Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 12:46   #1771
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajpsz Pokaż wiadomość
te czarne kropeczki to włoski, które najprawdopodobniej jeszcze wyrosną, jeśli zbliża Ci sie termin następnego zabiegu to przełóż go o tydzień lub dwa żeby te włoski odrosły a jak nie to spróbuj peelingować skórę bo czasami zdarza się że to są jeszcze ślady po spalonym włosie. Ale spokojnie znikną napewno
dzięki,tylko myślę,że to są zniszczone włosy,bo one utrzymują się od początku.to jakby włos nie mógł odrosnąć,bo coś się zepsuło .
jeśli nie odrosną to będę najszczęśliwsza pod słońcem.tylko dwa zabiegi i gładkie nogi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:25   #1772
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

oj, ja bym się zaczął cieszyć dopiero po dwóch miesiącach a najlepiej trzech jeżeli taki efekt się utrzyma

ale też miałem dwa zabiegi Light Sheerem na nogi i od ostatniego minęło 5 tygodni i efekty są bardzo widoczne - z 50% włosów ewidetnie nie ma a że miałęm ich b. dużó to sądzę, że to jeszcze kwestia 2-3 zabiegów Duetem i teżpozbędę się kłopotu
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:15   #1773
agakola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Was Dziewczyny. Mam pytanie. Czy któraś robiła sobie depilację laserem SHR? Jeśli tak to z jakim skutkiem? Ostatnio się skusiłam bo mi Pani zachwalała że to jakaś totalna nowość i duza skutecznośc. Nie bolało wcale, zabieg na wąsik, brodę i podbródek kosztował 120 zł. i trwał 15 min. Jakaś dużo większ glowica do strzałów jest. Wcześniej robiłam kilka razy (pewnie z 8) laserem lighr sheer, i nie powiem bo byłam zadowolona z efektów, tylko bolało trochę i kosztowało sporo więcej. Minęło ze 3 lata od ostatniego zabiegu light sheer i skusiłam się na tę nowość SHR. Pani nie kazała mi wcale tych włosków wyrywać, że ponoć mają przestać rosnąć. Tak sobie teraz myślę na spokojnie czy to rzeczywiście takie skuteczne i zaczynam wątpić. Może pownnam jeszcze poczekać? Cy ktoraś stosowała ten laser?? Będę wdzięczna za jakieś info, bo mało jest na necie o depilacji tym laserem. Dzięki z góry.
agakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:36   #1774
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Agakola, ja nic nie slyszlam niestety o tym laserze, ale mam do Ciebie prośbę żebys napisała jak efekty po nim (bo pewnie jeszcze powtorzenia przed Tobą?) interesuje mnie to, że nie musiałaś się pozbyc wloskow przed zabiegiem..jak to? przeciez to prowadzi do poparzenia. Chyba że coś źle zrozumiałam..
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:44   #1775
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agakola Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny. Mam pytanie. Czy któraś robiła sobie depilację laserem SHR? Jeśli tak to z jakim skutkiem? Ostatnio się skusiłam bo mi Pani zachwalała że to jakaś totalna nowość i duza skutecznośc. Nie bolało wcale, zabieg na wąsik, brodę i podbródek kosztował 120 zł. i trwał 15 min. Jakaś dużo większ glowica do strzałów jest. Wcześniej robiłam kilka razy (pewnie z 8) laserem lighr sheer, i nie powiem bo byłam zadowolona z efektów, tylko bolało trochę i kosztowało sporo więcej. Minęło ze 3 lata od ostatniego zabiegu light sheer i skusiłam się na tę nowość SHR. Pani nie kazała mi wcale tych włosków wyrywać, że ponoć mają przestać rosnąć. Tak sobie teraz myślę na spokojnie czy to rzeczywiście takie skuteczne i zaczynam wątpić. Może pownnam jeszcze poczekać? Cy ktoraś stosowała ten laser?? Będę wdzięczna za jakieś info, bo mało jest na necie o depilacji tym laserem. Dzięki z góry.
a ja mam pytanie.
dlaczego tak dużo zabiegów miałaś?
8 samym lighr sheer i jeszcze mało?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 07:22   #1776
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie.
dlaczego tak dużo zabiegów miałaś?
8 samym lighr sheer i jeszcze mało?
jak ja miałem 12 i efekty były mizerne to równie dobrze może być i osiem pewnie to kwestia cebulki włosa która jeżeli rośnie zbyt głęboko w skórze to nie jest wyłapywana przez wiązkę lasera diodowego
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:18   #1777
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
jak ja miałem 12 i efekty były mizerne to równie dobrze może być i osiem pewnie to kwestia cebulki włosa która jeżeli rośnie zbyt głęboko w skórze to nie jest wyłapywana przez wiązkę lasera diodowego
wiesz , o ile jestem a wstanie zrozumiec męski zarost i 5 włosów wyrastajacych z hjednej cebulki na nogach,tak nie pojmuje kobiecego wąskika i pojedyńczych włosów na brodzie.
tym bardziej,że dzewczyna pisała o zadowoleniu z tej metody.
zalatuje mi tu reklamą? chyba jestem przewrażliwiona
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 20:28   #1778
agakola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiesz , o ile jestem a wstanie zrozumiec męski zarost i 5 włosów wyrastajacych z hjednej cebulki na nogach,tak nie pojmuje kobiecego wąskika i pojedyńczych włosów na brodzie.
tym bardziej,że dzewczyna pisała o zadowoleniu z tej metody.
zalatuje mi tu reklamą? chyba jestem przewrażliwiona
Niczego nie reklamuję, to była pierwsza i jedyna metoda laserowej depilacji (light sheer) ktorą stosowałam. Mimo bólu i czerwonej twarzy byłam zadowolona z efektow końcowych. 8 może 10 zabiegow to wszystko co robiłam, może ze 3 były na wąsik, ze 4 nabrodę reszta na podbrodek. Generalnie po tym wszystkim było dość dobrze ale teraz po jakichś 3 latach znowu zaczyna odrastać. Skusiłam sie na tę ponoć nowośc SHR bo było dużo taniej szybciej, bez bólu i czerwonej twarzy. To wszystko. Teraz mam obawy czy aby to była sluszna decyzja. Pozdrawiam

