WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-16, 23:46   #2461
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

kallos nie ma silikonów, i jest bajeczny pachnie cudnie budyniem :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-17, 15:25   #2462
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Madame Red Poka¿ wiadomo¶æ
Mój dermatolog trzyma mnie oko³o godzinê.
Ostatnio jednak siedzia³am u niego 3 godziny...ale w ten dzieñ nie pracowa³ i zgodzi³ siê przyj±æ tylko mnie, mimo i¿ to by³ jego prywatny czas ...
Zrobi³ mi ca³y wyk³ad jak na studiach i du¿o siê od niego dowiedzia³am .
Ogólnie spoko go¶æ - mo¿na te¿ pisaæ e-maile na które zawsze odpisuje wieczorem. Je¿eli która¶ z Was zrobi³aby wyniki i chcia³aby siê poradziæ dobrego dermatologa to mogê podaæ maila, na którego mo¿na wys³aæ skan.
hm, a mogabys sie podzielic jego 'wykladem'
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:56   #2463
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 487
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej dziewczyny
Niestety nie da³am rady przekopaæ siê przez w±tek i znale¼æ interesuj±cych mnie informacji Wiêc mam nadzieje, ¿e która¶ mi pomo¿e A mianowicie chcia³am od¿ywiæ moje zniszczone prostowaniem w³osy i kupi³am biovax intensywnie regeneruj±c± maskê do w³osów ciemnych. Od razu widzê, ¿e wygl±daj± lepiej, tylko jak zawsze wypada³o mi przy czesaniu po kilka w³osów dziennie tak teraz (po 3 u¿yciach tej maski) wypad³o mi strasznie du¿o i a¿ siê przestraszy³am Nie mogê w necie nigdzie znale¼æ czy to normalne czy nie bardzo...
__________________
.

"Pragnienia ³ami± nam serce, mêcz± nas.
Po¿±danie rujnuje nam ¿ycie.
Ale je¶li chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpi± ci, którzy nie wiedz±, czego chc±."


.
mrytka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:47   #2464
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2 235
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

zajrzyj na w±tek o zniszczonych
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:24   #2465
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 085
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

przyszed³ zamówiony przeze mnie krem i szampon himalaya!!! Zaczynam testowanie, mam nadzieje, ¿e pomo¿e. Co wiêcej mam nadzieje, ¿e nie wp³ywa jako¶ na wyp³ukiwanie koloru. W sumie i tak troche lepiej z moimi w³osami. Mo¿e zestaw witaminer+vitapil zacz±³ dzia³ac...OBy
LustForLife jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:01   #2466
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LustForLife Poka¿ wiadomo¶æ
przyszed³ zamówiony przeze mnie krem i szampon himalaya!!! Zaczynam testowanie, mam nadzieje, ¿e pomo¿e. Co wiêcej mam nadzieje, ¿e nie wp³ywa jako¶ na wyp³ukiwanie koloru. W sumie i tak troche lepiej z moimi w³osami. Mo¿e zestaw witaminer+vitapil zacz±³ dzia³ac...OBy
Dawaj znaæ jak siê sprawuje!
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:20   #2467
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny jestem ciekawa czy u was tez bywa taka sytuacja jak u mnie:

zwykle wlosy lec± mi STRASZNIE gdy troche je przetrzymam jesli chodzi o ¶wie¿o¶æ/przet³uszczanie...jesli zdarzy mi sie je bardzo przet³u¶ciæ, to lec± tragicznie wy te¿ tak macie ??

...wax o którym pisalam pomóg³ mi na kilka dni tak ze lecialo mi po kilkanascie, czy dwadzie¶ciakilka wlosów a w miarê tego jak zacze³y mi siê przet³uszczaæ to lecia³y coraz bardziej...dzi¶ w trakcie mycia a raczej po nim wylecia³o mi ich naprawdê duzo (tak na moje oko co¶ ponad stówa ) na³ozy³am wiêc waxa i teraz jak wysch³y to prawie nie lec± z czego siê bardzo cieszê ale mimo wszystko jestem zdo³owana, bo wydawa³o mi sie, ¿e juz powstrzyma³am to wypadanie a tu okazuje siê, ¿e gdy 2 dni przetrzymam mycie, to robi siê normalnie horror i masakra
Czy która¶ te¿ tak ma-powiedzcie proszê

