Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 11:36   #61
Niiuniia
Raczkowanie
 
Avatar Niiuniia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Ja postanowiłam, że się wogóle do niego nie odezwę. Nie chce mi się składać smsów czy dzwonić. Nie mam ochoty go słyszeć, ani tym bardziej widzieć. Mam go dość i tego w jaki sposób postępuje ze mną. Tak mi źle. Obudziłam się z silnym bólem brzucha. Ściska mnie, ciężko mi cokolwiek przełknąć. Przyjaciółka chce mnie wyciągnąć z domu ale nie wiem czy mam ochotę się gdzieś ruszać w takim stanie..
Niiuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 11:38   #62
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Ja bym wyszła z przyjaciółką. Nie ma nic gorszego, niż siedzieć samemu i rozpamiętywać, wtedy coraz to głupsze myśli przychodzą człowiekowi do głowy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 11:47   #63
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym wyszła z przyjaciółką. Nie ma nic gorszego, niż siedzieć samemu i rozpamiętywać, wtedy coraz to głupsze myśli przychodzą człowiekowi do głowy.


Dokładnie ! trzeba jakoś odreagowac , gdy ja się rozstałam z facetem , marzyłam gdzieś z kimś wyjsc ... zapomniec na jakiś czas ... :P naprawdę spróbuj ;-)
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:02   #64
Niiuniia
Raczkowanie
 
Avatar Niiuniia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Dzięki ) Chyba wyjdę, tylko nie chce mi się ruszać z łóżka. Leniwa strasznie jestem. Ale zaraz trzeba się za siebie wziąć.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Dziewczyny słuchajcie, co za idiota. Napisał mi niedawno Smsa: całą noc byłem u siostry i piłem ze szwagrem. On ma chyba coś z głową. Myśli, że to jakoś zmiękczy sytuację, czy jak ? Bo zawsze było tak, że o kolegów się czepiałam a jak jeździł do rodziny to nigdy nie miałam nic przeciwko. Ok, nie miałabym nic, gdyby wczoraj w dzień poinformował mnie o tym, że nie przyjedzie i żebym nie czekała. A tak ja jak głupia do 20 godziny siedziałam w domu. Dzięki bogu koledzy zadzwonili po mnie bo inaczej to tragedia by była..
Niiuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:04   #65
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

No, to Cię rzeczywiście uspokoił fakt, że olał Cię z powodu całonocnego chlania ze szwagrem, a nie z kolegami.
O głupocie niektorych to by ksiązki pisać...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:21   #66
Niiuniia
Raczkowanie
 
Avatar Niiuniia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No, to Cię rzeczywiście uspokoił fakt, że olał Cię z powodu całonocnego chlania ze szwagrem, a nie z kolegami.
O głupocie niektorych to by ksiązki pisać...
Dokładnie teraz to mi aż śmiać się chce z niego jak tak czytam ten wątek. Jednak żałuję, że okazał się taki i że tak się to potoczyło.. Ale cóż mówi się trudno
Niiuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:23   #67
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Cytat:
Napisane przez Niiuniia Pokaż wiadomość
Dokładnie teraz to mi aż śmiać się chce z niego jak tak czytam ten wątek. Jednak żałuję, że okazał się taki i że tak się to potoczyło.. Ale cóż mówi się trudno
Taki trochę śmiech przez łzy, prawda...?
Poczytaj sobie wątek o tekstach facetów, po niektórych naprawdę trudno zebrać szczękę z podłogi. Tak w ramach odstresowania się.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 12:35   #68
Niiuniia
Raczkowanie
 
Avatar Niiuniia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Taki trochę śmiech przez łzy, prawda...?
Poczytaj sobie wątek o tekstach facetów, po niektórych naprawdę trudno zebrać szczękę z podłogi. Tak w ramach odstresowania się.

hehe często czytam ten wątek. Chyba kiedyś sama opiszę moje przygody z byłymi facetami Mężczyźni to takie bezwzględne karykatury..
Niiuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:36   #69
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Cytat:
Napisane przez Niiuniia Pokaż wiadomość
hehe często czytam ten wątek. Chyba kiedyś sama opiszę moje przygody z byłymi facetami Mężczyźni to takie bezwzględne karykatury..
No, niektórzy to rzeczywiście takie wołki zbożowe...
Jak Ci się nie chce wychodzić, bierz koleżankę, kupcie sobie jakieś ciacha czy coś i pochichrajcie się wspólnie z tego wątku.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:07   #70
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

nie ma to jak zakupy ;DD na poprawę humoru ;P
mówi się trudno , żyję się dalej


` a najgorzej jest wieczorami ...
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:43   #71
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Droga autorko, z tego co piszesz to wyglądasz mi na dziewczynę poukładaną, która wie czego chce i ma dobre wzorce na temat tego jak powienien wyglądać związek.
Po co się pchasz w taką relację? Po co ci taki śmieć?
Tylu jest fajnych mężczyzn, po co akurat z nim ? To, że od jakiegoś czasu pisaliście na internecie, spotkaliście się i dobrze się dogadujecie o niczym jeszcze nie świadczy, możesz skończyć tę znajomść kiedy tylko chcesz, nikt ci nie każde z nim być.
Nie chodzi nawet o to, że on nie zaregował na odzywki kolegi - to jedna sprawa, drugą kwestią jest to, że on się zadaje z takimi ludźmi. Prawda jest taka, że dzisiaj jego kolega Cię tak nazywa, a minie jakiś czas i to samo usłyszysz z jego ust. - tylko, że wtedy juz takie 'rozstanie' przeżyjesz o wiele ciężej.
Pamietaj, że nasi znajoi świadczą też o nas samych... Mnie osobiście byłoby wstyd zadawać się z takim marginesem, bo przykro mi to mówić, ale on się również do niego zalicza..
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 15:04   #72
Niiuniia
Raczkowanie
 
Avatar Niiuniia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

Wiem, że on nie jest w porządku. Wcześniej wydawało mi się, że on jest inny, dobry, że mu zależy, że nie pozwoli mnie skrzywdzić, a jednak sam mnie skrzywdził. Pozory mylą. Teraz ciągle do mnie wypisuje: czy będę się obrażać? Czy żyję, czy nie zamierzam mu już nic napisać? Ja nie będę się poniżać i odpisywać mu. Sam się powinien domyślić, że źle postąpił. Widocznie wydaje mu się, że nic takiego nie zrobił.
Niiuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:49   #73
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy on powinien tak postąpić w stosunku do mnie?

mozesz mu odpisac/powiedziec ze nie jestes obrazona raczej zadowolona bo zrozumialas ze szkoda twojego czasu i ze to koniec
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.