Edytowane przez agakola
Czas edycji: 2010-10-26 o 20:29
agakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 06:59   #1779
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czyli wykonałaś 3-4 zabiegi na daną część twarzy a nie 8 jak mylnie można było wywnioskować z twej poprzedniej wiadomości 3 lata to i tak dużo - w publikacjach nt. depilacji laserowej częśto czytałem o zabiegach utrwalających które zaleca się wykonywać raz do roku by utrzymać efekt
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:42   #1780
paulakrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Robiła któraś z Was w active woman w krk depilacje?
Maja tam light sheer

Prosze o opinie

Witaj,

jestem po pierwszym zabiegu (początek września), depilację robiłam light sheerem w Krakowie w Plazie i jestem baaardzo zadowolona. Pani, która wykonywała zabieg powiedziała, że powinno wypaść ok 30% włosów. Mnie wydaje się, że pozbyłam się ok 50 %. Po 2 tygodniach zaczęły one "odpadać" i po miesiącu było super. teraz trochę odrosło, ale w sobotę idę na drugi zabieg. Napiszę o efektach
Pozdrawiam
paulakrakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:05   #1781
agakola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
czyli wykonałaś 3-4 zabiegi na daną część twarzy a nie 8 jak mylnie można było wywnioskować z twej poprzedniej wiadomości 3 lata to i tak dużo - w publikacjach nt. depilacji laserowej częśto czytałem o zabiegach utrwalających które zaleca się wykonywać raz do roku by utrzymać efekt
Tak tak, przepraszam, źle się rzeczywiście wyraziłam. 3-4 razy na daną część.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
Agakola, ja nic nie slyszlam niestety o tym laserze, ale mam do Ciebie prośbę żebys napisała jak efekty po nim (bo pewnie jeszcze powtorzenia przed Tobą?) interesuje mnie to, że nie musiałaś się pozbyc wloskow przed zabiegiem..jak to? przeciez to prowadzi do poparzenia. Chyba że coś źle zrozumiałam..
Jak na razie efekty żadne. Minął tydzień.Pani zachwalała że jak wsześniej robiłam laserem light sheer (co prawda jakieś 3 lata temu )to może nie trzeba będzie robić serii powtórzen tylko potraktować to jako powiedzmy dawkę przypominającą. Ale mam wrażenie ze to była strata pieniędzy. Dobrze że czerwona nie chodziłam i nic nie bolało.
A co do pozbycia się włoskow to owszem musiałam przed zabiegiem je ogolić (czyli tak jak zwykle). Podgalałam je z resztą z miesiąc czasu, bo tak trzeba. Nie kazała mi ich wyrywać po zabiegu. Po laserze light sheer po 2-3 dniach wychodziły pęsetą jak z masełka a teraz się trzymają i nic. No trudno, czasami tak bywa że pierwszy raz to po rozum do głowy. Jeśli się źle wyraziłam to przepraszam,..... juz po raz drugi
agakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 15:36   #1782
Kleo335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

