Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 13:53   #1681
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam dziewczyny!
Mam pytanie do 01tigre czy uczestniczyłaś w tym szkoleniu co było 17.10.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Przepraszam, pytanie do 01tiger
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:36   #1682
pendlare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej Dziewczyny,
chciałabym sobie przedłużyć i zagęścić rzesy. Czy możecie mi polecic jakis dobry salon we Wrocławiu?
pendlare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:15   #1683
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Bardzo dobry wybór . To bierz ten najtańszy,zawsze mniejsza strata.Ale nasuwa mi się inne pytanie;skoro nie wiesz czy chcesz to robić,to po co w ogóle chcesz zaczynać działać w tej dziedzinie?!
Umówiłam się na weekendowe szkolenie Lash Perfect w Bydgoszczy a na miejscu wybiorę sobie kuferek. Zaczynać chcę bo i mi się to podoba i wiem że to dobra inwestycja w przyszłość, tylko nie wiem czy z moim charakterkiem wystarczy mi cierpliwości!
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 07:52   #1684
01tiger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Rene84 zgadza sie 17.10 Buzka
01tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 10:09   #1685
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Skoro już tak wielu ekspertów się wypowiedziało w tym temacie to oczekuję, że uzyskam bardzo wyczerpującą odpowiedź.

Postanowiłam sie wybrać na zabieg przedłużania rzęs Extreme Lashes.
Zabieg udało mi się znaleźć za 240zł na razie jestem w fazie przygotowań do tego zabiegu bo nie wiem czy kupon zostanie zfinalizowany. bo to zakupy grupowe.
ale nie o tym mowa.
Czy ktoś mi może wyjaśnić jak mam się do tego zabiegu przygotować.
jak długo będzie on trwał.
I czy jak nie będą mi się podobały efekty zabiegu to łatwo się pozbyć tych rzęs.
podobno efekt utrzymuję się 3 miesiące.
czy po tym okresie rzęsy zaczynają same odpadać???
i czym się różni Extrem lashes od top lashes??
pozdrawiam
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 14:12   #1686
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mewa_3miasto Pokaż wiadomość
Umówiłam się na weekendowe szkolenie Lash Perfect w Bydgoszczy a na miejscu wybiorę sobie kuferek. Zaczynać chcę bo i mi się to podoba i wiem że to dobra inwestycja w przyszłość, tylko nie wiem czy z moim charakterkiem wystarczy mi cierpliwości!
A możesz rozwinąć co to jest szkolenie weekendowe? Przez cały weekend czy normalne jednodniowe ale w weekend?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zbahjsga Pokaż wiadomość
Skoro już tak wielu ekspertów się wypowiedziało w tym temacie to oczekuję, że uzyskam bardzo wyczerpującą odpowiedź.

Czy ktoś mi może wyjaśnić jak mam się do tego zabiegu przygotować.
jak długo będzie on trwał.
I czy jak nie będą mi się podobały efekty zabiegu to łatwo się pozbyć tych rzęs.
podobno efekt utrzymuję się 3 miesiące.
czy po tym okresie rzęsy zaczynają same odpadać???
i czym się różni Extrem lashes od top lashes??
pozdrawiam
Przygotuj się w wolny czas,zależnie od specjalistki od 1,5h do 3h ,najlepiej iść bez makijażu,jeżeli robisz hennę to już też zrobioną wcześniej.
Extrem Lashes to porządna firma,a o tej drugiej pierwsze słyszę.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 14:43   #1687
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 01tiger Pokaż wiadomość
Rene84 zgadza sie 17.10 Buzka
o proszę - czyżbyście się dziewczyny spotkały na szkoleniu?
ja też jestem po kursie JB ...tylko chwilkę wcześniej, indywidualne
tak się zajęłam rzęskami, że zapomniałam o forum! haha!
jestem super zadowolona z tego szkolenia - to był rewelacyjny wybór
trzymam za Was kciuki
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 15:44   #1688
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zbahjsga Pokaż wiadomość
Skoro już tak wielu ekspertów się wypowiedziało w tym temacie to oczekuję, że uzyskam bardzo wyczerpującą odpowiedź.

