Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 15:28   #481
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Mi też bardzo się podobają te pomarańczowo- zielone krzesełka. I też nie wydaje mi się, żeby nasze maluchy opierały się. Mojej koleżanki córcia ma ten Ikeowski zestawik i zarówno Maja jak i Kuba nigdy nie używają oparć. Ale to zależy oczywiście od malucha. Te pstrokate też do mnie nie przemawiają. Ja jestem za 1 lub 2.

Jak zrobię fotki kombinezonika i kanapy, to wrzucę Wam, tylko nadal na nią czekam. Mają przywieźć między 17 a 19. Mam nadzieję, że panowie zgodzą się za dodatkową opłatą wynieść mi starą kanapę na śmietnik.
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 15:29   #482
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ja tej serii mammut nie lubię, wolę drewniane mebelki - zresztą nie "próbowałam", ale mammut wydaje mi się niezbyt stabilnym krzesełkiem - może to tylko złudzenie...

Nika koty fajniste sama bym kupiła, bo Norbert uwielbia, ale obawiam się, że Nemo, by takiemu kotu nie przepuścił

Mój mąż zdał prawko na "A"
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 15:57   #483
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Kasiu- brawa dla męża
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:10   #484
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Kasiu - brawo dla męża - zdolniacha A kiedy do nas wpadniecie? No domyślam się że najpierw musisz się wykurować na dobre, a ogólnie jak zdrówko? lepiej już?

A ja z małą byłam na przechadzce po sklepach z zabawkami i jestem w szoku nigdzie kotów nie ma... jedynie psy a ceny zniewalające. Oj, muszę przemyśleć ten zakup. Jednak każdy prezent będzie drogi. Nawet jakbym zestaw duplo chciała to też kosztuje. Wózek dla lalek to kwestia 80 zł wzwyż. Masakra!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:13   #485
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

No i będx tu madrym
teraz to się mi pogmatwało..
mam pomaranczowo zielony pokoik więc ten drugi by najbardziej pasował, ale sama nie wiem...może dla odmiany kupić np niebieski stolik i zielone krzesełka?
http://allegro.pl/ikea-mammut-stolik...279919723.html

Roxi.. no gratulacje dla męza to prawko to na ten motor??
Mój braciszek ma kingweya czy jakoś tak ...

Kellys...uroczy ten Twój Alanek a jaki ma fajny pajacyk
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:59   #486
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Dziekujemy slicznie za komplementy

Roxi ... dla tz...

aneczko... My mamy drewniane i tez mi sie wydaja ze sa stabilniejsze od plastikowych....
Nawet jakby dziecko sie na nie wdrapalo to one sie raczej tak szybko nie wywróca a plastikowe
zaraz leci....... No a z tych co pokazalas to mi sie najbardziej podoba ten ostatni niebieski zestaw.... Poza tym z tych wczesniejszych to drugi kolor mi sie podoba ale tez widze ze ten
zestaw jest zrobiony z takiego plastiku słabego...tzn..mi sie tak wydaje bo jest bardzo cieniutki...
(No ale to moje zdanie)

Nenah u nas tez nie ma juz dawno mleka w buli... Mały wstaje rano ok. 9-10 , ubieramy sie i idziemy na dól na sniadanko... tzn,.. zazwyczaj je to sniadanko ok... 10 i [ije albo kubek kakao albo herbatke i do tego je dwa kromale z czyms tam(zalezy co mam)
No i potem dopiero obiadek kolo 13-14... Jak wiem ze sie spozniem z obiadem i bedzie po 14 to tak do godziny 12 daje mu przegryzc jakies ciastko ,cresini (takie włoskie pałeczki chlebowe, przypominaja paluszki ale nie sa wogóle słone) lub dostaje do miseczki troche chocco pops ...