agakola parę dni to za wcześnie żeby ocenić zabieg, po laserze nie dziwne ze wychodziły bo laser węgli włos wiec i zaraz po zabiegu możesz sobie wyjąć, tylko po co skoro i tak somowolnie się wysuną. zabieg najlepiej ocenić po dwóch a nawet trzech tygodniach.

Ja robiłam sobie metodą e light czyli ipl+rf na bikini. Jestem po 4 zabiegu i już nie muszę isć bo jest ok. Dopiero za dwa lata mam się zgłosić na zabieg przypominający. Ja tez myślałam ze może nie działa i byłam zła ze włosy jak są tak były zaczęły mi dopiero wypadać po około dwóch tyg.
Kleo335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:28   #1783
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paulakrakow Pokaż wiadomość
Witaj,

jestem po pierwszym zabiegu (początek września), depilację robiłam light sheerem w Krakowie w Plazie i jestem baaardzo zadowolona. Pani, która wykonywała zabieg powiedziała, że powinno wypaść ok 30% włosów. Mnie wydaje się, że pozbyłam się ok 50 %. Po 2 tygodniach zaczęły one "odpadać" i po miesiącu było super. teraz trochę odrosło, ale w sobotę idę na drugi zabieg. Napiszę o efektach
Pozdrawiam
a którą cz ciała robłaś i ile kosztuje? mają jakieś pakiety?
ja szukam laseru w Krakowie do nóg+bikini, na razie przekopuje fora i czytam opinie. podobno wkrótce ma się w Krakowie pojawić Lightsheer Duet, pisalam nawet do coherent(kolporter sprzętu na Polskę) kiedy i gdzie bedzie odpisali mi że w listopadzie powinny pojawić się reklamy...
jak myślicie czy warto czekać na Duet, podobno zabieg trwa krócej? jak dzwonilam do salonów to na nogi + bikini powiedzieli mi od 1000 do 1500 zł za zabieg i ok 3h pracy i w większości powiedzieli że nie zrobią tego za 1 razem tylko 1 albo 2 spotkania..
co o tym sądzicie?
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 06:20   #1784
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie ... ja robię depilację w Poznaniu.. w połowie października byłam na I sesji pach+bikini trwało to ok. 1 godziny, natomiast I sesję na cale nogi miałam dokładnie przedwczoraj i trwało to 3,5 godziny.

Edytowane przez ajcilka
Czas edycji: 2010-10-28 o 06:21
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:07   #1785
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
jak dzwonilam do salonów to na nogi + bikini powiedzieli mi od 1000 do 1500 zł za zabieg i ok 3h pracy i w większości powiedzieli że nie zrobią tego za 1 razem tylko 1 albo 2 spotkania..
co o tym sądzicie?
nie wiem jak z bikini ale całe nogi [stopy, łydki, kolana i uda] to kwestia 2,5 godzin - tyle to trwało u mnie - zabieg, w szczególności pierwszy jest dosyć bolesny i męczący ze względu na czas jego trwania i faktycznie lepiej umówić się na dwa spotkania