Postanowiłam sie wybrać na zabieg przedłużania rzęs Extreme Lashes.
Zabieg udało mi się znaleźć za 240zł na razie jestem w fazie przygotowań do tego zabiegu bo nie wiem czy kupon zostanie zfinalizowany. bo to zakupy grupowe.
ale nie o tym mowa.
Czy ktoś mi może wyjaśnić jak mam się do tego zabiegu przygotować.
jak długo będzie on trwał.
I czy jak nie będą mi się podobały efekty zabiegu to łatwo się pozbyć tych rzęs.
podobno efekt utrzymuję się 3 miesiące.
czy po tym okresie rzęsy zaczynają same odpadać???
i czym się różni Extrem lashes od top lashes??
pozdrawiam
Jesli chodzi o przygotowanie to dobrze bys bez makijazu
Czas pewnie trzeba liczyc ok 3h
Mysle ze efekt utrzymuje sie do 2 miesiecy
Przedluzanie metoda 1:1 to trafe rzedluzenie, i prawidlowo zalozone rzesy powinny wypadac wraz z Twoja naturalna rzesa gdy konczy swoj cykl zyciowy
Jesli chodzi o pozbycie sie rzes to powinno sie je zdjac specjalnym preparatem - remover-em moze to zrobic stylista
Extrem Lashes to konkurencja wiec nie bede sie wypowiadac
tej drugiej nie znam
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:03   #1689
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zbahjsga Pokaż wiadomość
Skoro już tak wielu ekspertów się wypowiedziało w tym temacie to oczekuję, że uzyskam bardzo wyczerpującą odpowiedź.

Postanowiłam sie wybrać na zabieg przedłużania rzęs Extreme Lashes.
Zabieg udało mi się znaleźć za 240zł na razie jestem w fazie przygotowań do tego zabiegu bo nie wiem czy kupon zostanie zfinalizowany. bo to zakupy grupowe.
ale nie o tym mowa.
Czy ktoś mi może wyjaśnić jak mam się do tego zabiegu przygotować.
jak długo będzie on trwał.
I czy jak nie będą mi się podobały efekty zabiegu to łatwo się pozbyć tych rzęs.
podobno efekt utrzymuję się 3 miesiące.
czy po tym okresie rzęsy zaczynają same odpadać???
i czym się różni Extrem lashes od top lashes??
pozdrawiam

Rzęsy mają 90-cio dniowy cykl życia, stad usłyszałaś od kogoś ze rzęsy będą się trzymały przez 3 miesiące. Niestety tak nie jest, ponieważ rzęsy, tak jak włosy są w różnym stadium wzrostu. Jedne świeżo wyrosły, inne masz na oku powiedzmy miesiąc, a są też takie, które wypadną Ci na dniach. Dlatego nie możesz sie dziwić, jeśli w ciągu kilku dni po zabiegu coś już Ci wypadnie, bo to jest normalne. Nie będzie ubytków jednak widać, ponieważ przy tej ilości, ile rzęsek zostanie przyklejonych różnicy w kilku czy kilkunastu rzęsach mniej nie widać.

Teoretycznie rzęsy powinny sie trzymać DO 3 miesięcy, ale musisz je uzupełniać, średnio co 3-4 tygodnie, czasami co 5. To jest normalne, ponieważ jak już wspomniałam, rzęsy nie rosną w jednakowym tempie tylko różnie (gdyby miały taki sam cykl życia, co trzy miesiące miałabyś "łyse" oczy )

Zabieg trwa różnie, od tego zależy ile rzęs przyklei Ci stylistka, jakiego kleju używa, a także od jej wprawy. Czas jaki spędzisz w gabinecie może sie wahać od 1.5 godziny do 3.

Nie musisz się przygotowywać w jakikolwiek sposób. Tak jak wspomniała koleżanka wyżej, lepiej jak nie będziesz miała juz na sobie makijażu, ale nawet jeśli przyjdziesz umalowana, to specjalistka od zakładania rzęs zrobi Ci demakijaż
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 07:52   #1690
01tiger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

