Fryzjer - Lublin - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 21:17   #1801
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin - Aneta

Cytat:
Napisane przez florka_ Pokaż wiadomość
hej!
tak przeglądam wątek i czytam różne opinie na temat Hair Line Studio, więc postanowiłam dodać 3 grosze od siebie

trafiłam w ręce Marcina jakiś rok temu (o zgrozo... to już rok!!) i muszę Wam przyznać że w tym czasie nie przyszło mi do głowy zmieniać fryzjera. A wczesniej nie byłam w tym samym miejscu wiecej niż 2 razy z kolei.

Po pierwsze włosy ładnie odrastają i naprawdę dobrze się układają jeszcze dłuuugo po ścięciu. (mam dość przesuszone włosy i naprawdę nie łatwo je ułożyć)
Po drugie jeśli chcecie drobnej zmiany - tylko odświeżenie fryzurki to z długości nie będzie schodzić (przynajmniej 2 razy poprosiłam go tylko o drobne ścięcia i naprawdę były drobne), ale osobiście lubie z nim troche poeksperymentować! teraz właśnie włączam tryb "zapuszczanie" i już obmyślam co by tu nowego zmajstrować

Jeszcze dla tych którzy obawiają się o długość: jeśli dokładnie ją określicie to na pewno krócej/dłużej nie będzie. Polecam pozwolić sobie na odrobinę luzu i przegadać z Marcinem co i jak chcecie, a w kilku kwestiach dać mu pole do popisu. Cieniuje naprawdę extra i włosy ładnie się układają. Myślę, że możecie być zadowolone tak samo jak ja!



generalnie POLECAM!


PS: czesanie też przetestowane a na moich włosach dość krótkich i asymetrycznych (wtedy) myślę że nie było łatwo. Wyszło ciekawie, a przy upałach które wtedy były i naprawdę intensywnej zabawie fryzurka trzymała się długo w nienaruszonym stanie!
ooo to ładna opinia ja u niego jeszcze nie byłam.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:06   #1802
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

czy salon o którym piszecie to jest ten na racławickich na wysokości półowy drogi miedzy grand hotelem a parkiem saskim??

chciałabym się obciąć ale chcę żeby mi coś zaproponowano, chcę trafić do kogoś kreatywnego kto poda mi przynajmniej kilka propozycji (od razu zaznaczam, że nie lubię fryzur z akcentami emo :-P bo jakos w LNB to czesto tak tną Ci bardziej kreatywni-nie wiem z czego się to bierze )
ale też mam kilka swoich propozycji-zdjęć i szukam kogoś kto wymyśli dla mnie coś ekstra a jednocześnie w razie czego będzie w stanie obciąć jak na zdjęciu i ewentualnie doradzi co najbardziej pasuje do danego kształtu twarzy

...mam włosy na łopatki w najdłzszych miejscach, w najkrotszych do obojczyków więc jeśli chodzi o dlugość jest z czego ścinać :-P a problem tkwi w tym, że ostatnio stracilam ok 60% wlosów i mam teraz rzadkie dosyc a że mam kręcone/falowane to nie za szałowo to wygląda choć jeszcze ujdzie, ja jednak chciałabym je podciąć bo są zniszczone no i żeby jak zaczną te co wypadły odrastać żeby nie było strasznej różnicy...chyba wiecie o co mi chodzi aż ostatnio wiele się u mnie zmieniło, bo schudłam 15 kg i również zmienil mi się kształt twarzy chciałabym dopełnic tej zmiany image równiez fryzurą-czy myślicie, że ten Pan Marcin bylby odpowiednia osobą
...i prosze powiedzcie mi jak drogo tam jest
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:11   #1803
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
czy salon o którym piszecie to jest ten na racławickich na wysokości półowy drogi miedzy grand hotelem a parkiem saskim??