Edytowane przez M³ódka
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:22
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 18:35   #2468
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

myslê, ¿e po d³uzszym przetrzymaniu bez mycia leci ich wiêcej, dlatego ¿e kumuluj± siê wypadaj±ce w³osy z ka¿dego dnia.
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:52   #2469
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 085
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Dawaj znaæ jak siê sprawuje!
Jasne, ze bêde . Poki co wtar³am go kilka godzin temu, mimo ¿e polecaja wetrzec na noc, ale jakos ba³am sie ¿eby nie by³y t³uste, bo rano nie mam kiedy umyc. Ale krem w³osów nie przet³uszcza. Nie pachnie tez jakos ¼le. No zobaczymy...Mo¿e nastepnym razem faktycznie wetre na noc. A no i dzis umyje tym szamponem, aczkolwiek pisze na nim, ze pomaga w wypadaniu wlosow spowodowanym ³amaniem sie w³osów, a u mnie to raczej z cebulakmi leca...
LustForLife jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:12   #2470
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez M³ódka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jestem ciekawa czy u was tez bywa taka sytuacja jak u mnie:

zwykle wlosy lec± mi STRASZNIE gdy troche je przetrzymam jesli chodzi o ¶wie¿o¶æ/przet³uszczanie...jesli zdarzy mi sie je bardzo przet³u¶ciæ, to lec± tragicznie wy te¿ tak macie ??

...wax o którym pisalam pomóg³ mi na kilka dni tak ze lecialo mi po kilkanascie, czy dwadzie¶ciakilka wlosów a w miarê tego jak zacze³y mi siê przet³uszczaæ to lecia³y coraz bardziej...dzi¶ w trakcie mycia a raczej po nim wylecia³o mi ich naprawdê duzo (tak na moje oko co¶ ponad stówa ) na³ozy³am wiêc waxa i teraz jak wysch³y to prawie nie lec± z czego siê bardzo cieszê ale mimo wszystko jestem zdo³owana, bo wydawa³o mi sie, ¿e juz powstrzyma³am to wypadanie a tu okazuje siê, ¿e gdy 2 dni przetrzymam mycie, to robi siê normalnie horror i masakra
Czy która¶ te¿ tak ma-powiedzcie proszê
Tak, ja te¿ tak mam. To po prostu dlatego ¿e jak siê przetrzyma w³osy to wiêcej ³oju siê na nich osadza, s± bardziej obci±¿one i przy myciu wypadaj±. Ale!!! Wypadaj± w³osy które i tak mia³yby wypa¶æ (których cebulka w³osów tylko tkwi lekko w skórze ale nie jest ju¿ od¿ywiana i "nie ¿yje") wiêc ja bym tego jako przyczynê wypadania nie zalicza³a. Dlatego te¿ mi wszelkie olejowanie czy tre¶ciwsze maseczki obci±¿aj± w³osy i sprawiaj± ¿e wiêcej ich wypada.
Wiem ¿e jak widzimy mniej w³osów wypadaj±cych to lepsze nasze samopoczucie ale niektórzy np rezygnuj± wtedy z ró¿nych specyfików my¶l±c ¿e to akurat wzmog³o wypadanie.

Cytat:
Napisane przez LustForLife Poka¿ wiadomo¶æ
przyszed³ zamówiony przeze mnie krem i szampon himalaya!!! Zaczynam testowanie, mam nadzieje, ¿e pomo¿e. Co wiêcej mam nadzieje, ¿e nie wp³ywa jako¶ na wyp³ukiwanie koloru. W sumie i tak troche lepiej z moimi w³osami. Mo¿e zestaw witaminer+vitapil zacz±³ dzia³ac...OBy
Za du¿o tych witamin i minera³ów nadmiar niektórych równie¿ powoduje wypadanie (np. wit A, nadmiar niektórych pierwiastków powoduje niedomiar inncyh). Ja bra³abym tylko jeden specyfik.

