Co z tym diacneal'em? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 23:31   #1
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Question

Co z tym diacneal'em?


Mam PRAWDOPODOBNIE (sic!) cerę naczynkową, tzn. w dużym stopniu 'zaleczony' trądzik różowaty, ale została tendencja do czerwienienia policzków na mrozie, w upale, pod wpływem emocji czy wypiciu winka (to naczynkowa jest czy nie??? hm...). W stanie "normalnym" zaś skóra nie ma widocznych bardzo zaczerwienień, jest mieszana, ma rozszerzone pory i czasami straszy krostkami. Baaaaardzo byłam chętna na kupno Diacnealu, który pomógłby mi zapewne na większość moich problemów ze skórą, ale ..... czy mogę go stosować przy rodzaju mojej cery - tzn. naczynkowa (?)????

Proszę was bardzo o poradę czy mogłabym stosować Diacneal, a jeśli nie - to jaki 'bezpieczny' zamiennik tego kremu byłby dla mnie odpowiedni, bo już sama nie mam pojęcia co wybrać __________________
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.