czy myślicie, że ten Pan Marcin bylby odpowiednia osobą
...i prosze powiedzcie mi jak drogo tam jest
w studio Hair Line za strzyżenie damskie płaci się 55zł, myślę, że nie jest to straszna cena za dobre ścięcia jakie oferują to jest na krakowskim przedmieściu 70, mieści się na pierwszym piętrze budynku tuż przy skrzyżowaniu z clubem 68 (jeśli wiesz gdzie to jest).
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:17   #1804
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
w studio Hair Line za strzyżenie damskie płaci się 55zł, myślę, że nie jest to straszna cena za dobre ścięcia jakie oferują to jest na krakowskim przedmieściu 70, mieści się na pierwszym piętrze budynku tuż przy skrzyżowaniu z clubem 68 (jeśli wiesz gdzie to jest).

Celestia-ooo to, to-dokładnie tam-nie moglam zlokaloziwac co znajduje sie obok dlatego tak opisowo napisałam-to wiem gdzie cena faktycznie jest w miarę przystępna jednak obawiam sie troszkę, wiem, że pisałaś, że u tego Marcina jeszcze nei bylaś, ale byłas może juz w tym salonie?
wiem, że zadowolenie z takich usług, to kwestia indywidualni i tak czy siak bede musiaal przetestowac na wlasnej skórze ale powiedz mi-Ty byłas zadowolona z tego salonu?? polecasz go?
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:26   #1805
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
Celestia-ooo to, to-dokładnie tam-nie moglam zlokaloziwac co znajduje sie obok dlatego tak opisowo napisałam-to wiem gdzie cena faktycznie jest w miarę przystępna jednak obawiam sie troszkę, wiem, że pisałaś, że u tego Marcina jeszcze nei bylaś, ale byłas może juz w tym salonie?
wiem, że zadowolenie z takich usług, to kwestia indywidualni i tak czy siak bede musiaal przetestowac na wlasnej skórze ale powiedz mi-Ty byłas zadowolona z tego salonu?? polecasz go?
tak, ja bylam u Pani Agnieszki na strzyżeniu i byłam bardzo zadowolona, już gdzieś tam wcześniej pisałam, że podeszła do mnie bardzo fachowo, odpowiadała na pytania, proponowała różne tam rzeczy i była bardzo sympatyczna. gdy czekałam na swoją kolej (bo przyszłam trochę za wcześnie) widzialam Pana Marcina w akcji ścinania włosów kobiecie, kobiecina wyszła wtedy z bananem na twarzy, widać była zadowolona.
mam nadzieję, że i Ty będziesz
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:38   #1806
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziękuję
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:03   #1807
IceAngel
Przyczajenie
 
Avatar IceAngel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Lublin

Tzn. on dużo ścina, ale z długości nie schodzi, to muszę przyznać, i piękną opinie napisałaś florko Ale właśnie, to, że ściął jak ściął, to perfekcyjnie długo się trzymają te moje włoski, powiem następnym razem (bo pewnie pójdę znowu do p.Marcina :P nie chcę ryzykować innych fryzjerów :P) żeby zrobił tak, bym miała optycznie dużo włosów i więcej, i pewnie tak się stanie Na początku nie będę zadowolona- bo która kobieta jest od razu zadowolona z fryzury? ;D Musi mieć czas się przyzwyczaić I tygodniu, dwóch docenię to dzieło na swojej głowie i z bananem na twarzy będę łazić ;D Tylko to farbowanie robić w hair line? Taka bogata to nie ejstem :P Wole kasę na lodowisko wywalać, no ale czego się dla włosów nie robi jednak..
IceAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 11:49   #1808
florka_
Raczkowanie
 