Cytat:
Napisane przez mrytka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
Niestety nie da³am rady przekopaæ siê przez w±tek i znale¼æ interesuj±cych mnie informacji Wiêc mam nadzieje, ¿e która¶ mi pomo¿e A mianowicie chcia³am od¿ywiæ moje zniszczone prostowaniem w³osy i kupi³am biovax intensywnie regeneruj±c± maskê do w³osów ciemnych. Od razu widzê, ¿e wygl±daj± lepiej, tylko jak zawsze wypada³o mi przy czesaniu po kilka w³osów dziennie tak teraz (po 3 u¿yciach tej maski) wypad³o mi strasznie du¿o i a¿ siê przestraszy³am Nie mogê w necie nigdzie znale¼æ czy to normalne czy nie bardzo...
Podobno Wax na pocz±tku wzmaga wypadanie w³osów. Nie wiem na jakiej zasadzie to dzia³a ale wielokrotnie o tym czyta³am.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:29   #2471
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

abercrombie dzieki za uspokojenie

...a co do waxa, to nie wiem jak z tym do czarnych w³osów ale ten do wypadaj±cych dla mnie osobi¶cie zadzia³a³ od pierwszego razu -tak ze wypada³o mi max po dwadzie¶ciakilka wlosów tak jak zwykle przy rozczesywaniu wilgotnych nie miesli³y siê one w d³oni tak ju¿ za pierwszym razem bylo ich tylko odrobinkê i dzi¶ po tem masce jak roczaselam to tez tak by³o na mnie on na szczêsæie bardzo dobrze dzia³a a jakie w³osy po nim piekne i l¶ni±ce ale poczekam z opini± do KWC a¿ zurzyje ca³e opakowanie
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 09:13   #2472
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Na mnie wszelkie waxy zawsze rewelacyjnie dzia³a³y, ale dora¼nie niestety. Pamiêtam, by³am kiedy¶ na weekend w domu, a jak tylko wychodzê w niedzielê, to moja mama siê bierze za zamiatanie pod³óg z moich k³aków. I dzwoni zaryczana, ¿e pod³ogi czyste i nie ma nawet jednego w³osa (u mnie to cud!), a ja na to, ¿e i w sobotê rano i w niedziele rano (bo mia³am tak± fantazjê i wiêcej czasu) u¿y³am waxa. Ale miêdzy u¿yciami lecia³y normalnie. Na d³u¿sz± metê zawsze pomaga³o mi co¶ innego, ale przecie¿ wax nie jest jedynym co stosujesz na pewno a poza tym, na ka¿dego dzia³a inaczej.
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2010-10-19 o 09:19
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:22   #2473
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez neitka Poka¿ wiadomo¶æ
Ale miêdzy u¿yciami lecia³y normalnie. Na d³u¿sz± metê zawsze pomaga³o mi co¶ innego, ale przecie¿ wax nie jest jedynym co stosujesz na pewno a poza tym, na ka¿dego dzia³a inaczej.
No w³asnie u mnie jest tak, ¿e po odstawieniu wody ¼ródlanej laca mi 5 razy mniej wiêc urzywam jeszcze tylko waxa-poza tym nic nie zmieni³am ale róznica jest znaczna jeszcze troszke pozekam-dam szance organizmowi na odzywkanie równowagi mineralnej po tym wszystkim co opisywa³am
..ale na mnie tez ¶wietnie dzia³a z tym, ¿e póki co tez dora¼nie-bêde stosowac przy ka¿dym myci


Ps. ¶wietne zdjêcie w avatarze
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:47   #2474
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziêki, mój T¿ to taki pogodny ch³opak...