gi_bas tak spotkalysmy sie razem na szkoleniu. Bylysmy we dwie i byly tez dwie stylistki takze szkolenie mozna takze nazwac indywidualnym mam nadzieje ze bedzie mi szlo lepiej. Narazie cwicze na jednej osobie, modelce, ktora wzielam na szkolenie Ale juz mam dwie kolejne chetne, takze bedzie na kim cwiczyc. Najgorsze jest to za ja juz chcialabym uzyskac full efekt, a na to musialabym poswiecic chyba 10 godzin hehe. Mam nadzieje ze jak bede duzo cwiczyc to ten czas aplikacji skroci sie dosc szybko
01tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:19   #1691
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam dziewczyny
Szkolenie było super i nie żałuję wcale że się na nie zapisałam.
01tiger nie denerwuj się, nabierzesz wprawy i będzie dobrze. Ja robiłam dziewczynę 2 dni, pierwszego dnia nałożyłam jej na jedno oko około 50 do 60 rzęs a na drugi dzień zrobiłam już full. Oczywiście zajęło mi to sporo czasu, więc moja cena za usługę była adekwatna do czasu aplikacji. I w kolejce czekają już następne dziewczyny. Mam tylko jeden problem, ponieważ mój aparat jest bardzo kiepskiej jakości (chociaż jego cena i sprzedawca zapewniali o czym innym) i nie mogę wykonać bardzo precyzyjnych zdjęć niezbędnych do uzyskania certyfikatu. Ale nie odbiegając od tematu szkolenie i przedłużanie rzęsek to super sprawa.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 13:34   #1692
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny
Mam jeszcze pytanie odnośnie produktów do makijażu na bazie wody - czy mogłybyście podać mi marki takich firm. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 15:58   #1693
doris08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam Dziewczyny .Zacznę od tego że jestem kosmetyczką i chcę się dobrze nauczyć zagęszczać rzęski -oczywiście myślę o szkoleniu jednak opinie są różne (jak czytałam wpisy od 2009r) Proszę o szczerą i obiektywna opinię osoby które pracowały lub pracują na rzęskach Secret Lashes-opini jest naprawdę mało ,nie konkretne że firma feee i tyle. Dlatego proszę o opinie osób które pracował lub pracują na tych produktach i korzystał ze szkolenia grupowego w Gdyni .Proszę tylko nie krzyczeć na mnie że pytam o inne firmy niż są reklamowane na forum -oferta na oficjalnej stronie Secret Lashes jest interesująca ,podabnie jak opis produktów-czy ktoś ma doświadczenie z produktami tej firmy??? Pozdrawiam
doris08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:07   #1694
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zbahjsga Pokaż wiadomość
Skoro już tak wielu ekspertów się wypowiedziało w tym temacie to oczekuję, że uzyskam bardzo wyczerpującą odpowiedź.