Avatar florka_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 99
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez IceAngel Pokaż wiadomość
Na początku nie będę zadowolona- bo która kobieta jest od razu zadowolona z fryzury? ;D Musi mieć czas się przyzwyczaić I tygodniu, dwóch docenię to dzieło na swojej głowie i z bananem na twarzy będę łazić ;D Tylko to farbowanie robić w hair line? Taka bogata to nie ejstem :P Wole kasę na lodowisko wywalać, no ale czego się dla włosów nie robi jednak..
hehe dokładnie! bywa i tak że trzeba się przyzwyczaić do samej siebie w nowym wydaniu.
a propos farbowania... z reguły wolę próbować nowych cięć a nie kolorów, chociaż i na to powoli przychodzi mi ochota. Mimo wszystko jeszcze chwile poczekam na tzw. "swobodę finansową", bo jednak troche kasy na to potrzeba... Na razie nakładam kolor w domu i jest mi z tym dobrze

Cytat:
Napisane przez IceAngel Pokaż wiadomość
piękną opinie napisałaś florko
może dlatego, że jestem jeszcze pod wrażeniem mojej ostatniej wizyty u Marcina
florka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:14   #1809
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

...ja to się czuję normalnie, legalnie dyskryminowana traktowana jak ktoś gorszej kategorii...

..ja wiem, ja nawet jestem w stanie zrozumieć, ze fryzjerzy dostają prawie orgazmu zwykle na widok moich loków i tego jaki mają skręt i tego ze wyglądają jak bardzo pracowicie zrobione loki, ale czuje się jak ktoś gorszy, kogo żaden fryzjer nie chce obciąć, bo "Pani ma takie piękne włosy"
...jeszcze wcześniej jak miałam gęste i naprawdę piękne, to jakoś byłam w stanie to przełknąć, choć zawsze czułam sie pokrzywdzona, że nikt nie chce mnie obciąć i że nie zasługuje na to, żeby cos zmienić, ale wtedy byłam 15 kg grubsza i tłumaczyłam-wmawialam sobie, że do okrągłej twarzy nic innego nie pasuje...

...ale teraz jestem naprawdę rozżalona i czuję, że traktuje się mnie jak kogos gorszego normalnie (aż się dziś popłakałam)
ja mówię, że chcę "ciąć, ciąć, ciąć" i pokazuje kilka fryzurek z których najdłuższa jest do linii żuchwy a najkrótsza to zapałka na kreconych włosach i co słyszę??, że "Pani sie potem nie odnajdzie w takich włosach jesli zawsze miała Pani dlugie"
...czy ja naprawdę jestem kims gorszej kategorii, bo fryzjerzy to sa tylko zadowoleni z fryzurek które sa gładkie na prostych włoskach i wymodelowane, czy naprawde nikogo juz nie stac na to, żeby porzadnie obciac włoski krecone i móc przyznąc, że krecone włosy krótkie zawadiacko sterczące we wszystkie strony tez można nazwac ładnymi i że ktoś może być własnie zadolwolony z takich???

...jestem taka rożżalona dziewczyny, że nie macie pojęcia nawet
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:37   #1810
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin

Młódka, ale byłaś w tym Hair Line i też Ci powiedzieli, że szkoda ścinać Twoich włosów?
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 21:16   #1811
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

i nawet biorac pod uwagę, że sa nieestetycznie rzadkie, to Pan Marcin nie bardzo chce ścinać krócej niż do linii brody, bo "będą sie kręcić" no ale one sie kreca i maja się krecić-kocham w nich to... i jeszcze powiedział, że "nie odnajdę się w krótkiej fryzurze jesli zawsze mialam długie wlosy"

normalnie jest mi tak przykro, że nie macie pojęcia

powiedział, że zaczniemy od boba do linii poniżej żuchwy a potem się zobaczy (bo bede się ciąć dopiero w przyszłym tyg) ale ja chcialabym wiedzieć jaka jest propozycja i pomyslec ewentualnie nad różnymi wariantami i wogóle oswoić te myśl i zwizualizowac sobie to..a nie usłyszeć, że mam ładne loki-bo ja o tym wiem...ale ja chce cos zmienic

Dlaczego nikt nie traktuje ludzi z kreconymi włosami powaznie i jako pełnowartościowych klientów dla których naprawde warto sie wysilić

