Suknia marzeń cz. III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 19:16   #4651
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
ja już sama nie wiem... :P pasowałam tą falbaniastą z koronkowym malutkim bolerkiem, welonem, ozdobą na szyji i we włosach i było super (nie mogłam zrobić zdjęcia...)

ta trzecia była moja faworytką od samego początku ale nie wiem czy ona nie jest za skromna i za delikatna i boję się, że będę żałowac :/
tak w niej wyglądała znajoma dziewczyna:
Koniecznie musiałabyś przymierzyć obydwie. Suknie są różne więc na pewno różne dodatki by były dobierane do nich. Wiadomo, że do tej z falbanami będą one skromniejsze,a do skromnej takie by ją wyróżnić i nadać uroku. Jedyne co mogę powiedzieć na 100% to mierzyć i jeszcze raz mierzyć. A jak trafisz na tą jedną jedyną jak się w niej zobaczysz będziesz wiedziała, że to właśnie ta
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:16   #4652
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Obie suknie śliczne Wszystko zalezy od tego, czy wolisz styl bardziej dziewczęcy i ekstrawagancki (jedyneczka), czy elegancki i ponadczasowy
Przy czym ja tej pierwszej sukni absolutnie nie widze w takim zestawie, jak napisałaś - czyli z bolerkiem koronkowym, stroikiem na szyi i włosach oraz welonem. Dodatki są bardzo ładnie skompletowane do niej na modelce - szeroka bransoletka, długie kolczyki, bez naszyjnika (bo dekolt jest strojny i przykuwa uwagę) i delikatny welon (bez bolerka, lub jeśli już, to malutkie delikatne np. z organzy może być minimalna aplikacja na nim). Co do drugiej sukni, to Twoja znajoma wszystko ładnie dopasowała do siebie, aczkolwiek jest to bardzo skromna kreacja, więc zostawia szersze pole do manewru (jedyne, co mi się nie podoba to garnitur pana młodego - bleh...)

A i jeszcze jedno Wybór sukni zależy tez od tego, czy masz delikatną, czy bardziej wyrazistą urodę Sama mierzyłam podobna suknię do tej falbaniastej i totalnie mnie przytłoczyła Nie było widać mnie, tylko samą suknię Obawiam się, że jakbym ją wybrała nikt nie zapamiętałby mojej twarzy ani fryzury, tylko same falbanki Co nie zmienia faktu, że na osobach, o bardziej charakterystycznych i zdecydowanych rysach takie suknie wyglądają pięknie
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-10-20 o 19:20
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:51   #4653
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Co to za model? tej skromniejszej? i firma?

znalazłam, przepraszam

Edytowane przez szczesliwa25
Czas edycji: 2010-10-20 o 19:56
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:08   #4654
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ach dziewczyny ja już sama nie wiem... obydwie suknie miałam na sobie.

źle się wyraziłam co do tego bolerka, ono jest z takiej siateczki, gdzieniegdzie ma tylko koronkową naszywkę, coś w tym stylu, ale jest to bolerko salonowe, szyte tylko dla tej sukni.

http://sklep.kozle.com/images/e72.jpg

a na szyję i do włosów to
http://img04.allegroimg.pl/photos/40.../94/1276609466

jak już mówiłam, ja mam ciemne brązowe włosy, zielone oczy i ogólnie ciemniejszą karnację i nie muszę być tak delikatna jak blond modelka w katalogu... jutro jadę jeszcze raz, tym razem z liczną obstawą kobitek i mam nadzieję, że coś wybierzemy wspólnie...
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 23:47   #4655
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
ach dziewczyny ja już sama nie wiem... obydwie suknie miałam na sobie.

źle się wyraziłam co do tego bolerka, ono jest z takiej siateczki, gdzieniegdzie ma tylko koronkową naszywkę, coś w tym stylu, ale jest to bolerko salonowe, szyte tylko dla tej sukni.