AAA..Jeszcze znalazłam inny pomysl na prezent... Fajny dla muzykalnych fanów myszki micki i nie tylko
http://www.toys.ie/Mickey-Mouse-Clubhouse-Guitar-!G03026-prod.aspx?qwSessionID=71d 13780-66f6-4d47-b0f9-679aca98c276
http://www.toys.ie/Mickey-Mouse-Clubhouse-Drum-Set-!G13126-prod.aspx?qwSessionID=71d 13780-66f6-4d47-b0f9-679aca98c276
http://www.toys.ie/Groovy-Stars-Keyboard-!F02094-prod.aspx?qwSessionID=531 c3c47-0eca-474e-bf11-0b9562ccf8c6
http://www.google.ie/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=620
Dzis bylismy w wielkim zabawkowym i Alan jak sie dorwal do organek mickey mouse to
nie mógł sie oderwac i chyba mu je kupie na gwiazdke bo mi tez sie spodobaly...
Jest w nich dużo fajnych funkcji i opcja nagrywania.........
No i moje dziecko kocha muzyke wiec mysle ze mozemy juz zaczac sie uczyc
grac do - re - mi
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-10-28 o 17:00
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 21:58   #487
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ja tylko na chwileczkę.
Roxi - gratulacje dla męża!
Aneczka a nie masz gdzieś w pobliżu Ikei? Wejdź na stronę ikeiwww.ikea.pl i tam zobaczysz dostępne w obecnej chwili kolory tych krzesełek mamut. Są chyba tylko 3 niebieski, zielony i różowy, są w cenie jakoś 39,90 -chyba w każdym razie około 40 zł za sztukę. A na początku pokazywałaś przykłądy zestawów z tym małym stolikiem kwadratowym też z ikei ale nie mamut. Ten stolik jest teraz od jakiegoś czasu w promocji w ikei i kosztuje tylko 19,90 (był około 40 zł)-sprawdź na 100% na stronie. Poza tym zawsze Ci się może do czegoś przydać potem-gdybyś np. chcuała zamienić na mamuta. A jak nie to magazynowanie go też nie jest trudne bo zajmuje b. mało miejsca. Tak, że nie wiem czy na początek nie zrobiłabym zestawu z tego stolika i 1 lub 2 krzesełek. To Cię wyniesie około 100 zł a nie te 175 zł - to duża różnica. A tak w ogóle, często bywam na allegro i widzę,że rzeczy z ikei lepiej kupować w ikei-na all te rzeczy są zazwyczaj droższe-nie wiem dlaczego. Podobnie jest z H&M.
Nenah - masę solną robię z mąki soli, wody i barwnika. Tyle samo mąki ile soli i woda-na czuja. Wodę wczesniej mieszam z barwnikiem. Najlepsze są barwniki do jaj. Po pierwsze najintensywniejsze i po drugie najtańsze
Miłej nocki!
skoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 10:10   #488
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Hej,
ja na chwilkę, bo zaraz wyletuję z domu kilka spraw pozałatwiać.

Roxi - gratulacje dla męża

Skoja - dzięki - wczoraj już próbowałam, ale z barwnikiem do jajek nie wpadłam na pomysł, na pewno wypróbuję

A Was proszę o trzymanie mocno kciuków, bo dziś będą wyniki kto dostał dotację - z 54 osób tylko 20 dostanie. Trzymajcie ciuki bo ja cała w nerwach
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:16   #489
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwileczkę.
Roxi - gratulacje dla męża!
Aneczka a nie masz gdzieś w pobliżu Ikei? Wejdź na stronę ikeiwww.ikea.pl i tam zobaczysz dostępne w obecnej chwili kolory tych krzesełek mamut. Są chyba tylko 3 niebieski, zielony i różowy, są w cenie jakoś 39,90 -chyba w każdym razie około 40 zł za sztukę. A na początku pokazywałaś przykłądy zestawów z tym małym stolikiem kwadratowym też z ikei ale nie mamut. Ten stolik jest teraz od jakiegoś czasu w promocji w ikei i kosztuje tylko 19,90 (był około 40 zł)-sprawdź na 100% na stronie. Poza tym zawsze Ci się może do czegoś przydać potem-gdybyś np. chcuała zamienić na mamuta. A jak nie to magazynowanie go też nie jest trudne bo zajmuje b. mało miejsca. Tak, że nie wiem czy na początek nie zrobiłabym zestawu z tego stolika i 1 lub 2 krzesełek. To Cię wyniesie około 100 zł a nie te 175 zł - to duża różnica. A tak w ogóle, często bywam na allegro i widzę,że rzeczy z ikei lepiej kupować w ikei-na all te rzeczy są zazwyczaj droższe-nie wiem dlaczego. Podobnie jest z H&M.
Nenah - masę solną robię z mąki soli, wody i barwnika. Tyle samo mąki ile soli i woda-na czuja. Wodę wczesniej mieszam z barwnikiem. Najlepsze są barwniki do jaj. Po pierwsze najintensywniejsze i po drugie najtańsze
Miłej nocki!
iestety najblizsza ikee mam pod Krakowem, a ja jestem spod Rzeszowa tak że pozostaje mi allegro...jeszcze poszukam po sklepach..w Rzeszowie jest Jysk...czy jakoś tak..może tam znajde coś...