-------------------------------------------------------------
EDIT

jakos nie wierzę, że jest taki kształt twarzy do którego pasuje tylko jeden rodzaj fryzury i nic wiecej nie da się zrobić

Edytowane przez Młódka
Czas edycji: 2010-10-13 o 21:19
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 15:56   #1812
lunia300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam.
Chciałam zapytać jakie macie opinie na temat Akademii Piękna na dworcu PKP w Lublinie. Ktoś polecił mi ten salon, ale chciałam zapytać Was o zdanie.
Pozdrawiam.
lunia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:02   #1813
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
i nawet biorac pod uwagę, że sa nieestetycznie rzadkie, to Pan Marcin nie bardzo chce ścinać krócej niż do linii brody, bo "będą sie kręcić" no ale one sie kreca i maja się krecić-kocham w nich to... i jeszcze powiedział, że "nie odnajdę się w krótkiej fryzurze jesli zawsze mialam długie wlosy"

normalnie jest mi tak przykro, że nie macie pojęcia

powiedział, że zaczniemy od boba do linii poniżej żuchwy a potem się zobaczy (bo bede się ciąć dopiero w przyszłym tyg) ale ja chcialabym wiedzieć jaka jest propozycja i pomyslec ewentualnie nad różnymi wariantami i wogóle oswoić te myśl i zwizualizowac sobie to..a nie usłyszeć, że mam ładne loki-bo ja o tym wiem...ale ja chce cos zmienic

Dlaczego nikt nie traktuje ludzi z kreconymi włosami powaznie i jako pełnowartościowych klientów dla których naprawde warto sie wysilić

-------------------------------------------------------------
EDIT

jakos nie wierzę, że jest taki kształt twarzy do którego pasuje tylko jeden rodzaj fryzury i nic wiecej nie da się zrobić
Idź do Pierre, do Iwony, konsultacja jest darmowa
To jedyna fryzjerka, która słucha, co się do niej mówi, tak wynika z moich doświadczeń.
Cena, może nie najniższa, 90zł, ale za to efekt-taki jakiego się oczekiwało.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:50   #1814
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Idź do Pierre, do Iwony, konsultacja jest darmowa
To jedyna fryzjerka, która słucha, co się do niej mówi, tak wynika z moich doświadczeń.
Cena, może nie najniższa, 90zł, ale za to efekt-taki jakiego się oczekiwało.
Ostatnio na Grouponie były zniżki do salonu Pierre - cięcie, modelowanie, odżywka u fryzjera 1 i 2 poziomu + konsultacja za 45 zł. pojawiły się chyba z dwa razy, warto 'upolować'.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:13   #1815
alica84
Raczkowanie
 
Avatar alica84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez lunia300 Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałam zapytać jakie macie opinie na temat Akademii Piękna na dworcu PKP w Lublinie. Ktoś polecił mi ten salon, ale chciałam zapytać Was o zdanie.
Pozdrawiam.
Ja tam chodziłam do pani Basi Skulimowskiej, ale niestety już tam nie pracuje Może któraś z Was wie gdzie ją można znaleźć?
__________________
Karma tastes so sweet.
alica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:09   #1816
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez alica84 Pokaż wiadomość
Ja tam chodziłam do pani Basi Skulimowskiej, ale niestety już tam nie pracuje Może któraś z Was wie gdzie ją można znaleźć?
a ten inny pan stamtąd? nie podpasował Ci?
koleżanka w pracy ma do niej telefon chyba, jak będę coś wiedziała to dam znać
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-10-17 o 16:10
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 10:10   #1817
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale na grouponie (http://www.groupon.pl/in/.EpXShy) jest bon za 40 zł i wartości 80 zl na stżyżenie i modelowanie z odzywką w akademii wizerunku L'Oreal na Zana...