http://sklep.kozle.com/images/e72.jpg

a na szyję i do włosów to
http://img04.allegroimg.pl/photos/40.../94/1276609466

jak już mówiłam, ja mam ciemne brązowe włosy, zielone oczy i ogólnie ciemniejszą karnację i nie muszę być tak delikatna jak blond modelka w katalogu... jutro jadę jeszcze raz, tym razem z liczną obstawą kobitek i mam nadzieję, że coś wybierzemy wspólnie...
Moim zdaniem to bolerko zupełnie nie pasuje, ale mogę się mylić, bo nie widziałam na żywo. Tylko jeśli mogę coś doradzić nie kupuj tego "stroika" na szyję! Zupełnie mi się to nie podoba, nie mam pojęcia, czemu jest teraz taka moda, że co druga PM ma takie cuś na sobie. Ani to biżuteria, ani to oryginalne, czy piękne, za to moim zdaniem totalnie kiczowate. Takie "naszyjniki" podobnie jak słynne rękawiczki bez palców naprawdę potrafią zepsuć image Panny Młodej. Zamiast tego czegoś na szyję zainwestuj w ładne kolczyki i bransoletkę. Taką biżuterie wykorzystasz później, a np. srebro nie kosztuje fortuny.
Powodzenia jutro przy ostatecznym wyborze! Jeśli mogę coś doradzić, to stań przed lustrem popatrz na siebie i pomyśl, czy właśnie takie wrażenie chcesz zrobić na gościach, jakie robisz na sobie samej
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:46   #4656
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
ja już sama nie wiem... :P pasowałam tą falbaniastą z koronkowym malutkim bolerkiem, welonem, ozdobą na szyji i we włosach i było super (nie mogłam zrobić zdjęcia...)

ta trzecia była moja faworytką od samego początku ale nie wiem czy ona nie jest za skromna i za delikatna i boję się, że będę żałowac :/
tak w niej wyglądała znajoma dziewczyna:
Ta skromniejsza suknia jest naprawde piekna, zwlaszcza dekolt ma przecudny (mialam juz go zapisanego jako moj ulubiony ).
Oczywiscie ta falbaniasta jest rownie sliczna, dlatego tak jak kolezanki radzily wybierz ta, ktora bardziej pasuje do Ciebie.
Ja tez mam problem z wyborem i np. pomimo, ze druga suknia jest dla mnie zjawiskowa, ja bym jej nie wybrala z tego wlasnie powodu, ze zawsze marzylam o rozlozystej, bogatej sukni -pozniej pewnie bym zalowala. Wiec jesli wolisz skromna elegance-to ta druga, jesli zas cos bardziej odwaznego-zdecydowanie pierwsza
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:41   #4657
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Suknia marzeń cz. III

zrezygnowałam z obu... :P
teraz mam już taki mętlik po dzisiejszym lataniu po sklepach, że sama nie wiem co robić...

znalazłam taką sukienkę ale u mnie na miejscu

http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...278304742.html

i chyba wybiorę się na przymiarkę :P
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 16:50   #4658
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
zrezygnowałam z obu... :P
teraz mam już taki mętlik po dzisiejszym lataniu po sklepach, że sama nie wiem co robić...

znalazłam taką sukienkę ale u mnie na miejscu

http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...278304742.html

i chyba wybiorę się na przymiarkę :P
Czyli to raczej żadna z tych dwóch Koniecznie musisz pomierzyć i jak trafisz na tą jedyną będziesz wiedziała, że to ona Jak szukałam swojej sukni, gdy przymierzyłam ją wiedziałam, że to właśnie ona. Mimo, że później mierzyłam inne w żadnej nie czułam się tak wyjątkowo
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:37   #4659
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia marzeń cz. III