Postanowiłam sie wybrać na zabieg przedłużania rzęs Extreme Lashes.
Zabieg udało mi się znaleźć za 240zł na razie jestem w fazie przygotowań do tego zabiegu bo nie wiem czy kupon zostanie zfinalizowany. bo to zakupy grupowe.
ale nie o tym mowa.
Czy ktoś mi może wyjaśnić jak mam się do tego zabiegu przygotować.
jak długo będzie on trwał.
I czy jak nie będą mi się podobały efekty zabiegu to łatwo się pozbyć tych rzęs.
podobno efekt utrzymuję się 3 miesiące.
czy po tym okresie rzęsy zaczynają same odpadać???
i czym się różni Extrem lashes od top lashes??
pozdrawiam
Ach te zakupy grupowe - mnie też kusi ta oferta!!!
Podają, że zabieg trwa u nich 1-1,5 h - dziwnie krótko-więc albo za tą cenę to nie jest pełny set, albo ... ...albo nie wiem!
Dziewczyny które się wypowiadały, zawsze pisały o dłuższym czasie - średnio o godzinę. Więc przy takim zabiegu róznica godziny to mega długo.
Z drugiej strony to Xtreme Lashes - co nie jest jakąś tanią lipą...
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:23   #1695
agnesfitness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Pracuję na Secret Lashes od początku maja tego roku.
Na kursie dużo się nie nauczysz- trochę teorii, którą i tak dostajesz na maila i praktyka- przez jakieś 2 h przyklejałyśmy rzęsy do głowy manekina co moim zdaniem mijało się z celem, bo zupełnie inaczej kleiły mi się rzęski do manekina (źle) a inaczej do żywej modelki (dobrze). Pełnej aplikacji na pewno nie zdążysz wykonać, ale wiadomo kurs to połowa sukcesu potem jest ważna Twoja praktyka.
Generalnie na kursie nie było tego co miało być (stylizacja ślubna, kryształki).
Byłam z niego średnio zadowolona, dlatego z chęcią przeszkoliłabym się u jeszcze jednej firmy.
Na produkty ich marki nie narzekam- rzęsy się nie łamią, mają ładny połysk są wyprofilowane. Niestety nie miałam porównania z innymi markami, czyli nie wiem do końca czy są one świetne tak jak mi się wydaje, czy bywają lepsze.
Klej- używam ultra bonding i jestem z niego zadowolona choć czas schnięcia mógł by być ciut krótszy, ale ładnie się trzymają i nigdy nie miałam sytuacji, żeby był jak beton( jak to wyczytałam, gdzieś na stronach poprzednich), choć nie ukrywam,że trzeba dłuższą chwilkę poświęcić na ściągnięcie rzęsek. Uczuleń nie zaobserwowałam u moich klientek. Jedyny negatyw to obecna cena- kupowałam go za 59 zl i rzęsy gratis, a teraz kosztuje 99 zl.
Generalnie byłam bardzo zadowolona ze stylizacji i pracy z rzęsami na tej marce dopóki nie zaczęłam czytać wizażu i tego wątku, gdzie jest full negatywnych opinii o marce SL. Czuję teraz niedosyt i chciałabym poznać też inne marki już z górnej półki, ale na razie fundusze studenckie mnie ograniczają...
Mam nadzieję doris08, że moja opinia na coś Ci się przyda
agnesfitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:46   #1696
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, czy któraś odpowie na moje pytanie dotyczące marek kosmetyków jakich można używać po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
Rene84
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:00   #1697
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez doris08 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny .Zacznę od tego że jestem kosmetyczką i chcę się dobrze nauczyć zagęszczać rzęski -oczywiście myślę o szkoleniu jednak opinie są różne (jak czytałam wpisy od 2009r) Proszę o szczerą i obiektywna opinię osoby które pracowały lub pracują na rzęskach Secret Lashes-opini jest naprawdę mało ,nie konkretne że firma feee i tyle. Dlatego proszę o opinie osób które pracował lub pracują na tych produktach i korzystał ze szkolenia grupowego w Gdyni .Proszę tylko nie krzyczeć na mnie że pytam o inne firmy niż są reklamowane na forum -oferta na oficjalnej stronie Secret Lashes jest interesująca ,podabnie jak opis produktów-czy ktoś ma doświadczenie z produktami tej firmy??? Pozdrawiam
Ja tez jestem z Gdyni jednak na temat szkolenia nie mogę się wypowiadać, bo nie miałam go w s-lashes. Pracuję jednak na ich produktach i jestem w miarę zadwolona. Uzywam dwóch klejów "ultra plus" i kleju clear.
Pierwszy bardzo lubię , blyskawicznie wiąże dobrze trzyma i zdjecie removerem tej samej firmy nie nastręcza mi trudności.
Drugiego kleju nie polecam, sałbo wiąże, czas schnięcia długi.