tak się zastanawiam jak myslicie?
Była któras w tym własnie salonie? zastanawiam się czy potrafią zająć się kreconymi wlosami bez wmawiania komus, że trzeba wyprostować (bo już się z takim podejsciem wielokrotnie spotkałam /sic!/ )
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 10:23   #1818
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale na grouponie (http://www.groupon.pl/in/.EpXShy) jest bon za 40 zł i wartości 80 zl na stżyżenie i modelowanie z odzywką w akademii wizerunku L'Oreal na Zana...

tak się zastanawiam jak myslicie?
Była któras w tym własnie salonie? zastanawiam się czy potrafią zająć się kreconymi wlosami bez wmawiania komus, że trzeba wyprostować (bo już się z takim podejsciem wielokrotnie spotkałam /sic!/ )
O! Właśnie miałam o to pytać! Czy możecie powiedzieć coś o tym salonie? Nigdzie, a szukałam dłuższy czas, nie znalazłam żadnych opinii. A muszę przyznać, że zaciekawiła mnie ta oferta.

A tak trochę z innej beczki: podczytuję trochę wątek i próbuję znaleźć fryzjera. Zastanawiam się nad panem Marcinem. Ale nie chodzi mi o ładne cięcie tylko o kogoś, kto zrobi mi ładnie długie włosy. Ostatni raz byłam u fryzjera rok temu (niesprawdzona fryzjerka ) i mam traumę :brzyda l: Miałam włosy do pasa, poprosiłam o "odświeżenie" fryzurki i podcięcie max. 4 cm a z włosów do pasa zrobiła mi włosy ledwie za ramiona!!! Już prawie odrosły, jescze pewnie ze 2-3 miesiące i będą takie jak wcześniej. Napisałam to dlatego, że zależy mi na takim cięciu, żeby fryzura była ładna ale włosy zostały długie. Nie chcę ich skracać tylko odświeżyć. Czy któraś z was ma dobre doświadczenia z odświeżaniem długiej fryzurki?
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:14   #1819
OpiumGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale na grouponie (http://www.groupon.pl/in/.EpXShy) jest bon za 40 zł i wartości 80 zl na stżyżenie i modelowanie z odzywką w akademii wizerunku L'Oreal na Zana...

tak się zastanawiam jak myslicie?
Była któras w tym własnie salonie? zastanawiam się czy potrafią zająć się kreconymi wlosami bez wmawiania komus, że trzeba wyprostować (bo już się z takim podejsciem wielokrotnie spotkałam /sic!/ )
ooo wlasnie tez jestem ciekawa co oni tam potrafia... Mam zamiar kupic ten bon i oby nie na darmo bo tez mam krecone wlosy.. Sie okaze
OpiumGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 09:18   #1820
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez OpiumGirl Pokaż wiadomość
ooo wlasnie tez jestem ciekawa co oni tam potrafia... Mam zamiar kupic ten bon i oby nie na darmo bo tez mam krecone wlosy.. Sie okaze
mam prośbę-daj znacz czy w koncu kupiłas te bony i czy zamierzasz w najblizszym czasie sie tam udać...a jesli tak, to czekamy na relacje

...szczególnie ja z racji też kręconych włosów o których przewaznie fryzjerzy mają blade pojęcie
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:38   #1821
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
mam prośbę-daj znacz czy w koncu kupiłas te bony i czy zamierzasz w najblizszym czasie sie tam udać...a jesli tak, to czekamy na relacje

...szczególnie ja z racji też kręconych włosów o których przewaznie fryzjerzy mają blade pojęcie
zgadzam się z Tobą tylko jednemu fryzjerowi udeało się nie zrobić wielkiego siana na mojej głowie
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:10   #1822
czescwszystkim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

eej ludzie, a wiecie gdzie mozna pojsc zeby nie bawic sie tam w dobieranki koloru, bo juz znalazlam zdjecie w internecie, tylko zeby wyslac im mailem jakos zeby mogli przygotowac farbe?
czescwszystkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:47   #1823
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Fryzjer - Lublin

a na dobór koloru bardziej polecacie P.Agnieszkę czy Pana Marcina z Hair Line?
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 06:44   #1824
czescwszystkim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

a ja w koncu sama sobie kupilam farbe, tylko teraz nie wiem, czy sama sobie ufarbuje czy pojde do fryzjera
czescwszystkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:57   #1825
eLejna
Przyczajenie
 