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
A Was proszę o trzymanie mocno kciuków, bo dziś będą wyniki kto dostał dotację - z 54 osób tylko 20 dostanie. Trzymajcie ciuki bo ja cała w nerwach
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:25   #490
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cześć dziewczynki

Dziękuje tym które gratulowały mojemu mężowi znalezienia nowej pracy

Rzeczywiście Kamilko z tą przeprowadzką jest to odważna decyzja, ale my też do tego inaczej podchodzimy, wiesz tak naprawdę nic nas tutaj w Łodzi nie trzyma, w sensie rodzina, bo ani ja, ani Jarek stąd nie pochodzimy wiadomo żal zostawiać jest to wszystko, wynająć komuś nasze mieszkanko póki co, przez tyle lat nabylimy tu przyjaciół, znajomych..ale prawda jest też taka że chcemy żeby nam było lepiej a ta praca daje nam jakieś perspektywy wiesz decyzja na drugie dziecko itp Póki Natalia jest jeszcze mała możemy sobie pozwolić na takie decyzje no i liczymy że Opole okaże się naszym miejscem na Ziemii

Ja w sumie weszłam po to aby na jakiś czas powiedzieć Wam "pa" ponieważ jutro wybieramy się do mojej mamy (o właśnie to też jest plus mieszkania w Opolu- do mamusi nie będę miała jak do tej pory 250 km, a zaledwie 180 ) zostaniemy tam na pewno do piątku- soboty, ale nie wykluczone że pobyt może się przedłużyć...więc jak wrócę to zaraz się do Was odezwę

Do kolejnego
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:27   #491
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczka, zobacz te linki.
Przefiltrowałam all i tylko chyba jeden gostek oferuje meble ikei w aktualnych cenach. Wiadomo-dochodzi koszt dostawy.

http://allegro.pl/najtaniej-ikea-lack-55x55-stolik-stol-lawa-kurier-i1292312677.html

http://allegro.pl/najtaniej-ikea-mammut-krzeselko-krzeslo-fotel-i1292312688.html

http://allegro.pl/najtaniej-ikea-zestaw-mammut-stolik-krzeselko-24h-i1292312705.html

http://allegro.pl/najtaniej-ikea-zestaw-mammut-stolik-2-krzeselka-i1292312703.html
skoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 11:39   #492
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

HEJ
ja tylko na chwilę - chcę się z wami podzielić wiadomością, że DOSTAŁAM fundusze UE na rozpoczęcie działalności!!!

Teraz się dopiero zacznie...
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:44   #493
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Gratulacje!!!!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 21:49   #494
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Hej Babeczki pamiętacie mnie jeszcze?

Nadrobiłam zaległości po łebkach przyznaję sie bez bicia..

Roxi Gratki dla tż zdolny z niego chłopak
My mamy paska 2001, 1.9 tdi, 170 koni mech, pali z 11l
gumowe auto, niby nie kombi a bagażnik b. pojemny


Nenah Zastrzyk gotówki jest teraz działaj kobieto-gratuluję!

Aaneczka Twoje chłopaczki słodkie, widać ze Dominiś jest za braciszkiem

Passion Pisałaś o sankach z pchaczem, ja mam co prawda bez ale chwale je sobie
http://allegro.pl/niemieckie-sanki-s...292724186.html
opcja z rączką też jest

LucyGaj Podziwiam decyzję o przeprowadzce (już podjęta?) czasami szczęścia trzeba poszukać gdzie indziej
dacie radę
Natalka śliczna dziewczynka

Wszystkie dzieciaczki na zdjęciach wyglądają super, ale te nasze robaki szybko rosną