ja bym poczekał na Duet - listopad tuż, tuż a komfort wykonywania zabiegu to zupełnie inna liga a i pewnie zapłacisz tyle samo co za depilację zwykłym diodowym
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:08   #1786
paulakrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
a którą cz ciała robłaś i ile kosztuje? mają jakieś pakiety?
ja szukam laseru w Krakowie do nóg+bikini, na razie przekopuje fora i czytam opinie. podobno wkrótce ma się w Krakowie pojawić Lightsheer Duet, pisalam nawet do coherent(kolporter sprzętu na Polskę) kiedy i gdzie bedzie odpisali mi że w listopadzie powinny pojawić się reklamy...
jak myślicie czy warto czekać na Duet, podobno zabieg trwa krócej? jak dzwonilam do salonów to na nogi + bikini powiedzieli mi od 1000 do 1500 zł za zabieg i ok 3h pracy i w większości powiedzieli że nie zrobią tego za 1 razem tylko 1 albo 2 spotkania..
co o tym sądzicie?
Ja robiłam bikini głębokie plus uda. Trwało to prawie 2h, pani była bardzo dokładna. Nie przypuszczałam, że głębokie bikini obejmuje nawet obszar między pośladkami. Przyznam, że nie jest to zbyt komfortowe, ale jeżeli jest to w cenie to trzeba to wykorzystać. Bolało to okrutnie, nie brałam znieczulenia. Pani przykładała mi niebieskie żelowe chłodzące okłady i to trochę znieczulało. Po tym co wyczytałam myślałam, że na następny dzień będzie tragedia- opuchlizna, zaczerwienienie itp., wzięłam 2 dni urlopu w pracy, kupiłam alantan... ale nic takiego nie miałam Płaciłam łącznie 690 zł. Wówczas była zniżka dla studentek 50 %. Z tego co widzę na stronie to obecnie też jest taka zniżka dla WSZYSTKICH. Już nie mogę się doczekać następnego zabiegu, bo już po 1 widzę ogromną różnicę. Wcześniej włosy odrastały na drugi dzień po goleniu. A teraz mogę się depilować raz na tydzień. Polecam wszystkim niezdecydowanym
paulakrakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 13:36   #1787
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paulakrakow Pokaż wiadomość
Ja robiłam bikini głębokie plus uda. Trwało to prawie 2h, pani była bardzo dokładna. Nie przypuszczałam, że głębokie bikini obejmuje nawet obszar między pośladkami. Przyznam, że nie jest to zbyt komfortowe, ale jeżeli jest to w cenie to trzeba to wykorzystać. Bolało to okrutnie, nie brałam znieczulenia. Pani przykładała mi niebieskie żelowe chłodzące okłady i to trochę znieczulało. Po tym co wyczytałam myślałam, że na następny dzień będzie tragedia- opuchlizna, zaczerwienienie itp., wzięłam 2 dni urlopu w pracy, kupiłam alantan... ale nic takiego nie miałam Płaciłam łącznie 690 zł. Wówczas była zniżka dla studentek 50 %. Z tego co widzę na stronie to obecnie też jest taka zniżka dla WSZYSTKICH. Już nie mogę się doczekać następnego zabiegu, bo już po 1 widzę ogromną różnicę. Wcześniej włosy odrastały na drugi dzień po goleniu. A teraz mogę się depilować raz na tydzień. Polecam wszystkim niezdecydowanym
-cały czas nastawiam się psychicznie.najgorsze jest chyba wypięcie przy pośladkach-ta pozycja mnie przeraża
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 17:38   #1788
80natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich
czy ktos moglyby mi doradzic jakies sprawdzony gabinet/klinike depilacji laserem najlepiej w Lodzi ?W gre moglyby wejsc takze Warszawa, Wroclaw i Krakow ale tam pewnie bedzie drozej.. Czy ktos z Was wie na jak dlugo starcza taka depilacja? Slyszalam ze po wszystkich seansach trzeba raz do roku powtorzyc by utrwalic efekt, tak?
Z gory dziekuje za pomoc!
Milego wieczorku
80natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:07   #1789
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wpiszcie sobie w google "depilacja laserowa i wybrane przez was miasto" - w internecie jest sporo rankingów salonów urody - ja bym wybierał ten który ma najwięcej opinni i posiada najnowszy Light Sheer DUET
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 07:18   #1790
Llinti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

futur
ja też się długo zastanawiałam, ale dla mnie to było jedyne rozwiązanie. Co do wyboru salonu - sprawdź który posiada laser LightSheer (najlepiej ten najnowszy DUET) i porównaj ceny. Czasami są fajne promocje. Sprawdź czy salon oferuje zniżki np. po 4 zabiegu. Ja robiłam depilację w Sopocie w gabinecie Kosmedica, ale wiem, że Kosmedica jest też w Warszawie i tam mają chyba właśnie ten najnowszy laser. Co do przygotowania się - przez miesiąc nie wyrywać włosków, nie opalać się (skóra nie może być ani trochę opalona), nie pić dziurawca. Najlepiej poczytać wskazówki na stronie www gabinetu.