Avatar eLejna
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć Dziewczyny, tyle się naczytałam dobrego o Panu Marcinie z Hair Line, że poczyniłam dziś pierwszy krok i zapisałam się do niego na cięcie. W środę się okaże co zrobi na mojej głowie Mam włosy do ramion mniej więcej, w sumie to nie chce nic drastycznego, tylko wycieniować, ale większość fryzjerów i to potrafiła spartolić W środę dodam swoją opinię na temat Pana Marcina, pozdrowionka
__________________

,,Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?''
— Albert Einstein


SCHUDNĄĆ! SCHUDNĄĆ! SCHUDNĄĆ!

01.01.2015- 68kg ---> 30.03.2015- 60kg
eLejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:31   #1826
rapsodia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć Dziewczyny.
Ja mam troszkę inny problem. Potrzebuję dobrej fryzjerki, która dojeżdża do klienta. Chodzi mi o fryzurę w ranek po weselu, dlatego jest absolutnie niezbędne, żeby przyjechała do mnie i to do tego do hotelu pod lublinem w niedzielne przedpołudnie. Znacie kogoś godnego polecenia? Ideałem by było gdyby ta pani jeszcze do tego była makijażystką. Mam nadzieję, że ktoś taki w ogóle istnieje w Lublinie Bardzo proszę o pomoc. Byłabym wdzięczna za podanie orientacyjnych cen. Pozdrawiam
rapsodia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 17:56   #1827
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
pierre szuka modeli

hej dziewczyny salon PIERRE szuka modelek na foto sesje robia strzyżenie i kolor za free potrzebuja osob bardzo odwazny i tez klasycznych . mozna sie dowiedziec np z facebooko


http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/PierreLupina/165961993427
Castingna Foto Modela/Modelkę Salonu Fryzjerskiego Pierre. Jeśli chcesz miećprofesionalne zdjecia w nowej niezwykłej fryzurze styliści Pierrezapraszaja do wspólpracy. Casting potrwa do 26.10.2010. SZCZEGÓŁ pod numerem tel. 506735973. Szybka akcja
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 23:09   #1828
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: Toko/ Todzo- poszukuję Łukasza salon na sikorskiego

Cytat:
Napisane przez Frutela Pokaż wiadomość
Witam, Kochani poszukuję Łukasza, który pracował w salonie fryzjerskim na ul. Sikorskiego nie pamiętam dokładnej nazwy - Todzo lub Toko. Salon został zamknięty a w nowo powstałym nikt niestety nie ma namiaru na tego pana a potrafi cuda robić na głowie ;-) Błagam pomóżcie!!!
Nie znam jego nazwiska ale z tego co pamiętam urodził się 8marca na dzień kobiet.
A nie pomyliłaś imion??? To Paweł nie Łukasz. Mam rację?
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:36   #1829
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny może macie jakieś opinie o salonie Anna na Czechowie, ulica Zywnego 10? Prosze o odpowiedzi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:32   #1830
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny "od Grzesia S.", gdzie teraz ścinacie włosy, odkąd on wyjechał? a może któraś z was odwiedziła go w Warszawie? ja byłam dwa razy u Marcina z hairline, nie jest najgorzej, ale to jednak nie "TO". Mam kręcone włosy i potrzebuję kogoś, kto potrafi robić te różne sztuczki, jak jakieś cieniowanie od spodu, bo za szybko moje włosy nabierają objętości po ścięciu.. nikt oprócz Grzegorza, z fryzjerów których dotychczas odwiedziłam tak dobrze jak on ścinać nie potrafił Mam przyjaciółkę w Warszawie, więc przy okazji, jak ją odwiedzam, mogłabym się do niego wybrać, ale warszawskie ceny pewnie są masakryczne...
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.