mmmm Carrera jest cudna Tylko błagam jeszcze raz - żadnych stroików do niej, ani rękawiczek - bo to jest dość bogato zdobiona suknia i łatwo przesadzić
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:49   #4660
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Buziak1 nawiązując do tej sukni http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...278304742.html muszę przyznać, że góra jest ładna choć mnie osobiście rażą te 3 ukośne wstęgi. Za kurczakowymi dołami też nie przepadam, ale te falbanki o dziwo mi się spodobały .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:52   #4661
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ja też znalazłam suknie marzeń...chyba w koncumierzyłam bardzo podobna, ale nie identyczną, bo takiej w zadnym salonie nie znalazłam...to amerykanski model. Zupelnie nie wiem czy szukać podobnej czy szyc boje sie zę nie wyjdzie taka...jedyna poprawka od zdjecia to chce mniejsza halke, ta troszke za duza jest jak dla mnielub dół w ogole z szyfonu a nie tafty.
ocencie
A dołożę jeszcze jedną która wczesniej bardzo mnie urzekła (mierzyłam ja) ale mysle że ta mon cheri nie podkresli tak jak ta pierwsza mojej kobiecej sylwetki
ogolnie szukam modelu prostego z tym "czymś"
Kochane a jesli widziałyscie gdzieś na all lub w jakimś polskim salonie suknie z koronkową górą i prostym z matowej tafty lub szyfonowym dołem to poprosze o namiary
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2010-10-22 o 08:55
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 19:23   #4662
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja też znalazłam suknie marzeń...chyba w koncumierzyłam bardzo podobna, ale nie identyczną, bo takiej w zadnym salonie nie znalazłam...to amerykanski model. Zupelnie nie wiem czy szukać podobnej czy szyc boje sie zę nie wyjdzie taka...jedyna poprawka od zdjecia to chce mniejsza halke, ta troszke za duza jest jak dla mnielub dół w ogole z szyfonu a nie tafty.
ocencie
A dołożę jeszcze jedną która wczesniej bardzo mnie urzekła (mierzyłam ja) ale mysle że ta mon cheri nie podkresli tak jak ta pierwsza mojej kobiecej sylwetki
ogolnie szukam modelu prostego z tym "czymś"
Kochane a jesli widziałyscie gdzieś na all lub w jakimś polskim salonie suknie z koronkową górą i prostym z matowej tafty lub szyfonowym dołem to poprosze o namiary
Świetna ta pierwsza,tyko jak a mnie to ten tren odpada Suknie w stylu Mon Cheri już mi się opatrzyły i na pewno takiej nie będę miałaA co do samej sukni,to nigdzie takiej nie widziałam i nie kojarzę,choć naoglądałąm się mnóstwo zdjęć-ślub w przyszłe wakacje,a ja nada bez koncepcjizaczynam się troszeczkę stresować z powodu braku pomysłu na swój ślubny look.Od wiosny oglądam zdjęcia i niewiele z tego wiem,bo i tak wszystko weryfiukują przymiarki,a ja mierzyć na dobre zacznę w styczniu dopiero
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 12:43   #4663
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Kochane orientujecie się może co to za suknia?
Bardzo mi się podoba, ale nie mam pojęcia jak jej szukać...
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:09   #4664
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Kochane orientujecie się może co to za suknia?
Bardzo mi się podoba, ale nie mam pojęcia jak jej szukać...
Anniston od Maggie Sottero
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:21   #4665
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Kochane orientujecie się może co to za suknia?
Bardzo mi się podoba, ale nie mam pojęcia jak jej szukać...
Mi sie też ona baaardzo podoba..ale tylko na zdjęciu..jak zobaczyłam ją na żywo na dziewczynie to już mi się odpodobała... niestety..
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:23   #4666
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Mi sie też ona baaardzo podoba..ale tylko na zdjęciu..jak zobaczyłam ją na żywo na dziewczynie to już mi się odpodobała... niestety..
Gdzie ją widziałaś?Jest dostępna w Pl?
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:52   #4667
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Gdzie ją widziałaś?Jest dostępna w Pl?
Ona była w tegorocznej kolekcji. Nie wiem czy jeszcze gdzieś jest dostępna ale ja ja widziałam w Lublinie w lipcu w jednym z salonów..akurat ona była do wypożyczenia...
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 17:52   #4668
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Ona była w tegorocznej kolekcji. Nie wiem czy jeszcze gdzieś jest dostępna ale ja ja widziałam w Lublinie w lipcu w jednym z salonów..akurat ona była do wypożyczenia...
Mi akurat bardziej podoba się model Catarina-pisałam do wszystkich salonów z kolekcjami MS i niestety-istnieje jedynie możliwość zamówienia tej sukni w ciemno. A na to chyba nie jestem aż tak odważna
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:38   #4669
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Mi akurat bardziej podoba się model Catarina-pisałam do wszystkich salonów z kolekcjami MS i niestety-istnieje jedynie możliwość zamówienia tej sukni w ciemno. A na to chyba nie jestem aż tak odważna
Mi Pani wtedy też powiedziała, ze nie mają jej w sprzedaży..tylko do wypożyczenia..a jak spytałam dlaczego to powiedziała, że ta sukienka jest droga i z tego powodu nie byłoby wiele osób chętnych na kupno i ewentualnie tak jak mówisz...zamówienie w ciemno..ale ja bym w życiu tak nie zrobiła.. bo tak jak pisałam..to co na zdjęciu wygląda pięknie w rzeczywistości wygląda delikatnie mówiąc nieładnie...
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 18:40   #4670
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Mi Pani wtedy też powiedziała, ze nie mają jej w sprzedaży..tylko do wypożyczenia..a jak spytałam dlaczego to powiedziała, że ta sukienka jest droga i z tego powodu nie byłoby wiele osób chętnych na kupno i ewentualnie tak jak mówisz...zamówienie w ciemno..ale ja bym w życiu tak nie zrobiła.. bo tak jak pisałam..to co na zdjęciu wygląda pięknie w rzeczywistości wygląda delikatnie mówiąc nieładnie...
Nie generalizujmy-czasem wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:02   #4671
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Nie generalizujmy-czasem wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu
Ależ oczywiście, że nie można generalizować..ja pisalam o przypadku akurat pokazanej przez Ciebie sukni. Często jest tak, że na suknie nie zwróciłybyśmy uwagi w necie..a jak Pani pokaże i się włoży na siebie to się okazuje, że to właśnie ta... także trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:04
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:15   #4672
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Przekonałam się o tym na własnej skórze- przymiarka weryfikuje wszystkoNadal szukam tej jedynej
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 22:25   #4673
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że nie można generalizować..ja pisalam o przypadku akurat pokazanej przez Ciebie sukni. Często jest tak, że na suknie nie zwróciłybyśmy uwagi w necie..a jak Pani pokaże i się włoży na siebie to się okazuje, że to właśnie ta... także trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć
POTWIERDZAM spedziłam w necie sporo czasu , zrobiłam liste sukienek do przymiarki, obdzwoniłam salony ...i co??? wybrałam taką na którą kompletnie nie zwróciłabym uwagi gdyby nie sprzedawczyni w salonie.....
W zalaczniku na żywo i z katalogu
__________________