U nas poważna, dorosła zmiana....Borys raczej nie sypia już w dzień!
dla mnie jeszcze trochę szok, uważam że to mimo wszystko małe dziecko i przydałaby się chociaż godzinka odpoczynku w ciągu dnia
ale było podobnie jak u Roxi, najpierw drzemki o 13 potem 14 itd. wstawał ok 17 a na wieczór kłopot z położeniem spać i kombinacje do 22-23
więc na siłę go nie usypiam, pada o 19.30-20 zamyka oczy i śpi, bez nucenia i głaskania
wstaje ok 8 rano-czyli dwie zmiany po 12 godzin....zobaczymy czy juz tak zostanie

Uwielbia ostatnio świnkę Peppę mam nagrane dwie bajki na nagrywarce którymi mnie cały czas męczy....desperacko poszukuję więc płyty z większą ilością odcinków

Nie mówi jeszcze tyle co Wasze maluchy, ale coś kombinuje
Ciągnie mnie stale gdzieś za rękę, nawet na dywanie muszę z nim siadać, rozwala sie wtedy na mnie i ogląda książeczki...
musimy znowu odwiedzić fryzjera

W sobote idziemy na wesele, zamówiłam z tej okazji sukienkę na all...typu japan style, przyszła w końcu i mogę ja założyć na jedną rękę facet oszukał z wymiarami w opisie...ehh szkoda gadać
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 07:02   #495
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

U nas też świnka peppa to Jasia miłość. Oglądamy na youtubie
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:52   #496
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

wreszcie doczytałam
mój mały to tez tororysta,buntuje sie na kazdym kroku i zaczyna grzebac we wszystkich mozliwych miejscach ...gdzie tylko sie da ,wywala mi rzeczy,dzis dorwał sie do mojej kosmetyczki brrr niezły bałagan tam zrobił ani na chwile nie moge spuscic go z oczu bo juz cos kąbinuje jej żeby miał tak 3 latka to juz takie rozumne dziecko.
z nocniczkiem postepy na tyle ,ze woła ''siii'' ale nic nie robi hmmm
czasami cięzko z nim wytrzymac !
brakuje mi czasu ,w tygodniu latam z córka do szkoły ,adasia odprowadzam do przedszkola żeby nie ciagac go do tej szkoły i chwile odetchnac ,porobic w domu to co trzeba a przy dwójce i psinie jest co robic zawsze!
tż bedzie na swięta to sobie odetchne ,zawsze pomaga we wszystkim
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 06:03   #497
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Neneh - gratulacje!!
Ale nam się pogoda udała przez te kilka dni. Pięknie było i w sumie nadal jest Całe dnie na dworze siedzieliśmy z małą wczoraj też wróciliśmy dopiero po 18.00 z parku. Aż się miło robi na duchu jak słońce tak świeci.
Jak Wam się podoba zmiana czasu?? Bo u nas katastrofa wstajemy póki co po 5.00 i dzień się ciągnie okropnie dobrze że pogoda dopisuje.
Dobra zmykam się ogarnąć i do pracy zmykam, a tak mi się nie chce.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 06:59   #498
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Nenah gratulacje
Roxi gratulacje dla męża
Pogoda przez wekend dopisała było cieplutko i słonecznie.
A dziś już powrót do rzeczywistości.
Ja już w pracy i popijam kawkę.
U nas nic nowego, poza tym, że mała dalej terroryzuje wszystkich, wszystko jest na nie, nie chce jeść i to w tym wszystkim najbardziej mnie martwi. Bo co do innych rzeczy to wiem, że jest bunt i trzeba to jakoś przetrzymać. Ostatnio na dodatek Paulinka zrobiła się strasznie samodzielna, mówi "dzidzi" i sama musi wszystko sama je, pije z kubeczka, czesze się i inne rzeczy.
Z mówieniem różnie, parę nowych słówek mówi: idź, cho (chodź), ece (jeszcze), plum (kąpiel i wszystko co z wodą) ce (chce), je (jest) i zaczyna łączyć słowa po dwa np. mama cho (mama chodź), je tata (jest tata).
To tyle u nas
Miłego dnia
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 08:53   #499
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