Kiedy¶ w³a¶nie zgada³am siê z koleg± odno¶nie wody, któr± pijê i wyprowadzi³ mi super mega wielki wyk³ad jak± nale¿y piæ a ja z tego pamiêtam, ¿e Cisowiankê, tote¿ tak robiê
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:59   #2475
maDziuS666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam wszystkie kobietki borykaj±ce sie z problemem wypadania w³osów i na wstêpie mam pytanie - czy wypadanie u której¶ z was jest spowodowane przyjmowaniem leków przeciwpadaczkowych?
__________________
"I co robi to jab³ko?! Skacze po ca³ym pokoju. Wsta³em, patrzê i nie wierzê. Jab³ko skacze niemi³osiernie ha³asuj±c. I wiecie co zrobi³em?! Po¿ar³em skur******, po¿ar³em do ostatniego kêsa..."
maDziuS666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 19:34   #2476
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

jestem za³amana jeszcze bardziej! kiedy to w koñcu minie?!

od paru dni stosujê tonik neril i w³osy rzeczywi¶cie wypadaja bardziej (chociaz mysla³am, ¿e bardziej sie juz nie da..). wiecie ile czasu takie wzmo¿one wypadanie mo¿e trwaæ..? ciekawe czy w ogóle siê poprawi..

mam maniê na punkcie obserwowania grubo¶ci kucyków dziewczyn.. mój ma ju¿ tak± ma³± ¶rednicê... za³amujê rêce..

mam ju¿ nawey przeb³yski, ¿eby spróbowaæ tego prostenalu, chociaz ciê¿ko mi siê do niego przekonaæ. bojê siê skutków ubocznych.

czy która¶ z was stosowa³a mo¿e kapsu³ki Revalid? (Sk³ad
1 kaps. zawiera 100 mg DL-metioniny, 50 mg L-cystyny, 50 mg pantotenianu wapnia, 1,5 mg witaminy B1, 10 mg witaminy B6, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, 50 mg wyci±gu z prosa, 50 mg wyci±gu z kie³ków pszenicy, 50 mg dro¿d¿y piwnych oraz sk³adniki mineralne w postaci chelatów: 2 mg ¿elaza, 2 mg cynku i 0,5 mg miedzi.)
nale¿y przyjmowaæ 3 kapsu³ki dziennie. czyta³am du¿o pozytywnych opinii na temat tego suplementu.

nie wiem, mo¿e przyczyna wypadania moich w³osów le¿y w ¿arciu s³odyczy..? a je¶li chodzi o wodê, któr± pijê- moi rodzice kupuj± zawszê ¼ródlan± z biedronki. do herbaty i kawy u¿ywam wody z kranu (jest twarda). jak± wodê polecacie? i czy mam zrezygnowaæ z gotowanej wody z kranu..?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:10   #2477
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 906
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
jestem za³amana jeszcze bardziej! kiedy to w koñcu minie?!

od paru dni stosujê tonik neril i w³osy rzeczywi¶cie wypadaja bardziej (chociaz mysla³am, ¿e bardziej sie juz nie da..). wiecie ile czasu takie wzmo¿one wypadanie mo¿e trwaæ..? ciekawe czy w ogóle siê poprawi..

mam maniê na punkcie obserwowania grubo¶ci kucyków dziewczyn.. mój ma ju¿ tak± ma³± ¶rednicê... za³amujê rêce..

mam ju¿ nawey przeb³yski, ¿eby spróbowaæ tego prostenalu, chociaz ciê¿ko mi siê do niego przekonaæ. bojê siê skutków ubocznych.

czy która¶ z was stosowa³a mo¿e kapsu³ki Revalid? (Sk³ad
1 kaps. zawiera 100 mg DL-metioniny, 50 mg L-cystyny, 50 mg pantotenianu wapnia, 1,5 mg witaminy B1, 10 mg witaminy B6, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, 50 mg wyci±gu z prosa, 50 mg wyci±gu z kie³ków pszenicy, 50 mg dro¿d¿y piwnych oraz sk³adniki mineralne w postaci chelatów: 2 mg ¿elaza, 2 mg cynku i 0,5 mg miedzi.)
nale¿y przyjmowaæ 3 kapsu³ki dziennie. czyta³am du¿o pozytywnych opinii na temat tego suplementu.