Rzęsy są w porzadku dobry profil, a co najważniejsze są równo przycięte, jesli kupujesz np długość 12 mm, to możesz mieć pewność, że taki rozmiar bedzie w opakowaniu, a nie 6 różnych rozmiarów, co zdarzało mi się w przypadku innych firm z podobnej półki cenowej.
Uważam, że za tę cenę to jest naprawdę fajny produkt, ale wiadomo pliszka chwali to, na czym pracuje.
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:00   #1698
doris08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agnesfitness Pokaż wiadomość
Pracuję na Secret Lashes od początku maja tego roku.
Na kursie dużo się nie nauczysz- trochę teorii, którą i tak dostajesz na maila i praktyka- przez jakieś 2 h przyklejałyśmy rzęsy do głowy manekina co moim zdaniem mijało się z celem, bo zupełnie inaczej kleiły mi się rzęski do manekina (źle) a inaczej do żywej modelki (dobrze). Pełnej aplikacji na pewno nie zdążysz wykonać, ale wiadomo kurs to połowa sukcesu potem jest ważna Twoja praktyka.
Generalnie na kursie nie było tego co miało być (stylizacja ślubna, kryształki).
Byłam z niego średnio zadowolona, dlatego z chęcią przeszkoliłabym się u jeszcze jednej firmy.
Na produkty ich marki nie narzekam- rzęsy się nie łamią, mają ładny połysk są wyprofilowane. Niestety nie miałam porównania z innymi markami, czyli nie wiem do końca czy są one świetne tak jak mi się wydaje, czy bywają lepsze.
Klej- używam ultra bonding i jestem z niego zadowolona choć czas schnięcia mógł by być ciut krótszy, ale ładnie się trzymają i nigdy nie miałam sytuacji, żeby był jak beton( jak to wyczytałam, gdzieś na stronach poprzednich), choć nie ukrywam,że trzeba dłuższą chwilkę poświęcić na ściągnięcie rzęsek. Uczuleń nie zaobserwowałam u moich klientek. Jedyny negatyw to obecna cena- kupowałam go za 59 zl i rzęsy gratis, a teraz kosztuje 99 zl.
Generalnie byłam bardzo zadowolona ze stylizacji i pracy z rzęsami na tej marce dopóki nie zaczęłam czytać wizażu i tego wątku, gdzie jest full negatywnych opinii o marce SL. Czuję teraz niedosyt i chciałabym poznać też inne marki już z górnej półki, ale na razie fundusze studenckie mnie ograniczają...
Mam nadzieję doris08, że moja opinia na coś Ci się przyda
Agnesfitness bardzo dziękuję za odpowiedz -będę wiedziała o co pytać zapisując się na kursik .Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu napisz proszę ile czasu zajęło Ci nabranie wprawy w przyklejaniu rzęsek -bo jakoś się boje że zle coś zrobie ,kępki rzęs przy makijażach przyklejam szybko i mam wprawę ale te pojedyńcze rzęski to inna bajka....
doris08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:16   #1699
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś odpowie na moje pytanie dotyczące marek kosmetyków jakich można używać po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
Rene84
to tak jak było na szkoleniu - głównie "kosmetyki mineralne", bo nie posiadają substancji oleistych, wosków itp., ale też trzeba uważać bo nie wszystkie firmy zawierają w swoich kosmetykach 100% minerałów... z tego co pamiętam wspomniano na kursie o proto-col, ale też i sugestia aby wejść do sephory, douglasa, super-pharmy, rossmana.... popytać o takie kosmetyki
bo jak rozumiem chodzi Ci o kosmetyki "kolorowe"?
jeżeli chodzi o kremy, to tak myślę, można stosować to, co do tej pory, ale po prostu czekać aż dobrze się wchłonie w skórę
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 15:30   #1700
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za pomoc!!! Zapisałam się na kurs do JB Lashes opiszę moje wrażenia jak będę już po
Ogólnie nabrałam się na produkty i kurs firmy Secret Lashes :/ mam nadzieję, że teraz wszystko będzie ok
hej martusia , możesz podzielić się wrażeniami po kursie w JB Lashes

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Szkolenie było super i nie żałuję wcale że się na nie zapisałam.
01tiger nie denerwuj się, nabierzesz wprawy i będzie dobrze. Ja robiłam dziewczynę 2 dni, pierwszego dnia nałożyłam jej na jedno oko około 50 do 60 rzęs a na drugi dzień zrobiłam już full. Oczywiście zajęło mi to sporo czasu, więc moja cena za usługę była adekwatna do czasu aplikacji. I w kolejce czekają już następne dziewczyny. Mam tylko jeden problem, ponieważ mój aparat jest bardzo kiepskiej jakości (chociaż jego cena i sprzedawca zapewniali o czym innym) i nie mogę wykonać bardzo precyzyjnych zdjęć niezbędnych do uzyskania certyfikatu. Ale nie odbiegając od tematu szkolenie i przedłużanie rzęsek to super sprawa.
Pozdrawiam
jeśli wolno spytać to gdzie robiłaś to szkolenie?
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:21   #1701
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam dziewczyny
gi_bas dziękuję za odpowiedź. Zadając moje pytanie myślałam, iż dziewczyny które są dłużej na forum będą mogły podać mi konkretną i sprawdzoną markę "kolorowych" produktów, które będę mogła z czystym sumieniem polecać moim przyszłym klientkom.
sylwina78 ja robiłam szkolenie w JB Lashes i jestem bardzo z niego zadowolona. Trenerki wymagające, przekazujące kompletną wiedzę na dany temat, po szkoleniu służące radą. Radzę Ci przeczytać cały wątek, żebyś nie sugerowała się tylko moją opinią ale również dziewczyn, które wypowiadały się pozytywnie o tej firmie na wcześniejszych stronach (tak naprawdę ugruntowały mnie w podjęciu decyzji o wyborze firmy szkoleniowej).
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