To prawda wczoraj i przedwczoraj było pięknie i cieplutko,
u nas zmiana czasu zaowocowała pobudkami o 6.30 mam nadzieje ze w takim wypadku uda mi się znow namówić kawalera na drzemkę w ciągu dnia może....
a wczoraj na obiedzie u ciotki tż Borys dał popis nerwów i ryczał za każdym razem jak coś było nie po jego myśli w końcu już był tak padnięty że się zataczał ze zmęczenia i przed zbiórką do domu musiał się wywalić i uderzyć w ware...dobrze ze nic sobie nie rozciął...usnął o 18.30....bez sensu taki rytm dnia ale poczekamy zobaczymy

myślałyście już o prezentach na mikołaja gwiazdkę urodziny?
te trzy okazje tak blisko siebie, tak myślałam żeby przemyśleć podarunki lepiej niż w zeszłym roku...u nas jest często problem z niedopasowaniem prezentu do wieku....i dostajemy rzeczy które muszą leżeć w szafie i czekać, a to do kitu przecież
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 10:39   #500
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

mumi - temat prezentów już został poruszony na forum ja też ostro myślę nad nimi. Póki co zakupiłam na Mikołaja http://www.zabawydladzieci.com.pl/gr...,domino-kolory i książkę franklin coś z świętami

A tak mam pytanie do posiadaczy kotów. Jak się w domu sprawują, jak dzieci reagują i ogólnie wszytko na ten temat. Czy śmierdzą w domu bo takie uwagi tez słyszałam. Co lepsze facet czy babka kocia??
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:46   #501
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
mumi - temat prezentów już został poruszony na forum ja też ostro myślę nad nimi. Póki co zakupiłam na Mikołaja http://www.zabawydladzieci.com.pl/gr...,domino-kolory i książkę franklin coś z świętami
Nika83 fajna ta gra, a gdzie ją kupiłaś?
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:13   #502
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez maggie74 Pokaż wiadomość
Nika83 fajna ta gra, a gdzie ją kupiłaś?
Tesco - Katowice ale sądzę że jak kupujesz przez internet to też się znajdzie. Ja nie mam konta na all ani nigdzie wiec w sklepie kupuję.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:21   #503
Ficca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 231
GG do Ficca
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Nenah gratulacje


dOSTAŁAM DZISIAJ ZAMÓWIONE PRÓBKI PAMPKÓW
Ficca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:38   #504
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Witam z wieczora....
Nie mam czasu na wizazyk,, bo nastały u nas cięzkie dni...
W poniedziałek Domik dostał strasznej gorączki..dochodzącej do 40 stopni..po ibufenie na 2 godzinki spadala, ale tak męczył się z nia całą noc..Biedak byl taki słąby i rozplony że szok... Całą noc kursowałam miedzy naszą syoialnia a jego pokoikiem...W nocy mi zwymiotował i musiałam pranie puszczać, bo sobie wypaskudził jednego z misiów..a on bez nich życ nie może...dałam mu prosto z pralki jeszcze wilgotnego bo ryk był nieziemski.
Do tego Patryk też cosik często się wybudza mi w nocy..tak że nocke mam zarwana...
ale to jeszcze nic...dzis pojechałam z Dominisiem do pediatry...czekaliśmy w giga kolejce 1,5 h...młody cały czas na rączkach bo inaczej ryk...do tego stać musiałam bo jak usiadłam to becz...
Lekarka go badała..ryk..
A dopiero w domu się zaczeło...okazała sie ze biedak ma zatwardzenie przez tą gorączke i cały dzień dosłownie piszczał z bólu..czopki glicerynowe nie działały, masaż nie działał...dopiero ok 16 siostra kupiła w aptece lewatywe i mu zaaplikowaliśmy...no i udało się mu wypróżnić..
Ech, a żeby nie było kolorowo to okazało się że przez ten całodzienny ryk podrażnił sobie gardło i teraz beczy z bólu przy każdej próbie przełknięcia czegokolwiek...
Ja juz padam na pysk...mój organizm domaga sięchoć godzinki snu...