nie wiem, mo¿e przyczyna wypadania moich w³osów le¿y w ¿arciu s³odyczy..? a je¶li chodzi o wodê, któr± pijê- moi rodzice kupuj± zawszê ¼ródlan± z biedronki. do herbaty i kawy u¿ywam wody z kranu (jest twarda). jak± wodê polecacie? i czy mam zrezygnowaæ z gotowanej wody z kranu..?
Stosowa³am ten revalid, zarówno kapsu³ki jak równie¿ ampu³ki do wcierania. Zapisa³a mi je dermatolo¿ka jako czê¶æ kuracji i mia³am zu¿yæ tylko po jednym opakowaniu. Niestety nie zauwa¿y³am po tym ¿adnej poprawy(tak jak i po ca³ej kuracji zapisanej przez t± pani± :/) mo¿e przy d³u¿szym stosowaniu by³yby jakie¶ efekty...
jedyne co dobrego mogê powiedzieæ, to ¿e ampu³ki ¶licznie pachn±, ale có¿ to za zaleta... zreszt± pyta³a¶ o kapsu³ki, wiêc to ma³o istotne
SoBitterSoSweet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:27   #2478
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 160
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
jestem za³amana jeszcze bardziej! kiedy to w koñcu minie?!

od paru dni stosujê tonik neril i w³osy rzeczywi¶cie wypadaja bardziej (chociaz mysla³am, ¿e bardziej sie juz nie da..). wiecie ile czasu takie wzmo¿one wypadanie mo¿e trwaæ..? ciekawe czy w ogóle siê poprawi..

mam maniê na punkcie obserwowania grubo¶ci kucyków dziewczyn.. mój ma ju¿ tak± ma³± ¶rednicê... za³amujê rêce..

mam ju¿ nawey przeb³yski, ¿eby spróbowaæ tego prostenalu, chociaz ciê¿ko mi siê do niego przekonaæ. bojê siê skutków ubocznych.

czy która¶ z was stosowa³a mo¿e kapsu³ki Revalid? (Sk³ad
1 kaps. zawiera 100 mg DL-metioniny, 50 mg L-cystyny, 50 mg pantotenianu wapnia, 1,5 mg witaminy B1, 10 mg witaminy B6, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, 50 mg wyci±gu z prosa, 50 mg wyci±gu z kie³ków pszenicy, 50 mg dro¿d¿y piwnych oraz sk³adniki mineralne w postaci chelatów: 2 mg ¿elaza, 2 mg cynku i 0,5 mg miedzi.)
nale¿y przyjmowaæ 3 kapsu³ki dziennie. czyta³am du¿o pozytywnych opinii na temat tego suplementu.

nie wiem, mo¿e przyczyna wypadania moich w³osów le¿y w ¿arciu s³odyczy..? a je¶li chodzi o wodê, któr± pijê- moi rodzice kupuj± zawszê ¼ródlan± z biedronki. do herbaty i kawy u¿ywam wody z kranu (jest twarda). jak± wodê polecacie? i czy mam zrezygnowaæ z gotowanej wody z kranu..?
ja ju¿ 6 dzieñ smarujê skórê g³owy nerilem.. jestem dobrej my¶li choæ w³osy wy³a¿±... mam nadziejê, ¿e ujrzê nowe w³oski za jakie¶ 4 tygodnie.. i, ¿e jednak dobrze to wcieram i moje w³osy bêd± mocniejsze..;>

ja te¿ pi³am t± wodê ¼ródlan± z biedronki, bo moi rodzice kupuj± j± zgrzewami.. teraz jestem na studiach, kupujê wodê mineraln±, tak±, która jest dosyæ tania. Mieszkasz w du¿ym mie¶cie? W du¿ych miastach woda w kranie jest chlorowana.. nie wiem jak ona wp³ywa na w³osy ;O i ogólnie na organizm, ale nie odwa¿y³abym siê zamoczyæ w niej jêzyka ;/ tylko przegotowana!
__________________
its better to try and fail than to not try at all
hashii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:29   #2479
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

parê lat temu tez boryka³am siê z wypadaniem w³osów. wtedy przyczyna by³o drastyczne odchudzanie. stosowa³am wtedy humawit, pó¼niej revalid (zalecony przez dermatologa). w³osy przesta³y wypadac, ale nie wiem, czy by³ to skutek powrotu do normalnego jedzenia, czy dziêki suplementom
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 20:32   #2480
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 085
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