PS. 01tiger daj proszę znać jak Ci idzie zakładanie rzęsek i czy wysłałaś już jakieś swoje prace do certyfikatu.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:31   #1702
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Weekendowe, bo prowadzone w soboty lub niedzielę Istniała możliwość zostania też na niedzielę bo też ktoś przyjeżdżał wtedy na szkolenie, ale myślę że nie musiałam bo zatrybiłam w jeden dzień .Sama usługa bardzo mi się podoba i myślę że szybko dorobię się stałej klienteli. Za jakiś czas zapiszę się do nich na szkolenie trenerskie.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:00   #1703
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Blue77 Pokaż wiadomość
A firma Secret Lashes ? jaka jest ? Widziałam że ceny też nie są aż tak powalające na kolana więc może warta jest grzechu ?
Już sama nie wiem żadnych informacji i Beauty Lashes nie mogę znaleźć, oprócz ceny i tego że jest ona naprawdę atrakcyjna. Nie wiem co wybrac na początek ...
Właśnie ja miałam problem z secret lashes...Wcześniej kupowałam Nouveau Lashes, ale ceny mieli straszne :/. Na allegro znalazłam Secret Lashes, sodobały mi się produkty i widziałam masę komentarzy - więc sie napaliłam. Ale mój mężczyzna wszytsko mi sprawdza i okazał się, ze to zadna prestiżowa marka tylko chinskie badziewie:///, zresztą zerknij sobie sama http://www.blinkkorea.com/main/main.php Jak na razie jestem w trakcie poszukiwań fajnej ale nie przesadnie drogiej marki, ale ostatnio na allegro wszędzie to blink lashes jest, masakra...
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:52   #1704
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję "Marchewowy_las", właśnie przglądam stronę i fajnie wygląda - choć w sumie też ceny duże, ale jednak ciut mniejsze od NL. Dopiero zaczynam działać w przedłużaniu rzęs, więc szukam czegoś dobrego, ale też bez przeginania z ceną. Wcześniej przedłużałam pazurki i powiem tak - zaczynałam na IBD, później Beautica - a okazało się, że w tej chwili można dostać super rzeczy taniej (np SunFlower) i dzięki temu można trochę zejść z ceny... Szkoda, że większość tego typu towaru jest dostępne w necie, bo inaczej dotknąć rzęsy na żywo czy zobaczyć konsystencje kleju, a inaczej sie domyślać... Wolę nie testować na klientkach bo mi pouciekają .
P.S. Chyba faktycznie Koreańskie są lepsze niż Chińskie, ale i tak mnie o przeraża, a po Twoich doświadczeniach dziękuję, ze sie nie nadziałam
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:43   #1705
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

HA,HA Secret Lashes ,byłam kiedyś u nich w Gdyni na zakładaniu sobie rzęs i nawet myślałam żeby zrobić szkolenie,ale jak zobaczyłam że oni używają kleju konkurencyjnej firmy to dałam sobie na luz
Radzę wypróbować JB Lashes, ta marka jeszcze nikogo nie zawiodła. Jak już bym musiała wybierać to dużo bardziej profesjonalnie jednak wygląda Secret niż JB Lashes . Byłam na tej stronce i te produkty to nie wyglądają na jakieś firmowe tylko typowa taniocha.Nie chciałam również ich szkolenia bo te sztuczne wpisy o super szkoleniach , gdzie nie rozpoznają się forumowiczki, to czysta kryptoreklama! JB to, JB tamto. Bleeeee.
Przy okazji... Jak kasujecie za zakładanie rzęs w ramach wprawek?

Edytowane przez mewa_3miasto
Czas edycji: 2010-10-28 o 14:50
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 16:34   #1706
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny jestem nowa na forum i potrzebuję pomocy a mianowicie chciałabym sobie zrobic kurs przedłużania i zagęszczania rzęs, którą firmę możecie polecić? głównie w opniach powtarza się jb lashesh jednak przeliczając ceny pakietów startowych trochę drogo to wychodzi... Zastanawiam się czy nie zrobić samego kursu np. w Clarenie za 800 zł a produkty nabyć z innej firmy. Co o tym sądzicie? Proszę o podpowiedź