Do tego jest mi straaasznie smutno..Patryczek zaczoł sie usmiechac...ale nie do mnie tylko do męża...

aha co do prezentu to ja kupie młodemu taka zabawke do kapieli..bo nic nie ma..
http://allegro.pl/tomy-2756-osmiorni...285667162.html
polecam Wam tez klocki waflowe..Dominik je uwielbia,,,
http://allegro.pl/listing.php/search...category=11823

Ok..pomarudziłam..wybaczc ie że dziś tak monotematycznie ale sił juz nie mam na czytanie i odpisywanie...
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:56   #505
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczko, trzymaj się! Podziwiam Cię, że sobie dajesz radę z dwójeczką maluchów!!!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:04   #506
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aniu zmęczenia nie zazdroszczę... mam nadzieję, że szybko przyjdzie lepszy czas
buźki
a pomysły na prezenty - super


a popatrzcie co znalazłam szukając stolika i krzesełek.... http://allegro.pl/siedzisko-rozne-modele-krzeslo-taboret-fotel-i1295353803.html

i jeszcze to: http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-z-szuflada-chippendale-i1295353719.html
__________________


Edytowane przez roxi1980
Czas edycji: 2010-11-02 o 21:06
roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:25   #507
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aniu trzymaj sie dzielnie

a co do prezentów to myślicie ze dominem nasze dzieci sa w stanie sie już bawić??

co do postepow to Kamilek ost rozgadal sie na całego, moze nie wszystkie słowa wszyscy rozumieja, ale ci najblizsi sa w stanie zrozumiec o co dziecku chodzi

też dostalam próbke pampków
Nenah za interes
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 06:52   #508
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczka Trzymaj się dzielnie dziewczynko. Zdrówka dla Domisia. I żeby Patryk się nie zaraził bo dopiero będzie jazda A ośmiornice są na prawdę odjazdowe
Nenah Wiedziałam, że dostaniesz tą kasiorkę Bo jak nie ty to kto
Roxi pogratuluj tż-towi prawka
Pampki też dostałam Szkoda że nie 70szt
Nika jeśli chodzi o kota, to dla mnie tylko kocica. Kocica nie śmierdzi, bo nie psika feromonami po ścianach jak kocisko Moja jest wysterylizowana, więc jest domatorką-leżakownisią, ale załatwić się wychodzi na dwór, więc z kuwetą nie ma problemu Ogólnie polecam kotkę, bo to cudne, ciepłe zwierzątko na zimowe wieczory A nawet do kuwety są teraz takie żwirki, że nie śmierdzi nic. I niedrogie.
Zmiatam do mojego braku czasu
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 08:39   #509
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Witam
i zaraz zmykam Dzięki dziewczyny za wsparcie, dla mnie wszystko teraz się dopiero zacznie

Aneczko - podziwiam cię... trzyaj się dzielnie, kryzysy przemijają, a Patryczek niedłgo na pewno odwzajemni ci uśmiech

JA też wczoraj dostałam pampki - nie wydają wam się trochę małe? My w sumie już byliśy na 4+ i 5, ale w tych akurat rozmiar kończy sięna 4. Nic podejżewam, że jutro ich już nie będzie

A co do zmiany czasu - Kubuś żyje po staremu czyli budzi się o 7 nowego czasu (8 starego) i zasypia koło 21 (22). W ciągu dnia nadal bunt na spanie, ale jest marudny jak nie śpi... wczoraj 2 podejścia były i za drugim razem zasnął. I też wczoraj nie było u nas kupki, więc podejżewam, że jego wczorajsze rozdrażnienie było z tym związane. Dziś rano zrobił i zznów lata zadowolony

Zmykam z małym na miasto trochę zakupów zrobić. Kubusiowi jakieś spodnie muszę kupić, bo w weekend okazało się, że 2 pary spodni są za krótkie już.
Niestety pododa już nie jest taka fajna

Miłego dnia wam życzę
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 12:15   #510
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Hej- ktoś mnie jeszcze pamięta?
Ale Skrobiecie- zaległości nie nadrobię.

Kasiu -Gratulacje dla meżA, ja też kiedys zdawałam, teorie zdałam nawet, ale p.egzaminator stwierdził że jestem babą, więc dopóki nie zapłacę- to nie zdam.

A co u nas- Mati gada jak najęty, pojawiaja sie krótkie zdania.
Spodziewamy sie rodzeństwa na koniec maja. Ściskajcie kciuki za zdrowa dziewczynke proszę- bo takowa nam się marzy.

Cmoki pozdrawiki
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.