doczytały książki?
W przepisach na ciasta czy placuszki znaleźć można w składzie proszek do pieczenia.Wczoraj robiąc dukanowe naleśniki zapomniałam dodać proszku do całości, więc dodałam tylko do drugiego naleśnika.Dobrze, że spojrzałam na skład proszku bo zawierał on mąkę pszenną, która jest przecież zabroniona..
A może są jakieś specjalne proszki tej mąki nie zawierające? Będę ogromnie wdzięczna za oświecenie
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:37   #2545
aniars1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez moniori Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak Ty jestem na diecie od 4.10 czyli 10 dni i schudłam 2,5kg i jestem zadowolona
Ja idę 1/1 dziś właśnie warzywka ach....
Zostało mi jeszcze 5 kg myślę że w miesiąc się z nimi uporam.
Ja niestety mam jeszcze 15 do zrzutu!!! No nic uzbierało się podczas ostatniej ciązy +28jg to teraz trzeba zrzucać
aniars1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:37   #2546
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Samanti cieszę się, że nie jestem odosobniona bo jak czytam, że dziewczynom w miesiąc zleciało 7kg, a mi raptem 3 to załamka
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:45   #2547
Samanti83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Samanti cieszę się, że nie jestem odosobniona bo jak czytam, że dziewczynom w miesiąc zleciało 7kg, a mi raptem 3 to załamka
Też byłam zła że mi tak wolno to idzie.Nie grzesze a tak opornie mi to idzie (no dobra 2 razy sie zdarzyło )
no ale stwierdzilam ze waga spada powoli ale spada wiec jest dobrze
Cel osiagne pozniej niz wyszło z testu ale co z tego?najwazniejsze ze go osiagne
Napoleonka damy rade!!!!!
__________________
Dukam sobie od 13.09.2010

Start: 70kg 170cm
22.10 : 65 kg powoli to idzie ale Dukam dzielnie dalej
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-SUKCES!!Mój cel to 59kg
Samanti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:48   #2548
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Duk Duk Szczypiorki z rana. Dzisiaj dzień ważenia i niestety dzień @ więc ciężko mi stwierdzić czy waga tylko tyle drgneła czy może jest choć trochę mniej ... no więc waga dziś o 6 rano naczczo wskazała 85,2 kg
to tylko 800g na cały tydzień mniej ale może jak się @ skończy będzie więcej ...


No ja po porodzie też 46 nosiłam teraz też mam jedne takie ale są przy duże
Czy to Ty czy to Ja xD
Jak widzę to wszystko mamy podobne xD
I wzrost i wagę.. i rozmiar.. nawet @
ja dziś spedek -500g czyli ważę już 84,5
Już 6,2 za mną w 18 dni
Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
ja własnie ją kupiłąm dzis

A co do ketchupu ktoś mówił że dowtona nie ma cukru ? to jest jakiś specjalny bez cukrowy? bo zwykły keczup dowtona ma w sobie cukier
Dawtona Fit jest czy jakoś tak
Jest bez cukru ale mi niezbyt smakuje
Za to nie wiem co z przecierem Dawtony pomidorowym.. składu nie ma na słoiczku :[
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:51   #2549
Samanti83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

dobra dziewczynki lece cos przekąsic a pozniej mam dzień przyjemności
Najpierw fryzjer,pozniej kosmetyczka a na koniec masażyk
Miły dzień dziś mnie czeka
__________________
Dukam sobie od 13.09.2010

Start: 70kg 170cm
22.10 : 65 kg powoli to idzie ale Dukam dzielnie dalej
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-SUKCES!!Mój cel to 59kg
Samanti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:03   #2550
aniars1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Laseczki a powiedzcie czy olej parafinowy to to samo co parafina ciekła?? nigdzie nie mogę go dostac.
aniars1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.