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

aaa w clarenie teraz promocja i kurs kosztuje 600 zł
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:37   #1707
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

mewa_3miasto ...wiesz - jak wygląda to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje to zależy co się lubi i jakie się ma poczucie estetyki
co do tematu "sztucznych" wpisów to może same te forumowiczki się wypowiedzą bo jednak może być trudno rozpoznać się po nickach z wizażu ...a ja nie widzę tu żadnej konstruktywnej krytyki
co do "wprawek" ja pierwsze 2 osoby zrobiłam za darmo, później kolejne 2 za symboliczne 50zł, teraz będę robić kolejne 2 za 80zł - to do certyfikatu, później promocyjne 150zł - myślę, że ok. 3-4 osoby.... później podniosę cenę

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jestem nowa na forum i potrzebuję pomocy a mianowicie chciałabym sobie zrobic kurs przedłużania i zagęszczania rzęs, którą firmę możecie polecić? głównie w opniach powtarza się jb lashesh jednak przeliczając ceny pakietów startowych trochę drogo to wychodzi... Zastanawiam się czy nie zrobić samego kursu np. w Clarenie za 800 zł a produkty nabyć z innej firmy. Co o tym sądzicie? Proszę o podpowiedź

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

aaa w clarenie teraz promocja i kurs kosztuje 600 zł
Twój wybór pamiętaj tylko, że każda firma i co za tym idzie jej produkty mają pewnie swój sposób/metodę zakładania rzęs - jedni wolą zainwestować więcej w siebie i sprawdzone rzeczy, drudzy oszczędzają... mercedes albo fiat 126p to NIC złego - każdy ma prawo do swojego wyboru - a jeżeli chodzi o rzęsy, każda stylistka znajdzie klientki na miarę ich kieszeni i wymagań - to tyle... decyzja należy do Ciebie trzymam kciuki, pozdrowienia
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:21   #1708
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Haha, dobre. No to nieźle się firma reklamuje z klejem innej . Ja za rzęski biorę teraz 100 zł - po kursie. Wcześniej to koleżankom robiłam za 30 zł przynajmniej na produkty było. Oczywiście chciałam później dojść do wyższej kwoty - ale to jak sie wprawię
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:35   #1709
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mewa_3miasto Pokaż wiadomość
HA,HA Secret Lashes ,byłam kiedyś u nich w Gdyni na zakładaniu sobie rzęs i nawet myślałam żeby zrobić szkolenie,ale jak zobaczyłam że oni używają kleju konkurencyjnej firmy to dałam sobie na luz
Radzę wypróbować JB Lashes, ta marka jeszcze nikogo nie zawiodła. Jak już bym musiała wybierać to dużo bardziej profesjonalnie jednak wygląda Secret niż JB Lashes . Byłam na tej stronce i te produkty to nie wyglądają na jakieś firmowe tylko typowa taniocha.Nie chciałam również ich szkolenia bo te sztuczne wpisy o super szkoleniach , gdzie nie rozpoznają się forumowiczki, to czysta kryptoreklama! JB to, JB tamto. Bleeeee.
Przy okazji... Jak kasujecie za zakładanie rzęs w ramach wprawek?
Ciekawi mnie dlaczego zarzucasz forumowiczkom kryptoreklamę. Nie rozumiem Twojego podejścia, ponieważ każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat szkolenia jakie odbył, a że wszystkie osoby kończące kurs JB Lashes są zadowolone to chyba o czymś to świadczy. Nie byłaś w tej formie na szkoleniu więc nie wiesz jak jest, a jeśli szkolenie oceniasz po stronie internetowej a nie po opiniach osób które ukończyły kurs to moje gratulacje
Pozdrawiam
Rene84
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:07   #1710
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@Rene84
...wiesz jak to jest jak ktoś chce się przyczepić, to się przyczepi
i na tym zakończmy, proszę - bo szkoda postów na "awantury"
miłego klejenia rzęsek pozdrowienia


jak sobie radzicie z klientkami, które się nie słuchają?
prosto po założeniu, z podpisaną zgodą na aplikację, przeczytanymi punktami jak dbać o rzęsy ....moja klientka poszła na saunę parową na ponad 45min. choć niewiele, ale kilka rzęsek jej odpadło, ehhh.... teraz muszę poprawić i nie wiem jak za to liczyć, wiem, że powinnam normalnie, ale nie wiem jak się zachować.... choć to nie moja wina przecież niby uzupełnienie, ale nie pełne uzupełnienie.... i tak nie wiem co z tym zrobić
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.