O co chodzi z tym prostenalem?
LustForLife jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:36   #2481
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LustForLife Poka¿ wiadomo¶æ
O co chodzi z tym prostenalem?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470275
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:43   #2482
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

phenomeno kochana przerzuæ siê na próbê na tydzieñ-max 2 tyg na wodê z lidla mineraln± o której pisali¶my..nie ¿ródlana tylko te mineraln±
Nic Ci nie szkodzi spróbowaæ a jesli to akurat to ??
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:45   #2483
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

hm,. spróbujê. muszê wys³aæ rodziców do lidla. a co s±dzicie o wodzie mineralnej polaris z biedonki?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:13   #2484
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Phenomeno mi dermatol. te¿ poleci³a NERIL, wcieram od tygodnia i rzeczywi¶cie w³osy wypadaj± tak jak wypada³y (jak nie wiêcej) . Dermat. uprzedzi³a, ¿e mog± wypadaæ wiêcej i trzeba u¿ywac min 8 tyg, nawet je¶li w³osy przestan± wypadaæ wcze¶niej .
przy ka¿dym ¶rodku zewnêtrznym jak i wewnêtrznym trzeba cierpliwie poczekaæ na efekty.
Bêdzie dobrze
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:20   #2485
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
hm,. spróbujê. muszê wys³aæ rodziców do lidla. a co s±dzicie o wodzie mineralnej polaris z biedonki?
nie wiem nie patrzylam na sk³ad
nie chodzi o firme czy co¶ musi spe³nic tylko jeden warunek --> mieæ sume sk³adników ponad 1000 mg/l i to podstawowy wymóg (jak dla mnie-mniejsze na mnie wogóle nie dzialaj±
dlatego wspomnialam o tej z lidla "saguaro mineral" bo ona ma 2091 mg/l
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:32   #2486
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ja tez mam maniê ze patrze na w³osy wszystkich dziewczyn i porównuje nie mogê patrzec jak ma któras gêste jakie ja mia³am kiedys masakra, chyba robi± mi siê zakola
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:39   #2487
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bojkka Poka¿ wiadomo¶æ
Phenomeno mi dermatol. te¿ poleci³a NERIL, wcieram od tygodnia i rzeczywi¶cie w³osy wypadaj± tak jak wypada³y (jak nie wiêcej) . Dermat. uprzedzi³a, ¿e mog± wypadaæ wiêcej i trzeba u¿ywac min 8 tyg, nawet je¶li w³osy przestan± wypadaæ wcze¶niej .
przy ka¿dym ¶rodku zewnêtrznym jak i wewnêtrznym trzeba cierpliwie poczekaæ na efekty.
Bêdzie dobrze
wlasnie, ja uzywalam 4 tygodnie i zaluje ze dalej tego nie ci±gne³am ( brak czasu)
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-20, 10:11   #2488
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A ja niby raz widzê poprawê, raz nie, niby w³osy przesta³y tak drastycznie wypadaæ, ale... przerazi³am siê ich objêto¶ci±... s± praktycznie tylko przy samej skórze, 1 cienka warstwa.... z tego wniosek, ¿e nie rosn± mi nowe Teraz nie mogê ich u³o¿yæ, fryzurê mam nijak± i czujê siê okropnie
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:25   #2489
princessaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

mam identycznie jak Ty niby ok, ale objêto¶æ straszna-przerzedzone s± niemi³osiernie, ka¿dy deszcz to zmora,myjê codziennie bo po nocy strasznie wygl±daj±-s± uklepane, robi± sie ,,gniazda,, no koszmar Nie wiem czy bedzie lepiej mimo ¿e czuje igie³ki pod palcami ale ich nie widze dlaczego??.. no có¿ pozosta³o nam z t± sytuacja siê pogodziæ, ale nie zapominajmy o pielêgnacji
princessaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:26   #2490
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 362
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, a czy my¶licie, ¿e je¿eli przyczyn± du¿ego przerzedzenia siê w³osów i ich wypadania by³y zaburzenia hormonalne to po ich wyregulowaniu mo¿na liczyc na odrost?
__________________
"Tylko szczê¶liwi ludzie mog± daæ szczê¶cie innym...

Tylko je¶li wiesz jak byæ szczê¶liwym jeste¶ w stanie nauczyæ tego kogo¶ innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.