Edytowane przez teram
Czas edycji: 2010-10-23 o 22:37
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 08:39   #4674
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ona911 tę sukienkę pokazała katka,ale w sumie nie dziwię się,że się pomyliłaś-obie mamy motylki na avkach
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:39   #4675
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Teram, przecudowna suknia!
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:11   #4676
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
ona911 tę sukienkę pokazała katka,ale w sumie nie dziwię się,że się pomyliłaś-obie mamy motylki na avkach
Upsss.. przepraszam ..ale faktycznie tu motylek i tam motylek
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:19   #4677
Ariadna86
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 211
GG do Ariadna86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej dziewczyny!
Może orientujecie się skąd pochodzą te suknie??
__________________
Moja biżuhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255652

...generalnie w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym...

MY http://www.suwaczek.pl/cache/93484f56c1.png

NASZ ŚLUBhttp://www.suwaczek.pl/cache/3ee3399489.png
Ariadna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:22   #4678
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Mi sie też ona baaardzo podoba..ale tylko na zdjęciu..jak zobaczyłam ją na żywo na dziewczynie to już mi się odpodobała... niestety..
na zdjęciu jest piękna co na żywo z nią nie tak??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:40   #4679
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
na zdjęciu jest piękna co na żywo z nią nie tak??
Dla mnie nie wygląda już tak ładnie... jakość materiałów nie jest taka rewelacyjna.. no i ogólnie.. nie jest taka jaką sobie wyobrażałam po zobaczeniu zdjęcia
Ale każdy ma swój gust ..więc jednej dziewczynie się będzie podobała a innej nie..ja jestem zauroczona suknią na zdjęciu ale na żywo już nie..
Jednak podkreślam..to tylko moja opinia
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:49   #4680
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Dla mnie nie wygląda już tak ładnie... jakość materiałów nie jest taka rewelacyjna.. no i ogólnie.. nie jest taka jaką sobie wyobrażałam po zobaczeniu zdjęcia
Ale każdy ma swój gust ..więc jednej dziewczynie się będzie podobała a innej nie..ja jestem zauroczona suknią na zdjęciu ale na żywo już nie..
Jednak podkreślam..to tylko moja opinia
rozumiem ja na razie oglądam tylko suknie na zdjęciach ale jestem świadoma tego że mogę one w rzeczywistości wyglądać dużo gorzej lub po prostu nie pasować do mojej figury
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.