TmargoT
Ja przy depilacji pośladków nie musiałam się "wypinać" Leżałam na brzuchu, a pani, która się mną zajmowała już sobie sama dawała radę. Chociaż "krępacji" trochę było, ale przy profesjonalnym podejściu pracowników gabinetu naprawdę można przeżyć. Tylko, że depilacja tych okolic boli jak cholercia Tam, gdzie ja robiłam depilację przy miejscach intymnych dostaje się gratis znieczulenie takim sprayem mrożącym, ale to i tak boli niemiłosiernie. Mimo to nie żałuję i pewnie za kilka miesięcy wybiorę się na zabieg odświeżający efekt.
__________________


Edytowane przez Llinti
Czas edycji: 2010-10-29 o 07:20
Llinti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:37   #1791
paulakrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT

Też przez to przechodziłam. Jest to mega krępująca pozycja, sto razy gorzej niż u ginekologa... Ale coś za coś. Pani, która wykonywała zabieg wprowadziła super atmosferę i jakoś dało się to przeżyć
paulakrakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:03   #1792
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

do gdanszczanek
czy ktoras z Was dziewczyny miala moze do czynienia z wybrac ich(na istronie nie ma niestety inf jaki maja laser)
a moze jestescie w stanie polecic jakies miejsce w gdansku?
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:21   #1793
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem w trakcie poszukiwan gabinetu z laserem Light Sheer Duet na terenie Śląska, ale na razie nic nie znalazłam.. W Dermedzie w Katowicach mają Light Sheer ET, SC. Czy ten laser będzie miał taką samą skuteczność jak Duet? Nie chce stracić tyle kasy i nie mieć efektów Wszyscy polecają ten Duet a w moich rejonach go brak?? ehhh.
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:41   #1794
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie poszukiwan gabinetu z laserem Light Sheer Duet na terenie Śląska, ale na razie nic nie znalazłam.. W Dermedzie w Katowicach mają Light Sheer ET, SC. Czy ten laser będzie miał taką samą skuteczność jak Duet? Nie chce stracić tyle kasy i nie mieć efektów Wszyscy polecają ten Duet a w moich rejonach go brak?? ehhh.
znalazłam salon w bielsku -białej.może nie mieszkasz za daleko,bo ja mam po równo do bielska i do katowic
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:03   #1795
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, mam zamiar wybrac sie w tym tygodniu na depilacje bikini laserem ale w przeciwskazaniach jest stosowanie fotouczulajacych kremow. Ja mam teraz taki antybiotyk na twarz. Czy ten laser emituje tak ze moze mi sie cos z twarza stac?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:09   #1796
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zamiar wybrac sie w tym tygodniu na depilacje bikini laserem ale w przeciwskazaniach jest stosowanie fotouczulajacych kremow. Ja mam teraz taki antybiotyk na twarz. Czy ten laser emituje tak ze moze mi sie cos z twarza stac?
najlepiej zapytaj się kosmetyczki,bo nie wsystkie leki mają złe działanie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:59   #1797
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no ale ten co ja mam ma na 100% zle dzialanie. bo nie dosc ze antybiotyk fotouczulajacy to jeszcze retinoidy. Niby twarz jest daleko ale boje sie troche. chyba naprawde musze zapytac
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:47   #1798
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
do gdanszczanek
czy ktoras z Was dziewczyny miala moze do czynienia z wybrac ich(na istronie nie ma niestety inf jaki maja laser)
a moze jestescie w stanie polecic jakies miejsce w gdansku?
www.studiourodyprestiz.pl

chodzę tam na zabiegi, przemiła obsługa, sporo zniżek i rabatów i co najważniejsze - zabiegi wykonywane są najnowszym Light Sheer Duetem - jest to jedyny salon na pomorzu mający ten laser a ceny za zabieg są praktycznie takie same jak te robione diodowym
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:00   #1799
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zamiar wybrac sie w tym tygodniu na depilacje bikini laserem ale w przeciwskazaniach jest stosowanie fotouczulajacych kremow. Ja mam teraz taki antybiotyk na twarz. Czy ten laser emituje tak ze moze mi sie cos z twarza stac?
jak najbardziej kremy fotouczulające, leki, a w szczególności antybiotyki są przeciwwskazaniem do zabiegu - tak powiedziała mi konsultantka przed zabiegiem.
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:40   #1800
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no to ze sa przeciwskazaniem to jest oczywiste. ale nie wiem czy tyczy sie to miejsca ktore poddajemy depilacji czy twarzy tez.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.